סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ג' ספטמבר 24, 2024 7:43 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 99 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ב' מאי 28, 2018 6:59 am 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (0)
עודד וולפסון כתב:
uriel17 כתב:
סיימתי לראות עכשיו
איך שהקאבס עלו ליתרון בשליש הראשון של הרבע השני, נגמר המשחק
הסדרה הזאת פשוט מחכה למשחק 7 אף אחד לא באמת מנסה לנצח בחוץ
הקאבס כנראה יכינו משהו שונה למשחק הבא בבוסטון מהסיבה הפשוטה שניצחון במשחק הוא ניצחון בסדרה

דווקא אני לא חושב שהקאבס יכינו משהו אחר
משחק 7 זה עולם אחר לחלוטין
אני לא מכיר הרבה שיהמרו כנגד לברון בסיטואציה כזאת, והחבר'ה הצעירים של בוסטון יהיו צריכים להוכיח שלא רועדות לא הוובוס במאני טיים

נחכה ונראה

איפה הוובוס, איפה?
רוזיר+סמארט+ג'יילן 8/42 מהשדה...
איך אמר פיני גרשון, כשאתה הולך לישון עם תינוקות, אל תתפלא אם תקום רטוב!

"האבחנה שהספרס טועים כשהם נותנים ללברון לזרוק-קשקוש של אחד שלא ראה 100% מהסדרה"
פלאש

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מאי 28, 2018 7:06 am 
Hall of Famer

אם כבר, הילד האמיתי הוא היחיד שלא עשה במכנסיים במשחק הזה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מאי 28, 2018 7:08 am 
Sophomore

התקציר, מבחינת האינטנסיביות והתוצאה הזכיר לי את סדרות המשחק של סוף שנות ה90 תחילת 20 של ניו יורק ומיאמי. תענוג.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מאי 28, 2018 8:09 am 
מנהל פורום

הוא לא ילד
הוא סופר סטאר בהתהוות
השאר הם רול-פליירס שקיבלו במה עקב הפציעות

פלאש

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מאי 28, 2018 12:33 pm 
Sophomore

פוציץ' כתב:
הפציעה של לאב הייתה הדבר הכי טוב שקרה במשחק לקליבלנד. מקווה בשבילם שהוא ייעדר גם במשחק השביעי של הסדרה. ולגבי המשחק השביעי, כמו שרשמתי בת'רדים של המשחקים הקודמים בסדרה- יותר קרובר ונאנס, פחות לאב וסמית ולקאבס יש סיכוי לנצח במגרש הקשה של בוסטון.

פוציץ' כתב:
לא בטוח כמה זה רע לקאבס. יש לו את מדד הפלוס מינוס הכי גרוע בסדרה.

יש סיכוי שהפציעה של לאב חמורה משחשבו והוא מפסיד גם את הגמר? לא שככה יש סיכוי לקאבס לנצח את גולדן או יוסטון, אבל ככה לפחות יש להם סיכוי לגנוב משחק או שניים(אם זו תהיה יוסטון, נגד הלוחמים זה יגמר בסוויפ).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מאי 28, 2018 12:35 pm 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (14)
אם כבר ציטטת את עצמך, אז קורבר שותף ל18 דקות ועשה 1-6 וסמית שותף ל42...

(על נאנס בכלל אין מה לדבר)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מאי 28, 2018 12:43 pm 
Sophomore

קרובר אכן החטיא לא מעט מצבים טובים, אבל גם הוא וגם נאנס לפחות נתנו בדקות שלהם משהו שלאב לא נתן בכלל בפלייאוף הזה - הגנה ואינטנסיביות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מאי 28, 2018 1:02 pm 
Sophomore

עודד, נובמת. במשחק הקודם בראון היה מצוין וטיטום חלש. אף אחד בקבוצה הזאת לא יציב. טיטום ובראון הם שני שחקנים עם יכולת מעולה ועם פוטנציאל ענק. מה שקצת מטריד אותי שנראה לי שהם כרגע לא מצליחים לתרום שניהם באותו זמן. נקווה שזה ישתפר עם הזמן.
מלבד זאת, סמארט מדהים אבל הוא לא קלע, הוא עושה דברים אחרים. רוז׳יר הוא חיקוי של אירוינ אבל פחות טוב ופחות יציב. באופן כללי חסר לבוסטון עוד שחקנים שיתרמו התקפית. שנה הבאה זה אמור להשתפר כמובן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מאי 28, 2018 1:06 pm 
Hall of Famer

Ketchup כתב:
עודד, נובמת. במשחק הקודם בראון היה מצוין וטיטום חלש. אף אחד בקבוצה הזאת לא יציב. טיטום ובראון הם שני שחקנים עם יכולת מעולה ועם פוטנציאל ענק. מה שקצת מטריד אותי שנראה לי שהם כרגע לא מצליחים לתרום שניהם באותו זמן. נקווה שזה ישתפר עם הזמן.
מלבד זאת, סמארט מדהים אבל הוא לא קלע, הוא עושה דברים אחרים. רוז׳יר הוא חיקוי של אירוינ אבל פחות טוב ופחות יציב. באופן כללי חסר לבוסטון עוד שחקנים שיתרמו התקפית. שנה הבאה זה אמור להשתפר כמובן.

טייטום במשחק 6 נתן 15 נק' ב-7/13 מהשדה, זה לא טוב כמו במשחק 7, אבל זה בטח לא משחק חלש.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מאי 28, 2018 9:26 pm 
מנהל פורום

Ketchup כתב:

נובמת כפול 2!

סה"כ כתבתי עוד לפני המשחק שהצעירים של בוסטון צריכים להוכיח שהם לא עושים במכנסיים במאני טיים
והם לא הוכיחו...

פלאש

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מאי 28, 2018 9:47 pm 
Junior

אז מבחינתך רק אם שחקן בשנה הראשונה שלו + שחקן בשנה השנייה שלו + שחקן בשנה השלישית שלו (והראשונה שהוא "באמת" משחק) לוקחים ישר אליפות הם לא ימויינו כ"עושים במכנסיים"?

בראון עם 18 נקודות ו46 אחוזים מהשדה וארבעים אחוז מחוץ לקשת ב - 18 משחקים בפלייאוף הזה. זה שחקן שעשה במכנסיים במאני טיים?

כדאי לשמור את הטרמינולוגיה לבייבי ראפטורס.

“I tell ya. I’d have to deck Nate. I’d have to deck him. He be coming and I’d lay one of those picks on him and he’d have to pick his teeth up off the court

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מאי 29, 2018 1:18 am 
מנהל פורום

מה הקשר אליפות?
איפה בכלל ראית שדיברתי על זה?

בראון בסדרה עד משחק 7
21 נק', 41% מהשדה, 1.67/5.83 מהשלוש - 40%
בראון במשחק 7
13 נק', 28% מהשדה, 3/12 מהשלוש - 25%

רוזייר בסדרה עד משחק 7
15.1 נק', 42% מהשדה, 2.2/6.8 מהשלוש - 32%
רוזייר משחק 7
4 נק', 14% מהשדה, 0/10 מהשלוש...

סמארט בסדרה עד משחק 7
9.7 נק', 37% מהשדה, 1.2/4.5 מהשלוש - 26%
סמארט במשחק 7
4 נק', 10% מהשדה, 0/4 מהשלוש...

אז מה אתה אומר יובב?
עשו או לא עשו במכנסיים?

פלאש

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מאי 29, 2018 2:05 am 
Sophomore

סמארט קלע מאד לא יציב. אז כן הוא לא קלע טוב, אבל הוא עשה דברים אחרים.
בראון נתן משחק בינוני יחסית לעצמו וקלע באחוזים גרועים. מצד שני במשחק הקודם שהיה משחק חוץ הוא היה מצוין. בשני המקרים לא הייתי קופץ למסקנות ממשחק אחד.

דווקא לגבי רוזייר אולי אתה צודק והוא באמת לא תיפקד במשחקי החוץ גם.

באופן כללי אני לא אוהב את הדבקת התוויות האלו. בדרך כלל מדובר במדגמים מאד קטנים של תופעות מאד לא יציבות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מאי 29, 2018 3:00 am 
Hall of Famer

רוזיר שם 28 משחק קודם לא?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מאי 29, 2018 3:36 am 
Junior

המדגמים אכן קטנים וקשה להוכיח משהו מהסטטיסטיקה, אבל אני חושב שכל מי שראה את משחק מספר 7 ראה שבוסטון פשוט לא הצליחו לתפקד במאני טיים.
חלק "עשו במכנסיים", חלק סתם נפלו על חוסר ניסיון (טייטום משהו כמו 3 פעמים דחף ידיים לתוך הגוף של לברון כשהוא שמר עליו. לברון מוציא מזה עבירות מתוך שינה), אבל השורה התחתונה היא זהה.
הניסיון פה שיחק תפקיד מכריע.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מאי 29, 2018 4:52 am 
Sophomore

אם רוזייר שם 28 אז זה רק מחזק את הטענה שלי שלא לקפוץ למסקנות ממשחק אחד. בוסטון בגדול הגיעו למצבים טובים ופשוט פיספסו. זה לא שהם עשו המון שטויות או לחילופין לא זרקו במצבים טובים. זריקות טובות פשוט לא נכנסו, זה שונה לחלוטין מקבוצה שלא מתפקדת.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מאי 29, 2018 5:18 am 
Junior

אלו ממש לא היו זריקות טובות.
בדקות האחרונות הם פשוט השליכו כל דבר שזז (בעיקר בראון ורוזייר) למרות האחוזים המזעזעים.
לשחקנים יותר מנוסים יש feel למשחק ויודעים מתי לזרוק ומתי להפסיק, שלא לדבר על שחקנים גדולים שיודעים להתעלות ברגעים האלה.
בוסטון פשוט גמרה לעצמה את המשחק ברשלנות בדקות האחרונות. חלק לא קטן מזה אגב, על הראש של סטיבנס שלא הלך באופן שיטתי להורפורד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 30, 2018 12:57 pm 
מנהל פורום

קטשופ
מישהו אמר שהם לוזרים?
מישהו אמר שהם לא ראויים?
על איזה תוויות אתה מדבר?

החבר'ה הצעירים של בוסטון (פרט לטייטום) היו איומים ונוראיים
אפשר לשייך את זה למיליון וחצי סיבות
אני אומר שכתבתי מראש שהם יהיו צריכים להוכיח שיש להם ביצים בלחץ ואני לא בטוח שזה יקרה
ואכן, הם פשוט קרסו במאני טיים

מאוד יכול להיות שעוד שנה או שנתיים, עם קיירי והיוורד הם יחזרו לרול הרגיל שלהם, ויהיה להם קל יותר לתפקד בלחץ
אגב, יכול גם להיות שהם ימחו עוד ועוד, ויצליחו לקפוץ מעל הקריסה הזאת, על אף שהם לא יפלו ברוטציה (זה נכון בעיקר לגבי ג'יילן בראון)
סמארט ורוזייר הוכיחו שהם כנראה שחקנים משלימים נהדרים אבל לא הרבה יותר מזה

עובדתית, במשחק 7 זה פשוט לא עבד

פלאש

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 30, 2018 1:07 pm 
Hall of Famer

פרט לאלופה , כל קבוצת פלייאוף אחרת עפה מתישהו - ולכן אפשר להגיד ש"לא תפקדה"
הסלטיקס עברו סידרת סיבוב ראשון ב-7 משחקים , עברו יריבה מכובדת מאוד בסיבוב השני ( כאשר כל משחק בערך מוכרע על הבאזר - לרוב לטובתם כאמור ) , ונתנו סידרה טובה גם בגמר האזורי נגד שחקן מהטובים אי פעם בשיאו . היו מספיק "רגעי מאני-טיים" בדרך שבהם הם כן תפקדו . טבעי שמתישהו זה ייפסק , ולא הייתי חורץ שכרגע הם לא מסוגלים להתמודד בסיטואציות שכאלו .

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 30, 2018 1:17 pm 
מנהל פורום

תסלחו לי, אפשר להתווכח אם זה היה תסריט ידוע מראש או אבל זה שבוסטון ויוסטון שקשקו מול קליבלנד וג"ס במשחקים השביעיים נראה לי כמו משהו שבאמת אי אפשר לטעון כנגדו.

אז סבבה, הם החזיקו מעמד הרבה זמן אבל ליכולת לעמוד בלחץ ברגע קריטי יש משמעות עצומה וספורט.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 30, 2018 1:27 pm 
Hall of Famer

אבל צריך לקחת הכל בפרופורציות
יוסטון עברה שתי סדרות ראשונות די קלות , ודי קרסה מבחינת רוטציה בסדרה אינטנסיבית שכזאת ( בטח ללא פול בסיומה ) . מה גם שבסופו של דבר משחק 3 שהציגו לא נראה טוב יותר ממשחק 7 .
בוסטון כבר עברה כמה משחקים קריטיים ולחוצים ( או שאם הם מנצחים אז זה לא נחשב כך ?! ) .
אם כבר , מה שמשותף לשתי הקבוצות הללו זה שימוש ברוטציות מאוד קצרות ( בין היתר בגלל פציעות ) , אז לא צריך ליפול מהכסא מכך שהפסידו את משחקים 6-7 . ביוסטון למשל הייתה הרי תצוגת אימים התקפית לאריזה ( דווקא לשחקן שיש לו הכי הרבה ניסיון במעמדים שכאלו מבין כל שחקני יוסטון ) , כך שאין בהכרח חוקיות , לעיתים יש סתם יום רע הנובע מכל סיבה שהיא ( בפרט עייפות מצטברת ) .

זה שגולדן סטייט הגדולה פעמיים במשחקים 6-7 נקלעת לפיגור 15-20 מול קבוצה נחותה ממנה - זה לא נחשב ל"שקשוק" , חוסר תפקוד בתחילת משחקים לחוצים וכו' ?!

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 30, 2018 2:02 pm 
Junior

אם כבר מרגישים צורך פסיכולוגי מוזר משהו לקטלג כל דבר בעולם הכדורסל בקונוטוציה רטובה, הייתי נוטה לשייך אותה לשחקנים שמפחדים לקחת זריקה מאשר כאלה שלקחו זריקות פתוחות והחטיאו אותן.

כלומר והמאמר של סימונס התייחס לזה גם כן, הייתי מכוון מיתוג רטוב לטייטום שהוא שחקן יותר מוכשר מבראון (ללא משחק חצי מרחק אמין בניגוד לטייטום, בטח ברמות הלחץ האלה) ורוז'ייר. לאחר ההתפרצות שלו באמצע הרביעי כמדומני לקח רק עוד זריקה אחת.. וסטיבנס לא תיכנן בשבילו מהלך אחד.

ומה שהוקיץ מתאר הוא מהלך של שחקנים חסרי ניסיון, לא כאלה שהשתינו במכנסיים במיוחד בראון שנתן שני סלי קלאץ' בניצחון חוץ היחיד של בוסטון בפילי ובאופן כללי תיפקד מעולה במשחקי החוץ ואסופה של 18 משחקים מראה שהוא הפיק תפוקה התקפית יעילה למרות המשחק האחרון.

לא נראה לי שבתור אוהד סלטיקס אני יכול לצאת במסקנה שבראון השתין במכנסיים לעומת טייטום.

“I tell ya. I’d have to deck Nate. I’d have to deck him. He be coming and I’d lay one of those picks on him and he’d have to pick his teeth up off the court

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 30, 2018 3:09 pm 
Hall of Famer

השאלה כאן היא לא האם בוסטון ויוסטון שיחקו פחות טוב במשחק 7, כי ברור שהן כן, השאלה כאן האם לייחס את זה לחוסר ניסיון (לפחות במקרה של בוסטון, כי יוסטון היא די קבוצה של וטרנים פרט לקאפלה), לייחס את זה ל-"לעשות במכנסיים", לעייפות או שפשוט לסתם יום קליעה פחות טוב.

אני חושב שבמקרה של יוסטון, יותר קל לייחס את זה ל-"לעשות במכנסיים", רצף של 27 החטאות משלוש הוא מאוד-מאוד לא סביר באופן כללי, ועל אחת כמה וכמה לקבוצה שקולעת שלשות מצוין בדרך כלל; זה לא מקרה של יום התקפי שהוא פחות טוב מהרגיל, אבל עדיין במסגרת הסביר. אם נוסיף לזה את העובדה שהארדן באופן די מסורתי מתקשה בשלבים המתקדמים של הפלייאוף, אז זה די מסתדר. במקרה של בוסטון, או לכל הפחות של בראון, סמארט ורוזייר, שהם השלושה שבאמת נתנו משחק חלש מאוד במשחק השביעי, אז באמת כל אחת מהאופציות שהזכרתי בהחלט ריאלית, כולל קומבינציה של כמה מהן ביחד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 30, 2018 3:11 pm 
Senior

אוהד סלטיקס או לא, לקטלג את טייטום כאחד שעשה במכנסיים לא פחות מבראון ורוזיר זה פשוט לפרש בצורה מאוד מוזרה את מה שקרה על הפארקט.
ללכת עד הטבעת במשחק כזה מצריך הרבה יותר אומץ מלקחת עוד שלשה ספק חופשית ספק לא. ואת זה טייטום עשה כאילו הוא חתיכת וטרן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 30, 2018 6:12 pm 
מנהל פורום

טוב, אם טייטום הוא המשקשק וחבריו שחא הצליחו לקלוע זריקות חופשיות לא אז כנראה שהיקום הוא אחר.

ושמוליקי, מה הפליאה שמשחק שביעי נחשב מאני טיים יותר ממשחק חמישי?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 99 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 11 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה