סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו א' ספטמבר 22, 2024 5:28 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 127 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5, 6  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: א' פברואר 25, 2018 7:45 pm 
Sophomore

בלוג: הצג בלוג (0)
הסטטיסטיקה הסופית של ריצ'ארד האוול, הישראלי הבכיר של נבחרת ישראל שנבחר כמתאזרח היחיד.

4 נקודות
1 ריבאונדים סה"כ כPF/C. כן, שמעתם נכון, ריבאונד אחד.
2 אסיסטים
4 איבודים
חטיפה אחת.

-19 כשהוא על המגרש
מדד 1.

כל זה ב25 דקות משחק, היחידים ששיחקו יותר ממנו הם ג'ייק כהן ומקל, שהיו טובים היום והגיע להם הקרדיט הזה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' פברואר 25, 2018 8:01 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (6)
"היא הציבה מולנו בני אלים, משל ירדו הם היישר מוולהאלה של השכנים מסקנדינביה. גבוהים, קולעים, כמו מרחפים במגרש עם קסדותיהם המקורננות, ברקים ומקבות כבדות בידיהם. ועל אף הניסיון, התחכום והתעוזה ששוב הראתה נבחרת הנפילים מרובת הכשרון שלנו, עדיין בני אנוש אנו, בני תמותה בלבד."
מתוך הטור הבא של עידו אשד.

ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את קרתגו ולבטל את חץ הפוזשן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' פברואר 25, 2018 8:06 pm 
Hall of Famer

ערן כתב:
האוול נזק שוב.

שוב כמו מתי? השחקן הכי טוב של הנבחרת גם באליפות אירופה וגם עד עכשיו במוקדמות. איזה שיקול מקצועי על אלכסנדר? פשוט שהוא שחקן יותר טוב ממנו.

גם כלפי השופטים היו לחולון טענות רבות. הקבוצה מתכוונת להגיש מכתב רשמי לאיגוד ובו פירוט הטענות שלהם כלפי צוות השיפוט, בעיקר בדקות הסיום. "אנחנו שלטנו לאורך כל המשחק, איך פתאום בשתי הדקות האחרונות הם רצו 0:9, אם לא בעזרת השופטים?"' תהו במועדון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' פברואר 25, 2018 8:07 pm 
Junior

קשה בלי טו הולוואי וגלן רייס.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' פברואר 25, 2018 8:08 pm 
Junior

יש אפשרות להתחרט לגבי קטש ולהחזיר את המוצר? שואל בשביל חבר

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' פברואר 25, 2018 8:12 pm 
Junior

ראי שעל הקיר כתב:
"היא הציבה מולנו בני אלים, משל ירדו הם היישר מוולהאלה של השכנים מסקנדינביה. גבוהים, קולעים, כמו מרחפים במגרש עם קסדותיהם המקורננות, ברקים ומקבות כבדות בידיהם. ועל אף הניסיון, התחכום והתעוזה ששוב הראתה נבחרת הנפילים מרובת הכשרון שלנו, עדיין בני אנוש אנו, בני תמותה בלבד."

אני לוקח הימור שהוא ידבר על כמה הזרים הורסים את הכדורסל בארץ להבדיל מאסטוניה שם משחקים האסטונים וכו'...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' פברואר 25, 2018 8:13 pm 
Hall of Famer

בדרך כלל חולונים לא מבינים בכדורסל.

גם כלפי השופטים היו לחולון טענות רבות. הקבוצה מתכוונת להגיש מכתב רשמי לאיגוד ובו פירוט הטענות שלהם כלפי צוות השיפוט, בעיקר בדקות הסיום. "אנחנו שלטנו לאורך כל המשחק, איך פתאום בשתי הדקות האחרונות הם רצו 0:9, אם לא בעזרת השופטים?"' תהו במועדון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' פברואר 25, 2018 9:52 pm 
Sophomore

עופר האדום כתב:
ערן כתב:
האוול נזק שוב.

שוב כמו מתי? השחקן הכי טוב של הנבחרת גם באליפות אירופה וגם עד עכשיו במוקדמות. איזה שיקול מקצועי על אלכסנדר? פשוט שהוא שחקן יותר טוב ממנו.

מבחינת כל האספקטים של המשחק אלכסנדר שחקן יותר טוב מהאוול.

קולע 5 נקודות יותר למשחק, באחוזים יותר טובים, לוקח יותר ריבאונדים, מאבד פחות, חוסם יותר, ועם מדד ממוצע גבוה יותר. והכל באותן דקות משחק.
לא מאמין לי? תבדוק.
אז בוא תסביר לי באיזה עולם האוול שחקן טוב יותר מאלכסנדר. בעולם הנדמה לי?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' פברואר 25, 2018 10:03 pm 
Hall of Famer

כשאתה משווה סטטיסטיקות של שחקנים , תשווה גם את הסיטואציה הקבוצתית של שתי הקבוצות שלהם. בוא נגיד שמול אלכסנדר בחולון , ההשוואה הנכונה היא הסטטיסטיקות של האוול בנהריה ובהפועל ת"א. חוץ מזה , האוול לא מתקרב להיות החור ההגנתי של אלכסנדר.

נערך לאחרונה על ידי עופר האדום בתאריך א' פברואר 25, 2018 10:03 pm, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' פברואר 25, 2018 10:03 pm 
Sophomore

נתתי לך סטטיסטיקות קריירה חבריקו. זה כולל האוול בנהריה, אלכסנדר במכבי בעונה הגרועה שלו, הכל. אז אל תתחיל להתפתל לי עכשיו.
אלכסנדר שחקן טוב יותר מהאוול בכל אספקט של המשחק, חוץ מאסיסטים, האוול מוסר אחד יותר במשחק (לא בדיוק איי-יאי-יאי)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' פברואר 25, 2018 10:05 pm 
Hall of Famer

לא , נתת לי סטטיסטיקות של העונה הנוכחית. השוואה של סטטיסטיקת קריירה תוציא אותך מגוחך.

באיזה עונה ראית שאלכסנדר קולע 5 נקודות בממוצע יותר מהאוול ?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' פברואר 25, 2018 10:08 pm 
Sophomore

עופר האדום כתב:
לא , נתת לי סטטיסטיקות של העונה הנוכחית. השוואה של סטטיסטיקת קריירה תוציא אותך מגוחך.

הסתכלתי ואכן זה של העונה הנוכחית מה שמופיע בלמעלה במנהלת, טעות שלי, אבל זה לא כזה משנה, אנחנו מדברים כאן על שחקן בעלייה מול שחקן בירידה מתמדת כמו האוול. שכמו שהראיתי, שחקן פחות טוב מאלכסנדר (העונה) בכל אספקט של המשחק.

ואגב, אם תתאים את הדקות שהוא קיבל במכבי לדקות שהוא מקבל בחולון, אז אלכסנדר מעמיד את אותם מספרים. אפילו מספרים טובים יותר.

אבל עזוב יודע מה? על הטעות הזו שהבאתי נתונים מהעונה הסדירה אתה צודק, אבל ה19- היום בהחלט מראה שהוא היה השחקן הגרוע ביותר על המגרש.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' פברואר 25, 2018 10:13 pm 
Hall of Famer

בכל אספקט של משחק , פרט לריבאונד , הגנה וחוכמת משחק. צודק.

אין ספק שהיום הוא היה גרוע, קורה (הוא עדיין בהתאוששות מפציעה די ארוכה). ועדיין מאז שהוא הצטרף לנבחרת הוא השחקן הכי טוב שלה די בבירור.

נערך לאחרונה על ידי עופר האדום בתאריך א' פברואר 25, 2018 10:14 pm, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' פברואר 25, 2018 10:14 pm 
Senior

יכול להיות שלא ראיתי אותו מספיק בחולון, אבל במכבי אלכסנדר היה שחקן עם תרומה שלילית רוב הזמן מכמה שהוא היה רע בהגנה.
בחולון נראה שהוא מצליח להביא את היתרונות שלו לידי ביטוי קצת יותר טוב, אבל אני עדיין לא בטוח שהוא טוב יותר מהוואל שגם הוא עצמו די אוברייטד

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' פברואר 26, 2018 2:44 am 
Hall of Famer

ובמקום לבכות על מצב הנבחרת , מתווכחים כאן על זהות המתאזרח התורן ...

בסוף קיבלנו יח"צ מוגזמים המאדירים את היריבות , כותרות מפוצצות וחסרות משמעות על הצערה , ומאבק לא פשוט על העלייה מבית חלש ומול יריבות חסרות כל מסורת או שחקנים ברמה האירופית הגבוהה .
אז לא רק שבפועל זו עדיין הנבחרת של הותיקים ( לטוב או לרע - כנראה שאין הרבה ברירות ) , אלא ש"דור הביניים" ( בלייזר , שמחון , משעור , טימור וחבריהם ) גם כן לא קיים בנבחרת מסיבות כאלו ואחרות , ולכן עוד שנה-שנתיים המצב אף יהיה גרוע יותר .

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' פברואר 26, 2018 3:12 am 
Junior

עזוב אותך מהביקורת, במקומות רציניים יודעים לפרגן ולא להסתכל רק על השלילי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' פברואר 26, 2018 1:20 pm 
Hall of Famer

קחו בחשבון שבמשחק הזה למעשה שיתפנו שני מתאזרחים. עוד קיבלנו טובה גדולה בדמות זה שאחד מהם קיבל מעמד של צבר עבור הנבחרת, אלוהים יודע איך.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' פברואר 26, 2018 2:06 pm 
Sophomore

אגב חלמאות, למה המשחק הבא בליגה נערך רק ביום ראשון? האם המנהלת חושבת ששחקני הנבחרת זקוקים למנוחה של שבוע שלם כדי להתאושש משני המשחקים שהם שיחקו בהם? למה לא דוחפים את המחזור הבא ביום רביעי או חמישי?
רק אל תגידו לי שזה בגלל האולסטאר המיותר הזה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' פברואר 26, 2018 2:11 pm 
Hall of Famer

זה בגלל האולסטאר המיותר הזה.

אה, ביקשת שלא נגיד. סליחה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' פברואר 26, 2018 2:29 pm 
Senior

לאומית כתב:
ראי שעל הקיר כתב:

אני לוקח הימור שהוא ידבר על כמה הזרים הורסים את הכדורסל בארץ להבדיל מאסטוניה שם משחקים האסטונים וכו'...

יפה!!! (ר' סעיף 3 שלו)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' פברואר 26, 2018 5:18 pm 
Hall of Famer

עוד מישהו חושב שהניצחון על בריטניה היה "מרהיב ומשובב נפש" ?!

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' פברואר 27, 2018 4:51 pm 
מנהל פורום

http://m.ynet.co.il/Articles/5134109
קטש אומר שהוא לא יודע למה הפסדנו
מישהו מוכן לעזור לו?
אנחנו נעלה (אם נעלה) עם שני הפסדים במקרה הטוב ועם שלושה במקרה הגרוע
בשביל שנעלה רק עם שני הפסדים צריך לנצח את יוון בבית
אם נפסיד לאנגליה אז ההפסד להם לא נחשב אם הם לא עולים ואם הם עולים (יחד איתנו) אז ההפסד לאסטוניה לא ייחשב

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מרץ 01, 2018 11:10 am 
Sophomore

לא ידעתי איפה לשים את זה :

http://www.sport5.co.il/HTML/Articles/A ... 70832.html

ציטוט:
ראינו השבוע את זה שהקליעה של אסטוניה טובה יותר משלנו. באיטליה, יש לנו ארבע אימוני קליעות בשבוע, זורקים לסל אלפי זריקות", סיפר נעימי כשנשאל על ההבדלים בגישה בין ישראל לחו"ל והכריז: "אני שחקן טוב יותר ממה שהייתי בישראל. בוודאות. אני גדל בגיל, אבל אני לא מרגיש את זה. הטיפול בדקויות באיטליה הוא ברמה מאוד גבוהה שאין בכל הקבוצות בארץ. אומרים שהשחקן הישראלי עצלן. זה לא נכון. המסגרות עצלניות. גם איטלקי היה הולך לישון עד 12 אם הוא היה יכול".

"יש שחקנים שחייבים לצאת החוצה. שון דוסון למשל, הוא שחקן שצריך לשחק באירופה. הוא יעלה את המשחק שלו בשלוש-ארבע דרגות רק עם האימונים. עבורו השמיים הם הגבול", החמיא הגארד לכוכב בני הרצליה. "יותר קל להעביר את עמית שמחון ממכבי חיפה לאילת מאשר לעשות הרבה טלפונים. העבודה שהסוכן שלי עושה מטורפת. שיחות של חודשים כדי למצוא לשחקן קבוצה".

"שחקן ישראלי יכול להיות רע חודש ואף אחד לא יחתוך אותו. משחק רע אחד פה ואתה יודע שאתה צריך להילחם על המקום שלך. יש הרבה אמריקנים שמחכים לתפוס את המקום שלך. לי זה גורם לעבוד קשה יותר ולשחק טוב יותר. לא יודע לכמה שחקנים זה מתאים. מי שמחפש להגיע לרמות הגבוהות, זה הדבר הכי טוב עבורו".

בתמצית , כל מה שרע בחוק הרוסי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מרץ 01, 2018 11:48 am 
Sophomore

יובל נעימי הוא ילד זב חוטם שבגיל 30 מדבר כמו בן 20. לא הייתי מסתמך על חוויותיו בליגה השניה באיטליה כאינדיקציה למצב הכדורסל בארץ.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מרץ 01, 2018 12:15 pm 
מנהל פורום

אתה יכול שלא להסתמך אבל כשמשהוא אומר מתחבר לעוד הרבה מאוד אינדיקטורים, כמו התפוקה של הישראלים, כמו הרמה של הנבחרת, כמו התצוגות של חולון וירושלים באירופה
אין ברירה אלא להסכים איתו
כמו שחולון וירושלים נראו באירופה, לא בטוח שהקבוצה של נעימי לא מנצחת אותם

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 127 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5, 6  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: asaf16, Google [Bot], סאבוניס, עמוס לב, ציפה דריפה אלמדלסי ו 13 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: