סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ב' ספטמבר 23, 2024 3:22 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 517 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 21  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ו' פברואר 09, 2018 1:32 am 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (0)
עבודה יפה של ערוץ חמש מסכמת את הטריידים ואת הכמעט טריידים
לפי לפחות זה עזר להבין מי נגד מי בערב המשוגע הזה
http://www.sport5.co.il/dayevents.aspx? ... 03&lang=HE

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' פברואר 09, 2018 1:49 am 
Hall of Famer

מאמי של בוסטון. The Little Guy. הקטנצ'יק שלמרות הכל הצליח להפוך לאולסטאר, והתגבר על המוות של אחותו תוך כדי סדרת פלייאוף.

איך אני יכול להסביר את כל מה ששאלת? לבנאדם יש תסביך נחיתות.

אין לי ראש למילים ארוכות וביבלברוקס מן מילה ארוכה שכזאת

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' פברואר 09, 2018 2:05 am 
מנהל פורום

עמנואל מדנבר לניקס התייאשו מהכישרון המבטיח שלהם החברים מדנבר במקומו יקבלו את דווין האריס מדלאס והניקס ימסרו לדלאס את דאג מקדרמונט
פורטלנד שולחת גבוה הגנתי לא רע בכלל נוח ואן ליי אני קורא לו עבור שום דבר, סליחה עבור ראקוביץ'...זוכרים אותו?
דאנטה קניגהאם שכבר כמה עונות מפלטרט עם מקום בחמישיה של ניו אורלינס עבור אחד בשם ראשד ווהן

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' פברואר 09, 2018 2:12 am 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

נורטון כתב:
היל במשך קריירה שלמה, נתן רק עונה אחת טובה באמת (שנה שעברה ביוטה) וגם אז הוא היה פצוע חצי מהזמן. לא רואה אותו מצליח השנה ליד לברון.
וויד ותומאס בסופו של דבר הם כן אבידות, והם בכל מקרה שחקנים טובים יותר מאשר היל.

היחיד שאולי כן יצליח הוא הוד, אבל גם הוא לא קאץ' אנד שוט (השחקנים שבדרך כלל מצליחים ליד לברון) אלא מישהו שכן אוהב את הכדור ביד. אני מחבב את ההחתמה של נאנס, האיש והאנרגיה שחוזר למקום שפירסם את אבא שלו.

קליבלנד כך או כך נחלשה במעט. נאנס ייתן אנרגיה כשטריסטן לא נותן אותה. הוד ייתן עוד אופציה התקפית (אבל גם וויד נתן את אותה אופציה). היל לדעתי יהיה זניח, ובאופן כלליל עמדת הפוינט של הקבוצה כרגע מאד חלשה. אז לברון יגיע לפלייאוף, אבל אני לא רואה את קליבלנד מצליחה שם, ולא אתפלא אם הם יסיימו את העונה במקום ה 5-6 ויפסידו לאיזו טורונטו או מילווקי מיד.

נראה לי ששכחת את קלרקסון גם.
מעניין הקטע עם ווייד. מוזר שהוא ויתר על לברון ככה.. אם הבנתי נכון הוא רצה לחזור למיאמי בשביל עוד דקות שזה מוזר מאוד כי יש להם רוטציית גארדים צעירה ודי ארוכה. וגם לא ברור כמה לברון היה שותף לרצון שלו לעזוב ולמה הקאבס ויתרו על ניסיון הפלייאוף שלו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' פברואר 09, 2018 3:20 am 
Hall of Famer

קלרקסון, נאנס, הוד והיל זה שדרוג על תומאס,רוז, שמפרט,ווייד,פריי וקראודר.
שלושה שחקנים בני 25.
הקאבס התחזקו. לא הרבה אבל התחזקו.

uriel17 כתב:
עמנואל מדנבר לניקס התייאשו מהכישרון המבטיח שלהם החברים מדנבר במקומו יקבלו את דווין האריס מדלאס והניקס ימסרו לדלאס את דאג מקדרמונט
פורטלנד שולחת גבוה הגנתי לא רע בכלל נוח ואן ליי אני קורא לו עבור שום דבר, סליחה עבור ראקוביץ'...זוכרים אותו?
דאנטה קניגהאם שכבר כמה עונות מפלטרט עם מקום בחמישיה של ניו אורלינס עבור אחד בשם ראשד ווהן

דבר מחליפה בחירות עם הניקס בסיבוב שני שזה מעולה להם. במקום בחירה באיזור 45 הם יקבלו 35.
הטריד של פורטלנד ברור אם אתה פורטלנד. הם יורדים מתחת לתקרה לדעתי. אם אתה הבולס זה לא מובן.מה יש להם לעשות עם וונלה.

התותח המפוברק כתב:
מאמי של בוסטון. The Little Guy. הקטנצ'יק שלמרות הכל הצליח להפוך לאולסטאר, והתגבר על המוות של אחותו תוך כדי סדרת פלייאוף.

איך אני יכול להסביר את כל מה ששאלת? לבנאדם יש תסביך נחיתות.

לא יודע אם היה מאמי. זה לא ממש מעניין. ברגע שהוא התחיל לדבר בבוסטון שמגיע לו משאית ברינקס עם חוזה מקס, שם איינג הבין שהוא חייב להפטר ממנו מהר.
הקאבס הרי ידעו שתומאס פצוע. זוכרים שהטרייד הוקפא? בסוף בוסטון זרקה להם סיבוב שני של ההיט (נראה לי השתמשו בזה כעת). כל הסיפור היה הלחץ שלהם כי קיירי הודיע שלא ישחק עם לברון. תומאס בגיל לא צעיר אחרי פציעה, שחקן שבנוי על זריזות ושופטים שורקים לזריקות גוף שלו.
הבן אדם בספק מסיים עונה הלייקרס. המנהל שלו הודיע כבר שהוא לא יעלה מהספסל. נראה לכם שבול יירד לספסל אחרי שיחזור? לא. הלייקרס לא צריכים אותו. הם לקחו אותו כחלק מטרייד אדיר שפינה להם שכר פלוס בחירה סיבוב של הקאבס. שיחוק אדיר של הלייקרס.
תומאס יקבל פירורים בקיץ. במקום 30 לעונה כמו שחשב לפני שנה, אני מאמין שנראה אותו מקבל חמש מיליון במקרה הטוב.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' פברואר 09, 2018 3:55 am 
Hall of Famer

עודד וולפסון כתב:
למען האמת, אם הייתי צריך להמר, אני מהמר על 80% שהם עולים שוב לגמר הפלייאוף

זה בעצם אומר ( אם נניח כמה הנחות מסביב ) שאתה נותן להם בערך 90% בכל אחת מהסדרות נגד בוסטון וטורונטו , וללא הביתיות ?
אתמהה

התותח המפוברק כתב:
בנקודת הזמן הנוכחית, בטח אחרי הטרייד דדליין הפסיכי הזה, לא חושב שיש עוררין שבוסטון פייבוריטית מובהקת למזרח.

ובכלל הניגוד התהומי ביניכם מעניין ...

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' פברואר 09, 2018 4:40 am 
Hall of Famer

ראשון בצהריים קאבס אצל הסלטיקס. תענוג.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' פברואר 09, 2018 4:45 am 
Hall of Famer

תומאס ייצג איזשהו אפסייד עתידי גלום בהתחשב בכושר הפנטסטי שהיה בו לפני הפציעה. מצד שני, זה מאפשר לקאבס לעבור בשלום את הדרמה השנתית שלהם. סביר להניח שההגנה השערורייתית תתחזק ושלברון יהיה מספיק בצד ההתקפי, לפחות לתחרויות האמיתיות בפלייאוף. בסופו של דבר, קליבלנד כעת קבוצה פחות פגיעה, עייפה ושבורה מבפנים אבל עם אפסייד בינוני. אולי זה יותר טוב מהאפסייד התיאורטי והחמקמק של תומאס (שהגיע כנראה עם המון אטיטיוד) אבל מצד שני, זה הרבה פחות ממה שיש לג"ס להציע.

לעצם השחקנים - לארי נאנס חמוד (שחקן חכם ואתלטי שעושה רק את מה שהוא יודע), קלרקסון הוא נשק חביב מאוד מהספסל, היל זה תלוי כושר אבל חביב לכל היותר ולהוד יש פוטנציאל אבל אני לא מאמין בו ודי סולד ממנו.

הלייקרס שיחקו אותה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' פברואר 09, 2018 5:09 am 
Hall of Famer

וואו, אני מגיב מעט באיחור אבל אורלנדו אחד הארגונים הכי לא מתפקדים שראיתי.
הם אמנם החליפו הנהלה אבל זה לא אומר שצריך לזרוק את כל הנכסים שלהם.
כשמסתכלים על השנים האחרונות רואים שהם טיפחו שחקנים שאותם הם בחרו בבחירות גבוהות יחסית וזרקו אותם, בלי שיישאר להם כמעט דבר משנות ההפסדים.

נערך לאחרונה על ידי Att בתאריך ו' פברואר 09, 2018 5:56 am, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' פברואר 09, 2018 5:19 am 
Sophomore

מכל ימבה הטריידים קליבלנד נתקעה עם לאב ותומפסון בעמדת הסנטר. ועכשיו אין לה כבר נכסים לתת.
זה הרמת דגל לבן מצד ההנהלה על העונה הזו והשלמה שלברון יילך בקיץ.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' פברואר 09, 2018 5:53 am 
Hall of Famer

זה קצת תמוה שמכל המהלכים והלהטוטים, דווקא סנטר לא השיגו בקליבלנד.
הם היו יכולים ללכת ״עד הסוף״ ולתת את הבחירה של ברוקלין על דיאנדרה אבל זה היה אסון.
מצד שני, את דדמון או נואל או קוסטה קופוס או אלף ואחד סנטרים שאף אחד לא קשור אליהם מקצועית או רגשית תמורת בחירת סיבוב שני הם לא יכלו להשיג?!
אני מניח שנראה את לארי נאנס משחק לא מעט דקות בסנטר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' פברואר 09, 2018 7:03 am 
Hall of Famer

itay2 כתב:
זה הרמת דגל לבן מצד ההנהלה על העונה הזו והשלמה שלברון יילך בקיץ.

כן הרמת דגל לבן והשלמה ואז הלכו ונתנו בחירת סיבוב ראשון.

Att כתב:
וואו, אני מגיב מעט באיחור אבל אורלנדו אחד הארגונים הכי לא מתפקדים שראיתי.
הם אמנם החליפו הנהלה אבל זה לא אומר שצריך לזרוק את כל הנכסים שלהם.
כשמסתכלים על השנים האחרונות רואים שהם טיפחו שחקנים שאותם הם בחרו בבחירות גבוהות יחסית וזרקו אותם, בלי שיישאר להם כמעט דבר משנות ההפסדים.

טרייד לא רע. ברגע שהם יודעים שהם לא הולכים להאריך לו חוזה, הם מקבלים בחירת סיבוב שני גבוהה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' פברואר 09, 2018 10:15 am 
Junior

לא הבנתי את הנראטיב של הלייקרס ניצחו בענק שמאביסים אותנו פה ובכל האתרים בכפייה - כחלק מהרצון המיידי לשווק משהו כ"מנצח".

קלארקסון שחקן שאותי מבחיל, אבל אין לו ערך טרייד שלילי בפעם האחרונה שבדקתי וכולם פחות או יותר ציפו שהם יקבלו עליו משהו בטרייד, הוא לא מוזגוב או דנג [בטרייד עם הנטס הלייקרס באמת ניצחו את המאמי שון מרקס].

אז משווקים את הבחירת דראפט כניצחון נוסף, מבחינתי לארי נאנס שווה לא פחות. הוא בדיוק מסוג הרול פליירס שקבוצה מנצחת צריכה ולדעתי השחקן הכי שימושי שהקאבס השיגו בכל הבליץ הזה.

וכריס וואלאס הוא כזה ליצן עצוב. מזל שבשנתיים הראשונות שלו בגריזליס הוא עשה שני פוקסים עם קונלי וגאסול - מאז הוא בשנת חורף. לא מוכן לשמוע הצעות טרייד על גאסול בן ה-33 וכך נראה שפיספס את הרכבת האחרונה לקבל עליו משהו, ניסה לשכנע את כל הליגה לקבל השכרה קצרה של אוונס עבור בחירת סיבוב ראשון ופיספס גם עם זה.

“I tell ya. I’d have to deck Nate. I’d have to deck him. He be coming and I’d lay one of those picks on him and he’d have to pick his teeth up off the court

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' פברואר 09, 2018 2:23 pm 
Freshman

מישהו יודע מי זה ראשיד ווהן?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' פברואר 09, 2018 2:42 pm 
Hall of Famer

החתול יובב כתב:
לא הבנתי את הנראטיב של הלייקרס ניצחו בענק שמאביסים אותנו פה ובכל האתרים בכפייה - כחלק מהרצון המיידי לשווק משהו כ"מנצח".

קלארקסון שחקן שאותי מבחיל, אבל אין לו ערך טרייד שלילי בפעם האחרונה שבדקתי וכולם פחות או יותר ציפו שהם יקבלו עליו משהו בטרייד, הוא לא מוזגוב או דנג [בטרייד עם הנטס הלייקרס באמת ניצחו את המאמי שון מרקס].

אז משווקים את הבחירת דראפט כניצחון נוסף, מבחינתי לארי נאנס שווה לא פחות. הוא בדיוק מסוג הרול פליירס שקבוצה מנצחת צריכה ולדעתי השחקן הכי שימושי שהקאבס השיגו בכל הבליץ הזה.

וכריס וואלאס הוא כזה ליצן עצוב. מזל שבשנתיים הראשונות שלו בגריזליס הוא עשה שני פוקסים עם קונלי וגאסול - מאז הוא בשנת חורף. לא מוכן לשמוע הצעות טרייד על גאסול בן ה-33 וכך נראה שפיספס את הרכבת האחרונה לקבל עליו משהו, ניסה לשכנע את כל הליגה לקבל השכרה קצרה של אוונס עבור בחירת סיבוב ראשון ופיספס גם עם זה.

לארי נאנס הוא גם לדעתי השחקן הכי שימושי בבליץ של הקאבס. האם הוא שווה בחירה? יכולהיות. זה קצת תלוי הקשר.

הלייקרס רוצים לפנות מקום תחת התקרה לשני חוזי מקס ושואפים להוסיף לבנייה מחדש. הם גם היו צריכים לבחור 2 מבין 3 הפורוודים שלהם. מבחינתם זה מהלך נכון. הם השיגו את מה שרצו - גם עיבוי הבנייה מחדש וגם שימור האסטרטגיה שמובילה אותם שמכוונת לכוכבים.

למעשה, ההבדל בינם לבין הממשל הקודם הוא בהתייחסות לקאפ ספייס. הם כנראה לא יעשו טעויות ארוכות שנים כמו מוזגוב ודנג אלא יעבירו את ההזדמנות לקיץ הבא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' פברואר 09, 2018 4:00 pm 
Hall of Famer

הלייקרס צריכים קאפ. הצליחו להעביר חוזה גדול של קלרקסון.
לכן זה טרייד מעולה בשבילם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' פברואר 09, 2018 4:52 pm 
Junior

satriani כתב:
הלייקרס צריכים קאפ. הצליחו להעביר חוזה גדול של קלרקסון.
לכן זה טרייד מעולה בשבילם.

תודה על המנטרה - עוד קצת ואגיע לדרגה רוחנית גבוהה יותר.

הבנו את עניין הלפנות מקום תחת תקרת השכר,גמישות,גמישות,גמישות - מדובר בשחקן בן 25 עם חוזה לעוד שלוש שנים, שניצח להם כמה משחקים השנה, חוזה לא גרוע במיוחד. זה לא שהיה מדובר בגיבנת נוראית שאף קבוצה לא הייתה רוצה ומדברים על זה שהוא ורנדל הולכים לעבור בטרייד כבר שלושה חודשים - שום גאוניות ושום ניצחון לא היו פה. ולארי נאנס הוא רול פלייר נהדר לקו הקדמי, לא כזה מובן מאליו שהם יצליחו להחליף אותו בכשרון סוף סיבוב ממוצע.

לא לפני רגע גם הודלף לנו שהלייקרס מכוונים ל- 2019 ? אם כן אני לא מבין מה בער להם לפנות אותו כבר עכשיו ? עוד שנה אולי היה מתפתח, בוודאי שהחוזה היה מתקצר ולא היו צריכים "להמתיק" את החבילה עם נאנס. לא רואה את פול ג'ורג' כמשהו שמשנה את מאזן הכוחות [בן 28 וחצי בתחילת שנה הבאה], קאזינס נפצע וגם בריא לא היה מביא אותם לדרגה של הרוקטס והמוזהבים. ואם כל זה,זה בעצם בשביל האגו מניאק - אז אני אשמח לחזור ל"ניצחון" בטרייד הזה עוד שנה שנתיים. אני אישית מת שהוא יחתום שם :ti_pa:

“I tell ya. I’d have to deck Nate. I’d have to deck him. He be coming and I’d lay one of those picks on him and he’d have to pick his teeth up off the court

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' פברואר 09, 2018 4:56 pm 
Hall of Famer

חוזה גבוה שלא מאפשר להם להחתים כוכב. זה חוזה גרוע.
נאנס רול פלייר כמו שכתבת.
הם אמרו על 2019 כי כל מה שניסו העלה חרס ולכן חשבו שאפשר לשכוח את 2018.
מה בוער להם? יש איזה אחד בשם לברון ג'יימס. שמעת?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' פברואר 09, 2018 6:45 pm 
Hall of Famer

לברון + ג'ורג' + אייזיאה תומאס זה מה שינצח את גולדן סטייט?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' פברואר 09, 2018 6:56 pm 
Hall of Famer

תומאס מסיים חוזה ולא יישאר שם. אולי לא ישרוד את העונה הזאת.
פול ג׳ורג׳ ולברון ועוד כמה שחקנים? אולי. לא שווה ללייקרס לנסות? או שווה להם לשמור על שני שחקני ספסל במקום ללכת על כוכבים? אתה יודע את התשובה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' פברואר 09, 2018 7:51 pm 
מנהל פורום

shmueliki כתב:
עודד וולפסון כתב:
למען האמת, אם הייתי צריך להמר, אני מהמר על 80% שהם עולים שוב לגמר הפלייאוף

זה בעצם אומר ( אם נניח כמה הנחות מסביב ) שאתה נותן להם בערך 90% בכל אחת מהסדרות נגד בוסטון וטורונטו , וללא הביתיות ?
אתמהה

התותח המפוברק כתב:
בנקודת הזמן הנוכחית, בטח אחרי הטרייד דדליין הפסיכי הזה, לא חושב שיש עוררין שבוסטון פייבוריטית מובהקת למזרח.

ובכלל הניגוד התהומי ביניכם מעניין ...

לצורך העניין, אני מוכן בהחלט להתערב שהקאבס מגיעים בוודאות לגמר המזרח, ותמורת יחס נאה גם על הגעה שלהם לגמר הליגה

"האבחנה שהספרס טועים כשהם נותנים ללברון לזרוק-קשקוש של אחד שלא ראה 100% מהסדרה"
פלאש

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' פברואר 09, 2018 7:59 pm 
Hall of Famer

הבעיה של קליבלנד לראייתי היא שהויתור על תומאס משמעותו שהם נכנסים לפלייאוף עם שחקן אחד בלבד שיכול ליצור ברמות הגבוהות וזה לברון ג'יימס. קיירי אירווינג היה מאוד משמעותי במובן הזה בכל הריצה של קליבלנד ב-3 שנים האחרונות, כי גם כשלברון היה על הספסל, היה שחקן נוסף שיכל לשים בעצמו נקודות על הלוח.

טבלת העומק של קליבלנד:
פוינט גארד - ג'ורג' היל, קלרקסון, קלדרון
סקנד גארד - ג'יי אר סמית, רודני הוד, קייל קורבר
סמול - לברון, ג'ף גרין
פאוור - קווין לאב (פצוע), לארי נאנס ג'וניור
סנטר - טריסטן תומפסון, אנטה זיזיץ'

בקיצור, אין להם גבוהים, והגארדים שלהם שחקני ליגה טובים אבל לא אולסטארים. זה לא סגל לאליפות, ולדעתי גם לא לגמר אן בי איי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' פברואר 09, 2018 8:50 pm 
Hall of Famer

גבוהים יש להם. אין להם צורך באיזה נפיל. הם בונים להתחרות מול גולדן סטייט וגם מול בוסטון אין להם צורך באיזה 7 פוטר. למרות שDJ היה עוזר זה בטוח. הם צריכים גבוהים נמוכים להחליף בחסימות.
אין להם עם תומאס גם שחקן יוצר. אם כבר הם קיבלו שחקן יותר טוב בליצור מכלום וזה קלרקסון שנכון להיום הוא רמה מעל תומאס.
אין להם סגל לאליפות זה ברור. אפילו עם תומאס בריא של 2017 זה לא מספיק מול גולדן סטייט.
יש להם מספיק להגיע לגמר. אם סופרים כוחות יוצרים מול בוסטון, הם בשיוויון (קיירי מול לברון).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' פברואר 09, 2018 9:51 pm 
Sophomore

לא מתלהב מג'ורדן בכלל ואני לא בטוח עד כמה הוא היה משפר אותם לעומת תומפסון שגם ממנו אני לא מחזיק. האחוזים שלו מהעונשין והנגרות שלו סתם היו הורסים לקליבלנד בסדרת גמר פוטנציאלית מול גולדן שבה כל נקודה חשובה. אם אני אוהד קליבלנד אני מתבאס הרבה יותר מזה שקמבה, אשר היה על המדף אחרי ששארלוט הודיעו שלא יאריכו לו חוזה, לא הגיע במקום תומאס.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' פברואר 09, 2018 10:06 pm 
Hall of Famer

פוציץ' כתב:
לא מתלהב מג'ורדן בכלל ואני לא בטוח עד כמה הוא היה משפר אותם לעומת תומפסון שגם ממנו אני לא מחזיק. האחוזים שלו מהעונשין והנגרות שלו סתם היו הורסים לקליבלנד בסדרת גמר פוטנציאלית מול גולדן שבה כל נקודה חשובה. אם אני אוהד קליבלנד אני מתבאס הרבה יותר מזה שקמבה, אשר היה על המדף אחרי ששארלוט הודיעו שלא יאריכו לו חוזה, לא הגיע במקום תומאס.

ג'ורדן כמובן שהוא שיפור על TT. בכל קנה מידה.
אבל הם החליטו שהוא לא מעביר אותם על פני הלוחמים ולכן לא שווה לתת עבורו את הבחירה של הנטס.
שרלוט רצו את הבחירה של הנטס ולכן זה לא עבר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 517 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 21  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: עודד ל ו 23 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: