סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו א' ספטמבר 29, 2024 10:19 am

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 1220 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41 ... 49  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ג' אפריל 17, 2018 12:15 pm 
Junior

בלוג: הצג בלוג (0)
ההמלצה הקולינרית שלי ללונדון זו מסעדה שעוד לא אכלתי בה. dishoom אמורה להיות מצוינת ויש להם כמה סניפים. ובכלל, לונדון עיר מעולה עבור אוכל הודי.
ממה שאתה מתאר אני מניח שאתם לא תלכו למסעדות יוקרה, אלא רק לדברים על הדרך, במשך היום. בורו כאמור מצוין, תגיעו רעבים ותהנו מהדוכנים, אני בד"כ משלב את זה עם ביקור בטייט מודרן. שורדיץ' על אף הווייב ההיפסטרי היא אחלה ויחסית קרוב אליה יש את Old Spitalfields Market שזכור לי כחביב.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אפריל 17, 2018 12:20 pm 
Freshman

ראי שעל הקיר כתב:
טוקיו עיר מרשימה יותר מניו יורק אפילו לדעתי.

טיסה דרך קטאר זה אומר שני קונקשנים, לא? טיסה מישראל ליעד אחר כלשהו, משם לקטאר, משם לטוקיו.

כן זה הבאסה, אבל ממה שבדקתי המחירים דרך קטאר איירוואיס זולים בצורה מטורפת.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אפריל 17, 2018 12:23 pm 
Hall of Famer

מאדים כתב:
ההמלצה הקולינרית שלי ללונדון זו מסעדה שעוד לא אכלתי בה. dishoom אמורה להיות מצוינת ויש להם כמה סניפים. ובכלל, לונדון עיר מעולה עבור אוכל הודי.
ממה שאתה מתאר אני מניח שאתם לא תלכו למסעדות יוקרה, אלא רק לדברים על הדרך, במשך היום. בורו כאמור מצוין, תגיעו רעבים ותהנו מהדוכנים, אני בד"כ משלב את זה עם ביקור בטייט מודרן. שורדיץ' על אף הווייב ההיפסטרי היא אחלה ויחסית קרוב אליה יש את Old Spitalfields Market שזכור לי כחביב.

תודה רבה. צפויה לנו כנראה ארוחת ערב אחת עם איזה דוד אמיד של אשתי, ואז אני מניח שכן תהיה מסעדה יקרה יותר. המלצות לאחת והיחידה?

ואלה בין בכירי המשת"פים:

יונתן אוריך; טופז לוק; יעקב ברדוגו; גדי טאוב; שמעון ריקלין; ינון מגל; נתן אשל; קרולין גליק; 14.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אפריל 17, 2018 12:38 pm 
Senior

רק אל תתפתה למסעדה של גורדון רמזי שהיא מלכודת תיירים
אם תלך מאחורי תחנת הדלק, תמצא את המסעדה של גורדון רמזי המקורי (או אולי של אבו גורדון רמזי המקורי), שם גם המקומיים אוכלים והיא שווה כל גרוש.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אפריל 17, 2018 12:51 pm 
Junior

המקום הכי פלצני שהייתי בו זה אלאן דוקאס בדורצ'סטר. זו גם הארוחה הכי טובה והכי יקרה שאכלתי. אם אתם בקטע של כוכבי מישלן, אין הרבה יותר טוב מזה.
אם אתם בקטע של סטייקהאוס טוב ומומלץ במקום, אז Hawksmoor. יש להם כמה מסעדות בעיר והבשר שלהם מדהים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אפריל 17, 2018 12:52 pm 
Junior

תומר כתב:
רק אל תתפתה למסעדה של גורדון רמזי שהיא מלכודת תיירים
אם תלך מאחורי תחנת הדלק, תמצא את המסעדה של גורדון רמזי המקורי (או אולי של אבו גורדון רמזי המקורי), שם גם המקומיים אוכלים והיא שווה כל גרוש.

דווקא הבנתי שמאז שהתחלף זכיין אבו רמזי בירידה.

החתול על קרפלס: "שישלחו אותו בטרייד לנ"צ... יתאחד עם אחיו חסרי הצוואר האחרים טל דן ואלישי כדיר "

בגאצקיס מפסיד למעיין, די ג'יי ולאומי: “התכוננו לכארם משעור. השחקנים שלי הם לא איירון מן".

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אפריל 17, 2018 1:06 pm 
Junior

ונדב, תבדקו את שעות הפתיחה של השווקים. הם לא עובדים בכל יום.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אפריל 17, 2018 1:28 pm 
Hall of Famer

מצטרף בחום להמלצה על ריבה דל גארדה. עיירה ציורית ומקסימה. כמובן שיט לסרמיונה על גארדה מומלץ בחום. את גארדה וקומו בכיף אפשר לשלב. השאלה כמה זמן יש לך. אני בזמנו עשיתי טיול של 3 שבועות מגארדה עד לרומא. היה יותר ממדהים.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אפריל 17, 2018 4:11 pm 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (14)
דולומיטים, ברור, סליחה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אפריל 17, 2018 5:39 pm 
Junior

עמוס לב כתב:
מצטרף בחום להמלצה על ריבה דל גארדה. עיירה ציורית ומקסימה. כמובן שיט לסרמיונה על גארדה מומלץ בחום. את גארדה וקומו בכיף אפשר לשלב. השאלה כמה זמן יש לך. אני בזמנו עשיתי טיול של 3 שבועות מגארדה עד לרומא. היה יותר ממדהים.

תיכננו לטוס ל-4-5 ימים, כשהמטרה זה אחד מהאזורים (טוסקנה, גארדה, קומו) ועיר אחת (בא לי פירנצה אבל פתוח לחלופות)
ברומא כבר היינו

מכוונים לתחילת-אמצע יוני, אגב, בהקשר למי שכתב על עומס פוחזים בעונה. אני מבין שזה לפני תחילת עונה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אפריל 17, 2018 6:10 pm 
Hall of Famer

אם אני במקומך, פירנצה וטוסקנה. פירנצה מהממת ביופייה, ובסיס נוח מאד לטיולים בטוסקנה. לא תתאכזב.

ואלה בין בכירי המשת"פים:

יונתן אוריך; טופז לוק; יעקב ברדוגו; גדי טאוב; שמעון ריקלין; ינון מגל; נתן אשל; קרולין גליק; 14.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אפריל 18, 2018 7:28 pm 
Sophomore

לא דיברתי ספציפית על גארדה-לנד שבו מעולם לא הייתי, אלא על כמות העברית ברחובות סירמיונה למשל. תחילת יוני זה קצת לפני העונה שזה אחלה. אני הייתי מטייל בטוסקנה, מה שהכהן אמר מדוייק - פירנצה מדהימה. הייתי מחלק לשני כוכבים, אחד מפירנצה ואחד מאיזושהי וילה כפרית בחלק היותר דרומי או בקיאנטי (בפרט אם אתם חובבי טבע ויין).

אם בא לכם לגוון את הנוף, הייתי שוקל לכלול את הריביירה האיטלקית, פורטו פינו וצ'ינקווה טרה (מה שמאפשר גם לנפנף לשלום למגדל פיזה בדרך).

אגב, אם אתם זוג, נאפולי וחוף אמלפי הם יעד לא פחות יפה טעים ורומנטי.

לגבי אוכל בלונדון: אכלתי בדורצ'סטר, מאדים - היה טעים אבל רחוק ממדהים בהתחשב בציפיות. אכלתי יותר טוב גם במסעדות פחות מעוטרות, אני לא מנסה להתנשא ויכול להיות שאכלת ביותר מסעדות עילית ממני בקלות, אבל אם מישהו היה שואל אותי איך להוציא 150 פאונד בלונדון, הדורצ'סטר לא היתה גבוה ברשימה.

לגבי אוכל הודי - מסעדה בשם. Chutney Mary הייתה מדהימה בכל מובן. דישום, ההודית השנייה שהוזכרה פה, טעימה ונורא טרנדי, אז להזמין מראש אם אפשר. טאפאס - באראפיניה. בריטי מודרני: סושיאל איטינג האוס או פולן סטריט סושיאל, שתיהן של אותו שף, ג'ייסון את'רטון. אוכל רחוב - Ben's cookies עושים עוגיות מטורפות. המבורגר מעולה בpatty and bun. סטייק בפלאט איירון.

אם מחפשים משהו ספציפי תגידו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אפריל 18, 2018 9:09 pm 
Junior

מבאס להוציא כזה סכום ובסוף להתאכזב. לנו היתה ארוחה מעולה שם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אפריל 20, 2018 10:43 am 
מנהל פורום

תהיה זריזה לאור זה שאנחנו שוקלים קפיצה לקפריסין בקיץ למי שהיה שם:

1. בהנחה שלא מעוניינים רק בלרבוץ על החוף, יש בה מה לעשות? (כלומר כמה זה דומה ליוון מבחינת עתיקות וכו' וכמה האופציות ההרריות רלוונטיות למשפחה עם זאטוטה בת ארבע וחצי)
2. כמה חם שם באוגוסט?
3. כמה זה יקר ביחס לחופשה מקבילה בישראל?

אותו כנ"ל לגבי כרתים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אפריל 20, 2018 10:57 am 
Senior

בקפריסין הייתי די מזמן אבל מכיר כמה שביקרו שם ממש לא מזמן ואני מתרשם שלא השתנה הרבה
1. יש שם אחלה מקומות בהרים, כפרים נחמדים ומקומות יפים. מאוד נהניתי שם אף על פי שהייתי שם עם תינוקת ומנשא (זה אמנם יכול להיות יותר קל מילדה בת חמש).
2. כמו בארץ, בחוף כמו בחוף, בהרים כמו בהרים, אולי טיפהלה יותר קריר
3. למיטב זכרוני האוכל זול בהרבה השכרת רכב קצת יותר יקרה, מלונות זול יותר

כרתים עדיפה בהרבה לדעתי, אחלה הרים ואחלה טרקים (לחובבי הז'אנר כמובן). סעיפים 2-3 זהים לאלה של קפריסין, אולי הרכבים יותר זולים שם להשכרה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אפריל 20, 2018 11:04 am 
Sophomore

מה שתומר אמר. כשהיינו בכרתים לפני מס' שנים, הרכב היה זול מאוד. האוכל בכרתים טוב יותר, בפרט העגבניות. נסענו ישר למערב האי וכמעט לא נתקלנו בישראלים (זה היה בסוכות), מקומות יפים בהרים, כמה חופים מהממים ששווים ביקור גם בלי להכנס למים. עיירות ים תיכוניות חביבות. בקפריסין היינו רק בלרנקה, עיר חביבה, ובהרים שהיו נחמדים ליום-יומיים טיול.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אפריל 20, 2018 12:09 pm 
Hall of Famer

לפני 3 שנים היינו בקורפו. מחיר היה קצת יותר גבוה מכרתים, אבל הרבה יותר יפה.
מצד שני, בכרתים יש הרבה אטרקציות לילדים. האקווריום שם נחמד מאד.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אפריל 20, 2018 1:49 pm 
Sophomore

תומר, יכול לספר קצת על הטרקים בכרתים? חשבנו על קניון סמאריה לטיול בסופש ארוך, אבל אנחנו פתוחים לרעיונות - משהו שאתה יכול לחלוק? המלצות?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אפריל 20, 2018 2:14 pm 
מנהל פורום

טוב, הפור די נפל על קפריסין (את כרתים נשמור לטיול יותר יומרני). אפשר להגדיל רזולוציה ולשאול איפה הכי עדיף ללון - ספציפית, לרנקה או פאפוס או משהו ביניהן?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אפריל 20, 2018 2:47 pm 
Sophomore

לרנקה עיר חביבה ונעימה בסה''כ, מגוון מכובד של מסעדות וחנויות. אנחנו ישנו שם והופתענו לטובה. בפאפוס לא הייתי, אבא שלי היה ומצא אותה נעימה גם כן. לפאפוס יש טיסות ישירות של ריין אייר בגרושים (באוגוסט אולי יותר יקר?). אפשר גם לעשות לילה באתר הסקי בראש האולימפוס. כשהיינו במאי המחיר היה סביר מאוד, ומדובר במלון לא רע בכלל עם מסלולי הליכה נעימים ולא קשים מסביב. באוגוסט אני מניח שגם בהרבה מהכפרים בהרים יהיו מקומות לינה, במאי הרוב היה סגור

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אפריל 20, 2018 9:58 pm 
Hall of Famer

הייתי גם בלרנקה וגם בפאפוס, משתיהן לא התלהבתי במיוחד אבל החופים בסביבת פאפוס נעימים יותר, כולל "סלע אפרודיטה" שהוא אחד הסמלים המפורסמים של קפריסין ו"מפרץ האלמוגים" הנחמד, כך שהייתי מפיל את הפור עליה. אמנם בלרנקה הייתי לפני 12 שנה בערך (בפאפוס לפני שנתיים) וכנראה שדברים השתפרו, אבל היא בעיקר הזכירה לי את בת-ים בזמנו. אם אתה הולך על פאפוס תקפיד להזמין מלון/בית הארחה/צימר שהוא לא ריזורט. אגב, קבוצת חברים שלי נסעה לפני כמה חודשים לאיזו וילה כפרית חמודה לא רחוק מפאפוס, ומאד נהנו. אם תרצה-אבדוק איתם איך קוראים למקום.

ואלה בין בכירי המשת"פים:

נערך לאחרונה על ידי Hacohen בתאריך ו' אפריל 20, 2018 10:00 pm, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אפריל 20, 2018 9:59 pm 
מנהל פורום

האמת שעכשיו נפל לנו האסימון שבקפריסין נוסעים בצד שמאל אז אנחנו שוקלים מחדש.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אפריל 20, 2018 10:13 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (6)
אל תעשה עניין יותר מדי גדול מהנהיגה בשמאל. נהגתי בשמאל גם בבריטניה וגם בקפריסין, זה מפחיד בדיוק לחצי שעה-שעה, ואז אתה מתרגל לדברים ההפוכים למרות שאולי הרגלים קטנים נפגעים (אני למשל רגיל לשים את מרפק שמאל על אדן החלון כשאני נוהג, כשההגה מימין זה קצת בעייה).
הפדלים נשארים באותו סדר גם כשנוהגים בשמאל. כלומר רגל ימין גז וברקס, רגל שמאל נחה או קלאץ' בהילוכים ידניים.
בקפריסין שכור ג'יפ ועלה איתו להרים, ההנאה מובטחת. שני כפרים מומלצים - לאניה, אומודוס, ובעיקר קקופטריה.
בקיצור תשתדל לא להרוג אף אחד בשעה הראשונה ואז יהיה בסדר.

לגבי כרתים - רמת לאסיטי ובעיקר מערת דיקטאון זה לדעתי בזבוז זמן. הנהיגה לא נעימה, הכפרים מכוערים, מתקלפים ומוזנחים, מערת דיקטאון זה טיפוס ארוך בשביל מסריח מחרא של חמורים (אתה יכול לשכור חמור במחיר מופקע כדי לחסוך את ההליכה, אבל התוצאות הביולוגיות בהתאם) והמערה כולה היא חור באדמה ולא יותר. מערת הנטיפים ליד בית שמש עולה עליה ב-80 דרגות.

ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את קרתגו ולבטל את חץ הפוזשן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אפריל 23, 2018 12:41 pm 
Sophomore

יש פה מישהו שטייל לתקופה משמעותית בדרום אפריקה (דרום היבשת, לא רק המדינה)? אנחנו חושבים לעשות טיול של כ3 חודשים עם רכב מדראפ לקניה, והיינו שמחים לשמוע רעיונות או אזהרות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אפריל 23, 2018 12:46 pm 
Hall of Famer

לגבי דרום אפריקה המדינה, אשתי חייתה שם מספר שנים ובת דודה שלי טיילה שם בשנה האחרונה כך שאני מאמין שאוכל לכתוב לך כאן בהמשך המלצות. באיזו עונה אתה מתכוון לנסוע?

ואלה בין בכירי המשת"פים:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 1220 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41 ... 49  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 2 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: