סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ג' ספטמבר 24, 2024 7:38 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 680 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 28  הבא
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: Re: החוק הרוסי יבוטל?
הודעהפורסם: ה' מאי 17, 2018 8:31 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (0)
פרנקל כתב:
מבחינת המאמנים ובעלי הקבוצות אנחנו לא רוצים לקיים את החוק הרוסי שהוא כמעט לא קיים בשום מקום, צריך למצוא אלטרנטיבה. החוק הרוסי לא עבד, הוא לא קידם את השחקן הישראלי ולא את הנבחרת וצריך לבדוק איך מקדמים את השחקן הישראלי. ביקשנו להמשיך עם החוק הרוסי ובסוף השנה נשב עם איגוד הכדורסל, משרד הספורט ועם כל מי שיכול לתת תרומה בחשיבה. אנחנו צריכים 60-70 שחקנים טובים ברמת של ליגת העל, כרגע אין אפילו 30. הפועל ת"א ואשדוד לא צריכים חוק רוסי שיש להם רק 3 שחקנים ישראלים טובים.

לחלוטין לא הבנתי מהי כוונת המשפט הזה

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מאי 17, 2018 8:54 pm 
Junior

נראה לי שה׳לא צריכים׳ פה רוצה לומר ׳לא יכולות להרשות לעצמן׳

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מאי 17, 2018 9:01 pm 
מנהל פורום

arie כתב:
במקום האוויל הזה הייתי מודיע על השבתת מגן ומעביר החלטה שהחל בשנה הבאה אין מגבלת זרים וזאת על מנת לא לאפשר השבתת הליגה בתחילת בשנה.

קראתי את זה בהתחלה ולא הבנתי מה קשור האוול מירושלים ואיך תעזור שביתת מגן של המתאזרחים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מאי 18, 2018 8:33 am 
Junior

איזה קטע זה, שיור מנהלת הליגה מתעקש על ביטול החוק הרוסי ו6 זרים כדי שפוקס לא תפצל את הקבוצה.
אם אני איגוד השחקנים, אומר אדרבה, תפצלו את הקבוצה, יהיו יותר מקומות עבודה לישראלים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מאי 18, 2018 8:42 am 
Hall of Famer

לא הבנתי על מה הפליאה, ידוע כבר מזמן שפרנקל הוא בובה/אוהד של שמעון מזרחי ולהקתו.

גם כלפי השופטים היו לחולון טענות רבות. הקבוצה מתכוונת להגיש מכתב רשמי לאיגוד ובו פירוט הטענות שלהם כלפי צוות השיפוט, בעיקר בדקות הסיום. "אנחנו שלטנו לאורך כל המשחק, איך פתאום בשתי הדקות האחרונות הם רצו 0:9, אם לא בעזרת השופטים?"' תהו במועדון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מאי 18, 2018 9:28 am 
Junior

ציניות.
חוצמזה, מכיוון שראי ממשיך להשתמש בביטוי השגוי עובדתית והמסית "ארגון השחקנים הצברים טהורי הגזע", אני מציע שינוי סמנטי שגוי ומסית לכינוי של מתאזרחים: מהגרי עבודה.
לחלופין אפשר להשתמש בחוקי האזרחות של מדינות נאורות אחרות, בהן המתאזרח צריך לעבור מבחן בשפה ובתרבות.
או בכלל להתייחס אך ורק להגדרות של פיבא לגבי מי זכאי להיות בנבחרת של המדינה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מאי 18, 2018 9:53 am 
Junior

בלי קשר לשאלה אם כן תוכרז אלופה או לא, אסור בשום אופן לתת לפרזיטים הישראלים לסחוט ולאיים. להשבית עכשיו ושנה הבאה בלי הגבלת זרים. שיישבו קצת בבית החבר'ה ויתקררו. אני בטוח שהמזגן יגרום להם להתגמש במשא ומתן לקראת השנה הבאה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מאי 18, 2018 10:13 am 
Hall of Famer

צודקים לחלוטין השחקנים הישראלים. אם אין הסכמה על הגבלה של 4 זרים (וכמובן שאין), אין שום פיתרון אחר חוץ מהחוק הרוסי. תסריט שמשחקים על המגרש חמישה זרים מול חמישה זרים ועוד מחליף או שניים מתאזרחים, הוא תסריט בלתי נסבל.

גם כלפי השופטים היו לחולון טענות רבות. הקבוצה מתכוונת להגיש מכתב רשמי לאיגוד ובו פירוט הטענות שלהם כלפי צוות השיפוט, בעיקר בדקות הסיום. "אנחנו שלטנו לאורך כל המשחק, איך פתאום בשתי הדקות האחרונות הם רצו 0:9, אם לא בעזרת השופטים?"' תהו במועדון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מאי 18, 2018 10:25 am 
Freshman

הכי מפתיע אותי לקרוא אנשים אינטליגנטים (שי האוזמן למשל) שנותנים נימוקים חסרי בסיס נגד החוק הרוסי. למשל, הם אומרים שעובדה היא שהחוק הרוסי לא קידם את השחקן הישראלי. כמובן שהמבחן הוא לא השוואה בין השחקן הישראלי היום ולפני החוק הרוסי, אלא לשחקן הישראלי היום ולשחקן הישראלי אילו לא היה החוק הרוסי עד היום והקבוצות היו יכולות להחתים יותר זרים אמריקאים זולים שגם פטורים ממס (זו כמובן השוואה היפוטתית). לי ברור שבלי החוק הרוסי גם מעט השחקנים שצמחו כאן לא היו צומחים, כי פשוט לא היה להם היכן לשחק. לא ייתכן לתת פטור ממס לזרים ואז לטעון שהשחקנים הישראלים צריכים להוכיח את עצמם על המגרש. ההיגיון אומר ההפך, אם כבר, אז לתת הקלות מס לשחקנים הישראלים כדי לעודד את הספורט הישראלי. אם כבר הבעיה בחוק הרוסי עד היום היתה שהוא לא הגביל את מספר המתאזרחים, ולכן אפשר לראות המון מתאזרחים שלא טובים יותר מהישראלים, אבל זוכים גם הם להטבות מס של הזרים (מצב פשוט מטורף).

במקרה זה הפתרון של 4 זרים (כולל מתאזרחים עד לשלוש-ארבע שנים מקבלת האזרחות) נשמע פתרון סביר ללא החוק הרוסי. מספר גדול יותר של זרים יביא לניכור של הקהל בישראל ולפגיעה בכדורסל ובספורט.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מאי 18, 2018 10:38 am 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (14)
עופר האדום כתב:
לא הבנתי על מה הפליאה, ידוע כבר מזמן שפרנקל הוא בובה/אוהד של שמעון מזרחי ולהקתו.

אין כאן שום פליאה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מאי 18, 2018 11:13 am 
Junior

העיתונאי בו קפלן מסכם את הסוגייה

סוגיית החוק הרוסיעצבנה, אותי. אז כתבתי טור לידיעות תל אביב. בקצרה: תסתכלו על החברים שלכם לעבודה ותדמיינו ש-60 אחוז מהם יוחלפו מחר בבוקר בעובדים מחו"ל שגם יקבלו הטבות מס. קריאה מהנה.

1. דמיינו שבחגיגות יום העצמאות ברחבי הארץ היו מופיעים רק זמרים מחו"ל. וחברות השמירה שמאבטחות את האירועים – היו כולן זרות. וחברות ההגברה, גם הן, כולן מיובאות. וגם הזיכיון למכירת מזון היה ניתן רק לתושבי חוץ. ואת ההסעות למרכזי הערים היו עושים רק נהגים שאינם ישראלים. ואת הניקיון היו מבצעות רק חברות שהובאו לכאן במיוחד מחו"ל. תתבוננו רגע על מקום העבודה שלכם. על החברים הישראלים שלכם. עכשיו תחשבו ש-60 אחוז מהם יוחלפו בעובדים ממדינה אחרת, שגם יזכו להטבת מס. כלומר, יהיה יותר משתלם להעסיק אותם.
מכעיס? מקומם? זו המציאות שמבקשים לייצר בכדורסל הישראלי הגאונים שמדברים על "שוק חופשי" על "מי שטוב שישחק, לא אכפת לי מאיפה הוא" ועל "תראו את פנרבחצ'ה, אצלה אין כמעט טורקים". אני רוצה לראות את אותם גאונים מפוטרים מעבודתם לטובת עובד הודי. הם בוודאי היו מודים לבוס על המהלך המקצועי הנפלא. הם גם בטח חוגגים כשמאות ישראלים מפוטרים ממפעל מקומי כיוון שיותר משתלם לקיים אותו במדינה אחרת.
אין לי חיבה מיוחדת לכדורסלנים ישראלים. אהבתי את רדנקו דובראש יותר מאת עמוס פרישמן. ואת יסמין הוקיץ יותר מאשר את יניב גרין. זה בכלל לא עניין של רגש, אלא של ערכים. זו מדינת ישראל. וזו ליגת הכדורסל הישראלית. והעדיפות בה צריכה להיות לשחקנים ישראלים. בדיוק כמו שאני רוצה חקלאות ישראלית. ותעשיה ישראלית. וקמעונאות ישראלית. אני רוצה שכדורסלנים ישראלים יוכלו להתפרנס בכבוד בארצם.

2. אני גם משועשע מהקיטורים של המאמנים הישראלים על "החוק הרוסי" שכה מפריע להם לנהל את המשחק. לעתים יש לי תפילה בלב, שבעונה הבאה יוחתמו בליגת העל בכדורסל 10 מאמנים זרים, ובלאומית שמונה. אז נראה את הקוטרים האלה מדברים גבוהה גבוהה על פרפקציוניזם ושיקולים מקצועיים. איכשהו אני מהמר שהם יספרו לנו שהמאמנים הזרים שהוחתמו לא יותר טובים מהם. במקום לקטר על החוק הרוסי אני מציע לאותם מאמנים להסתכל במראה ולחשוב למה המאמן הישראלי, למעט יחידי סגולה כמו דייויד בלאט וננו גינזבורג, הוא לא בדיוק סחורה לוהטת באירופה.

3. השורה התחתונה ברורה: אסור לארגון השחקנים להסכים לשישה זרים. בשום פנים ואופן. המטרה צריכה להיות השארת המצב הקיים: חוק רוסי, לא יותר מחמישה זרים ולהשאיר גם את חוק הצעירים. אפשרות נוספת: 4 זרים בקבוצה והגדלת הליגה ל-14 קבוצות. כל הצעה אחרת יש לדחות על הסף.

"... רבים הצבעים עמך אדוני, תכלת פרשת על פני השמים, ולאמא שלי חומות העיניים, ירוק לעלה ולורד ורד, או לבן או אדום ועוד יש ועוד! רבים הצבעים עמך אדוני יפים ומרובים! ולמה בראת לך ילדים צהובים, אדוני, צהובים?..."

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מאי 18, 2018 11:18 am 
Junior

אל תתרגש מהשראת האינקוויזיטורים בפורום ובתקשורת רלפי. כל שחקן שלא התקדם = עצלן. דלדול מצבת השחקנים הישראליים בליגה הוא תוצאה של החוק הרוסי ולא מספר שנים יבשות במיוחד בגילאי 26-30 - שחקנים שהיו אמורים להיות בשיא הקריירה עכשיו..

שנה שעברה שהרבה שחקנים בסביבות האולימפית פרצו, לא קראת מילה שחוקה. לא מתאים לקונספציה שנתפרה סביב מידותיו ודמותו של ליאור אליהו.

זה שעוד חמש שנים, מאגר השחקנים הבולט בליגה שהוא בגיל 25 ומטה יהיה בשיא הקריירה מתוגבר בשחקני העתודה ושנתון נוער חזק אף אחד לא מסוגל לראות מעבר לפינה.

למכניזמים אחרים שיכולים להשפיע על גרף השתפרות אין יחס. יחסים עם מאמן (זיו), משחק מחוץ לעמדה (לוי שנה שעברה), מאמנים עם חרדת סבב (רחימי וקופרברג.. מפתיע שבעידן פלג הוא פתאום נראה כמו שחקן).

תביא עוד מתאזרח משובח כמו אדם הוניג, עוד זר כמו טים קמפטון, עוד טרשון בורל כזה 18 דקות של חסד ואז נקפד ראשו. לא שמים לב שהאווירת הכסא המסתובב השלטת לא בהכרח נחלתו של השחקן הישראלי בלבד. ואולי פוגעת לו פחות מהחוק הרוסי והעצלנות האינהרנטית של טהורי הגזע.

“I tell ya. I’d have to deck Nate. I’d have to deck him. He be coming and I’d lay one of those picks on him and he’d have to pick his teeth up off the court

נערך לאחרונה על ידי החתול יובב בתאריך ו' מאי 18, 2018 11:48 am, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מאי 18, 2018 11:21 am 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (14)
אפשר תרגום להודעה האחרונה? לא הבנתי אף מילה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מאי 18, 2018 11:31 am 
Hall of Famer

היום עוד פגישה בצהריים ואם לא יגיעו להסכמות המחזור ה33 ידחה מיום שני ליום חמישי ואם עד אז לא יגיעו לפשרה העונה תסתיים בלי אלופה ו כנראה בלי יורדת שבאר שבע אם תעלה ליגה תהיה הקבוצה ה13 וחיפה תישאר בליגה כמו בהקפאה ב2012...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מאי 18, 2018 11:39 am 
Hall of Famer

אני מניח שעוד כמה שעות ייקבע האם תהיה אלופה או שלא ...

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מאי 18, 2018 11:45 am 
Hall of Famer

shmueliki כתב:
אני מניח שעוד כמה שעות ייקבע האם תהיה אלופה או שלא ...

על פי חוק אי אפשר להכריז על אלופה מחזור לסיום הליגה אלא רק עם סיום העונה הסדירה ובגלל זה גם אין יורדת לליגה השנייה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מאי 18, 2018 11:50 am 
Hall of Famer

"על פי חוק" ומכבי תל אביב באותה הסוגיה ?
תנוח דעתך

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מאי 18, 2018 12:02 pm 
Sophomore

Red Sumo1 כתב:
העיתונאי בו קפלן מסכם את הסוגייה

סוגיית החוק הרוסיעצבנה, אותי. אז כתבתי טור לידיעות תל אביב. בקצרה: תסתכלו על החברים שלכם לעבודה ותדמיינו ש-60 אחוז מהם יוחלפו מחר בבוקר בעובדים מחו"ל שגם יקבלו הטבות מס. קריאה מהנה.

1. דמיינו שבחגיגות יום העצמאות ברחבי הארץ היו מופיעים רק זמרים מחו"ל. וחברות השמירה שמאבטחות את האירועים – היו כולן זרות. וחברות ההגברה, גם הן, כולן מיובאות. וגם הזיכיון למכירת מזון היה ניתן רק לתושבי חוץ. ואת ההסעות למרכזי הערים היו עושים רק נהגים שאינם ישראלים. ואת הניקיון היו מבצעות רק חברות שהובאו לכאן במיוחד מחו"ל. תתבוננו רגע על מקום העבודה שלכם. על החברים הישראלים שלכם. עכשיו תחשבו ש-60 אחוז מהם יוחלפו בעובדים ממדינה אחרת, שגם יזכו להטבת מס. כלומר, יהיה יותר משתלם להעסיק אותם.
מכעיס? מקומם? זו המציאות שמבקשים לייצר בכדורסל הישראלי הגאונים שמדברים על "שוק חופשי" על "מי שטוב שישחק, לא אכפת לי מאיפה הוא" ועל "תראו את פנרבחצ'ה, אצלה אין כמעט טורקים". אני רוצה לראות את אותם גאונים מפוטרים מעבודתם לטובת עובד הודי. הם בוודאי היו מודים לבוס על המהלך המקצועי הנפלא. הם גם בטח חוגגים כשמאות ישראלים מפוטרים ממפעל מקומי כיוון שיותר משתלם לקיים אותו במדינה אחרת.
אין לי חיבה מיוחדת לכדורסלנים ישראלים. אהבתי את רדנקו דובראש יותר מאת עמוס פרישמן. ואת יסמין הוקיץ יותר מאשר את יניב גרין. זה בכלל לא עניין של רגש, אלא של ערכים. זו מדינת ישראל. וזו ליגת הכדורסל הישראלית. והעדיפות בה צריכה להיות לשחקנים ישראלים. בדיוק כמו שאני רוצה חקלאות ישראלית. ותעשיה ישראלית. וקמעונאות ישראלית. אני רוצה שכדורסלנים ישראלים יוכלו להתפרנס בכבוד בארצם.

2. אני גם משועשע מהקיטורים של המאמנים הישראלים על "החוק הרוסי" שכה מפריע להם לנהל את המשחק. לעתים יש לי תפילה בלב, שבעונה הבאה יוחתמו בליגת העל בכדורסל 10 מאמנים זרים, ובלאומית שמונה. אז נראה את הקוטרים האלה מדברים גבוהה גבוהה על פרפקציוניזם ושיקולים מקצועיים. איכשהו אני מהמר שהם יספרו לנו שהמאמנים הזרים שהוחתמו לא יותר טובים מהם. במקום לקטר על החוק הרוסי אני מציע לאותם מאמנים להסתכל במראה ולחשוב למה המאמן הישראלי, למעט יחידי סגולה כמו דייויד בלאט וננו גינזבורג, הוא לא בדיוק סחורה לוהטת באירופה.

3. השורה התחתונה ברורה: אסור לארגון השחקנים להסכים לשישה זרים. בשום פנים ואופן. המטרה צריכה להיות השארת המצב הקיים: חוק רוסי, לא יותר מחמישה זרים ולהשאיר גם את חוק הצעירים. אפשרות נוספת: 4 זרים בקבוצה והגדלת הליגה ל-14 קבוצות. כל הצעה אחרת יש לדחות על הסף.

טור פופליסטי לחלוטין.
החוק הישראלי לא קשור לכלום הוא לא בכיוון בכלל ואין לו שום הצדקה.
אולי רק לחוק הצעירים שבאמת מצליח לייצר איזו שהיא תקרת שכר.
הגבלת זרים היא התשובה, 4 זרים או 5 עם קנס.

רוצים להגדיל את הליגה? מבורך, אבל המנהלת תקשה מאוד כי זה אומר פחות כסף לקבוצות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מאי 18, 2018 12:22 pm 
Freshman

חלק גדול מהבעיה זה ענין המיסוי, מתאזרח משחק כישראלי? שלם מס כישראלי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מאי 18, 2018 12:34 pm 
Sophomore

אבל הוא איננו ישראלי, הוא אמריקאי/אחר המחזיק גם באזרחות ישראלית לה הוא זכאי ועובד בישראל כשחקן כדורסל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מאי 18, 2018 1:23 pm 
Sophomore

אני מקווה שכל מי שתומך בהתפתחות הליגה הזרים יאבד את מקום עבודתו לטובת איזה חברה הודית סינית או אמריקאית ...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מאי 18, 2018 2:32 pm 
Sophomore

המינהלת מוכנה לתת עוד שנה לחוק הרוסי. הבעיה היא שהשחקנים רוצים לחתום על כך לשנתיים, והמינהלת רוצה לבדוק את הדברים במשך השנה.
החוק הרוסי הוא מטרד. מטרד למאמנים, מטרד לשחקנים, מטרד לאוהדים. בפארפרזה לטור הנ"ל, תחשוב שאתה במקום עבודה עשרה עובדים בני לאומים שונים ואחד מקודם ומקבל חשיפה והערכה רק בגלל שהוא שחום עור. או שהוא נראה טוב, או שהוא בן אותו לאום של הבוס. איך היית מרגיש?! איך היו יחסי העבודה?! קשה עד בלתי אפשרי להתנהל ככה. וזה לא שלא ניסו. בעבר המאמנים היו בעד החוק הרוסי, דייויד בלאט היה מראשי התומכים בו כאיזון בין צרכי הליגה לצרכי היורוליג. היום המאמנים בראש המתנגדים. זה סיוט ככה. וזו הסיבה שמכבי מאיימת בפיצול (ופרנקל המכביסט רועד שזה יקרה ויפגע קשות בהכנסות הליגה. וזו הסיבה היחידה שהוא נלחם בארגון השחקנים). המצב ששחקנים מובילים לא משחקים רק בגלל ת.ז הוא בעייתי. שם במכבי, אין ממש פיתרון. כי מכבי רוצה 20 זרים. ולא מעניין אותה כלום. אבל החוק הרוסי מחדיר את הפרובלמטיות הזו לכל דקה בקבוצה. יש בכל קבוצה עשרה עובדים שההיררכיה ביניהם נקבעת על פי דרכון. זה בלתי אפשרי.

פתרון של ארבעה זרים, בלי חוק רוסי, לא מוסכם על ידי השחקנים!!!
וזו שערוריה. כיוון שברור שבמקרה כזה, הישראלים ישחקו בדרך כלל, יותר מאשר בחוק הרוסי (פציעות עבירות מנוחה), אבל מקומם לא יהיה מובטח כשחקנים מרכזיים אלא כמשלימים. ולזה הם לא מסכימים, זה סביר?!?! מקומכם בסגל מובטח וכנראה גם על המגרש, אם אתם באמת ברמה תילחמו על המשמעותיות שלכם במשחק.

ההצעה הכי מעשית לטעמי זה ארבעה זרים בלי חוק רוסי, עם מענק. או קבוצה שרוצה, חמישה ושישה זרים עם חוק רוסי וקנס עם רוצים. אני מעריך שבכזה מקרה, רוב מוחלט של קבוצות הליגה יבחרו באופציית ארבעת הזרים.

המתאזרחים זו בעיה מוסכמת. הבעיה היא שקשה משפטית לפתור אותה. הייתי חוזר לחוק מלפני שנתיים שמותר לשתף רק מתאזרח אחד, כמו בנבחרת.
כשאם רוצים אפשר להחריג מתאזרחים שכאן ארבע שנים או משחקים פעיל בנבחרת. זה מה שהיה בזמנו אז כנראה שזה עובר משפטית.

הבעיה שארגון השחקנים מתעקש על החוק הרוסי בחתימה לטווח ארוך. וזה מקומם.

נערך לאחרונה על ידי יוניק בתאריך ו' מאי 18, 2018 2:36 pm, נערך 2 פעמים בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מאי 18, 2018 2:33 pm 
Sophomore

כעת כשהם יוצאים ממילא לשביתה. בפרט אם הליגה תסתיים המינהלת צריכה להכריז שחוזרים לנקודת ההתחלה במו"מ.
אחרי שהשחקנים מאבדים את הנשק היחידי שלהם, אין להם כבר עם מה להילחם.
רק כדאי שיכריזו את עכשיו כך שהשחקנים יבינו שיש להם מה להפסיד בשביתה האומללה הזו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מאי 18, 2018 3:23 pm 
Junior

מאחר וההסכם הנוכחי הוא עד סוף העונה המנהלת יכולה לפנות לבית הדין לעבודה ולחייב את השחקנים לחזור ולשחק, הם יכולים לשבות מסוף העונה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' מאי 19, 2018 10:22 am 
Junior

מפתיע אותי שהתפספס פה הציטוט של פרנקל על כך שהליגה תסתיים לפני זמנה ״על כל המשתמע מכך״. איזה משמעויות בדיוק יש כשהליגה כן מסתיימת בזמן ומוכרעת האליפות?

החתול על קרפלס: "שישלחו אותו בטרייד לנ"צ... יתאחד עם אחיו חסרי הצוואר האחרים טל דן ואלישי כדיר "

בגאצקיס מפסיד למעיין, די ג'יי ולאומי: “התכוננו לכארם משעור. השחקנים שלי הם לא איירון מן".

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 680 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 28  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 10 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: