סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ב' ספטמבר 23, 2024 1:28 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 517 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ג' מאי 15, 2018 7:09 pm 
Sophomore

בלוג: הצג בלוג (0)
uriel17 כתב:
הרבה זמן לא דיברנו על בלאט
https://sports.walla.co.il/item/3158143
אימלוק קצר
1. אודי הירש על דיוויד בלאט והסיכוי שלו לקבל משרת מאמן ראשי בNBA
2. בקליבלנד הוא הוכיח שאין בדיוק מה שחובה שיהיה למאמן NBA אהבה מצד השחקנים ויכולת לנהל את האגו שלהם
3. המקום להצטנע ולקחת תפקיד עוזר כמו שעשו לא מעט מאמנים שהובילו קבוצות ולא הצליחו (ד'אנטוני אחרי הכישלון בלייקרס למשל)הוא מתעקש על מאמן ראשי ולכן זה יגמר בלי משרה

אחרי האימלוק השתי סנט שלי: יאללה קח פרויקט אירופי, כמו אולימפיאקוס או ברצלונה או אפס פילזן. איפה שיש כסף ואין תוצאות מספקות ויאללה לעבודה

בקליבלנד הוא עשה את המקסימום מבחינת תוצאות וגם מבחינת היחסים היה נחמד ללברון ורק בגלל זה החזיק שנה וחצי אחרת בטח היה עף קודם.
הסיבה שהוא לא מקבל מאמן ראשי זה כי אלו החיים הוא בא מאירופה ישר לאמן אז מקבלים הזדמנות אחת לרוב וזהו וברגע שלברון בה זה כבר לא ממש היה תלוי בו, ועכשיו יש מלא אחרים שמחכים גם להזדמנות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מאי 15, 2018 7:16 pm 
Sophomore

טוב היו מאמנים שהסתדרו בכל זאת עם לברון, אז אי אפשר לטעון שבלאט לא היה יכול להתמודד עם זה באופן מוצלח יותר. עם זאת, לברון בעבר היה מפלצת אגו פחות מטורפת ונדמה לי שגם הסיטואציה הזאת עם לחץ כה רב לאליפות הפכה גם כן את כל המערכת ליותר לחוצה ואולי הכי לחוצה שאפשר לקבל בנבא. ועדיין בלאט הגיע לגמר נבא ושרד עוד חצי עונה במאזן טוב. אני לא בטוח שניתן להסיק מזה שבלאט לא מתאים להיות מאמן נבא.

בא לי לראות אותו בסיטואציה יותר אפשרית (99.9% מהסיטואציות)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מאי 15, 2018 7:36 pm 
Sophomore

בהתחשב במעמד שהיה ללברון, ובמעמד שהיה לבלאט שאף אחד לא מכיר אותו ואין לו שום ניסיון, אז ההסתדרות שלו היתה לא רעה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מאי 15, 2018 7:56 pm 
Hall of Famer

אם אני הייתי הוא, הייתי מוחל על כבודי והולך להיות עוזר מאמן בכיר. אפשר לחשוב שגדולים ורבים לא עשו את זה, כולל אלופי נ.ב.א לשעבר (קיי.סי ג'ונס, פול ווסטהד), פיינאליסטים (מייק בראון כמובן) ואגדות אירופאיות (מסינה)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מאי 15, 2018 8:28 pm 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (14)
"סיטואציה יותר אפשרית" - סיטואציה בלי השחקן הכי טוב בעולם ובקבוצה בלי שאיפות אליפות? נראה לי פחות מעניין אבל מה אני מבין.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 16, 2018 1:00 am 
Sophomore

פחות מעניין אבל הרבה יותר אפשרית להצלחה,
עם לברון שנחת עליו זה אומר הזמנות של שנה אחת, כשהאפשרות היחידה להצליח זה לקחת אליפות, וזה מאוד קשה נגד גולדן, וכשלאב ואירווינג נפצעו זה בעצם היה בלתי אפשרי. ואז אחרי שלא לוקחים ועוזבים אחרי בערך שנה המעמד שלך עדיין לא טוב ולא בטוח שתקבל עוד הזדמנות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 16, 2018 7:35 am 
מנהל פורום

מה זאת אומרת הרבה יותר אפשרית להצלחה? בלאט הצליח היסטרית בקאבס. ולדעתי הוא גם עשה שם עבודה טובה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 16, 2018 7:46 am 
מנהל פורום

"הצליח היסטרית"

בלאט פוטר, איך זה הצלחה אני לא יודע.
אני גם חושב שהוא פוטר בצדק ולא רק כי לברון דיווה (ולברון מאד דיווה, כן?), ככה שאני חושב שהוא גם לא עשה עבודה טובה. תחת טיירון לו הקבוצה נראתה טוב יותר, ומדובר במאמן בינוני להחריד, כן?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 16, 2018 7:47 am 
מנהל פורום

ואני מצטער, אין סיטואציות עדיפות על לאמן את השחקן הכי טוב בעולם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 16, 2018 8:10 am 
Hall of Famer

לאמן את גולדן סטייט הנוכחית

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 16, 2018 8:37 am 
Sophomore

הנה השחקן הטוב בעולם הולך להיות מודח עוד רגע ע"י קבוצה מאומנת. היו עוד כמה קבוצות שזכו להדיח את לברון בפלייאוף... לא רק גולדן סטייט.

אני מאמין מאוד בבלאט וחושב שהוא היה יכול לקחת קבוצה מוכשרת בלי השחקן הכי טוב בעולם ועדיין לייצר מזה משהו מעניין ותחרותי ברמה גבוהה (עם רספקט, בלי שידחפו אותו על הפרקט ויחתרו תחתיו באופן בלתי פוסק).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 16, 2018 10:15 am 
מנהל פורום

אני די בטוח שלא התכוונתי לכתוב "הצליח היסטרית". אבל אין לי מושג מה כן התכוונתי. אולי סתם הצליח.

כמובן שבהצלחה אני לא מתכוון לפיטורין שלו. אבל כל זמן שהוא היה המאמן קליבלנד היו הצלחה גדולה, וצריך לזכור שבראשית הדרך הוא התמודד עם קבוצה מחורבנת לא פחות מהנוכחית, והצליח (אאל"ט הזריקה של דיון וויטרס היתה מהלך שלו) להחליף אותה בקבוצה טובה בהרבה. כמובן שאם אני מתבלבל בין רמת המאמן ורמת המנג'ר ומייחס לו מהלכים שלא הוא עשה אני מתנצל.

בכל אופן אני לא רואה איך הוא יכל לעשות טוב יותר, וודאי וודאי שבקליבלנד נטולת לברון הוא היה עסוק במלאכה החביבה של טנקינג והעברת הזמן עד שהעונה תיגמר. בטח שהנוכחות של לברון בקבוצה לא הקשתה עליו את הסיטואציה ולא היתה הפתעה לא נעימה כמו שאנשים ניסו להציג את זה בזמנו ועכשיו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 16, 2018 10:43 am 
Hall of Famer

[list=][/list]
נורטון כתב:
אם אני הייתי הוא, הייתי מוחל על כבודי והולך להיות עוזר מאמן בכיר. אפשר לחשוב שגדולים ורבים לא עשו את זה, כולל אלופי נ.ב.א לשעבר (קיי.סי ג'ונס, פול ווסטהד), פיינאליסטים (מייק בראון כמובן) ואגדות אירופאיות (מסינה)

לגמרי. הבחירה שלו לחזור לאירופה (בהתחשב בשאיפה לאמן שוב בנ.ב.א.) הייתה תמוהה בעיניי.
אם הייתי GM שצריך להחליט על מאמן, זה בהחלט היה עולה בראיון (בהנחה הלא ברורה מאליה שהייתי בוחר לראיין את בלאט).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 16, 2018 1:35 pm 
Hall of Famer

לאנשים שמנהלים דיונים בפורומים יש נטיה לפעמים לשכוח שמדובר בבני אדם אמיתיים עם חיים אמיתיים ושיקולים אמיתיים.

כאילו:

1) מי אמר שהציעו לבלאט להיות עוזר מאמן בכיר?

2) מי אמר שאם הציעו, ההצעה הכספית היתה טובה מספיק?

3) מי אמר שלא היו לבלאט שיקולים אישיים משמעותיים (למשל, להיות במרחק שעה וקצת טיסה מהמשפחה) במערכת השיקולים שלו?

דוגמאות שכאלה.

ואלה בין בכירי המשת"פים:

יונתן אוריך; טופז לוק; יעקב ברדוגו; גדי טאוב; שמעון ריקלין; ינון מגל; נתן אשל; קרולין גליק; 14.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 16, 2018 2:38 pm 
Hall of Famer

Hacohen כתב:
לאנשים שמנהלים דיונים בפורומים יש נטיה לפעמים לשכוח שמדובר בבני אדם אמיתיים עם חיים אמיתיים ושיקולים אמיתיים.

כאילו:

3) מי אמר שלא היו לבלאט שיקולים אישיים משמעותיים (למשל, להיות במרחק שעה וקצת טיסה מהמשפחה) במערכת השיקולים שלו?

דוגמאות שכאלה.

דווקא חשבתי על זה ו...

1) נשמע סביר מאוד להניח. הייתה לו הצעה כזו על השולחן לפני התקופה (בסך הכל מוצלחת) בקליבלנד.
2) אם הוא רוצה לחזור כמאמן ראשי לנ.ב.א., זה אומר שהוא מאמין בעצמו ומהמר על השווי העתידי שלו.
3) יכול להיות אבל בסופו של דבר, הוא רוצה לחזור לשם. אני מניח שהשיקולים הם לא בהכרח גיאוגרפיים. כמו כן, טורקיה במרחק של שעה וקצת טיסה מישראל?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 16, 2018 3:16 pm 
Hall of Famer

ראובן כתב:
אני די בטוח שלא התכוונתי לכתוב "הצליח היסטרית". אבל אין לי מושג מה כן התכוונתי. אולי סתם הצליח.

כמובן שבהצלחה אני לא מתכוון לפיטורין שלו. אבל כל זמן שהוא היה המאמן קליבלנד היו הצלחה גדולה, וצריך לזכור שבראשית הדרך הוא התמודד עם קבוצה מחורבנת לא פחות מהנוכחית, והצליח (אאל"ט הזריקה של דיון וויטרס היתה מהלך שלו) להחליף אותה בקבוצה טובה בהרבה. כמובן שאם אני מתבלבל בין רמת המאמן ורמת המנג'ר ומייחס לו מהלכים שלא הוא עשה אני מתנצל.

בכל אופן אני לא רואה איך הוא יכל לעשות טוב יותר, וודאי וודאי שבקליבלנד נטולת לברון הוא היה עסוק במלאכה החביבה של טנקינג והעברת הזמן עד שהעונה תיגמר. בטח שהנוכחות של לברון בקבוצה לא הקשתה עליו את הסיטואציה ולא היתה הפתעה לא נעימה כמו שאנשים ניסו להציג את זה בזמנו ועכשיו.

מה שכתבת לא מדוייק. המהלכים שקליבלנד עשו היו באחריות הג'י.אם לא באחריות המאמן. תמיד טריידים, דראפט וכדומה הם מהלכים של ג'י.אם. ג'י.אם יכול להתייעץ עם המאמן (בסן אנטוניו יש מצב נדיר שלמעשה פופ הוא ג'י.אם משותף עם ביופורד). יכול להיות שמהלכים מסויימים החלו כתוצאה מיוזמה של המאמן שהג'י.אם קיבל, אבל אנחנו לא יודעים שכזה דבר קרה בקליבלנד.

בנוסף, כשבלאט קיבל את התפקיד קליבלנד ממש לא הייתה בסיטואציה של קבוצה שיכולה להעביר זמן עד לדראפט כדי להתחזק לעונות הבאות. לפני לברון בקליבלנד ציפו להגיע לפלייאוף וזאת הייתה המטרה שהוצבה לבלאט. הוא היה חייב לנצח משחקים, לא משנה אם לברון היה מגיע או לא. לנצח משחקים עם לברון הרבה יותר קל מאשר עם קיירי אירווינג בלבד.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 16, 2018 4:20 pm 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

זה לא היה קיירי אירוינג בלבד, וויגינס גם היה אמור להיות בקבוצה לפני שהעבירו אותו למינסוטה תמורת לאב. כמובן שלא בטוח שקליבלנד היתה מעפילה לפלייאוף כששני אלה השחקנים המובילים אבל אני חושב שאיתם היה להנהלה הרבה יותר אורך רוח כלפי בלאט (ואישית אני חושב שהוא היה מצליח יותר ביחס לציפיות עם קבוצה צעירה).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 16, 2018 4:20 pm 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

Att כתב:
Hacohen כתב:

כאילו:

דוגמאות שכאלה.

דווקא חשבתי על זה ו...

1) נשמע סביר מאוד להניח. הייתה לו הצעה כזו על השולחן לפני התקופה (בסך הכל מוצלחת) בקליבלנד.
2) אם הוא רוצה לחזור כמאמן ראשי לנ.ב.א., זה אומר שהוא מאמין בעצמו ומהמר על השווי העתידי שלו.
3) יכול להיות אבל בסופו של דבר, הוא רוצה לחזור לשם. אני מניח שהשיקולים הם לא בהכרח גיאוגרפיים. כמו כן, טורקיה במרחק של שעה וקצת טיסה מישראל?

לא סתם הצעה, מהאלופה מהמפרץ. תאורטית הוא יכל לאמן את הלייקרס היום...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 16, 2018 5:41 pm 
Sophomore

ראובן כתב:
מה זאת אומרת הרבה יותר אפשרית להצלחה? בלאט הצליח היסטרית בקאבס. ולדעתי הוא גם עשה שם עבודה טובה.

גם לדעתי הוא הצליח בתוצאות, אבל זה לא משנה הכוונה בהצלחה זה מבחינת הנבא והמעמד שלו שם.
כי הנה הוא ככל הנראה לא יחזור לאמן שם, זה בטוח לא הצלחה, ובעיני זה היה חייב להיות התסריט אלא אם כן היה זוכה באליפות וזה היה מאוד לונג שוט.
הצלחה זה להתבסס כמאמן בנבא במשך כמה שנים ולהחשב לפחות כמאמן ממוצע פלוס שירצו להציע לך הצעות גם בהמשך, ולזה סיטואציות אחרות היו עם הרבה יותר סיכויי הצלחה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 16, 2018 5:44 pm 
Sophomore

Att כתב:
[list=][/list]
נורטון כתב:

לגמרי. הבחירה שלו לחזור לאירופה (בהתחשב בשאיפה לאמן שוב בנ.ב.א.) הייתה תמוהה בעיניי.
אם הייתי GM שצריך להחליט על מאמן, זה בהחלט היה עולה בראיון (בהנחה הלא ברורה מאליה שהייתי בוחר לראיין את בלאט).

זאת אפשרות אבל ממש לא הייתי אומר החלטה תמוהה לא לעשות כך, עוזר זה אומר להיות כמה שנים במעמד מופחת ובכלל לא בטוח שתקבל הזדמנות וגם אם תקבל זה בסך הכל כמו שהוא היה בקליבלנד בסבירות גבוהה אחרי שנה אחת לא טובה היא יכולה להגמר, זה לא משהו שבוודאי כדאי להשקיע בו כשאתה יכול לבלות כמאמן ראשי הכי בכיר באירופה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 16, 2018 5:51 pm 
Hall of Famer

Hacohen כתב:

כאילו:

דוגמאות שכאלה.

ולכן כתבתי "אם היייתי הוא". מכיוון שכמובן אני לא הוא, ואני לא מכיר את השיקולים שלו, וכמובן מכבד אותם, שיעשה מה שהוא חושב לנכון.
משמעות המשפט "אם הייתי הוא", היא שלו אני הייתי מאמן אירופאי בכיר ממוצא אמריקאי (ואכן אני ממוצא אמריקאי), ולו היתה לי הצעה כספית סבירה, מערך השיקולים שלי היה כנראה אומר להיות עוזר מאמן בארה"ב. וזאת משום ש א. אני מעדיף את ארה"ב על אירופה. ב. לו החלום שלי היה להיות מאמן בנ.ב.א (ואני לא אומר שזה החלום של בלאט), נדמה לי שזה ימקסם לי את הסיכויים.
מכיוון שאני לא הוא, ויתכן שהוא אירופופיל שאוהב להוביל קבוצות לתארים ביורוקאפ, תוך שהוא מרוויח מיליון וחצי לעונה, אני לא יכול להגיד מה הוא מעדיף.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מאי 17, 2018 4:53 am 
Junior

בודנהוזר מסתמן כמועמד המוביל של הבאקס

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מאי 17, 2018 5:55 am 
Hall of Famer

חתם

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מאי 17, 2018 9:50 am 
Hall of Famer

חיזוק עצום לבאקס, שמלכתחילה מוערכים בחסר. אנשים דיברו בזלזול על הסלטיקס שעברו אותם בקושי, אבל זה לא היה במקרה. יאניס שחקן מדהים ופוטנציאל מטורף, ועם כשרון מסביבו ומאמן נורמלי על הקווים הם יכולים להגיע רחוק.

*ואיסטנבול זה שעתיים וקצת טיסה מישראל, סליחה.

ואלה בין בכירי המשת"פים:

יונתן אוריך; טופז לוק; יעקב ברדוגו; גדי טאוב; שמעון ריקלין; ינון מגל; נתן אשל; קרולין גליק; 14.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מאי 21, 2018 11:20 pm 
מנהל פורום

כתבה על ווסטברוק למה הוא לעולם לא יזכה בתואר ושהוא זונת סטטיסטיקה.
אהבתי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 517 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: oren_80, עודד ל, עופר האדום ו 12 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: