סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ב' ספטמבר 23, 2024 3:21 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 517 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 21  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ה' פברואר 08, 2018 9:43 pm 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (0)
גילברט הוא אחד מהאפסים הכי גדולים ב-NBA

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' פברואר 08, 2018 9:45 pm 
Junior

ערן כתב:
shmueliki כתב:
לאור הטריידים הטריים ( על פניו ירידה משמעותית ברמת הכישרון והעומק בטווח הקצר ) , והריצה היפה של דטרויט מהמקום התשיעי במזרח
האם אפשר לשאול ( מבלי ששרתי הפורום ייפלו ) האם יש סצנריו ( שלא כולל פציעה של לברון ) שקליבלנד אף יחמיצו את הפלייאוף ?!

לדעתי יותר מסביר שהם יחמיצו את הפלייאוף.

הסיכוי שלברון יחמיץ פלייאוף הוא אפס עגול. הוא יעלה עם חרב וטנק לפני שהוא יחמיץ פלייאוף במזרח.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' פברואר 08, 2018 9:48 pm 
Sophomore

מקובל. אני עדיין חושב שקליבלנד ממש לא יצאה מורווחת מהטריידים הללו ושארית העונה תראה זאת.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' פברואר 08, 2018 9:51 pm 
Sophomore

אני דווקא חושב שבטווח הקצר הקאבס יהיו טובים יותר. אם מסתכלים על הרשימה של העוזבים, קשה להגיד שמי מהם היה טוב העונה (אולי אולי קראודר). היל שומר עדיף בהרבה על תומאס, והם מקבלים עוד שלושה שחקנים צעירים שיוסיפו קליעה, אתלטיות ודם צעיר. שחקנים צעירים יקבלו יותר את המרות של לברון לדעתי, והם יהפכו להיות משהו שיותר דומה לקבוצה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' פברואר 08, 2018 9:54 pm 
Sophomore

שחקנים צעירים זה טוב לקבוצות לוטרי, לא לקבוצה כמו קליבלנד.
כבר לפני העונה התרעתי שלדעתי קליבלנד הולכת להיות הרבה פחות טובה מהשנה שעברה, בניגוד לדעה הרווחת, כי הם בנו את הסגל עם הרבה פלסטרים זקנים בעלי שם.
כעת הם נפטרו מהפלסטרים הללו, ולא קיבלו מי יודע מה הרבה עבורם.
ג'ורג' היל בן ה31 זה הדם הצעיר שאמור להחליף את אייזאה תומאס הקשיש בן ה29?
כי קליבלנד נפטרה מהרבה זקנים אבל הצעירים שהביאה ממש לא מספיק טובים כדי לרוץ לשום מקום. לא לגמר הNBA וגם לא לגמר המזרח.

ולברון זה לא אלוהים, זה לא שאם פשוט כולם יקשיבו למה שהוא אומר אז יהיה יותר טוב. הוא שחקן כדורסל והוא צריך שחקנים טובים לידו כדי להצליח, לא כאלה שיהיו ממושמעים אליו.

אני צופה תקופה מאוד רעה שעומדת לבוא על קליבלנד, והאם היא תוכל לעצור אותה בזמן או לא, זו השאלה שהתשובה עליה תקבע אם תכנס לפלייאוף או לא, ובאיזה מקום.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' פברואר 08, 2018 9:58 pm 
מנהל פורום

א. לברון זה הכי קרוב שיש לאלוהים כרגע
ב. כנראה שחברתית היו הרבה יותר בעיות ממה שנראה
ג. אני לא רואה את הקאבס לא מגיעים לפחות לגמר המזרח
למען האמת, אם הייתי צריך להמר, אני מהמר על 80% שהם עולים שוב לגמר הפלייאוף

"האבחנה שהספרס טועים כשהם נותנים ללברון לזרוק-קשקוש של אחד שלא ראה 100% מהסדרה"
פלאש

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' פברואר 08, 2018 10:06 pm 
Sophomore

לא חושב שהקאבס התחזקו, אבל הם גם ממש לא נחלשו. תומאס נראה רע מאוד וחור הגנתי מאז שחזר מהפציעה, פריי בקושי שיחק, רוז פציע תמידי(כרגיל),שאמפרט הראש שלו כבר לא בכדורסל וגם קראדור לא היה יותר מסביר. השחקנים שבאו במקומם בוודאי שלא נופלים מאלה שעזבו ולפחות הם בלי אגו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' פברואר 08, 2018 10:17 pm 
Sophomore

גם בקיץ אמרו שבעצם לאבד את קיירי ארווינג זה לא רע בכלל והכל בסדר, כי הביאו שחקנים שיחפו על עזיבתו.
לברון הורס את קליבלנד צעד צעד, ובקיץ יעזוב את הקבוצה מרוסקת, בלי בחירות דראפט ובלי כישרון, חוץ מאולי לאב.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' פברואר 08, 2018 10:25 pm 
Hall of Famer

עודד וולפסון כתב:
ב. כנראה שחברתית היו הרבה יותר בעיות ממה שנראה

תומס כל ערב התראיין ופתח את הפה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' פברואר 08, 2018 10:43 pm 
Sophomore

בטווח הקצר הקאבס התחזקו, בעיקר כי יותר גרוע ממה שהם היו לאחרונה זה קשה, סמית השנה חלש מאוד ופריי גם כן לא פגע, והוד יהיה קלעי הרבה יותר טוב, גורג היל התאמה מושלמת ללברון שתומאס רק הפריע לו, וקלארקסון מהספסל זה מצוין.
בטווח הארוך זה אומר שאין את הסיכוי הקלוש שתומאס יחזור לכושר שיא הכל יתחבר והם יוכלו להתחרות עם גולדן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' פברואר 08, 2018 10:46 pm 
Hall of Famer

היל במשך קריירה שלמה, נתן רק עונה אחת טובה באמת (שנה שעברה ביוטה) וגם אז הוא היה פצוע חצי מהזמן. לא רואה אותו מצליח השנה ליד לברון.
וויד ותומאס בסופו של דבר הם כן אבידות, והם בכל מקרה שחקנים טובים יותר מאשר היל.

היחיד שאולי כן יצליח הוא הוד, אבל גם הוא לא קאץ' אנד שוט (השחקנים שבדרך כלל מצליחים ליד לברון) אלא מישהו שכן אוהב את הכדור ביד. אני מחבב את ההחתמה של נאנס, האיש והאנרגיה שחוזר למקום שפירסם את אבא שלו.

קליבלנד כך או כך נחלשה במעט. נאנס ייתן אנרגיה כשטריסטן לא נותן אותה. הוד ייתן עוד אופציה התקפית (אבל גם וויד נתן את אותה אופציה). היל לדעתי יהיה זניח, ובאופן כלליל עמדת הפוינט של הקבוצה כרגע מאד חלשה. אז לברון יגיע לפלייאוף, אבל אני לא רואה את קליבלנד מצליחה שם, ולא אתפלא אם הם יסיימו את העונה במקום ה 5-6 ויפסידו לאיזו טורונטו או מילווקי מיד.

נערך לאחרונה על ידי נורטון בתאריך ה' פברואר 08, 2018 10:49 pm, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' פברואר 08, 2018 10:48 pm 
Hall of Famer

נורטון כתב:
היל במשך קריירה שלמה, נתן רק עונה אחת טובה באמת (שנה שעברה ביוטה) וגם אז הוא היה פצוע חצי מהזמן. לא רואה אותו מצליח השנה ליד לברון.
וויד ותומאס בסופו של דבר הם כן אבידות, והם בכל מקרה שחקנים טובים יותר מאשר לברון.

היחיד שאולי כן יצליח הוא הוד, אבל גם הוא לא קאץ' אנד שוט (השחקנים שבדרך כלל מצליחים ליד לברון) אלא מישהו שכן אוהב את הכדור ביד. אני מחבב את ההחתמה של נאנס, האיש והאנרגיה שחוזר למקום שפירסם את אבא שלו.

קליבלנד כך או כך נחלשה במעט. נאנס ייתן אנרגיה כשטריסטן לא נותן אותה. הוד ייתן עוד אופציה התקפית (אבל גם וויד נתן את אותה אופציה). היל לדעתי יהיה זניח, ובאופן כלליל עמדת הפוינט של הקבוצה כרגע מאד חלשה. אז לברון יגיע לפלייאוף, אבל אני לא רואה את קליבלנד מצליחה שם, ולא אתפלא אם הם יסיימו את העונה במקום ה 5-6 ויפסידו לאיזו טורונטו או מילווקי מיד.

לא

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' פברואר 08, 2018 11:09 pm 
Hall of Famer

ובטרייד בין הנמושות, אלפריד פייטון לפניקס תמורת בחירת סיבוב 2. לא מבין את אורלנדו

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' פברואר 08, 2018 11:21 pm 
Sophomore

נורטון כתב:
ובטרייד בין הנמושות, אלפריד פייטון לפניקס תמורת בחירת סיבוב 2. לא מבין את אורלנדו

הזוי. אתה נותן לבן אדם את המפתחות של הקבוצה במשך 4 שנים, ובסופו של דבר מחליף אותו תמורת בחירת סיבוב שני.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' פברואר 08, 2018 11:26 pm 
Hall of Famer

הוא מסיים חוזה ולא הולכים להאריך לו. מה עדיף? חופשי בקיץ או סיבוב שני באיזור 31-35?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' פברואר 08, 2018 11:52 pm 
Hall of Famer

satriani כתב:
נורטון כתב:
וויד ותומאס בסופו של דבר הם כן אבידות, והם בכל מקרה שחקנים טובים יותר מאשר לברון.

לא

https://twitter.com/RTNBA/status/956606 ... 68/photo/1

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' פברואר 09, 2018 12:35 am 
Hall of Famer

הלייקרס מנצחים ובענק. פינו שכר לשוק חופשי הקרוב ועוד קיבלו בחירת סיבוב ראשונה. אני לא אופתע אם תומס יקבל בייאאוט.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' פברואר 09, 2018 12:38 am 
Senior

אני דווקא חושב שקליבלנד עשו מהלכים לא רעים.
האוירה שם הייתה כנראה שלילית לאללה והם ביצעו חתיכת ניתוח עקירה.
על פניו הויתור על תומאס קצת נמהר, אבל יכול להיות שחבר'ה צעירים ואתלטיים זה משהו שהקבוצה הזו צריכה יותר ולכן שתשתפר מהטרייד הזה.
כמובן שאי אפשר לבחון אותו באמת בלי התייחסות למה לברון מרגיש על זה ומה הסיכוי שיישאר שם בעונה הבאה, והשאלה השנייה תושפע מאוד מהצלחה המקצועית של הטריידים האלו.
נכון שאלו טריידים טוב במקרה שהוא עוזב, אבל אם זה יגדיל את הסיכוי שזה יקרה אז אלו מהלכים רעים.
בכל אופן, לטווח של החודש הקרוב אני מאמין שזה יעשה להם טוב והם יצאו מעט מהסחרור הזה שהם נמצאים בו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' פברואר 09, 2018 12:40 am 
Junior

אני לא בטוח שאני אוהב את הטרייד ליוטה. איך זזה עוזר לה?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' פברואר 09, 2018 12:52 am 
Hall of Famer

בנקודת הזמן הנוכחית, בטח אחרי הטרייד דדליין הפסיכי הזה, לא חושב שיש עוררין שבוסטון פייבוריטית מובהקת למזרח.
קליבלנד נראית רע. היא קבוצת הצמרת היחידה עם הפרש סלים שלילי. אם היא לא תתחיל להתעורר זה ייגמר רע.
אני כן חושב שהטריידים שעשו הם טריידים טובים בסה"כ. אמנם לא הביאו כוכבים, אבל נפטרו מהפרימדונות וסיימו רשמית את עידן ה"ביג ת'רי" בקליבלנד. הבינו אולי שהדרך היחידה לשרוד את העונה הזאת היא להביא כמה משרתים ליד לברון ולנסות לגבש רוטציה עד הפלייאוף בתקווה שזה יחזיק.

אין לי ראש למילים ארוכות וביבלברוקס מן מילה ארוכה שכזאת

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' פברואר 09, 2018 12:56 am 
Hall of Famer

stavs כתב:
אני דווקא חושב שקליבלנד עשו מהלכים לא רעים.
האוירה שם הייתה כנראה שלילית לאללה והם ביצעו חתיכת ניתוח עקירה.
על פניו הויתור על תומאס קצת נמהר, אבל יכול להיות שחבר'ה צעירים ואתלטיים זה משהו שהקבוצה הזו צריכה יותר ולכן שתשתפר מהטרייד הזה.
כמובן שאי אפשר לבחון אותו באמת בלי התייחסות למה לברון מרגיש על זה ומה הסיכוי שיישאר שם בעונה הבאה, והשאלה השנייה תושפע מאוד מהצלחה המקצועית של הטריידים האלו.
נכון שאלו טריידים טוב במקרה שהוא עוזב, אבל אם זה יגדיל את הסיכוי שזה יקרה אז אלו מהלכים רעים.
בכל אופן, לטווח של החודש הקרוב אני מאמין שזה יעשה להם טוב והם יצאו מעט מהסחרור הזה שהם נמצאים בו.

לא כנראה. תומס הוא בעיה. הוא ברברן. הוא אחרי משחק אחד יוצא על קווין לאב,הוא רק הגיע לקבוצה וכל יום מתראיין. הוא עסוק בעצמו כבר שנה וחצי. מדבר על הכסף. מדבר על איינג׳ כמו ילד פגוע אחרי הטרייד. איינג׳ ידע למה היה חשוב להפטר - פצוע, לא צעיר, מצפה לשכר ענק ומתעסק רק בזה...נו בריינר מבחינתו.
מדבר לפני יומיים על איך הם הולכים אחד על אחד. כאילו האיש לא רואה את הדבשת שלו:
https://www.youtube.com/watch?v=X77GTech3Oo
לברון מתעלם ממנו אמש:
https://www.youtube.com/watch?v=MIzmFNiIs8g

השחקן פשוט מזעזע מקצועית וכנראה שסרטן קבוצתי.
מקצועית הוא אחד הדברים הכי מזעזעים שראיתי והמספרים מראים גם:
Isaiah Thomas currently has a defensive rating of 117.5 with the Cavs.
Not only is that the worst by any player (min 25 MPG) this season, it's in fact the worst by any player in the last 25 years.

https://twitter.com/statmuse/status/958750487699865600

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' פברואר 09, 2018 1:04 am 
Freshman

אם הייורד לא היה נפצע סלטיקס היו לוקחים את המזרח בקלות לדעתי. גם עכשיו יש להם סיכוי מצוין אבל הפער מול טורונטו הוא לא גדול וגם הוויזרדס יהיו בתמונה.

לגבי קאבס קשה להתנבא כרגע, צריך לראות איך העסק יתחבר שם אחרי כל העסקאות. זה יכול ללכת לכל כיוון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' פברואר 09, 2018 1:10 am 
Hall of Famer

סטריאני - אתה יכול להסביר איך שחקן הופך תוך 8 חודשים מהמאמי הלאומי לשחקן גרוע וסרטן קבוצתי?
אני חושב שיש לו כדורסל והרבה. היה פצוע. עובר עונה לא קלה. לא הסתדר בקליבלנד. הוא לא הראשון שלא הסתדר עם לברון.

אין לי ראש למילים ארוכות וביבלברוקס מן מילה ארוכה שכזאת

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' פברואר 09, 2018 1:19 am 
Hall of Famer

התותח המפוברק כתב:
סטריאני - אתה יכול להסביר איך שחקן הופך תוך 8 חודשים מהמאמי הלאומי לשחקן גרוע וסרטן קבוצתי?
אני חושב שיש לו כדורסל והרבה. היה פצוע. עובר עונה לא קלה. לא הסתדר בקליבלנד. הוא לא הראשון שלא הסתדר עם לברון.

היה מאמי של מי?
איך אתה יכול להסביר שהוא יוצא על קווין לאב אחרי שספגו איזה 180 נק׳ ללא לאב? איך אתה יכול להסביר את ההתעסקות שלו בחוזה הבא שלו ובאיך איינג׳ דפק אותו כאילו הוא עולה חדש שלא מבין איך הליגה עובדת.
יש לו מלא כדורסל? ייתכן. עד כה העונה הוא אחד הדברים היותר גרועים שיצא לי לראות. מדהים איך תוך שנה הוא יותר קרוב לחוזה של 5 מיליון לעונה מאשר חוזה מקס.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' פברואר 09, 2018 1:31 am 
Hall of Famer

דרק רוז יקבל בייאאוט כנראה ואני מאמין שכנראה הקאבס זו הקבוצה האחרונה שלו בליגה.
גם JJ יקבל בייאאוט מהקינגס ואל תופתעו אם גולדן סטייט ירימו אותו.
הקינגס גם שיחררו את היווני הגדול שלהם שבחרו במקום ה13 לפני שנתיים. אחת הבחירות הכי דפוקות אי פעם ועוד שיחוק של ולדי דיבץ.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 517 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 21  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot], עודד ל ו 28 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: