סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ד' ספטמבר 25, 2024 1:34 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 196 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ב' אפריל 23, 2018 10:34 am 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (0)
טוב, כמה נק':
- שלום ירושלמי חגג לידי בעיתונות בסוף.
- לא התרשמתי מי-ם בשיט. 30 דקות של פח אשפה מוחלט ו-10 דקות מול מכבי שפריכה מנטאלית כמו ביסקוויט ביום רע.
- מכבי אשפה. באמת. הובילה 73-63 וחטפה ריצה של 16-2.

מעקב אחרי מכבי במשחקים צמודים העונה (1-5 הפרש):
* בשבעת האחרונים הפסידה בכולם.
* ב-10 המשחקים האחרונים הפסידה ב-8.
* סה"כ מתחילת העונה 20 משחקים צמודים בכל המסגרות, 13 הפסדים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אפריל 23, 2018 10:47 am 
Junior

oren_80 כתב:
טוב, כמה נק':
- לא התרשמתי מי-ם בשיט. 30 דקות של פח אשפה מוחלט ו-10 דקות מול מכבי שפריכה מנטאלית כמו ביסקוויט ביום רע.
- מכבי אשפה. באמת. הובילה 73-63 וחטפה ריצה של 16-2

זה בערך הסיפור של המשחק הקודם ביניהן - רק הפוך, לא?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אפריל 23, 2018 10:49 am 
Hall of Famer

מינוס שלום ירושלמי חוגג?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אפריל 23, 2018 11:12 am 
Sophomore

כמה מילים על המשחק אתמול:
1. ירושלים שיחקה רע ואילו מכבי היתה ביום קליעה לא רע בכלל (55% ל-2, 45% ל-3 ו-80% מהקו).
2. ספאחיה לא ניצל את היתרון הכי גדול שיש לו על ירושלים והוא העומק. אם במכבי בוכים על החוק הרוסי, כשיש להם בסגל ישראלים כמו טיוס, דיברתולומאו, כהן, זוסמן, שגב ומשעור, מה יאמרו בירושלים, שהיו להם אתמול רק שניים וחצי ישראלים סבירים (האוול, טימור ומה שנשאר מהלפרין) ונאלצו לתת 14 דקות לשחקן כמו אליאספור?
3. כשנשארו על השעון 3.8 שניות לסיום, היה מתבקש להכניס את קול, למרות ששיחק אתמול רע, כי הוא היחיד בקבוצה שמסוגל לחדור לסל. ספאחיה לא היה מספיק חד כדי לשים לב לזה.
4. מאמנים באירופה כבר הבינו מזמן שאתה חייב להשאיר לעצמך לפחות פסק זמן אחד לשניות האחרונות. ספאחיה שוב - ולא בפעם הראשונה העונה - לוקח פסקי זמן מהר מדי (לפעמים גם סמוך מאוד לפסק זמן טלוויזיה) ומגיע לשניות האחרונות ללא פסקי זמן.
5. אמנם ספאחיה מאמן מעוטר שזכה בלא מעט תארים ואף היה עוזר מאמן ב-NBA (חשוב לציין שהוא לא היה עוזר ראשון אלא אחראי על פיתוח שחקנים), אבל מוכח השנה, בדיוק כמו לפני עשור, שהוא לא מתאים למכבי. אני באמת לא רואה במה הוא טוב יותר מכל ההזויים שהסתובבו כאן בשנים האחרונות דוגמת טבק ובגאצקיס. שני האחרונים לא בנו את הקבוצה בעצמם והתמודדו עם אינסוף פציעות ובעיות ולפחות הם לא היו גונבי דעת ומתרצי תירוצים (כולל האשמות כלפי השחקנים) כמוהו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אפריל 23, 2018 11:20 am 
מנהל פורום

אליאספור היה מצוין ב-14 דקות שקיבל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אפריל 23, 2018 11:23 am 
Sophomore

Shiver כתב:
אליאספור היה מצוין ב-14 דקות שקיבל.

היה מצויין בעיקר כי שיחק נגד מכבי. עדיין הוא לא ממש שחקן לגיטימי לליגת העל שלנו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אפריל 23, 2018 11:39 am 
מנהל פורום

oren_80 כתב:
טוב, כמה נק':
- מכבי אשפה. באמת. הובילה 73-63 וחטפה ריצה של 16-2.

מעקב אחרי מכבי במשחקים צמודים העונה (1-5 הפרש):
* בשבעת האחרונים הפסידה בכולם.
* ב-10 המשחקים האחרונים הפסידה ב-8.
* סה"כ מתחילת העונה 20 משחקים צמודים בכל המסגרות, 13 הפסדים.

זאת אומרת שבעשרת המשחקים הראשנים הצמודים של העונה היא נצחה בחמש, מאזן 50% סביר

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אפריל 23, 2018 11:40 am 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (6)
מדהים שמכבי מגיעה לסיבוב השלישי באותו מצב כמו בשנה שעברה - כאחת הקבוצות החלשות בליגה. למעשה אני חושב שהיא לא פייבוריטית בסיבוב השלישי נגד אף קבוצה, חוץ מחיפה אולי.
וכמו בשנה שעברה, מזלה שיש לה כרית להישען עליה מתחילת העונה. אם לא הייתה לה כזו, או אם הליגה הייתה קצת יותר ארוכה, מכבי הייתה בכלל נפלטת מהפלייאוף. לא יודע אם הייתה מסתבכת במאבקי ירידה בליגה שיש בה יורדת אחת ויש בה את חיפה, אבל היא הייתה מגיעה להיות קבוצת תחתית.

לא שאני חושב שזה יעזור לה הרבה בפלייאוף. מארבע הראשונות נראה לי שהיא הקבוצה שהקבוצות במקומות 5-8 ירצו לפגוש, ואם אילת/הפועל/גלבוע גם יעיפו אותה בפלייאוף לא נראה לי שזה יפתיע מישהו.

ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את קרתגו ולבטל את חץ הפוזשן.

נערך לאחרונה על ידי ראי שעל הקיר בתאריך ב' אפריל 23, 2018 11:43 am, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אפריל 23, 2018 11:41 am 
Hall of Famer

די נו.

גם כלפי השופטים היו לחולון טענות רבות. הקבוצה מתכוונת להגיש מכתב רשמי לאיגוד ובו פירוט הטענות שלהם כלפי צוות השיפוט, בעיקר בדקות הסיום. "אנחנו שלטנו לאורך כל המשחק, איך פתאום בשתי הדקות האחרונות הם רצו 0:9, אם לא בעזרת השופטים?"' תהו במועדון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אפריל 23, 2018 11:43 am 
Hall of Famer

כי מה?
אני רואה את היכולת ויותר מזה את המגמה. זה מה יש.
וגם בשנה שעברה שמעתי "די נו".

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אפריל 23, 2018 11:47 am 
Hall of Famer

כי אתה מגזים כהרגלך. מכבי לא הייתה קבוצת תחתית , ונהריה , נס ציונה , בני הרצליה וראשון ממש לא פייבוריטיות עליה אפילו עכשיו.

גם כלפי השופטים היו לחולון טענות רבות. הקבוצה מתכוונת להגיש מכתב רשמי לאיגוד ובו פירוט הטענות שלהם כלפי צוות השיפוט, בעיקר בדקות הסיום. "אנחנו שלטנו לאורך כל המשחק, איך פתאום בשתי הדקות האחרונות הם רצו 0:9, אם לא בעזרת השופטים?"' תהו במועדון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אפריל 23, 2018 12:08 pm 
Hall of Famer

מכבי בשנה שעברה סיימה את הסיבוב השלישי עם 3 נצחונות ו-8 הפסדים. היא לא הייתה קבוצת תחתית רק בגלל הסיבה שציינתי - הייתה לה כרית של יתרון מהסיבובים הראשונים. היא התחילה את הסיבוב ההוא במקום הראשון עם יתרון של שניים או שלושה משחקים - לא זוכר בדיוק, וסיימה אותו במקום הרביעי ולא הייתה רחוקה מלרדת גם לחמישי (למזלה הייתה שם קבוצה שהגיעה לסוף העונה מפורקת אפילו יותר ממנה, השנה זה לא יקרה). היא שיחקה בסיבוב ההוא כמו קבוצת תחתית לכל דבר, הביאה תוצאות בהתאם, ואם הליגה הייתה יותר ארוכה או שלא הייתה לה את אותה כרית - היא גם הייתה נהיית כזו.

הקבוצות שציינת? מכבי ממש לא מזמן הפסידה די בקלות לנס ציונה, התקשתה מאד מול הרצליה, גם מול נהריה נראתה רע מאד (ונהריה נראית יותר טוב מאז שהעיפה את וובסטר הפרימדונה, גם הרצליה ברוב המשחקים מאז נראתה יותר טוב). ראשון לדעתי תסתדר ברגע שתבין את הטעות העצומה שעשו עם סיגרס. ומכבי רק הולכת ונעשית פחות טובה ובעיקר יותר מפורקת. לא מגזים בכלל, ולא אופתע בכלל אם מכבי תסיים את הסיבוב הזה כמו בשנה שעברה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אפריל 23, 2018 12:41 pm 
Hall of Famer

ראי שעל הקיר כתב:
הרוטציה שלה קצרה ועכשיו עם משחקים פעמיים בשבוע אני לא יודע כמה זה יחזיק (למרות שהיא עושה דברים מדהימים).
אני לא חושב שהיא תסיים ראשונה. ההימור שלי הוא שאם חולון תתאפס מספיק מהר היא תסיים ראשונה, אם לא - ירושלים תסיים ראשונה.

הרוטציה של אשדוד רחבה בחודש וחצי האחרונים שגרינברג משתף 10 שחקנים בכל משחק .היתרון העיקרי שלהם זה פחות לחץ מקבוצות אחרות.בכל מקרה גם הם יארחו בידאליהו אם וכאשר .

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אפריל 23, 2018 12:48 pm 
Hall of Famer

העונה גם קבוצות ממקומות 5_8 יכולות ללכת עד הסוף.אילת למשל משחקת בחודש האחרון את הכדורסל הכי טוב בליגה חוץ מאשדוד .

בקשר למכבי תא כרגע הבעיה הכי גדולה שלהם היא נוריס קול ולא פייר גקסון לדעתי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אפריל 23, 2018 1:04 pm 
Hall of Famer

RREEDDTT. כתב:
ראי שעל הקיר כתב:
הרוטציה שלה קצרה ועכשיו עם משחקים פעמיים בשבוע אני לא יודע כמה זה יחזיק (למרות שהיא עושה דברים מדהימים).
אני לא חושב שהיא תסיים ראשונה. ההימור שלי הוא שאם חולון תתאפס מספיק מהר היא תסיים ראשונה, אם לא - ירושלים תסיים ראשונה.

הרוטציה של אשדוד רחבה בחודש וחצי האחרונים שגרינברג משתף 10 שחקנים בכל משחק .היתרון העיקרי שלהם זה פחות לחץ מקבוצות אחרות.בכל מקרה גם הם יארחו בידאליהו אם וכאשר .

איזה רחבה ואיזה נעליים. עם כל הכבוד לנתנאל ארצי ודקותיו הבודדות הוא לא באמת חלק מהרוטציה. גרינברג משחק במקרה הטוב עם רוטציה של 9, וברוב המשחקים - כולל בתקופה האחרונה - גם זה לא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אפריל 23, 2018 1:21 pm 
מנהל פורום

אין יותר מגוחך מלהאשים את פייר ג'קסון בהפסד כמו שאנשי מכבי עושים.
הוא שיחק בקושי 5 דקות וירד לאזרחי בגלל שכל הציפורן נפלה לו מהאצבע והוא דימם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אפריל 23, 2018 1:24 pm 
Hall of Famer

לא יודע לגבי ההפסד אתמול, אבל אין ספק שבתקופה האחרונה גם כשהיה בריא הוא נהייה פרימדונה רצינית. פיתח לעצמו את המנהג הזה שאני לא סובל: כשעובר אותו שחקן, התגובה שלו זה ללכת הצידה ולחכות שיכניסו אליו את הכדור מקו הרוחב אחרי הסל שעוד מעט יבוא.
אם הוא עובר לאזרחי הוא יכול גם ללבוש טוטו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אפריל 23, 2018 1:50 pm 
Hall of Famer

ראי שעל הקיר כתב:
RREEDDTT. כתב:
ראי שעל הקיר כתב:

איזה רחבה ואיזה נעליים. עם כל הכבוד לנתנאל ארצי ודקותיו הבודדות הוא לא באמת חלק מהרוטציה. גרינברג משחק במקרה הטוב עם רוטציה של 9, וברוב המשחקים - כולל בתקופה האחרונה - גם זה לא.

10 בלי ארצי.הוניג הגארד המתאזרח הפך לשחקן רוטציה לגיטימי בשבועות האחרונים.
אריאל
אמיתי
ווריק
צוברוביץ
לוי
הוניג

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אפריל 23, 2018 2:01 pm 
Junior

ראי שעל הקיר כתב:
מכבי בשנה שעברה סיימה את הסיבוב השלישי עם 3 נצחונות ו-8 הפסדים. היא לא הייתה קבוצת תחתית רק בגלל הסיבה שציינתי - הייתה לה כרית של יתרון מהסיבובים הראשונים. היא התחילה את הסיבוב ההוא במקום הראשון עם יתרון של שניים או שלושה משחקים - לא זוכר בדיוק, וסיימה אותו במקום הרביעי ולא הייתה רחוקה מלרדת גם לחמישי (למזלה הייתה שם קבוצה שהגיעה לסוף העונה מפורקת אפילו יותר ממנה, השנה זה לא יקרה). היא שיחקה בסיבוב ההוא כמו קבוצת תחתית לכל דבר, הביאה תוצאות בהתאם, ואם הליגה הייתה יותר ארוכה או שלא הייתה לה את אותה כרית - היא גם הייתה נהיית כזו.

הקבוצות שציינת? מכבי ממש לא מזמן הפסידה די בקלות לנס ציונה, התקשתה מאד מול הרצליה, גם מול נהריה נראתה רע מאד (ונהריה נראית יותר טוב מאז שהעיפה את וובסטר הפרימדונה, גם הרצליה ברוב המשחקים מאז נראתה יותר טוב). ראשון לדעתי תסתדר ברגע שתבין את הטעות העצומה שעשו עם סיגרס. ומכבי רק הולכת ונעשית פחות טובה ובעיקר יותר מפורקת. לא מגזים בכלל, ולא אופתע בכלל אם מכבי תסיים את הסיבוב הזה כמו בשנה שעברה.

לדעתי המצב רחוק מהמצב שהיה בשנה שעברה - העונה האירופאית הייתה הרבה יותר מוצלחת ובאופן כללי העונה הרבה יותר יציבה - לא היו שום שינויים בסגל, המאמן לא הוחלף (עם כמה שספאחיה חלש הוא לא מתקרב לבדיחה המתקראת בגצקיס או רמי הדר). בעוד שמכבי בשנה שעברה נאבקה להעמיד 5 זרים, השנה יש לה מבחר ועוד אפשרות להוסיף עוד זר. באופן כללי הבסיס לא רע - רול, קיין, תומאס, בולדן יחד עם ג'ון-די וטיוס (וקצת כהן) בסופו של דבר זה יספיק כדי לקחת אליפות, בין היתר בגלל החולשה של ירושלים וחולון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אפריל 23, 2018 2:24 pm 
Hall of Famer

העונה האירופית לא הייתה עד כדי כך יותר מוצלחת. 13 נצחונות לעומת 10, רחוק מאד מהפלייאוף, והעודף בא בעיקר מתחילת העונה שבה מכבי נראתה כמו קבוצה נורמלית. זה מזמן נגמר.

זה שציינת את בולדן כחלק מהבסיס הלא רע שלך כבר מראה מה שווה הבסיס הזה... אבל זה בפועל כל הסגל הזה נמצא בתת תפקוד וחלקו גם לא רוצה להיות במצב אחר ורק מחכה שהעונה תסתיים כבר. השוויית לחולון ולירושלים? ירושלים מתפקדת לאחרונה הרבה יותר טוב ממכבי למרות סגל חסר, חולון כשתתאושש מטראומת רייס בכלל אין מה לדבר. אחת מהן גם תסיים לדעתי ראשונה את הליגה (מי מהן - תלוי מתי חולון תתאושש), מכבי עוד מעט לא תהייה בכלל מתחרה על הפוזיציה הזו לדעתי.

זה נחמד שלא היו שינויים בסגל ולא הוחלפו מאמנים. זה לא הופך אותם ליותר טובים. זה רק הופך אותם לרעים וקבועים. אז שנה שעברה היו מאמנים מחורבנים ומתחלפים, השנה יש מאמן מחורבן וקבוע. ואת הסגל אנחנו רואים.
מה זה מועיל שלא היו שינויים בסגל ובעמדת המאמן אם כולם מתפקדים פחות ופחות טוב ככל שהעונה מתקדמת?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אפריל 23, 2018 2:35 pm 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

חשבתי שעכשיו שאין יותר יורוליג נתחיל לראות דקות וחזרה לכושר של משעור וזוסמן, אז הראשון לא שיחק כלל והשני ממשיך להוכיח שהוא ילדה קטנה ומפוחדת עם קוקיות. אתמול הוא קיבל כדור מעבר לקשת, היסס ומסר חזרה (הוא תמיד מוסר לשחקן ממנו קיבל את הכדור, הוא מפחד לנסות ליצור מכדרור או למסור הלאה) ואז שוב קיבל את הכדור חופשי לגמרי והפעם זרק. איך זה נגמר? באיירבול כמובן. אולי האכזבה הכי גדולה מבחינתי השנה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אפריל 23, 2018 2:36 pm 
Hall of Famer

RREEDDTT. כתב:
ראי שעל הקיר כתב:
RREEDDTT. כתב:
ראי שעל הקיר כתב:

10 בלי ארצי.הוניג הגארד המתאזרח הפך לשחקן רוטציה לגיטימי בשבועות האחרונים.
אריאל
אמיתי
ווריק
צוברוביץ
לוי
הוניג

אולי פעם אחת תבדוק לפני שאתה כותב סתם? שחקנים שמשחקים 5 דקות זה לא חלק מהרוטציה עם כל הכבוד.
בחולון - רוטציה של 8. דקות בודדות לאמיתי, הוניג וארצי.
נגד חיפה 9 שחקנים. טוב נו 5 דקות לארצי.
בהרצליה בסיבוב השלישי - 8 שחקנים ועוד 2 דקות לארצי.
נגד נס ציונה - נעשה לך מערוף ונכניס את ארצי עם 7 הדקות שלו ולונג עם 9 הדקות שלו... סוף סוף רוטציה ארוכה גם אם קצת בלחץ.
בהרצליה בסיבוב השני - 8 שחקנים, ועוד 4 דקות להוניג ודקה אחת לארצי.
נגד אילת - 9 שחקנים, ועוד 6 דקות לארצי ודקה אחת להוניג.
שנמשיך?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אפריל 23, 2018 2:44 pm 
Junior

דניאל כתב:
ראי שעל הקיר כתב:

לדעתי המצב רחוק מהמצב שהיה בשנה שעברה - העונה האירופאית הייתה הרבה יותר מוצלחת ובאופן כללי העונה הרבה יותר יציבה - לא היו שום שינויים בסגל, המאמן לא הוחלף (עם כמה שספאחיה חלש הוא לא מתקרב לבדיחה המתקראת בגצקיס או רמי הדר). בעוד שמכבי בשנה שעברה נאבקה להעמיד 5 זרים, השנה יש לה מבחר ועוד אפשרות להוסיף עוד זר. באופן כללי הבסיס לא רע - רול, קיין, תומאס, בולדן יחד עם ג'ון-די וטיוס (וקצת כהן) בסופו של דבר זה יספיק כדי לקחת אליפות, בין היתר בגלל החולשה של ירושלים וחולון.

מבחינה מנטאלית, מכבי לא נמצאת (עדיין) בהתרסקות המוחלטת של השנתיים הקודמות ולכן, אלא אם כן גם זה יבוא, גם העניין המקצועי עדיין רלוונטי לשאלת סיום העונה שלה בליגה. מקצועית, ברוב שלבי העונה, ההתקפה של מכבי היתה תלויה בג׳קסון. כשהוא היה טוב ואגרסיבי בהתקפה, מכבי הייתה קבוצה מאוד מסוכנת התקפית. כרגע, לא נראה שזה קורה ולכן התסריט המוגזם של ראי נראה לי פחות מופרך מבדרך כלל. העניין הוא שמכבי כנראה הולכים להביא לג׳קסון מחליף ולכן, יכול מאוד להיות שגורל העונה של מכבי יוכרע על השאלה כמה טוב יהיה המחליף הזה...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אפריל 23, 2018 2:51 pm 
Hall of Famer

כמדומני גם בשנה שעברה התסריט שלי באותו שלב של העונה נראה לך מוגזם ומופרך.
לא יודע מה זה "לא נמצאת התרסקות מנטאלית מוחלטת". אני רואה שלושה זרים שכבר דה פקטו נראים כאילו סיימו את העונה (ועוד אחד שבין כה לא מתלבש לאף משחק), מאמן שאיבד את עשתונותיו באופן מוחלט, ועוד כמה ישראלים שאו שלא משחקים או נראים כמו זוסמן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אפריל 23, 2018 2:53 pm 
Junior

ראי שעל הקיר כתב:
העונה האירופית לא הייתה עד כדי כך יותר מוצלחת. 13 נצחונות לעומת 10, רחוק מאד מהפלייאוף, והעודף בא בעיקר מתחילת העונה שבה מכבי נראתה כמו קבוצה נורמלית. זה מזמן נגמר.

זה שציינת את בולדן כחלק מהבסיס הלא רע שלך כבר מראה מה שווה הבסיס הזה... אבל זה בפועל כל הסגל הזה נמצא בתת תפקוד וחלקו גם לא רוצה להיות במצב אחר ורק מחכה שהעונה תסתיים כבר. השוויית לחולון ולירושלים? ירושלים מתפקדת לאחרונה הרבה יותר טוב ממכבי למרות סגל חסר, חולון כשתתאושש מטראומת רייס בכלל אין מה לדבר. אחת מהן גם תסיים לדעתי ראשונה את הליגה (מי מהן - תלוי מתי חולון תתאושש), מכבי עוד מעט לא תהייה בכלל מתחרה על הפוזיציה הזו לדעתי.

זה נחמד שלא היו שינויים בסגל ולא הוחלפו מאמנים. זה לא הופך אותם ליותר טובים. זה רק הופך אותם לרעים וקבועים. אז שנה שעברה היו מאמנים מחורבנים ומתחלפים, השנה יש מאמן מחורבן וקבוע. ואת הסגל אנחנו רואים.
מה זה מועיל שלא היו שינויים בסגל ובעמדת המאמן אם כולם מתפקדים פחות ופחות טוב ככל שהעונה מתקדמת?

כן, העונה האירופאית הייתה הרבה יותר מוצלחת (כן - שיפור של 30% זה לא רע) - עצם זה שמכבי הייתה בתמונת העלייה עד כמעט המחזור האחרון, כמו גם העובדה שהשנה לא ראינו התבזויות כמו בשנה שעברה.
ירושלים, למרות השיפור עם קטש, עדיין קבוצה חלשה ובעיקר צרה מאד (בניגוד לשנה שעברה). יש לה 2 ישראלים ברמה סבירה וזהו. יותם גמור פיזית, אוחיון ואליהו פצועים והכי מצחיק שהפציעות כנראה שיפרו את המצב של הקבוצה. לגבי חולון זו לא רק ההתאוששות מהעזיבה, זה פשוט שעזב אותם השחקן הכי טוב שהיה ברמה אחת מעל כולם, משך שמירות כפולות וכו'

עם כמה ספאחיה חלש זה בכלל לא בלבל של בגצקיס ורמי הדר.

לגבי השינויים בסגל - כמו שהסברתי, שני יתרונות - (1) האפשרות להביא זר נוסף (מזכיר שבשנה שעברה לא רשמו את סימפסון לליגה בגלל מגבלת רישום - אם כי ההחלטה לרשום את מילר הייתה נוראי בפני עצמה) (2) האפשרות לבחור 5 זרים בכל משחק מתוך 7-8 זרים (בשנה שעברה ווימס וצירבס שוחררו וגאודלוק היה פצוע הרבה זמן, אז האפשרות הזו לא הייתה קיימת). זה מבטיח כמעט בוודאות למכבי 5 זרים בכל משחק (והכי טובים ממה שיש), בעוד שבחולון יש רק 4 וירושלים יכולה להעמיד 5 זרים רק אם כולם בריאים (וכשאחד מהם הוא קינזי זה מוטל בספק). לאשדוד יש ארבעה אם כי אני מודה שהם בלבלו אותי עם כל המתאזרחים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 196 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: bill_tipesh, Google [Bot] ו 7 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: