סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו א' ספטמבר 22, 2024 2:30 am

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 1650 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27 ... 66  הבא
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: Re: הפועל ירושלים 17-18
הודעהפורסם: ה' יולי 06, 2017 3:03 pm 
Junior

בלוג: הצג בלוג (0)
הוא לא בונה על רווח. הוא בונה על קבוצה שמחזיקה 70-80 אחוז מהשוטף שלה בזכות הכנסות טבעיות ושת"פ. את היתרה יתנו הבעלים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יולי 06, 2017 9:14 pm 
Hall of Famer

הרבה רשמו כאן שחשוב לבנות קבוצה ששוב תרוץ על "קונספט שלושת הגארדים" .
אז קודם כל הגארד החשוב מבין השלושה מתחלף , וסביר מאוד להניח שמחליפו יהיה שינמוך לעומתו .
מעבר לכך - עם כל הכבוד לחמשת הניצחונות הרצופים של ירושלים בסיום העונה ( 4 מהם במשחקים ביתיים , כולם על קבוצות מרכז טבלה מבחינה עובדתית ) , אז אני בספק עד כמה זה משכנע אותי שהוכח שזה הקונספט המנצח ושככה צריך לבנות קבוצה .
אם למשל מגיע שחקן זר טוב לעמדה מס' 4 - מי אמר שהחמישייה החזקה בליגה היא לא עם טימור/אוחיון והאוול לצד זרים בעמדות 2-4 ?

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יולי 06, 2017 9:19 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (6)
shmueliki כתב:
אם למשל מגיע שחקן זר טוב לעמדה מס' 4 - מי אמר שהחמישייה החזקה בליגה היא לא עם טימור/אוחיון והאוול לצד זרים בעמדות 2-4 ?

אנשים שמכירים את טימור ואוחיון.

ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את קרתגו ולבטל את חץ הפוזשן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יולי 06, 2017 9:25 pm 
Hall of Famer

ואת ליאור אליהו אני מניח שהם גם מכירים ?

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יולי 06, 2017 9:28 pm 
Hall of Famer

כן, מכירים. הוא לא רכז.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יולי 06, 2017 9:34 pm 
Hall of Famer

הוא אמנם לא רכז , אבל הוא כמעט ומחויב להיות על המגרש בסיטואציה הנוכחית , לצד שלושת הגארדים הכה מהוללים

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יולי 06, 2017 9:40 pm 
Hall of Famer

ועדיין הוא לא רכז.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יולי 06, 2017 9:47 pm 
Sophomore

אני מסכים עם שמוליק וזה בעיקר תלוי בזר שיהיה בעמדה 4. למשל אם יביאו את דונטה סמית' במקום פיטרסון (יודע שזה לא בדיוק אותה עמדה אבל ב-4 דונטה יכול לשחק יופי) אז הרכב של אוחיון, דייסון, קינסי, דונטה והאוול הוא הרכב חזק לא פחות מאם תעלה רכז זר במקום יוגב ואת אליהו במקום דונטה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יולי 06, 2017 10:31 pm 
Hall of Famer

אני חושב שאתם טועים, ולכן אני בעד. אל תחתימו רכז זר, לכו עם אוחיון וטימור.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יולי 06, 2017 10:34 pm 
מנהל פורום

עם אוחיון אולי עוברים את שלב הבתים הראשון, אולי, עם ברטי גם זה לא
רכז זר שהוא גם סקורר ומגן לא רע זה הבסיס של הבסיס של הסגל

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יולי 06, 2017 10:41 pm 
Sophomore

לא אמרתי לא להחתים רכז זר ברור שצריך (כשיותם כגארד חמישי ללא דקות כמעט). רק אמרתי שיכול מאד להיות שבסוף תחת החוק הרוסי ההרכב החזק של הקבוצה כן יהיה עם אוחיון ולא עם הזר. באירופה אפשר יהיה לשחק עם הזר במקומו בלי קשר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יולי 06, 2017 11:06 pm 
Hall of Famer

אדרבא, אני גם בעד זה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יולי 07, 2017 8:08 am 
Junior

הרסי הוקינס כתב:
נביא בעירו כתב:
הבטחת לא להיות דמגוג, אבל כל ההשוואה הזו הרבה יותר מטשטשת את המציאות מאשר מבהירה אותה.

50% ממשחק הכדורסל קורה בהגנה. אתה אמנם קובע שאוחיון לא שומר יותר טוב מקולמן, סקוורר וזיו, אבל לא ברור לי על מה הקביעה הזו מבוססת. בשיאו, אוחיון הוא שומר ברמה גבוהה מאוד, שהראה שהוא מסוגל לעצור כמה מהגארדים הכי טובים ביבשת. מה מזה ראית מסקוור? נכון שהיתה לו עונה קצת פחות מרשימה גם באספקט הזה של המשחק, אבל זה קשור בעיקר בעובדה שהוא שיחק בקבוצה בקריסה מתמדת ובגילו, אני לא רואה סיבה לירידה דרמטית ביכולת. גם אחוזי הקליעה החלשים שהדגשת מתקזזים עם אחוזים מצויינים שהוא נתן העונה ביורוליג ועם עונות נוספות שבהן הוא קלע באחוזים לא רעים בכלל ואם רוצים באמת להבין מה ההבדלים בין השחקנים ברשימה, אז אפשר גם לנסות להשוות את החדירה שלו לזו של סקוורר ושולמן, או לניסיונות הנוגעים ללב של ניב ברקוביץ׳ לקלוע לייאפ בסדרה מול הפועל. ובכלל, אם יש משהו שהטבלה הזו מדגימה זה את קוצר היד של הסטטיסטיקה במקרים מסויימים, בטח כשמסתכלים על עונה בודדת. אתה באמת מאמין שאוחיון הוא הריבאונדר, או המוסר, הגרוע ברשימה?

בדיוק ההיפך. כל מה שאתה מתבסס עליו זו הילת העבר של אוחיון שמתנגשת לך עם המציאות. יחזקאל סקוורר הוא אחד הגארדים השומרים הכי טובים בליגה, ואת זה הוא הוכיח גם במצ'אפים מול יוגב אוחיון עצמו וחבריו בעונה האחרונה. יוגב אוחיון בעונה שעברה הוא שחקן שמאבד את תום מעיין בכל אחד על אחד. זיו וקולמן הם שני בולדוגים מכובדים ביותר. אתה מתאר את שיאו, אבל כבר שתי עונות שיוגב אוחיון לא שומר מרשים במיוחד, עם כמה תצוגות בולטות אך בודדות של הגנה. לא מקבל את זה שאתה טוען שההגנה שלו הייתה גרועה רק בגלל מה שהלך מסביבו בקבוצה, כי אישית באחד על אחד הוא שמר פחות טוב השנה, ולא קבוצתית.

לגבי אחוזי העונשין, זה לא הוגן לקזז אותם עם מסגרת אחרת כי אז אי אפשר להשוות לשחקנים האחרים. אולי אם הם גם היו משחקים ביורוליג האחוזים שלהם היו עולים?

לגבי הבדלי החדירה בינו לבין אילו של שולמן, זה אולי ישמע לך מצחיק, אבל אני חושב ששולמן חודר אפקטיבי ממנו (כלומר מסיים יותר טוב). אוחיון מרבה להחטיא ליאפים פנויים ואם יודעים לסגור לו את השמאל הוא מתקשה. סקוורר אולי חודר פחות טוב אבל זה בכל מקרה לא המשחק שלו, אז אם רוצים להשוות עושים את זה במקביל להבלטת האחוזים הטובים של סקוורר מבחוץ. אגב ברקוביץ', הוא חודר מצויין, אבל לא מסיים טוב. הוא יוצר לקבוצה שלו כל הזמן מחדירות והוצאות כדור.

לגבי הסיפא, אני הבאתי את הנתונים פה כשירות לציבור. זה שאוחיון היה בעונה האחרונה הריבאונדר והמוסר הגרוע ברשימה בליגת העל - לא אני אומר, ואין שום צורך לחוות דעה - אוחיון היא פחות נחוש בריבאונד ויצר פחות מידידיו לרשימה בעונה האחרונה. דווקא פה מדובר על נתונים דיי ברורים שמסתדרים יפה עם המציאות.

אני חושב שהילת העבר של אוחיון לא שייכת לעבר הכל כך רחוק, כמו שאתה מתאר אותה. הבנאדם השווה העונה שיא קריירה ביורוליג, עם 19 נק׳ (יחד עם 6 אס׳ ו-4 חט׳) מול קבוצה צנועה בשם פנרבחצ'ה. אתה רואה מישהו מהרשימה שלך (חוץ מבר טימור. אולי) שמתקרב לעשות את זה? שולמן, אולי? או שאשאל את זה ככה: אם אתה בונה קבוצה לעונה אחת, וצריך להתחיל מגארד מהרשימה, יש מישהו (חוץ מבר טימור. אולי), שאתה שוקל לקחת לפני אוחיון?

אם התשובה שלך לאחת השאלות האלה חיובית, אז כנראה שזה עוד אחד מהוויכוחים שלא יכול להסתיים אלא ב-that's like your opinion, man...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יולי 07, 2017 10:37 am 
מנהל פורום

המספרים באמת מפתיעים ומספרים סיפור כלשהו
אולי על דיכאון כללי במכבי או על ירידה ביכולות של יוגב
לא פוסל את שתי האפשרויות. זה לא חדש שהתפוקה האישית של אנשים במקום עבודה חולה יורדת מאוד
משום אני זוכר לא מעט משחקי יורוליג שהוא היה השחקן הנורמלי היחיד.
דבר אחד אני די בטוח כל הרכזים שהוזכרו פה כנותנים מספרים טובים יותר ממנו יהיו הרבה פחות טובים ממנו ביורוקאפ
לוקח זמן להסתגל למסגרת הזו אפילו לשחקנים גדולים כמו דונטה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יולי 07, 2017 10:42 am 
Junior

uriel17 כתב:
המספרים באמת מפתיעים ומספרים סיפור כלשהו
אולי על דיכאון כללי במכבי או על ירידה ביכולות של יוגב
לא פוסל את שתי האפשרויות. זה לא חדש שהתפוקה האישית של אנשים במקום עבודה חולה יורדת מאוד
משום אני זוכר לא מעט משחקי יורוליג שהוא היה השחקן הנורמלי היחיד.
דבר אחד אני די בטוח כל הרכזים שהוזכרו פה כנותנים מספרים טובים יותר ממנו יהיו הרבה פחות טובים ממנו ביורוקאפ
לוקח זמן להסתגל למסגרת הזו אפילו לשחקנים גדולים כמו דונטה

חלק ענק מזה שהקבוצה חולה זה שיש לה סגל מחורבן (מכבי כבר לקחה יורוליג עם הרכב הבעלים הנוכחי) וחלק גדול מזה שיש לה סגל מחורבן זה שהיה לה רכז חלש מאוד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יולי 07, 2017 10:48 am 
Junior

נביא, כמו בדיון מול ראי, אתה מסרב לראות בהצלחות של מכבי תל אביב ביורוליג בעונה האחרונה האנומליה והכשלון בליגה כמציאות הכואבת (משמחת). אני לא אומר שירושלים צריכה לקחת אף אחד אחר מאשר טימור, אבל אני אומר שאוחיון הוא ככל הנראה חתיכת בזבוז כסף פוטנציאלי לא קטן אם הוא מקבל יותר מבר טימור. אני לא מזלזל בניסיון האירופאי של אוחיון, אבל זה מה שצריך לספק לו משכורת כמו של טימור ולא גבוהה יותר. עדיף להשקיע את זה בגארד זר מפציץ ולא להתבייש בעודף שנשאר להביא גארד אחר מהרשימה. זה לא חייב להיות אוחיון או אור רון, יש אחלה רכזים ישראליים לרמת המחליף בליגה. ירושלים גם לא חייבת אותו לאירופה אם היא מביאה רכז זר מצויין שישחק ללא דאגות חוק רוסי באירופה.

החתול על קרפלס: "שישלחו אותו בטרייד לנ"צ... יתאחד עם אחיו חסרי הצוואר האחרים טל דן ואלישי כדיר "

בגאצקיס מפסיד למעיין, די ג'יי ולאומי: “התכוננו לכארם משעור. השחקנים שלי הם לא איירון מן".

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יולי 07, 2017 11:08 am 
Junior

מכל העלבונות שיכולת להטיח בי, ההתייצבות לצד ראי היא כנראה הצורבת ביותר. כמוהו, כמובן, אתה לא מבין את הטענה שלי. אני לא טוען שהיכולת ״האמיתית״ של אוחיון היא זו שהוא הראה בניצחון על פנרבחצ׳ה (ממש כשם שאני לא טוען שהניצחון הזה משקף את היכולת ״האמיתית״ של מכבי). אני כן אומר ששחקן שמסוגל לשחק כמו שהוא שיחק במשחק הזה הוא שחקן שנמצא שתי רמות מעל סקוורר ושולמן (ממש כמו שאני אומר שקבוצה שיכולה לנצח את פנרבחצ'ה היא עדיין, למרות ההתרסקות המענגת שלה, נמצאת רמה מעל גלבוע).

אם הטענה שלך היא שאוחיון לא מצדיק שכר יותר גבוה משמעותית מזה של טימור, אני לגמרי איתך. אם אתה טוען שהוא שחקן ברמה של שולמן, ברקוביץ׳ וסקוורר, כי העונה הוא לא הראה עליונות סטטיסטית ביחס אליהם, אני חושב שאתה טועה טעות מרה...

נערך לאחרונה על ידי נביא בעירו בתאריך ו' יולי 07, 2017 11:25 am, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יולי 07, 2017 11:19 am 
Junior

נביא בעירו כתב:
מכל העלבונות שיכולת להטיח בי, ההתייצבות לצד ראי הוא כנראה הצורב ביותר. כמוהו, כמובן, אתה לא מבין את הטענה שלי. אני לא טוען שהיכולת ״האמיתית״ של אוחיון היא זו שהוא הראה בניצחון על פנרבחצ׳ה (ממש כשם שאני לא טוען שהניצחון הזה משקף את היכולת ״האמיתית״ של מכבי). אני כן אומר ששחקן שמסוגל לשחק כמו שהוא שיחק במשחק הזה הוא שחקן שנמצא שתי רמות מעל סקוורר ושולמן (ממש כמו שאני אומר שקבוצה שיכולה לנצח את פנרבחצ'ה היא עדיין, למרות ההתרסקות המענגת שלה, נמצאת רמה מעל גלבוע).

אם הטענה שלך היא שאוחיון לא מצדיק שכר יותר גבוה משמעותית מזה של טימור, אני לגמרי איתך. אם אתה טוען שהוא שחקן ברמה של שולמן, ברקוביץ׳ וסקוורר, כי העונה הוא לא הראה עליונות סטטיסטית ביחס אליהם, אני חושב שאתה טועה טעות מרה...

אם להטיל בך עלבון סרקסטי היה מה שצריך לעשות כדי להפיל את האסימון, הייתי עושה את זה קודם. :D

החתול על קרפלס: "שישלחו אותו בטרייד לנ"צ... יתאחד עם אחיו חסרי הצוואר האחרים טל דן ואלישי כדיר "

בגאצקיס מפסיד למעיין, די ג'יי ולאומי: “התכוננו לכארם משעור. השחקנים שלי הם לא איירון מן".

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יולי 07, 2017 11:35 am 
Junior

אגב, אני לא רק אומר שלדעתי הוא צריך לקבל משכורת כמו של טימור, אני גם מעלה את השאלה האם הוא נחוץ בכלל והאם לא כדאי במקום זה, להשקיע ברכז זר ולהביא גם גארד מחליף לא רע לליגה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יולי 07, 2017 12:37 pm 
Hall of Famer

אז עכשיו ששון דאוסן נופה מליגת הקיץ אני מניח שירושלים תאיץ את המומ' איתו .הימור שלי:טימור ומשעור במכבי .אוחיון ודאוסן בירושלים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יולי 07, 2017 2:39 pm 
Junior

שמעתי ממקורבים לשחקן שמעמדו של טימור התערער מאוד בעקבות ההגעה של יוגב... (הדירה שהוא גר בה ב3 שנים האחרונות מועמדת להשכרה)

בקיצור: לכן שום סמיילי עוד לא יצא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יולי 07, 2017 2:56 pm 
Junior

לטימור הייתה אפשרות לחתום על חוזה טוב יותר במהלך השנה והוא סרב, כל הסיפור עכשיו לא מקרי ולדעתי טימור מכוון הכל על מנת לחתום בת"א.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יולי 07, 2017 4:00 pm 
Sophomore

arie כתב:
לטימור הייתה אפשרות לחתום על חוזה טוב יותר במהלך השנה והוא סרב, כל הסיפור עכשיו לא מקרי ולדעתי טימור מכוון הכל על מנת לחתום בת"א.

אני לא חושב שבר טימור רצה לחכות לסוף העונה כדי לעבור למכבי... הוא פשוט שיחק את היד שלו לא נכון, כי אחרי פתיחת עונה טובה מאוד הוא הלך ודעך. הוא חשב שהוא ילך וישתפר והאמין שלא רק שהמחיר שלו יעלה, אלא גם שהיצע הגארדים הישראלים בשוק לא יהיה כמו שהוא בקיץ הזה (מקל, אוחיון, לנדסברג, דיברתולמיאו, דאוסן - כולם חופשיים/לא רצויים בקבוצות שלהם). זאת מחשבה הגיונית סה"כ, שהוא האמין שהוא יהיה מצרך יקר יותר מג'ון די, בזמן שמקל, לנדסברג ואוחיון ימשיכו במכבי (חוזה, חוזה, אופציה). השוק הלך לכיוון קצת משוגע, וגם העונה שלו לא התפתחה כמו שהוא קיווה שתתפתח.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יולי 07, 2017 4:29 pm 
מנהל פורום

בכלל העונה הזאת הורידה מאוד את המניות של השחקן והמאמן הישראלי והפועל ירושלים הייתה חלון הראווה של זה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יולי 07, 2017 6:25 pm 
Junior

הפועל ירושלים חשפה את הבלוף במלוא תפארתו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 1650 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27 ... 66  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: bill_tipesh, Bing [Bot], Google [Bot] ו 12 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: