סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ד' ספטמבר 25, 2024 3:24 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 196 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ד' אפריל 25, 2018 9:45 am 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (0)
ואני שואל מה כל כך נורא בברק פלג?
נכון, בעונה הראשונה שלו בגלבוע ראו שהוא לא שם והוא פוטר. אבל מאז הוא עשה 2 עונות יפות מאד עם רעננה.
בעיני בהחלט מגיעה לו הזדמנות נוספת בליגת העל. מקווה שירידת הליגה הצפויה עם חיפה לא תגמור לו את הסיכוי להתקדם, או יותר מכך, בתקווה שהחוזה שהוא יקבל מדבר על המשך עבודה גם במקרה של ירידת ליגה.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אפריל 25, 2018 9:47 am 
Junior

כתם על רחימי? עובדים עליו עם פוליש כבר חודש בערך, והוסיפו וקס מייד לאחר ש"לקח אחריות".

“I tell ya. I’d have to deck Nate. I’d have to deck him. He be coming and I’d lay one of those picks on him and he’d have to pick his teeth up off the court

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אפריל 25, 2018 9:49 am 
Junior

ולא הבנתי מכל עניין אדום 88 מה נסגר עם הזר החדש של הפועל? מתי כבר יביאו מישהו, אני מזדקן פה..

אם הם לא מוצאים גארד, ויש להם 3 פנוי איכותי למה לא? הם יכולים לקושש איזה זיו בן צבי כזה למוביל כדור נוסף ולקחת זר שיקצץ קצת בדקות המיותרות שמנקו משחק.

“I tell ya. I’d have to deck Nate. I’d have to deck him. He be coming and I’d lay one of those picks on him and he’d have to pick his teeth up off the court

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אפריל 25, 2018 11:05 am 
Junior

לדעתי למנקו יש בחוזה סעיף שאוסר להביא זר על העמדה שלו, הרי בגלל הפחד שלו מתחרות הוא עזב את הפועל ירושלים... אולי זה חלק מהפלונטר שלהם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אפריל 25, 2018 11:39 am 
Hall of Famer

arie כתב:
לדעתי למנקו יש בחוזה סעיף שאוסר להביא זר על העמדה שלו, הרי בגלל הפחד שלו מתחרות הוא עזב את הפועל ירושלים... אולי זה חלק מהפלונטר שלהם.

מה זה ?!
אתה רציני ?

ואם אני מביא שחקן זר ומכריז שמבחינתי הוא בעמדות 2-3
איך בדיוק ניתן לטעון ולהוכיח אם הוא על העמדה של מנקו ?

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אפריל 25, 2018 11:42 am 
Junior

אני רציני, כי זו הסיבה שהוא עזב את הפועל י-ם בעונה שעברה, קינסי היה על העמדה שלו וזה הפחיד אותו, לכן ברח לאילת, שם לא הייתה לו שום תחרות וכנ"ל כרגע בהפועל ת"א.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אפריל 25, 2018 11:43 am 
Junior

קודם כל, אין לי מושג אם זה אמיתי או לא, אבל זה דיי פשוט להוכיח. זה צריך להיות חישוב של דקות, ולא של עמדה על המגרש. אם הביאו שחקן חדש שהוריד את מספר הדקות שלו באופן ישיר, אני חושב שיש לו עילה.

החתול על קרפלס: "שישלחו אותו בטרייד לנ"צ... יתאחד עם אחיו חסרי הצוואר האחרים טל דן ואלישי כדיר "

בגאצקיס מפסיד למעיין, די ג'יי ולאומי: “התכוננו לכארם משעור. השחקנים שלי הם לא איירון מן".

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אפריל 25, 2018 11:46 am 
Junior

לא יודע, היה נדמה לי שבכדורסל רצוי שיהיו 2 שחקנים טובים בכל עמדה, אבל אולי זה רק אני..

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אפריל 25, 2018 11:51 am 
Hall of Famer

הרסי הוקינס כתב:
קודם כל, אין לי מושג אם זה אמיתי או לא, אבל זה דיי פשוט להוכיח. זה צריך להיות חישוב של דקות, ולא של עמדה על המגרש. אם הביאו שחקן חדש שהוריד את מספר הדקות שלו באופן ישיר, אני חושב שיש לו עילה.

אני באמת מתקשה להבין
למשל אם הפועל ת"א מחליטה להחתים כעת רכז תותח במקום מקי , ולתת לו 35 דקות למשחק - מה שסביר שבין היתר יגדיל את מספר הדקות של הזרים לכיוון המקסימום האפשרי (120) , ויצמצם את הדקות של הישראלים - בפרט מנקו .
אז יש לו עילה במקרה זה ( במידה וקיים סעיף וכו' ) ?!

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אפריל 25, 2018 11:55 am 
Junior

אני גם לא הבנתי: המצאתם סעיף היפותטי בחוזה של מנקו ועכשיו מנהלים דיון מה בדיוק הסעיף הזה אומר?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אפריל 25, 2018 11:57 am 
Junior

הקטע הזה של תחרות לא עושה לו טוב ולכן הוא מחפש קבוצות שלא יביאו שחקן על העמדה שלו, בעיקר סמול.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אפריל 25, 2018 12:02 pm 
Sophomore

ראי שעל הקיר כתב:
לאמן במכבי של העונה שעברה ולהתבזות כמו כולם זה אמור להיות כן כתם, אבל תנאי ההתחלה היו כאלה גרועים ששיבק בסופו של דבר יצא מזה בלי שום כתם למרות שבתחילה היה נראה שהוא גם בדרך הבטוחה להתבזות וגם סמרטוט שלקח את זה על עצמו בלי חוזה לעונה הבאה.
זה בדיוק אותו מקרה. חיפה במצב נואש כבר עכשיו ותנאי ההתחלה גרועים, כך שגם אם ירדו ליגה זה לא יודבק עליו כמו שמכבי של העונה שעברה לא הודבקה לשיבק.

רמי הדר קיבל קבוצה נוספת בליגת העל באותה עונה בה הועף ממכבי ת"א. הסיבה שלא נוגעים בו יותר היא כנראה הכישלונות הצמודים בזה אחרי זה באותה עונה, והמוניטין שנוצר לו כמאמן שמפרק חדרי הלבשה (ובצדק לדעתי).

ואנשים באמת מאמינים שירידת ליגה שרשומה על שמו של מאמן לא מהווה כתם על שמו? דעתכם, והיא לגיטימית. אני חושב אחרת.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אפריל 25, 2018 12:03 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (6)
אני חושב שההנחה בבסיס השאלה שלך היא לא נכונה.

ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את קרתגו ולבטל את חץ הפוזשן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אפריל 25, 2018 12:05 pm 
Sophomore

ראי שעל הקיר כתב:

ירידת הליגה תיזכר זמן מה כירידה של המאמן שהוביל למצב הרע, אבל השורה בויקיפדיה של "בעונה X ירד ליגה עם קבוצה X" עדיין תהיה גם על המאמן המחליף.
לדעתי זו גם הסיבה שרחימי התפטר, הרי היה יכול להישאר עוד 7-8 משחקים ולאכול את הדייסה אותה הוא בישל.
שנה שעברה איזה מאמן הוריד את קרית גת ליגה?

נערך לאחרונה על ידי ערן בתאריך ד' אפריל 25, 2018 12:06 pm, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אפריל 25, 2018 12:06 pm 
Junior

למנקו אין שום סעיף כזה בחוזה, לא יודע מה זו ההמצאה הזו. הדבר היחיד שיש לו בחוזה (החתמה נוראית אגב), זה סעיף יציאה בסוף העונה. אמן וישתמש בו.
לגבי זר חדש, לא הייתי עוצר את הנשימה. אין כאן עניין של קושי למצוא רכז לעומת סמול, אלא מאמן באגו טריפ שלא מסוגל להודות בטעות.
כבר מזמן חצה את גבולות המגוחך.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אפריל 25, 2018 12:15 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (6)
ערן כתב:
ראי שעל הקיר כתב:

ירידת הליגה תיזכר זמן מה כירידה של המאמן שהוביל למצב הרע, אבל השורה בויקיפדיה של "בעונה X ירד ליגה עם קבוצה X" עדיין תהיה גם על המאמן המחליף.
לדעתי זו גם הסיבה שרחימי התפטר, הרי היה יכול להישאר עוד 7-8 משחקים ולאכול את הדייסה אותה הוא בישל.

אשכרה אין לי מושג מי הוריד את קריית גת ליגה, פשוט לא זוכר. אבל מאמן שמגיע לקבוצה במצב נואש כמו של חיפה יכול רק לצאת קוסם, או לא לצאת כלום.
אף אחד לא ייפגע מדף ויקיפדיה, כמו שאריק שיבק לא נפגע אם בדף הויקיפדיה שלו כתוב משהו על סוף העונה במכבי (ולא בדקתי). אבל אם אתה מתעקש, תמיד אפשר לכתוב בויקיפדיה על רחימי "התפטר לאחר שהוביל את הקבוצה למקום האחרון ו-X הפסדים, שהובילו לבסוף לירידתה לליגה השנייה", ובדף הויקיפדיה של המאמן השני את האמת המלאה - "הגיע לקבוצה בסוף העונה לאחר ששקעה במקום האחרון עם שרשרת הפסדים, ולא הצליח להשאירה בליגה". תמיד טוב לכתוב אמת בויקיפדיה, ויקיפדיה פתוחה לכולם.
לכן ההנחה שלך לדעתי מראש לא נכונה ומובילה לשאלה לא רלוונטית.

ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את קרתגו ולבטל את חץ הפוזשן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אפריל 25, 2018 12:26 pm 
Junior

shmueliki כתב:
הרסי הוקינס כתב:

אני באמת מתקשה להבין
למשל אם הפועל ת"א מחליטה להחתים כעת רכז תותח במקום מקי , ולתת לו 35 דקות למשחק - מה שסביר שבין היתר יגדיל את מספר הדקות של הזרים לכיוון המקסימום האפשרי (120) , ויצמצם את הדקות של הישראלים - בפרט מנקו .
אז יש לו עילה במקרה זה ( במידה וקיים סעיף וכו' ) ?!

כאמור, הסעיף הדמיוני שהיה נשמע לי לגמרי כמו הנפצה, לא באמת קיים. אבל אם כן היה קיים, הדרך היחידה להוכיח את ההפרה שלו הוא בשקלול דקות.

החתול על קרפלס: "שישלחו אותו בטרייד לנ"צ... יתאחד עם אחיו חסרי הצוואר האחרים טל דן ואלישי כדיר "

בגאצקיס מפסיד למעיין, די ג'יי ולאומי: “התכוננו לכארם משעור. השחקנים שלי הם לא איירון מן".

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אפריל 25, 2018 12:28 pm 
Hall of Famer

היום ומחר יושלם מחזור 24 עם 3 משחקים
היום ב1900
גליל נגד נהריה
חיפה נגד ירושלים

מחר
חולון נגד מכבי תא

מה המאזן הפנימי העונה בין חיפה לנהריה?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אפריל 25, 2018 2:01 pm 
Junior

ערן כתב:
ראי שעל הקיר כתב:

ברק פלג פטר מגליל עליון, אבל משום מה בשורה שיש על זה בויקיפדיה זה לא כתוב - כדאי שתוסיף את זה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אפריל 25, 2018 2:10 pm 
Junior

צריך לציין שמנקו היה לא רע בתחילת העונה ואפילו הראה בשני משחקים עפ פרופיל גבוה, יכולת קלאץ' מסויימת.

אבל בשבעת המשחקים האחרונים הוא ממש נורא. בסיכום הכללי הנתונים שלו לא שונים משמעותית מאדם אריאל (שדווקא השתפר השנה) ואני מתאר לעצמי שהוא מרוויח פי 2.

נראה לי שאוהדי ירושלים צריכים לחשוש לגבי שנה הבאה, כי נראה לי שקטש גם מנקוהוליסט, זו הסיבה היחידה שאני יכול לחשוב על להעדיף אותו על פני שמחון בנבחרת.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אפריל 25, 2018 2:18 pm 
Junior

אגב, זה נחמד שמנקו נזכר כל כך לטובה בקרב אוהדי ירושלים,. אבל אני תוהה למה בר טימור תמיד זוכה לכזאת הגנה? כל הזמן מלכלכים על דייסון ובחירת הזריקות שלו אבל טימור שמוותר כל הזמן על זריקות טובות (שבמקרה שלו זה מחוץ לקשת) רק כדי להיכנס לאזור חצי המרחק שם הוא קלולס מושלם. זה מביא לאותה תוצאה כמו זריקה של דייסון ל4.

הוא כל כך פאסיבי ונרפה. אם את ההזדמנות שעכשיו קטש נותן לו הוא לא מנצל, אפשר לזרוק את המפתחות סופית מכל רעיון שהוא ישתפר בעתיד למשהו מעבר לשחקן ליגה סביר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אפריל 25, 2018 2:22 pm 
Junior

אני מקווה שאדם אריאל יגיע להפועל ולא מנקו הבכיין. בר טימור מתקבל בסלחנות מסויימת בקרב אוהדי הפועל מאחר ואין ממש אלטרנטיבות ישראליות בסגל והוא לפחות רוצה להיות בקבוצה בלי תנאים מוקדמים, בניגוד לרפאל המהולל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אפריל 25, 2018 3:01 pm 
Hall of Famer

הוקיץ' כתב:
אלא מאמן באגו טריפ שלא מסוגל להודות בטעות.כבר מזמן חצה את גבולות המגוחך.

זה לא מה שאתם אומרים בכל שנה ?!
אדלשטיין , אברהמי , רמי הדר וכו' ...

החתול יובב כתב:
אבל בשבעת המשחקים האחרונים הוא ממש נורא. בסיכום הכללי הנתונים שלו לא שונים משמעותית מאדם אריאל (שדווקא השתפר השנה) ואני מתאר לעצמי שהוא מרוויח פי 2.

הכל נכון , אבל אלו הנתונים של אדם אריאל באשדוד , ובפרט תחת בראד גרינברג .
אם הוא היה בהפועל ת"א ( במקום מנקו לצורך העניין ) , אני מניח שהיה משתלב רק באיזה 10-15 דקות למשחק - ללא תרומה משמעותית .

החתול יובב כתב:
אם את ההזדמנות שעכשיו קטש נותן לו הוא לא מנצל, אפשר לזרוק את המפתחות סופית מכל רעיון שהוא ישתפר בעתיד למשהו מעבר לשחקן ליגה סביר.

אני בספק כמה אנשים עוד חושבים שבר טימור ישתפר , ולצערי ( וכתבתי על כך רבות בעבר ) זה גם ההימור שלי לגבי רוב בני דורו - כי פשוט זאת המציאות כאן בכדורסל ( למעט חריגים ) .

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אפריל 25, 2018 3:12 pm 
Junior

אז אני אהיה אחד מאוהדי הפועל שמגנים על בר אוטומטית ואציין שגם בעונה בעייתית כזו, שהתחילה עם ההחתמה של גארד ישראלי שלישי (בנוסף לדייסון וג׳רלס הזרים הדומיננטיים) ונמשכה עם פציעה שלגמרי הוציאה אותו מהקצב שלו, בר מציג יכולת לא רעה בכלל ואפילו טובה מאוד לפרקים. הוא כרגע הרכז הראשון של הקבוצה, בתקופה הכי טובה של הפועל מתחילת העונה. בחודש האחרון, כשהוא נראה הרבה יותר טוב פיזית, היו לו כמה משחקים מצויינים כולל 18 נק׳ נגד חיפה, 16 נק׳ נגד גלבוע ו-11 נק׳ 6 אס׳ ו-5 ריב׳ נגד חולון. על הדרך יש לו גם את היחס אס׳-איב׳ הכי טוב בליגה. ברור שהוא יכול להיות יותר טוב, אבל לא ברור לי לאן כל אלה שתמיד נורא מאוכזבים מ״קפיצת המדרגה״ שהוא עדיין לא עשה חשבו שהוא יגיע ובעיקר על סמך מה הם חשבו את זה...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אפריל 25, 2018 3:18 pm 
Junior

אני אהיה פחות נלהב מהנביא, אבל עדיין הוא לא היה ולא יהיה הבעיה של הפועל..

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 196 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: uriel17 ו 16 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: