סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו א' ספטמבר 29, 2024 12:39 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 27 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ה' מאי 03, 2018 11:02 pm 
Junior

בלוג: הצג בלוג (0)
Yoav654 כתב:
stpsg כתב:
אני כבר 9 שנים בהייטק (פייפאל ואחר כך סטארטאפים), לא בתור מתכנת. ממה שאני רואה התחום הכי חם, בפער ענק*, הוא דאטה סיינס. יש שם עודף ביקוש רציני שמעלה את השכר.
אם דיברו פה על מכללה מול אוניברסיטה, או על השוואות בין אוניברסיטאות טובות, בדאטה סיינס צריך להיות בוגר גן חובה. אם המעסיק יחשוב שאתה תבין את העבודה הוא ייקח אותך גם עם תעודת לידה וישלם 30 אלף ומעלה בלי למצמץ. חברים שלי שמגייסים דיווחו שעובדים לא התביישו לבקש 43 ו-50 אלף בחודש, ואני לא מדבר על עובדים עם נסיון מוכח אלא על כאלה שגמרו עכשיו תואר ראשון.

איך מגיעים לשם? תואר במדעי המחשב זו התחלה טובה, ממליץ מאוד (מאוד) לשלב את זה עם סטטיסטיקה או מתמטיקה למי שיכול. החלק של התכנות הוא לא החלק הקשה בלהיות דאטה סיינטיסט מוצלח - עובדה שיש המוני בוגרי תכנות שלא מוצאים עבודה מי יודע מה. הידע בסטטיסטיקה הוא מה שנותן להם את היתרון ממה שאני רואה.

* יש שיגידו שהתחום הכי חם כרגע הוא קריפטו - אני לא יכול לסתור את זה אבל אף אחד לא יודע איפה זה יהיה עוד כמה שנים וממילא זה תחום שהוא כנראה הרבה יותר מסובך.

כשאתה אומר דאטה סיינס אתה מתכוון לניתוח נתונים?
בנוסף, אני שוקל לקחת הלוואה לצורך מימון הלימודים. מאיזה גופים אתם הכי ממליצים לקחת הלוואה שמתאימה לסטודנטים עם ריביות נמוכות?

בדאטה סיינס הכוונה בעיקר לבניית מודלים שיכולים ללמוד מהנתונים. למשל - יש לך סט מתויג של 10000 תמונות, ב-5000 מהן יש חתול וב-5000 יש כלב. בעזרת דאטה סיינס אתה יכול להגיע לדיוק די טוב כשתראה למודל שלך תמונות נוספות שאינן מתויגות. יש על זה מלא חומר ברשת, חפש עקרונות בסיסיים של למידת מכונה ותמצא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 09, 2018 10:55 am 
Freshman

בלוג: הצג בלוג (0)
goldman כתב:
בעברית למשל ניתן לקחת כל שנת לימודים הלוואה של 20k ללא ריבית והצמדה.
מאמין שקיים בעוד מוסדות, תברר.

אוקיי. תודה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 27 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot], Majestic-12 [Bot], rony ו 3 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה