סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ב' ספטמבר 23, 2024 1:30 am

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 166 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  הבא
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: Re: מכבי ת"א 18/19
הודעהפורסם: ו' מרץ 16, 2018 7:52 pm 
Junior

בלוג: הצג בלוג (0)
נורטון, יכול לקשר אותנו להודעה זהה שעשית בעונה הקודמת(שבה הופיע נוריס קול)?
בעניין של בדיעבד, נחמד לראות במה פגעת יותר ובמה פחות. כמה באמת הגיעו לאירופה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מרץ 16, 2018 8:21 pm 
Hall of Famer

יואב כתב:
נורטון, יכול לקשר אותנו להודעה זהה שעשית בעונה הקודמת(שבה הופיע נוריס קול)?
בעניין של בדיעבד, נחמד לראות במה פגעת יותר ובמה פחות. כמה באמת הגיעו לאירופה.

בהחלט, הנה:
viewtopic.php?f=1&t=16449&p=588030&hilit=%D7%A0%D7%95%D7%A8%D7%99%D7%A1+%D7%A7%D7%95%D7%9C#p588030

תכל'ס, לא המון פגיעות באירופה. נדמה לי רק קול ותומאס רובינסון.

וגם מעניין איפה כמה מהשחקנים האלה (מאלה שלא היו בנ.ב.א השנה) שבעיניי עדיין יכולים לתרום למכבי (מקדניאלס, בריאנטה וובר, היברט, מורו,טרנס ג'ונס, סאלינג'ר)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מרץ 16, 2018 9:48 pm 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

אסור להשאיר את קול וג'קסון.
הראשון נהיה השחקן השנוא עלי העונה במכבי. עם כל הכבוד להילוך הרביעי שלו במתפרצות הוא פשוט לא מוסר! אני לא מבין איך בסטטיסטיקה יש לו לפעמים 4 אסיסטים... ולמרות היד הטובה שלו מחצי מרחק (הזריקה הכי גרועה בכדורסל) בחירת הזריקות שלו נוראית - כל זריקה יותר קשה מהשניה, גם אלה שנכנסות.

לגבי ג'קסון, יהיו כאלה שיגידו שאחרי עונה של צבירת ניסיון הוא יכול רק להשתפר, אבל א) הוא שחקן שכונתי. יופי של יכולת מסירה אבל הוא תמיד מתעקש על מסירות פאנסי ברגעים הכי לא טובים (כמו אתמול שהוא איבד למכבי משהו כמו 3 מתפרצות רק במחצית הראשונה), ב) הוא אחד השחקנים עם ההגנה הכי עצלה שראיתי. איך שחקן כל כך זריז מרשה לעצמו למשוך רגליים ככה בהגנה ולתת לכל שחקן יריב לעבור אותו... נוסיף על זה את העובדה שהוא קטנציק והוא ממש נטל הגנתי.

אני תמיד אעדיף את את הרכזים שלי מנהלי משחק ומגנים טובים, סטייל מקדונלד או גודס בזמנו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' מרץ 17, 2018 9:58 am 
Junior

ראובן כתב:
ראי שעל הקיר כתב:
ראובן כתב:
אני במיעוט גדול כאן אבל לא חושב שהייתי משחרר כמעט אף אחד מהסגל הזה (בטח יהיו כאלה שירצו לעזוב). זה לא שהאלטרנטיבות עומדות בתור להצטרף.

מצד שני ספאחיה די בבירור צריך ללכת, גם אם בספק גדול שזה יפתור את האווירה הרעילה בקבוצה.

כלומר, נובע מכך שאם אתה משאיר את רוב הסגל אתה כמעט בוודאות משאיר גם את האווירה הרעילה, לטענתך-שלך. אז מה עשינו בזה? כלומר, כמשהו מקצועי-אובייקטיבי ולא בגלל היחס שלך למכבי.

ההערכה שלי היא שהאווירה הרעילה היא תוצאה של המסגרת המכביסטית (לאור זה שהיא קיימת בשנים האחרונות בלי קשר לסגל השחקנים). כמובן שאם יש שחקן שמרעיל את חדר ההלבשה ואין לי מושג על זה הוא לא צריך להישאר.

בכל מקרה מה שכתבתי לא נאמר כלעג כלפי מכבי ורצון בנפילתה. כמעט כל שחקן שייפלט ממנה אני אשמח מאוד אם יגיע להפועל (נוריס קול לדעתי ישודרג לחוזה מיליונים בקבוצה גדולה).

אז אתה רומז שמי שצריך ללכת הביתה זה עמי ביטון?

ומעניין אותי מתי יפול לך האסימון עם נוריס קול. ניחוש: לא העונה וספק אם אי פעם.

החתול על קרפלס: "שישלחו אותו בטרייד לנ"צ... יתאחד עם אחיו חסרי הצוואר האחרים טל דן ואלישי כדיר "

בגאצקיס מפסיד למעיין, די ג'יי ולאומי: “התכוננו לכארם משעור. השחקנים שלי הם לא איירון מן".

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' מרץ 17, 2018 10:21 am 
Junior

בגדול הייתי משאיר את רוב הסגל (כולל המאמן), למעט שינויים בעמדות הבאות: מבין ג'קסון או קול הייתי משאיר אחד, לדעתי ג'קסון. כמו כן, הייתי שוקל להשאיר את תומאס.
בולדן שחקן שאני רואה את הפוטנציאל הגלום בו (אם כי לדעתי הגזימו איתו לחלוטין), אבל מכבי היא לא המקום להתגלח עליו. וגם מפראחובסקי צריך להיפרד. הוא פשוט שחקן שלא נותן שום ערך מוסף לקבוצה.

סה"כ הבסיס של מכבי הוא טוב, זו קבוצה שעדיין חזק במאבק על כניסה לפלייאוף, בניגוד לקבוצות אחרות שהשקיעו יותר כסף (ובל נזכיר את מכבי של השנתיים האחרונות שהיתה לא רלוונטית לחלוטין), ששיחקה לפרקים כדורסל מצויין (ע"ע המשחק נגד פנרבחצ'ה שהוא מהמרשימים שראיתי ממכבי מאז תחילת העשור). לא צריך לאבד את הראש, ושינויים מרחיקי לכת יהיו טעות קשה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' מרץ 17, 2018 11:43 am 
Sophomore

זה כן אני כתב:
בגדול הייתי משאיר את רוב הסגל (כולל המאמן), למעט שינויים בעמדות הבאות: מבין ג'קסון או קול הייתי משאיר אחד, לדעתי ג'קסון. כמו כן, הייתי שוקל להשאיר את תומאס.
בולדן שחקן שאני רואה את הפוטנציאל הגלום בו (אם כי לדעתי הגזימו איתו לחלוטין), אבל מכבי היא לא המקום להתגלח עליו. וגם מפראחובסקי צריך להיפרד. הוא פשוט שחקן שלא נותן שום ערך מוסף לקבוצה.

סה"כ הבסיס של מכבי הוא טוב, זו קבוצה שעדיין חזק במאבק על כניסה לפלייאוף, בניגוד לקבוצות אחרות שהשקיעו יותר כסף (ובל נזכיר את מכבי של השנתיים האחרונות שהיתה לא רלוונטית לחלוטין), ששיחקה לפרקים כדורסל מצויין (ע"ע המשחק נגד פנרבחצ'ה שהוא מהמרשימים שראיתי ממכבי מאז תחילת העשור). לא צריך לאבד את הראש, ושינויים מרחיקי לכת יהיו טעות קשה.

קח בחשבון שהקבוצה הזו ניצלה עונת יורוליג סופר חלשה עם הפתעה אחת (ז'לגיריס) ו4 אכזבות גדולות, ברצלונה שוב מילאנו באמברג שהלכה אחורה ואנאדולו, בנוסף ניצלה היטב לוח משחקים נוח בסיבוב הראשון.
שינויים מרחיקי לכת זה בהחלט מה שנדרש, שלא נדבר על מצב שבו יסיימו את העונה גם גביע ווינר כתואר יחיד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' מרץ 17, 2018 2:28 pm 
Junior

הכוונה בשינויים מרחיקי לכת זה פעם נוספת להעזיב 5-6 ולהביא במקומם אחרים?
זו טכניקה לא נכונה שמועדת לכישלון ברובם המוחלט של המקרים.
הבנייה הנכונה היא להסתכל על דברים חיוביים ואותם לשמר ועליהם להרכיב שלושה שחקנים חדשים במקסימום. השיטה הזאת של לזרוק הכל באוויר ולבנות מחדש כל קיץ זה לא משהו שמוכיח את עצמו לאורך זמן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' מרץ 17, 2018 10:24 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (6)
אוקיי, כמה דברים חיוביים אתה רואה בקבוצה הזו שאתה רוצה לשמור?

ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את קרתגו ולבטל את חץ הפוזשן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' מרץ 17, 2018 10:58 pm 
Junior

הייתי משאיר את רוב הסגל, מחליף את קול/ג'קסון ואת בולדן.יש בסיס טוב סך הכל וצריך לזכור שזה סגל שכולן חדש. לא הייתי יוצא שוב למסע תהפוכות בהרכב.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מרץ 18, 2018 12:29 am 
Hall of Famer

אז אני אשאל גם אותך, מה כל כך טוב בבסיס הזה?

צריך להוסיף לאור האירועים בחודש האחרון, וגם היום, שמעבר לכל הבעיות המקצועיות והחברתיות נראה שמדובר בחבורה של חמומי מוח, וראש וראשון לכולם הוא המאמן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מרץ 18, 2018 3:43 am 
Junior

אין לי מספרים מדויקים לגבי החוזה והשכר של רול, אבל במקרה שלו אני יכול להניח שהוא מהזרים שמשתכרים מעט וגם במקרה של קיין שניהם שחקנים של עלות-תועלת חיובית וזה לגמרי משהו שאפשר להתקדם איתו לעבר העונה הבאה.
בהודעות הקודמות ציינתי שבאם זה היה תלוי בי, הייתי משאיר רק אחד מבין קול וג'קסון. נכון, מכבי בתקופה נוראית, אבל בוא, ראינו זרים שעשו שלושת רבעי עונה גרועות בהרבה משני אלה. בהתחשב בעובדה שעבור שניהם זוהי עונה ראשונה באירופה ובהתחשב באפשרות שבה הגארד שיגיע הוא יגיע על סמך מה שראינו מזה שיישאר עונה נוספת, ניתן לקוות ואף לצפות שההתאמה שתהיה בין שניהם תטיב יותר בין זאת שקיימת עכשיו בין קול וג'קסון. גם מבין שני הזרים בקו הקידמי - הייתי משאיר אחד. זה מאוד תלוי בשוק אבל העדיפות שלי היא לוותר על בולדן. ראינו מה סט היכולות העכשווי שלו שווה למכבי ת"א העונה - גם בהתחשב באפשרות שישאר עונה נוספת ועם השתפרות בכמה אספקטים, הייתי מכוון לפורוורד בשל יותר, מנוסה יותר שאיתו תהיה אפשרות להמשיך מעבר לעונה הבאה. עם בולדן זה לא יקרה. כנראה. את תומאס הייתי מחליף פשוט כי אני חושב שמכבי צריכה מהעמדה הזאת שחקן עם תכונות אחרות ממנו.
בגזרת הישראלים, אהבתי את השינויים שעשו בקיץ - בעיקר שחרור אוחיון. זה פחות או יותר מה שיש. גם הברקה מהליגה או מחוץ לה, אני לא רואה איך היא מביאה אימפקט מסוים ליורוליג ( בהנחה וכספי לא בנמצא כמובן).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מרץ 18, 2018 4:17 am 
Junior

ראי שעל הקיר כתב:
אז אני אשאל גם אותך, מה כל כך טוב בבסיס הזה?

צריך להוסיף לאור האירועים בחודש האחרון, וגם היום, שמעבר לכל הבעיות המקצועיות והחברתיות נראה שמדובר בחבורה של חמומי מוח, וראש וראשון לכולם הוא המאמן.

בקדנציה הראשונה שלו הוא היה רגוע בהרבה ככל הזכור לי, לא זוכר מקרים מיוחדים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מרץ 18, 2018 8:51 am 
Hall of Famer

בסדר, אז הוא היה רגוע לפני 10 שנים...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מרץ 18, 2018 10:31 am 
Junior

ראי שעל הקיר כתב:
אז אני אשאל גם אותך, מה כל כך טוב בבסיס .

בהתחשב בחוק הרוסי כמובן, רול, ברטולומיאו וקיין הם בסיס טוב בקו האחורי, ג'ייק כהן וטיוס הם בסיס טוב בקו הקדמי. לגבי כל האחרים, באופן פרסונלי ברור שיש להם חסרונות, אבל ראינו כבר שהסגל הזה יכול לשחק טוב ואני לא מסכים עם הטענה שזה היה עקיצה. מכבי יכולה לשחק הרבה יותר טוב והיא כבר הראתה את זה העונה. לא חושב שעוד עונה שמחליפים את כל הסגל תביא תוצאות טובות יותר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מרץ 18, 2018 11:05 am 
מנהל פורום

לפני שחופרים עמדה עמדה ושחקן שחקן
יש ספק שמכבי של השנה טובה יותר ופחות חולה ממכבי של העונה שעברה?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מרץ 18, 2018 11:12 am 
Hall of Famer

זה לא באמת חוכמה. רף נמוך מאד.
אבל זו כן קבוצה חולה ולא טובה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מרץ 18, 2018 11:17 am 
Hall of Famer

שוויק1 כתב:
ראי שעל הקיר כתב:
אז אני אשאל גם אותך, מה כל כך טוב בבסיס .

בהתחשב בחוק הרוסי כמובן, רול, ברטולומיאו וקיין הם בסיס טוב בקו האחורי, ג'ייק כהן וטיוס הם בסיס טוב בקו הקדמי. לגבי כל האחרים, באופן פרסונלי ברור שיש להם חסרונות, אבל ראינו כבר שהסגל הזה יכול לשחק טוב ואני לא מסכים עם הטענה שזה היה עקיצה. מכבי יכולה לשחק הרבה יותר טוב והיא כבר הראתה את זה העונה. לא חושב שעוד עונה שמחליפים את כל הסגל תביא תוצאות טובות יותר.

אין לך בעצם ויכוח גדול מדי איתי, אם תראה מה שכתבתי בהודעה הראשונה הייתי משאיר את קיין מוודאות מהזרים, גם את ברטולומאו וטיוס, וכנראה גם את הישראלים האחרים פרט לשגב - פשוט כי אין אחרים.
אבל זה לא באמת "בסיס". הבסיס הוא קודם כל זרים טובים.
רול מצטרף אצלי לרשימת סימני השאלה בגלל ההגנה שלו, הוא בסך הכל שחקן יחסית חכם בקבוצת הסתומים הזו. הייתי חושב עליו בהתחשב בעלות שלו.
תומס ובולדן הם לא סימני שאלה בעיני. שחקנים שהקשר ביניהם לבין הבנת כדורסל מקרי ביותר. כנ"ל נוריס קול שנראה כמו סרטן קבוצתי כתוב לו על המצח, כדורסל קבוצתי הוא בטח לא מבין. ג'קסון הוא סימן שאלה, אינסטנט אופנס, אבל הדבר השני שאני אלרגי אליו אחרי שחקנים מטומטמים זה שחקנים עצלנים בהגנה, שאחרי שעוברים אותם הם כבר הולכים הצידה לקבל את הכנסת הכדור אחרי הסל שעוד מעט יבוא. והוא גם יחסית יקר עד כמה שאני זוכר.

לספאחיה יש חוזה ל-3 שנים, אבל אם אפשר לחתוך אותו הייתי חותך אותו. מעבר לזה שהוא הפך להיות בכיין חמום מוח, הוא גם לא מאמן כזה טוב (יכול להיות שהאחד גורם לשני) ויחסי האנוש שלו עם השחקנים שלו ובכלל הם נוראים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מרץ 18, 2018 11:33 am 
Junior

דווקא הייתי משאיר את תומאס, שהוא שחקן שכן יכול לתת תועלת בשימוש נכון, אבל מקטין את התלות התקפית בו, ומביא במקום בולדן שחקן שלא נותן לשחקן שלו לעבור אותו רק כדי להשיג חסימה במרדף אחריו (שטיק שכבר לא עובד בכלל), והארסנל ההתקפי שלו כולל משהו נוסף חוץ מטיווח לא מוצלח מחוץ לקשת.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מרץ 18, 2018 11:38 am 
Hall of Famer

השאלה אם אתה בכלל יכול "להקטין את התלות ההתקפית בתומאס" , אלא אם אתה נותן לו לשחק פחות. הוא לא שחקן מספיק חכם ומספיק ממושמע, וכל עוד הוא על המגרש הוא יחפש רק את הסל או ילך בכוח על שחקנים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מרץ 18, 2018 12:37 pm 
Junior

היית משאיר את משעור עם 300k תקוע בעמדה שהוא לא יכול לשחק בה, ולא שוקל את שמחון בשני שליש מחיר? האחרון מעל ארבעים אחוז מחוץ לקשת בנפח זריקות גבוה, משתפר כל שנה ומנטלית נראה לי חזק ממשעור. ציוות של שמחון + דיברתולומיאו נותן למכבי את שני הקלעים הטובים בליגה.

חוצמזה יש את קולשוב שהוא שלוש קלאסי ומסיים מספר עונות רצופות במכללות עם מעל ארבעים אחוז מחוץ לקשת. הוא לא יבוא, אני מנחש. אבל אפשר לנסות לפתות אותו, הוא עד עכשיו לא הרוויח אגורה מכדורסל.

לא מזכיר את בלייזר, כי לדעתי זאת תהיה טעות של ירושלים ומכבי לשים עליו כסף גדול.

בקיצור, בעמדה הזו דווקא יש אופציות וכנראה זולות יותר.

“I tell ya. I’d have to deck Nate. I’d have to deck him. He be coming and I’d lay one of those picks on him and he’d have to pick his teeth up off the court

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מרץ 18, 2018 12:46 pm 
Hall of Famer

יש משהו במה שאתה אומר.
שמחון די מבוגר (יהיה בן 30 בעונה הבאה) אבל ממילא מכבי לא בונה על הישראלים שלה להרבה שנים. את קולשוב לא ראיתי מספיק משחק, והשאלה היא מידת הבשלות שלו והבנת המשחק.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מרץ 18, 2018 12:53 pm 
Junior

ברור שאפשר להקטין את התלות ההתקפית בתומאס. הרי כמעט כל פוזשן כיום שתומאס על המגרש מסתיים בבידוד של תומאס על הבלוק בצד ימין.
וכן, הייתי משחרר את משעור. סתם חבל על הקריירה שלו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מרץ 18, 2018 1:08 pm 
Sophomore

לפני שסוגרים את הסגל, מכבי צריכה לבחור מישהו לעמדה הכי חשובה - המאמן. ברור שספאחיה, שקורס תחת הלחץ של מכבי, לא יכול להמשיך ואני בספק גדול אם הוא היה מצליח לסיים את העונה אילולא היו שנתיים כל כך גרועות שקדמו לזו. לא רק שהוא קורס במשחקים החשובים, שניהול המשחק שלו רע מאוד, שהוא לא מוצא פתרונות שחורגים מתוכנית המשחק המקורית שלו ושהקבוצה שלו משחקת כדורסל רע והגנה זוועתית כבר שלושה חודשים ובעיקר הולכת אחורה עם התקדמות העונה, אלא שגם מערכת היחסים שלו עם השחקנים הולכת ומתדרדרת. אם נוסיף לזה את הפסד הגביע (ובכלל הקריסה שלו בשבוע הגביע, כולל נצחון עם המון מזל מול אשדוד), את העובדה הכמעט ודאית שמכבי לא תעפיל לרבע גמר היורוליג ואת האפשרות הדי סבירה שמכבי לא תסיים ראשונה את הליגה, אז נקבל אי עמידה במטרות (הלא שאפתניות מדי) וכשלון גם במבחן התוצאה. ספאחיה גם לא יכול להאשים אף אחד בנוגע לסגל השחקנים כי הוא עצמו העיד שהבחירות נעשו על ידו ולא התערבו לו בכלל.
תזכרו גם שראשי מכבי מודעים לתחושות הקהל ויודעים שעוד עונה עם ספאחיה תפחית את מספר המנויים וההכנסות בכלל והם גם מודעים לכך שגימיקים שיווקיים כבר לא יעזרו (ע"ע גאודלוק ווימס).
עכשיו השאלה מי יחליף אותו - כמה אפשרויות:
שאראס - במכבי היו מאוד רוצים אותו אבל נראה שהעונה הוא ביסס את עצמו במקום שמכבי לא תוכל להגיע. הוא ידרוש שכר של למעלה ממיליון יורו וגם תקציב שחקנים גבוה. סביר שהוא ימצא את זה בברצלונה וגם אם לא אז במקום אחר ביבשת.
טרינקיירי - מאמן טוב אבל יש סימן שאלה לא קטן לגביו, אחרי שנים שהוא לא מצליח ביורוליג וגם בעקבות העונה הנוכחית המאוד לא מוצלחת שלו.
פראסוביץ - עוד מאמן טוב (וגם קרואטי...) שגם הגיע לכמה פיינל פורים אבל גם לגביו יש סימן שאלה לא קטן - אנדולו שלו קרסה לחלוטין בסוף העונה שעברה וגם העונה היא היתה רעה מאוד תחתיו. גם לא ברור איך הלב שלו (שכבר אילץ אותו בעבר לצאת לחופשה) יחזיק בלחץ המטורף של מכבי.
בלאט - הראה כבר בקיץ שעבר שלא ממש מעניין אותו לחזור למכבי.
דן שמיר - המאמן הישראלי היחיד שיכול לבוא בחשבון. מכיר את היורוליג ואת מכבי היטב. עדיין לא הוכיח את עצמו באף קבוצה גדולה וגם לא הראה יור מדי יציבות לאורך זמן. אם יצליח לקחת דאבל יהיה לדעתי המועמד המוביל לרשת את ספאחיה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מרץ 18, 2018 1:33 pm 
Junior

שמחון כולה בן 28 וחצי, לא שיחק דקות כבדות ויותר קלע מכל דבר אחר. יש לו עוד מספר מכובד של שנות קריירה. יכול לתת שנתיים טובות בזמן שזוסמן מוריד שומן תינוקי במקום אחר.

“I tell ya. I’d have to deck Nate. I’d have to deck him. He be coming and I’d lay one of those picks on him and he’d have to pick his teeth up off the court

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מרץ 18, 2018 2:17 pm 
Hall of Famer

אפרופו מאמן חדש, לא הייתי פוסל על הסף את בראד גרינברג, למרות חוסר הנסיון במסגרת כמו היורוליג. לא יהיה יקר מדי, מאמן שאני מחזיק ממנו מקצועית ונראה מאמן שמסתדר טוב גם עם שחקנים קשים. באופן כללי (חוץ מעניין הויכוחים עם השופטים שגם הוא לוקה בו יתר על המידה) נראה מאמן שמשרה שקט על הספסל ושחקנים מקשיבים לו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 166 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו 25 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: