סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו א' ספטמבר 22, 2024 11:25 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 166 הודעות ]  עבור לעמוד 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  הבא
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: מכבי ת"א 18/19
הודעהפורסם: ו' מרץ 16, 2018 12:29 am 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (6)
אני חושב שאפשר כבר לפתוח ת'רד כזה לאור מצבה של מכבי העונה, עונה שנמצאת בדרך הבטוחה להצטרף לרשימת העונות האבודות של השנתיים-שלוש הקודמות.
את מי משאירים ואת מי מעיפים?
ראש וראשון למועפים - דשון תומס, שחקן טיפש שהבנת הכדורסל של נעל שמאל שלו יותר גדולה משלו. אחריו חייב לעוף ג'ונה בולדן, עם כל הסימפטיה נשבר הזין מצעירים חסרי מושג שמכבי נותנת להם להתגלח עליה בתקווה לגרד איזה כמה דולצ'ים מקבוצת NBA - זה לא שווה את הכסף. גם נוריס קול המאוס צריך לעוף ולשחק אחד על אחד בשכונה.
שאר הזרים אצלי בסימן שאלה מלבד דיאנדרה קיין, אבל אם דיאנדרה קיין יישאר הזר הכי חשוב של מכבי גם בעונה הבאה - גם היא תהייה אבודה.
ישראלים - טיוס ודיברתולומאו צריכים להישאר, צריך עוד שניים-שלושה בשביל הליגה וספק גדול גדול אם יש יותר טובים מהקיימים, למרבה הצער. כנראה שחוץ משגב הייתי משאיר את כולם, לא בגלל שאני מת עליהם ועל רמתם ותרומתם.

נבן ספאחיה - הביתה. מאמן אוברייטד בטירוף, ונראה גם שאפילו רמי הדר יכול ללמד אותו על יחסי אנוש עם שחקנים.

ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את קרתגו ולבטל את חץ הפוזשן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: Re: מכבי ת"א 18/19
הודעהפורסם: ו' מרץ 16, 2018 12:40 am 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (0)
קיין חייב להישאר . הרי הוא נהדר הגנתית ואפילו יחסית מפתיע התקפית בתקופה האחרונה .
זול , מחויב , לא פציע - אז למה לא ?

זה שהוא כה מרכזי בקבוצה לא יכול להיחשב לרעתו .

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מרץ 16, 2018 12:44 am 
Hall of Famer

ודאי שזה לא לרעתו, אין לי מילה רעה להגיד על מה שהוא עושה בתקופה האחרונה. אבל הוא עדיין שחקן מוגבל, בטח התקפית, לא חומר להיות כוכב מוביל בקבוצה שבכל זאת רואה את עצמה כבעלת שאיפות ביורוליג. אם מכבי תיקלע גם בעונה הבאה למצב שקיין הוא השחקן המוביל שלה, ובעצם היחיד שאין ספק על תפקודו, העונה הבאה תיגמר כמו שזו עומדת להיגמר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מרץ 16, 2018 12:58 am 
Sophomore

קול רול תומאס (החתמה הזויה מראש) ופרחוסקי שנראה כמו ההוא מהפועל ירושלים ולא כמו ההוא מקאזאן יכולים ללכת.
מה עם ג'קסון? אני נשאר בדעתי מהקיץ, הוא לא שווה 900 אלף והוא בטח לא שחקן לקבוצה שרוצה הצלבה ומעלה.
בולדן זה סימן שאלה רציני, ההתגלחות היתה העונה, לא בטוח שימצאו משהו טוב יותר.

לגבי הישראלים, שיצמצמו 2 לא חשוב איזה מבין כהן משעור שגב ודיברתולמאו.

רצוי שבקיץ הקרוב לא ינסו להתחכם עם "מציאות".
לא אופתע אם ספאחיה ישאר עוד סה"כ עם סגל חלש הוא עשה כמה דברים יפים ועדיין יש סיכוי תיאורטי שיגיע להצלבה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מרץ 16, 2018 1:02 am 
מנהל פורום

מה יש לך נגד פרחוסקי? אותי הוא מפתיע לטובה, בטח בהתקפה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מרץ 16, 2018 1:07 am 
Hall of Famer

מהזרים הייתי משאיר את רול בוודאות. כנראה גם את קיין.
תומאס תלוי כמה הוא מקבל. עד 700 אלף הייתי משאיר אותו כסקורר מהספסל.
את ג'קסון אני לא סובל. לא חושב שאפשר להגיע איתו רחוק. מעיף אותו.
לגבי קול אני חלוק בדעתי. כפי שהוא משחק מאז שהוא חזר מהפציעה אין מה להשאיר אותו. אבל יש לי הרגשה שבקבוצה שהמאמן באמת נותן לו את המפתחות הוא יכול להיות מצוין. בוא נגיד שאני מעדיף אותו על ג'קסון בלי בכלל התלבטות.
הגבוהים בולדן ופרחובסקי הביתה.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מרץ 16, 2018 1:12 am 
Sophomore

התקפה תמיד היתה לו.
אפאטיות ונפקדות בהגנה אתלטיות לא קיימת גם כן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מרץ 16, 2018 1:25 am 
Hall of Famer

פרחוסקי לשחרר, להביא גבוה נורמלי שיודע לתפוס ריבאונד
הייתי מביא פליימייקר... שקול יותר ביחס לקול או ג'קסון, כשבעמדה 2 הייתי מביא סקורר חזק יותר. קול או ג'קסון... לא הייתי מתנגד שאחד מהם יישאר ויעלה מהספסל.

אין לי ראש למילים ארוכות וביבלברוקס מן מילה ארוכה שכזאת

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מרץ 16, 2018 1:47 am 
Junior

התותח המפוברק כתב:
פרחוסקי לשחרר, להביא גבוה נורמלי שיודע לתפוס ריבאונד
הייתי מביא פליימייקר... שקול יותר ביחס לקול או ג'קסון, כשבעמדה 2 הייתי מביא סקורר חזק יותר. קול או ג'קסון... לא הייתי מתנגד שאחד מהם יישאר ויעלה מהספסל.

רק שמכבי לא תשלם 900 אלף לשחקן שיעלה מהספסל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מרץ 16, 2018 1:48 am 
Hall of Famer

קול/ג'קסון/תומאס לא בדיוק יכולים במציאות של מכבי ת"א להישאר ולהפוך לשחקנים שוליים יחסית מהספסל שעולים לתת 15-20 דקות .
זה פשוט לא יקרה מכל כך הרבה סיבות ( למשל כלכליות , למשל שזה אומר שאשכרה צריכים להביא זרים אחרים שעדיפים עליהם ) .

בעיני טיוס , רול , קיין , כהן ודיברתולמאו אלו באנקרים להשארה .
בולדן ( בתקווה שישתפר ) וג'קסון זו דילמה .

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מרץ 16, 2018 9:10 am 
Freshman

מישהו יודע מה מצב החוזים לשנה הבאה?
למי יש חוזה מובטח/אופ' של הקבוצה או שחקן/אין חוזה?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מרץ 16, 2018 2:26 pm 
Junior

איך לא עלתה כאן הבעיה הגדולה ביותר של מכבי - שי סידי! כל זמן שהוא הכרוז אני בקושי מסוגל לראות משחקים ביתיים של מכבי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מרץ 16, 2018 2:34 pm 
מנהל פורום

goldman כתב:
מישהו יודע מה מצב החוזים לשנה הבאה?
למי יש חוזה מובטח/אופ' של הקבוצה או שחקן/אין חוזה?

למיטב זכרוני כל החוזים של הזרים היו לשנה אחת (עם או בלי אופציה) ככה שלא יושב עליה אף חוזה כבד של אף זר

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מרץ 16, 2018 2:45 pm 
מנהל פורום

לפני שמחליטים על השחקנים חייבים להחליט על צוות האימון.
נתחיל מהסוף: לא הייתי נוגע לרעה בגודס ובורשטיין.
ספחייה: קשה להחליט. מצד אחד אחרי שנתיים של חוסר רלוונטיות מוחלט ביורוליג סופסופ היא מתמודדת על הפלייאוף, היו לא מעט משחקים שמכבי נראה טוב עד טוב מאוד. הוא היה מוגבל מאוד בתקציב העונה. עונה הבאה אמור להשתחרר הרבה מאוד כסף מכל צירבסים והמקלים ויוכל לבנות סגל מוכשר יותר. הייתי משאיר אותו עוד שנה ורומז לו שכדאי שגיא יהיה מעורב יותר בניהול המשחק
ניקולה: הושמץ קשות על ידי האוזמנים ...לא הזים את ההשמצות מחד ולא הבריק מאידך. בהינתן שיריון של עוד 8 שנים לפחות אפשר לתת לו עוד שנה צ'אנס.
אני חושב שמכבי עשתה תפנית חיובית בקיץ והיא לא צריכה לראות באיבוד הפלייאוף ואפילו באיבוד האליפות בארץ כהוכחה שמהלך של הרחקת הבעלים ומסירת המפתחות באופן כמעט בלעדי לניקולה נכשל. זה לא נכשל. זה הכיוון הנכון עכשיו צריך עוד קצת כסף כלומר כישרון וניהול משחק טוב יותר. מותר לנבאן ללמוד מגיא

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מרץ 16, 2018 3:04 pm 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (14)
אני במיעוט גדול כאן אבל לא חושב שהייתי משחרר כמעט אף אחד מהסגל הזה (בטח יהיו כאלה שירצו לעזוב). זה לא שהאלטרנטיבות עומדות בתור להצטרף.

מצד שני ספאחיה די בבירור צריך ללכת, גם אם בספק גדול שזה יפתור את האווירה הרעילה בקבוצה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מרץ 16, 2018 5:05 pm 
Sophomore

זה כן אני כתב:
איך לא עלתה כאן הבעיה הגדולה ביותר של מכבי - שי סידי! כל זמן שהוא הכרוז אני בקושי מסוגל לראות משחקים ביתיים של מכבי.

1+
הוא החקיינים והמוזיקה הבלתי נסבלת בהפסקות. זוועה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מרץ 16, 2018 5:19 pm 
Hall of Famer

ראובן כתב:
אני במיעוט גדול כאן אבל לא חושב שהייתי משחרר כמעט אף אחד מהסגל הזה (בטח יהיו כאלה שירצו לעזוב). זה לא שהאלטרנטיבות עומדות בתור להצטרף.

מצד שני ספאחיה די בבירור צריך ללכת, גם אם בספק גדול שזה יפתור את האווירה הרעילה בקבוצה.

כלומר, נובע מכך שאם אתה משאיר את רוב הסגל אתה כמעט בוודאות משאיר גם את האווירה הרעילה, לטענתך-שלך. אז מה עשינו בזה? כלומר, כמשהו מקצועי-אובייקטיבי ולא בגלל היחס שלך למכבי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מרץ 16, 2018 5:28 pm 
Sophomore

ג'קסון - חייבים לשחרר. קליעי שלשות סביר (לא יציב) וחודר מעולה, אבל הוא האחרון בעולם שמחבר קבוצה.
ראיתי את זה כבר במשחק הראשון מול באמברג, שהוא ניצח למכבי. דפק איזה 4 שלשות ברבע האחרון, וכולם שמחו שמכבי נצחו.
רק שהם לא נראו כמו קבוצה.

בולדן - חייבים לשחרר. שחקן כ"כ אנמי הרבה זמן לא ראיתי.
לפחות אם היה לא אספקט אחד במשחק שהיה נוטר אקסטרה (נניח קליעה מבחוץ כמו טלטוביץ) אז ניחא. אבל באמת שאין לו כלום.
את קול עדיף לשחרר.
פרחובסקי זה חידה, מצד אחד לא סנטר מודרני. מצד שני הוא לא קיבל הזדמנות לשחק במכבי בסיטואציה שתפעיל אותו קצת יותר טוב, ולמקסם את מה שהוא יכול לתת.

אני חושב שדווקא דשון תומאס שחקן התקפה טוב שכדאי מאד להשאיר. הוא קורא את המשחק נכון, ויודע איך למקם את עצמו כדי להשיג נקודות.
אם יהיה לידו פוינט גראד שידע להזין אותו וסנטר שידע להוריד ממנו שמירה, הוא אפילו ישתפר.

רול זה שחקן סבבה בתוך שחקן ספסל וגם דיברתלמאו (עבר את טבילת האש ביורוליג).

דיאנדרה מאד מוגבל התקפית. עדיף לשחרר.

אבל כל זה לא משנה יותר מידי, כי חוץ מטיוס ודיברתלמאו אין ישראלים טובים בכלל.
והמחסור בישראלים איכותיים ברמת יורוליג, מקשה מאד על מכבי ופוגע להם בכל העונה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מרץ 16, 2018 5:41 pm 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (14)
ראי שעל הקיר כתב:
ראובן כתב:

כלומר, נובע מכך שאם אתה משאיר את רוב הסגל אתה כמעט בוודאות משאיר גם את האווירה הרעילה, לטענתך-שלך. אז מה עשינו בזה? כלומר, כמשהו מקצועי-אובייקטיבי ולא בגלל היחס שלך למכבי.

ההערכה שלי היא שהאווירה הרעילה היא תוצאה של המסגרת המכביסטית (לאור זה שהיא קיימת בשנים האחרונות בלי קשר לסגל השחקנים). כמובן שאם יש שחקן שמרעיל את חדר ההלבשה ואין לי מושג על זה הוא לא צריך להישאר.

בכל מקרה מה שכתבתי לא נאמר כלעג כלפי מכבי ורצון בנפילתה. כמעט כל שחקן שייפלט ממנה אני אשמח מאוד אם יגיע להפועל (נוריס קול לדעתי ישודרג לחוזה מיליונים בקבוצה גדולה).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מרץ 16, 2018 5:47 pm 
Hall of Famer

ehud כתב:
ג'קסון - חייבים לשחרר. קליעי שלשות סביר (לא יציב) וחודר מעולה, אבל הוא האחרון בעולם שמחבר קבוצה.
ראיתי את זה כבר במשחק הראשון מול באמברג, שהוא ניצח למכבי. דפק איזה 4 שלשות ברבע האחרון, וכולם שמחו שמכבי נצחו.
רק שהם לא נראו כמו קבוצה.

בולדן - חייבים לשחרר. שחקן כ"כ אנמי הרבה זמן לא ראיתי.
לפחות אם היה לא אספקט אחד במשחק שהיה נוטר אקסטרה (נניח קליעה מבחוץ כמו טלטוביץ) אז ניחא. אבל באמת שאין לו כלום.
את קול עדיף לשחרר.
פרחובסקי זה חידה, מצד אחד לא סנטר מודרני. מצד שני הוא לא קיבל הזדמנות לשחק במכבי בסיטואציה שתפעיל אותו קצת יותר טוב, ולמקסם את מה שהוא יכול לתת.

אני חושב שדווקא דשון תומאס שחקן התקפה טוב שכדאי מאד להשאיר. הוא קורא את המשחק נכון, ויודע איך למקם את עצמו כדי להשיג נקודות.
אם יהיה לידו פוינט גראד שידע להזין אותו וסנטר שידע להוריד ממנו שמירה, הוא אפילו ישתפר.

רול זה שחקן סבבה בתוך שחקן ספסל וגם דיברתלמאו (עבר את טבילת האש ביורוליג).

דיאנדרה מאד מוגבל התקפית. עדיף לשחרר.

אבל כל זה לא משנה יותר מידי, כי חוץ מטיוס ודיברתלמאו אין ישראלים טובים בכלל.
והמחסור בישראלים איכותיים ברמת יורוליג, מקשה מאד על מכבי ופוגע להם בכל העונה.

"דשון תומאס קורא את המשחק נכון" זה בערך המשפט הכי מוזר ששמעתי מאז "איתי שגב קלעי שלשות מעולה".
בעצם את המשפט השני לא שמעתי אף פעם. אולי פעם אחת מקיופיפלו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מרץ 16, 2018 5:53 pm 
Sophomore

ראי שעל הקיר כתב:
"דשון תומאס קורא את המשחק נכון" זה בערך המשפט הכי מוזר ששמעתי מאז "איתי שגב קלעי שלשות מעולה".
בעצם את המשפט השני לא שמעתי אף פעם. אולי פעם אחת מקיופיפלו.

הוא יודע למקם את עצמו בפוסט כדי לקבל כדורים במקומות שבהם הוא מסיים באחוזים טובים (אפילו פעם או פעמיים זה ניצח למכבי משחקים).
מפנה את עצמו לקליעות פנויות ל 3.

אני מודה שלא ראיתי את המשחק אתמול, והבנתי שיצאת עליו.
ראיתי את הסטטיסטיקה שלו והוא היה סביר לגמרי (50% בקליעה ורק איבוד אחד).
תוכל לפרט נניח איפה אתמול ראית אותו עושה כ"כ הרבה שטויות?
וכן, האם זה משהו שמאפיין אותו כל העונה?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מרץ 16, 2018 5:58 pm 
Hall of Famer

הוא עושה הרבה שטויות כמעט כל משחק. גם אתמול. לא מוסר, זורק כמעט כל כדור שמגיע אליו גם ממצבים מאד קשים. נכנס עם הראש בקיר. שכל כדורסל, אמרתי, של נעל שהוציאו ממנה את השרוכים - המהלך שתיארתי בסוף המחצית אתמול רק מסמל את זה, יש לו כמה כאלה בכל משחק.
זו גם הייתה דרכו לא רק ברוב העונה הזו, אלא בערך בכל הקריירה האירופית שלו. בתחילת העונה הוא השתלב יפה במשחק הקבוצתי של מכבי שבאותה תקופה נראה שוטף ומתואם, אבל כמו כל מכבי - זו היתה עקיצה. מהר מאד חזר לעצמו.
בנוסף לזה הוא שומר איום ונורא, גם ברמה האישית וגם בהגנה הקבוצתית.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מרץ 16, 2018 6:19 pm 
Junior

השיטה הזאת של לשחרר את רוב הסגל ולהביא חדשים זה משהו שעובד פעם ב...
הדרך הנכונה היא לשתות כוס מים ולעשות חיזוקים נקודתיים. להמשיך לתת לרוב הסגל לרוץ, להתחבר עוד עונה.
רול וקיין הם שחקנים שכדאי להשאיר לדעתי, בעיקר שאני לוקח אלמנט של עונה שנייה באותה הקבוצה יכול עוד להוסיף להם.
מבין קול וג'קסון הייתי משאיר אחד. גם מבין בולדן ופרחובסקי הייתי משאיר אחד בהתאם למה שיש בשוק ובהתאם לסוגיית בולדן שכמו שזה נראה הוא לא בונה על להישאר פה הרבה(על סמך מה זה עניין אחר). לגבי תומאס, אני חושב שבגזרת הסמול פוורוודים אפשר למצוא משהו שהוא הרבה פחות "תומאס" בשוק. זו לגמרי עמדה שהייתי רוצה לראות בה שחקן יותר קבוצתי עם יותר האסל. זה יכול לבוא על חשבון יכולת סקורינג, אבל אני מאמין שבמידה ומכבי יפגעו עם שחקן מהסוג שאני מדבר עליו, הוא יהיה מסוגל, כמו תומאס, לגרד את ה - 10 נקודות בממוצע למשחק מלמעלה.
בשורה התחתונה מבחינתי - התקופה הרעה מעיבה על מה שראינו מהקבוצה בתחילת העונה ולמרות שאנחנו יודעים שבסוף הרוב נופל על מה מכבי ת"א עושה בליגה המקומית במאי, אבל לשנות דיסקט, להפסיק לזרוק הכל באוויר ולבנות מחדש. לקחת את החלקים הטובים לעוד עונה, לסקור את השוק - זה הרבה יותר קל כשיש לך רק שלוש החתמות לחפש. זה אפשרי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מרץ 16, 2018 6:36 pm 
Hall of Famer

וכהרגלי בקודש, הנה הפרי אייג'נטים מעבר לים שנראים לי ריאליים. (שנה שעברה פגעתי בספאחיה ובקול, למרות שיכול להיות שזה לא כבוד גדול).

גבוהים
טאריק בלאק - לדעתי על קו התפר של חוזה או לא חוזה בנ.ב.א. נדמה לי שיתאים כמו כפפה לכדורסל האירופאי.
ג'אליל אוקפור - פעם אצלי ברשימת ה-15. הבחור צריך REDEMPTION ואחרי שתי עונות מאופסות, אולי הוא ימצא את זה באירופה. בעיניי, שווה 20 נקודות למשחק ברמה האירופאית.
לאבוי אלן - לא שיחק השנה בליגה (נדמה לי בסין). ועדיין, שחקן שאני מאד מחזיק ממנו אם אפשר להביא אותו למכבי.

סווינגמנים
אימן שאמפרט, שספק אם יהיה לו עוד חוזה בליגה. קצת נגרי, אבל שחקן הגנה נהדר.
גלן רובינסון השלישי - כי אם בן של אחר שקוראים לו גלן הוכיח שהוא שחקן על, אז למה לא הבן של ביג דוג. לדעתי יופי של התאמה לאירופה, ויכול להיות סטאר לא קטן.
ווסלי ג'ונסון - בהנחה שהוא עדיין חי אחרי מה שג'יימס הארדן עשה לו. הכשרון שלו יכול להוביל אותו רחוק באירופה
דיאנדרה ליגינס - ייתן הגנה ועבודה קשה, גם אם לא יהיה כוכב.
ג'וש הואסטיס - יכול להיות מחליף טוב לדשון תומאס.
ניק שטסאוסקס - לא מצא את עצמו בנ.ב.א, וכנראה לא ימצא. אבל נבחר גבוה בדראפט, ויכול להוכיח שמה שלא מספיק בנ.ב.א, יכול להספיק באירופה.
ברונו קבוקלו - פעם חשבו שהברזילאי הזה יהיה דוראנט הבא. אז אולי כן, אבל רק מעבר לים? יש לו כשרון אבל גם המון רוך, והאמת היא שיש מצב שהוא סוג של תמאר סליי 2.0, ולא הרבה יותר מזה.

פוינטים:
מלקולם דלייני שכבר שיחק באירופה בהצלחה מסוימת.
שיין לארקין שגם הוא עבר שנה די מוצלחת באירופה
סת' קארי עבר פציעה לא קלה השנה אבל נתן עונת 2017 מצוינת. אני רק לא בטוח שמספיק מצוינת בשביל לקנות לו חוזה. אם אפשר להביא אותו, הוא הבחירה הראשונה שלי.
מריו צ'אלמרס - אחרי יוצא מיאמי אחד (קול), למה לא יוצא מיאמי אחר. צ'אלמרס שקול יותר בהרבה מקול.
רון בייקר - להביא רק בגלל הרעמה מהסבנטיז.
רמון סשנס - לא רואה איך יש לו חוזה בנ.ב.א, אבל יש לו יכולות. הבעיה היא בעיקר הגיל
ברייאן פורבס - האמת היא שאני מאמין שיהיה לו חוזה בנ.ב.א, אבל אם במקרה לא - זה פוטנציאל סופרסטאר, שני רק לקארי.
ראול נטו - לא מקבל המון דקות לאחרונה, למרות שאפילו פתח בעבר ביוטה. מנהל משחק סביר ושומר מעולה. די נגרי.
טים פרייז'ר - זה כבר שחקן ברמות של קארי ופורבס. מנהל משחק בחסד עליון, ונדמה לי שקו השלוש האירופאי יתאים לו יותר מזה האמריקאי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מרץ 16, 2018 7:15 pm 
Hall of Famer

נורטון, זו אחת ההודעות היותר מרשימות שקראתי פה לאחרונה (באמת)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 166 הודעות ]  עבור לעמוד 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot], kakon3, Lakic, sportivi, נביא בעירו, עופר האדום ו 18 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: