סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ג' ספטמבר 24, 2024 7:41 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 680 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28  הבא
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: Re: החוק הרוסי יבוטל?
הודעהפורסם: ו' מאי 25, 2018 5:21 pm 
Junior

בלוג: הצג בלוג (0)
ראי שעל הקיר כתב:
ספר לי בבקשה כמה מתאזרחים של מכבי משלמים מס של זרים.
אתה יודע מה? בתור בונוס ספר לי גם כמה מתאזרחים של חולון משלמים מס של זרים.
אתה רשאי להתייעץ עם החבר הטלפוני שלך רד סומו, למרות שיש לי תחושה שהוא יטעה אותך.

אם אתה יודע שהמצב כיום שונה, בבקשה נא לעדכן את כל כתבי הספורט, ואולי אפילו את ארגון השחקנים שהשתמש בקייס הזה לא פעם אחת במשא ומתן...
הרי אתה יודע הכי טוב.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מאי 25, 2018 5:24 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (6)
כתבי הספורט שאתה מדבר עליהם לא ידעו עד מקרה ג'ורדן פארמר שישראלים בשנה הראשונה (בכל מקצוע) לא משלמים מס ישראלי. אז למה שאסתמך על הידע הכה מעמיק שלהם?
גם את "הידע" שלהם עכשיו יש לי הרגשה שהם קיבלו בעיקר מהטור של מתן נאור.

ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את קרתגו ולבטל את חץ הפוזשן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מאי 25, 2018 5:25 pm 
Junior

מה כל כך נשמע לך מוזר? הקבוצות פשוט משלמות על המתאזרחים כאל זרים. זה די פשוט לביצוע כל עוד מישהו לא יתן על זה את הדין

אם אתה רוצה להחריג את השנה הראשונה של מתאזרח - זה גם קצת אבסורד - השנה לדוגמה כל שלושת המתאזרחים של אשדוד הם בשנה הראשונה בארץ.

בקיצור - צריך להסדיר את זה בכדורסל הישראלי, לדעתי, אי אפשר להגיד "ככה זה בארץ" וזהו

נערך לאחרונה על ידי אדום88 בתאריך ו' מאי 25, 2018 5:33 pm, נערך 2 פעמים בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מאי 25, 2018 5:29 pm 
Hall of Famer

תגיד כמו מישהו אחר פה שאתה נוטה לחשוב. זה מנצח כל טיעון.
יש פה כמה עורכי דין ורואי חשבון שקצת מכירים עניינים כאלה, אני מניח שאפילו יותר מכתבי הספורט אם דבר כזה יכול להיות, לפחות אלה שכתבו כאן כתבו שאין סיכוי שרשות המסים מאפשרת למצב כזה להתקיים. הם ישראלים, מרכז חייהם בישראל, והם אחרי השנה הראשונה. בעיני זו דיסאינפורמציה שרוכבת על הרעש הגדול שעשה פה סיפור פארמר ורוצ'סטי.

לגבי השנה הראשונה - למה צריך להסדיר את זה אחרת מכל מקצוע אחר?

נערך לאחרונה על ידי ראי שעל הקיר בתאריך ו' מאי 25, 2018 5:33 pm, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מאי 25, 2018 5:33 pm 
Junior

ראי שעל הקיר כתב:
יש פה כמה עורכי דין ורואי חשבון שקצת מכירים עניינים כאלה, אני מניח שאפילו יותר מכתבי הספורט אם דבר כזה יכול להיות, לפחות אלה שכתבו כאן כתבו שאין סיכוי שרשות המסים מאפשרת למצב כזה להתקיים. הם ישראלים, מרכז חייהם בישראל, והם אחרי השנה הראשונה. בעיני זו דיסאינפורמציה שרוכבת על הרעש הגדול שעשה פה סיפור פארמר ורוצ'סטי.
הראש הישראלי יודע לעשות הכל - גם לתחמן את רשות המיסים (מי ישמע איזו משימה מסבוכת לערבב משרד ממשלתי קקמייקה)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מאי 25, 2018 5:35 pm 
Hall of Famer

כן, גם לרכב על סיפור ולמכור דיסאינפורמציה יכול הראש הישראלי.
ותראה מה זה, אפילו לקנות דיסאינפורמציה הראש הישראלי יכול.

ואפשר להגיד מה שרוצים על רשות המסים, רשות קקמייקה היא לא ממש... יודע מה? נסה לתחמן אותם, זה הרי לא בעייה אתה אומר, ונראה מה יקרה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מאי 25, 2018 5:38 pm 
Hall of Famer

אדום, בלי קשר למרה הזה ספציפי: תמיד תיקח בערבון מוגבל מה שעיתונאים אומרים, בטח במקרים כמו ספורט שאהדה לפעמים נכנסת בדרך מה מוצגים דברים.
כמות הטעויות או ההטעיות שנתקלתי בהן בנוגע להסטוריה של כדורסל הישראלי בשביל להראות אג'נדה מסוימת, אם אם במזיד ובין אם בגלל טעות, היא לא קטנה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מאי 25, 2018 6:12 pm 
מנהל פורום

אדום88 כתב:
Mano כתב:
אדום88 כתב:
לאומית כתב:
חולון מכבי תל אביב ו...
ספר לי שלושת המתאזרחים שלנו..אני כנראה שנה בארנה וחי בבועה..

הנה קישור לסגל -
http://basket.co.il/team.asp?TeamId=975
תסייע לי למצוא את 3 המתאזרחים שלנו. אני לא הצלחתי. מצאתי רק אחד.

את קרטר לא מחשיבים?
אם מחשיבים אותו צריך גם להחשיב את בר טימור, יוגב אוחיון, ליאור אליהו, רם אליאספור, ושני שחקני הנוער שמחממים את הספסל למתאזרחים. כל אלה נולדו בארץ לאמהות ישראליות, כמו קרטר. ב2013 הוא אפילו היה מועמד לנבחרת העתודה.

אתה יותר מדי מתעסק בהגדרות הטכניות.
הרי מה שמפריע בכל הסיפור עם *ריבוי* המתאזרחים זה לא איפה הם נולדו, אלא שמדובר בשחקנים אמריקאים, שתופסים מקום של שחקנים ששיחקו בגילאי הנוער בארץ והתפתחו פה כשחקנים.
הרי אף אחד לא מתייחס לאיגור קולשוב כאל מתאזרח, אפילו שהוא לא נולד בארץ.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מאי 25, 2018 6:20 pm 
Sophomore

אדום88 כתב:
ראי שעל הקיר כתב:
הראש הישראלי יודע לעשות הכל - גם לתחמן את רשות המיסים (מי ישמע איזו משימה מסבוכת לערבב משרד ממשלתי קקמייקה)

כמה פעמים יצא לך להתחכך עם רשות המסים? לפי המשפט הזה שלך או שבכלל לא או שאתה בן לאחת מהמשפחות השולטות במשק.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מאי 25, 2018 6:28 pm 
Junior

נעים להכיר. ניר מימון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מאי 25, 2018 6:50 pm 
Junior

ודים כתב:
אדום88 כתב:
Mano כתב:
אדום88 כתב:
לאומית כתב:
חולון מכבי תל אביב ו...
ספר לי שלושת המתאזרחים שלנו..אני כנראה שנה בארנה וחי בבועה..

הנה קישור לסגל -
http://basket.co.il/team.asp?TeamId=975
תסייע לי למצוא את 3 המתאזרחים שלנו. אני לא הצלחתי. מצאתי רק אחד.

את קרטר לא מחשיבים?
אם מחשיבים אותו צריך גם להחשיב את בר טימור, יוגב אוחיון, ליאור אליהו, רם אליאספור, ושני שחקני הנוער שמחממים את הספסל למתאזרחים. כל אלה נולדו בארץ לאמהות ישראליות, כמו קרטר. ב2013 הוא אפילו היה מועמד לנבחרת העתודה.

אתה יותר מדי מתעסק בהגדרות הטכניות.
הרי מה שמפריע בכל הסיפור עם *ריבוי* המתאזרחים זה לא איפה הם נולדו, אלא שמדובר בשחקנים אמריקאים, שתופסים מקום של שחקנים ששיחקו בגילאי הנוער בארץ והתפתחו פה כשחקנים.
הרי אף אחד לא מתייחס לאיגור קולשוב כאל מתאזרח, אפילו שהוא לא נולד בארץ.

אבל זה לא מסתדר עם טענות על צברים טהורי גזע, חשבתי שזה הנושא כאן

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מאי 25, 2018 7:32 pm 
Junior

יפה, נראה שעתיד הכדורסל פה מבטיח מתמיד עם ההחלטות החכמות, הלא אינטרסנטיות והראיה לטווח ארוך.

רק צריך להמשיך במסלול הנוכחי ואפשר אפילו להגיע לרמת העניין וההצלחה של כדורעף.

גיא פניני, קפטן מכבי, לשחקן הפועל : "אתה נאצי, שיהיה סרטן בראש לך ולאבא שלך".

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מאי 25, 2018 10:06 pm 
Sophomore

אדום88 כתב:
נעים להכיר. ניר מימון.

וואו! אני אלך לשים קרח על הכוויה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מאי 25, 2018 11:13 pm 
Hall of Famer

עכשיו קראתי שוב את הטור של מתן נאור. אני לא יודע למה הובן ממנו שכל המתאזרחים משלמים מס של זרים. הוא לא אמר את זה (והתנצלותי לפניו כי גם אני הבנתי אותו לא נכון).
הוא אמר "רובם", לא כולם. והסיבה פשוטה - רוב המתאזרחים בליגה הם מתאזרחים חדשים. כך שאין פה סתירה.
מתן נאור ספר 19 מתאזרחים. לא ספרתי את כל המתאזרחים בליגה אבל נניח שהנתון הזה נכון. אני סופר בליגה רק 7 מתאזרחים מעבר לשנה הראשונה (למשך כל העונה) - ג'ונדי, טיוס, ג'ייק כהן, אלכסנדר, קולמן, רוזפלט, דאגלס. פספסתי מישהו? אם לא פספסתי, כל השאר הם חדשים. יש את בנקס והאוול שהתאזרחו בשלב מתקדם של העונה הקודמת, לכן גם הם היו בגדר מתאזרחים חדשים במשך רוב העונה הנוכחית.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' מאי 26, 2018 2:05 am 
Junior

נדמה לי שגם וורקמן מתאזרח.

בכל מקרה, למה שהמנהלת לא תחליט שזר יחשב כל מי שמשלם מס כזר, לא משנה אם הוא מתאזרח או לא? האם יש כאן בעיה משפטית?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' מאי 26, 2018 3:00 am 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

לאומית, כמה זרים הספיקו לעלות לטיסה של 8 בבוקר?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' מאי 26, 2018 8:12 am 
Hall of Famer

מנחם כתב:
נדמה לי שגם וורקמן מתאזרח.

בכל מקרה, למה שהמנהלת לא תחליט שזר יחשב כל מי שמשלם מס כזר, לא משנה אם הוא מתאזרח או לא? האם יש כאן בעיה משפטית?

נכון, שכחתי את וורקמן.
לגבי השאלה שלך, אתה בעצם מציע למנוע מאזרח ישראלי שעוסק במשלח ידו גישה חופשית למקום עבודה כי הוא מנצל זכות שמגיעה לו על פי חוק, רק בגלל שמשלח ידו הוא במקרה כדורסלן. בכל משלח יד אחר הוא כן היה מקבל את הזכות הזו ואף אחד לא היה מונע ממנו "בתמורה" גישה חופשית למקום עבודה. התחושה שלי היא שזה יהיה מאד בעייתי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' מאי 26, 2018 9:42 am 
Sophomore

בעייתי מאוד אנדרסטייטמנט. זה פשוט לא חוקי.
למה לעזאזל אנשים ממשיכים לקנות את הפרופוגנדה הזולה הזאת כאילו יש חוקים מיוחדים לכדורסל שנועדו לפגוע בצברים המצוינים ובאותה נשימה להציע לשנות אמנות מס בינ"ל וחוקי מדינה שנועדו בכלל לתכליות אחרות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' מאי 26, 2018 10:05 am 
Sophomore

זה סותר את חוק יסוד חופש העיסוק. ללא ספק.

אבל מצד שני חוק יסוד חופש העיסוק היה בתקופת חוקי בריסקר ולא קרה כלום. גם בית המשפט האמריקאי לא מתערב בדראפט למשל.

יכול להיות שזה יצריך שינוי בהגדרה המשפטית של הליגה והמנהלת. אבל לא הייתי פוסל שזה אפשרי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' מאי 26, 2018 10:15 am 
Sophomore

חוק המס עצמו מפלה בין אזרחים על פי הוותק שלהם באזרחות. למה שתקנות הליגה לא יוכלו לעשות משהו דומה?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' מאי 26, 2018 10:18 am 
Junior

הדרך הכי טובה היא לקוות שמנהלינו המקצועיים הטובים יראו שהדרך הנכונה היא להחתים שחקן צעיר לחוזה ארוך טווח תוך ניסיון לפתח את הכישרון שלו ולקצור פירות בהמשך. כמו שאמסלם עושה (גם עם טרידוול הנהדר) וג'ף רוזן גם התחיל בדמדומי העונה הזו, אז אולי הוא משנה כיוון גם כן.

נקווה שגם הם הבינו אחרי הנחיל מתאזרחים המוצלח של השנה, שלגרד רבע כישרון בשביל שמינית המחיר לא ייתן להם הרבה. לצערי, מועדון עם אפיק כלכלי מוגבל כמו אשדוד נראה שעדיין יחפש טלאים מהירים וזולים. השנה עוד הצליח להם ההתארגנות בדקה ה-91 - רק שבניגוד לסברה מוזר שרצה בת'רד הזה.. זה לא ממש בזכותם של ווריק ואדם הוניג.

גם לולא המתאזרחים הולכים להתפנות הרבה ג'ובים בשנה - שנתיים הקרובות ויווצרו הזדמנויות. ברקוביץ, ניסים, בן שימול, חנוכי (הוא לא בן מאתיים כבר?), קולמן ויבזורי, אליהו והלפרין כולם על אדי דלק אחרונים.

ואני לא מחשיב שחקנים שמזדקנים בכבוד כגון שולדי, פניני ולימונד או לא בכבוד כמו כדיר. אבל זה גם לא יימשך לעד.

“I tell ya. I’d have to deck Nate. I’d have to deck him. He be coming and I’d lay one of those picks on him and he’d have to pick his teeth up off the court

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' מאי 26, 2018 10:24 am 
Sophomore

החתול יובב כתב:
הדרך הכי טובה היא לקוות שמנהלינו המקצועיים הטובים יראו שהדרך הנכונה היא להחתים שחקן צעיר לחוזה ארוך טווח תוך ניסיון לפתח את הכישרון שלו ולקצור פירות בהמשך. כמו שאמסלם עושה (גם עם טרידוול הנהדר) וג'ף רוזן גם התחיל בדמדומי העונה הזו, אז אולי הוא משנה כיוון גם כן.

נקווה שגם הם הבינו אחרי הנחיל מתאזרחים המוצלח של השנה, שלגרד רבע כישרון בשביל שמינית המחיר לא ייתן להם הרבה. לצערי, מועדון עם אפיק כלכלי מוגבל כמו אשדוד נראה שעדיין יחפש טלאים מהירים וזולים. השנה עוד הצליח להם ההתארגנות בדקה ה-91 - רק שבניגוד לסברה מוזר שרצה בת'רד הזה.. זה לא ממש בזכותם של ווריק ואדם הוניג.

גם לולא המתאזרחים הולכים להתפנות הרבה ג'ובים בשנה - שנתיים הקרובות ויווצרו הזדמנויות. ברקוביץ, ניסים, בן שימול, חנוכי (הוא לא בן מאתיים כבר?), קולמן ויבזורי, אליהו והלפרין כולם על אדי דלק אחרונים.

ואני לא מחשיב שחקנים שמזדקנים בכבוד כגון שולדי, פניני ולימונד או לא בכבוד כמו כדיר. אבל זה גם לא יימשך לעד.

כן רק שכל התזה שלך מתבססת על זה שאכן משתלם לקחת שחקן צעיר כזה להחתים אותו על חוזה ארוך טווח ולהשקיע בו לאורך זמן בדקות משחק וכו׳. אבל אוליי בהינתן הכישרון המוגבל גם של השחקנים היותר בולטים שלנו + השכר העצום שהם דורשים לחוזה ארוך טווח גם בגיל צעיר (נסה עכשיו להחתים את יפתח זיו לחמש שנים ב 100,000 למשל ונראה אם תצליח) + הסיכון שכמו כל השקעה בשלב seed כזה אתה בהחלט יכול להיכשל ממיליון סיבות גם אם עשית הכל נכון (השחקן מתגלה כחסר אופי וכו) אז אוליי תסיק שזה דווקא לא כזה צעד חכם ויש סיבה למה מנהלי הקבוצות לא באמת עושים את זה..

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' מאי 26, 2018 10:36 am 
Junior

אף אחד לא מדבר על יפתח זיו. הוא כבר פרץ ונותן תפוקה וצריך בצדק לדרוש שכר מוגדל. הוא גם השחקן הכי כישרוני בעמדה שלו חמש שנים קדימה ואחורה בשנתונים כנראה. ואני מבין חשש של שחקן כזה מלחתום שנתיים בקבוצה שהיא לא קבוצת צמרת שם יציבות זאת מילה גסה (כמובן שבית הלחמי וגלבוע הם יוצאי דופן).

להגיד שזה לא נעשה, נובע מחוסר ידיעה שכן גם הפועל החתימה את לאומי לשלוש שנים, ראשון החתימה את סולומון לשנתיים (רק בחרה לייבש אותו אחר כך). אין לי מושג מה השכר שלהם, קשה לי להאמין שזה משהו שאי אפשר לעמוד בו. לאור העובדה שהשנתונים 84-87 הולכים לעזוב בקרוב את הליגה, ונשארו שאריות מתאזרחים בלבד, אני לא רואה את החיסרון הגדול בלהמר על שחקנים כגון יונתן מור ונתנאל ארצי, אריאל נבון בחוזה ארוך טווח. במיוחד מועדונים כמו נהריה ואשדוד שלא בורכו במחלקות נוער מעולות.

“I tell ya. I’d have to deck Nate. I’d have to deck him. He be coming and I’d lay one of those picks on him and he’d have to pick his teeth up off the court

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' מאי 26, 2018 11:34 am 
Junior

יפתח זיו הוא באמת הקרם דה לה קרם של השחקנים הישראלים וזו בדיוק הבעיה...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' מאי 26, 2018 11:46 am 
Junior

עוד ציוץ..

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 680 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 8 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: