סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ג' ספטמבר 24, 2024 9:30 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 680 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 ... 28  הבא
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: Re: החוק הרוסי יבוטל?
הודעהפורסם: ו' מאי 25, 2018 2:32 am 
Junior

בלוג: הצג בלוג (0)
פשוט בדיחה. כל קבוצות הליגה (למעט מכבי תל אביב אותה זה משרת) חייבות להתאחד כנגד הביזיון שפרנקל & מזרחי רקחו...פשוט לא ייאמן.

מה זה הקשקוש הזה שכל קבוצה 'קונה' לעצמה (או שלא) את המתווה שלה.

איכס !!!

מיליון שקל קנס עלאק. זה פאקינג 1% מהתקציב של מכבי !!! ממש מדגדג אותם... איזה קרקס!

עדיף לסגור את הליגה מאשר להוציא את הליגה למסע הלוויה עם המתווה ההזוי. וכמובן לברך את מכבי תל אביב על זכייה באליפות לשנים הקרובות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מאי 25, 2018 3:18 am 
Freshman

אני לא בטוח עדיין שאנחנו מבינים את השיטות עד הסוף, ממה שאני קורא בוואלה גם בשיטה של 5 או 6 זרים בטופס מותר רק 4 על המגרש, סוג של חוק רוסי מוקטן.
עדיין לא מושלם, אבל פחות גרוע.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מאי 25, 2018 6:22 am 
Hall of Famer

כנראה לא הבנת טוב..... זה המתווה :

3 זרים: מענק 800,000 שקלים.
4 זרים: אין מענק או קנס.
5 זרים ללא חוק רוסי: קנס 500,000 שקלים - קבוצות המשתתפות באירופה פטורות מקנס.
4/5 זרים ו-חוק רוסי: 400,000 שקלים מענק.
6 זרים: מיליון שקלים קנס

עדיף כבר להמשיך עם השביתה ולבטל גם את העונה הבאה מאשר ללכת על הקרקס ההזוי הזה.

גם כלפי השופטים היו לחולון טענות רבות. הקבוצה מתכוונת להגיש מכתב רשמי לאיגוד ובו פירוט הטענות שלהם כלפי צוות השיפוט, בעיקר בדקות הסיום. "אנחנו שלטנו לאורך כל המשחק, איך פתאום בשתי הדקות האחרונות הם רצו 0:9, אם לא בעזרת השופטים?"' תהו במועדון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מאי 25, 2018 6:34 am 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (14)
טוב, לפחות עכשיו לא מתווכחים איתי שזה חוק שוחד פשוטו כמשמעו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מאי 25, 2018 6:40 am 
מנהל פורום

למרות שעכשיו זה כבר לא חוק השוחד אלא חוק קניית האליפות בכסף. אני לגמרי בעד הוספת מענקים לשופטים תמורת אי שריקת עבירות. למה להם לא מגיע?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מאי 25, 2018 6:41 am 
Hall of Famer

אני פשוט לא מאמין שמישהו חושב ברצינות לאשר את הזוועה הזאת.

גם כלפי השופטים היו לחולון טענות רבות. הקבוצה מתכוונת להגיש מכתב רשמי לאיגוד ובו פירוט הטענות שלהם כלפי צוות השיפוט, בעיקר בדקות הסיום. "אנחנו שלטנו לאורך כל המשחק, איך פתאום בשתי הדקות האחרונות הם רצו 0:9, אם לא בעזרת השופטים?"' תהו במועדון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מאי 25, 2018 6:44 am 
מנהל פורום

אולי שוב צריך להזכיר שבסביבות 2004 קבוצות הליגה הסכימו שכל הליגה תשחק עם שלושה זרים, ורק מכבי ישחקו עם ארבעה, ושמעון מזרחי אשכרה הלך עם ההצעה שלו לאירגון השחקנים. אז רק התנגדות של ניר אלון מנעה את זה. ככה שאסור לחשוב על שום הצעה, הזויה ככל שתהיה, כבלתי אפשרית.

בכל אופן אני מאוד מקווה שהפועל תפרוש מהליגה ותלך לאיזה אדריאטית או ליגה קפריסאית או אנא עארף אם הביזיון הזה מתקבל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מאי 25, 2018 6:52 am 
Junior

אם יש דבר אחד יותר מצחין מביטול הליגה שנייה לפני הפלייאוף זה החוק המביך הזה. חייב להגיד שלמרות שכבר כתבתי מתישהו בת'רד הזה שאני סמוך ובטוח שהאנשים שמנהלים פה את העסק ישכילו למצוא את הפתרון הגרוע ביותר, גם אני הופתעתי. אני סופית מפסיק להתייחס לכדורסל ישראלי כאל אהבה או תחביב, ועובר לחשוב עליו כעל הרגל מגונה או אובססיה. עוד משהו מגעיל שצריך להיגמל ממנו...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מאי 25, 2018 7:49 am 
Junior

https://www.haaretz.co.il/misc/article-print-page/.premium-1.6115915

והנה מה שיש לאלון עידן להגיד. אני לא מסכים עם כל מה שהוא כותב, אבל בהחלט מסכים לרוח הדברים

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מאי 25, 2018 8:25 am 
Sophomore

נהדר, לפחות העונה לא מסתיימת, רק הכדורסל כולו מסתיים לשנים הקרובות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מאי 25, 2018 8:38 am 
Hall of Famer

אז מסתבר שהפיתרון קצת פחות גרוע ממה שהוצג הלילה :

בעונה הבאה - חוק רוסי ו-6 זרים.
בעונה שאחרי - אין חוק רוסי. קבוצה עם 3 זרים תקבל מענק, קבוצה עם 5 זרים תשלם חצי מיליון ש"ח, אין 6 זרים.

פיתרון לא מדהים, אבל לא גרוע בצורה קיצונית.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מאי 25, 2018 8:40 am 
Hall of Famer

אה, ו-

עופר האדום כתב:
מישהו עוד חושב שהעונה באמת תתבטל.....?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מאי 25, 2018 9:05 am 
מנהל פורום

איפה נכתב שאין שישה זרים?

בכל אופן זוועה מוחלטת גם בגירסה הזו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מאי 25, 2018 9:06 am 
Junior

הסכם סביר, בהנחה שקבוצות עם מעל 3 זרים יחויבו לשחק עם ישראלי אחד בחמישיה.

אני הייתי מבטל את החוק הרוסי לגמרי קרי קבוצות עם 3 זרים גם ככה לא רלוונטי וקבוצות עם למעלה מכך שישתפו רק ישראלי אחד אבל זה מחיר הפשרה כנראה.

בסך הכל דומה שארגון העצלנים הצליח. סביר לאור התמריץ שרוב קבוצות הליגה ימשיכו עם המתכונת של החוק הרוסי ובנוסף אין 6 זרים.
מנגד, ממה שאני מבין בנושא המתאזרחים לא נגעו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מאי 25, 2018 9:07 am 
Hall of Famer

בשעה הזאת יש הצבעה של השחקנים על המתווה החדש.. .

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מאי 25, 2018 9:10 am 
Sophomore

החתול יובב כתב:
עצם זה שהתקשורת כל כך אצה רצה לאמץ את הקונספט של השחקן הישראלי העצלן אולי מלמד עד כמה ה"חיבוק" שלה שווה משהו.

לתמיר בלאט לא מפסיקים להעיר בשידור על הגנה, ליפתח זיו על קבלת החלטות, לתומר גינת אולי לא על הגנה אבל כן על משחק הפייס אפ שלו. בתכנית הכדורסל הכנראה כמעט יחידה בארץ (אולי אני מפספס משהו) יושב אדון האוזמן "האלמנה השחורה" של הכדורסלן הישראלי וכנראה ממש מתעקש להתמתג כקונטרה נשכנית לאמסלם המלטף. זורק קטנות על רמת ההגנה של שחקנינו העצלנים ומבליט את המתאזרחים שהביאו השנה באספקט הזה, לא מסוגל לתת לנמרוד לוי קרדיט על השיפור שעשה השנה בתכנית האחרונה של חמישיות ומפמפם את עניין החוק הרוסי והשחקן הישראלי העצל תחת כל מיקרופון רענן.

למה להתייחס לנקודות שהועלו בהודעות האחרונות? לא האוזמן מתמצק ומתחזק באג'נדה שלו ועבר לגנוב דעת. מדינה עם סך כשרונות מוגבל, שנות בצורת של שנתונים 89-93 מה זה משנה? מבחינתו ומבחינת צביקה שרף כל הרעות החולות זה העצלות והחוק הרוסי, נו ברצינות...

פה גם אם בטעות מרימים מישהו, מאוד אוהבים אחר כך לקבור אותו (ראו שוב מקרה שון דוסון). בכדורסל האמריקאי מאמנים זוכים לניקוד על "פיתוח שחקנים" - כאן דניאל קופרברג כבר בדקה העשירית של המשחק שלו בליגה מוכרז בפורום סלניוז ככישלון וחסר כישרון לחלוטין. מכבי חיפה שהחתימה את אותו "יוניקורן" מקומי לשלוש שנים, לא מסוגלת לתת לו יותר משש דקות משחק כי עופר רחימי מבועת מעצמו וחושש לצאת מהסבב. אף אחד בתקשורת לא ישאל את המאמנים שאלות קשות כאלה ואחרות, הפרגון עובד גם בכיוון ההפוך למשל הכתבות האובר מפרגנות של ערוץ הספורט לאותו רחימי לאחר ההתפטרות. אף אחד לא ישאל את שיבק למה הוא תקע את לוי בראשון שנה שעברה ב-3 ולמה נתן ליונתן מור, השנה בהרצליה, עד שחיבר משחק אחד טוב השנה, שתי דקות במשחק העוקב. גם בראיון האחרון של שמוליק ברנר בעיתון האיכות "הארץ", הכתב לא מסוגל לשאול את אותו ברנר שאלה קשה אחת. וכל הכתבה הייתה מסע יח"צ זול נוסף של ברנר בו הוא מתלונן על פציעות ומאדיר את לנגפורד (ובעקבות כך מכניס בעקיפין לפרי ושרף) כדי שזה יגרום לו להיראות טוב לקראת הג'וב הבא.

התקשורת עצלה ובזויה שבעתיים מאלה שהיא מסקרת, ואני אפילו לא נכנס לרמה האפסית של ערוץ הספורט בשידורים. החיבוק שלהם הוא בראש של חלק מאיתנו בלבד ולא שווה כלום.

ואגב כל הראייה לטווח קצר של חלק מהמועדונים כאן מתייחסת גם לעניין הזרים - שגם הם לא זוכים ליותר מעשר דקות של חסד או במקרה של תרסון בורל עשרים דקות לפני שמוציאים עליו כתבה בערוץ הספורט שהוא זבל והוא בכלל זר מוזר וכפו אותו על אותו קדוש רחימי.

לא ברור למי בדיוק אתה עונה, אבל בהנחה שלפחות בחלקו אליי אז אומר שאתה דווקא חוזר על דברים שאני אמרתי בפוסטים קודמים -
1. לא טענתי שהבעייה היא עצלנות אלא אנושיות רגילה בסביבה חסרת תמריצים מספיקים (לשחקנים המובילים שמקומם מובטח בליגת העל בזכות כישרון/גובה וכו'. דווקא לגבוליים יש המון תמריץ לעבוד אבל אין כישרון). אני לחלוטין מסכים שרוב בני האדם (כולל אותי) היו מתנהגים ככה אבל זה בדיוק אומר שצריך לייצר מערכת עם יותר תמריצים *שתחייב* אותם לעשות יותר ולהשתפר (גם כשזה פחות בא להם).
2. לגבי החיבוק בתקשורת בימים כתיקונם, עצם זה שמדברים עליהם כשחקנים מול הזרים זו חיבוק מהתקשורת. עצם זה שהפרשן לא מזכיר את זה שבלי דרכון ישראלי אף אחד מהם בכלל לא משחק בליגה הראשונה זה חיבוק. עצם זה שלפני משחק ערוץ 5 עושה ראש בראש של אליהו מול איזה גינת כאילו שני השחקנים הצדדיים האלו רלוונטיים למשהו זה חיבוק וכו וכו. אני כן מסכים איתך שכמו שאוהבים אצלנו להאדיר אוהבים גם לשחוט.
3. לגבי לקיחת הצד של התקשורת. התקשורת בארץ אכן תת רמה, עצלנית, רכילאית במהותה ומלאת אינטרסים ובספורט זה נכון שבעתיים. אין לנו וויכוח פה.
4. כל מה שאמרת על המאמן מצויין ונכון. הצעתי הרבה פתרונות שיעזרו להקל על זה (בונוס לקבוצה שמחתימה מאמן ליותר משנה בלי אופציה לצאת, רצפת שכר למאמנים כדי שלא בקלות יפטרו אותם, חוק שאוטומאטית בפיטורי מאמן עוזר המאמן מפוטר יחד איתו למניעת חשש לחתירה או אפילו איסור על החתמת מאמן באמצע עונה אם רוצים ללכת קיצוני) כמו שגם הצעתי הרבה פתרונות לעניין הטבות המס של הזרים והמתאזרחים החדשים (מס ליגה לזר 4 ומעלה שיילך למחלקות נוער שמפתחות צעירים לבוגרים וככה תפתור גם את בעיית מחלקות הנוער) וכמו שאפשר להציע פיתרון לכל "כשל שוק". הבעייה היא שאלו הם רק התירוצים השחקנים לא באמת מעוניינים שרק נפתור להם את "כשלי השוק" האלו וניתן להם להתחרות בצורה הוגנת, הם מעוניינים לקבל סוג של קביעות בצורת פטור מתחרות אמיתית (כלומר להתחרות עם עצמם) ולכן הכעס עליהם וההסתכלות עליהם כמו על כל וועד עובדים עם שאלטר.

נערך לאחרונה על ידי גמליאל בתאריך ו' מאי 25, 2018 9:15 am, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מאי 25, 2018 9:12 am 
Sophomore

אדום88 כתב:
פשוט בדיחה. כל קבוצות הליגה (למעט מכבי תל אביב אותה זה משרת) חייבות להתאחד כנגד הביזיון שפרנקל & מזרחי רקחו...פשוט לא ייאמן.

מה זה הקשקוש הזה שכל קבוצה 'קונה' לעצמה (או שלא) את המתווה שלה.

איכס !!!

מיליון שקל קנס עלאק. זה פאקינג 1% מהתקציב של מכבי !!! ממש מדגדג אותם... איזה קרקס!

עדיף לסגור את הליגה מאשר להוציא את הליגה למסע הלוויה עם המתווה ההזוי. וכמובן לברך את מכבי תל אביב על זכייה באליפות לשנים הקרובות.

אם רוצים להיות אפקטיביים הקנס חייב להיות כאחוז מתקציב הקבוצה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מאי 25, 2018 9:26 am 
Hall of Famer

ראובן כתב:
איפה נכתב שאין שישה זרים?

בכל אופן זוועה מוחלטת גם בגירסה הזו.

זה ההסכם..... גג 5 זרים.

ההסכם הנוכחי טוב בהרבה ממה שפורסם הלילה - מערב פרוע של 5 אפשרויות שונות לכל קבוצה עם חוק רוסי, בלי חוק רוסי, וכמובן אפשרות דה-לוקס לעשירים עם 6 זרים ללא חוק רוסי.....

בפיתרון הנוכחי אין חוק רוסי, ויש רק 3 אופציות כשהכי גרועה זה 5 זרים. כדי להפוך את היתרון הזה לסביר פלוס פלוס, אני הייתי קובע שמי שבוחר באופציית חמשת הזרים, ישחק עם חוק רוסי לייט, שמחייב שחקן ישראלי אחד על הפרקט.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מאי 25, 2018 9:40 am 
Junior

מרוב מתווים נתקעתי על הגירסה הקודמת.

המתווה הנוכחי טוב מאוד. בפועל אני מעריך ש-6-7 קבוצות ישחקו 3 זרים בלבד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מאי 25, 2018 9:46 am 
Hall of Famer

השחקנים אישרו את המתווה. אריה, תגיד ללוקאס לבטל את כרטיס הטיסה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מאי 25, 2018 9:50 am 
Junior

אני אגיד לו, בכל מקרה עצם ביטול החוק הרוסי זו הבשורה האמיתית, ברוך שפטרנו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מאי 25, 2018 9:57 am 
Hall of Famer

החוק הרוסי לא נעלם לחלוטין, מאחר ומדובר על כך שמעונת 19-20 יהיה מותר לשתף עד 4 זרים על הפרקט. חוק רוסי לייט.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מאי 25, 2018 9:59 am 
Junior

לא נכון, תקרא שוב פעם: ניתן, תמורת קנס, לשתף 5 זרים ללא מגבלות החוק הרוסי. מי שישתף עד 3 זרים יקבל מענק.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מאי 25, 2018 10:03 am 
Hall of Famer

ציטוט:
08:55: ארגון השחקנים פרסם את פרטי המתווה החדש, והודיע כי השחקנים מצביעים ברגעים אלה על אישורו.

"הדיונים בין ארגון שחקני הכדורסל לבין מנהלת הליגה נמשכו במהלך כל הלילה ולקראת בוקר סוכם - בעונת המשחקים הקרובה יימשך החוק הקובע כי חובה לשתף שני שחקנים ישראלים בחמישייה. קבוצות יוכלו לשתף עד שישה זרים, כאשר קבוצה שתסתפק בארבעה זרים תזכה לבונוס כספי של רבע מיליון שקלים. קבוצה שתבחר לשחק עם שישה זרים תחויב בפיצוי שיועבר לקופת המנהלת. גובה הפיצוי ייקבע בוועדה המיוחדת שתקום בראשות מנכ"ל משרד הספורט.

לגבי עונת המשחקים הבאה סוכם כי אם לא יושגו הסכמות בוועדה שתוקם, יהיו שלוש אפשרויות: שיתוף של שלושה זרים וקבלת בונוס כספי שיגיע עד לכמיליון שקלים (הסכום המדויק ייקבע בוועדה). שיתוף ארבעה זרים ללא קבלת בונוס כספי. שיתוף חמישה זרים וחיוב בפיצוי של חצי מיליון שקלים שיועבר לקופת המנהלת. הקבוצות יוכלו לשתף מקסימום ארבעה זרים בחמישייה".

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מאי 25, 2018 10:04 am 
Hall of Famer

עוד נקודה חיובית מאוד בהסכם הזה, שהוא לא מהווה סולם למכבי לרדת מרעיוו הפיצול...... יהיה משעשע.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 680 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 ... 28  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: B.a.c, uriel17 ו 27 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: