סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו א' ספטמבר 29, 2024 2:20 am

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 159 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  הבא
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: Re: משחקי הכס עונה 7
הודעהפורסם: א' אוגוסט 06, 2017 1:50 am 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (0)
אכן. כל אחד יכול להופיע בכל מקום בכל זמן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוגוסט 06, 2017 6:04 am 
Hall of Famer

לפחות זה היה פרק כייפי...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוגוסט 06, 2017 8:46 am 
Hall of Famer

ודים כתב:
החליטו להתעלם לגמרי מעקרונות זמן ומרחב.
צבאות ענקיים חוצים תוך שנייה מקצה לקצה... אבל צבא המתים עם כל כוחות הקסם שלהם כבר שנים בדרך לחומה ועוד לא הגיע. מעניין.

מבלי לכתוב ספויילרים לפרק 4 (שדלף וניתן להורדה) - הסדרה ממשיכה במגמה הזאת וצפוי פרק עם הרבה אקשן וכמובן הרבה כיפופים של ההגיון.

ראיתי באיזשהו מקום תרשים של כל התנועות המשמעותיות שקרו העונה, בסך הכל רובן די הגיוניות אחת ביחס לשנייה אם אתה מתעלם מהעובדה שצבא המתים מתקדם בצורה מאוד לא ברורה, לפחות אם אתה מקבל את ההנחה שהצי של יורון יותר מהיר מזה של יארה והרבה יותר מהיר מזה של האנסאליד (הנחה די סבירה, כי האנסאליד הם לא ממש ימאים מנוסים). כן נראה שהן קורות מהר יחסית כי לא מראים כלום מהמסע עצמו, אבל אם תסתכל לצורך השוואה על העונה הראשונה, תראה שגם שם הדמויות מכסות מרחקים גדולים מאוד תוך פרק-שניים.

לגבי צבא המתים, הם בסוג של תנועה איטית לכיוון דרום כבר מהעונה הראשונה, אני מניח שיש איזשהו כוח שמגביל אותם מלהסתער על החומה בכל רגע שבא להם, אולי משהו שקשור למחזוריות הלא-רגילה של העונות והשנים בכלל בווסטרוז.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוגוסט 06, 2017 11:31 pm 
Hall of Famer

אחלה פרק. סופסוף קצת אקשן.

אין לי ראש למילים ארוכות וביבלברוקס מן מילה ארוכה שכזאת

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אוגוסט 07, 2017 1:34 am 
מנהל פורום

rony כתב:
ודים כתב:
החליטו להתעלם לגמרי מעקרונות זמן ומרחב.
צבאות ענקיים חוצים תוך שנייה מקצה לקצה... אבל צבא המתים עם כל כוחות הקסם שלהם כבר שנים בדרך לחומה ועוד לא הגיע. מעניין.

מבלי לכתוב ספויילרים לפרק 4 (שדלף וניתן להורדה) - הסדרה ממשיכה במגמה הזאת וצפוי פרק עם הרבה אקשן וכמובן הרבה כיפופים של ההגיון.

ראיתי באיזשהו מקום תרשים של כל התנועות המשמעותיות שקרו העונה, בסך הכל רובן די הגיוניות אחת ביחס לשנייה אם אתה מתעלם מהעובדה שצבא המתים מתקדם בצורה מאוד לא ברורה, לפחות אם אתה מקבל את ההנחה שהצי של יורון יותר מהיר מזה של יארה והרבה יותר מהיר מזה של האנסאליד (הנחה די סבירה, כי האנסאליד הם לא ממש ימאים מנוסים). כן נראה שהן קורות מהר יחסית כי לא מראים כלום מהמסע עצמו, אבל אם תסתכל לצורך השוואה על העונה הראשונה, תראה שגם שם הדמויות מכסות מרחקים גדולים מאוד תוך פרק-שניים.

לגבי צבא המתים, הם בסוג של תנועה איטית לכיוון דרום כבר מהעונה הראשונה, אני מניח שיש איזשהו כוח שמגביל אותם מלהסתער על החומה בכל רגע שבא להם, אולי משהו שקשור למחזוריות הלא-רגילה של העונות והשנים בכלל בווסטרוז.

בכללי זה לא משהו שכזה מפריע לי או מוריד לי כרגע מהסדרה. אולי אני באמת לא מספיק מתמצא בגיאוגרפיה של ווסטרוס וגם אני מבין שלא חייבים להראות את כל המסע ואין בעיה עם קפיצות בזמן, אבל ביחס להתרחושיות מקבילות זה יוצא כאילו הצבאות האלה מגיעים מקצה אחד לשני תוך כמה שעות. זה בולט במיוחד בפרק 4.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוגוסט 08, 2017 2:56 pm 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

מישהו יכול להסביר לי איך בנאדם נופל/קופץ משפת הים אל תוך המים וישר שוקע למעמקים?
זאת אומרת אני מבין למה הוא שוקע (הוא עטוי שריון) אבל איך יכול להיות שממש על סף החוף המים כל כך עמוקים?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוגוסט 08, 2017 3:27 pm 
Hall of Famer

sir charles כתב:
מישהו יכול להסביר לי איך בנאדם נופל/קופץ משפת הים אל תוך המים וישר שוקע למעמקים?
זאת אומרת אני מבין למה הוא שוקע (הוא עטוי שריון) אבל איך יכול להיות שממש על סף החוף המים כל כך עמוקים?

בעיקרון זה בהחלט יכול להיות שיהיה חלק עמוק צמוד לגדת הנהר, בעיקר במקומות שהוא זורם מהר, אבל במיקום הספציפי הזה, זה לא נראה הגיוני. באיזורים מישוריים נהרות בד"כ זורמים לאט מה שגורם להם להיות רחבים מצד אחד, אבל לא עמוקים במיוחד (כי בזרימה איטית בדרך כלל הסחף שוקע ומגביה את הקרקעית).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוגוסט 08, 2017 8:53 pm 
Junior

sir charles כתב:

רגע, וזה ששנייה קודם הוא הסתער על גברת בלתי דליקה שניסתה להוציא חץ מכנף של דרקון, זה הגיוני?

החתול על קרפלס: "שישלחו אותו בטרייד לנ"צ... יתאחד עם אחיו חסרי הצוואר האחרים טל דן ואלישי כדיר "

בגאצקיס מפסיד למעיין, די ג'יי ולאומי: “התכוננו לכארם משעור. השחקנים שלי הם לא איירון מן".

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוגוסט 08, 2017 10:27 pm 
Hall of Famer

הרסי הוקינס כתב:
sir charles כתב:

רגע, וזה ששנייה קודם הוא הסתער על גברת בלתי דליקה שניסתה להוציא חץ מכנף של דרקון, זה הגיוני?

הגיוני מאוד, אם הוא הורג אותה, המלחמה נגמרה. הוא גם עשה את אותו דבר בדיוק בקרב מול רוב סטארק, כשהוא ראה שהקרב אבוד הוא הסתער לכיוון רוב מתוך כוונה להרוג אותו ולסיים את המרד..

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוגוסט 08, 2017 10:53 pm 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

זה גם היה מבאס מאוד כאוהד של הדמות של ג'יימי אם הוא היה משתפן ובורח משדה הקרב.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוגוסט 09, 2017 2:39 am 
Junior

rony כתב:
sir charles כתב:

בעיקרון זה בהחלט יכול להיות שיהיה חלק עמוק צמוד לגדת הנהר, בעיקר במקומות שהוא זורם מהר, אבל במיקום הספציפי הזה, זה לא נראה הגיוני. באיזורים מישוריים נהרות בד"כ זורמים לאט מה שגורם להם להיות רחבים מצד אחד, אבל לא עמוקים במיוחד (כי בזרימה איטית בדרך כלל הסחף שוקע ומגביה את הקרקעית).

מה גם שרגע לפני זה הוא דוהר עם הסוס על המים הרדודים, במה שנראה כאותו קו אליו הוא נדחף רגע אחרי.

5 או 10 זה פשוט מדי. אני בעד שרוני יעשה חישוב של ממוצע כלשהו פר עמדה ונמצא מספר מעניין להכפיל אותו בוא נגיד pi או e. אח"כ כדי להוסיף אלמנט אקראי נבקש ממוק לחשוב על מספר נגיד 36D או 350CC ונראה כבר מה יצא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוגוסט 09, 2017 10:04 am 
Junior

נראה לי שלא הבנתם מה היה החלק הלא הגיוני במשפט.

החתול על קרפלס: "שישלחו אותו בטרייד לנ"צ... יתאחד עם אחיו חסרי הצוואר האחרים טל דן ואלישי כדיר "

בגאצקיס מפסיד למעיין, די ג'יי ולאומי: “התכוננו לכארם משעור. השחקנים שלי הם לא איירון מן".

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוגוסט 09, 2017 2:08 pm 
Hall of Famer

עוד זווית מעניינת לגבי למה ג'יימי הסתער על דאניריז:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוגוסט 09, 2017 4:43 pm 
Hall of Famer

מעניין מאוד רוני, תודה שפרסמת. בכלל, יש קטע עם אש. זה בשם של הספר, זה בדרקונים נושפי האש, לשתי דמויות מרכזיות יש אישיוז עם אש (סאנדור קלייגן וג׳יימי לאניסטר), המלך המטורף רצה לשרוף את כולם וכך כנראה מתגברים על חיל הרגלים של צבא המתים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוגוסט 09, 2017 6:08 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (6)
וגם ה-wildfire והשריפה של הספט.

ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את קרתגו ולבטל את חץ הפוזשן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אוגוסט 10, 2017 4:34 am 
Junior

קול רוני.

מישהו זוכר אם ג'יימי יודע על זה שסרסיי פוצצה את הספט? לי זה כבר דיי ברור שהוא יהיה זה שיהרוג אותה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אוגוסט 10, 2017 10:30 am 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

הרסי הוקינס כתב:
קול רוני.

מישהו זוכר אם ג'יימי יודע על זה שסרסיי פוצצה את הספט? לי זה כבר דיי ברור שהוא יהיה זה שיהרוג אותה.

אני מתאר לעצמי שהשמועה רצה לה במעלה מלך. אין יותר מדי אפשרויות אחרות וזה לא שאפשר להאשים טרוריסטים או צינור גז שהתפוצץ...
אאז"נ בפרק הראשון של העונה הם מדברים על הנושא והיא שואלת אותו אם הוא פוחד ממנה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אוגוסט 11, 2017 6:33 pm 
Junior

זה לא מסתדר לי שהוא לא חושב שצריך להיפטר ממנה כמנהיגה אחרי פעולה כזו. או שהוא השמוק הצבוע שתמיד חשבנו שהוא וכל מעגל הרידמפשן שלו היה קשקוש אחד גדול. יש לי תקווה שבספרים ההתמודדות עם הסיטואציה הזו תהיה מורכבת והגיונית יותר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אוגוסט 11, 2017 8:28 pm 
Junior

הרסי הוקינס כתב:
זה לא מסתדר לי שהוא לא חושב שצריך להיפטר ממנה כמנהיגה אחרי פעולה כזו. או שהוא השמוק הצבוע שתמיד חשבנו שהוא וכל מעגל הרידמפשן שלו היה קשקוש אחד גדול. יש לי תקווה שבספרים ההתמודדות עם הסיטואציה הזו תהיה מורכבת והגיונית יותר.

אני מניח שבספרים יהיה פשוט יותר מקום לפרט את ההתלבטויות שלו, בסדרה עשו את זה רק בכמה מבטים מזועזעים.
אבל בהחלט מסתדר שהוא לא מנסה לרצוח את האדם היחיד שנשאר לו בעולם

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אוגוסט 11, 2017 8:57 pm 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (14)
הרבי, הוא נגעל מהחתונה האדומה ועדיין מציית להוראות של אבא שלו. לא קשור.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוגוסט 13, 2017 5:07 am 
Junior

החתונה האדומה לא גורמת למוות של אף ילד שלו. אחרי שטומן ימות הוא חייב להבין שסרסיי הביאה לבד למוות של לפחות שניים מהילדים שלהם (בהנחה שמירסלה תמות גם בספרים).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אוגוסט 14, 2017 11:45 am 
Junior

האם זה היה הפרק המשעמם בהיסטוריה של הטלוויזיה או רק בסדרה הספציפית?

5 או 10 זה פשוט מדי. אני בעד שרוני יעשה חישוב של ממוצע כלשהו פר עמדה ונמצא מספר מעניין להכפיל אותו בוא נגיד pi או e. אח"כ כדי להוסיף אלמנט אקראי נבקש ממוק לחשוב על מספר נגיד 36D או 350CC ונראה כבר מה יצא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אוגוסט 14, 2017 12:39 pm 
מנהל פורום

לא יודע אם כזה משעמם. לדעתי זה מרגיש ככה בעיקר בגלל כל האקשן בפרק הקודם.
מה שבטוח זה שהתסריטאים מחפפים לגמרי. בשלב כה מתקדם בסדרה זה לא הורס לי כל כך, אבל מוריד קצת.
ברון העיף את ג'יימי לתוך האגם לעיני דאני, טיריון ובערך כל הצבא שלה, ואז הם שניהם פשוט יוצאים מהמים הרחק הרחק מכל הצבא וההמולה???
למה הצבא של דאני לא חיפש אחריהם? אם נגיד הניחו שהם טבעו ומתים, אז איך טיריון ידע לקבוע פגישה עם ג'יימי? ואם לא חשבו שהם מתים אז איזה הגיון יש בלתת להם לברוח חופשי?
ואיך בדיוק ברון וג'יימי יצאו מהמים כל כך רחוק מהצבא? אם היו יוצאים לנשום ישר, אז סביר להניח שהיו נתפסים. זאת אומרת שהם לא נשמו מתחת למים במשך איזה כמה דק' לפחות. ועוד היו צריכים לשחות עם כל השיריון של ג'יימי והיד מזהב. כלומר ברון ממש סוג של אל בלתי מנוצח. הצליח לצלול במשך דק' רבות בלי לנשום כשהוא סוחב אחריו אביר עם שיריון מלא ויד ממתכת.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אוגוסט 14, 2017 11:38 pm 
Sophomore

חתיכת אפסים המפיקים האלה.

בשביל קליפהאנגר שעבד על כמה רפי שכל הם הקריבו את את כל הסדרה.
בהחלט הדבר הכי מטומטם שראיתי.

אבל רוב הפרק היה מפגר.

תוכנית מפגרת: מלך הצפון מסכן את עצמו במשימת התאבדות חסרת סיכוי.
הוא אומר שהוא צריך ללכת כי הוא נלחם במהלכים הלבנים ומכיר אותם.
מה כבר הוא יודע עליהם שהוא לא יכול לספר בשתי שורות?
הוא המציא תורת לחימה- וויט קון דו?
וגם אם יצליחו, הם ישכנעו את סרסיי להצטרף או לעשות שביתת נשק עם איזה יצור מסכן בכלוב?
ולמה לשכנע את סרסיי? אפשר להכניע את קינס לנדינג תוך שתי דקות בקצב הנוכחי של התוכנית.
ולמה להכניע במצור את קינגס לנדינג? שלושה דרקונים רק חגים שם בשמיים ומשמר המלכה יעשה ממנה ומההר קציצות.

או שאפשר פשוט להתנקש בחייה. זה לא קשה.
איך? דאבוס מכיר דרך סתרים.
נכון, הוא לא היה שם מאז הקרב בעונה 2, אבל למה שמשהו ישתנה ומישהו יטרח לשים איזה סורג ברזל או ש"ג.
וכך, טיריון לאניסטר, האדם שחוץ מההר אין מישהו שהופעתו החיצונית מושכת כל כך הרבה תשומת לב בטירה, מצליח להיכנס למבצר האדום ולומר ל-BFF שלו שיסדר לו דייט רומנטי עם ג'יימי אחיו.

גם הקטעים של סם היו מפגרים אבל באמת שאין לי כוח.
נמשיך לצפות בשביל הצחוקים ב-REDDIT אבל הסדרה הורידה עצמה לאשפתות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוגוסט 15, 2017 10:04 am 
Junior

כנראה הפרק הכי עלוב שהיה בסדרה. כל כך הרבה קשקושים. מטרנה כתב רובם. היה מטומטם לתאפרת.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 159 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 11 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: