סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ב' ספטמבר 23, 2024 1:32 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 517 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 17, 18, 19, 20, 21  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ג' מאי 22, 2018 6:40 am 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (0)
כתבה זאת מחמאה גדולה
איזה יוטיובר שהחליט להעלות משהו...

ואגב, יכול מאוד להיות שווסטברוק לא יקח אליפות.
סביר גם שהוא מרפד את סטט' הריב' שלו.
אבל בפעם האחרונה שהסתכלתי, בשתי העונות האחרונות הת'אנדר במאזן 14-53 (79%) כשראסל רושם טריפל-דאבל ובמאזן כללי 68-93 (57%) כשהוא לא רושם טריפל-דאבל.
ההבדלים עצומים, וחד משמעיים לחלוטין.

"האבחנה שהספרס טועים כשהם נותנים ללברון לזרוק-קשקוש של אחד שלא ראה 100% מהסדרה"
פלאש

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מאי 22, 2018 10:37 am 
מנהל פורום

אפשר לראות בסרטון שחור על גבי לבן שיש הסכם בין ווסטברוק לשאר השחקנים שהם משאירים לו כל כדור אבוד וריבאונד רק כדי שהוא ימשיך לרפד את דפי הסטטיסטיקה.
זה מבזה ומביך, גורם לחוסר ריכוז של כל המעורבים. ובסוף גם רואים את זה על המגרש.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מאי 22, 2018 11:43 am 
מנהל פורום

הבנתי שזה מביך, מבזה ואיום ונורא בסך הכל הכללי
ועכשיו אפשר להתייחס לנתונים ולא רק למה שנראה?

פלאש

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מאי 22, 2018 12:29 pm 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

Shiver כתב:
אפשר לראות בסרטון שחור על גבי לבן שיש הסכם בין ווסטברוק לשאר השחקנים שהם משאירים לו כל כדור אבוד וריבאונד רק כדי שהוא ימשיך לרפד את דפי הסטטיסטיקה.
זה מבזה ומביך, גורם לחוסר ריכוז של כל המעורבים. ובסוף גם רואים את זה על המגרש.

אני חייב להודות שכמה שאני לא מת על השחקן, יש הגיון מסוים בכך שהוא זה שלוקח את הריבאונד כי הוא מיד מריץ את ההתקפה במקום שהיא תיתקע אצל הגבוה שלא תמיד יודע לשחרר מסירה בזמן. אני כן מסכים שזה גרוע שהוא לא מנסה לחסום זריקות של השחקן שלו רק בשביל להיות קרוב לריבאונד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מאי 22, 2018 12:38 pm 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (14)
היה לי כח לראות חצי מהסרטון. כמעט כל הדוגמאות שם הן של בריאן סוגר לריבאונד ומאפשר לווסטברוק במצב עדיף לקחת את הריבאונד. התרעומת היחידה שיכולה להיות כאן זה שאדמס לא מקבל על זה כלום בסטטיסטיקה. מבחינת כדורסל זה לחלוטין הדבר ההגיוני לעשות.

אני תוהה מה יותר הזוי, התיאוריה הזו או זו שאליהו לא זורק שלשות מתוך אמונה טפלה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מאי 22, 2018 1:06 pm 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

ראובן כתב:
היה לי כח לראות חצי מהסרטון. כמעט כל הדוגמאות שם הן של בריאן סוגר לריבאונד ומאפשר לווסטברוק במצב עדיף לקחת את הריבאונד. התרעומת היחידה שיכולה להיות כאן זה שאדמס לא מקבל על זה כלום בסטטיסטיקה. מבחינת כדורסל זה לחלוטין הדבר ההגיוני לעשות.

הכי הזוי מתי לבריאן אדמס יש זמן לשחק כדורסל בין סיבובי הופעות... :hi_hi_hi:
אין בעיה עם זה שאדמס סוגר לריבאונד בשביל שווסטברוק יקטוף אותו ויריץ התקפת מעבר, הבעיה היא כשווסטברוק מתעלם לחלוטין מהשחקן עליו הוא שומר כדי להיות מוכן לריבאונד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מאי 22, 2018 1:31 pm 
Sophomore

עודד וולפסון כתב:
כתבה זאת מחמאה גדולה
איזה יוטיובר שהחליט להעלות משהו...

ואגב, יכול מאוד להיות שווסטברוק לא יקח אליפות.
סביר גם שהוא מרפד את סטט' הריב' שלו.
אבל בפעם האחרונה שהסתכלתי, בשתי העונות האחרונות הת'אנדר במאזן 14-53 (79%) כשראסל רושם טריפל-דאבל ובמאזן כללי 68-93 (57%) כשהוא לא רושם טריפל-דאבל.
ההבדלים עצומים, וחד משמעיים לחלוטין.

המסקנה המשתמעת מהנתון שהבאת: "הת'אנדר במאזן יותר טוב כשווסטברוק רושם טריפל-דאבל ולכן הטריפל-דאבים שלו עוזרים לת'אנדר" חווה בתוכה כמה כשלים לוגים פוטנציאליים.

כשל פוטנציאלי ראשון - מי אמר שבמשחקים שבהם הוא לא הגיע לטריפל-דאבל, הוא לא שיחק בדיוק כמו במשחקים שבהם הוא כן הגיע לטריפל-דאבל? יכול להיות שבמשחקים האלה, השחקנים שאותם הוא עזב לזריקה חופשית רק כדי לקחת את הריבאונד, קלעו, ולכן הוא גם לא הגיע ל-10 ריבאונדים וגם הת'אנדר הפסידו בגלל הקליעות הללו שנכנסו. יכול להיות שבמשחקים האלה, מצבי הקליעה שהוא כפה על השחקנים האחרים בקבוצה עם הבול-הוגינג שלו לא היתרגמו לסלים, ולכן הוא גם לא הגיע ל-10 אסיסטים וגם הת'אנדר הפסידו בגלל ההחטאות האלה.
כשל פוטנציאלי שני - מי אמר שהמשחקים שבהם הוא הגיע לטריפל-דאבל, קשים בדיוק כמו המשחקים שבהם הוא לא הגיע לטריפל-דאבל? יכול להיות שבמשחקים קלים יותר הוא עסוק בניפוח סטטיסטיקות, ובמשחקים קשים יותר הוא פחות מתעסק בזה (רק בסרטון הייתה דוגמה קלאסית לכך). יכול להיות שבמשחקים שבהם הת'אנדר מובילים בבטחה הוא מתפנה להשגת טריפל-דאבל, ובמשחקים צמודים או כשהת'אנדר בפיגור, הוא עסוק בלנצח את המשחק במקום בצבירת ריבאונדים ואסיסטים?

הפועל "בנק יהב" ירושלים רואה ערך רב בקביעת הישגים ספורטיביים כקריטריון המרכזי להשתתפות במפעלים האירופאים ומכיוון שליגת האלופות מעניקה הזדמנות שווה לכל קבוצה באירופה להגיע למפעל, החליטה הקבוצה להירשם אליו בפעם הראשונה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מאי 22, 2018 2:43 pm 
מנהל פורום

ראובן כתב:

אם לאדאמס כל הזמן יש בראש "אני צריך לוותר על הריבאונד כדי שראסל ייקח", זה מתבטא לא רק בריבאונדים שנופלים לבד ליד, אלא גם בכאלה קריטיים.
אתה במיינדסט של לא להילחם 100% על כל כדור.
והנה כדי שזה ייתמך סטטיסטית, אז הנה הסטטיסטיקה המוזרה של אדאמס לריבאונד:
בריבאונד הגנה הוא מקום 84 בלבד בליגה, עם 4 ריב' הגנה בלבד.
בריבאונד התקפה לעומת זאת, הוא במקום השני הכולל עם 5.1 ריב' התקפה.
ובמיקום הכללי בטבלת הריבאונדים הוא במקום ה-13 עם 9.1.
נראה לי שהוא השחקן היחיד ב-NBA עם יותר ריבאונד התקפה מאשר הגנה (בדקתי את 300 הראשונים). אצל שאר השחקנים היחס הוא בין פי 2 לפי 3 יותר ריבאונד הגנה מהתקפה. מה בדיוק שונה ספציפית אדאמס?

אין שום דבר שמצדיק מקום 2 בריבאונד ההתקפה לעומת התדרדות בריבאונד ההגנה עד כדי כמעט המאיה השנייה. האם זה כי הוא חיה התקפית? כי כל הקבוצות נגד אוקלהומה מתאבדות על הריבאונד שלהן בהתקפה?
אין עוד הסבר מניח את הדעת לכך, אלא ההסבר (שנתמך היטב בוידאו) שהוא במיינדס של לוותר על ריבאונדי ההגנה לראסל.

וגם מבחינת כדורסל זה הזוי. הרי הוא יכל לקחת ריבאונד ולמסור מהר לווסטברוק שכבר ירוץ קדימה כמה צעדים וזה רק ישפר את היציאה למתפרץ או להתקפת המעבר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מאי 22, 2018 3:18 pm 
Junior

http://www.sport5.co.il/HTML/Articles/A ... 84060.html

ציטוט:
קפטנים ונציגים של קבוצות הליגה מתכנסים בשעה זו בהסתדרות לפגישות עדכון לקראת הפגישה הצפויה אחר הצהריים עם שרת הספורט מירי רגב. שמעון אמסלם, המייצג את השחקנים במו"מ מול המנהלת, אמר: "בארגון השחקנים בטוחים כי השרה רגב תפעל גם היום לחזק את מעמד השחקן הישראלי ותביע את דעתה בנוגע לאינפלציה הקיימת בליגה במספר הזרים והמתאזרחים על חשבון הישראלים. התחושה שלנו היא שראשי הקבוצות היו שמחים לוותר על השחקן הישראלי ומצידם הם היו משחקים רק עם זרים ומתאזרחים. אנחנו בטוחים שהשרה רגב תחתור לפתרון הולם לסכסוך אשר ייתן ביטוי ממשי לשחקן הישראלי כחול לבן".

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מאי 22, 2018 10:36 pm 
מנהל פורום

אם ווסטברוק מחפף בהגנה כדי לקחת ריבאונד, או אם אדמס מוותר על ריבאונדים ליריבה כי יותר חשוב לו שווסטברוק ייקח את הריבאונדים, אז אני מוכן ומזומן לצפות בסרטון שמדגים את התופעות הללו. לא את התופעות של שחקן גבוה שסוגר מצוין לריבאונדים כך שהגארד יכול לקחת אותו בנוחות ולהוציא מתפרצת.

(וסליחה על הפדיחה. אפילו טרחתי לגגל טרום ההודעה כדי לוודא אם זה בריאן או סטיבן, בסוף פרויד ממילא עושה מה שבא לו)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מאי 22, 2018 11:29 pm 
מנהל פורום

לא עשיתי ניתוח וידאו אבל אין לי ספק שאחת ללא הרבה פוזשנים, תיגרם איזושהיא אי הבנה כאשר אדאמס יוריד קצת באינטנסיביות בקפיצה לריבאונד כי הוא חושב שראסל ייקח, ושחקן יריב יחטוף את הכדור או כמעט יחטוף את הכדור.

גם לא הבנתי את הטיעון של: "שחקן גבוה שסוגר מצוין לריבאונדים כך שהגארד יכול לקחת אותו בנוחות ולהוציא מתפרצת"
הרי ברוב המקרים זה ריבאונדים קלים לחלוטין לתפוס, כאשר מרבית הקבוצה היריבה כבר במומנט של לרדת להגנה. אז לתת לווסטברוק לקחת אותם זה לירות לעצמך ברגל בהתקפת המעבר. במקום שאדאמס ייקח את הריבאונד ויריץ את הכדור לאחד הגארדים באגפים או לראסל עצמו שכבר רצו מספר צעדים ולפתוח מתפרצת אינטנסיבית, אתה מוריד את הרכז האקספלוסיבי שלך עוד כמה מטרים לכיוון הלא נכון, נותן להגנה עוד זמן להסתדר ובולם את המומנטום של ההתקפה המהירה. אין פה שום היגיון לעשות כזה דבר במכוון. ואין שום הסבר אלטרנטיבי לאיך לאחד מהריבאונדרים הכי טובים בליגה יש יותר ריבאונדים בהתקפה מאשר בהגנה. אני מנחש שזה איזה תקדים היסטורי של הליגה.

וזה סטיבן.

הנה סתם דוגמה מעצבנת:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מאי 22, 2018 11:37 pm 
מנהל פורום

והיוטיוב מלא סרטונים של ווסטברוק מזייף בהגנה, מרפד את הסטטיסטיקה, ועל זה שהוא אוברייטד באופן כללי.
אתה מוזמן לחפש.

שלא תבין לא נכון, הוא שחקן מדהים. אבל אופי של שחקן שמחפש כל הזמן את דף הסטטיסטיקה זה נוראי לשחקן מקצוען, זה בזוי ומגעיל. ובסופו של דבר בשורה התחתונה גם פוגע בשחקן עצמו ובקבוצה בכלל לטווח הארוך. וזו אחת הסיבות שOKC לא יגיעו רחוק מעבר לתקרת הזכוכית שהם נתקעו בה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 23, 2018 12:01 am 
מנהל פורום

נו, אז יש סרטון של אדמס מנסה למסור לווסטברוק ומאבד את הכדור במסירה. איך זה קשור לטענה שבאוקלהומה נמנעים מלקחת ריבאונד כדי להגדיל את הסטטיסטיקה של ווסטברוק?

בדיוק ראיתי את קליבלנד-בוסטון. לקראת סוף המחצית הראשונה טריסטן תומפסון לקח ריבאונד וישר מסר אותו ללברון (זה הסתיים באסיסט מדהים לתומפסון בצד השני). אני מניח שאמור להגיע הוידאו של "לברון אף פעם לא ייקח אליפות כי אלוהים יודע מה".

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 23, 2018 12:26 am 
Junior

ראובן כתב:
אם ווסטברוק מחפף בהגנה כדי לקחת ריבאונד, או אם אדמס מוותר על ריבאונדים ליריבה כי יותר חשוב לו שווסטברוק ייקח את הריבאונדים, אז אני מוכן ומזומן לצפות בסרטון שמדגים את התופעות הללו. לא את התופעות של שחקן גבוה שסוגר מצוין לריבאונדים כך שהגארד יכול לקחת אותו בנוחות ולהוציא מתפרצת.

(וסליחה על הפדיחה. אפילו טרחתי לגגל טרום ההודעה כדי לוודא אם זה בריאן או סטיבן, בסוף פרויד ממילא עושה מה שבא לו)

אכן, לא מאמין ששחקן תחרותי כמו אדאמס יכול להיכנס למיינדסט של אי לקיחת ריבאונד בגלל שהוא רגיל לפנות אותם עבור ראס...הוא פשוט מתמקד בבוקס אאוט, פעולה קריטית יותר ובלתי מדידה (עד כמה שידוע לי), מכיוון שריבאונד הגנה כל שחקן אתלטי או עם חוש מיקום טוב (כמו קארי) יכול לקחת. אותו דבר נכון לגבי שני הלופזים אגב - רובין היה האחראי העיקרי לעלייה בממוצעי ריבאונד ההגנה של אלדריג' שמעולם לא נודע בתור באנגר, ברוק המושמץ (0 ריבאונדים באחד ממשחקי הלייקרס השנה, דווקא כזה שבו קלע 35 נקודות אם אני זוכר נכון ולפיכך שיחק הרבה מן הסתם) גם מתמקד בכך כשלצדו ריבאונדרים מצוינים כמו רנדל, בול, הארט ואחרים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 23, 2018 8:09 am 
מנהל פורום

אז אל תאמין. אבל לפחות תביא חיזוקים מעבר להצהרות.
ושאר המגינים בליגה לא "מתמקדים בבוקס אאוט"? וחוץ מזה, בוקס אאוט גם משפר לאותו שחקן את הסיכוי לקחת ריבאונד. ככה שזה תירוץ שלא קשור למציאות.
איך רק לאדאמס יש את הסטטיסטיקה החריגה הזאת? אתם מוזמנים למצוא דוגמאות אחרות של שחקנים עם יותר ריב' התקפה מהגנה (בהיסטוריה של הליגה).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 23, 2018 8:29 am 
Sophomore

Shiver כתב:
איך רק לאדאמס יש את הסטטיסטיקה החריגה הזאת? אתם מוזמנים למצוא דוגמאות אחרות של שחקנים עם יותר ריב' התקפה מהגנה (בהיסטוריה של הליגה).

לא ראיתי הרבה משחקים של OKC, אבל על פי תקצירים ביוטיוב ראיתי שהמון פעמים נותנים לווסטברוק גם להגיע ראשון לריבאונד (במידה ויש) אחרי זריקת עונשין שנייה של שחקן יריב.
נניח שיש איזה החטאה-שתיים-שלוש של זריקת עונשין שנייה אצל שחקן של היריבה, אם ווסטברוק לוקח את הכדור ולא אדמס, גם זה כמובן מאד משפיע על ריבאונד ההגנה של אדמס.

באופן כללי אנשים פה ממשיכים לטעון שסטטיסטיקות מעולות.
ממוצעי הטריפל דאבל שלו מאד לא מרשימים אותי.
הוא לוקח מספרים בינוניים לגמרי (במקרה הטוב) של אחוזים משדה, ויחס אססיסטים-ריבאונדים, ופשוט מנפח אותם, ככה הוא מגיע לטריפל דאבל שלו.
זה לא חכמה.
אם יש שחקן שקולע ב 25% מעבר לקשת, אז אם הוא זורק 3 מ 12 כל משחק, זה שיש לו 3 שלושת במשחק לא הופך אותי לקלעי שלשות גדול יותר מריי אלן או רג'י מילר.
שניהם אגב לא התקרבו ל 3 שלשות בממוצע למשחק בקריירה שלהם

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מאי 24, 2018 12:44 pm 
מנהל פורום

אני שוב לא מבין את הטיעון - מהסרטונים אכן נראה שיש מגמה להשאיר לווסטברוק ריבאונדים כשאדמס מסתפק בסגירה. ואני שוב אשאל - מה רע בזה (למעט העובדה שאדמס לא מקבל תגמול סטטיסטי על העניין)? זה האינטרס של כל קבוצה שהרכז שלה יקבל את הכדור כמה שיותר מהר אחרי הריבאונד, ואף אחד לא היה מרים גבה אם אדמס היה לוקח את הריבאונד ומיד מוסר לווסטברוק.

אז כנראה שהסרטון הצביע על תופעה אמיתית, אבל כדי לטעון שהיא שלילית (שלא לדבר על "למה ווסטברוק בחיים לא ייקח אליפות") צריך להראות שהיא נובעת רק מרצון לנפח לווסטברוק את הסטטיסטיקות ושבטווח הארוך היא מביאה נזק. איפה הסרטון המקביל שבו אוקלהומה מאבדים ריבאונדים בגלל הגישה הזו?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מאי 24, 2018 12:58 pm 
מנהל פורום

ראובן כתב:
אני שוב לא מבין את הטיעון - מהסרטונים אכן נראה שיש מגמה להשאיר לווסטברוק ריבאונדים כשאדמס מסתפק בסגירה. ואני שוב אשאל - מה רע בזה (למעט העובדה שאדמס לא מקבל תגמול סטטיסטי על העניין)? זה האינטרס של כל קבוצה שהרכז שלה יקבל את הכדור כמה שיותר מהר אחרי הריבאונד, ואף אחד לא היה מרים גבה אם אדמס היה לוקח את הריבאונד ומיד מוסר לווסטברוק.

המטרה זה שווסטברוק יקבל את הכדור:
א. כמה שיותר מהר
ב. שהוא במומנטום של ריצה לכיוון המתפרצת
ג. שהוא ממוקם פיזית במקום קדמי ככל האפשר לכיוון ההתקפה כדי לשפר את היציאה למתפרצת.

אם נוצר מצב שקבוצה כולה (או שחקן ספציפי) עושה בוקס אאוט כדי שהרכז שלה יירד לאיזור הצבע ההגנתי ויקח את הריבאונד ומשם יתחיל את ההתקפה, אז ברור שלפחות תנאים ב' ו-ג' לא מתקיימים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מאי 24, 2018 1:00 pm 
מנהל פורום

הנה גם דיון בנושא ב-ESPN:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מאי 24, 2018 1:55 pm 
מנהל פורום

בסרטון לא ראו שום בעיה עם המיקום שבו ווסטברוק מקבל את הכדורים וזה טוב מאוד שיש לך גארד שקופץ לריבאונד ולא רץ למתפרצת עוד לפני שהריבאונד נלקח.

שוב - אני מחכה לסרטון איבודי הכדור ואובדן הריבאונד שהגישה הזו גורמת.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מאי 24, 2018 2:29 pm 
מנהל פורום

אם כבר, הסרטון תומך בכל מה שאמר רובן

פלאש

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מאי 24, 2018 3:19 pm 
מנהל פורום

טוב זה באמת שיח חרשים. בכל הסרטונים ובמשחקים רואים שזה ריבאונדים קלים שהגבוהים של OKC היו לוקחים בקלות גם בלי שווסטברוק היה מסתער עליהם.
רואים גם שווסטברוק קולט את הריבאונדים באיזור הבקבוק לרוב.
האלטרנטיבה ההגיונית כמו שעובדת ברוב הקבוצות שלא מרפדות את הסטטיסטיקה היא שהרכז מתקדם כבר לאיזור השלשה כבר או אפילו מעבר, בעוד שהגבוהים לוקחים את הריבאונד ומריצים קדימה את הכדור לכיוון הגארדים.
אני באמת צריך להסביר למה זה עדיף במובן של להריץ את התקפת המעבר מאשר לתת לרכז שלך לרדת למטה כדי לקלוט ריבאונד?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מאי 24, 2018 3:25 pm 
Senior

במלים אחרות, את כל הריבאונדים שווסטברוק לקח היה יכול לקחת גם סטף קרי.
אבל בווריורס עובדים קצת אחרת, בטח בגלל זה התקפת המעבר של אוקלהומה כל כך הרבה יותר טובה משל הווריורס.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מאי 24, 2018 3:29 pm 
Sophomore

אני בדעה שאכן יש ניפוח סטטיסטיקה (ואסיסטים זה בכלל הזוי), אבל הסרטון של ESPN ממש לא מביא ראיות תומכות בטיעון. הריבאונד האחרון שם בכלל היה קשה ולא פשוט.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מאי 24, 2018 3:33 pm 
מנהל פורום

הבאתי סרטונים רק לצרכי אילוסטרציה. יש עוד הרבה דוגמאות.
ועדיף לראות משחקים. יש מספיק תקצירים של כל הריבאונדים של ווסטברוק במשחק X.
ורואים שם יפה שהוא מתאבד על ריבאונדי ההגנה במקום לקדם את התקפת המעבר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 517 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 17, 18, 19, 20, 21  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot], עודד ל, עופר האדום ו 17 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: