סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ד' ספטמבר 25, 2024 9:36 am

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 108 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ב' מאי 28, 2018 9:44 am 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (0)
את לברון אפשר להפיל, אבל פיל אי אפשר ללברון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מאי 28, 2018 9:56 am 
מנהל פורום

יפה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מאי 28, 2018 10:02 am 
מנהל פורום

לברון יותר מזוקן מפיל, אבל פחות גדול.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מאי 28, 2018 10:08 am 
Hall of Famer

לא בהכרח:

תמונה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מאי 28, 2018 10:21 am 
Sophomore

לברון אולי הגדול בכל הזמנים, אולי השני הגדול בכל הזמנים. הוא קלעי הפליאוף הגדול בכל הזמנים, ובסבירות לא נמוכה יסיים כקלעי העונה הסדירה הגדול ביותר בכל הזמנים.
רק מעיקה לי המחשב שהוא יסיים את הקריירה עם 3 אליפויות בלבד.
פחות מג'ורדון, בראיינט, שאקיל וכו'.
60 שחקנים~ כבר עכשיו עוקפים אותו . . .

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מאי 28, 2018 10:31 am 
Senior

עם כל הקרדיט שמגיע ללברון על הפלייאוף העצום שלו (והתחושה שהוא רק הולך ומשתפר בגיל 34 ממש מרגיזה), הסיפור של המשחק הזה הוא קודם כל ההופעה החלשה של הסלטיקס.
אחרי רבע ראשון מצוין דווקא, בשלושת הבאים הם פשוט נחנקו אחד אחרי השני, כשבסיום אפילו הורפורד שהיה טוב לאורך כל המשחק הפסיק להיות יעיל בהתקפה.
חוץ מטייטום, שבאמת מעניין מה הוא הולך להיות, כרגע נראה שאולסטאר קבוע זה כמעט הרצפה שלו, ומרקוס סמארט שאי אפשר להגיד עליו שהוא נחנק, אבל סירב להפסיק ליידות לבנים מהשלוש.

קצת מאכזב, אבל מאוד צפוי.
לברון ענק, אבל המזרח פשוט קל מדי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מאי 28, 2018 10:53 am 
Junior

חלק מהסיפור של בוסטון זה טרי רוזייר. אחלה רכז מחליף, אולי גם רכז פותח בחלק מהקבוצות בליגה, אבל לא רכז לקבוצה שרוצה לעשות גמר או יותר מזה. היו כל מיני דיבורים על טרייד על קיירי (נניח תמורת קאווי) מתוך הנחה שרוזייר יכול לקבל את המפתחות, עכשיו די ברור שהוא לא מספיק יציב.
קיירי היה מאד חסר במשחק אתמול. היכולת שלו לעשות נקודות כשהכל תקוע היה יכול לעשות את ההבדל.
קראתי שזאק לואו מעריך שהסלטיקס ישמרו על הסגל שלהם בעונה הבאה, כולל מרכוס סמארט. יהיה מעניין לראות איך קיירי ואירווינג חוזרים וכמה בראון וטייטום יכולים להמשיך להשתפר.
אבל זה דני איינג', ולדעתי הוא לא סיים עם הטריידים. יותר מזה, אני לא בטוח שיש שחקן אחד שחסין בפני טרייד - לא טייטום, לא בראון, אפילו לא קיירי ואירווינג.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מאי 28, 2018 11:22 am 
מנהל פורום

אתה קצת מגזים עם המאניה של איינג' לטריידים
הטרייד על איזאה לא היה מפתיע בכלל, אפילו אני הדל באלפי מנשה כתב פה יותר מפעם שהוא לא שחקן לקבוצה עם שאיפות לתואר מהמון סיבות. הגנה, שחיטה בקצב המשחק וכו
אגב גם קיירי סובל מבעיות דומות לכן אני חוזה שאם יהיה טרייד, הוא יהיה רק על קיירי, כל השאר מכרה זהב

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מאי 28, 2018 11:41 am 
Junior

uriel17 כתב:
אתה קצת מגזים עם המאניה של איינג' לטריידים
הטרייד על איזאה לא היה מפתיע בכלל, אפילו אני הדל באלפי מנשה כתב פה יותר מפעם שהוא לא שחקן לקבוצה עם שאיפות לתואר מהמון סיבות. הגנה, שחיטה בקצב המשחק וכו
אגב גם קיירי סובל מבעיות דומות לכן אני חוזה שאם יהיה טרייד, הוא יהיה רק על קיירי, כל השאר מכרה זהב

זה לא רק אייזיאה, הוא פירק לגמרי את הקבוצה בשנים האחרונות. לדעתי הקבוצה במגמה מעולה אבל עדיין לא בלבל של לתת פייט אמיתי לג"ס או האליפות, או אפילו ללברון אם הוא עובר לפילי (וכמובן ליוסטון). יותר מזה, יש קצת חוסר איזון בתזמון של הקבוצה - הורפורד כבר לא צעיר, קיירי כן אבל החוזה שלו נגמר בקיץ הבא והוא בטח ירצה מקסימום, גם החוזים של בראון וטייטום צפויים להסתיים בשנים הקרובות. מעבר לכל זה, יש לו עוד כמה בחירות סיבוב ראשון שייקח עוד כמה שנים עד שיתנו אימפקט על הקבוצה. אני מניח שאיינג' ירצה לרכז נכסים ולבנות קבוצה שתלך עד הסוף. השאלה מה החלון - אם הוא חושב שזה בשנתיים הקרובות הוא צריך לנסות לממש את הבחירות כבר עכשיו בצורה של טרייד. אם הוא מעדיף לחכות שנתיים שלברון יתעייף וג"ס ייחלשו, אולי עדיף לו לעשות טרייד על הורפורד. בכל מקרה שחקנים כמו דיוויס, קאווי או אפילו טאונס (קראתי שיש עליו דיבורים) יכולים להתאים ל-4-5 שנים, ולדעתי איינג' ינסה בכל הכוח ללכת על אחד מהם, תוך שילוב של בחירות דראפט, אחד הצעירים ואולי הורפורד בגלל החוזה.
דרך אגב, לדעתי קיירי לגמרי מתאים לקבוצה עם שאיפות ולדעתי כבר הוכיח את זה ב-2016. הבעיה שלו זה הפציעות והחוזה הגדול שיבוא בקיץ הבא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מאי 28, 2018 11:45 am 
Hall of Famer

דניאל כתב:
חלק מהסיפור של בוסטון זה טרי רוזייר. אחלה רכז מחליף, אולי גם רכז פותח בחלק מהקבוצות בליגה, אבל לא רכז לקבוצה שרוצה לעשות גמר או יותר מזה. היו כל מיני דיבורים על טרייד על קיירי (נניח תמורת קאווי) מתוך הנחה שרוזייר יכול לקבל את המפתחות, עכשיו די ברור שהוא לא מספיק יציב.
קיירי היה מאד חסר במשחק אתמול. היכולת שלו לעשות נקודות כשהכל תקוע היה יכול לעשות את ההבדל.
קראתי שזאק לואו מעריך שהסלטיקס ישמרו על הסגל שלהם בעונה הבאה, כולל מרכוס סמארט. יהיה מעניין לראות איך קיירי ואירווינג חוזרים וכמה בראון וטייטום יכולים להמשיך להשתפר.
אבל זה דני איינג', ולדעתי הוא לא סיים עם הטריידים. יותר מזה, אני לא בטוח שיש שחקן אחד שחסין בפני טרייד - לא טייטום, לא בראון, אפילו לא קיירי ואירווינג.

איינג' לדעתי במצב שונה מאשר בשנים שעברו, אם עד עכשיו הוא לא הרגיש שיש לו ביד קבוצה לאליפות והוא חייב לשפר אותה, הריצה שהסלטיקס עשו העונה צריכה לגרום לו לחשוב שכשהייוורד וקיירי יחזרו-זו קונטנדרית בכירה שצריכה להגיע לגמר ויכולה להסתכל לג"ס בלבן של העין. זה לא אומר שהוא לא יעשה טריידים, אבל זה כן אומר שהוא אולי יהיה פחות אקטיבי בלחפש אותם. אני כן מניח שהוא יבדוק ברצינות להביא את אנתוני דיוויס או קא"ט אם הם יהיו על השולחן, אולי גם קוואי (אם הוא מעריך שהבריאות שלו תקינה) הוא בטח יבדוק בשקט את האופציה של להנחית את לברון, אבל אני לא חושב שהוא יחפש עוד שחקנים בקליבר של הורפורד-הייוורד או אפילו קיירי.

מה שכן, איינג' זה איינג', איפה שהוא יכול להשיג ערך הוא ינסה לעשות את זה, אם מישהו ישאיר בחירת דראפט לא מוגנת על השולחן בטעות, גם אם זה ל-2030, תהיו בטוחים שהוא יחטוף אותה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מאי 28, 2018 12:13 pm 
Junior

rony כתב:
דניאל כתב:

איינג' לדעתי במצב שונה מאשר בשנים שעברו, אם עד עכשיו הוא לא הרגיש שיש לו ביד קבוצה לאליפות והוא חייב לשפר אותה, הריצה שהסלטיקס עשו העונה צריכה לגרום לו לחשוב שכשהייוורד וקיירי יחזרו-זו קונטנדרית בכירה שצריכה להגיע לגמר ויכולה להסתכל לג"ס בלבן של העין. זה לא אומר שהוא לא יעשה טריידים, אבל זה כן אומר שהוא אולי יהיה פחות אקטיבי בלחפש אותם. אני כן מניח שהוא יבדוק ברצינות להביא את אנתוני דיוויס או קא"ט אם הם יהיו על השולחן, אולי גם קוואי (אם הוא מעריך שהבריאות שלו תקינה) הוא בטח יבדוק בשקט את האופציה של להנחית את לברון, אבל אני לא חושב שהוא יחפש עוד שחקנים בקליבר של הורפורד-הייוורד או אפילו קיירי.

מה שכן, איינג' זה איינג', איפה שהוא יכול להשיג ערך הוא ינסה לעשות את זה, אם מישהו ישאיר בחירת דראפט לא מוגנת על השולחן בטעות, גם אם זה ל-2030, תהיו בטוחים שהוא יחטוף אותה.

מסכים שהקבוצה הרבה יותר מבטיחה, אבל נכון לעכשיו חסר לה סופרסטאר אמיתי וזה עוד יותר התחדד בסדרה מול לברון, כשבצד השני הארדן נאבק בקארי ודוראנט. נכון לעכשיו אין לבוסטון שחקן טופ 10. קיירי יכול פוטנציאלית להיות שם, אבל זה אם גדול. לא סתם ציינתי את השחקנים שלמעלה, דיוויס וקאווי בבירור טופ 10 אולי אפילו טופ 5, קא"ט יכול להיות שם בעוד שנה או שנתיים. מסכים לגמרי שאין מה לנסות להביא עוד שחקן בלבל של הורפורד.
לדעתי לברון לא רלוונטי. דווקא דוראנט יכול להיות אופציה מעניינת. הוא כנראה היה קרוב לפני שנתיים, ועכשיו (או בקיץ הבא) יכול להיות שהוא יעדיף את הסלטיקס הצעירים על פני ג"ס (סטף כבר בן 30), קבוצה שבה הוא גם יהיה הכוכב הבלתי מעורער.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מאי 28, 2018 12:58 pm 
Junior

איינג' לא "פירק את הקבוצה", הוא פשוט נתן לשחקנים שלא היו חסרי תחליף לעזוב בסוף החוזה שלהם (טרנר, אוליניק) או שהעביר אותם לקראת סוף החוזה (בראדלי, אייזיאה וקראודר) בשביל לצרף את הייוורד ואירווינג.
המקרים של סמארט ורוז'ייר קצת שונים, כי הם מסיימים חוזה רוקי הקיץ ובקיץ הבא וזה מעניק לאיינג' - או לג'יאם שבמו"מ מולו במקרה של רוזיי'ר - יתרון מסוים במו"מ על חוזה חדש.

הסלטיקס ממש לא בלחץ לעשות מהלך משמעותי כרגע. בעונה הבאה לברון ככל הנראה יעזוב את המזרח סופסוף, כך שהדרך שלהם לגמר תהיה פשוטה יותר. עם סגל מלא ובריא, עם שיפור נוסף של הצעירים, יהיה להם סיכוי ללכת רחוק יותר. אם גם זה לא יספיק, אז בקיץ 2019 יישארו שנה בחוזה של החדגבה ושנתיים בחוזה של הגריק פריק. גם זהות הבחירה של הקינגס והגריזליס תתבהר. מה שאיינג' צריך עד אז זה לצרף וטרן סביר על חוזה גבוה-אך-קצר, כמו זה שהעניק להאמפריז ולאמיר ג'ונסון לפני כמה שנים, בשביל שלא יהיה חייב לוותר על הייוורד או הורפורד כבסיס לטרייד עבור אחד הסופרסטארים הנ"ל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מאי 28, 2018 4:22 pm 
Senior

מסכים חלקית עם גראנט, צריך טוויקינג, לא מהפכים..
האמת שכשראיתי את המשחק נזכרתי במשפט המפורסם של פיני גרשון על הילדים שמשתינים במיטה.
זה היה לדעתי הפסד נטו של צעירות ואופי. לא שאירווינג לא היה חסר אתמול אבל יותר חסר ממנו היה מבוגר אחראי, מישהו סטייל מאנו, איזה tough motherfucker שיחזיק את כל הצעירים במעגל ויסביר להם שלא זמן להתפרק עכשיו.
אם אני איינג' אני מוותר על טריידים מפוצצים ובעיקר מנסה להביא מין מנטור כזה. יחד עם אירווינג זה אמור להספיק כי הכישרון שם. באבוהה שם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מאי 28, 2018 4:27 pm 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (14)
הבעיה הגדולה עם אירווינג היא שאתה לא יכול לדעת אם תגיע איתו לגמר. בארבע השנים האחרונות שבהן הוא שיחק בקונטנדרית זה היה בסיכוי של 50%, וגם בעונות האחרות הוא נפצע לא מעט.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מאי 28, 2018 4:48 pm 
Junior

ראובן כתב:
הבעיה הגדולה עם אירווינג היא שאתה לא יכול לדעת אם תגיע איתו לגמר. בארבע השנים האחרונות שבהן הוא שיחק בקונטנדרית זה היה בסיכוי של 50%, וגם בעונות האחרות הוא נפצע לא מעט.

גם אם קיירי כשיר, הוא עוד לא הוכיח שיכול להוביל קבוצה לאליפות. להיות הרכז המוביל כן, אבל לא בטוח שהשחקן המוביל.
בכל האלופות האחרונות תמיד לקבוצה שזכתה היה כוכב על, טופ 5 בליגה - קיירי ודוראנט, לברון, קאווי לאונרד, נוביצקי, קובי, פירס וגארנט, דאנקן, וויד ושאקיל ואחורה יותר ג'ורדן, האקים, אייזאה תומאס, בירד ומג'יק. החריגים הם כמובן הפיסטונס של 2004.
קיירי כרגע רחוק מכל השחקנים האלו, והוא גם חסר עוד שחקן ברמה שלו כמו פירס וגארנט ב-2008 או וויד ושאקיל ב-2006.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מאי 28, 2018 4:53 pm 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (14)
תומר מתייחס לכך שבוסטון צריכים עוד שחקן על אחד, מהבחינה הזו זה בסדר. אני רק אומר שאם אירווינג יש סיכוי לא רע שתמצא את עצמך בסוף עם סופרסטאר יחיד בפלייאוף ולא עם שניים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מאי 28, 2018 5:06 pm 
Senior

אכן מתיחס אבל המסקנה שלי הפוכה. בוסטון לא צריכים שחקן על שיעשה נקודות אלא שחקן מנטור שיעזור לצעירים לא לאבד את הראש. אם זה יהיה גם שחקן על - מה טוב, אבל התכונה ה"מנהיגותית" הרבה יותר חשובה מכישרון הכדורסל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מאי 28, 2018 5:30 pm 
Junior

אף פעם לא מבין את הדיבור הזה שנשמע לי סיסמאתי מידי. צריך שני שחקנים top 10 לאליפות ואם לא אז אין סיכוי.. מהצד השני לסלטיקס יש tough mf בהגנה וזה מרקוס סמארט. הקבוצה הצעירה הזאת הייתה בעיקר צריכה עוגן התקפי מוכח נוסף ברמת פלייאוף. הסלטיקס צריכים להתכוונן שנה הבאה להביא את קיירי בריא לפלייאוף ואם זה אומר "פרוטוקול אמביד" אז שיהיה.. שהוא מגיע לפלייאוף הוא שחקן top10 לכל דבר ועניין. כוח התקפי מוכח ברמת הפלייאוף שהתפוקה והיעילות שלו לא נפגעת שההגנות מתהדקות והלחץ עולה.

וכן גם גורדון היוורד שאני מסכיר שלפני הפציעה שחקן שהשתפר כמעט כל שנה ביוטה והוסיף אלמנט חדש למשחק שלו. כמובן שנותר לראות איך יתאושש אבל זה עוד פוטנציאל לעוגן התקפי משמעותי לצד טייטום ובראון.

תומך במה שגראנט כתב, לא צריך לעשות הרבה. לראות מה השוק מכתיב לגבי סמארט, לראות מה אפשר להשיג עבור מרקוס מוריס שהופך למיותר וזהו בערך.

לא לברון. לא דוראנט בבקשה. תודה

“I tell ya. I’d have to deck Nate. I’d have to deck him. He be coming and I’d lay one of those picks on him and he’d have to pick his teeth up off the court

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מאי 28, 2018 5:48 pm 
Junior

החתול יובב כתב:
אף פעם לא מבין את הדיבור הזה שנשמע לי סיסמאתי מידי. צריך שני שחקנים top 10 לאליפות ואם לא אז אין סיכוי.. מהצד השני לסלטיקס יש tough mf בהגנה וזה מרקוס סמארט. הקבוצה הצעירה הזאת הייתה בעיקר צריכה עוגן התקפי מוכח נוסף ברמת פלייאוף. הסלטיקס צריכים להתכוונן שנה הבאה להביא את קיירי בריא לפלייאוף ואם זה אומר "פרוטוקול אמביד" אז שיהיה.. שהוא מגיע לפלייאוף הוא שחקן top10 לכל דבר ועניין. כוח התקפי מוכח ברמת הפלייאוף שהתפוקה והיעילות שלו לא נפגעת שההגנות מתהדקות והלחץ עולה.

וכן גם גורדון היוורד שאני מסכיר שלפני הפציעה שחקן שהשתפר כמעט כל שנה ביוטה והוסיף אלמנט חדש למשחק שלו. כמובן שנותר לראות איך יתאושש אבל זה עוד פוטנציאל לעוגן התקפי משמעותי לצד טייטום ובראון.

תומך במה שגראנט כתב, לא צריך לעשות הרבה. לראות מה השוק מכתיב לגבי סמארט, לראות מה אפשר להשיג עבור מרקוס מוריס שהופך למיותר וזהו בערך.

לא לברון. לא דוראנט בבקשה. תודה

אני לא מבין - אתה אומר שזה דיבור ססמאתי אבל אחר כך אומר שקיירי כן טופ 10?
הבאתי רשימה של כל הכוכבים של האליפויות השונות. במקום דיבור ססמאתי כפי שאתה אומר, בוא נחשוב אם קיירי ברמה שלהם (או אולי קיירי והיוורד ביחד). לדעתי הם לא. קיירי לקח אליפות מופלאה אבל יחד עם לברון זהנ יותר קל מעם היוורד. זה נכון שבוסטון כנראה קבוצתית יותר, אבל חוץ מהפיסטונס ב-2004 זה לא פיצה על העדר כוכב. גם סן אנטוניו של 2014 הייתה מאד קבוצתית אבל היה לה את קאווי.
דרך אגב, לדעתי מוריס לא מיותר בכלל. ב-5 מיליון קשה למצוא שחקן עם ניסיון, שנותן הגנה חזקה (גם על לברון) ושלשות, ובכלל מוסיף הרבה קשיחות לקבוצה וגם לצעירים. גם אם בשנה הבאה היוורד יעלה בחמישייה עם טייטום ובראון, בוסטון חייבת 2-3 שחקני פנים - ביינס ומוריס זה אחלה מחליפים לקו הקדמי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מאי 28, 2018 6:26 pm 
Sophomore

עכשיו ברור שהוא לא ברמה... תשאל את אותה השאלה אחרי שיקחו אליפות והתשובה תשתנה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מאי 28, 2018 6:44 pm 
Junior

אני מבין שלך אין ספק שהם לוקחים אליפות.
אני מניח שלאיינג' אין את כדור הבדולח שלך ולכן הוא צריך (כמו רובנו) להעריך מראש אם קיירי יכול להוביל אותם לשם, ולפעול אם הוא חושב שלא

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מאי 28, 2018 6:58 pm 
Junior

איינג' חושב שהוא יכול להוביל אותו לשם, בגלל זה עשה בשבילו טרייד.

קיירי שחקן טופ התקפי לצורך העניין חא משנה אם הוא 9 ברשימות של אלמוני או 14 של פלוני.

כל שכן שבפלייאוף, שהמשחק שונה, אפשר לזרוק את הדירוגים לפח. ושם קיירי נמצא בשיאו.

כל שכן עם ערימת הפציעות ששוטפת מידי שנה את הליגה. קשה לכמת אם לקבוצה x יהיה חסר שחקן 15 ברשימות או 9 ברשימות.

בנוסף, כמו שנה שעברה קשה להעריך את השיפור האינטרינזי שתהיה בקבוצה. ובכלל האם שלושה שחקני טופ 20 לא עדיפים על שחקן טופ 10 אחד בלבד? סתם נתפסים למספר שרירותי ומצמידים לו תיאוריה.

“I tell ya. I’d have to deck Nate. I’d have to deck him. He be coming and I’d lay one of those picks on him and he’d have to pick his teeth up off the court

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מאי 28, 2018 7:08 pm 
Junior

בספרס האלופה של 2013, קוואי היה רחוק מאוד מלהיות טופ 5 בליגה. אפשר גם להזכיר שהמשחק הלילה היה יכול בקלות ללכת לסלטיקס כך שהניתוחים בעיני יותר מדי מוטי תוצאה של משחק אחד ספציפי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מאי 28, 2018 7:11 pm 
Junior

החתול יובב כתב:
איינג' חושב שהוא יכול להוביל אותו לשם, בגלל זה עשה בשבילו טרייד.

קיירי שחקן טופ התקפי לצורך העניין חא משנה אם הוא 9 ברשימות של אלמוני או 14 של פלוני.

כל שכן שבפלייאוף, שהמשחק שונה, אפשר לזרוק את הדירוגים לפח. ושם קיירי נמצא בשיאו.

כל שכן עם ערימת הפציעות ששוטפת מידי שנה את הליגה. קשה לכמת אם לקבוצה x יהיה חסר שחקן 15 ברשימות או 9 ברשימות.

בנוסף, כמו שנה שעברה קשה להעריך את השיפור האינטרינזי שתהיה בקבוצה. ובכלל האם שלושה שחקני טופ 20 לא עדיפים על שחקן טופ 10 אחד בלבד? סתם נתפסים למספר שרירותי ומצמידים לו תיאוריה.

מאיפה אתה יודע מה איינג' חושב? אני לא יודע מה הוא חושב, אבל הניחוש שלי הוא שהוא בנה על קיירי כשחקן מוביל אבל מתוך רצון להוסיף לו עוד כוכב ברמה של דיוויס, כשבראון וטייטום היו אמורים להיות התמורה. אני גם מנחש שאיינג' כמונו מופתע מהרמה של בראון וטייטום בכל השנה וספציפית בפלייאוף ועכשיו אולי יש לו ספקות אם טרייד כזה עדיין נכון.
אני גם לא יודע אם 3 שחקני טופ 20 שווים שחקן טופ 10. אני רק יודע שהיסטורית זה לא הוביל לאליפות פרט ל-2004.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מאי 28, 2018 7:17 pm 
Hall of Famer

דניאל כתב:
גם אם קיירי כשיר, הוא עוד לא הוכיח שיכול להוביל קבוצה לאליפות. להיות הרכז המוביל כן, אבל לא בטוח שהשחקן המוביל.
בכל האלופות האחרונות תמיד לקבוצה שזכתה היה כוכב על, טופ 5 בליגה - קיירי ודוראנט, לברון, קאווי לאונרד, נוביצקי, קובי, פירס וגארנט, דאנקן, וויד ושאקיל ואחורה יותר ג'ורדן, האקים, אייזאה תומאס, בירד ומג'יק. החריגים הם כמובן הפיסטונס של 2004.
קיירי כרגע רחוק מכל השחקנים האלו, והוא גם חסר עוד שחקן ברמה שלו כמו פירס וגארנט ב-2008 או וויד ושאקיל ב-2006.

הבעיה בטיעון הנ"ל הוא שאם נניח קיירי היה כשיר השנה ומוביל את בוסטון לאליפות ( לא תרחיש כה מופרך לעניות דעתי ) תוך תצוגות נהדרת , אז לא מן הנמנע שהוא כבר נכנס למדרגה של טופ 5 - ואז הטיעון שלך נשאר עדיין בתוקף ...
אני מניח שגם חלק מהשחקנים שציינת לא נחשבו בהכרח טופ 5 טרם האליפות ( אם כי קשה לי לפרוט למקרים ) .

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 108 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot], נביא בעירו, עופר האדום ו 6 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה