סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ב' ספטמבר 23, 2024 12:22 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 113 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ב' מאי 21, 2018 12:51 am 
Sophomore

בלוג: הצג בלוג (0)
פלאש איך אתה מתעקש לאהוב שחקנים מגעילים...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מאי 21, 2018 10:55 am 
Senior

בלוג: הצג בלוג (1)
FLASH כתב:
אנשים פה לא הבינו מי זה ראסל ווסטברוק אבל הוא עוד יוכיח להם בעונות הבאות
העובדה ששחקן לא מצליח לנצח סדרה במערב בשנותיו הראשונות כאלפא דוג, לא מעידה דבר. גם ג'יימס הארדן הפסיד שנתיים רצוף בסיבוב הראשון כשהפך לאלפא דוג. גם קובי. הי, אפילו ג'ורדן.

ווסטברוק שחקן פלייאוף עצום נתן סדרות עצומות מול אלופות NBA כמו לייקרס 2010, היט 2012, ספרס 2014 וווריורס 2016. עצומות, לא טובות, אלא פשוט עצומות. פעמיים בגמר מערב ופעם בגמר NBA. שחקן מוכח בטירוף בכל פעם שנגע בבמה הגדולה. תראו לי איפה הוא נעלם בסדרה גדולה

בעיני הוא היה טוב מוייד בגמר ב2012, השתווה לקארי בעונתו הגדולה, בגמר מערב 2016, לאורך הסדרה רבים חשבו שהוא הראה עדיפות, אבל קארי סיים את הסדרה חזק וניצח את המצ'אפ במעט

במצ'אפ מול פול, ווסטברוק כבר מזמן עבר אותו, עוד בחצי גמר 2014 היה ניכר מי העדיף מהשתיים. ווסטברוק היה בלתי עציר

מאז הוא רק השתפר והפך לשחקן על. אמנם עוד לא למד לנצח כאלפא דוג, מה לעשות - זה תהליך של שנתיים שלוש שכמעט כל אחד עובר כאלפא דוג, במוקדם או במאוחר

פול אחלה רכז, טופ 5 בליגה, אבל אלפא דוג שמוביל קונטנדרית הוא לא היה ולא יהיה, גם לא בלבל של נאש וקיד. והיו לו המון הזדמנויות. ווסטברוק מזמן שם ביכולת, חסר לו רק הליטוש האחרון שהיה חסר לקובי פוסט שאקיל - איך לשלב את הקבוצה והיכולות האישיות בצורה האידיאלית עבורו. ההזדמנות שלו כמו קובי הגיעה מאוחר... אבל הוא בודאי לא בליגה של פול, אלא הרבה יותר למעלה עם קארי , רובם ככולם של ה GM יקחו אותו קודם.

החשד שלי שאתה כל כך אוהב את ווסטברוק בגלל ש..קובי אוהב את ווסטברוק והתבטא על כך לא מעט. בכל אופן, אני לא מבין למה אתה מבקש אותנו להעריך את ווסטברוק בגלל מה שאולי הוא יהיה עוד 3 שנים. יכול להיות שהוא ימצא את האיזון כמו קובי ויגיע רחוק, ויכול להיות שהוא יגמור כמו סטפן מרבורי ולא יבין את העניין אף פעם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מאי 21, 2018 12:14 pm 
Junior

כרגע ווסטברוק הרבה יותר בכיוון של מרברי מאשר קובי. בכלל השוואה לקובי מופרכת לחלוטין.
יכול להיות שצריך 2-3 שנים בתור אלפא דוג, אבל השנתיים האחרונות עשו לדעתי הרבה נזק לווסטרבוק, ומיצבו אותו כשחקן ש- (1) מעדיף את הסטטיסטיקה על הצלחת הקבוצה (2) עושה את השחקנים שלידו פחות טובים.
מבחינת הצלחה קבוצתית, גם אחרי העזיבה של דוראנט, אוקייסי די אכזבה בשנתיים האחרונות. בשנה שעברה סיימו רק מקום 6 ונכנעו בקלות ליוסטון בסיבוב הראשון. השנה למרות השדרוג לכאורה בשחקנים עדיין לא עברו סיבוב (וגם די התקשו בעונה הרגילה).
מבחינת שחקנים, הפריצה השנה של אולדיפו ואופן כללי היכולת הטובה של קאנטר וסבוניס אחרי שעזבו, יחד עם היכולת החלשה מאד של פול ג'ורג' וכרמלו, שם סימן שאלה רציני על היכולת של ווסטברוק בתור אלפא דוג. דווקא בשתי עונות בהן עשה משהו חסר תקדים מבחינה אישית יש סימן שאלה משמעותי מבחינת הצלחת הקבוצה.
אני לא רואה מצב שאוקייסי מצליחה לעבור יותר מסיבוב אחד בפלייאוף בשנים הקרובות. אני גם לא רואה שחקנים שירצו לבוא לשחק ליד ווסטברוק, ובגלל הדומיננטיות שלו אני גם לא רואה אותו משתלב בקבצה מצליחה כמו שפול עשה השנה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מאי 21, 2018 2:29 pm 
Hall of Famer

אני מסכים עם הקביעה שווסטברוק כרגע יותר בכיוון של מארברי מאשר של קובי (אם כי גם אם הוא יפרוש כרגע אני חושב שהקריירה שלו תזכר כטובה יותר מזו של מארברי, ולא בקצת), אבל צריך לזכור שגם לקובי היו בשיא הקריירה שלו כמה שנים די מפוארות סטטיסטית אישית ועלובות מבחינת קבוצתית בין העזיבה של שאק להגעה של גאסול, כולל פיספוס מוחלט של הפלייאוף בשנה אחת וכולל החנקות מפוארת אחרי יתרון 3-1 על פיניקס והעלמות מוחלטת שלו במשחק 7 בסיבוב הראשון. אז ווסטברוק כנראה לא יהיה קובי מבחינה היסטורית, אבל בהחלט עוד יש לו זמן לתקן ולשקם את הרושם הנוכחי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מאי 21, 2018 2:44 pm 
Junior

אני באמת לא מבין את ההשוואה לקובי. קובי כבר היה עם שלוש אליפויות וכשהגיע גאסול הוא לקח עוד שתיים. ווסטברוק אמנם היה בגמר אבל לא לקח אליפות, וכשהגיע שחקן כמו פול ג'ורג' (לא בטוח כמה הוא פחות "כוכב" מגאסול) הוא עדיין הפסיד בסיבוב הראשון ליוטה נגד הביתיות.
גם אם יגידו שגאסול עולה על פול ג'ורג', אני לא חושב שיש שחקן אחד בליגה חוץ מלברון שהגעה שלו לאוקייסי במקום ג'ורג' תהפוך אותם לפייבוריטים לאליפות או אפילו לגמר.
התרחיש הסביר לגמרי הוא עוד כמה עונות של סטטיסטיקות מופלאות, מקום 4-8 במערב והפסד בסיבוב הראשון או מקסימום השני. עם או בלי פול ג'ורג'

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מאי 21, 2018 5:06 pm 
מנהל פורום

קובי לא היה עם שלוש אליפויות. קובי היה עם שלוש אליפויות שהושגו ככינור שני לשחקן הכי דומיננטי בליגה תחת המאמן הכי טוב בליגה. אני מניח שאם לווסטברוק היה את השילוב הזה לידו ההשוואה היתה נהיית הגיונית יותר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מאי 21, 2018 6:14 pm 
Junior

קובי היה עם שלוש אליפויות, נקודה. ויכוח נפרד הוא אם הוא היה אלפא דוג אז או לא. את הפלייאוף השני קובי סיים עם כמעט 30 נק' למשחק. זה לא שווסטברוק שיחק עם קונוסים, היה לידו את דוראנט שהוא אחד הדומיננטים בליגה. שניהם היו השחקן השני הכי דומיננטי בקבוצה אבל ההבדלים בהישגים דרמטיים.
אי אפשר להשוות לקובי ולהגיד "נתעלם מ-3 האליפויות של קובי כי היה לידו את שאקיל, ונתעלם גם מה-2 הנוספות שהוא הביא בתור אלפא דוג כי אולי ווסטברוק עוד יביא שתי אליפויות ובכלל לא שיחק לידו גאסול". נכון לעכשיו ההשוואה לקובי מופרכת, עד הנקודה הנוכחית של ווסטברוק בוודאות, כנראה שגם במבט קדימה. ווסטברוק יצטרך לעשות דברים לא הגיוניים בשביל שההשוואה לקובי תהיה רלוונטית, או אפילו כדי שיהיה יותר קרוב לקובי מאשר למרברי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מאי 21, 2018 8:20 pm 
Hall of Famer

הסיפור הזה של "כינור שני" באמת שכבר ירד מהפרק, בטח לגבי אליפויות מס' 2 ו-3. כינור שני לא נותן ממוצעים של 25+ נק' למשחק. לא שמעתי אף אחד אומר על האליפות השנייה של קארי שהוא היה "כינור שני" אחרי דוראנט. לקחו את זה מהאליפויות של הבולס, כי פיפן באמת היה כינור שני אחרי ג'ורדן ובכל אחת מהאלופות שהיו עד אז היה לרוב כוכב מובהק (לארי בירד, מג'יק, אולג'ואן, אייזיאה תומאס).

אין לי ראש למילים ארוכות וביבלברוקס מן מילה ארוכה שכזאת

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מאי 21, 2018 8:35 pm 
Hall of Famer

לא חושב שאייזיאה היה כוכב מובהק בקבוצה בה גם ג'ו דומארס היה MVP של הפלייאוף באחת משתי האליפויות, וקלע בערך כמו תומאס.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מאי 21, 2018 8:43 pm 
Senior

אף אחד לא מדבר על הנושא של 'כינור שני' פשוט כי כבר מדברים הרבה פחות על קובי בהקשר השוואות היסטוריות.
כשכן דיברו, ובעיקר כשאנשים אשכרה השוו אותו לג'ורדן ודיברו על 5 אליפויות שלו, זה היה טיעון מאוד רלוונטי לציין שהוא לא היה האלפא דוג ב3 האליפויות הראשונות.
וגם אם הוא קלע 25+ זה לא משנה את זה שהוא היה באופן מובהק השחקן השני בחשיבותו בלייקרס במהלך האליפויות עם שאקיל. הדומיננטיות של שאקיל הייתה מדהימה בשנים האלו.

בכל מקרה, אני משער שגם כשננסה להעריך את המקום של קארי בראי ההיסטוריה הטענה שהוא היה כינור שני, לפחות באליפות של 2017, תצוץ לא מעט. ודרך אגב, גם הגמרים הלא ממש משכנעים בשנתיים שקדמו לה (כולל באליפות של 2015, שבה הוא ללא ספק היה השחקן הטוב ביותר בווריורס, אבל לא בטוח שהיה הטוב מביניהם בסדרת הגמר) יהיו משהו שיעלה לא פעם בדיונים האלו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מאי 21, 2018 9:32 pm 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

פספסתי את הת'רד או שבין הויכוחים על ווסטברוק וקובי אף אחד לא מדבר על ה41 הפרש מהלילה?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מאי 21, 2018 9:55 pm 
Junior

sir charles כתב:
פספסתי את הת'רד או שבין הויכוחים על ווסטברוק וקובי אף אחד לא מדבר על ה41 הפרש מהלילה?

כאן היו קצת דיבורים
viewtopic.php?f=1&t=17397

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מאי 22, 2018 11:42 am 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

מנחם כתב:
sir charles כתב:

כאן היו קצת דיבורים
http://salnews.com/forum/viewtopic.php?f=1&t=17397

וואלה... מרוב שזה היה קצר שכחתי שכבר קראתי את זה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 113 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: doron_ke, Google [Bot], עופר האדום ו 25 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה