סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו א' ספטמבר 22, 2024 2:43 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 415 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 17  הבא
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: Re: דראפט 2018
הודעהפורסם: ב' מאי 21, 2018 9:28 am 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (0)
פג'ה בשיאו היה בהחלט סקורר טוב משמעותית מפירס, כולל סגנות מלכות סלים. ברור שלפירס היתה קריירה ארוכה ומוצלחת בהרבה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מאי 21, 2018 9:29 am 
Hall of Famer

כאילו שלברון צריך אותי בשביל להשוות את הסדרה היום :(

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מאי 21, 2018 9:33 am 
Hall of Famer

נורטון כתב:
פג'ה בשיאו היה בהחלט סקורר טוב משמעותית מפירס, כולל סגנות מלכות סלים. ברור שלפירס היתה קריירה ארוכה ומוצלחת בהרבה

בעונה הכי טובה של פז'ה הוא קלע 24.2 נק' למשחק ב-48% מהשדה והיא הייתה עונה מאוד חריגה, בשאר העונות הטובות שלו הוא נע סביב ה-20 למשחק. לפירס יש ברזומה 5 עונות עם יותר נקודות למשחק מעונת השיא של פז'ה, כולל עונה של 26.8 נק' למשחק ב-47% מהשדה, אין בכלל מה להשוות, פירס סקורר בשתי דרגות יותר טוב מפז'ה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מאי 21, 2018 9:34 am 
Hall of Famer

הוקיץ' כתב:
קשה לי לראות אותו פחות טוב מהבוגדנוביצ'ים.
באיזה אספקט בויאן (שחקן חמישיה בקבוצה טובה) עולה עליו? לא גבוה יותר, פחות אתלט, פחות אינטליגנט. אמנם קלעי טוב יותר בשלב זה אבל הקליעה של דונצ'יץ' רק תלך ותשתפר, ולו גם יש יכולת לתרום באספקטים נוספים בניגוד לבויאן.

לא אמרתי שעולה עליו, אבל אתה לא יכול לדעת מה יעבור על שחקן שמגיע לראשונה לשחק בNBA. יכולות להיות סיבות לכשלון שלא קשורות דווקא למקצועי נטו.

אבל עוד פעם, נניח שהוא בויאן בוגדנוביץ' (שזו השוואה די סבירה בעיניי). אני לא הייתי בוחר את בויאן בוגדנוביץ' בטופ 5.

ואלה בין בכירי המשת"פים:

יונתן אוריך; טופז לוק; יעקב ברדוגו; גדי טאוב; שמעון ריקלין; ינון מגל; נתן אשל; קרולין גליק; 14.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מאי 21, 2018 10:45 am 
Hall of Famer

Hacohen כתב:
להבהיר את הנקודה שלי: ברור שרק כשרון זה לא המדד. הרבה פעמים "פרויקטים" נכשלים, אם כי הפרוספקט לא באמת היה מוכשר כפי שציפו (אהלן קוואמי בראון) אם כי האיש שרוט (דארקו, עזוב ת'סכין!) או מכל סיבה אחרת. כל מדד כמו עצלנות, אינטיליגנציה נמוכה, גישה לא טובה הוא קביל וטוב לבדיקה האם אתה רוצה ללכת על השחקן הזה. אבל עוד הפעם, כשיש לי בחירה גבוהה אני כאסטרטגיה רוצה ללכת על הכשרון ולא על "מניה בטוחה" (שגם היא כמובן לא בטוחה בכלל) עם תקרה נמוכה. ב5 הבחירות הראשונות לפחות צריך לנסות להשיג כוכב. אם אתה לא רואה בעיני רוחך את השחקן שבחרת ככוכב עתידי, אל תבחר.

שמואליקי, ראית במקרה את גמר היורוליג אתמול? אני חושב שדונצ'יץ' הראה בדיוק למה הוא לא שווה טופ 3. התקשה לעבור בכדרור שומרי יורוליג. מאד מוגבל לרמת NBA בעיניי.

בהחלט ראיתי , כמו מן הסתם עוד לא מעט משחקים של דונצ'יץ' , ודעתי עליו ידועה .
רשמת יפה - בפועל זה common knowledge אני מניח שהוא לא שרוט / עצלן / בעל אינטליגנציה נמוכה / גישה לא טובה וכו' - כבר התחלה טובה מאוד .

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מאי 21, 2018 11:03 am 
Hall of Famer

לא יודע, לאור איך שהילד הזה מתנהל מול לחץ, בנבחרת סלובניה, בריאל מדריד, שם הוא הפך לכוכב הגדול אחרי הפציעה של יול, דווקא ההתמודדות שלו מול הציפיות היא הדבר הפחות מפחיד בבחירה שלו.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מאי 21, 2018 12:07 pm 
Hall of Famer

ומפה לשם, גם מקבלי החלטות בNBA כנראה רואים את מה שאני רואה: https://basketball.realgm.com/wiretap/2 ... uka-Doncic

ואלה בין בכירי המשת"פים:

יונתן אוריך; טופז לוק; יעקב ברדוגו; גדי טאוב; שמעון ריקלין; ינון מגל; נתן אשל; קרולין גליק; 14.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מאי 21, 2018 12:29 pm 
Sophomore

מבין הקבוצות שבוחרות גבוה בדראפט הקרוב, לטעמי דונצ'יץ' מתאים הכי הרבה לממפיס - קבוצה לא כ"כ גרועה כמו שהמאזן שלה מראה שהגיעה לפלייאוף בעונה שעברה ויתכן שתהיה מעוניינת לסחוט את הלימון של גאסול, קונלי וטייריק עוד קצת.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מאי 21, 2018 12:36 pm 
Junior

Hacohen כתב:
ומפה לשם, גם מקבלי החלטות בNBA כנראה רואים את מה שאני רואה: https://basketball.realgm.com/wiretap/2 ... uka-Doncic

אולי, יכול להיות גם שזה מסך עשן שמטרתו לגרום לפניקס ואחרות לוותר עליו...המאבס חזקים בסקאוטינג אירופאי ואני יכול לראות אותם מושכים בחוטים בשביל שלוקה יחליק עד אליהם (ונראה לי שזה הדדי, הוא רוצה להגיע לפרנצ'ייז עם קבלות).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מאי 21, 2018 12:39 pm 
Hall of Famer

B.Grant44 כתב:
Hacohen כתב:

אולי, יכול להיות גם שזה מסך עשן שמטרתו לגרום לפניקס ואחרות לוותר עליו...המאבס חזקים בסקאוטינג אירופאי ואני יכול לראות אותם מושכים בחוטים בשביל שלוקה יחליק עד אליהם (ונראה לי שזה הדדי, הוא רוצה להגיע לפרנצ'ייז עם קבלות).

לא הבנתי את תרגיל מסך העשן (שאני לא מאמין שקיים).

אייטון סגור בפיניקס לפי מה שמדברים, וזה הגיוני. חשבתי שאולי הקינגס יפלו בפח של דונצ'יץ' בגלל הנטייה האירופאית שלהם, אבל אני אשמח עבורם אם הם לא יעשו זאת ויעשו את הדבר הנכון ויבחרו בבייגלי. חמישייה של פוקס-הילד-בוגדנוביץ'-בייגלי-קאולי סטיין זה אולי לא בסיס לקונטנדרית, אבל כן בסיס טוב.

ואלה בין בכירי המשת"פים:

נערך לאחרונה על ידי Hacohen בתאריך ב' מאי 21, 2018 12:48 pm, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מאי 21, 2018 12:46 pm 
מנהל פורום

אני מאמין שדוניץ' ישאר עוד עונה בריאל
לא חושב שהוא מתאים לאיזה שהוא מודל של שחקן עבר, PG שהוא למעשה אולאראונד
לא אפול מהכיסא אם יקבל בסוף החלטת סרחיו יו, אולי יקח לו עונה או שתיים בNBA בשביל זה, אולי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מאי 21, 2018 1:40 pm 
Junior

לא יודע, מבין את ההסתייגויות מדונצ'יץ', אבל יש גם הסתייגויות רציניות מאייטון כך שלא ברור לי מדוע "זה הגיוני" שהוא כבר סגור שם - עוד לפני שבכלל הוא ואחרים הגיעו לאימונים אישיים וראיונות. לא הייתי שולל את באגלי כבחירה ראשונה, הזכירו פה שהוא דומה לבוש, אבל יש לו מוטור של שחקן חייתי יותר. קראתי בפורום אחר השוואה מעניינת, שיש לו את הסגנון של ווסטברוק (לטוב ולרע אני מניח) בגוף של בוש. הבעיה היא שהוא יפרח כסנטר בהתקפה, אך לא מסוגל להגן על הטבעת. אם הניקס היו בעמדה לבחור בו, היה לו שילוב אידיאלי עם פורזינגיס. גם לממפיס הוא יכול להתאים, בהנחה שגאסול נשאר שם.

ואם מדברים על השוואות, שימו לב שלמעט ההשוואה התמוהה לפירס, השוויתם את דונצ'יץ' רק לשחקנים לבנים ובעיקר לאירופאים. כאילו שאין שחקנים שחורים לא אתלטיים מספיק? לא רואה כמעט דמיון בין לוקה לפירס, שהיה אתלטי וביפי יותר וכמובן סקורר מגוון בהרבה. פג'ה נראה לי גבוה ורחב כתפיים יותר, אבל אולי אני לא זוכר אותו בגיל 19...וגם הוא היה סקורר עדיף, אחד הקלעים הקטלניים בליגה שהיה פורח בעידן הנוכחי. מצד שני, ניהול וראיית המשחק של לוקה טובים בהרבה, גם משל טורקוגלו. לא זוכר אם השוו אותו פה להייוורד, שאתלטי בהרבה ממנו ולכן גם הוא סקורר עדיף.

השחקן שלוקה הכי מזכיר לי אותו, עם כמה הסתייגויות כמובן, הוא ברנדון רוי: השליטה בכדור, יכולת התמרון בפיק נ' רול, הפוסט אפ המזדמן והקליעה מחצי מרחק תוך כדי עצירה...לרוי היהוצעד ראשון ויכולת סיום טובים יותר, דונצ'יץ' גבוה ופיזי יותר (בטח אם לוקחים בחשבון את גילו הצעיר) עם ראיית משחק ויכולת מסירה עדיפה. הוא גם יכול להתגלות כשחקן טוב יותר אוף דה בול.
עכשיו קחו בחשבון שרוי היה סניור ופרץ רק בעונתו הרביעית במכללות. עד כמה לוקה יוכל להשתפר באספקטים שונים של המשחק שלו עד שיהיה בן 22-23 כמו רוי בעונותיו הראשונות איתנו? אי אפשר לשלול גם שיפור ביכולותיו האתלטיות, עם עבודה אינטנסיבית לאורך הקיץ (הוא שיחק באליפויות אירופה למיניהן בשני הקיצים האחרונים) תחת מאמנים מובילים בארה"ב.

כמו שכתבתי כבר, הפיט שלו בפניקס נראה טוב מאוד בלי קשר לקוקושקוב. הוא ימשיך להיות מוביל הכדור העיקרי כמו בריאל, עם בוקר במקום רודי שיריץ פיק נ' רולים בעצמו ועם ג'וש ג'קסון בתפקיד ההגנתי של ג'פרי טיילור. שלושה שחקני כנף שיוסיפו סייז בהגנה ויחלקו ביניהם את העומס בהתקפה.
אבל אולי הוא בכלל בונה על הבחירה של סקרמנטו בדראפט הבא, בשביל שיוכל להצטרף לסלטיקס של סטיבנס. נראה מה יחליט בימים הקרובים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מאי 21, 2018 2:17 pm 
מנהל פורום

B.Grant44 כתב:
ואם מדברים על השוואות, שימו לב שלמעט ההשוואה התמוהה לפירס, השוויתם את דונצ'יץ' רק לשחקנים לבנים ובעיקר לאירופאים. כאילו שאין שחקנים שחורים לא אתלטיים מספיק? לא רואה כמעט דמיון בין לוקה לפירס, שהיה אתלטי וביפי יותר וכמובן סקורר מגוון בהרבה. פג'ה נראה לי גבוה ורחב כתפיים יותר, אבל אולי אני לא זוכר אותו בגיל 19...וגם הוא היה סקורר עדיף, אחד הקלעים הקטלניים בליגה שהיה פורח בעידן הנוכחי. מצד שני, ניהול וראיית המשחק של לוקה טובים בהרבה, גם משל טורקוגלו. לא זוכר אם השוו אותו פה להייוורד, שאתלטי בהרבה ממנו ולכן גם הוא סקורר עדיף.

אולי כי שחורים לא אתלטיים משחקים בדרך כלל באירופה... :roll:
איזה שחקנים יש היום ב-NBA, שחורים או לבנים, שהם לא רמה אחת מעל דונצ'יץ' מבחינת אתלטיות ומשחקים בעמדות 1-3? ואני לא מדבר על שחקנים לקראת סוף קריירה. אפילו כספי, במשחקים בנבחרת, נראה הרבה יותר אתלטי מדונצ'יץ'.

זה דומה למתי שאני הולך לראות משחקי ליגת-על לנוער, ואני רואה שהם קולעים טוב, ויחסית מתואמים והכל, אבל בטוח שגם שחקן נוער מחוזית מאיפה שאני מאמן, או נוער לאומית מב"ש היה משתלב שם מעולה.
ואז אני רואה אותם בחימום ואני רואה שכל שחקן שם, כולל גארדים 1.80 דופקים דאנקים בקלות, ורק אז מבין את ההבדל ביכולת האתלטית. כלומר אולי במשחק בין שתי קבוצות נוער-על לא תראו הרבה דאנקים אבל השחקנים מתמודדים עם רמות אתלטיות הרבה יותר גבוהות בכל עלייה לסל, לחסימה, ליציאה למתפרצת או לריב'. משהו שקשה לתפוש סתם כשרואים משחק. רק כאשר באמת באים ומשווים שחקן שחקן (למשל רואים את הניתור בחימום) אז באמת מבינים את ההבדלים ברמות האתלטיות ושכנראה לשחקן ליגה מחוזית אין באמת מה לעשות שם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מאי 21, 2018 2:50 pm 
Junior

B.Grant44 כתב:
אבל אולי הוא בכלל בונה על הבחירה של סקרמנטו בדראפט הבא, בשביל שיוכל להצטרף לסלטיקס של סטיבנס. נראה מה יחליט בימים הקרובים.

זה בכלל אפשרי? להבנתי הוא רשום לדראפט הקרוב ופשוט יבחר אם להגיע לקבוצה שתבחר אותו בדראפט הקרוב כבר השנה או בהמשך (סטייל רוביו).
בלי קשר למקום שייבחר, עם הפרישה המסתמנת של השלישייה האירופאית המפוארת - גאסול, פארקר ונוביצקי, האם השלישייה של דונצ'יץ', פורזינגיס ויאניס יכולה להגיע לגבהים של השלישייה הקודמת.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מאי 21, 2018 2:56 pm 
Junior

ודים כתב:
B.Grant44 כתב:

איזה שחקנים יש היום ב-NBA, שחורים או לבנים, שהם לא רמה אחת מעל דונצ'יץ' מבחינת אתלטיות ומשחקים בעמדות 1-3? ואני לא מדבר על שחקנים לקראת סוף קריירה. אפילו כספי, במשחקים בנבחרת, נראה הרבה יותר אתלטי מדונצ'יץ'.

זה דומה למתי שאני הולך לראות משחקי ליגת-על לנוער, ואני רואה שהם קולעים טוב, ויחסית מתואמים והכל, אבל בטוח שגם שחקן נוער מחוזית מאיפה שאני מאמן, או נוער לאומית מב"ש היה משתלב שם מעולה.
ואז אני רואה אותם בחימום ואני רואה שכל שחקן שם, כולל גארדים 1.80 דופקים דאנקים בקלות, ורק אז מבין את ההבדל ביכולת האתלטית. כלומר אולי במשחק בין שתי קבוצות נוער-על לא תראו הרבה דאנקים אבל השחקנים מתמודדים עם רמות אתלטיות הרבה יותר גבוהות בכל עלייה לסל, לחסימה, ליציאה למתפרצת או לריב'. משהו שקשה לתפוש סתם כשרואים משחק. רק כאשר באמת באים ומשווים שחקן שחקן (למשל רואים את הניתור בחימום) אז באמת מבינים את ההבדלים ברמות האתלטיות ושכנראה לשחקן ליגה מחוזית אין באמת מה לעשות שם.

באדי הילד, דנזל ולנטיין (האמת, לא שם שכדאי לשלוף בדיונים על דונצ'יץ'...), מלקולם ברוגדון, קייל אנדרסון...וכאמור, אפשר לשלוף שמות מהעבר כמו רוי שהבאתי, ולסייג מבחינת ההפרש באתלטיות אם הוא לא גדול במידה משמעותית.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מאי 21, 2018 2:59 pm 
Junior

דניאל כתב:
B.Grant44 כתב:

זה בכלל אפשרי? להבנתי הוא רשום לדראפט הקרוב ופשוט יבחר אם להגיע לקבוצה שתבחר אותו בדראפט הקרוב כבר השנה או בהמשך (סטייל רוביו).
בלי קשר למקום שייבחר, עם הפרישה המסתמנת של השלישייה האירופאית המפוארת - גאסול, פארקר ונוביצקי, האם השלישייה של דונצ'יץ', פורזינגיס ויאניס יכולה להגיע לגבהים של השלישייה הקודמת.

הדד ליין להוצאת שמך מהדראפט הוא 11.6, מבחינת שחקני מכללות שמבקשים לחזור זה טריקי יותר, אבל לא מבחינת שחקנים בינלאומיים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מאי 21, 2018 3:47 pm 
Hall of Famer

מה דעתכם על נקודת השוואה ( לשחקן שונה , אך עדיין עם דמיון מסוים ) שנכנס לאחרונה לליגה - תיאודוסיץ' ?
הסרבי אולי יותר "גאון" ומדויק ( זריקות מהקו נניח ) , אבל לדונצ'יץ' יש כבר בגילו הצעיר יתרונות בגובה , מסה , הגנה , ריבאונד וכו' . שניהם ( ברמה האירופית ) יכולים לגמרי לנווט משחק התקפה של קבוצה שלמה , לרוב בהצלחה .
נניח ששניהם עזבו את אירופה ברמה דומה , רק שתיאודוסיץ' היה בן 30 , ודונצ'יץ' צעיר בלמעלה מעשור ועם פוטנציאל שיפור והתאמות נדרשות גדול הרבה הרבה יותר .

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מאי 21, 2018 4:32 pm 
מנהל פורום

חשבתי על ההשוואה הזו
ואם גורלו יהיה כגורל תאודוסיץ' ויקבל הצעה מריאל שמתקרבת לרמת השכר של תאודוסיץ', עדיף לו להשאר בריאל

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מאי 21, 2018 5:36 pm 
מנהל פורום

B.Grant44 כתב:
ודים כתב:
B.Grant44 כתב:

באדי הילד, דנזל ולנטיין (האמת, לא שם שכדאי לשלוף בדיונים על דונצ'יץ'...), מלקולם ברוגדון, קייל אנדרסון...וכאמור, אפשר לשלוף שמות מהעבר כמו רוי שהבאתי, ולסייג מבחינת ההפרש באתלטיות אם הוא לא גדול במידה משמעותית.

ברוגדון זו יכולה להיות דווקא השוואה מעניינת. כל השאר או שהרבה יותר אתלטיים או לא ממש גארדים. אם כי גם אנדרסון זו דוגמא שאני יכול לקבל לשחקן שחור לא אתלט שבכל זאת ב-NBA.

ברוגדון כאמור זה לא רק דוגמא לשחור לא כזה אתלט, אלא גם אולי השוואה מעניינת, אבל בכל זאת לדעתי הוא הרבה יותר אתלט מדונצ'יץ', כי כמו בדוגמא שהבאתי מעלה, כשאתה רואה אותו משחק ב-NBA מול אתלטים מדהימים, אתה לא באמת מצליח להבין עד כמה הוא גם אתלט ביחס לרמות של אירופה למשל.
בנוסף, אני לא בטוח ששחקן ברמה של ברוגדון זה מה שאתה רוצה לקחת בבחירה כל כך גבוהה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מאי 21, 2018 5:55 pm 
Junior

הבאתי את ברוגדון ואת האחרים כדוגמה לשחקנים שחורים לא אתלטים שמשחקים בNBA, זה לא אומר שדונצ'יץ' ברמה שלהם. מסכים שברוגדון אתלטי יותר ובהתאם לכך גם שומר עדיף.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מאי 21, 2018 6:32 pm 
Junior

B.Grant44 כתב:
דניאל כתב:
B.Grant44 כתב:

הדד ליין להוצאת שמך מהדראפט הוא 11.6, מבחינת שחקני מכללות שמבקשים לחזור זה טריקי יותר, אבל לא מבחינת שחקנים בינלאומיים.

טכנית אני מניח שאתה צודק, אבל אני לא זוכר מקרים של שחקנים שאמורים להבחר כל כך גבוה שהוציאו את עצמם מהדראפט. אני מניח שיש פה גם סיכון עצום למקרה שהוא נפצע וכו' (אני מניח שאם הוא נבחר גבוה ואז נפצע עדיין הוא יקבל חלק מהחוזה המובטח לבחירה גבוהה). ריקי רוביו נשאר עוד שנתיים באירופה ועדיין לא משך את השם שלו מהדראפט, אלא פשוט דחה את ההגעה שלו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מאי 21, 2018 6:37 pm 
מנהל פורום

וחוץ מזה עד הדראפט הבא יכולים לקרות עוד הרבה דברים ואי אפשר יהיה באמת להעריך מי תבחר אותו ואיפה.
לא רואה שום תסריט שבו הוא מבטל את הרישום שלו לדראפט. ייבחר איפה שייבחר ואז יחליט מה מתאים לו.
ורוביו נשאר עוד שנה אחרי הבחירה או שנתיים? משום מה זכרתי שרק שנה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מאי 21, 2018 8:38 pm 
Hall of Famer

בהיבט הסטטיסטיקות, הייתי אומר שאין כל כך מה ללמוד מהן, לפחות לא באופן גורף. יש שחקנים שיצאו עם סטטיסטיקות מטורפות מהמכללות וכשלו לחלוטין, ויש כאלו עם סטט' בינוניות והצליחו באן בי איי. זה מאוד תלוי גם בתחרות ששיחקת מולה, כמה הקבוצה התבססה עליך וכד'. וזה נכון במיוחד לגבי גבוהים. יתרון גובה ופיזיות יכול לעזור מאוד לסטט' בליגת המכללות, וברגע שהשחקן עובר לאן בי איי זה יכול גם להפוך מיתרון מובהק לחסרון מובהק.

בחוות דעת שאני כותב פה על השחקנים אני מתבסס יותר על קטעי הוידאו. גם בהיבט תמהיל המהלכים, גם בהיבט התנועה על המגרש, כדרור, טכניקת קליעה ומסירה וכיו"ב. אמנם יש פחות מהלכי הגנה, אבל כן אפשר להבין את הבשלות של שחקן, המיקום שלו על המגרש, אינטיליגנצית המשחק וכד'.

אין לי ראש למילים ארוכות וביבלברוקס מן מילה ארוכה שכזאת

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מאי 21, 2018 8:51 pm 
Hall of Famer

ובזאת אפשר להתקדם הלאה - האיש והמודל האסטרטגי, מייקל פורטר.

5. מייקל פורטר, ארה"ב, מיזורי, 210 ס"מ, סמול פורוורד:

https://www.youtube.com/watch?v=m8vUnlv3DAI

אם כבר סטט' שלא אומרות הרבה, פורטר סיים את העונה עם 10 נק' (33% מהשדה) ו-6.7 ריב' למשחק. מה שהסטט' לא מספרות הוא שפורטר נפצע במשחק הראשון של העונה תוך 2 דקות, ושיחק סה"כ 3 משחקים כל העונה. השוואות לדוראנט וג'ו ג'ונסון.
קשה להגיד הרבה דברים מהוידאו, אבל כן נראה שהשחרור של הזריקה טיפה איטי, והוא מחפה על זה בעצם דרך ניתור יחסית גבוה בג'אמפ שוט (מה שבאן בי איי יכול להיות סכנה לפציעות). פחות רואים פה יכולות כדרור, וגם אלו שרואים יחסית בסיסיות (קצת מזכיר את הכדרור של לונזו בול).
לי הוא הזכיר באופן מסוים איזשהו שילוב של גרנט היל עם ג'בארי פארקר. ההשוואה לדוראנט מופרכת לדעתי. אני כן חושב שיש לו אפסייד אבל זה לא שחקן שבהכרח יהיה שחקן מוביל מהרגע הראשון, אלא ייקח לו איזה 2-3 שנים.

אין לי ראש למילים ארוכות וביבלברוקס מן מילה ארוכה שכזאת

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מאי 21, 2018 8:59 pm 
Senior

לי הוא דווקא נראה יותר כמו בלייק גריפין בגוף של דוראנט (ועם ג'אמפ שוט דומה), אבל מאוד קשה לומר כי באמת ראינו ממנו הכי מעט בערך.
מה שכן, הוא נראה כבעל פוטנציאל ליוניקורן נוסף, לפחות על הנייר - שילוב אורך, אקספלוסיביות וקליעה מרשימים מאוד, לדעתי בעל התקרה הגבוהה ביותר בדראפט, אבל הסיכויים שלו להגיע אליה מאוד מאוד עמומים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 415 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 17  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot], stavs, סאבוניס ו 18 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: