סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו א' ספטמבר 22, 2024 5:29 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 127 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5, 6  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ו' פברואר 23, 2018 5:59 pm 
Junior

בלוג: הצג בלוג (0)
אני בטוח שגיא פניני שמח שהוא יצא מבית הקברות של מכבי.
וגם בנבחרת שמחים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' פברואר 23, 2018 6:12 pm 
Sophomore

גיא שפיךניק עם פוסט שיוצא נגד הפרגונים לגיא פניני, כי לטענתו לא הגיעו כשהיה במכבי.

https://www.ynet.co.il/articles/0,7340, ... l#autoplay

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' פברואר 23, 2018 6:21 pm 
מנהל פורום

מה מצבו הבריאותי של צ'וברוביץ'? הייתי לוקח אותו לאסטוניה הרבה לפני זלמנסון

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' פברואר 23, 2018 6:31 pm 
מנהל פורום

הייתה איזה דקה במשחק היום שבה לא שנאתי את פניני

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' פברואר 23, 2018 6:36 pm 
Sophomore

סתם שאלה לא קשורה.. מה התוצאה?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' פברואר 23, 2018 7:18 pm 
הנביא הרשמי של הפורום
סמל אישי של המשתמש

yoya כתב:
סתם שאלה לא קשורה.. מה התוצאה?

ישראל ניצחה 82-75.
פניני ולימונד היו נהדרים, אבל בלי אבי בן שימול לדעתי ישראל לא לוקחת את זה.
נכנס בפיגור 10 ברבע השלישי, ושינה את המשחק.
חבל שקטש הולך כל כך הרבה עם מקל (24 דקות ללא נקודה), כואב בעיניים לראות אותו

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' פברואר 23, 2018 8:59 pm 
Junior

המשחק הזה בסך הכל הראה מה שהיה ידוע לפני - הפערים בין הדורות עצומים וכל מגמת ההצערה הזאת כביכול היא בדיחה.
טוב עשה קטש שהתעשת וזימן שחקנים שאשכרה יודעים לשחק.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' פברואר 23, 2018 10:19 pm 
Junior

גלעד כתב:
חבל שקטש הולך כל כך הרבה עם מקל (24 דקות ללא נקודה), כואב בעיניים לראות אותו
אכן, מזכיר את ההתעקשות של מודי מאור על יוגב אוחיון

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' פברואר 24, 2018 10:20 am 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (14)
בקרוב זה יזכיר את ההתעקשות של קטש על אוחיון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' פברואר 24, 2018 12:55 pm 
Hall of Famer

עידו אשד מראש לא התחיל אצלי במקום גבוה, אבל לאט לאט ובהתמדה הוא מצליח לקנות לעצמו את מקום עיתונאי הספורט השנוא עלי. דמגוג קטן שלא נותן לעובדות להרוס לו את האג'נדה.
קראתי את הטור שהוא כתב על המשחק מול בריטניה (זה מה שיש בוויינט על המשחק לצערי).
אז בן אדם שלא בא מעולם הכדורסל יוצא אחרי הטור הזה כולו בהתפעמות מההישג המופלא של בחורינו שהצליחו לנצח את "האמפריה הבריטית", או הגדרה אחרת היישר מהכתבה -
"היא הציבה מולנו משוכה גבוהה, אתלטית, מהירה ומדויקת. גבוהים שקולעים מרחוק. סוס יעיל מתחת לסל (אולסאני) שקשה להתמודד איתו. חיתוכים ותנועה ללא כדור שהביכו אותנו וסדרו להם קליעות פשוטות וקלות ללא הפרעה. ובעיקר האלמנט הבולט בו אנחנו חסרים מול הכדורסל האירופי: קליעה משלוש כאופציה ראשונה בהתקפה. כל סל שלהם נראה קל, ואנחנו צריכים הרבה מסירות כדי להגיע לזריקה. המהירות שבה הם מוציאים קליעה לשלוש, והמחשבה שזו האפשרות הטובה ביותר, מספיק שיש מבט לסל, בכל שלב של ההתקפה. עמדת המוצא של כל החמישיה הבריטית היא הקליעה. יש מה ללמוד. ונדרשו כאן ניסיון, תחכום ותעוזה כדי להתמודד איתם. ויכולנו להם."

עוד אג'נדה שאשד מקדם היא אבי בן שימול. אני עוד זוכר את הטור שלו לפני אסטוניה או אחרי על כמה הוא התרגש מהבכורה של בן שימול אצל קטש. אז ההתרגשות של אשד הייתה רבה שהיא נשכחה, כי זה מה שהוא כתב בטור הנוכחי - "רק בזכות פציעה לא-פציעה של תמיר בלאט, זומן ה"עולל" בן ה-33 לראשונה לסגל הנבחרת הבוגרת, והוא משחק כאילו תמיד היה כאן." כנראה התצוגה המופלאה של בן שימול מול יוון שכללה 6 איבודים ובעיקר אובדן חושים, גרמה לאמנזיה אצל אשד והעלימה את 2 המשחקים הקודמים של בן שימול בקמפיין שנעו בין חלשים למזעזעים.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' פברואר 24, 2018 1:36 pm 
Junior

לא מכיר את הכתב, ואכן נשמע כמו חיבור גוזמאות מופרכות. אבל גם מופרך הצורך הסלניוזי ל"הוכיח בשער" כל הזמן. כי הנקודה הבסיסית שלו נכונה. אבי בן שימול הוא סיפור. שחקן שהיה במחוזות אייל שולמן ועודד קטש לעניים הרבה שנים ופשוט המציא את עצמו מחדש כרכז טהור, מהטובים בליגה, לפני כמה שנים. זה סיפור. זה שחקן שמגיע לו במה. תראה מה קורה לאלישי כדיר בגיל 30. זאת הוכחה שהתפתחות של שחקנים היא מגוונת וגישת הטוקבק(לא היה כלום כי אין כלום, זה זבל, זה גמור בגל 20 וכו) לא תופסת את כל הניואנסים. אפשר לפרגן למרות המשחק מול יוון וההגנה הרעועה שלו.

“I tell ya. I’d have to deck Nate. I’d have to deck him. He be coming and I’d lay one of those picks on him and he’d have to pick his teeth up off the court

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' פברואר 24, 2018 2:56 pm 
Sophomore

מסכים מאד לגבי בן שימול. סה"כ הוא דיי פספוס. בכיף הייתי מביא אותו כרכז שני בהפועל אפילו עכשיו בגילו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' פברואר 24, 2018 7:59 pm 
Hall of Famer

אבי בן שימול הוא שחקן ליגה טוב וישראלי טוב מאד. אין לי גם בעיה לפרגן לו.
אבל, אבי בן שימול הוא לא שחקן ש"מגיעה" לו במה. אבי בן שימול ברמה האירופאית הוא שחקן לא טוב. גם אם זה מחמם את הלב לספר לעצמנו סיפור ששחקן שהיה סתמי לאורך כל כך הרבה שנים בגיל 33 יכול להפוך להיות שחקן מוביל בנבחרת. זה סיפור שאנחנו ממציאים לעצמנו. המציאות היא הרמה שהוא הפגין מול יוון סגל ג' או ד'. כל כך הרבה דובר על הצערת הנבחרת, אז כדאי שעמדת הרכז המחליף לא תאויש על ידי שחקן שלא יהווה חלק מהנבחרת באליפות אירופה הבאה, אלא על ידי מישהו שאפשר להתקדם איתו.

הבאת את רביב לימונד, שבהחלט יותר מתאים לרמה האירופאית, אז אתה יכול לקחת כרכז שלישי אפילו את יפתח זיו שהלך אחורה כפרוייקט ולנסות לתת לו מטרה להתקדם בעזרת הנבחרת, קח את הובר, אולי תוציא ממנו משהו. אפילו קח את סקוורר שעוד אפשר להוציא ממנו יותר משחקים בנבחרת והוא מתאים לרכז השלישי שעולה בשביל הגנה, קצת לחץ על היריבים.

שורה תחתונה, היה לו משחק נהדר מול הבריטים, רק אי אפשר להוציא מהקונטקסט את העובדה שבריטניה היא נבחרת מאד חלשה.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' פברואר 24, 2018 8:23 pm 
Junior

מסכים עם כל מילה של עמוס, למעט הקטע על הובר. שום דבר לא יכול לצאת ממנו.
אני הייתי מאוד נגד הסיפור של הצערת הנבחרת כל עוד הפערים בין הדורות גדולים. במקרה של בן שימול אני ממש לא חושב שזה הסיפור.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' פברואר 24, 2018 8:35 pm 
Junior

אגב, גם כל הסיפור הזה כאילו בן שימול "המציא את עצמו מחדש" הוא פשוט לא נכון. היו לו כבר לא מעט עונות בקריירה ברמת העונה הנוכחית וטובות ממנה. העונה הכי טובה בקריירה שלו בכלל הייתה בהרצליה לפני ארבע שנים.
שחקן נחמד מאוד, אחלה ישראלי לליגה. וזהו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' פברואר 24, 2018 10:04 pm 
Junior

ספציפית לגבי עמדת הרכז, הזימון של בן שימול עובדתית הציל לנבחרת אתמול את המשחק. בריטניה נבחרת חלשה? א) לא כזה בטוח היינו מתים לשחקנים כמו נלסון והסנטר שלהם ב) בכמעט כל הודעה בוכים מיבבים פה על ביזיון, שכול ודיכאון מהסגל הנוכחי. זאת נבחרת לא רחוקה מהרמה שלנו. זאת הרמה וזאת המשימה ואבי בן שימול עדיף על כל אלטרנטיבה והוכיח שהוא זימון טוב. מה אכפת לי שהוא התקשה מול יוון סגל ט אפילו. מראש המשחק הזה לא היה רלבנטי.

עם יחזקאל סקוורר אנחנו מפסידים כל משחק בקמפיין, בהתקפה תפקידו מסתיים בלהעביר כדור חצי מגרש ותו לא. אין לו מושג מה זה להריץ התקפה. בן שימול מהווה אלטרנטיבה לכדררת האינסופית של גל מקל. לפטור אותו כ"שחקן ליגה טוב" אני מניח שזה מה שהוא עם כוכבית. הוא הפליימקר הכי טוב בליגה. הישראלי היחיד שהוא המנוע של הקבוצה. כיבית אותו? כיבית את ראשון. אי אפשר להגיד את זה על רביב לימונד אגב. זאת קפיצת המדרגה שלו ולא ברור לי מה ההתנגדות האדירה למונח "המציא מחדש" מדובר בשחקן שלקראת סוף שנות העשרים ותחילת השלושים קפץ מדרגה. לא סתם גלן רייס במשחק האחרון ביקש לעלות לשמור עליו. כל אחד שראה את ראשון בשנתיים האחרונות מבין עד כמה הוא חשוב בשבילם.

יפתח זיו ונאור שרון לקחו צעד אחורה חזק. הראשון איבד לחלוטין את היכולת בהובלת הכדור שלו והשני את משחק החצי מרחק. כל עוד זה המצב אסור להם לראות רגע בנבחרת. אם כבר שיקום, הייתי מעדיף לשקם את משעור ושם אותו סופסוף לשחק קרוב לסל ולא כמו שעכשיו הוא משחק רחוק ממנו.

אם כבר טרוניה לקטש לגבי זימונים. ברור כשמש שיש שחקנים שהם כלבבו ויש כאלה שלא, וזה ישליך גם לגבי הפועל ירושלים שנה הבאה אם ישרוד. אין לי מושג למה רפי מנקו(שהיה בסדר אתמול) הוא כזה באנקר על חשבון עמית שמחון. אין כמעט אספקט במשחק שהוא עדיף על האחרון.

“I tell ya. I’d have to deck Nate. I’d have to deck him. He be coming and I’d lay one of those picks on him and he’d have to pick his teeth up off the court

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' פברואר 24, 2018 11:05 pm 
Junior

המשפט "הפליימייקר הכי טוב בליגה" הוא משפט חסר משמעות ברמות אחרות.
נתחיל מזה שאף קבוצה בליגה (שלא לומר באירופה) לא משחקת כבר עם פליימייקר טהור. עבר מן העולם הקונספט. אפילו רכזים שהם באמת רכזים יחסית קלאסיים כמו פנגוס וקלאתס הם עדיין סקוררים מהמעלה הראשונה (מה שבן שימול לא, גם ברמת הליגה המצחיקה שלנו).
מעבר לכך, כן, בן שימול מאוד חשוב לראשון. רק שזה לא בגלל שהוא כזה פליימייקר מבריק אלא בעיקר בגלל שהוא מוביל הכדור הנורמלי היחידי בכל הקבוצה. בהפועל יש את מקניל ומקי מלבד לימונד כך שמן הסתם שחיסרון של לימונד הוא פחות קריטי להפועל (אבל עדיין מאוד משמעותי).
לא ברורה לך ההתנגדות האדירה למונח "המציא מחדש"? קודם כל אתה טיפה דרמטי הייתי אומר. בסך הכל חלקתי עליך. דבר שני, אני פשוט לא רואה את הלידה מחדש הזאת בשטח. נתן עונה מצוינת בהרצליה לפני ארבע שנים, אחר כך שתי עונות מאוד חלשות, אחר כך עונה לא רעה בעונה שעברה. אני בטח לא רואה פה איזשהי מגמה או שדרוג גדול.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' פברואר 25, 2018 12:35 am 
Junior

אף קבוצה בליגה לא משחקת עם פליימייקר לא מבחירה ופילוסופיית נשגבת - הם פשוט נכשלו בהבאת זרים רכזים עם אינטילגנציה מינימלית. בפעם היחידה שביקרתי בפורום של הפועל [הצצתי,נפגעתי] ראיתי שמתלוננים [על מה לא בעצם ?] על הכדררת של טיי מקי. בחיפה אותו דבר לגבי רודריגז. רמירז לא רואה הרבה דקות גם מאותה סיבה. שנה שעברה היו פה ורגאס והנרי להזכיר. כך שמדובר בסוגייה של בחירת שחקנים רעה נטו. זאת הסיבה למה נצאו לנכון השנה למחזר את קיצ'ן, הרצון בבעל בית הוא גם זה שממשיך לחשוף אותנו לכיווני התנועה של גוני יזרעאלי.

בעולמות אחרים, פחות מצחיקים, כל קבוצה הייתה שמחה לאיזה רג'ון רונדו/כריס פול. שום דבר לא עבר מהעולם. גם כשלונזו החטיא כולם ידעו להוקיר מה הוא כן מביא למגרש.

וכרגיל, אנחנו מבינים מה מצחיק, מה בדיחה וכו'. את מי אתה היית מזמן להיות המחליף של מקל ?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' פברואר 25, 2018 2:59 am 
Junior

הסגל למשחק נגד אסטוניה (היום, 17:00, ספורט5): גל מקל, אבי בן שימול, רביב לימונד, יובל זוסמן, שון דוסון, חואקין שוכמן, רפי מנקו, תמיר בלאט, ג'ייק כהן, נמרוד לוי, עידן זלמנסון, ריצ'רד האוול.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' פברואר 25, 2018 3:24 am 
Junior

מאיפה אתה מביא את העובדות האלטרנטיביות האלה?
כן, חולון כל כך נכשלו בהבאת פליימייקר עד שהם התאבדו כדי להשאיר את טו הולוואי. אין ספק, רואים את הכישלון מדי שבוע.
בהפועל, למרות שהביאו את טיי מקי ה"טהור", מי שמנהל בפועל את ההתקפה זה מקניל הסקורר וזה נראה מעולה.
אני בטוח שגם גליל סופר מצטערים על ההחתמה של בראון. כנ"ל אשדוד על הנרי. ירושלים בכלל חוגגים עד עכשיו את השחרור של ג'רלס.

היעלמות הפליימייקרים הקלאסיים זו מגמה עולמית. זה כל כך ברור שאני לא רואה טעם לנסות להוכיח את זה.
כל קבוצה הייתה שמחה לרג'ון רונדו וכריס פול? עובדה שלא, כי מעמדם רק פוחת בשנים האחרונות. הקבוצות היום מחפשות את סטף קארי הבא, לא את רונדו הבא. הכישלון של בול (עד כה בכל אופן) רק ממחיש את העניין. בול ימשיך להיות באסט מהדהד עד שהוא יראה יכולות של סקורר.

את מי הייתי מזמן בתור בתור המחליף של מקל? תלוי מה הייתי רוצה ממנו. אם רוצים מישהו שיריץ פיק אנד רול ויקלע שלשות פנויות אז מן הסתם הלפרין עדיף. אם זה מישהו למשימות הגנתיות אז אוחיון או אפילו סקוורר. אם הייתי הולך על מגמת ההצערה אז זיו או נאור שרון.
לא שזה עד כדי נורא בעיני שבן שימול נמצא שם, מה שהיה מגוחך בעיקר זו ההשתפכות של אשד שעמוס ציטט.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' פברואר 25, 2018 10:26 am 
Junior

אם יש לך כישרונות כמו ג'רלס והולוואי ביד אתה הולך איתם, זה לא מלמד על מגמה או טרנד שפיספסתי. וגם גרלס לדעתי שמענו פעם פעמיים על אינטילגנציית הכדורסל שלו ויכולת הכדררת.

הלפרין? הוא אפילו איבד את הביטחון בעצמו. אותו היית מביא להציל את המשחק מול בריטניה ולא את הרכז שמוביל את הליגה באסיסטים?

השיפור של בראון והנרי הוא קודם כל השיפור שלהם כ"רכזים" ובעלי הבית. ג'ייקובן מתגלה כמריץ פיק אנד רול מעולה והשיפור של הנרי הוא בראש וראשונה כמפיץ וכזה שמצליח להזיז את הכדור למקומות הנכונים. עדיין כמנהל משחק בלבד בן שימול עדיף על שניהם.

זיו ושרון.. חשבתי שהנבחרת היא לא פלטפורמה לשיקום לפי דעתך. וזה היה בקיץ לפני שהם לקחו צעד או חצי צעד אחורה.

סקוורר חסר תועלת בנבחרת, הוא לא מביא משהו אקסטרא על מקל. בלאט מביא למשל קליעה מבחוץ ויכול להפוך תיאורטית משחק, אבי בן שימול כבר הוכיח אתמול שהוא מסוגל להדביק חמש פעולות התקפיות ברצף כדי להחזיר אותנו מפיגור. סקוורר יעשה לך את זה עם ההגנה שלו?

אין שום מגמה עולמית, יש היצע כישרון שלפעמים מושך לכאן ולפעמים מושך לשם. הקבוצות יכולות להמשיך לחפש את סטף הבא. חופרים על זה אבל זה הבל גמור. האנ. בי. איי מוצף ברכזים סטייל דאן, מוריי, רוזייר, סמארט, פייטון, לונזו ופוקס. אני לא רואה חוץ מטרה יאנג עוד פרוספקט של ה"מגמה העולמית" בפייפליין. אם יש לך הגנה נהדרת אתה תשחק, אם אתה גם מנהל את המשחק ברמה גבוהה תקבל חוזה של שמונה עשר מיליון גם אם אתה לא סטף קארי מחוץ לקשת.

במקומות הלא מצחיקים יודעים להתדיין ולהעריך שחקנים על מה שיש ולא רק לחפור בחיסרון, או לחפור בהפסד ליוון(או אפילו בהפסד לאסטוניה). לבן שימול יש יתרון גדול במשחק שמגיע לזיקוק מוחלט שלו השנה בגיל 33. תסתכל על אליהו, לימונד(איבד את החדירה לסל לגמריי), כדיר ואוחיון, מקל ברמת הנבחרת. מגיע לו קרדיט על זה. גם ביחס לעליבות של השאר, אבל לא רק. בדיוק כמו שצריך להשתפך על פניני והקליעה שלו מבחוץ שהשתפרה בערבות הקריירה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' פברואר 25, 2018 1:28 pm 
Hall of Famer

אדום88 כתב:
הסגל למשחק נגד אסטוניה (היום, 17:00, ספורט5): גל מקל, אבי בן שימול, רביב לימונד, יובל זוסמן, שון דוסון, חואקין שוכמן, רפי מנקו, תמיר בלאט, ג'ייק כהן, נמרוד לוי, עידן זלמנסון, ריצ'רד האוול.

כהן מחליף את גינת שמסתבר שלא פרק את הכתף ולא יצטרך ניתוח .פניני נשאר בארץ כי אשתו אמורה ללדת ביממה הקרובה ובלאט במקומו בסגל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' פברואר 25, 2018 6:26 pm 
Junior

החתול יובב כתב:
אם יש לך כישרונות כמו ג'רלס והולוואי ביד אתה הולך איתם, זה לא מלמד על מגמה או טרנד שפיספסתי. וגם גרלס לדעתי שמענו פעם פעמיים על אינטילגנציית הכדורסל שלו ויכולת הכדררת.

הלפרין? הוא אפילו איבד את הביטחון בעצמו. אותו היית מביא להציל את המשחק מול בריטניה ולא את הרכז שמוביל את הליגה באסיסטים?

השיפור של בראון והנרי הוא קודם כל השיפור שלהם כ"רכזים" ובעלי הבית. ג'ייקובן מתגלה כמריץ פיק אנד רול מעולה והשיפור של הנרי הוא בראש וראשונה כמפיץ וכזה שמצליח להזיז את הכדור למקומות הנכונים. עדיין כמנהל משחק בלבד בן שימול עדיף על שניהם.

זיו ושרון.. חשבתי שהנבחרת היא לא פלטפורמה לשיקום לפי דעתך. וזה היה בקיץ לפני שהם לקחו צעד או חצי צעד אחורה.

סקוורר חסר תועלת בנבחרת, הוא לא מביא משהו אקסטרא על מקל. בלאט מביא למשל קליעה מבחוץ ויכול להפוך תיאורטית משחק, אבי בן שימול כבר הוכיח אתמול שהוא מסוגל להדביק חמש פעולות התקפיות ברצף כדי להחזיר אותנו מפיגור. סקוורר יעשה לך את זה עם ההגנה שלו?

אין שום מגמה עולמית, יש היצע כישרון שלפעמים מושך לכאן ולפעמים מושך לשם. הקבוצות יכולות להמשיך לחפש את סטף הבא. חופרים על זה אבל זה הבל גמור. האנ. בי. איי מוצף ברכזים סטייל דאן, מוריי, רוזייר, סמארט, פייטון, לונזו ופוקס. אני לא רואה חוץ מטרה יאנג עוד פרוספקט של ה"מגמה העולמית" בפייפליין. אם יש לך הגנה נהדרת אתה תשחק, אם אתה גם מנהל את המשחק ברמה גבוהה תקבל חוזה של שמונה עשר מיליון גם אם אתה לא סטף קארי מחוץ לקשת.

במקומות הלא מצחיקים יודעים להתדיין ולהעריך שחקנים על מה שיש ולא רק לחפור בחיסרון, או לחפור בהפסד ליוון(או אפילו בהפסד לאסטוניה). לבן שימול יש יתרון גדול במשחק שמגיע לזיקוק מוחלט שלו השנה בגיל 33. תסתכל על אליהו, לימונד(איבד את החדירה לסל לגמריי), כדיר ואוחיון, מקל ברמת הנבחרת. מגיע לו קרדיט על זה. גם ביחס לעליבות של השאר, אבל לא רק. בדיוק כמו שצריך להשתפך על פניני והקליעה שלו מבחוץ שהשתפרה בערבות הקריירה.

תשמע, אם אתה לא שם לב שכמעט ולא רואים את הפליימייקרים של פעם, אין לנו על מה לדבר. זו מגמה ברורה בדיוק כמו היעלמותו של הסנטר הקלאסי לצורך העניין. לא סתם לונזו הגיע לליגה על טיקט של "רכז של פעם" (ולכן הוא גם באסט מהדהד עד כה).
באמת שאין לי כוח להתעכב על כל שטות שכתבת פה (לימונד איבד את החדירה לגמרי? נו באמת), אני רק אגיד שכל ההתייחסות שלך למקומות לא מצחיקים (על מה אתה מדבר?) שיודעים להעריך היא מגוחכת. לא ראיתי אף מקום בעולם שבו מאתרגים את השחקן המקומי כמו מדינת ישראל.

נ.ב. החמישיה ששיחקה עכשיו, עם שני ה"פליימייקרים" בלאט ובן שימול, נתנה כמה מדקות הכדורסל הכי עלובות שראיתי מנבחרת ישראל אי פעם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' פברואר 25, 2018 7:24 pm 
Junior

ניהול המשחק של קטש נוראי.
המון המון דקות לבן שימול ובלאט שלא נותנים כלום. לימונד ומקל היו צריכים לשחק כל אחד 30 דקות ומעלה במשחק הזה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' פברואר 25, 2018 7:28 pm 
Sophomore

האוול נזק שוב

+/- של -16, מיליון טעויות ולא שומר.
לא לוקח ריבאונד, לא קולע.
מעניין איזה שיקול מקצועי גרם לו להעדיף אותו על אלכסנדר.
גם נגד בריטניה הסריח את המגרש שלושה רבעים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 127 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5, 6  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: asaf16, סאבוניס, עמוס לב, ציפה דריפה אלמדלסי ו 11 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: