סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו א' ספטמבר 22, 2024 2:45 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 415 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 17  הבא
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: Re: דראפט 2018
הודעהפורסם: ש' מאי 19, 2018 2:55 pm 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (0)
דונצ'יץ' מול אייטון/באגלי/ג'קסון/פורטר/במבה ואפילו טריי יאנג זה מקרה קלאסי של שחקן שבוודאות יהיה טוב, אבל עם תקרה יחסית נמוכה, מול שחקנים שזה הימור הרבה יותר גדול אבל תקרה הרבה יותר גבוהה.
דיי ברור, לפחות בעיניי, שדונצ'יץ' לא יהיה סופרסטאר ב-NBA, ומי שבטעות חושב שכן סתם קונה את כל ההייפ התקשורתי, כפי שאולי קרה עם רוביו. לוקה אולי קלעי הרבה יותר טוב מרוביו ויכול לייצר לעצמו זריקות, אבל בתכלס היתרון של שניהם היה בחוכמת המשחק והבגרות ביחס לגילם. הנתונים הגופניים של דונצ'יץ' טובים בעיקר לאירופה, ב-NBA הוא יהיה ממוצע ועצם זה שהוא כבר דיי בשל עכשיו כשחקן מצביע על כך שלא סביר שעוד כמה שנים פתאום יעשה קפיצה ענקית. לעומתו, כל אחד מהשחקנים האחרים שציינתי יכול בהחלט להפוך לכוכב ענק בליגה, אבל הם שיחקו עד עכשיו ברמת המכללות הנמוכה בהרבה מרמת היורוליג ואי אפשר לדעת מה יצא מהם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' מאי 19, 2018 3:32 pm 
Hall of Famer

ודים, אני חולק עליך ב2 עניינים:

1. לא חושב שניתן לומר שדונצ'יץ' בודאות יהיה טוב בNBA. בוחרים אותו כדי להיות שחקן קו אחורי שמייצר נקודות, וכמו שכולנו כתבנו יש לו בעיה במהירות ובאתלטיות-זה עלול להיות מתכון לשחקן שאו ינסה לעשות נקודות ביעילות לא גבוהה או יימנע מפעולות לא יעילות אבל אז לא יגיע למספרים שמצופים ממנו. אתה לא רוצה בבחירה שנייה שחקן שאם הוא יעשה 12 נקודות למשחק באחוזים טובים זה ייחשב להצלחה.

2. לא חושב שדונצ'יץ' אתלט ממוצע בNBA, חושב שהוא משמעותית פחות מהממוצע ובטח מהגארדים המובילים.

ואלה בין בכירי המשת"פים:

יונתן אוריך; טופז לוק; יעקב ברדוגו; גדי טאוב; שמעון ריקלין; ינון מגל; נתן אשל; קרולין גליק; 14.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' מאי 19, 2018 3:37 pm 
מנהל פורום

בסדר, הוא עדיין הרבה פחות הימור.
נכון שאין נוסחת מעבר מרמה X לרמה Y, וגם על פניו עניין היכולת האתלטית הוא בהחלט משמעותי, אבל אני מאמין שהוא כן הוכיח שהוא שחקן מיוחד וגם כאשר אין לו יתרון מהירות או כוח הוא יכול לתרום המון בזכות הכישרון, השכל והביצים.
הסיכוי שהוא לא יהיה לפחות שחקן סביר ב-NBA הוא מאוד נמוך.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' מאי 19, 2018 3:39 pm 
Junior

ודים כתב:
זה ממש לא מדויק.
רוביו היה (ועדיין) שחקן מיוחד. הוא שבר שיאים ועשה דברים מדהימים בגילאי 14-18 והפך לתופעה ואז אכן נוצר הייפ מטורף. יחד עם זאת, צריך להפריד בין הייפ והתלהבות של תקשורת שרצתה לנפח אותו בשביל הכותרות, לבין ההתלהבות שהייתה ממנו בקרב אנשי מקצוע. רוב אנשי הכדורסל שראו אותו הבינו שעד כמה שזה מדהים שילד בן 14-16 משחק עם כזו בגרות, בטחון וחוכמת משחק, הפוטנציאל שלו בסופו של דבר, גם לרמות הכי גבוהות באירופה וגם ל-NBA דיי מוגבל.
אם הוא "איכזב" בשנתיים האחרונות שלו באירופה זה רק כי אולי מישהו חשב בטעות שאם בגיל 16 רוביו כבר היה שחקן יורוליג, אז בטח בגיל 18-19 הוא יקלע כל משחק 20 נק'. זה לא עובד ככה.
בגיל 18-19 הוא היה שחקן מצויין ביורוליג והפך את ברצלונה לקבוצה טובה יותר, גם אם לא בלט בסטט'. אותם דברים הוא גם עושה היום ב-NBA וגם שם למי שראה אותו היה ברור שהוא לא יהיה אולסטאר (ולכן גם כנראה לא שווה את הבחירה הגבוה בה נבחר בדראפט) אבל הוא כן רכז לגיטימי ב-NBA, אפילו ששוב כביכול הוא לא כיכב בשנה האחרונה שלו באירופה.

גם ההגדרה שלך ש"בבוגרים" הוא איכזב לא נכונה כי ההייפ של רוביו לא הסתמך על דברים שהוא עשה בקבוצות נוער, אלא על כך שכבר מגיל 14 הוא שיחק בבוגרים, בגיל 16 שיחק בבוגרים ביורוליג ובגיל 17 הוביל יחד עם רודי את חובנטוד לזכייה ביורוקאפ... בבוגרים. ההייפ נוצר בעיקר מזה שהוא כיכב בבוגרים בגיל צעיר. אולי איכזב בברצלונה, אבל לא בבוגרים.

סורי, לא מסכים בכלל.
רוביו היה מאוד חלש ומאכזב בברצלונה. ראיתי אותם די הרבה והוא לא היה מה שציפו ממנו. אתה יכול להגיד עד מחר שאנשי מקצוע אמיתיים ידעו מה הולך להיות (איזה אנשי מקצוע אמיתיים? אלה שבחרו את האשים תאביט בבחירה השניה נניח?), אבל בפועל אף אחד לא יודע מה הולך להיות וכששחקן מעמיד מספרים מפלצתיים בגילאי נוער תמיד יש ציפייה שהוא ידע לעשות את המעבר לרמה הבאה.
באנ.בי.איי היה לו קצת יותר נוח גם כי לא חסרים שם גארדים שלא מסוגלים לקלוע מבחוץ וגם כי יש שם הרבה יותר אתלטים שמסוגלים לנצל את יכולות המסירה שלו.
כשהוא הגיע אגב לנבחרת ספרד, הוא כמעט תמיד היה פחות משמעותי מגארדים בעלי מעמד נמוך משלו.
אני גם לא מסכים שההייפ הגיע מההצלחה שלו בבוגרים בגיל צעיר. ההייפ החל מזה שהוא היה עושה טריפל דאבלים וקולע 50 נקודות באליפויות גילאים. זה מה שהקנה לו גם את הופעות הבכורה בבוגרים. גם בוא לא נגזים עם ההצלחה שלו בבוגרים, לרשום הופעות בגיל 14 זו לא הצלחה ובבדאלונה הוא היה במקרה הטוב השחקן החמישי-שישי בחשיבותו.

דונצ'יץ' זה סיפור שונה לגמרי. הבן אדם בגיל 19 כבר סופרסטאר באירופה. איפה זה ואיפה רוביו?
זה ממש לא רק הבגרות במשחק שלו. כל הבגרות שבעולם לא תוביל אותך להיות אחד השחקנים הטובים באירופה ללא הכישרון.
אני אגב חושב שיש לו עוד המון לאן להגיע מבחינת הבנת משחק. אני רואה המון טעויות של חוסר ניסיון אצלו שזה די מובן, אבל חשוב לציין כשמתייחסים לאן הוא יכול להגיע.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' מאי 19, 2018 3:57 pm 
Hall of Famer

ודים כתב:
בסדר, הוא עדיין הרבה פחות הימור.
נכון שאין נוסחת מעבר מרמה X לרמה Y, וגם על פניו עניין היכולת האתלטית הוא בהחלט משמעותי, אבל אני מאמין שהוא כן הוכיח שהוא שחקן מיוחד וגם כאשר אין לו יתרון מהירות או כוח הוא יכול לתרום המון בזכות הכישרון, השכל והביצים.
הסיכוי שהוא לא יהיה לפחות שחקן סביר ב-NBA הוא מאוד נמוך.

אבל זו בדיוק הנקודה שלי-אתה לא בוחר שחקן במקום השני בדראפט בגלל ש"הסיכוי שהוא לא יהיה לפחות שחקן סביר בNBA הוא מאד נמוך". במקום השני בדראפט אתה מחפש אולסטאר, ודי ברור לכולנו שזה לא הולך לקרות במקרה של דונצ'יץ', אא"כ התסריט הבאמת אופטימי על ג'ינובילי יתרחש ואני אחפש כובע לאכול.

אם אתה ג'יאם שמפחד מ"הימורים" ברמה כזאת שאתה הולך על דונצ'יץ' גם כשהתקרה שלו נמוכה בגלל שאתה חושב שאתה יודע מה תקבל ממנו (מה שבעיניי לא ודאי בכלל, כמו שכתבתי קודם-הוא לגמרי יכול להיות שחקן לא יעיל בNBA), אז לדעתי אתה במקצוע הלא נכון.

ובויכוח לגבי רוביו אני בצד של הוקיץ'. על רוביו דיברו כפנומן של פעם בדור, שחקן-על ברמה אירופאית ופוטנציאל לאחד הרכזים הטובים בעולם. זה ברור לחלוטין שהוא אכזב בברצלונה ובטח ובטח בעונה השנייה, ואני אזכיר: רוביו כרכז הפותח של ברצלונה קלע 6.5 נקודות למשחק ב31%(!!!) מהשדה, וברצלונה כאלופת יורוליג מכהנת לא העפילה לפיינלפור אותו היא אירחה. אין יותר כשלון מזה. בNBA הוא מראה את מה שכולם ידעו עליו תמיד: שחקן חכם, שומר טוב, מאד-מאד מוגבל התקפית (39% מהשדה בקריירה בעיגול למעלה). 0 הופעות בפלייאוף. רוביו בהחלט לא עמד בציפיות, והאמת שגם לא התקרב אליהן.

ואלה בין בכירי המשת"פים:

יונתן אוריך; טופז לוק; יעקב ברדוגו; גדי טאוב; שמעון ריקלין; ינון מגל; נתן אשל; קרולין גליק; 14.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' מאי 19, 2018 5:00 pm 
Junior

אגב, למרות שאני מאוד אוהב ומעריך את דונצ'יץ' (ומסכים עם ודים שהוא לכל הפחות יהיה שחקן אנ.בי.איי טוב), אם אני ג'י אם אני בחיים לא בוחר אותו בחמישיה הראשונה.
מי שבוחר במקומות האלה מחפש כוכב ואמנם לא הייתי חותם שדונצ'יץ' לא יהיה כזה, אבל די ברור לי שמבין הטופ פרוספקטים לו יש את הסיכוי הכי נמוך להתברר ככזה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' מאי 19, 2018 6:25 pm 
מנהל פורום

אני לא רשמתי בשום מקום שדונצ'יץ' צריך להיבחר שני.
אני מת עליו אבל גם אני מודע לכך שכנראה חלק גדול מהדברים שהוא מצליח לעשות ברמת היורוליג, יהיה לו קשה מאוד לעשות ברמת האתלטיות של ה-NBA.
זאת לעומת מישהו כמו יאניס, שאין בכלל מה להשוות בין ההישגים שלו באירופה לבין של לוקה, אבל היה רשום לו פוטנציאל ענק על המצח מהרגע הראשון, והיו לו את כל הנתונים להצליח ב-NBA.
ורק אציין שההשוואה מול יאניס היא לא כתגובה לדברים שנאמרו פה, אלא לדיבורים ברשת על דונצ'יץ' שמתעסקים כל היום בסטטיסטיקות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' מאי 19, 2018 6:45 pm 
Sophomore

היה מת להיות ג'ינובילי. עם כל הכבוד. מה הקשר בכלל. ג'ינובילי בנוסף להיות גאון כדורסל הוא גם אתלט על יחסית לשחקן לבן (ולא רק), דבר שהופך אותו לגארד אמיתי...

לרוב אין סיבה לבחור לבנבנים מאירופה במקומות הראשונים, ואני באמת לא חושב שזה יהיה שונה הפעם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' מאי 19, 2018 7:20 pm 
Sophomore

כל מקרה לגופו. יש שחקנים שמצליחים לחפות על חסרונות שלהם, באספקטים אחרים.

ניקולה ג'וקיץ הצליח לחפות על היעדר אתלטיות, בזכות ראיית משחק ויכולת מסירה פנומינליות, ואם דראפט 2014 היה נערך היום, הוא היה נבחר שני אחרי אמביד.

האם גם דונציץ' יצליח כמוהו? אני בספק. אבל לא היייתי מספיד אותו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' מאי 19, 2018 9:33 pm 
Sophomore

אז זהו שאני חושד שההייפ לעיתים לא מאפשר לכך שכל מקרה יבחן לגופו. באופן מעט אבסורדי, דונצ'יץ' יבחר טופ 3 בגלל היותו לבנבן מאירופה. יש אחריו כמה פרוספקטים נאים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' מאי 19, 2018 11:36 pm 
Freshman

ציטוט:
אין יותר כשלון מזה. בNBA הוא מראה את מה שכולם ידעו עליו תמיד: שחקן חכם, שומר טוב, מאד-מאד מוגבל התקפית (39% מהשדה בקריירה בעיגול למעלה). 0 הופעות בפלייאוף. רוביו בהחלט לא עמד בציפיות, והאמת שגם לא התקרב אליהן.

רק לנטפק: רוביו לא רק שלא עם 0 הופעות פלייאוף אלא אפילו עבר סיבוב השנה עם יוטה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מאי 20, 2018 12:08 am 
Sophomore

כשאני חושב על דונציץ' יכול להיות שהוא יממש את הפוטנציאל, אבל בחירה במקום גבוה מאוד תגרום לציפיות גבוהות ולחץ עצום במערכת. לטובתו, עדיף שיירד קצת נמוך יותר בדראפט.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מאי 20, 2018 8:09 am 
Hall of Famer

מאנו כתב:
היה מת להיות ג'ינובילי. עם כל הכבוד. מה הקשר בכלל. ג'ינובילי בנוסף להיות גאון כדורסל הוא גם אתלט על יחסית לשחקן לבן (ולא רק), דבר שהופך אותו לגארד אמיתי...

לרוב אין סיבה לבחור לבנבנים מאירופה במקומות הראשונים, ואני באמת לא חושב שזה יהיה שונה הפעם.

אני גם חושב שהיה מת להיות ג'ינובילי, לכן אמרתי שזה בסט קייס שאני לא אופטימי לגביו ולא חושב שיקרה. מה הקשר בכלל? גארד עם סייז גדול יחסית שיוזם התקפית ויכול לשחרר את הזריקה מכל מקום בערך, אסרטיבי, מנהיג. ברור שמאנו ג'י אתלט גדול ועדיף על דונצ'יץ'.

idpwf1 כתב:
ציטוט:
אין יותר כשלון מזה. בNBA הוא מראה את מה שכולם ידעו עליו תמיד: שחקן חכם, שומר טוב, מאד-מאד מוגבל התקפית (39% מהשדה בקריירה בעיגול למעלה). 0 הופעות בפלייאוף. רוביו בהחלט לא עמד בציפיות, והאמת שגם לא התקרב אליהן.

רק לנטפק: רוביו לא רק שלא עם 0 הופעות פלייאוף אלא אפילו עבר סיבוב השנה עם יוטה.

כמובן, נשמט: עד העונה.

ואלה בין בכירי המשת"פים:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מאי 20, 2018 9:47 am 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

אני גם חושב שכדאי לדונציץ לא להיבחר גבוה מדי כי זה ישים לו מטרה גדולה על הגב. אם כספי קלע עליו בלי בעיה (במשחקי האימון לאליפות אירופה) אז רק דמיינו מה כל הרוקיס האתלטים שייבחרו אחריו יעוללו לו בהתקפה (או סתם שחקנים אחרים שלא יתלהבו מההייפ שסביבו).

אני כן חושב שאסור לזלזל בחוכמת משחק ושאפשר בעזרתה לכפר על מחסור באתלטיות (אמנם מדובר בתקופה אחרת אבל מספיק להסתכל על לארי בירד או כריס מאלין) אבל עולים לי לראש שני שחקנים שנחשבו לאתלטים מצוינים באירופה - איליסובה ובלינלי מפילי - שבמנש נחשבים לחתיכת ליאביליטי בהגנה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מאי 20, 2018 11:59 am 
Sophomore

ג'ינובילי גארד גדול יחסית, דונצ'יץ' טווינר. שניהם קולעים מבחוץ, אצל ג'ינובילי החדירה לסל נשק חזק. ג'ינובילי מבחינת אופי הוא באמת כל מה שאמרת אבל זה יושב על אתלטיות וכישרון התקפי אמיתי של שחקן מוביל בנבא.

כאמור אני לא רואה הרבה דמיון...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מאי 20, 2018 12:47 pm 
Hall of Famer

אני מסכים עם אוריאל - דונצ'יץ' במגרש נראה יותר מ-200 ס"מ.
דבר נוסף - יש הרבה אירופאים שפרחו השנה. דור חדש של שחקנים אחרי שהייתה רגיעה מסוימת ביחס לדור האולסטארים הראשון (ג'ינובילי, סטויאקוביץ', נוביצקי, קירילנקו, גאסול וכו'). רובם לאו דווקא אולסטארים או יהיו אולסטארים, אבל כן שחקני ליגה לגיטימיים. שם בצד אפילו חבר'ה כמו יאניס ופורזינגיס או שרודר ופורנייה שמובילים קבוצות. אני יותר מתכוון לשחקנים כמו שאריץ', בויאן ובוגדן בוגדנוביץ' או ניקו מירוטיץ'. אין סיבה שדונצ'יץ' לא יוכל להיות שחקן של 13-15 נק' למשחק, 4-5 ריב' ו-4-5 אס'. האם זה שווה מקום שני בדראפט? לא יודע, כנראה שלא.

אין לי ראש למילים ארוכות וביבלברוקס מן מילה ארוכה שכזאת

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מאי 20, 2018 12:57 pm 
Hall of Famer

הלאה. מקום 3.

3. מרווין בייגלי, ארה"ב, דיוק, 210 ס"מ, פאוור פורוורד:

https://www.youtube.com/watch?v=b8npmjEKwbs

סיים את עונת הפרשמן עם 21 נק' (61% מהשדה, 63% מהקו) ו-11.1 ריב'. השוואות לכריס בוש. האמת שהוידאו מאוד מרשים. יש לו יכולת התמקמות והתמצאות בצבע ברמה גבוהה. כדרור לא רע וראיית משחק. יד רכה מבחוץ. מעניין מאוד. כן רואים חולשה בקשר עם שימוש ביד ימין, ובאן בי איי מן הסתם שיהיה לו יותר קשה להתמקם בצבע ויצטרך לשפר את הג'אמפ שוט להיות קטלני יותר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מאי 20, 2018 12:57 pm 
מנהל פורום

אז בעצם חזרת על מה שכמעט כולם פה אמרו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מאי 20, 2018 1:11 pm 
Junior

מאנו כתב:
ג'ינובילי גארד גדול יחסית, דונצ'יץ' טווינר. שניהם קולעים מבחוץ, אצל ג'ינובילי החדירה לסל נשק חזק. ג'ינובילי מבחינת אופי הוא באמת כל מה שאמרת אבל זה יושב על אתלטיות וכישרון התקפי אמיתי של שחקן מוביל בנבא.

כאמור אני לא רואה הרבה דמיון...

דונצ'יץ' טווינר? הוא בערך ההיפך המוחלט מטווינר.
כרגע הוא משחק בעיקר רכז, אבל יכול לשחק בכל שלושת עמדות החוץ.
ברור שהבעיה איתו היא הגנתית, אבל טווינר הוא בטוח לא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מאי 20, 2018 2:53 pm 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

התותח המפוברק כתב:
הלאה. מקום 3.

3. מרווין בייגלי, ארה"ב, דיוק, 210 ס"מ, פאוור פורוורד:

https://www.youtube.com/watch?v=b8npmjEKwbs

סיים את עונת הפרשמן עם 21 נק' (61% מהשדה, 63% מהקו) ו-11.1 ריב'. השוואות לכריס בוש. האמת שהוידאו מאוד מרשים. יש לו יכולת התמקמות והתמצאות בצבע ברמה גבוהה. כדרור לא רע וראיית משחק. יד רכה מבחוץ. מעניין מאוד. כן רואים חולשה בקשר עם שימוש ביד ימין, ובאן בי איי מן הסתם שיהיה לו יותר קשה להתמקם בצבע ויצטרך לשפר את הג'אמפ שוט להיות קטלני יותר.

אלוהים בבקשה תעשה שהוא יפול עד לבחירה של הניקס רק בשביל הכותרת: ביסלי ובייגלי הובילו לניצחון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מאי 20, 2018 3:13 pm 
מנהל פורום

ומה עם מוחמד במבה???

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מאי 20, 2018 3:21 pm 
Hall of Famer

אני רואה איך עונה חלשה של במבה מזמינה מם של התינוק של במבה עם התלתל בחיתול...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מאי 20, 2018 5:28 pm 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

ודים כתב:
ומה עם מוחמד במבה???

וואלה שכחתי ממנו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מאי 20, 2018 5:34 pm 
Sophomore

דונצ'יץ' אכן טווינר, השחקן שהוא הכי מזכיר לי הוא דיאן בודירוגה. דונצ'יץ' קצת יותר נמוך, יותר אתלטי וקלע יותר טוב.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מאי 20, 2018 6:31 pm 
Hall of Famer

התותח המפוברק כתב:
אני מסכים עם אוריאל - דונצ'יץ' במגרש נראה יותר מ-200 ס"מ.
דבר נוסף - יש הרבה אירופאים שפרחו השנה. דור חדש של שחקנים אחרי שהייתה רגיעה מסוימת ביחס לדור האולסטארים הראשון (ג'ינובילי, סטויאקוביץ', נוביצקי, קירילנקו, גאסול וכו'). רובם לאו דווקא אולסטארים או יהיו אולסטארים, אבל כן שחקני ליגה לגיטימיים. שם בצד אפילו חבר'ה כמו יאניס ופורזינגיס או שרודר ופורנייה שמובילים קבוצות. אני יותר מתכוון לשחקנים כמו שאריץ', בויאן ובוגדן בוגדנוביץ' או ניקו מירוטיץ'. אין סיבה שדונצ'יץ' לא יוכל להיות שחקן של 13-15 נק' למשחק, 4-5 ריב' ו-4-5 אס'. האם זה שווה מקום שני בדראפט? לא יודע, כנראה שלא.

עוד פעם, במקום שני (ובכל בחירה עד וכולל מקום חמישי לפחות) אתה צריך לכוון לפוטנציאל אולסטאר. אני לא רואה בדונצ'יץ' את הפוטנציאל הזה, אבל אולי אני טועה.

לגבי היותו טווינר-אם הוא לא יהיה רכז בליגה, אז בוודאי שהוא טווינר בין 2 ל3. כמו שאמרנו, לא מספיק זריז ואתלטי ל2, לא מספיק גדול ל3.

ובייגלי זה שעתוק של כריס בוש, עם מספרים טובים יותר מקולג' יותר גדול. נראה אחלה.

ואלה בין בכירי המשת"פים:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 415 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 17  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot], Google [Bot], stavs, סאבוניס ו 19 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: