סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ש' ספטמבר 21, 2024 12:53 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 133 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5, 6  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ד' יולי 12, 2017 3:01 pm 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (14)
sir charles כתב:
ואם תסלק את מכבי, זה מה שיביא לי-ם כרטיס ליורוליג? או שמספיק לך שזה יאפשר לי-ם להיות גדולה מעל הליגה ולזכות בעוד מלא אליפויות עם כוכבית?

סליחה, ראיתי את זה רק עכשיו.

1. גם ככה כל האליפויות של הפועל הן עם כוכבית כי מכבי לא מצליחה להגיע לגמר אפילו.
2. אני לא חושב שזה יביא לאיזושהי קבוצה כרטיס ליורוליג. אם הייתי חושב שהמלחמה הזו לא אבודה לא הייתי מציע לסלק את מכבי מהליגה.
3. יאללה ביי.

ואורן, ברור שהסילוק של מכבי צריך להתלוות לאיום דומה כלפי הפועל. רק שבמקרה של הפועל אני מאמין שהאולטימטום יעבוד ובמקרה של מכבי אין סיכוי שהיא תסכים לוותר על תשע שנות השיריון שנותרו לה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יולי 12, 2017 4:03 pm 
Junior

בלוג: הצג בלוג (0)
נוקאאוט מוחלט לתקשורת, לא רחוק מזה למכבי. זה בכלל לא הרמה של בר טימור, זה שחקן שמכבי רצתה והפועל הצליחה לקחת לה אחרי שכבר היה סגור אצלם (לכאורה). זה מתווסף להחתמה של יוגב - ברור שאם מכבי הייתה רוצה הוא היה אצלה, אבל ביחס לעבר יש פה איום די משמעותי של ירושלים וקבוצה שלא מורידה את הראש במאבק על השחקנים. נקודתית זה גם יוצר בעייה למכבי כי היא צריכה עוד גארד ישראלי, ולמרות שלדעתי מקל זו בחירה טובה, להשאר עם החוזה שלו ואחרי כל ההצהרות ההדדיות זה יהיה להתחיל את העונה עם טעם רע.
בכל מקרה, זה שינוי משמעותי ביחסי הכוחות, עוד צעד בדרך לצמצום הפער. אפשר להגיד מה שרוצים על אורי אלון, אבל לפני שהוא הגיע היה פער מטורף בהישגים (אליפויות), בכמות הצופים, בתקציב, במלחמה על שחקנים וכמובן שבמפעל האירופאי. למרות שמכבי עדיין מובילה בכל הפרמטרים האלה, הפער הצטמצם משמעותית, חוץ מהנושא של היורוליג כמובן. אבל באופן כללי יש פה איום יותר ויותר משמעותי על מכבי.
בכל מקרה, זה סוג הדברים שמכבי פעם הייתה עושה לנו. מה הדבר הבא? שנזמין את טיוס לערב פיצה לפני משחק הגמר?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יולי 12, 2017 4:30 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (6)
מכבי תישאר עם מקל, זה נראה לי די סגור. לא יהיו שישה זרים, זאת אומרת שאפשר להשאיר אותו בלי להושיב ישראלי בצד בליגה. מכבי צריכה עוד גארד ישראלי בסגל כדי לא להיות תלויה בבריאות של דיב. מקל כבר חתום וממילא משלמים לו.
לא רואה שיש למכבי ברירה עכשיו. על הדם הרע יתגברו כי האינטרסים חזקים מהכל.

ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את קרתגו ולבטל את חץ הפוזשן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יולי 12, 2017 4:52 pm 
Junior

מקל אמנם קיבל בזמנו חוזה מופרך, אבל הוא שחקן הרבה יותר טוב מבר טימור, אז באמת שיפסיקו עם השטויות ישבו איתו לסולחה ב-206 וימשיכו הלאה, אין ישראלי טוב ממנו לעמדת הרכז.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יולי 12, 2017 4:58 pm 
Sophomore

דניאל כתב:
נוקאאוט מוחלט לתקשורת, לא רחוק מזה למכבי. זה בכלל לא הרמה של בר טימור, זה שחקן שמכבי רצתה והפועל הצליחה לקחת לה אחרי שכבר היה סגור אצלם (לכאורה). זה מתווסף להחתמה של יוגב - ברור שאם מכבי הייתה רוצה הוא היה אצלה, אבל ביחס לעבר יש פה איום די משמעותי של ירושלים וקבוצה שלא מורידה את הראש במאבק על השחקנים. נקודתית זה גם יוצר בעייה למכבי כי היא צריכה עוד גארד ישראלי, ולמרות שלדעתי מקל זו בחירה טובה, להשאר עם החוזה שלו ואחרי כל ההצהרות ההדדיות זה יהיה להתחיל את העונה עם טעם רע.
בכל מקרה, זה שינוי משמעותי ביחסי הכוחות, עוד צעד בדרך לצמצום הפער. אפשר להגיד מה שרוצים על אורי אלון, אבל לפני שהוא הגיע היה פער מטורף בהישגים (אליפויות), בכמות הצופים, בתקציב, במלחמה על שחקנים וכמובן שבמפעל האירופאי. למרות שמכבי עדיין מובילה בכל הפרמטרים האלה, הפער הצטמצם משמעותית, חוץ מהנושא של היורוליג כמובן. אבל באופן כללי יש פה איום יותר ויותר משמעותי על מכבי.
בכל מקרה, זה סוג הדברים שמכבי פעם הייתה עושה לנו. מה הדבר הבא? שנזמין את טיוס לערב פיצה לפני משחק הגמר?

נראה לי שכמו שכולם קפצו למסקנות מהר מדי אתמול (וכתבתי את זה, זאת לא עוד חוכמה בדיעבד), גם אתה קופץ קצת מהר מדי עכשיו.
אנחנו לא יודעים מי אחראי על הפרסום שטימור סגר במכבי. אנחנו לא יודעים מי אחראי פה על הספין, אם זה בר טימור והסוכן שלו, אורי אלון או בכלל מכבי שרצתה שירושלים תשלם יותר ושיתפה פעולה.
כמו שאתמול לא הסכמתי שמדובר בנוקאאוט של מכבי, גם היום אני לא מסכים שזה נוקאאוט של הפועל. זה כולה בר טימור, שחקן של 12 דק' ואיזה 3-4 נק' ביורוקאפ. ולגבי העניין התקשורתי, וזה שמכבי שוב יוצאת רע כלפי חוץ - זה לא חדש, ולא כזה משמעותי. נוקאאוט זה מכה שנותנת ניצחון, והמהלך הזה הוא לא כזה.
אם נניח שטימור באמת סיכם במכבי, יש פה מכה לא נעימה לאגו, אבל לא נזק מקצועי, כלכלי או תדמיתי.

מאותם טעמים, אני גם לא חושב שזאת כזאת מכה לתקשורת. התקשורת היתה פה כלי, לדעתי בעיקר כדי לשפר קצת את המצב של בר טימור במו"מ. לא אורי אלון נתן לה נוקאאוט, אלא בר טימור והסוכן שלו. והם כבר ישלמו על זה מתישהו, התקשורת יודעת להתנקם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יולי 12, 2017 5:09 pm 
Sophomore

עד כמה שכיף הנוקאאוט התודעתי, הפועל עשו למכבי שירות טוב פה. מקל שחקן טוב יותר מבר ומיוגב (הגם שמקבל שכר מופקע) ועכשיו למכבי אין ברירה אלא לשחק איתו.

לשאלתך אוריאל, מעבר להישגים יש בעיני כמה דרכים להאבק במכבי:

1. תקשורת. צריך להלחם שהמשחקים של הפועל ישודרו במקום מרכזי ולא ערוץ 20. תאגיד/ערוץ 2/ ערוץ הספורט. גם אם במחיר נמוך יותר. מכבי לא היתה מכבי אילולא רשות השידור, ולהפך.

2. השקעה בקבוצות ילדים ונוער כולל מחוץ לירושלים רבתי כמו מודיעין והסביבה. זה איזור קלאסי של אוהדים מבוססים שיכולים לעזור למועדון

3. אגב, מה עם רענן כץ? לאן הוא נעלם? לא היה דיבור פעם שייכנס להשקעה בהפועל לאחר בניית הארינה? תוסיף את הכיס שלו וזה נותן לך אורך נשימה.?אפילו 3-4 מליון שקל בשנה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יולי 12, 2017 5:13 pm 
Junior

לא חושב שאורי אלון רוצה סיוע כספי ממישהו, מאז שקנה את המועדון הוא רק מרחיב את האחוזים שלו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יולי 12, 2017 7:14 pm 
מנהל פורום

זה לאו דווקא סימן טוב. בכל אופן רענן כץ היה סוג של מושיע פוטנציאלי בעידן שלפני אורי אלון. השם שלו לא עלה לשניה מאז שאלון נכנס לעניינים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יולי 12, 2017 7:18 pm 
Junior

"ההודעה של בר טימור מגוחכת, זה לא מכובד"
http://sports.walla.co.il/item/3080467? ... cialbutton

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יולי 12, 2017 7:28 pm 
Sophomore

מכבי תל אביב זועמת כל שני וחמישי. במקום לזעום עדיף שיעבדו

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יולי 12, 2017 7:33 pm 
Freshman

Dovi כתב:
"ההודעה של בר טימור מגוחכת, זה לא מכובד"
http://sports.walla.co.il/item/3080467? ... cialbutton

"הוא רגיש ובסוף זה מה שקרה. לא אהבנו את ההתנהלות שלו. יותר מכל, הוא הוכיח לנו שזה לא האופי שאנחנו רוצים במועדון".
היסטרי. ככה בונים מועדון בלי לב.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יולי 12, 2017 7:46 pm 
Junior

רפאל כתב:
"הוא רגיש ובסוף זה מה שקרה. לא אהבנו את ההתנהלות שלו. יותר מכל, הוא הוכיח לנו שזה לא האופי שאנחנו רוצים במועדון". היסטרי. ככה בונים מועדון בלי לב.

לא הבנתי
אשמח אם תבאר את כוונתך

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יולי 12, 2017 7:47 pm 
מנהל פורום

בא לי להרים עמוד שייקרא 'מכבי זועמת'.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יולי 12, 2017 8:16 pm 
Junior

תענוג צרוף ההודעה של מכבי - בסופו של דבר על מה הם מתלוננים, הם היו מעדיפים לגלות את האופי האמיתי שלו במהלך העונה?

ובלי ששמנו לב יש כאן רעידת אדמה קטנה. אם פעם שחקנים היו מוכנים לבא למכבי אפילו עבור פחות כסף, עכשיו בר טימור מוכן לבא להפועל בשביל פחות כסף וזה גם כאשר הוא יודע שהחתימו את יוגב לפניו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יולי 12, 2017 8:19 pm 
Hall of Famer

Dovi כתב:
רפאל כתב:
"הוא רגיש ובסוף זה מה שקרה. לא אהבנו את ההתנהלות שלו. יותר מכל, הוא הוכיח לנו שזה לא האופי שאנחנו רוצים במועדון". היסטרי. ככה בונים מועדון בלי לב.

לא הבנתי
אשמח אם תבאר את כוונתך

אני מניח שהכוונה שלו הייתה שבעצם מכבי מעדיפה ששחקנים של המועדון לא יפתחו רגש כלפיו, ולא יקשרו אליו ולא יקריבו מעצמם עבורו. לפחות ככה זה נשמע.

גם כלפי השופטים היו לחולון טענות רבות. הקבוצה מתכוונת להגיש מכתב רשמי לאיגוד ובו פירוט הטענות שלהם כלפי צוות השיפוט, בעיקר בדקות הסיום. "אנחנו שלטנו לאורך כל המשחק, איך פתאום בשתי הדקות האחרונות הם רצו 0:9, אם לא בעזרת השופטים?"' תהו במועדון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יולי 12, 2017 8:22 pm 
Hall of Famer

פחות כסף? לפי גלדסטון החוזה שירושלים הציעה גם גדול יותר וגם ארוך יותר (שלוש שנים ב-225, 250 ו-275 בירושלים לעומת שנתיים ב-200 ו-250 במכבי).

http://www.sport5.co.il/articles.aspx?F ... 50&lang=HE

ורד כהן בוואלה מדווחת על אותם סכומים בהצעה של מכבי, אבל על "סכום נמוך משמעותית" בהצעה של ירושלים.

https://sports.walla.co.il/item/3080467

לי אישית גלדסטון נשמע יותר אמין, גם באופן כללי וגם כי הוא נוקב במספרים ספציפיים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יולי 12, 2017 8:24 pm 
מנהל פורום

זו רעידת אדמה פצפונת. פצפונונת. טימור הוא מקרה יוצא דופן מפני שהוא באמת אוהד הפועל והקלף הזה היה משמעותי עבורו. וגם ככה הוא היה קרוב מאוד לחתום במכבי.

בשאר השחקנים עד כה כל מי שמכבי רצו הוחתם, והפועל אפילו לא טרחה להתמודד איתם. ובאחת הידיעות גם נאמר במפורש שיש סוג של הסכמה בשתיקה לא לריב על שחקנים, מה שבינתיים בעיקר מתבטא בכך שהפועל מאפשרת למכבי להחתים את מי שהיא רוצה. אולי זו רעידת האדמה בעצם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יולי 12, 2017 8:57 pm 
Freshman

מיקי לביא כתב:

1. תקשורת. צריך להלחם שהמשחקים של הפועל ישודרו במקום מרכזי ולא ערוץ 20. תאגיד/ערוץ 2/ ערוץ הספורט. גם אם במחיר נמוך יותר. מכבי לא היתה מכבי אילולא רשות השידור, ולהפך.

בעוד שלושה חודשים ערוץ 2 מתפצל לשתיים, וזאת אכן הזדמנות לעבור לערוץ מרכזי עם אפשרות לקבל אחוזים מהפרסומות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יולי 12, 2017 9:14 pm 
Junior

rony כתב:
פחות כסף? לפי גלדסטון החוזה שירושלים הציעה גם גדול יותר וגם ארוך יותר (שלוש שנים ב-225, 250 ו-275 בירושלים לעומת שנתיים ב-200 ו-250 במכבי).

http://www.sport5.co.il/articles.aspx?F ... 50&lang=HE

ורד כהן בוואלה מדווחת על אותם סכומים בהצעה של מכבי, אבל על "סכום נמוך משמעותית" בהצעה של ירושלים.

https://sports.walla.co.il/item/3080467

לי אישית גלדסטון נשמע יותר אמין, גם באופן כללי וגם כי הוא נוקב במספרים ספציפיים.

ברור שגלדסטון יותר אמין, הוא כבר דיווח לפני יותר משבוע שבר חתם בהפועל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יולי 12, 2017 9:24 pm 
Sophomore

בואו לא נעוף. זו אנקדוטה נחמדה אבל בטח לא ״רעידת אדמה״.

אגב מי שמציג את זה כאיזו הקרבה משמעותית של טימור טועה. בסוף מקבל כסף טוב, חוזה מובטח ל 3 שנים וכנראה הבטחה לגבי פרישה אפשרית של הלפרין בסוף העונה. לא בדיוק קדוש מעונה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יולי 12, 2017 9:26 pm 
מנהל פורום

ודאי שלא קדוש מעונה. מי רוצה קדושים מעונים?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יולי 12, 2017 10:30 pm 
Hall of Famer

ראובן כתב:
בא לי להרים עמוד שייקרא 'מכבי זועמת'.

פי 1000 יותר שמעון מזרחי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יולי 12, 2017 10:37 pm 
Sophomore

זה הכל מאז ששמעון מזרחי התחיל ללכת עם בגדי מעצבים צבעוניים (בדוגמאות הזויות).

כמו שגילו שטוני סופרנו הולך לפסיכולוגית. נגמר הכבוד...

http://m.one.co.il/Mobile/Glitch/61049/ ... 7%A0%D7%94

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יולי 12, 2017 10:39 pm 
Freshman

מיקי לביא כתב:
בואו לא נעוף. זו אנקדוטה נחמדה אבל בטח לא ״רעידת אדמה״.

אגב מי שמציג את זה כאיזו הקרבה משמעותית של טימור טועה. בסוף מקבל כסף טוב, חוזה מובטח ל 3 שנים וכנראה הבטחה לגבי פרישה אפשרית של הלפרין בסוף העונה. לא בדיוק קדוש מעונה

כנראה הבטחה לגבי פרישה אפשרית..... זה כתוב בחוזה או שנאמר לו בע"פ?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יולי 12, 2017 11:09 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (6)
ושאלת המשך, הבטיחו לו שלא יביאו מישהו אחר במקום?

ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את קרתגו ולבטל את חץ הפוזשן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 133 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5, 6  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: רלפי ו 20 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: