סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ש' ספטמבר 21, 2024 8:34 am

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 1650 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56 ... 66  הבא
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: Re: הפועל ירושלים 17-18
הודעהפורסם: ו' אוקטובר 20, 2017 2:37 pm 
Freshman

בלוג: הצג בלוג (0)
ARENA כתב:
נביא בעירו כתב:
אין שום קשר לשיקולי נראות. החלטה מצויינת (ואני רחוק מלחשוב שהחלטות מצויינות זה הצד החזק של גיא הראל).

שחקן טוב מאוד, עם חדירה ברמה גבוהה, אבל עם הרבה מגבלות - קליעה לא יציבה, איבד הרבה מהאתלטיות שלו בשנים האחרונות ושומר מאוד בינוני. אבל מעל הכל - אופי בעייתי ותחושה כללית כבר מהעונה הקודמת שהוא לא רוצה להיות במקום שבו הוא נמצא.

נראה את מי יביאו. לא מכיר מספיק טוב את השוק, אבל אני לא משוכנע שטייריס רייס זה רעיון כל כך מוצלח. מצד אחד, שחקן מעל לרמה של הפועל שאני מקווה שגם יבוא רעב להוכיח. מצד שני, עוד שחקן עם קליעה והגנה בינוניות, שנמצא בצד היורד של הקריירה ושכנראה ירגיש, ובצדק, שאם הדברים היו מתגלגלים אחרת הוא לא היה אמור להגיע לירושלים.

שמעתי שהוא צייץ שיש רק קבוצה אחת בישראל שהוא מוכן לשחק בה. אם זה נכון - אין צורך, שיחפש קבוצה אחרת.
שחקן מעבר לשיא שעשה עונה אחת גדולה, וכנראה שיש סיבות לכך שאף קבוצה לא מעוניינת בשירותיו.
מסכים עם ראי, מניח שיש משהו בקנה . תנו קרדיט להנהלה שהיא יודעת מה היא עושה.

תיקון, נתן 3 עונות גדולות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אוקטובר 20, 2017 2:38 pm 
Sophomore

ג'רלס היה השחקן הכי טוב של הפועל בעונה שעברה. שמר על יציבות לאורך כל העונה והתעלה תמיד במאני טיים. מספיק רק להזכר בהופעה המדהימה שלו בוילנה כשהחזיר את הקבוצה לבד ממינוס 18 לניצחון קריטי (דבר שדייסון למשל בחיים לא יצליח לעשות ברמות האלה), הופעה שכבר הספיקו לשכוח כנראה. מחרב את ההתקפה? השנה הוא לקח צעד אחורה וההתקפה לא נראת יותר טוב בלשון המטעה.

יש הבדל בינו לבין ווימס. ג'רלס כבר עבר עונה במועדון והוכיח שאיתו המועדון יכול להגיע להישגים. זה לא אומר שהוא מעל המועדון, אבל זה אומר שהוא כנראה צודק בחלק מהביקורת שלו על המאמן. הרי רוב הסגל נשאר מהעונה שעברה, ובעונה שעברה מלבד תסכול נקודתי של שחקנים ספציפיים לא היו בעיות משמעת מיוחדות. אז מה, פתאום כולם סרטניים קבוצתיים שצריך לשחרר? יש בעיה קשה, והיא בעמדת המאמן. קאציקריס לא שולט בקבוצה וראינו את זה מהמשחק הראשון בגביע ווינר. ההחלטה הזאת מריחה כמו "מכבי פיטרו מאמנים בעונה שעברה בסיטואציות דומות, אבל אנחנו לא מכבי, אז נגבה את המאמן כדי שכל התקשורת תלקק לנו".

צביקה שרף: "Lavaron ג'יימס".

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אוקטובר 20, 2017 3:01 pm 
Sophomore

אם אין מישהו בקנה זו אחת ההחלטות העלובות ביותר בתולדות המועדון הזה.

ועוד לפני שאנחנו יודעים אם סגרו עם מחליף, מדובר בהחלטה רעה מאד. ג'רלס הוא חד משמעתית השחקן הכי טוב בקבוצה הזו. אם אני לא טועה ג'רלס החזיק במדד הכי גבוה בקבוצה אם משקללים יורוקאפ + ליגה. הוא גם ניצח לא מעט משחקים וכמעט תמיד הגיע למאני טיים. זה השחקן היחיד שיכל ליצור לעצמו באופן סיסטמטי מול כל יריבה, כולל טופ יורוקאפ, לאורך כל העונה. נדמה לי שגם לא היה לו רצף ארוך של משחקים רעים (בניגוד לקינזי, דייסון, אמארה) בסופו של דבר, השחקן הכי יציב בשנה שעברה והגורם המרכזי באליפות.

הטעות הגדולה הייתה ההשארה של דייסון, שמתחילת העונה רק מחרב, ויש מצב שבלי הטיפשות הבלתי נלאית שלו בכלל לא היינו במצב הזה. במקום להביא מוביל כדור שמשלים בתכונות את ג'רלס ולהסיט אותו לעמדה הטבעית שלו, בחרו להישאר עם שחקן שהוא בטופ 5 של מקבלי ההחלטות הכי גרועים ביורוקאפ. אז נכון, שניהם גאנרים, אבל ההבדל הוא שדייסון הוא גאנר לקבוצות קטנות. ג'רלס לעומתו זה שחקן ששווה סגל של טופ יורוקאפ/תחתית יורוליג בקלות.

ושוב, אי אפשר בלי להזכיר את הטמטום של מקבלי ההחלטות בכל מה קשור להתאמה של שחקנים. אמנם האיטלקי הצליח להוציא מים מן הסלע אבל הציווט של ג'רלס/דייסון היה מחורבן ונשאר מחורבן, למרות ההצלחה היחסית של שנה שעברה. אבל מה שאפשר לצפות מהנהלה שכבר 4 שנים נכשלת כישלון חרוץ בהתאמה בין שחקנים.

נערך לאחרונה על ידי Luiscola בתאריך ו' אוקטובר 20, 2017 3:11 pm, נערך 2 פעמים בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אוקטובר 20, 2017 3:02 pm 
Junior

ARENA כתב:
נביא בעירו כתב:
אין שום קשר לשיקולי נראות. החלטה מצויינת (ואני רחוק מלחשוב שהחלטות מצויינות זה הצד החזק של גיא הראל).

שחקן טוב מאוד, עם חדירה ברמה גבוהה, אבל עם הרבה מגבלות - קליעה לא יציבה, איבד הרבה מהאתלטיות שלו בשנים האחרונות ושומר מאוד בינוני. אבל מעל הכל - אופי בעייתי ותחושה כללית כבר מהעונה הקודמת שהוא לא רוצה להיות במקום שבו הוא נמצא.

נראה את מי יביאו. לא מכיר מספיק טוב את השוק, אבל אני לא משוכנע שטייריס רייס זה רעיון כל כך מוצלח. מצד אחד, שחקן מעל לרמה של הפועל שאני מקווה שגם יבוא רעב להוכיח. מצד שני, עוד שחקן עם קליעה והגנה בינוניות, שנמצא בצד היורד של הקריירה ושכנראה ירגיש, ובצדק, שאם הדברים היו מתגלגלים אחרת הוא לא היה אמור להגיע לירושלים.

שמעתי שהוא צייץ שיש רק קבוצה אחת בישראל שהוא מוכן לשחק בה. אם זה נכון - אין צורך, שיחפש קבוצה אחרת.
שחקן מעבר לשיא שעשה עונה אחת גדולה, וכנראה שיש סיבות לכך שאף קבוצה לא מעוניינת בשירותיו.

לא הבנתי את התגובה הנעלבת
ואם זה לא נכון שהוא צייץ אז שכן יבוא?!

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אוקטובר 20, 2017 3:06 pm 
Junior

הפוך גוטה, הפוך. ״מכבי פיטרו מאמנים ונתנו לשחקנים להפוך למפלצות. זה חיסל להם את העונה, אז אנחנו מגיבים נכון ומספיק מוקדם כדי לא להגיע לאותה הסיטואציה״
אני קצת מופתע שמישהו חושב שהנהלת ירושלים הייתה עושה את המהלך הזה כדי שהתקשורת תלקק לה.
החלטה לא פשוטה כי זה השחקן המוביל שלך, ואני בטוח שלאורי אלון זה גם לא קל כי ג׳רלס כתב שהוא חזר לעוד עונה בגלל היחסים עם אורי. יש פה אמירה ברורה שגם אם תפגע בקבוצה בטווח הקצר, תשתלם בטווח הארוך. זה א-ב של ניהול קבוצה כמו שצריך. מאמין שזה גם יישר את שאר הקבוצה, כי היו דיבורים גם על מתח בין השחקנים, כך שדי ברור שפיטורים של המאמן לא היו הפתרון לבעיה.
משחק חשוב מול באירן ברביעי. מעניין אם יגיע שחקן, מעניין אם גם קינזי ישחק.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אוקטובר 20, 2017 3:11 pm 
Sophomore

במכבי הבעיה באמת היתה השחקנים (גם המאמן, אבל יכלו לתת לו עוד טיפה זמן). בהפועל הבעיה היא המאמן. 80 אחוז מאמן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אוקטובר 20, 2017 3:14 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (6)
:cry:
(הפייסבוק של אורי אלון לפני הפרסום)

ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את קרתגו ולבטל את חץ הפוזשן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אוקטובר 20, 2017 3:19 pm 
Junior

אחרי היכרות קצרה ומדכדכת עם שוק הפרי אייג׳נטס, אני אומר - נייט רובינסון. אם כבר עונת קשקוש בלבוש, לפחות שיהיה כיף לבוא לארנה...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אוקטובר 20, 2017 3:23 pm 
Freshman

Dovi כתב:
ARENA כתב:
נביא בעירו כתב:

לא הבנתי את התגובה הנעלבת
ואם זה לא נכון שהוא צייץ אז שכן יבוא?!

ממש לא נעלבתי, ציינתי רק שאם אכן כך היה (וכך היה) - אין שום צורך להביא שחקן שלא רוצה להגיע.
גם אם לא היה מצייץ, לא חושב שזה השחקן המתאים, לא סתם הוא נותר בחוץ ללא ביקוש.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אוקטובר 20, 2017 3:23 pm 
Freshman

בסופו של יום אין עוררין על היכולת של ג'רלס - הוא טופ 5 גארדים ביורוקאפ והוביל את ירושלים להישגים אבל אף שחקן לא מעל המועדון וברגע שהוא מרגיש לא מוערך שהוא לא ביורוליג והוא לא רואה אתגר גדול בירושלים כבר בתוספת ליחסים לא טובים עם המאמן ודיבורים שלא יכולים להתקבל, זה ההחלטה הכי טובה לטובת המועדון. אם היו מעיפים את היווני השחקנים היו ממשיכים לעשות מה שהם רוצים. יש בעיות מקצועיות בירושלים במיוחד הגנתיות. שני ה-4 הם משחקני ההגנה הגרועים באירופה וב-5 אין אף שחקן שמגן על הטבעת סטייל טיוס אבל מבחינה התקפית עדיין מדובר בקבוצה מעולה ועם מחליף טוב לג'לרס שנפלט מהאנביאי אין סיבה שירושלים לא תגיע רחוק בכל המפעלים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אוקטובר 20, 2017 3:28 pm 
Junior

דרך אגב, עכשיו שהיווני קיבל את מה שרצה (אני מניח) כדאי שיראה שיפור משמעותי בקבוצה, אחרת הוא יבין שגם הוא לא חסין.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אוקטובר 20, 2017 3:49 pm 
Sophomore

לדעתי חילופי מאמנים, בהנחה שיביאו מאמן רציני ולא איזה ז'לוב שלא מבין מהחיים שלו, היו גורמים לשחקנים להזיז רגליים בהגנה. ראינו שסימונה גרם גם לשחקני הגנה חלשים כמו פיטרסון לתת הכל. הרבה פעמים זה עניין של מאמן, ואם מאמן לא עושה את העבודה שלו הוא צריך לשלם על זה. תראו את קובאן בעונה שעברה, פתחה עם ארבעה הפסדים ביורוקאפ או משהו בסגנון, נראתה נורא, זיהתה את הבעיה בשלב מוקדם, פיטרה את קאציקריס והגיעה לחצי גמר יורוקאפ כשהיא אחת הפייבוריטיות הגדולות לזכייה במפעל ומשחקת כדורסל מדהים. אם היו לנו בסגל כמה שחקנים שיש להם עבר מוכח בבעיות משמעת הייתי אומר וואלה, זה לא מקרי, צריך להעמיד את השחקנים במקום. אבל זה לא המצב כאן.

כולם מבינים שיש פה בעיה. השאלה היא מה הפיתרון. לדעתי שחרור של השחקן הכי טוב בקבוצה זה לא הפיתרון. חילוף של מאמן עם היסטורייה ארוכה של רכות ואי עמידה בלחצים? בהחלט יכל לשנות את כל התמונה. אבל בוא נראה, אולי אורי אלון מכין לנו הפתעה מטורפת שתטרוף את הקלפים.. אני פסימי אבל נחיה ונראה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אוקטובר 20, 2017 4:20 pm 
מנהל פורום

Shiver כתב:
מזכיר קצת את השחרור של ווימס בשנה שעברה.

ממש לא, בדיוק ההפך. פה יש שחרור הגון שמעביר מסר מי הבוס שם היה תחמון שהשאיר את כולם מלאי בוז ואת השחקנים מבולבלים

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אוקטובר 20, 2017 4:47 pm 
Junior

דניאל כתב:
דרך אגב, עכשיו שהיווני קיבל את מה שרצה (אני מניח) כדאי שיראה שיפור משמעותי בקבוצה, אחרת הוא יבין שגם הוא לא חסין.

כרגע הוא דווקא מאוד מזכיר את חסין.

החתול על קרפלס: "שישלחו אותו בטרייד לנ"צ... יתאחד עם אחיו חסרי הצוואר האחרים טל דן ואלישי כדיר "

בגאצקיס מפסיד למעיין, די ג'יי ולאומי: “התכוננו לכארם משעור. השחקנים שלי הם לא איירון מן".

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אוקטובר 20, 2017 4:55 pm 
Sophomore

לא רוצה להישמע רדיקלי מדי, אבל אצלי זה נורא פשוט:
א. שחקן שעל פי ידיעתי עשה לא מעט בעיות בחדר ההלבשה צריך ללכת הביתה. מוכשר ככל שיהיה, כל עוד לא מדובר בקובי בראיינט הוא לא באמת גדול יותר משום מועדון
ב. עכשיו אפשר ללמוד מקובאן ולשחרר בשקט גם את קאצי לפני שהיורוקאפ ייגמר לפני שהתחיל. הקבוצות של הבחור לא שומרות באופן עקבי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אוקטובר 20, 2017 5:04 pm 
Junior

אם אתם שואלים אותי קרטיס ג'רלס לא רצה להישאר פה כבר בתום העונה הקודמת.

לא סתם כולם היו בטוחים שסימונה ייקח אותו למילאנו.

הפתיחה הכושלת ביורוקאפ רק גרמה לפרידה הזו להתרחש מוקדם יותר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אוקטובר 20, 2017 5:27 pm 
Hall of Famer

עידן, נק' ב' שלך היא בדיוק מה שהפועל ת"א עשתה עם רמי הדר וריצ'ארד האוול. מאד עזר להם המהלך הזה. יש לי הרגשה שאם זאת הדרך של ירושלים ההצלחה תהיה נפלאה כמו של הפועל בעונה שעברה.
88, ג'רלס לא חתם בקיץ על חוזה חדש? זה לא בדיוק מראה על שחקן שלא רצה להישאר.

כל הדיבורים על סרטן ושחקן שלילי די מצחיקים אותי. הוא לא עונה ראשונה במועדון. להיפך, היה עונה שלמה במועדון והיה מספיק טוב בשביל להשאיר אותו. אז פתאום הוא סרטן שחושב שהוא מעל המועדון? אז יש פה כשל ניהולי ממדרגה ראשונה. שנה שלמה היה לכם את השחקן ביד, לא זיהיתם את זה?

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אוקטובר 20, 2017 5:27 pm 
Junior

לא חושב שידעו מראש.
בכל מקרה בעיה נוספת היא שרשמו אותו כבר לליגה. זה אומר שאחרי שיבוא המחליף וקינזי יירשם גם, יישאר מקום לעוד זר אחד. אם מביאים את אמארה אז סיימו את הרשמת הזרים.
לפני שנתיים שחררו את ברייסי רייט, אבל לפני שהוא נרשם לליגה אז לא ״בזבזו״ עליו רישום. מה שכן, מבחינה מקצועית לא הצליחו להביא מחליף ראוי - ג׳ניג לא הראה את אותה הרמה ואף שוחרר בהמשך. העונה האירופאית הסתיימה הרבה מוקדם מהצפוי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אוקטובר 20, 2017 5:45 pm 
Sophomore

למה כולם כ"כ בטוחים שזו יוזמה של הפועל? איפה זה נאמר?
לג'רלס נמאס, הוא לא רוצה לשחק תחת קציקאריס. אוטוטו ייחתכו שחקנים בקבוצות בקליבר של הפועל (או טובות ממנה) והוא ימצא מקום בקלות. טופ 5 ביורוקאפ בעונה החולפת, כזכור.

נראה מה יקרה קודם - ג'רלס ימצא קבוצה או הפועל תודיע שהחתימה מחליף. בינתיים זה לא קורה, מה שמרמז, לדעתי, שזה פשוט לא היה בידיים של אלון / הראל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אוקטובר 20, 2017 5:59 pm 
Junior

עמוס לב כתב:
88, ג'רלס לא חתם בקיץ על חוזה חדש? זה לא בדיוק מראה על שחקן שלא רצה להישאר.
מה שכסף יכול לעשות לאנשים, ראית מה זה?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אוקטובר 20, 2017 6:04 pm 
Hall of Famer

כן, זה הכי הגיוני בעולם, שחקן חתם, מרצונו כמובן, להישאר במקום שהוא כמובן לא רוצה להישאר. ואז אחרי שמישהו (כלומר הוא עצמו) הכריח אותו להישאר הוא הפך להיות סרטן, אחרי ששיחק בדיוק באותו מקום שנה קודם וכמובן לא הייתה שום טענה של התנהגות. זה כמובן תסריט הגיוני וברור.
דרך אגב, כולם מתייחסים לראיון של ג'רלס כסיבה לכך שהעיפו אותו. אם אני זוכר נכון גם לאמרה וגם לאליהו בעונה שעברה היו ראיונות עם ביקורת לא פחות גדולה על המאמן. משום מה זה לא נגמר בזריקת השחקנים.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אוקטובר 20, 2017 11:45 pm 
Junior

הסיבה היחידה שג'רלס נשאר פה זה כי למילאנו היו את המשאבים להחתים את גאודלוק. אחרת הוא כבר היה משחק תחת פיאניג'אני.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' אוקטובר 21, 2017 12:01 am 
Sophomore

זה שהוא היה שנה שעברה בסדר לא מאוד רלוונטי כי המאמן שמגיע לקבוצה לא בהכרח חייב להיות בהתאם להעדפותיו. מתחילת השנה הוא עושה פרצופים וזאת נראית לי החלטה מאוד מוצלחת וחיובית שמראה מי בעל הבית ותתן שקט להמשך.

שחקן שעושה טובה שהוא נמצא ומייצר אנרגיות שליליות שילך הבייתה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' אוקטובר 21, 2017 9:37 am 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (6)
xalmon כתב:
למה כולם כ"כ בטוחים שזו יוזמה של הפועל? איפה זה נאמר?
לג'רלס נמאס, הוא לא רוצה לשחק תחת קציקאריס. אוטוטו ייחתכו שחקנים בקבוצות בקליבר של הפועל (או טובות ממנה) והוא ימצא מקום בקלות. טופ 5 ביורוקאפ בעונה החולפת, כזכור.

נראה מה יקרה קודם - ג'רלס ימצא קבוצה או הפועל תודיע שהחתימה מחליף. בינתיים זה לא קורה, מה שמרמז, לדעתי, שזה פשוט לא היה בידיים של אלון / הראל.

לפחות ב-one אומרים את זה בפירוש.
יתרה מזה, הם אומרים שאין שום "הבנות". היציאה מהחוזה היא חד צדדית של ירושלים, וג'רלס נכון לעכשיו מתכוון להילחם על כספו.

ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את קרתגו ולבטל את חץ הפוזשן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' אוקטובר 21, 2017 10:15 am 
Junior

כל הכתבה ב-one מבוססת על "גורמים בבירה". נגמרו הימים שבהם אנחנו אוכלים את הלוקשים של דובי פיק. שישים אותנו בדף הראשי כמה שמתחשק לו.

העיתונאים לא יודעים שום דבר אמיתי ממה שקורה במאחורי הקלעים בהפועל.

ואילו היו יודעים, הם היו מפרסמים לפני כולם על פיטורים או החתמות של שחקנים...לא?

למי שכתבה שכל כולה מבוססת על "גורמים בבירה" עושה את זה - שיבושם לו.

אולם אם בכל זאת קיימים כאן מספר יוזרים אשר בטוחים כי דובי פיק התגנב לחדר ההלבשה בארנה והאזין לשיחות פנימיות, אז הנה פסקה קטנה מהכתבה אשר מוקדשת ל'עמוס לב':
ציטוט:
ג'רלס סיפר כי דחה הצעה מארמאני מילאנו בפגרה לטובת נוחיות מקצועית בירושלים, ויחסים טובים עם ההנהלה. האמת היא שהאיטלקים פשוט העדיפו את אנדרו גאודלוק וג'ורדן ת'יאודור במקומו מחד, וכי מאידך אורי אלון ניפח לו את החוזה בצורה משמעותית והוסיף את עונת 2018-19 כאופציה להארכת ההסכם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 1650 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56 ... 66  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot], מיכאל ו 19 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: