סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ג' ספטמבר 24, 2024 11:32 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 680 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 ... 28  הבא
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: Re: החוק הרוסי יבוטל?
הודעהפורסם: ה' מאי 24, 2018 4:45 pm 
Junior

בלוג: הצג בלוג (0)
Equilibrium כתב:
לאומית כתב:
אדום88 כתב:
matan 2.0 כתב:
במצב כזה מנויים יכולים לקבל החזר על המשחק החסר?
אני בספק אם יקבלו החזר כספי

וודאי שיקבלו. יקבלו אף יותר מהחלק היחסי לדעתי ואני בטוח שיגיעו תביעות.

מי יממן את זה? הבעלים לא יתנו שקל לסיפור הזה.

אולי מחסכון החודש האחרון במשכורת , שהקבוצות יעשו POOL.

ההסתדרות וניר אלון. דרך בית המשפט.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מאי 24, 2018 4:48 pm 
Senior

אני אהיה מאוד מופתע אם מישהו יקבל פרוטה שחוקה בלי להגיש תביעה
וגם אם כן אני מניח שיש מספיק סייגים בתקנון אגודות הספורט שמגן עליהם ממין תביעות כאלו.

אבל היי, אם אתה כל כך בטוח שמי שיגיש תביעות יזכה, לך על זה!

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מאי 24, 2018 4:53 pm 
Junior

יש כבר התארגנות בשלב מתקדם לתביעה ייצוגית.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מאי 24, 2018 5:09 pm 
Senior

נחכה ונראה מה יהיה גורלה של תביעה כזו

אהיה מופתע למדי (לטובה כמובן) אם היא תתקבל

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מאי 24, 2018 8:15 pm 
Sophomore

היום בתכניות הספורט ברדיו, היה נשמע די בבירור שעוד ישנו סיכוי כל שהוא שהלילה יגיעו לסיכומים כל שהם. זה מבחינת לוח הזמנים. מבחינת הטון של הצדדים והניציות שלהם, אני מתקשה לתת לזה גם סיכוי אפסי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מאי 24, 2018 8:16 pm 
Sophomore

ודים כתב:
sir charles כתב:
חבורה של חצופים. שביתה עושים לפני תחילת העונה, לא מחזור לפני הפלייאוף.

אני שומע את זה שוב ושוב ואני לא מבין אם מי שאומר את זה לא חשב עד הסוף, או מסרב לחשוב בהגיון.

הקטע עם שביתה היא שהיא אמורה להיות לא נוחה למעסיק ולהפעיל עליו לחץ ישיר או עקיף. הנכים חוסמים כבישים גם במחיר של פגיעה בציבור הרחב, כדי שהציבור הרחב יפעיל לחץ על הממשלה לסיים את השביתה. זאת אומרת עניין אי הנוחות לנו האוהדים או לקבוצות לא אמור להיות רלוונטי לארגון השחקנים. כלומר הוא כן רלוונטי, אבל בקטע הפוך - שהם כן צריכים לפגוע בנוחות שלנו כדי שהשביתה תהיה אפקטיבית.

ולמי שאומר שהשביתה תהיה יותר אפקטיבית ומועילה לשחקנים עצמם בתחילת העונה, אז יש פה הסבר פשוט: אם שביתה בתחילת העונה מצליחה ומגיעים להבנות ולפשרות כאלה ואחרות, הן יהיו רלוונטיות רק לעונת 2019-2020!!! הרי באוקטובר-נובמבר קבוצות לא ישחררו פתאום חצי מהזרים או יתחילו מחדש את בניית הסגל. ולפי איזה חוקים בכלל הקבוצות יחתימו עכשיו בקיץ את השחקנים לשנה הבאה?
אין פה הגיון בכלל.

חוקי זה כן. הוגן והגון לדעתי לא..

בסוף הכל עניין של מידתיות בפגיעה (במקרה הזה בקבוצות ובאוהדים) ושל מה בכלל נחשב לדרישה הוגנת לשבות עבורה.

מניח שתסכים איתי למשל שלהשבית נמל בעלות של מאות מיליונים ליום לכולנו על מנת להשיג שכר של מאיון עליון לפקידים בוועד או קביעות והגנה מתחרות למשל זה לא דבר מאד הגון. גם הם הרי יאמרו שאם לא ישביתו את הנמל לא יקבלו את הדרישות שלהם..

בסופו של דבר שביתה מתחילת הקיץ כולל תחילת העונה הייתה יוצרת פגיעה בקבוצות ובאוהדים (יהיה קשה לבנות קבוצה, קשה להתכונן לאירופה) אבל מידתית הרבה יותר מאשר לזרוק לפח עונה שלמה. וכן אוליי הם לא יצליחו להגיע להישג של חוק רוסי מובטח לשנים קדימה אבל אוליי כמו בנמל זה הטבה מוגזמת (לדעתי בהחלט כן)?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מאי 24, 2018 8:24 pm 
מנהל פורום

התעלמת מכל החלק השני של ההודעה שלי.
בין אם הפגיעה של השביתה הנוכחית היא
מידתית ובין אם לא, אין מועד אחר לשביתה!
שביתה במועד אחר תפגע פחות, אבל לא תשיג להם כלום.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מאי 24, 2018 8:33 pm 
Sophomore

עופר האדום כתב:
ודים כתב:
arie כתב:
מה שיחסל את השחקן הישראלי זה השחקן הישראלי, שלא מנסה להשתפר בגרוש. צמח מוגן.

זה הנזק שנגרם בעקבות החוק הרוסי. מוטיבציה היא עניין מורכב, וכאשר אדם יודע שמקומו ופרנסתו מובטחים יש לו פחות מוטיבציה לרצות להשתפר. זה מעבר לעצלן או לא עצלן. זה קשור לטבע האדם ותיאוריות בפסיכולוגיה.

מצד שני, מצב של 5-6 זרים, כאשר שחקן ישראלי ממוצע פשוט לא יכול להתחרות בהם ולא משנה כמה הוא יתאמן זה מצב הרסני באותה מידה. זה מצב שבו השחקן יחשוב/יבין: "אני במילא אהיה שחקן משני ובמילא ארוויח בהתאם, אז בשביל מה להשקיע? ואולי גם זה יגרום אפילו לשחקני נוער להשקיע פחות ולחלקם אף לעזוב את הכדורסל. ואני מדבר על שחקני נוער שכן יש להם פוטנציאל ליגת על.

אין דבר כזה "מקומו ופרנסתו מובטחים לו"...... זה פשוט שטות גדולה לכתוב , עם כל הכבוד. לכל שחקן יש מוטבציה להתקדם , גם במסגרת החוק הרוסי (מישראלי שיושב על ספסל לישראלי בכיר לחמישייה , מקבוצה קטנה לקבוצה יותר גדולה וכו').

ליאור אליהו נראה לך כמו אחד שיש לו (או הייתה לו פעם) מוטיבציה להתקדם? אותו כנ"ל בר טימור?

אז לפני שתביאו לי כדוגמא איזה שוכמן, אומר הבעייה פה היא שמתייחסים לכל השחקנים כמקשה אחת כשבעצם יש פה כמה קבוצות שונות -
1. המוכשרים ביותר - אלו שבכל מקרה רק בזכות הגובה/כישרון/אתלטיות מקומם כישראלים מובילים ושחקני נבחרת במעגל הרחב מובטח לשנים קדימה. שחקנים אלו באמת לא חווים שום מערכת תמריצים להשתפר ואז בעצם זה הכל תלוי באופי של השחקן. יש יחידי סגולה שלא מסתפקים במעמד הזה ומתוך מוטיבציה פנימית טהורה שואפים לשיפור מתמיד ובד"כ מצליחים גם במקומות שבהם לא דורשים ת"ז כחולה (מקל, אוחיון, כספי), אך רוב השחקנים בקטגוריה הזאת כמו גם רוב בני האדם שהיו עומדים במצב כזה פשוט מתמכרים לסטטוס החברתי והכלכלי הבכלל לא רע (משכורת יפה, מלקקים לך בעיתון, משחק בנבחרת וכו') ופשוט מפסיקים להשתפר.
2. השחקנים הגבוליים - אלו שבגלל חוסר גובה/פיזיות/אתלטיות (מורן רוט, תמיר בלאט, ליפשיץ, סקוורר, ועוד) או חוסר כישרון (גוני יזרעאלי :)). השחקנים בקבוצה הזו דווקא עובדים קשה מאד כי הם מודעים לזה שמעמדם ממש לא מובטח ובהחלט אפשר להחליף אותם. למעשה בניגוד לחבר'ה מהקבוצה הראשונה הם לא גדלו כנסיכי נבחרות הנוער שמובטח מקומם בליגת העל וברה פעמים בכלל התחילו בליגה השנייה ומשם טיפסו על חשבון כאלו שעבדו פחות קשה.

כשרואים את זה ככה מבינים איפה הבעייה וחוסר תיאום הציפיות. פוטנציאל לשחקנים ישראלים שיובילו קבוצות קיים רק בקבוצה הראשונה (עניין של כישרון) אך זאת בדיוק הקבוצה שאין לה שום מוטיבציה להשתפר ולעבוד ולכן בד"כ לא תגשים את הפוטנציאל שלה. שחקנים ישראלים נגרים שמצליחים איכשהו להחזיק מעמד בליגת העל דווקא כן תקבל מהקבוצה השנייה אבל כמעט לעולם לא אחד שיכול להוביל קבוצה בליגת העל (אפילו ברמתה הנוכחית).

לכן הבעייה המרכזית הוא מודל התמריצים של הקבוצה הראשונה והייתי מתמקד בו בכל פיתרון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מאי 24, 2018 8:37 pm 
Sophomore

RREEDDTT. כתב:
דרך אגב חיפה שיחררה היום את כל הזרים והם יטוסו בצהריים .במקור חולון אמורה לשחק נגדם במחזור הסיום.

חיפה המלוכלכים מתים שתבוטל העונה כדי שלא ירדו ליגה... מזכיר את אותה הפעם שדני קליין הוריד (בילדותיות) את שחקני הפועל מהמגרש ואז כשהבין מה עשה וניסה לחזור שחקני מכבי טענו שהם כבר אחרי המקלחת המהירה EVER...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מאי 24, 2018 8:45 pm 
Sophomore

ודים כתב:
התעלמת מכל החלק השני של ההודעה שלי.
בין אם הפגיעה של השביתה הנוכחית היא
מידתית ובין אם לא, אין מועד אחר לשביתה!
שביתה במועד אחר תפגע פחות, אבל לא תשיג להם כלום.

לא מסכים. שביתה בתחילת העונה היא מנוף קטן יותר אבל עדיין מנוף שהיה יכול להשיג להם הישג קטן יותר אבל עדיין הישג הוגן לדעתי. למשל 4 זרים בלי חוק רוסי או חוק רוסי של ישראלי אחד על המגרש ובונוס לקבוצות שמחתימות רק 3 זרים.

הבעייה היא שהציפייה של השחקנים היא להישג שלדעתי הוא לא הוגן ופוגע בצורה לא מידתית בכדורסל הישראלי רק כדי לתרום לכיס שלהם (ולכן האנלוגיה לנמל). אז ברור שהישג כזה הם לא ישיגו בלי להוריד את השאלטר הכי חזק שהם יכולים אבל זאת בדיוק הפואנטה שלי זה שיש להם שאלטר חזק לא אומר שזה הוגן והגון ומגיע להם..

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מאי 24, 2018 9:41 pm 
Junior

סופסוף הודעה אינטילגנטית (בניגוד למשתמשים מסויימים שעצלנים לא פחות מהשחקנים שהם מקטרגים עליהם) על איזושהי סכמה מחשבתית מקולקלת משהו אי הצלחה =עצלנות.

בתור אחד שבעיקר צורך כדורסל ותקשורת אמריקאית הסחף המחשבתי ששחקן כדורסל ישראלי הוא חיה ייחודית שמסתפקת בהישג המונומנטלי של מאתיים אלף דולר לשנה הוא מעניין. שזה עומד ביחס הפוך לאתוס היזמי /אופרטוניסטי ישראלי ובהחלט הפוך למיינדסט של רוב כשרונות הכדורסל האמריקאי שלפחות כלפי חוץ וללא הפסקה מנסים להשתפר מלהרוויח סכום דימיוני x ללהרוויח סכום דימיוני x כפול 2.

הסברים אלטרנטיביים. אולי ליאור אליהו אוהב קצת פחות כדורסל? אולי מסע ללא הפסקה של קבוצה-נבחרת-קבוצה-נבחרת השאירה אותו קצת שחוק? האם כל בני האדם ניגשים למקצוע שלהם מעמדה שווה ולא נשחקים אף פעם? כולם אוהבים את המקצוע ללא תנאי? כל אנשי המחשבים פה מבלים כל קיץ בללמוד שפת תכנות חדשה במאמץ אינסופי להשתפר על פני חופשה משפחתית בסלובניה? עצלנים!

אולי לבר טימור (שאני לא מחסידיו) פשוט יש סף מנטלי נמוך? אולי כשלון מרתיע אותו ולא גורם לו לקפוץ על העגלה מחדש? אולי הוא לא מאמין בעצמו מלכתחילה? אולי דעתו מוסחת מכדורסל? הורים, אשה, ילדים.. אתם לא? איך רק בכדורסל הישראלי הכל מסתכם בעצלנות? זאת אכן עצלנות כבירה של הכותבים בפורומים בעיקר.

תקשורת מחבקת? איזו תקשורת יש פה? גם אני הערתי שטימור קצת מאמי אבל לא הייתי מרחיק עד כדי לכתוב שהתקשורת מחבקת אותו כגורם לעצלנות כגורם לאי השיפור שלו כשחקן..וגם אם חיבקו אותו.. מה המניע שלו להסתפק בחיים של מאתיים אלף דולר לשנה במקום לפתח משחק חצי מרחק קטלני ולהרוויח חצי מיליון לשנה? זה סכום כל כך עצום לבן אדם שהקריירה שלו תיגמר עוד חמש שש שנים?

הופעה בנבחרת זה תירוץ לנוח על זרי הדפנה? תראו את שון דוסון שאמור להשתייך לסוגה העילית הראשונה. הנבחרת היא כר הקטילה העיקרי, התקשורת המחבקת לא עשתה איתו לדעתי ראיון אחד כבר שנה ורוב האזכורים שלו בפורום הזה היו בהקשר של שמחה לאיד על איך הוא הולך להיות אחראי לירידה המסתמנת של הקבוצה שלו. איזה חיבוקים השחקנים האלה מקבלים! עוד שנייה נארגן להם את הפרס הגדול. שיחה של חמש דקות עם רון קופמן ומשה פרימו ב 103.

“I tell ya. I’d have to deck Nate. I’d have to deck him. He be coming and I’d lay one of those picks on him and he’d have to pick his teeth up off the court

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מאי 24, 2018 10:08 pm 
Junior

מסכים חלקית עם החתול.
טיעון העצלות הוא אכן מגוחך. הכדורסלנים הישראלים הם, תופתעו לשמוע, אנשים. וככאלה, יש בתוכם כאלה עצלנים וכאלה שעובדים קשה. ליאור אליהו עצלן? רביב לימונד הוא מכונת עבודה. על כל דוגמה כזו אפשר בקלות להביא דוגמה הפוכה.
יותר מזה, כשיורדים פה על בר טימור שוכחים שהוא עלה לבוגרים עם קליעה רעה מבחוץ. הוא וגיא לביא שלטו בליגה לנוער בזכות היכולות הפיזיות העדיפות שלהן ולשניהם הייתה קליעה לא טובה. גיא לביא נשאר עם אותה קליעה ובגלל זה הוא בלאומית, בר טימור שיפר משמעותית את הקליעה והגיע לאן שהגיע.

אשר לטיעון התקשורת המחבקת, יש בזה משהו. יש קבוצה לא קטנה של פרשנים שבעיניהם ישראלים לא יכולים לטעות.
עונה שלמה אני שומע על זה שטיי מקי לא שומר בכלל, אבל על תומר גינת לא מדברים. כנ"ל עם גלן רייס ותמיר בלאט או גיא פניני בחולון. לא תקף רק להגנה אגב, גם בשכונתיות וחוסר אכפתיות נוטים להאשים פה את הזרים אבל הישראלים אף פעם לא מקבלים על הראש באותו אופן.
לא כל הפרשנים הם כאלה אגב (שי האוזמן דווקא מעביר ביקורת כשצריך, אם כי אצלו יש בעיות אחרות), אבל זו בהחלט מגמה.
העניין הוא שבניגוד לתקשורת, פה בפורום קיים הקיצון ונוטים להאשים את השחקן הישראלי בכל הרעות החולות של הכדורסל הישראלי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מאי 24, 2018 10:30 pm 
Sophomore

הטיעון הוא לא שהם עצלנים יותר מכל אדם ממוצע אחר, אלא שיש להם והם דורשים לשמר מערכת של הגנה מתחרות ותמריצים לתחרות שגם לא תחייב אותם להשתפר.

החתול מביא את הדוגמא על איש ההייטק שלא יושב בקיץ ולומד *מרצונו* שפת תכנות חדשה והוא צודק. רק שלאיש ההייטק הממוצע אין שום הגנה ולכן פעם בכמה קייצים הוא *מחוייב* ללמוד ולהשתפר על מנת להישאר בשוק. אם אתה רוצה לראות איך נראים אנשי הייטק שלא נמצאים בתחרות תסתכל במקומות שבהם יש קביעות...

לדעתי בכל הענפים ולרוב האנשים לא נובעת מעצמה התשוקה הפנימית הבלתי פוסקת להשתפר (כמו אצל מקל וכספי) ובהחלט שחקן ישראלי שמקבל יחס חם מהתקשורת, המון כסף ומעמד של סלבריטאי הגיוני שלא יתאמץ להשתנות, בטח לא אחרי גיל 25 כשכבר "נרקב" לו קצת..

אז הנקודה היא לא שהם עצלנים יותר מבנאדם ממוצע, אלא שצריך לייצר מערכת של מקלות וגזרים *שמחייבת* אותם להשתפר כמו את אותו איש הייטק. איך אפשר למצותא המון מודלים (חוק רוסי עם ארבעה זרים על המגרש כשהישראלי שמוגן מחוק רוסי יוכל להרוויח עד 100K. ישראלי שירצה להרוויח מעל 100K יחשב לזר במניין החוק הרוסי ויאלץ להילחם על מקומו בלי הנחות) אבל צריך לצאת מההנחה שהשחקנים באופן טבעי יתנגדו לכולם כי אנשים תמיד מעדיפים מודלים שמגנים עליהם מאשר כאלו שמחייבים אותו להשתנות ולהשתפר כל הזמן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מאי 24, 2018 10:36 pm 
Hall of Famer

http://m.sport5.co.il/articles.aspx?FolderID=274&docID=284215&lang=HE

שיואו, אני המום, איזו הפתעה......

גם כלפי השופטים היו לחולון טענות רבות. הקבוצה מתכוונת להגיש מכתב רשמי לאיגוד ובו פירוט הטענות שלהם כלפי צוות השיפוט, בעיקר בדקות הסיום. "אנחנו שלטנו לאורך כל המשחק, איך פתאום בשתי הדקות האחרונות הם רצו 0:9, אם לא בעזרת השופטים?"' תהו במועדון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מאי 24, 2018 10:37 pm 
Junior

אם אפשר לרגע להרחיב את הדיון, אני מטיל ספק בכלל בטענה שהשחקן הישראלי ״לא ברמה״. שמעתי את פרנקל זועק שאין 72 שחקנים ישראלים ״ברמה של ליגת על״ ואני שואל מה היא בכלל רמה של ליגת על. הטענה של הישראלים, ויש בה לא מעט הגיון, היא שאין רמה של ליגת על שהישראלים אמורים לעמוד בה. למעשה, זה עובד הפוך: הרמה של 70-80 הישראלים הכי טובים היא זו שאמורה לקבוע, במידה רבה, מהי רמת ליגת על. אז ברור שלא קשה לדמיין את ניב ברקוביץ׳, גיל אמיתי, טל דן, ועוד רבים ובינוניים אחרים, משחקים באיזה מכבי רחובות, אבל נראה לי שעל רקע הרמה של הכדורסל בארץ, השאיפה של מכבי ושל הפועל ירושלים להיות קבוצות גדולות באירופה, שאיפה שעומדת בבסיס דרישת המנהלת לשישה זרים, היא לא פחות מופרכת מהדרישה של הישראלים להיות רוב בליגה הישראלית.

ובלי קשר, אני חולה על זה שמקל התקבע כדוגמה לשחקן שלא מפסיק להשתפר כל הזמן. מה שיחסי ציבור טובים יכולים לעשות לשחקן...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מאי 24, 2018 10:38 pm 
Sophomore

אני מסכים שטיעון העצלנות הוא טיעון מטופש. הכדורסלן הישראלי, כמכלול, לא יותר או פחות עצלן מכדורסלנים ממדינות אחרות. אני גם לא מקבל את הטיעון שהחוק הרוסי נותן הגנה מוחלטת, כי השחקן הישראלי כן צריך להתחרות בישראלים האחרים על המקום שלו, ואם הוא לא יתאמץ ויהיה מספיק טוב אז יש ישראלים אחרים שיקחו את המקום שלו. יכול להיות שהשחקנים הבכירים שכבר קיבלו חוזים גדולים לא מרגישים צורך להתאמץ, אבל זה גם כן תופעה שלא ייחודית לישראלים, ובכל מקום אפשר לראות ספורטאים שכבר עשו את החוזים הגדולים שלהם ומפסיקים להתאמץ (לצד ספורטאים שתמיד נותנים 100% בכל יום ובכל שעה).
אז למה הכדורסלן הישראלי לא מצליח? כי ישראל מדינה עם מעט תושבים, עם שיעור ספורטאים פעילים עוד יותר נמוך, בלי נתונים פיזיים שמקנים יתרון, וההשקעה של שקל וחצי מהמדינה מגילאי ילדים עד הבוגרים. ברור שהתוצר הסופי יהיה לא משהו, כמו בשאר ענפי הספורט בארץ.
וכמובן, הוא לא מצליח לא בגלל הזרים והמתאזרחים, בדיוק כמו שבשאר הענפים הספורטאי הישראלי לא מצליח למרות שאין זרים ומתאזרחים שתופסים לו את המקום.
טיעון "הכדורסלן הישראלי עצלן" הוא מטופש ודוחה בדיוק כמו טיעון "הזרים והמתאזרחים הורסים את הכדורסל או את הכדורסלן הישראלי", ועדיף שגם זה וגם זה ייעלמו מהעולם כמה שיותר מהר.

יכול להיות שמכיוון שהכדורסלן הישראלי לא ברמה מספיק גבוהה, הוא אולי כן צריך הגנות שכדורסלנים ממדינות שונות באירופה לא מקבלים. כמו שבמדינות אחרות, למשל במדינות מסוימות אסיה, שם השחקן המקומי בכלל לא יכול להתחרות עם הזרים, יש עוד פחות זרים, לפעמים זר או שניים בקבוצה (סין, פיליפינים, יפן וכו').
מצד שני, אי אפשר לחזור לשנות ה-80, כמו שבשום מקום בעולם לא חוזרים אחורה לשנות ה-80. קבוצות לא יכולות להתחרות באירופה בלי זרים, וגם האוהד הישראלי רוצה לראות כדורסל נורמלי ולא רמה של ליגה לאומית.
בסך הכל ארבעה זרים בלי חוק רוסי היה יכול להיות הפיתרון הכי טוב לכל הצדדים.

הפועל "בנק יהב" ירושלים רואה ערך רב בקביעת הישגים ספורטיביים כקריטריון המרכזי להשתתפות במפעלים האירופאים ומכיוון שליגת האלופות מעניקה הזדמנות שווה לכל קבוצה באירופה להגיע למפעל, החליטה הקבוצה להירשם אליו בפעם הראשונה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מאי 24, 2018 11:31 pm 
Hall of Famer

המתווה החדש מזעזע בעיניי..... מילא בעונה הבאה חוק רוסי עם 6 זרים, אבל עונה אחרי זה אפשר לבחור בין 5 אופציות שונות (!!!), כולל אפשרות ל-6 זרים ללא חוק רוסי (לקבוצות העשירות בלבד כמובן, מה שיגדיל גם את הפער המקצועי בין הקבוצות). איום ונורא.

גם כלפי השופטים היו לחולון טענות רבות. הקבוצה מתכוונת להגיש מכתב רשמי לאיגוד ובו פירוט הטענות שלהם כלפי צוות השיפוט, בעיקר בדקות הסיום. "אנחנו שלטנו לאורך כל המשחק, איך פתאום בשתי הדקות האחרונות הם רצו 0:9, אם לא בעזרת השופטים?"' תהו במועדון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מאי 24, 2018 11:40 pm 
Sophomore

נביא בעירו כתב:
אז ברור שלא קשה לדמיין את ניב ברקוביץ׳, גיל אמיתי, טל דן, ועוד רבים ובינוניים אחרים, משחקים באיזה מכבי רחובות, אבל נראה לי שעל רקע הרמה של הכדורסל בארץ, השאיפה של מכבי ושל הפועל ירושלים להיות קבוצות גדולות באירופה, שאיפה שעומדת בבסיס דרישת המנהלת לשישה זרים, היא לא פחות מופרכת מהדרישה של הישראלים להיות רוב בליגה הישראלית.

:bra_vo:

אמקד יותר- השאיפה של מכבי וי-ם להיות קבוצות גדולות על חשבון שאר הפונקציות של הכדורסל הישראלי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מאי 25, 2018 12:05 am 
Junior

עצם זה שהתקשורת כל כך אצה רצה לאמץ את הקונספט של השחקן הישראלי העצלן אולי מלמד עד כמה ה"חיבוק" שלה שווה משהו.

לתמיר בלאט לא מפסיקים להעיר בשידור על הגנה, ליפתח זיו על קבלת החלטות, לתומר גינת אולי לא על הגנה אבל כן על משחק הפייס אפ שלו. בתכנית הכדורסל הכנראה כמעט יחידה בארץ (אולי אני מפספס משהו) יושב אדון האוזמן "האלמנה השחורה" של הכדורסלן הישראלי וכנראה ממש מתעקש להתמתג כקונטרה נשכנית לאמסלם המלטף. זורק קטנות על רמת ההגנה של שחקנינו העצלנים ומבליט את המתאזרחים שהביאו השנה באספקט הזה, לא מסוגל לתת לנמרוד לוי קרדיט על השיפור שעשה השנה בתכנית האחרונה של חמישיות ומפמפם את עניין החוק הרוסי והשחקן הישראלי העצל תחת כל מיקרופון רענן.

למה להתייחס לנקודות שהועלו בהודעות האחרונות? לא האוזמן מתמצק ומתחזק באג'נדה שלו ועבר לגנוב דעת. מדינה עם סך כשרונות מוגבל, שנות בצורת של שנתונים 89-93 מה זה משנה? מבחינתו ומבחינת צביקה שרף כל הרעות החולות זה העצלות והחוק הרוסי, נו ברצינות...

פה גם אם בטעות מרימים מישהו, מאוד אוהבים אחר כך לקבור אותו (ראו שוב מקרה שון דוסון). בכדורסל האמריקאי מאמנים זוכים לניקוד על "פיתוח שחקנים" - כאן דניאל קופרברג כבר בדקה העשירית של המשחק שלו בליגה מוכרז בפורום סלניוז ככישלון וחסר כישרון לחלוטין. מכבי חיפה שהחתימה את אותו "יוניקורן" מקומי לשלוש שנים, לא מסוגלת לתת לו יותר משש דקות משחק כי עופר רחימי מבועת מעצמו וחושש לצאת מהסבב. אף אחד בתקשורת לא ישאל את המאמנים שאלות קשות כאלה ואחרות, הפרגון עובד גם בכיוון ההפוך למשל הכתבות האובר מפרגנות של ערוץ הספורט לאותו רחימי לאחר ההתפטרות. אף אחד לא ישאל את שיבק למה הוא תקע את לוי בראשון שנה שעברה ב-3 ולמה נתן ליונתן מור, השנה בהרצליה, עד שחיבר משחק אחד טוב השנה, שתי דקות במשחק העוקב. גם בראיון האחרון של שמוליק ברנר בעיתון האיכות "הארץ", הכתב לא מסוגל לשאול את אותו ברנר שאלה קשה אחת. וכל הכתבה הייתה מסע יח"צ זול נוסף של ברנר בו הוא מתלונן על פציעות ומאדיר את לנגפורד (ובעקבות כך מכניס בעקיפין לפרי ושרף) כדי שזה יגרום לו להיראות טוב לקראת הג'וב הבא.

התקשורת עצלה ובזויה שבעתיים מאלה שהיא מסקרת, ואני אפילו לא נכנס לרמה האפסית של ערוץ הספורט בשידורים. החיבוק שלהם הוא בראש של חלק מאיתנו בלבד ולא שווה כלום.

ואגב כל הראייה לטווח קצר של חלק מהמועדונים כאן מתייחסת גם לעניין הזרים - שגם הם לא זוכים ליותר מעשר דקות של חסד או במקרה של תרסון בורל עשרים דקות לפני שמוציאים עליו כתבה בערוץ הספורט שהוא זבל והוא בכלל זר מוזר וכפו אותו על אותו קדוש רחימי.

“I tell ya. I’d have to deck Nate. I’d have to deck him. He be coming and I’d lay one of those picks on him and he’d have to pick his teeth up off the court

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מאי 25, 2018 12:27 am 
Sophomore

החתול יובב כתב:
עצם זה שהתקשורת כל כך אצה רצה לאמץ את הקונספט של השחקן הישראלי העצלן אולי מלמד עד כמה ה"חיבוק" שלה שווה משהו.

לתמיר בלאט לא מפסיקים להעיר בשידור על הגנה, ליפתח זיו על קבלת החלטות, לתומר גינת אולי לא על הגנה אבל כן על משחק הפייס אפ שלו. בתכנית הכדורסל הכנראה כמעט יחידה בארץ (אולי אני מפספס משהו) יושב אדון האוזמן "האלמנה השחורה" של הכדורסלן הישראלי וכנראה ממש מתעקש להתמתג כקונטרה נשכנית לאמסלם המלטף. זורק קטנות על רמת ההגנה של שחקנינו העצלנים ומבליט את המתאזרחים שהביאו השנה באספקט הזה, לא מסוגל לתת לנמרוד לוי קרדיט על השיפור שעשה השנה בתכנית האחרונה של חמישיות ומפמפם את עניין החוק הרוסי והשחקן הישראלי העצל תחת כל מיקרופון רענן.

למה להתייחס לנקודות שהועלו בהודעות האחרונות? לא האוזמן מתמצק ומתחזק באג'נדה שלו ועבר לגנוב דעת. מדינה עם סך כשרונות מוגבל, שנות בצורת של שנתונים 89-93 מה זה משנה? מבחינתו ומבחינת צביקה שרף כל הרעות החולות זה העצלות והחוק הרוסי, נו ברצינות...

פה גם אם בטעות מרימים מישהו, מאוד אוהבים אחר כך לקבור אותו (ראו שוב מקרה שון דוסון). בכדורסל האמריקאי מאמנים זוכים לניקוד על "פיתוח שחקנים" - כאן דניאל קופרברג כבר בדקה העשירית של המשחק שלו בליגה מוכרז בפורום סלניוז ככישלון וחסר כישרון לחלוטין. מכבי חיפה שהחתימה את אותו "יוניקורן" מקומי לשלוש שנים, לא מסוגלת לתת לו יותר משש דקות משחק כי עופר רחימי מבועת מעצמו וחושש לצאת מהסבב. אף אחד בתקשורת לא ישאל את המאמנים שאלות קשות כאלה ואחרות, הפרגון עובד גם בכיוון ההפוך למשל הכתבות האובר מפרגנות של ערוץ הספורט לאותו רחימי לאחר ההתפטרות. אף אחד לא ישאל את שיבק למה הוא תקע את לוי בראשון שנה שעברה ב-3 ולמה נתן ליונתן מור, השנה בהרצליה, עד שחיבר משחק אחד טוב השנה, שתי דקות במשחק העוקב. גם בראיון האחרון של שמוליק ברנר בעיתון האיכות "הארץ", הכתב לא מסוגל לשאול את אותו ברנר שאלה קשה אחת. וכל הכתבה הייתה מסע יח"צ זול נוסף של ברנר בו הוא מתלונן על פציעות ומאדיר את לנגפורד (ובעקבות כך מכניס בעקיפין לפרי ושרף) כדי שזה יגרום לו להיראות טוב לקראת הג'וב הבא.

התקשורת עצלה ובזויה שבעתיים מאלה שהיא מסקרת, ואני אפילו לא נכנס לרמה האפסית של ערוץ הספורט בשידורים. החיבוק שלהם הוא בראש של חלק מאיתנו בלבד ולא שווה כלום.

ואגב כל הראייה לטווח קצר של חלק מהמועדונים כאן מתייחסת גם לעניין הזרים - שגם הם לא זוכים ליותר מעשר דקות של חסד או במקרה של תרסון בורל עשרים דקות לפני שמוציאים עליו כתבה בערוץ הספורט שהוא זבל והוא בכלל זר מוזר וכפו אותו על אותו קדוש רחימי.

+!
החוק המוצע פשוט נורא ואיום. עדיף באמת לסיים את העונה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מאי 25, 2018 12:40 am 
Freshman

המתווה שיגיע לדעתי חייב לכלול בחירה בין 2 או 3 "שיטות" אהל האופציות שעלו לא מבריקות במיוחד- לצורך העניין, אם נס ציונה מעוניינת לשחק באותה השיטה כמו ירושלים נניח (5 זרים ללא חוק רוסי) היא תאלץ לשלם קנס שבחלקו יגיע לירושלים, שתהיה פטורה מקנס עקב השתתפותה באירופה. משמע ירושלים מעשית תפוצה כספית על בחירה בשיטה שאחרות נקנסות עליה.
שאפו על היצירתיות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מאי 25, 2018 12:53 am 
Senior

וואו, המתווה החדש הוא כל כך יותר גרוע מכל אופציה אחרת שהוא גורם לרעיון ה3 זרים ל5 שנים של ניר אלון להראות נהדר.
אני מאוד מקווה שבמכבי חוסכים בכריתת עצים והפסיקו לקנות נייר טואלט עכשיו, עם כל הלשונות שהוגשו להם הישר אל הישבן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מאי 25, 2018 12:55 am 
Senior

אני באמת מעדיף כבר שהעונה הקרובה תישאר מבוטלת מאשר את רעיון ה'שכל אחד יקנה לעצמו את הגבלת הזרים המתאימה לו ולכיסו' המגעילה הזו

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מאי 25, 2018 1:17 am 
Hall of Famer

חוצפן חיובי כתב:
מצד שני, אי אפשר לחזור לשנות ה-80, כמו שבשום מקום בעולם לא חוזרים אחורה לשנות ה-80. קבוצות לא יכולות להתחרות באירופה בלי זרים, וגם האוהד הישראלי רוצה לראות כדורסל נורמלי ולא רמה של ליגה לאומית.
בסך הכל ארבעה זרים בלי חוק רוסי היה יכול להיות הפיתרון הכי טוב לכל הצדדים.

אמת.
אנשים שוכחים, אבל בשנות ה-80' היו גם הגבלות על זרים ב-3 מפעלי גביעי אירופה של פיב"א (2 זרים מותר), כאשר מתאזרח היה נחשב מבחינתם זר ב-3 השנים הראשוות לאזרחות שלו! כך למשל הפועל ת"א ב-83' שיחקה בקוראץ' בלי ווקר וראמזי כי היא רשמה את לבנובסקי ומרסר שבכלל בליגה שלנו כבר היו ישראלים. הפועל ר"ג ב-83' לא הייתה יכולה לשתף את קורקי נלסון במחזיקות כי היא רשמה לשם את פונדקסטר ומאלוביק , ולנסון מבחינת פיב"א עדיין היה זר (בעוד בליגה שלנו הוא כבר שיחק). לריאל מדריד היה שחקן בשם חוסה בריוקוב שהתאזרח ב-1984, ובשלוש עונותיו הראשונות בקבוצה הוא לא שותף בגביע האלופות כי מבחינת פיב"א הוא היה זר, וריאל העדיפה לרשום 2 אמריקאים לשם. אבל בליגה הספרדית הוא שיחק...כנ"ל טרומבו של ברצלונה ב-88' למשל ששיחק רק בספרד אבל לא בגביע האלופות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מאי 25, 2018 2:13 am 
Hall of Famer

עופר האדום כתב:

נורא ואיום
קשה בכלל לדמיין ( גם אם מתאמצים ) הצעה גרועה יותר , מכל הבחינות ( מקצועית , אתית , שיוויונית וכו' ) .

תחשבו לרגע שמיץ' גולדהאר למשל , מחליט פתאום שהוא רוצה לשחק עם יותר זרים בליגה ( גם כאן יש טיעון מקביל שהצלחה באירופה שווה המון כסף וחשיפה לקבוצה , תורמת לפיתוח הכדורגל הישראלי וכו' ) ומוכן לשלם קנס בעבור זה , ולשחק עם כמות זרים גדולה יותר משמעותית משאר הקבוצות .
מישהו בכלל יספור אותו ?!
אז זה מה שנקבל כאן , ועוד ביוזמה של "הרשויות" !

מכבי וירושלים יהיו עם 6 זרים בסגל ( ומכבי עם עוד כמה שלא בסגל - כך שיהיו לנו פה שוב החלפות שבועיות בהתאם לפציעות , כושר משחק וכו' , בפרט שיעלו גם בטח במקביל את המכסה העונתית למשהו כמו 9-10 ... ) , ופטנציאלית 5 מהם על המגרש במקביל , והם ישחקו כמיטב המסורת מול קבוצות עם עשירית/חמישית תקציב , 3 זרים על המגרש בלבד , ואולי עוד אחד על הספסל .
נשמע כיף !

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 680 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 ... 28  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Lakic, uriel17, ציפה דריפה אלמדלסי ו 46 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: