סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ב' ספטמבר 23, 2024 3:11 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 131 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5, 6  הבא

כמה ייגמר
אשדוד ב-3 משחקים 6%  6%  [ 2 ]
אשדוד ב-4 משחקים 11%  11%  [ 4 ]
אשדוד ב-5 משחקים 31%  31%  [ 11 ]
ת"א ב-5 משחקים 14%  14%  [ 5 ]
ת"א ב-4 משחקים 37%  37%  [ 13 ]
ת"א ב-3 משחקים 0%  0%  [ 0 ]
סך הכל הצבעות : 35
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ד' מאי 30, 2018 8:57 am 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (0)
הבעיה של מנקו היא לא רק קושי מנטלי (שבמקרה שלו אגב זה בכלל מרגיש כמו קושי מהסוג של אני משחק כדורסל רק כי אני גבוה, אני לא נהנה מזה בכלל), אלא שהוא פשוט לא שחקן טוב.

מזכיר קצת תמאר סליי האמת, מלא דברים שקשורים לכדורסל הוא עשה טוב, זה פשוט שהוא לא היה שחקן כדורסל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 30, 2018 8:59 am 
Junior

מעניין מאוד שמנקו לא הצליח אצל כל המאמנים בהפועל והתבכיין כל הזמן במקום לשפר את עצמו, ניסה אפילו לחנך את פיאניג'ני ולאחר משחק גביע נגד נציגה של הלאומית, בו הוא כיכב, דאג בראיון "להעביר מסר למאמן" שמקומו על הפרקט צריך להיות מובטח בגלל שהוא "מתאמץ", אז פיאניג'ני ענה שזה מובן מאליו ששחקן אמור להתאמץ ואחרי זמן קצר הוא עזב את הפועל, כי קינסי על העמדה שלו זה יותר מדי...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 30, 2018 9:00 am 
Junior

ציפה דריפה אלמדלסי כתב:
הבעיה של מנקו היא לא רק קושי מנטלי (שבמקרה שלו אגב זה בכלל מרגיש כמו קושי מהסוג של אני משחק כדורסל רק כי אני גבוה, אני לא נהנה מזה בכלל), אלא שהוא פשוט לא שחקן טוב.

מזכיר קצת תמאר סליי האמת, מלא דברים שקשורים לכדורסל הוא עשה טוב, זה פשוט שהוא לא היה שחקן כדורסל.

:co_ol:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 30, 2018 9:00 am 
Junior

למה אין לו תחרות? שמחון שתי רמות מעל. קולשוב אם יחזור מתישו. אריאל. להסיט את לוי, דוסון ואפילו בלייזר (הגנה) כסמולים.

“I tell ya. I’d have to deck Nate. I’d have to deck him. He be coming and I’d lay one of those picks on him and he’d have to pick his teeth up off the court

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 30, 2018 9:07 am 
Junior

כי ככה קטש החליט, עובדה ששמחון לא מוזמן והאחרים לא משחקים על העמדה של הבן יקיר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 30, 2018 9:15 am 
Sophomore

בזמן עונת גרינברג בארנה, אמרתי לחבר שאם רק היה ניתן לקחת את האופי של אדם אריאל ולחבר לגוף של רפי מנקו, היה יכול לצאת לנו שחקן נהדר

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 30, 2018 9:22 am 
Junior

אלא אם כן הכשרון היה מגיע משחקן שלישי, אני חושש שהפרנקנשטיין שבנית היה נשאר שחקן די בינוני בסך הכל...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 30, 2018 9:33 am 
Sophomore

אני במחנה שמחזיק מהכשרון של מנקו, אבל כבר בגיל 20 האופי הרך והלא תחרותי שלו העיב על כך. עם האופי המתאים, הוא גם היה עובד על המשחק שלו ומשתפר, במקום לדרוך במקום/ללכת אחורה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 30, 2018 10:02 am 
Junior

אריאל דווקא פיזית השתפר מאוד השנה ונראה שנתן עבודה בקיץ (או פשוט לא פצוע) גם באספקט של מהירות וגם חוזק.

העניין איתו זה כדרור, שיש אפילו פחות ממנקו, הנקודות שלו באות באפשרויות של 3,6,9,12. אבל כל עוד הוא קולע באחוזים כאלה ושחרור מהיר כזה אז הוא לפני מנקו מבחינתי בתור לעמדה 3.

“I tell ya. I’d have to deck Nate. I’d have to deck him. He be coming and I’d lay one of those picks on him and he’d have to pick his teeth up off the court

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 30, 2018 10:04 am 
Junior

בהחלט, אני מקווה מאוד שיחזור להפועל בקיץ.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 30, 2018 11:28 am 
מנהל פורום

לאריאל יש בעיה אחת קריטית, ומבעסת, הוא פשוט נפצע המון, לא תמיד דברים רציניים, אבל המון. אני מניח שזה גם מה שעצר את ההתפתחות שלו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 30, 2018 11:31 am 
Junior

אכן, אבל אני מעדיף שחקן פציע כמוהו מאיש ברזל כמו מנקו...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 30, 2018 11:34 am 
מנהל פורום

לא כתבתי את זה בהשוואה למנקו. אלא סתם בבעסה כללית.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 30, 2018 11:36 am 
Junior

ידוע, אבל הייתי חייב..

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 30, 2018 12:30 pm 
Hall of Famer

52-34 לאשדוד בריבאונד, זה הסיפור. שליטה מקסימלית של ג'ראלד לי ונמרוד לוי הנהדרים. ובכל זאת, אשדוד תצטרך את סק הנרי משופר להמשך הסדרה כדי לעבור.

גם כלפי השופטים היו לחולון טענות רבות. הקבוצה מתכוונת להגיש מכתב רשמי לאיגוד ובו פירוט הטענות שלהם כלפי צוות השיפוט, בעיקר בדקות הסיום. "אנחנו שלטנו לאורך כל המשחק, איך פתאום בשתי הדקות האחרונות הם רצו 0:9, אם לא בעזרת השופטים?"' תהו במועדון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 30, 2018 12:43 pm 
Hall of Famer

איזה זווית שידור מוזרה למשחק.
כצפוי היה קרב בושידו וכך צפוי להיות בשאר המשחקים.הכוח ריבאונד של אשדוד הוא נדיר במחוזותינו הבעיה שהם לא מנצלים מספיק את ריב ההתקפה לנקודות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 30, 2018 1:32 pm 
Sophomore

והמנהלת קונסת את הפועל ת''א ב-10K....
http://www.sport5.co.il/HTML/Articles/A ... 84516.html

בעיני, 90K פחות מדי.

10K קנס הם עוד יכולים לספוג, 100K והם יתבעו את אותם אוהדים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 30, 2018 1:40 pm 
Junior

בושה של החלטה, סכום עלוב ומביש.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 30, 2018 1:47 pm 
Hall of Famer

על פי וואלה צוות אבטחה יהיה עם השדרים במשחק מחר

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 30, 2018 2:19 pm 
Hall of Famer

לא ברור העניין הזה אתמול.
מי שירק אתמול היה צריך לעוף למעצר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 30, 2018 2:22 pm 
Junior

הבעיה זה שאוהדי הפועל ת"א די מצדיקים את ההתנהגות וזה מה שחמור, אנשים שחשבתי שהם דמויות חיוביות "מבינים" את ההתנהגות של החוליגנים האלה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 30, 2018 6:45 pm 
Sophomore

אני מאוד מקווה שמנקו יעבור לעיר הבירה בשנה הבאה...אגב לדעתי גם אז יש מצב שפרנקו יעלה אותו בחמישיה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 30, 2018 6:59 pm 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (14)
מילא מנקו, אבל מה פרנקו יעשה שם?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 30, 2018 7:37 pm 
Sophomore

ראובן כתב:
מילא מנקו, אבל מה פרנקו יעשה שם?

הוא ישים אותו בחמישיה אצלנו גם אם הוא יהיה שחקן ירושלים :mrgreen:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מאי 31, 2018 12:45 am 
Junior

ההחלטות - מאבטחים צמודים שכל מטרתם היא לשמור על אנשי הערוץ...הן בדרייב אין והן באשדוד.
לאן הגענו.
http://www.israelhayom.co.il/article/559975

ציטוט:
הפועל ת"א תיקנס בסך 10,000 שקל בעקבות הפגיעה החוזרת באנשי ערוץ הספורט, ובמקביל המנהלת תשכור צוות אבטחה מיוחד שיגן על צוות השידור במשחק הבא שייערך בדרייב אין ביום חמישי. עלות האבטחה תקוזז מחשבון הקבוצה במנהלת.

במקביל תדרוש ממכבי אשדוד, כי במשחק הבית הבא בשבת, תיצור חציצה של כ-10 מטר בין אוהדי הפועל לאנשי הערוץ המשדר, וכן לדאוג לעשרה אנשי אבטחה שישמרו על שלומם של אנשי הטלוויזיה.

אני יודע שאתם מתים מסקרנות אז לא - אין שום תגובה מהנהלת תל אביב לפי שעה.

אם מישהו מעוניין לקרוא אז במקרה היום רמי כהן (יו"ר הקבוצה והעמותה) התארח בפייסבוק הרשמי של המועדון וענה על שאלות. קישור:
https://www.facebook.com/story.php?stor ... 8279362361

ציטוטים נבחרים - לקרוא, לתפוס את הראש, ואז להטיח אותו היישר לקיר...

שמישהו יזכיר לרמי כהן שגיא הראל רק לפני חודש מנע מהבריגדה להכניס תופים, שם סוללת מאבטחים על היציע ונתן רק לאוהדים עם צמיד להיכנס ליציע העידוד, כל זה במשחק נגד יריבה אטרקטיבית (חולון) ובנוסף הפסיק להם את סבסוד ההסעות למשחקי חוץ (איזה משחק אתם שואלים? גם אטרקטיבי; נגד מכבי) - רק בגלל שהם התנהגו באלימות.

שמישהו יזכיר לרמי כהן שמכבי תל אביב ומכבי חיפה בכדורגל שכרו חברת אבטחה פרטית (!!!! זה מלא כסף !!!) כדי להילחם בחוליגנים.

ההתחמקות שלו היא פשוט עצובה. פשוט עצוב, וסופר מרתיח.
הוא פשוט לא רוצה לעמוד מול האולטראס והחוליגנים. זה כל הסיפור. הוא משקשק מפחד.

ציטוט:
שאלה: רמי, התשובה שאין להנהלת המועדון אפשרות לפעול נגד אוהדים ולפעול כמו גורמי אכיפת החוק היא מגוחכת ובריחה מאחריות. אני יודע שמפחיד יותר להתמודד עם אוהדים אלימים מאשר טוקבקיסטים חופרים, אבל זה בסוף ישתנה ויכאב (כלכלית). ורבאק - האם זה עד כדי כך מפחיד לצאת עם הודעה שאנחנו מנהלים מאבק מכובד מול ערוץ הספורט ומגנים כל סוג של התנהגות בזויה כמו יריקות על עובדי הערוץ שבסה"כ מגיעם למגרש לבצע את תפקידם? כמו צלם תמים. אנחנו חיים בשלום עם זה??? למה בכלל לא לגנות בקול רם וברור כל סוג של התנהגות בזויה מצד אוהדים שלנו? עד שיוצא גינוי יוצאת הנשמה, וגם הוא מריח יותר כמו ניסיון לצאת בסדר עם כולם ולא חס וחלילה להכעיס אף אחד. לצאת בגלוי נגד תופעות מחליאות זה לא באחריות של אף אחד חוץ משלך וההנהלה.

תשובה: רביד, גינינו בעבר ונגנה בעתיד כל סוג של התנהגות אלימה, אבל אני לא חושב שיש לזה משמעות אדירה. חוזר ואומר גם פה - ברור שאנחנו נגד אלימות וחושבים שהמחאות והמאבקים שהם לגיטימיים צריכים להיעצר ולא להגיע לפסים אלימים

ציטוט:
שאלה: רמי, התשובות שלך בעניין החוליגנים מתחמקות ובגדר גלגול עיניים. יש מספיק מה לעשות נגד הפרחחים האלה - החרמת מנויים, הצבת עוד מאבטחים, שכירת שוטרים, הצבת מצלמות והגשת תלונות במשטרה.

מדוע אינכם פועלים בעניין? אם לא מתאים לך/אינך רוצה לפעול בעניין, אנא הנח את המפתחות על השולחן ותפנה את המקום לאדם שכן מוכן לפעול, כי המצב הנוכחי לא יכול להמשך. עם כל סלידתי ממכבי, אני לא מוכן להביא את הילד למגרש שישמע שירי שנאה ושטנה ולחשוף אותו לאלימות פיזית ומילולית. המשחק אמור להיות בגדר בידור ולא שדה קרב.

תשובה: קודם כל, אנו משלמים בכל משחק עשרות אלפי שקלים לשוטרים ומאבטחים. דבר שני, צריכים לקחת את הדברים בפרופורציה - האירועים האחרונים היו נקודתיים ורוב יושבי היציע לא היו מודעים להם עד שיצאו מהאולם. אנו לא חושבים שהמשחקים שלנו אינם ראויים לילדים אלא להיפך, ולראייה המון ילדים שהגיעו השנה לעודד את הפועל בבית ובחוץ.

למרות איך שזה נראה בחוץ, זה לא כ"כ פשוט לפתור את סוגיית האלימות ואני לא חושב שיש עוד קבוצה בארץ שעשתה דרך כמו שאנחנו עשינו.

לסיכום, אגיד שוב: אני לא רואה בזה גלגול עיניים ועמדתי ברורה. אני רואה חשיבות בקהל החם והאמוציונלי של הקבוצה ורואה בו כחלק בלתי נפרד מהמועדון. עם זאת, אני מתנגד לשימוש באלימות מכל סוגיה ובייחוד יריקות. אני מקווה שלא יגיע יום ונצטרך באמת להגיע לעימות בינינו לבין חלק כזה או אחר בקהל ושימוש באלמנטים שאתה מתאר. בניגוד אלייך, אני לא חושב שזה יעשה טוב להפועל אלא רק יפגע בה ואני מקווה מאוד שלא נגיע ליום הזה.

ציטוט:
שאלה: היי רמי, מדוע ההנהלה לא עולה מדרגה בהתמודדות מול הגרעין הקשה של האוהדים? חוסר ההתייחסות שלכם לאירועים אמש די מקוממת בעיניי.. אין ספק שערוץ הספורט לא נקי, אבל זה נראה שאתם לא עושים מספיק אצלנו ״בתוך הבית״

תשובה: אין להנהלת המועדון אפשרות לפעול נגד אוהדים ולפעול כמו גורמי אכיפת החוק. אנחנו יכולים רק להסביר, לדבר, להגיד את עמדתנו ומצפים מכולם לקחת אחריות, לפעול במסגרת החוק ולא לפגוע בקבוצה.

ציטוט:
שאלה: עד מתי ההנהלה תיתן לחבורת ילדים ערסים להשחית כל דבר טוב בקבוצה?!? אני לא אגיע עם הילדים שלי למשחקים כל עוד לא יעיפו את הגרעין הזה מהיציעים, אין שידורים יותר בערוץ הספורט, שירי שואה והשד יודע לאן נגיע, בושה.

תשובה: כבר אמרנו שיש יתרונות וללא ספק גם חסרונות בקהל אמוציונלי כמו שיש בהפועל תל אביב. כמובן שגם אנו נגד שירי שואה וכדומה, ואנו חושבים שיש שיפור בנושא זה. יחד עם זאת, אני לא חושב שלהחרים את הקבוצה הינו הצעד הנכון. בהפועל תל אביב עושים המון דברים טובים ויפים כדי לקדם הגעת משפחות ליציעים, ולטעמי - החוזקה של המועדון תלויה הרבה באחדות שלו

ציטוט:
שאלה: רמי שלום. מדוע אתה לא פועל באופן גלוי, אקטיבי ונחוש למגר את האלימות המילילות והפיזית של הקהל, שמבאישה את שמו של המועדון ומייצרת נזק עצום למותג?

תשובה: הנהלת הקבוצה לא תומכת באלימות, אלא מתנגדת לה בכל תוקף. יחד עם זאת החשיבה לפיה הנהלת הקבוצה צריכה להחליף את גורמי אכיפת החוק שגויה ולא ריאלית. בנוסף, אנו מודעים ליתרונות ולחסרונות בקהל אמוציונלי וחם כמו שלנו ומקווים ומנסים בהידברות להגדיל את יתרונות ולצמצם את החסרונות.

ציטוט:
שאלה: האם הנהלת הקבוצה תומכת בגילויי האלימות החוזרים ונשנים מצד חלק לא קטן מ"אוהדי" הקבוצה? אם לא אז מדוע לא פועלים נגדם?
מדובר ביריקה בפרצופם של כל יתר האוהדים

תשובה: הנהלת הקבוצה לא תומכת באלימות, אלא מתנגדת לה בכל תוקף. יחד עם זאת החשיבה לפיה הנהלת הקבוצה צריכה להחליף את גורמי אכיפת החוק שגויה ולא ריאלית. בנוסף, אנו מודעים ליתרונות ולחסרונות בקהל אמוציונלי וחם כמו שלנו ומקווים ומנסים בהידברות להגדיל את יתרונות ולצמצם את החסרונות.

ציטוט:
שאלה: ברור לכם שאתמול זו היתה פרובוקציה מתוכננת-ראיתי אותך בנהריה וגם שם ניסו להדליק את הקהל ולא הצליחו-ברור לכם שזו מלחמה-אתם נערכים למלחמה?

תשובה: אנחנו בעיצומו של מאבק וזה ברור לנו. אני לא חושב שאתמול זו הייתה פרובוקציה אבל בהחלט חושב שהיה פה חוסר מחשבה משווע. כבר כשהגעתי לאולם שאלתי את מנהלי האולם מדוע המצלמות ממוקמות בסמיכות כל כך לקהל ולא בצד השני (כפי שמחייבות תקנות המנהלת). הסבירו לי שאין פתרון אחר ואני מקווה שעד המשחק הבא ביום שבת יימצא הפתרון

ציטוט:
שאלה: למה אין תגובה של הנהלת הקבוצה בנוגע לכל מה שקורה עם ערוץ הספורט?

תשובה: היי דניאל, פנינו למנהלת הליגה כבר לפני מספר שבועות בתלונה על הערוץ. לצערנו עד היום לא קיבלנו תשובה. כמו כן, ביקשנו מהמנהלת שתעדכן אותנו באם הערוץ ממשיך במלחמתו נגד הקבוצה על מנת, שהיה ואם כך הדבר, ישחררו אותנו מהסכם השידורים ויעניקו לנו את האפשרות למכור את שידורינו.

מאידך, על מנת שנוכל להגיע לתוצאות הטובות עבור המועדון, אנו מבקשים מכולם לתת לנו לנהל את המאבק בדרך הנכונה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 131 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5, 6  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: idpwf1 ו 12 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: