סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ד' ספטמבר 25, 2024 1:34 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 196 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ב' אפריל 23, 2018 3:01 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (6)
הקטע של "תמונת העלייה עד הרגע האחרון" זה הבלוף הכי גדול של העונה הזו. אני לא מאמין שאנשים עדיין משתמשים בו. בפועל, גם כשמכבי עוד הובילה ב-2 משחקים על המקום התשיעי היה ברור שהיא תחמיץ את הפלייאוף, וכשהיא הייתה בשוויון עם המקום התשיעי היה ברור שהיא תחמיץ את הפלייאוף אפילו בהפרש גדול.

בשנה שעברה עמדת בדיוק על הנקודה - מכבי רשמו את הזר הלא נכון ברישום שעוד נשאר להם, ומהר מאד זרקו גם אותו. הבעייה הייתה פחות מגבלת רישום אלא יותר מגבלה שכלית של מקבלי ההחלטות המקצועיות במכבי. מה שגם מטיל ספק גדול בערך של אותו מקום של זר אחרון, כי אותם אנשים הולכים להביא גם אותו אם בכלל יביאו (ואני בספק גדול בעניין).

לגבי חולון נראה. אני לא חושב שזה רק "רייס שחקן טוב והוא עזב". המועדון כולו עבר טראומה עם הסיפור הזה, יש שחקן חדש שעוד לא התחבר לקבוצה ואמור להיות שלחקן טוב. עוד לא שמענו מהם את המילה האחרונה לדעתי, יש להם עוד לאן לגדול. למכבי לדעתי אין.
ירושלים קצרה, אבל מאז שקטש הגיע היא נראית כמו קבוצה. היא יכולה לתת רבע אחד של הגנה וזה מספיק לה ברוב המקרים לנצח משחקים בליגה הזו. בוא נראה את מכבי מוציאים פעם אחת לפועל, במהלך מכריע, תרגיל פשוט כמו שירושלים עשו אתמול ואז נדבר מי קבוצה יותר מתפקדת.

ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את קרתגו ולבטל את חץ הפוזשן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אפריל 23, 2018 3:13 pm 
Junior

בלוג: הצג בלוג (0)
ראי שעל הקיר כתב:
כמדומני גם בשנה שעברה התסריט שלי באותו שלב של העונה נראה לך מוגזם ומופרך.
לא יודע מה זה "לא נמצאת התרסקות מנטאלית מוחלטת". אני רואה שלושה זרים שכבר דה פקטו נראים כאילו סיימו את העונה (ועוד אחד שבין כה לא מתלבש לאף משחק), מאמן שאיבד את עשתונותיו באופן מוחלט, ועוד כמה ישראלים שאו שלא משחקים או נראים כמו זוסמן.

אני דווקא זוכר שעיקר הוויכוח בינינו בשנה שעברה לא היה לגבי מה שעומד לקרות, אלא לגבי השאלה האם החולשה של מכבי נובעת מזה שהיא החתימה שחקנים גרועים מאלה שיש לקבוצות ליגה אחרות כמו שאתה טענת, או מכך שהיא התרסקה מנטאלית כמו שאני אמרתי. אבל אם אכן הייתי סקפטי לגבי התסריט הפסימי, אצטט שוב אדם יקר ואומר ששמחתי לטעות.

מכבי בשלב הזה בעונה שעברה לא שיחקה כדורסל ויכולה היתה רק לחלום על איך שהיא נראתה שלושה רבעים מול הפועל אתמול. היא הפסידה תשעה מעשרת המשחקים האחרונים של העונה, כולל עשרים הפרש מקרית גת. אני מאוד אשמח אם זה יקרה גם השנה, אבל כרגע אנחנו לא שם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אפריל 23, 2018 3:36 pm 
Junior

ראי שעל הקיר כתב:
הקטע של "תמונת העלייה עד הרגע האחרון" זה הבלוף הכי גדול של העונה הזו. אני לא מאמין שאנשים עדיין משתמשים בו. בפועל, גם כשמכבי עוד הובילה ב-2 משחקים על המקום התשיעי היה ברור שהיא תחמיץ את הפלייאוף, וכשהיא הייתה בשוויון עם המקום התשיעי היה ברור שהיא תחמיץ את הפלייאוף אפילו בהפרש גדול.

בשנה שעברה עמדת בדיוק על הנקודה - מכבי רשמו את הזר הלא נכון ברישום שעוד נשאר להם, ומהר מאד זרקו גם אותו. הבעייה הייתה פחות מגבלת רישום אלא יותר מגבלה שכלית של מקבלי ההחלטות המקצועיות במכבי. מה שגם מטיל ספק גדול בערך של אותו מקום של זר אחרון, כי אותם אנשים הולכים להביא גם אותו אם בכלל יביאו (ואני בספק גדול בעניין).

לגבי חולון נראה. אני לא חושב שזה רק "רייס שחקן טוב והוא עזב". המועדון כולו עבר טראומה עם הסיפור הזה, יש שחקן חדש שעוד לא התחבר לקבוצה ואמור להיות שלחקן טוב. עוד לא שמענו מהם את המילה האחרונה לדעתי, יש להם עוד לאן לגדול. למכבי לדעתי אין.
ירושלים קצרה, אבל מאז שקטש הגיע היא נראית כמו קבוצה. היא יכולה לתת רבע אחד של הגנה וזה מספיק לה ברוב המקרים לנצח משחקים בליגה הזו. בוא נראה את מכבי מוציאים פעם אחת לפועל, במהלך מכריע, תרגיל פשוט כמו שירושלים עשו אתמול ואז נדבר מי קבוצה יותר מתפקדת.

יפה שלך זה היה כל כך ברור, אבל כשהיא בשוויון עם המקום ה-9 (ובטח כשמובילה עליו) אי אפשר להגיד שהם לא היו בתמונת העלייה.
לגבי הזר שנרשם - את מתכוון למילר? כמובן שזו הייתה שגיאה אבל הם כן שיחקו איתו עד סוף העונה הסדירה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אפריל 23, 2018 3:37 pm 
Junior

נביא בעירו כתב:
ראי שעל הקיר כתב:
כמדומני גם בשנה שעברה התסריט שלי באותו שלב של העונה נראה לך מוגזם ומופרך.
לא יודע מה זה "לא נמצאת התרסקות מנטאלית מוחלטת". אני רואה שלושה זרים שכבר דה פקטו נראים כאילו סיימו את העונה (ועוד אחד שבין כה לא מתלבש לאף משחק), מאמן שאיבד את עשתונותיו באופן מוחלט, ועוד כמה ישראלים שאו שלא משחקים או נראים כמו זוסמן.

אני דווקא זוכר שעיקר הוויכוח בינינו בשנה שעברה לא היה לגבי מה שעומד לקרות, אלא לגבי השאלה האם החולשה של מכבי נובעת מזה שהיא החתימה שחקנים גרועים מאלה שיש לקבוצות ליגה אחרות כמו שאתה טענת, או מכך שהיא התרסקה מנטאלית כמו שאני אמרתי. אבל אם אכן הייתי סקפטי לגבי התסריט הפסימי, אצטט שוב אדם יקר ואומר ששמחתי לטעות.

מכבי בשלב הזה בעונה שעברה לא שיחקה כדורסל ויכולה היתה רק לחלום על איך שהיא נראתה שלושה רבעים מול הפועל אתמול. היא הפסידה תשעה מעשרת המשחקים האחרונים של העונה, כולל עשרים הפרש מקרית גת. אני מאוד אשמח אם זה יקרה גם השנה, אבל כרגע אנחנו לא שם.

מכבי לא הפסידה לקרית גת בשנה שעברה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אפריל 23, 2018 3:54 pm 
Junior

טעות שלי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אפריל 23, 2018 4:51 pm 
Hall of Famer

דניאל כתב:
ראי שעל הקיר כתב:

יפה שלך זה היה כל כך ברור, אבל כשהיא בשוויון עם המקום ה-9 (ובטח כשמובילה עליו) אי אפשר להגיד שהם לא היו בתמונת העלייה.
לגבי הזר שנרשם - את מתכוון למילר? כמובן שזו הייתה שגיאה אבל הם כן שיחקו איתו עד סוף העונה הסדירה.

לא רק לי זה היה ברור, אם תחזור אחורה תראה שזה היה ברור לעוד אנשים. לא רק אוהדי מכבי פסימים, גם שונאי מכבי אופטימים...למעשה היו פה אפילו כאלה שהקדימו אותי בקילומטרים וטענו כבר בתחילת העונה שההצלחה של מכבי היא בלוף והיא זמנית, תוצאה של תוכנית משחקים נוחה ופציעות אצל היריבות. וצדקו.
כשהגענו לשליש או הרבע האחרון של העונה, הבדלי הרמות בין מכבי ובסקוניה היו כל כך גדולים שגם כשמכבי עוד נהנתה מהכרית שבנתה בתחילת העונה היה ברור שזו שאלה של זמן עד שהיא תעלם. זה היה כזה הבדל גדול שבסוף זה אפילו לא היה קרוב.

לגבי מילר, צודק, לא זרקו אותו. התבלבתי עם איזה קטע שזרקו אותו זמנית כי לא הגיע למחנה בים המלח או משהו. אבל כשהוא שיחק בסוף העונה הוא כבר היה נכה של ממש.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אפריל 23, 2018 5:41 pm 
Junior

ראי שעל הקיר כתב:
לא רק לי זה היה ברור, אם תחזור אחורה תראה שזה היה ברור לעוד אנשים. לא רק אוהדי מכבי פסימים, גם שונאי מכבי אופטימים...למעשה היו פה אפילו כאלה שהקדימו אותי בקילומטרים וטענו כבר בתחילת העונה שההצלחה של מכבי היא בלוף והיא זמנית, תוצאה של תוכנית משחקים נוחה ופציעות אצל היריבות. וצדקו.
כשהגענו לשליש או הרבע האחרון של העונה, הבדלי הרמות בין מכבי ובסקוניה היו כל כך גדולים שגם כשמכבי עוד נהנתה מהכרית שבנתה בתחילת העונה היה ברור שזו שאלה של זמן עד שהיא תעלם. זה היה כזה הבדל גדול שבסוף זה אפילו לא היה קרוב.

לגבי מילר, צודק, לא זרקו אותו. התבלבתי עם איזה קטע שזרקו אותו זמנית כי לא הגיע למחנה בים המלח או משהו. אבל כשהוא שיחק בסוף העונה הוא כבר היה נכה של ממש.

טוב, מניח שנצטרך לחזור לויכוח הזה בסוף השנה ולראות מי צדק. אני מניח שכל אחד מאיתנו ישמח לגלות שהוא טעה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אפריל 23, 2018 6:12 pm 
Senior

משעשע לגלות ששניכם כבר ניהלתם את הדיונים האלו בעונה שעברה:
viewtopic.php?f=1&t=16553&p=590676#p590676
viewtopic.php?f=1&t=16532&p=589873#p589873

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אפריל 23, 2018 6:29 pm 
Junior

אם כבר מחלקים פה פרסי פוליצר. אני מציע את מר מנהיים מערוץ הספורט

http://m.sport5.co.il/articles.aspx?Fol ... 37&lang=HE

סיפורי קרבות בחצרו של הקיסר רוזנוס היו משעשעים במיוחד. בפינה הימנית, אחיינו של הקיסר, הסקאוטר החובב מת'יו רוזן (אני מדמיין מישהו סטייל ג'ופרי לאניסטר) בפינה השמאלית היועץ הנאמן התככן, מר ברודצקי (אני מדמיין כרס קטנה וסיגר שמנמן בפה). ומי באמצע? הקדוש רחימי. ועליו תמיד מנחיתים, מעטירים את כל הטעויות והצרות והוא בפרצוף מיוסר נושא אותם בגדלות נפש. עכשיו אנחנו למדים שהוא לא היה מרוצה מהשחרור של וויל גרייבס (כן, לחובבי הכדורסל פה יש זיכרון קצר) וכמובן שההגלייה של מר יזרעאלי למחוזות האבטלה לא הייתה על דעתו. זכור לי שבכתבה מאותו זמן תוארה סצנה בה בישר רחימי המעונה ליזרעאלי את הבשורה. בדמעות כמובן, אלא מה.

“I tell ya. I’d have to deck Nate. I’d have to deck him. He be coming and I’d lay one of those picks on him and he’d have to pick his teeth up off the court

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אפריל 23, 2018 7:20 pm 
Junior

stavs כתב:
משעשע לגלות ששניכם כבר ניהלתם את הדיונים האלו בעונה שעברה:
http://www.salnews.com/forum/viewtopic. ... 76#p590676
http://www.salnews.com/forum/viewtopic. ... 73#p589873

ומי צדק?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אפריל 23, 2018 8:00 pm 
Sophomore

ראי שעל הקיר כתב:
גמרה לשחק נגד מכבי - אתה אומר את זה כאילו זה דבר חיובי...

בהחלט כן. בסופו של דבר אתמול לא היה חסר הרבה כדי שנישבר ונקבל 20 הפרש.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אפריל 23, 2018 9:32 pm 
Hall of Famer

נראה. אני חושב שככל שהסיבוב השלישי יתקדם יתגלה שבעקרון מי שעוד לא שיחק נגד מכבי נמצא במצב חיובי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אפריל 23, 2018 10:53 pm 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

ראי שעל הקיר כתב:

אתמול כשהראו את פסק הזמן האחרון של קטש היתה לי מין הרגשה שי-ם לא ימשכו את השעון אלא יזרקו יחסית מהר ברגע שיגיעו למבט טוב והסיבה היא מה שרשמת. נראה לי שקטש ידע שאם הוא רק יהיה ביתרון מכבי לא יצליחו לקלוע בהתקפה האחרונה ולא משנה כמה זמן יישאר על השעון. הם פשוט לא יודעים להגיע לפאנץ' מהיר בהתקפה, במיוחד ברגעי לחץ.

אני גם חושש שהקריסה עוד תגיע. זה משחק שני ברציפות שמכבי מובילים 3 פעמים במהלכו בדו ספרתי ומפסידים בסופו של דבר, ועוד בבית!
לקבוצה אין בעל בית על המגרש, קול ג'קסון ובולדן לא רוצים להיות פה והקמצנים לא יביאו רכז נורמלי במקום שני הראשונים.
אישית לא הייתי מתנגד אם היו מרימים טלפון לסוכן של ניג'ל וויליאמס-גוס מפרטיזן בלגרד. רכז גבוה (1.90 מ' עם מוטת ידיים 2 מ') אמנם לא אתלטי או מהיר במיוחד אבל מנהל משחק משובח עם קליעה טובה מבחוץ. 17 נק' (49% מ-2, 1.8 שלשות למשחק ב50% ו85% מהקו) 2.8 כ"ח 6.7 אס' 1.6 חט' 2.9 איב' מדד 20 העונה ביורוקאפ.
אמנם עבר עונה לא משהו ברמה הקבוצתית (ניצחון אחד בלבד בשלב הבתים ומאזן חצוי באדריאטית) אבל הוא עדיין צעיר בעונתו הראשונה באירופה ובשנה שעברה בעונתו האחרונה במכללות הוביל את גונזגה לעונה נפלאה (מאזן 36-2 וגמר מכללות).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אפריל 23, 2018 11:01 pm 
Hall of Famer

אני חושב שהסיבה העיקרית שהוא הלך לתרגיל מהיר של זריקה משלוש זה העבירה לתת שהייתה למכבי. על כל חדירה מכבי היו עושים פאול. בתרגיל כזה לא היה להם מתי ולא היה על מי - גם אם היו עושים פאול על האוול שחסם, זה היה נגמר בשלשה + כדור מהצד לירושלים.

ולגבי מכבי... מה אני אגיד. קבוצה כל כך לא חכמה ולא מאומנת. לירושלים היו שני פאולים לתת, ודיברתולומאו מכדרר 12-13 שניות ורק אז חודר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אפריל 23, 2018 11:37 pm 
Junior
סמל אישי של המשתמש

הרצליה ניצחה את אילת ונשמה קצת אוויר במאבק נגד הירידה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אפריל 23, 2018 11:40 pm 
Sophomore

מעניין אם גונבי הדעת בהנהלת מכבי הולכים לנסות למרוח את האוהדים שלהם גם בעונה הבאה, כשמכבי ב' תשיג מאזן טיפה יותר טוב בליגה ממכבי של השנה, ויכתירו את הסיפור כהצלחה או "התקדמות", בדומה לעונת היורוליג הנוכחית.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אפריל 23, 2018 11:54 pm 
Hall of Famer

מאחר שזה כנראה לא יקרה, כנראה לעולם לא נדע.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אפריל 23, 2018 11:56 pm 
Sophomore

המהלך או המאזן?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אפריל 24, 2018 12:04 am 
Hall of Famer

שניהם. כלומר, גם האחד, אבל אם הוא יקרה בכל זאת - גם השני.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אפריל 24, 2018 1:13 am 
Junior

juror13 כתב:
הרצליה ניצחה את אילת ונשמה קצת אוויר במאבק נגד הירידה
היחידה שבמאבק נגד הירידה זו חיפה- ואם יהיה לכם מזל אז לפי איך שזה נראה רק נהריה יכולה להושיע אתכם (אני מעדיף שהם ירדו מאשר חיפה).

בני הרצליה עוד מסוגלת להשתחל למקום ה8 המוביל לפלייאוף, נראה שהיא מתמודדת עליו בעיקר נגד ראשל"צ (לא חושב שנס ציונה תגיע לשם), נזכיר שהרצליה וראשון נפגשות בקרוב לשחק אחת נגד השנייה (ב-3/5)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אפריל 24, 2018 3:05 am 
Hall of Famer

ראשון כבר עם מאזנים של 0-2 על הרצליה ונס ציונה , ובמקרה אלו היריבות שלה בשני המחזורים הקרובים . אז שני ניצחונות למעשה סוגרים לחלוטין את שמיניית הפלייאוף .

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אפריל 24, 2018 8:29 am 
Junior

בואו נחכה לראות מי הקבוצות מהלאומית שמגיעות למאבק העלייה לפני שנחליט שחיפה היא היורדת.

החתול על קרפלס: "שישלחו אותו בטרייד לנ"צ... יתאחד עם אחיו חסרי הצוואר האחרים טל דן ואלישי כדיר "

בגאצקיס מפסיד למעיין, די ג'יי ולאומי: “התכוננו לכארם משעור. השחקנים שלי הם לא איירון מן".

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אפריל 24, 2018 10:15 am 
Junior
סמל אישי של המשתמש

הרסי הוקינס כתב:
בואו נחכה לראות מי הקבוצות מהלאומית שמגיעות למאבק העלייה לפני שנחליט שחיפה היא היורדת.

מרוב יאוש התחלתי לפנטז שקרית גת עולה ליגה על המגרש ומתפרקת בקיץ. הבנתי שבמקרה הזה יש עדיפות לזו שירדה ולא לקבוצה מהלאומית

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אפריל 24, 2018 10:34 am 
מנהל פורום

אם אני זוכר נכון אז התקנון אומר שאם אלופת הלאומית לא יכולה או לא רוצה לעלות אז עולה הבאה אחריה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אפריל 24, 2018 11:03 am 
Hall of Famer

מה הדרך נכונה,הגנתית, להגיב לתרגיל של קטש?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 196 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: bill_tipesh, Google [Bot] ו 7 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: