סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו א' ספטמבר 22, 2024 4:24 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 415 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 17  הבא
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: Re: דראפט 2018
הודעהפורסם: ד' מאי 23, 2018 3:17 am 
Sophomore

בלוג: הצג בלוג (0)
לגבי וונדל קרטר, אני מניח שהוא ישחק רוב הזמן בפאוור ורק בהרכבי סמול בול כסנטר. על פניו יש לו תכונות שמתאימות לסטרץ' פור- קליעה ומסירה+ חוש לא רע לחסימות. אני מניח שהמפתח של שחקן עם יכולות כאלה להיות משמעותי תלוי ביכולות שלו לשמור על גארדים וסווינגמנים אחרי חילוף יותר מאשר התמודדות עם הסנטרים הכבדים של הליגה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 23, 2018 3:56 am 
Junior

sir charles כתב:
עם כל הדיבורים על יכולת הקליעה של במבה, אתם יודעים שהוא עמד בקולג' על 14/51 ל-3? זה קצת פחות מחצי שלשה למשחק ב27.5%, לא בדיוק דירק נוביצקי.

לזרוק 1.7 שלשות למשחק זה לא כל כך מעט לגבוה. אף אחד לא טען שהוא נוביצקי, אבל אם היום הוא קולע ככה, זה אומר שבהחלט יש סיכוי שזה ישתפר. אני שוב חוזר להשוואה עם אמביד, שהגיע לליגה כמעט בלי קליעה לשלוש והיום זורק 3 שלשות למשחק ב 30 אחוז, אז העובדה שבמבה כבר הראה שיש לו את היכולת לקלוע מהשלוש, מצביעה לדעתי על סיכוי טוב שהאחוזים עוד יכולים להשתפר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 23, 2018 7:56 am 
מנהל פורום

טוב, זה לא מייקר, אלא מאקר. יותר נכון אפילו לומר מקר, במלרע.

השחקן היחיד במכללות שחיבבתי השנה, בשלושה ורבע משחקים שראית היה ג'רן ג'קסון. הוא מזכיר לי הורפורד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 23, 2018 8:06 am 
Junior

יואי כתב:
לגבי וונדל קרטר, אני מניח שהוא ישחק רוב הזמן בפאוור ורק בהרכבי סמול בול כסנטר. על פניו יש לו תכונות שמתאימות לסטרץ' פור- קליעה ומסירה+ חוש לא רע לחסימות. אני מניח שהמפתח של שחקן עם יכולות כאלה להיות משמעותי תלוי ביכולות שלו לשמור על גארדים וסווינגמנים אחרי חילוף יותר מאשר התמודדות עם הסנטרים הכבדים של הליגה.

ממה שהבנתי אין לו, ואין יותר מדי סנטרים כבדים בליגה שהם פקטור. הוא מיועד להיות סנטר, כמו הורפורד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 23, 2018 9:22 am 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

מנחם כתב:
sir charles כתב:
עם כל הדיבורים על יכולת הקליעה של במבה, אתם יודעים שהוא עמד בקולג' על 14/51 ל-3? זה קצת פחות מחצי שלשה למשחק ב27.5%, לא בדיוק דירק נוביצקי.

לזרוק 1.7 שלשות למשחק זה לא כל כך מעט לגבוה. אף אחד לא טען שהוא נוביצקי, אבל אם היום הוא קולע ככה, זה אומר שבהחלט יש סיכוי שזה ישתפר. אני שוב חוזר להשוואה עם אמביד, שהגיע לליגה כמעט בלי קליעה לשלוש והיום זורק 3 שלשות למשחק ב 30 אחוז, אז העובדה שבמבה כבר הראה שיש לו את היכולת לקלוע מהשלוש, מצביעה לדעתי על סיכוי טוב שהאחוזים עוד יכולים להשתפר.

ממש אי אפשר לקבוע את זה בשלב זה.
לא חסרים שחקנים שקלעו באחוזים טובים בקשת הקצרה של המכללות ולא פגעו מהמרחק הגדול יותר במנש.
אמנם זה אכן נראה שיש לו סגנון קליעה נכון ונקי (יותר משל ג'ארן ג'קסון ובטח שיותר משל לונזו) אבל עדיין, אם הייתי קולע בפחות מ30% הייתי זורק פחות. זו גם הטענה שלי לאמביד - אתה תפלץ פיזי עם עבודת רגליים נהדרת, פתח קליניקה בפוסט במקום ליידות 3.5 שלשות לערב ב30%.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 23, 2018 9:37 am 
Sophomore

אבל אפילו הורופורד שיחק לאורך העונה הסדירה בעיקר בפאוור, הסנטרים של בוסטון היו רוב הזמן ביינס או ת'ייס. וונדל קרטר, לפחות ע"פ הסטטיסטיקה, מגיע עם יכולות קליעה ומסירה גבוהות.

דרך אגב, יש סנטר בממדים שלו עם קליעה שהיה לא רע בשנים האחרונות- מיילס טרנר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 23, 2018 7:00 pm 
Junior

הורפורד שיחק סנטר לאורך רוב הקריירה וגם העונה משחק הרבה בעמדה. יכולות קליעה ומסירה גבוהות זה לא מספיק בימינו בשביל לשחק 4, קודם כל אין לו קליעה משלוש עדיין והכי חשוב כאמור, הוא לא יוכל להתמודד מול שחקני הכנף שעולים כיום בעמדה. בתור סנטר הוא יהיה סולידי בהרבה. טרנר שחקן אתלטי ממנו ואפילו הוא משחק כמעט ורק סנטר, למרות שהייתי שמח לראות אותו עולה בפאוור לצד סבוניס ג'וניור.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 23, 2018 10:01 pm 
Hall of Famer

יאללה מתקדמים. סוגרים עשירייה היום.
מתחילים עם מקום 9 והבחור עם השם בצליל החושני - קולין סקסטון.

9. קולין סקסטון, ארה"ב, אלבמה, 188 ס"מ, פוינט גארד:

השוואות לאריק בלדסו. סיים את העונה עם 19.2 נק', 3.6 אס' ו-3.8 ריב'.
האמת? ממש חמוד. מן שילוב כזה שמזכיר לי קצת מגילברט ארינאס, ג'ף טיג, ג'ון וול ודרק רוז. כדרור סבבה, חדירה בסדר, ג'אמפ שוט לא אבסולוטי, ניהול משחק בסדר אבל לא חושב מסירה לפני קליעה. דווקא את בלדסו לא ראיתי בבחור, אבל ברמת התקרה זה פחות או יותר התקרה של בלדסו - גבול האולסטאר בקונפרנס חלש.

אין לי ראש למילים ארוכות וביבלברוקס מן מילה ארוכה שכזאת

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 23, 2018 10:12 pm 
Hall of Famer

והבא בתור, האיש והגשרים, מיקאל ברידג'ס.

10. מיקאל ברידג'ס, ארה"ב, וילאנובה, 200 ס"מ, סווינגמן:

https://www.youtube.com/watch?v=Ye32e3EcgoQ

השוואות לרוברט קובינגטון ואוטו פורטר. סיים את עונת הג'וניור עם 17.7 נק' למשחק (2.6 שלשות ב-43%, 85% מהקו) ו-5 ריב'.
אני יכול להבין את ההשוואה לאוטו פורטר, אבל תחושתי שיש לו יותר ביטחון, הוא מוריד יותר כדור לרצפה.
הזכיר לי ברגעים מסוימים את ניק באטום. לדעתי יש לו פוטנציאל גם להפוך לאולסטאר, יותר מאשר שחקנים אחרים שלפניו ברשימה. הוא לא "יוניקורן". אין לו יכולות פיזיות בלתי רגילות אבל יש לו המון כישרון. השאלה לגביו תהיה היכולת להתמודד פיזית עם שחקנים חזקים ממנו, לרבות בסיומת ליד הטבעת, סיומת בג'אמפ שוט עם מגע, מעבר בחסימות כדי לצאת לקליעה וכו'. אני מאמין בו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 23, 2018 11:00 pm 
Junior

מיקאל ברידג'ס מזכיר לי סווינגמן אחר שהגיע לליגה מ-וילאנובה - קרי קיטלס. בהשוואת הנתונים הפיזיים אני רואה שברידג'ס שוקל 30 פאונד יותר מקיטלס, מצד שני הוא גבוה וכנראה שגם ארוך יותר אז מבנה הגוף די זהה. בכל אופן, קיטלס היה יופי של שומר, כמובן שאז שחקני כנף לא נדרשו להתמודד עם ביגמנים בסוויצ'ים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 23, 2018 11:03 pm 
Junior

B.Grant44 כתב:
מיקאל ברידג'ס מזכיר לי סווינגמן אחר שהגיע לליגה מ-וילאנובה - קרי קיטלס. בהשוואת הנתונים הפיזיים אני רואה שברידג'ס שוקל 30 פאונד יותר מכפי שקיטלס שקל בזמנו, מצד שני הוא גבוה וכנראה שגם ארוך יותר אז הגיוני שמבנה הגוף יהיה די זהה. בכל אופן, קיטלס היה יופי של שומר, כמובן שאז שחקני כנף לא נדרשו להתמודד עם ביגמנים בסוויצ'ים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מאי 24, 2018 5:57 pm 
Sophomore

אייטון עדיין מדורג ראשון בדראפט נט, דונצי'ץ' יורד למקום החמישי, במבה מזנק לרביעי ובאגלי עולה למקו השני. לא אתפלא אם במבה בעקבות כל העניין של המוטות ידיים והנתונים המפלצתיים עוד יעקוף אפילו את אייטון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מאי 24, 2018 7:22 pm 
מנהל פורום

פוציץ' כתב:
אייטון עדיין מדורג ראשון בדראפט נט, דונצי'ץ' יורד למקום החמישי, במבה מזנק לרביעי ובאגלי עולה למקו השני. לא אתפלא אם במבה בעקבות כל העניין של המוטות ידיים והנתונים המפלצתיים עוד יעקוף אפילו את אייטון.

לא יודע אם צפוי זו המילה המתאימה, אבל כמו שגם נכתב פה בפורום, הפיינל פור, ובמיוחד משחק הגמר, קצת הורידו מהמניה של דונצ'יץ'. חובב כדורסל ממוצע רואה בן 19 שמשחק ממש טוב לגילו, מוביל קבוצה לתואר יורוליג, מקבל את ה-MVP של הליגה ושל הגמר ואומר וואו, אבל סקאוטר NBA רואה שחקן שלא מצליח לעבור בכדרור שומרים באירופה ותוהה איך הוא ישתלב בליגה סופר אתלטית.
השאלה היא האם הוא ירד כי ככה הסקאוטים של האתר היו בוחרים, או שהם דיברו עם הקבוצות והקבוצות ירדו ממנו.

לגבי במבה, מדידות לבד זה לא מספיק. אם הוא גם ממש ירשים באימונים האישיים ונגיד יראה באמת קליעה יציבה מרחוק, אז אולי באמת. על פניו הוא נראה ממש מרשים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מאי 24, 2018 7:31 pm 
Hall of Famer

סקואט שומע שננדו דה קולו ואלכסי שבד הם כוכבי על ואז לוקח בערבון מוגבל הצלחה של שחקן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מאי 24, 2018 10:27 pm 
Hall of Famer

לדעתי הירידה של דונצ'יץ' מיוחסת להתבטאות שלו שהוא לא בטוח יגיע לליגה. אף אחד לא רוצה עוד מקרה פראן ואסקז.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מאי 24, 2018 10:57 pm 
מנהל פורום

לא חושב.
הגזמת קצת עם פראן ואסקז. כולה ישאר עוד עונה באירופה.
דווקא יש קבוצות שזה יכול להתאים להן. יוכלו לאסוף עוד איזה בחירה גבוה בשנה הבאה ובינתיים הוא ימשיך לשחק דק' משמעותיות ולהתקדם ברמות הגבוהות באירופה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מאי 25, 2018 4:14 am 
Hall of Famer

שזה בדיוק מה שאמרו על פראן ואסקז...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מאי 25, 2018 11:41 am 
Junior

ודים כתב:
לא חושב.
הגזמת קצת עם פראן ואסקז. כולה ישאר עוד עונה באירופה.
דווקא יש קבוצות שזה יכול להתאים להן. יוכלו לאסוף עוד איזה בחירה גבוה בשנה הבאה ובינתיים הוא ימשיך לשחק דק' משמעותיות ולהתקדם ברמות הגבוהות באירופה.

קשה לי להאמין שזה מה שדונצ'יץ' מתכנן לעשות. אם בעונה הבאה הוא באירופה, זה בגלל שהוא מושך את שמו מהדראפט הנוכחי ונרשם לזה הבא. אין לו סיבה אחרת לבזבז עוד שנה באירופה אחרי שכבר הגיע לטופ שם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 30, 2018 11:02 pm 
Hall of Famer

טוב מה נהיה פה בית זונות... קצת פלייאוף ושוכחים מהדראפט? יש לוטרי להשלים.

11. קווין נוקס, קנטאקי, ארה"ב, 206 ס"מ, סמול/פאוור:

https://www.youtube.com/watch?v=XQbAC_CIS2Q

מעניין. השוואות לטוביאס האריס ופול ג'ורג'. 15.6 נק' ו-5.4 ריב' למשחק בעונת הפרשמן שלו. 77% מהקו, 34% לשלוש (1.5 שלשות מ-4.5 זריקות)

הכדרור שלו נראה יחסית מוגבל, ומוטה באופן מובהק לצד ימין.
כשהוא באזור המיד-ריינג' או אזור הצבע, כל הזריקות שלו מזכירות קצת את הגויאבות של ליאור אליהו.
הג'אמפ שוט שלו נראה טיפה מוזר בהתחלה, אבל יש לו שחרור יחסית מהיר, יכול להיות שזה בא ע"ח דיוק (34% לשלוש). קשה לי להגיד לאן דבר כזה מתפתח, כי זה ברור שהוא לא מגיע ברמת בשלות גבוהה מאוד. על ההשוואה לג'ורג' הוא חותם היום בלי למצמץ. טוביאס האריס? לא'דע, אולי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 30, 2018 11:11 pm 
Hall of Famer

12. שי גילג'ס-אלכסנדר, קנדה, קנטאקי, 198 ס"מ, רכז:

https://www.youtube.com/watch?v=csucEH4NG6Q

השוואות לרון הארפר ודז'ונטה מוריי. סיים את העונה עם 14.4 נק' (82% מהקו, 40% לשלוש ב-1.5 זריקות למשחק) 4.1 ריב' ו-5.1 אס'

לי יותר הזכיר שילוב מוזר של דניס שרודר עם קייל אנדרסון. לא עפתי עליו. הוא מנתר אמנם גבוה, אבל זה לא כזה רלבנטי לרכז. לעומת זאת, הוא לא זריז, אין לו כדרור פנומנאלי, לא רואים גם יותר מדי מהלכים של פליימייקר, שחרור יחסית איטי של הכדור בזריקה. אם הוא לא קנטאקי אני לא בטוח שהיה מדורג כ"כ גבוה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מאי 31, 2018 5:36 am 
Junior

ניתור גבוה דווקא נשמע קריטי בכדורסל. היכולת לזרוק מעל המגן ולקחת ריב' ולחסום

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מאי 31, 2018 10:37 am 
Junior

יש שמועות שהסלטיקס רוצים את במבה וחושבים איך לעלות בדראפט. הדיבורים הם על רוזייר / בראון פלוס בחירה של הסלטיקס השנה ואחת הבחירות בשנה הבאה (של הקינגס או של ממפיס) בתמורה לבחירה של דאלאס (מקום 4) או ממפיס (מקום 5).
אם זה רוזייר והבחירה של ממפיס זה נראה לי כמו אחלה דיל (אם כי לממפיס יש את קונלי, לא צריכים את רוזייר). אם זה בראון ו/או הבחירה של הקינגס זה נשמע לי יקר מדי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מאי 31, 2018 10:44 am 
Hall of Famer

אם איינג' מוכן לתת את הבחירה של סקרמנטו+רוזייר בשביל במבה אז אני במקום פיניקס חוטף אותו בבחירה הראשונה ובורח.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מאי 31, 2018 10:48 am 
Sophomore

בגלל זה זה שמועות ...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מאי 31, 2018 10:53 am 
Senior

התותח המפוברק כתב:
טוב מה נהיה פה בית זונות... קצת פלייאוף ושוכחים מהדראפט? יש לוטרי להשלים.

11. קווין נוקס, קנטאקי, ארה"ב, 206 ס"מ, סמול/פאוור:

https://www.youtube.com/watch?v=XQbAC_CIS2Q

מעניין. השוואות לטוביאס האריס ופול ג'ורג'. 15.6 נק' ו-5.4 ריב' למשחק בעונת הפרשמן שלו. 77% מהקו, 34% לשלוש (1.5 שלשות מ-4.5 זריקות)

הכדרור שלו נראה יחסית מוגבל, ומוטה באופן מובהק לצד ימין.
כשהוא באזור המיד-ריינג' או אזור הצבע, כל הזריקות שלו מזכירות קצת את הגויאבות של ליאור אליהו.
הג'אמפ שוט שלו נראה טיפה מוזר בהתחלה, אבל יש לו שחרור יחסית מהיר, יכול להיות שזה בא ע"ח דיוק (34% לשלוש). קשה לי להגיד לאן דבר כזה מתפתח, כי זה ברור שהוא לא מגיע ברמת בשלות גבוהה מאוד. על ההשוואה לג'ורג' הוא חותם היום בלי למצמץ. טוביאס האריס? לא'דע, אולי.

פאק, זה הילד של ליאור אליהו וברנדון אינגראם.

ובראון + 2 בחירות סיבוב ראשון (אחת מהן עשויה להיות גבוהה גם) תמורת בחירה 4 או 5 בדראפט הזה נשמע לי כמו הרבה יותר מדי.
הייתי לוקח את זה אם הייתי הGM שממול, אבל בגלל שזה דני איינג', הייתי יוצא המפסיד מהטרייד וכולם היו צוחקים עליי אחר-כך במשך שנים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 415 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 17  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot], מנחם ו 24 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: