סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו א' ספטמבר 22, 2024 5:27 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 127 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5, 6  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ה' מרץ 01, 2018 12:22 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (6)
uriel17 כתב:
אתה יכול שלא להסתמך אבל כשמשהוא אומר מתחבר לעוד הרבה מאוד אינדיקטורים, כמו התפוקה של הישראלים, כמו הרמה של הנבחרת, כמו התצוגות של חולון וירושלים באירופה
אין ברירה אלא להסכים איתו
כמו שחולון וירושלים נראו באירופה, לא בטוח שהקבוצה של נעימי לא מנצחת אותם

די נו, קצת פרופורציות וטיפה לימוד עובדות. קבוצת תחתית בליגה השנייה, לפחות יש לה פער על הקו האדום אז היא לא תיאבק נגד ירידה לליגה השלישית כמו בעונה שעברה...
עם כל איך שנראו הישראליות באירופה, הקבוצה של נעימי היא לא תחרות - בטח לא לחולון וירושלים, וגם לא להרצליה. העיקר שיש "דקויות באימונים"....

ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את קרתגו ולבטל את חץ הפוזשן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מרץ 01, 2018 12:25 pm 
Hall of Famer

Equilibrium כתב:
לא ידעתי איפה לשים את זה :

http://www.sport5.co.il/HTML/Articles/A ... 70832.html

ציטוט:
ראינו השבוע את זה שהקליעה של אסטוניה טובה יותר משלנו. באיטליה, יש לנו ארבע אימוני קליעות בשבוע, זורקים לסל אלפי זריקות", סיפר נעימי כשנשאל על ההבדלים בגישה בין ישראל לחו"ל והכריז: "אני שחקן טוב יותר ממה שהייתי בישראל. בוודאות. אני גדל בגיל, אבל אני לא מרגיש את זה. הטיפול בדקויות באיטליה הוא ברמה מאוד גבוהה שאין בכל הקבוצות בארץ. אומרים שהשחקן הישראלי עצלן. זה לא נכון. המסגרות עצלניות. גם איטלקי היה הולך לישון עד 12 אם הוא היה יכול".

"יש שחקנים שחייבים לצאת החוצה. שון דוסון למשל, הוא שחקן שצריך לשחק באירופה. הוא יעלה את המשחק שלו בשלוש-ארבע דרגות רק עם האימונים. עבורו השמיים הם הגבול", החמיא הגארד לכוכב בני הרצליה. "יותר קל להעביר את עמית שמחון ממכבי חיפה לאילת מאשר לעשות הרבה טלפונים. העבודה שהסוכן שלי עושה מטורפת. שיחות של חודשים כדי למצוא לשחקן קבוצה".

"שחקן ישראלי יכול להיות רע חודש ואף אחד לא יחתוך אותו. משחק רע אחד פה ואתה יודע שאתה צריך להילחם על המקום שלך. יש הרבה אמריקנים שמחכים לתפוס את המקום שלך. לי זה גורם לעבוד קשה יותר ולשחק טוב יותר. לא יודע לכמה שחקנים זה מתאים. מי שמחפש להגיע לרמות הגבוהות, זה הדבר הכי טוב עבורו".

בתמצית , כל מה שרע בחוק הרוסי.

אין לי בעייה עם מה שנאמר על החוק הרוסי ועל השחקן הישראלי, אבל גם אותך אני שואל - אתה מודע לאיפה משחק נעימי, כן? אתה יודע באיזו ליגה היא וכמה הקבוצה שלו מצליחה בליגה הזו? וכמה הצליחה באותה ליגה בעונה הקודמת? אם לא, ראה למעלה.
עדיף שיסתום את הפה, ועדיף לכתבים (ולקוראים) שילמדו קצת עובדות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מרץ 01, 2018 12:39 pm 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (0)
ראי שעל הקיר כתב:
uriel17 כתב:
אתה יכול שלא להסתמך אבל כשמשהוא אומר מתחבר לעוד הרבה מאוד אינדיקטורים, כמו התפוקה של הישראלים, כמו הרמה של הנבחרת, כמו התצוגות של חולון וירושלים באירופה

די נו, קצת פרופורציות וטיפה לימוד עובדות. קבוצת תחתית בליגה השנייה, לפחות יש לה פער על הקו האדום אז היא לא תיאבק נגד ירידה לליגה השלישית כמו בעונה שעברה...
עם כל איך שנראו הישראליות באירופה, הקבוצה של נעימי היא לא תחרות - בטח לא לחולון וירושלים, וגם לא להרצליה. העיקר שיש "דקויות באימונים"....

אתה מודע באיזה מקום נמצאת רג'יו אמיליה בליגה האיטלקית?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מרץ 01, 2018 12:46 pm 
Sophomore

uriel17 כתב:

כן רק כמה חבל שהקבוצה של נעימי נמצאת בליגה השניה באיטליה שם אין לאף קבוצה שום דרך להגיע לאירופה, אחרת חולון וירושלים היו חוטפות עוד יותר בראש, היה להן מזל שהתמודדו מול קבוצות מהליגות הבכירות באירופה, הצליחו לגרד כמה נצחונות ככה.
אגב, מה הקבוצות האיטלקיות עשו השנה באירופה? יש כאלה שעדיין מתחרות שם?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מרץ 01, 2018 12:56 pm 
Hall of Famer

uriel17 כתב:
ראי שעל הקיר כתב:
uriel17 כתב:

אתה מודע באיזה מקום נמצאת רג'יו אמיליה בליגה האיטלקית?

איזו? הראשונה או השניה?

בוא נשווה באמת. נבחן את הפרופורציות שלך.
רג'ו אמיליה מקום 10 בליגה הראשונה, 9 נצחונות ו-10 הפסדים (וזאת אחרי שהיא התחילה את העונה גרוע מאד, עם 5 או 6 הפסדים רצופים כמדומני, ונראתה רע גם באירופה). שוויון במאזן עם המקום שמוביל לפלייאוף.
הקבוצה של נעימי מקום 13 בליגה השנייה (מחוז מזרח) 9 נצחונות ו-14 הפסדים. כאמור למזלה יש לה 5 משחקים על הקו האדום אז היא לא תיאבק על הישרדות, כמו שעשתה בעונה שעברה. רחוקה 3 משחקים ממקום בפלייאוף על העלייה לליגה הראשונה.

you were saying?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מרץ 01, 2018 1:11 pm 
מנהל פורום

פשוט מאוד, שקבוצות ממקומות נידחים מאוד בליגה האיטלקית עושות בצפר לקבוצות ממקום שני ושלישי בליגה הישראלית לכן אני מאמין שקבוצה מהמקום נידח בליגה השנייה האיטלקית מנוהלת ומאומנת יותר טוב מקבוצות צמרת בליגה הישראלית
זה מה שאמרתי זה מה שאני אומר

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מרץ 01, 2018 1:14 pm 
Sophomore

תהרוג אותי אבל אני לא מבין מה קשורה נידחות האיזור לרמת המועדון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מרץ 01, 2018 1:21 pm 
Senior

אבל המיקום של רג'ו אמיליה בליגה באמת משקר קצת, כמו שראי אמר הם התחילו עם 6 הפסדים רצופים, מאז הם עשו קצת מהפך ונצחו 9 מ13 המשחקים האחרונים.
כלומר, הקבוצה שניצחה את הפועל אמנם לא הייתה קבוצה מבריקה, אבל כן קבוצה בכושר ששווה צמרת ליגה איטלקית.
אז הפער בין הליגה האילקית הראשונה לליגה שלנו הוא לא עד כדי כך גדול כמו שאתה טוען (גם אם בהחלט קיים, לפחות בעומק), אבל האמירה על קבוצת תחתית בליגה השנייה מול קבוצות צמרת פה - קשה להסכים איתה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מרץ 01, 2018 1:41 pm 
מנהל פורום

אז אל תסכים, ראית מה ססארי קבוצת אמצע טבלה עשתה לחולון? לא ספרה אותה בכלל
התובנה שלי מהדברים של יובל זה שאנחנו כל כך גרועים שאפילו קבוצת תחתית בליגה השניה באיטליה מאומנת יותר טוב
ואני חושב שהוא צודק, העצלות פה מחלחלת משחקנים הישראלים הבכירים לזוטרים ומשם לזרים
מה הדרייב של יובל להגיד את זה?
להגן על זה שהוא משחק בליגה השניה באיטליה? סבבה אז נגיד שיש לזה חלק, אבל אני בטוח שהעבודות כמו שהוא מתאר, הקושי באימונים, הניסיון לשפר טכניקה, הרצינות, אני בטוח שזה נכון והפרצוף של הקבוצה שלי השנה מספר את הסיפור הזה באופן הכי בוטה שאפשר להעלות על הדעת

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מרץ 01, 2018 1:46 pm 
מנהל פורום

ערן כתב:
תהרוג אותי אבל אני לא מבין מה קשורה נידחות האיזור לרמת המועדון.

נידחות בטבלה לא בגיאוגרפיה של העיר

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מרץ 01, 2018 1:50 pm 
Hall of Famer

uriel17 כתב:
אז אל תסכים, ראית מה ססארי קבוצת אמצע טבלה עשתה לחולון? לא ספרה אותה בכלל
התובנה שלי מהדברים של יובל זה שאנחנו כל כך גרועים שאפילו קבוצת תחתית בליגה השניה באיטליה מאומנת יותר טוב
ואני חושב שהוא צודק, העצלות פה מחלחלת משחקנים הישראלים הבכירים לזוטרים ומשם לזרים
מה הדרייב של יובל להגיד את זה?
להגן על זה שהוא משחק בליגה השניה באיטליה? סבבה אז נגיד שיש לזה חלק, אבל אני בטוח שהעבודות כמו שהוא מתאר, הקושי באימונים, הניסיון לשפר טכניקה, הרצינות, אני בטוח שזה נכון והפרצוף של הקבוצה שלי השנה מספר את הסיפור הזה באופן הכי בוטה שאפשר להעלות על הדעת

גם ססארי, באיזו ליגה היא תזכיר לי? אתה מתעקש סתם, או שמשהו היטשטש לחלוטין בחוש הפרופורציה שלך.

הדרייב שלו להגיד את זה הוא ברור ולא צריך להוסיף עליו.
אין לי בעייה עם כל שאומרים על העצלנות וחוסר ההתפתחות של הכדורסלן הישראלי (נעימי אגב לא אומר את זה, אתה לא הבנת אותו נכון)
אבל אחרי כל האימונים, הדקויות, וכל זה - זו עדיין קבוצה מתחתית הליגה השנייה באיטליה. בוא לא נתבלבל, למרות שאתה מתעקש להתבלבל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מרץ 01, 2018 2:05 pm 
Sophomore

ראי שעל הקיר כתב:
Equilibrium כתב:
לא ידעתי איפה לשים את זה :

http://www.sport5.co.il/HTML/Articles/A ... 70832.html

ציטוט:
ראינו השבוע את זה שהקליעה של אסטוניה טובה יותר משלנו. באיטליה, יש לנו ארבע אימוני קליעות בשבוע, זורקים לסל אלפי זריקות", סיפר נעימי כשנשאל על ההבדלים בגישה בין ישראל לחו"ל והכריז: "אני שחקן טוב יותר ממה שהייתי בישראל. בוודאות. אני גדל בגיל, אבל אני לא מרגיש את זה. הטיפול בדקויות באיטליה הוא ברמה מאוד גבוהה שאין בכל הקבוצות בארץ. אומרים שהשחקן הישראלי עצלן. זה לא נכון. המסגרות עצלניות. גם איטלקי היה הולך לישון עד 12 אם הוא היה יכול".

"יש שחקנים שחייבים לצאת החוצה. שון דוסון למשל, הוא שחקן שצריך לשחק באירופה. הוא יעלה את המשחק שלו בשלוש-ארבע דרגות רק עם האימונים. עבורו השמיים הם הגבול", החמיא הגארד לכוכב בני הרצליה. "יותר קל להעביר את עמית שמחון ממכבי חיפה לאילת מאשר לעשות הרבה טלפונים. העבודה שהסוכן שלי עושה מטורפת. שיחות של חודשים כדי למצוא לשחקן קבוצה".

"שחקן ישראלי יכול להיות רע חודש ואף אחד לא יחתוך אותו. משחק רע אחד פה ואתה יודע שאתה צריך להילחם על המקום שלך. יש הרבה אמריקנים שמחכים לתפוס את המקום שלך. לי זה גורם לעבוד קשה יותר ולשחק טוב יותר. לא יודע לכמה שחקנים זה מתאים. מי שמחפש להגיע לרמות הגבוהות, זה הדבר הכי טוב עבורו".

בתמצית , כל מה שרע בחוק הרוסי.

אין לי בעייה עם מה שנאמר על החוק הרוסי ועל השחקן הישראלי, אבל גם אותך אני שואל - אתה מודע לאיפה משחק נעימי, כן? אתה יודע באיזו ליגה היא וכמה הקבוצה שלו מצליחה בליגה הזו? וכמה הצליחה באותה ליגה בעונה הקודמת? אם לא, ראה למעלה.
עדיף שיסתום את הפה, ועדיף לכתבים (ולקוראים) שילמדו קצת עובדות.

מה קשור המיקום של הקבוצה שלו , הביצועים שלה השנה ואשתקד , לסייפא של דבריו? האם בגלל שהוא משחק בליגה שנייה , לדבריו אין משמעות?
לא דיברתי על ה"הצלחה" שלו , לא דיברתי על היכולת של הקבוצה שלו , בפירוש כיוונתי את דבריו , למה שלדעתי הוא שורש כל הרע של החוק הרוסי - "שחקן ישראלי יכול להיות רע חודש ואף אחד לא יחתוך אותו. משחק רע אחד פה ואתה יודע שאתה צריך להילחם על המקום שלך" .

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מרץ 01, 2018 2:11 pm 
מנהל פורום

אני גם לא מבין מה הקשר בין המיקום (ומכך החולשה) של הקבוצה שלו, לפואנטה של דבריו על השחקן והקבוצות הישראליות.
מילא אם זה בהקשר לכך שאמר שאם היו רואים אותו משחק אז הוא היה בסגל הנבחרת. על זה בהחלט אפשר להגחך ולהציג את זה שהוא משחק בקבוצה בתחתית הליגה השנייה, אבל איך זה פוגע בטיעון על השחקן הישראלי אני מתקשה להבין.

ראי, אתה טוען שהוא משקר/מגזים לגבי הדקויות ושעות האימון כי הקבוצה בליגה השנייה? או שמא מגחך על כך שלמרות כל אלה היא עדיין בליגה השנייה? מן הסתם מה שקובע קצת יותר את רמת הקבוצה זה סגל השחקנים שלה. אם כבר אז זה רק עוד יותר ממחיש את העליבות אצלינו, שאפילו קבוצת תחתית בליגה השנייה באיטליה עובדת בצורה יותר מקצועית.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מרץ 01, 2018 2:30 pm 
Hall of Famer

מה שאני טוען זה שהדברים שלו משולים למה שאמר עכשיו גיא אסולין על הקבוצה שחתם בה בקזחסטן, ש"במבנה שלה היא כמו ברצלונה ומנצ'סטר סיטי". ברור לך שאין לזה שום משמעות.
אין לי בעייה עם הטענות במהות כלפי הכדורסל הישראלי, דרכי התנהלותו (במיוחד בגילאים הצעירים) והחוק שעדיין קוראים לו בטעות "רוסי". אבל כשזה בא ממנו זה גם לא מאד אובייקטיבי וגם כדאי שיהיה מואר בפרופורציות הנכונות. אם זה מביא כותב וותיק ובעל מעמד בסלניוז לכתוב שלא בטוח שקבוצת צמרת בישראל מנצחת את הקבוצה של נעימי מתחתית הליגה השנייה באיטליה, ברור שהפרופורציות הלכו לאיבוד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מרץ 01, 2018 5:19 pm 
מנהל פורום

לא חושב שהותק שלי או הסטטוס שלי כבעלי הדומיין מקנה איזה שהיא חשיבות לדברים שלי מעבר לזו של אחרים

תשמע, אני אומר, יובל צודק למרות שהוא לא בא ממניע של הצלת הספורט הישראלי אלא להגן על הכבוד האבוד שלו
הוא צודק, ואני מאמין לו שהאימונים והניהול המקצועי בקבוצה מהליג השניה באיטליה טובים יותר מאשר בליגת העל בישראל
הדוגמאות של סאסרי מול חולון ואמיליה נגד הפועל ממחישים את הפער בין הליגות האלה (בואו נזכור שהליגה האיטלקית נמצאת הרבה מאחורי VTB הספרדית והטורקית)
קשה לך עם האמירה ש "כמו שחולון וירושלים נראו באירופה, לא בטוח שהקבוצה של נעימי לא מנצחת אותם"
זו סוג של הגזמה להמחיש הנקודה.
קבוצות מאיטליה עם כל זה שהן לא ממש מצליחות מאירופה לא ראו אותנו מסנטימטר כששיחקו מולנו, לכן אני מציע לא לזלזל ולא להתכחש למה שיובל אומר ולא משנה מאיזה מניע הוא אמר את זה
היה כאן מאמן איטלקי עונה אחת ופתאום היה מאוד קשה לליאור עם זה שאשכרה רוצים שהוא יגיע לאימונים
אני מסתכל על זה הפוך ממך, אם בקבוצת תחתית בליגה השניה באיטליה שחקן מספר שיותר קשה והוא יותר רציני באימונים ובמשחקים מאשר בליגה הישראלית, מה זה אומר עלינו?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מרץ 01, 2018 6:47 pm 
Hall of Famer

רגע ושנה שעברה שהפועל ירושלים עלתה לחצי גמר היורוקאפ, כשהאיטלקיות קשות אז זאת הוכחה שהכדורסל הישראלי בשנה שעברה היה טוב יותר?
נעימי מתאר מציאות אחת, אבל מבט בנבחרת האיטלקית ובשחקנים האיטלקים מגלה מציאות אחרת לגמרי. עם כל העבודה הקשה והנפלאה שנהוגה בליגה השניה באיטליה, כוכבים איטלקים צעירים אין ממש בנמצא, בדיוק כמו שאין ממש כוכבים ישראלים.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מרץ 01, 2018 7:02 pm 
מנהל פורום

בעונה שעברה היה מאמן תובעני שהיה במקרה איטלקי
ואני חושב שלתובענות חסרת הפשרות שלו היה חלק בהצלחה של הקבוצה באירופה
אז תראה, הכדורסל האיטלקי לא משהו ועדיין הנבחרת שלהם לא רואה אותנו ממטר אז שוב, מה זה אומר עלינו?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מרץ 01, 2018 7:29 pm 
Sophomore

לא יודע מה זה לא רואה אותנו ממטר, אם אני לא טועה, רק לפני כמה שנים ישראל עלתה לאליפות אירופה מהמקום השני מבית עם איטליה, שמאותו בית איטליה לא עלתה (בסוף הועלתה בקומבינה של פיב"א)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מרץ 01, 2018 7:40 pm 
מנהל פורום

יש לי חדשות קצת יותר טריות עבורך, והם מגיעות מהקיץ האחרון בתל אביב

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מרץ 01, 2018 7:56 pm 
Sophomore

זה רק מראה כמה הכל נזיל. תלוי דור ותלוי סיטואציה.
תשווה גם את מספר התושבים באיטליה למספר התושבים בישראל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מרץ 01, 2018 7:56 pm 
Hall of Famer

בשלוש אליפויות אירופה האחרונות, איטליה עשתה מקומות 6-8.
מה ישראל עשתה בדיוק באותו זמן?
מה גם שנדמה לי שישראל היתה מתה ש (פרט לכספי) יהיו לה שחקנים בקליבר של מלי, בלינלי ודאטומה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מרץ 01, 2018 8:03 pm 
Sophomore

אני מייחס את זה לגודלה של איטליה, לא למוסר האימונים הבלתי מתפשר שלה ולחריצותם של האיטלקים, שדווקא ידועים כאחד העמים היותר עצלים באירופה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מרץ 01, 2018 8:31 pm 
Hall of Famer

עם זה אני יכול להסכים.
בסופו של דבר, ישראל היא מדינה קטנה עם גנטיקה פיזיקלית בינונית מינוס. מדינה שמשום מה עד לפני עשור וחצי (או קצת יותר) נהנתה מהעובדה שלא היתה כל התמקצעות או עניין בכדורסל באירופה, כשישראל בגלל הפטיש שלה לכל דבר שהוא "אמריקה" שלה היתה אחת מיוצאות הדופן (לצד יוצאות דופן אחרות, כמו המדינות היוגוסלביות לשעבר) עם השנים דברים מתאזנים, ומבחינתי ברגע שזה כך, גם מקום 15-20 באירופה הוא סביר ואף הישגי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מרץ 01, 2018 9:34 pm 
Sophomore

עניין הגנטיקה הוא שטות גמורה, בוא נאמר שלספרדים אין גנטיקה מרשימה (ממוצע הגובה שם נמוך משלנו) עניין הגודל וכמות התושבים כמובן שכן משפיע, בטח כשמספר הספורטאים בישראל הוא מהנמוכים גם באופן יחסי.
מה שכן המסורת הסבירה היתה אמורה לצמצם את החסרונות וזה אכן מה שקרה לאורך שנים, היום גם זה נעלם.

ועם כל זה, אפשר להוציא יותר עם מה שיש, לפחות נצחונות משכנעים על בריטניה ואסטוניה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מרץ 02, 2018 10:39 am 
Hall of Famer

נכון שהישראלים בליגת העל מוגנים יתר על המידה ורמתם של רובם לא מצדיקה את הדקות שלהם. מקבל. באיטליה, מה לעשות, נעימי הוא הזר. גם באיטליה מגינים על המקומיים, פחות מאשר על הישראלים (לפחות בליגה הראשונה. אני לא יודע מה החוקים בליגה השנייה ויכול להיות שחוקי הזרים שם יותר נוקשים) אבל גם שם יותר קל לחתוך את הזרים.
אבל אנשים פה יצאו לגמרי מפרופורציות. משווים בין הנבחרות, משליכים מקבוצת התחתית בליגה השנייה של נעימי על קבוצות שנמצאות ליגה+ מעליה... כמה שחקנים מהקבוצה של נעימי או ממקומות דומים נמצאים בנבחרת?

בוטום ליין, נעימי משחק כבר שנתיים במסגרת הרבה יותר חלשה מכל הישראלים בליגת העל. את זה כדאי לא לשכוח לרגע. עם כל כמה שהם מוגנים והוא לא, הוא לא נמצא בפוזיציה להשוות בכלל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 127 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5, 6  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: asaf16, Google [Bot], Lakic, סאבוניס, עמוס לב, ציפה דריפה אלמדלסי ו 12 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: