סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ב' ספטמבר 23, 2024 7:31 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 173 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  הבא

כמה ייגמר
מכבי ב-3 משחקים 69%  69%  [ 29 ]
מכבי ב-4 משחקים 21%  21%  [ 9 ]
מכבי ב-5 משחקים 2%  2%  [ 1 ]
נס ציונה ב-5 משחקים 2%  2%  [ 1 ]
נס ציונה ב-4 משחקים 2%  2%  [ 1 ]
נס ציונה ב-3 משחקים 2%  2%  [ 1 ]
סך הכל הצבעות : 42
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ב' יוני 04, 2018 1:12 am 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (6)
אז זה אפילו יותר לוזרי ויורה ברגל ממה שחשבתי. לא איכפת לך אפילו מה יכול להיות בסדרות.
אפשר להעביר את כל הליגה לפורמט גביע אם כך.

אז אחרי שכבר ירית בשתי הרגליים, אני לא רוצה לחשוב במה אתה יורה אחרי זה.

ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את קרתגו ולבטל את חץ הפוזשן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 04, 2018 6:00 am 
Junior

בלוג: הצג בלוג (0)
אתה קורא לזה לוזרי כדי לעצבן. אבל אני מרוצה מהמצב ומהפורמט הקיים. אתה (וראובן ואורן) זה שלא מתמודד עם הטענות שלי. אין טעם להתנהג כאילו הליגה שלנו שוויונית בפורמט ולהתעלם מהמציאות. זו אשליה עצמית.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 04, 2018 6:39 am 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (14)
הליגה היא לא שיוויונית. אף אחד לא טוען את זה, והשיריונים הופכים אותה מלא שיוויונית ללא ספורטיבית.

השאלה היא מה הפיינל פור תורם בכך, והפיינל פור לא הופך אותה ליותר שיוויונית אלא מרסק את מעט העניין והספורטיביות שעוד נותרו בה והופך אותה לבדיחה. וברור לחלוטין שמדובר באקט לוזרי. מי שביטל את הסדרות בחצי הגמר עשה את זה מתוך טענה (שקרית) שלא ניתן לנצח את הפועל ומכבי בסדרות ולכן חייבים פיינל פור. זו לוזריות מוחלטת, גם ברמה המקומית (בטח שניתן לנצח את הפועל ומכבי בסדרות) וגם ברמה הגלובלית (ויתרתי להן על השיריונים אז בוא ננסה להשיג איזה ניצחון בשיטה מטומטמת ונחשוב שהכנסתי להם).

אבל אם התואר לוזר מעצבן אותך יש אחרים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 04, 2018 6:48 am 
Junior

ראובן כתב:
הליגה היא לא שיוויונית. אף אחד לא טוען את זה, והשיריונים הופכים אותה מלא שיוויונית ללא ספורטיבית.

השאלה היא מה הפיינל פור תורם בכך, והפיינל פור לא הופך אותה ליותר שיוויונית אלא מרסק את מעט העניין והספורטיביות שעוד נותרו בה והופך אותה לבדיחה. וברור לחלוטין שמדובר באקט לוזרי. מי שביטל את הסדרות בחצי הגמר עשה את זה מתוך טענה (שקרית) שלא ניתן לנצח את הפועל ומכבי בסדרות ולכן חייבים פיינל פור. זו לוזריות מוחלטת, גם ברמה המקומית (בטח שניתן לנצח את הפועל ומכבי בסדרות) וגם ברמה הגלובלית (ויתרתי להן על השיריונים אז בוא ננסה להשיג איזה ניצחון בשיטה מטומטמת ונחשוב שהכנסתי להם).

אבל אם התואר לוזר מעצבן אותך יש אחרים.

זו הודעה כמעט מדוייקת. אני לא טוען שאי אפשר לנצח את מכבי תל אביב והפועל ירושלים בסדרות. אני טוען שמאוד קשה לעשות את זה, בהתחשב ביתרונות הלא ספורטיביים שלהן. הפיינל פור הופך את זה ליותר אפשרי. והעובדה שהליגה לא ספורטיבית מצדיקה את השינוי ביחס לשיטת הסדרות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 04, 2018 6:50 am 
Hall of Famer

מה שהם אמרו.
ולגביי , אני חוזר לטענה שלי שהעליתי כאן ועל זה הויכוח שלי איתך: האקסיומה לפיה מכבי בלתי מנוצחת בסדרות לא רלוונטית להיום. האם בעתיד, אם הקבוצה הזו תקבל שכל ותחזור להתנהל נכון היא תוכל לחזור? כן. כל שאני אומר הוא שב-3 שנים האחרונות מכבי לא מעל הליגה, ואפשר לקחת אותה בסדרות. מכאן תיקח את זה לאן שאתה רוצה: עתיד, עבר, וציווי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 04, 2018 7:08 am 
מנהל פורום

טוב, אז אתה גם לוזר וגם טועה קשות בתפישת המציאות שלך. גם נהריה וגם הפועל תל אביב (וככה"נ) גם ג"ג של השנה לקחו את הפועל לסידרה של חמישה משחקים והיו מאוד קרובות ללהדיח אותה, וזה נגד יתרון הביתיות. מכבי בינתיים הפסידה סידרה אחת.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 04, 2018 7:34 am 
Junior

ראובן כתב:
טוב, אז אתה גם לוזר וגם טועה קשות בתפישת המציאות שלך. גם נהריה וגם הפועל תל אביב (וככה"נ) גם ג"ג של השנה לקחו את הפועל לסידרה של חמישה משחקים והיו מאוד קרובות ללהדיח אותה, וזה נגד יתרון הביתיות. מכבי בינתיים הפסידה סידרה אחת.

תקרא את ההודעה שלך שוב

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 04, 2018 7:38 am 
Junior

oren_80 כתב:
מה שהם אמרו.
ולגביי , אני חוזר לטענה שלי שהעליתי כאן ועל זה הויכוח שלי איתך: האקסיומה לפיה מכבי בלתי מנוצחת בסדרות לא רלוונטית להיום. האם בעתיד, אם הקבוצה הזו תקבל שכל ותחזור להתנהל נכון היא תוכל לחזור? כן. כל שאני אומר הוא שב-3 שנים האחרונות מכבי לא מעל הליגה, ואפשר לקחת אותה בסדרות. מכאן תיקח את זה לאן שאתה רוצה: עתיד, עבר, וציווי.

סבבה, אז זה בעצם לא ויכוח. עובדתית מכבי הפסידה בסדרה אחת מתוך הרבה. מבחינתך, זה מספיק טוב. הנה, מכבי כרגע לא שולטת בליגה, למרות שהיא סיימה את העונה הסדירה הנוכחית במקום הראשון. לדעתי זה לא מספיק טוב.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 04, 2018 7:51 am 
מנהל פורום

עובדתית, מכבי בקושי שיחקה סדרות בעשור האחרון, ורוב הסדרות שהיא שיחקה היו נגד מקומות 5-8 (לרוב 8) שזו בדיחה לקבוע סטטיסטיקה לפי זה. גם במעט הסדרות שהיא שיחקה, באחת היא הפסידה ובאחת היא נגררה לפיגור דו ספרתי במשחק החמישי (ונגד המקום השמיני).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 04, 2018 7:52 am 
Hall of Famer

עובדתית מכבי הפסידה 2 סדרות מתוך הרבה, לא אחת.

הלאה: כל הטיעון שלי כאן, ואמרתי את זה כבר קודם הוא שהאקסיומה לפיה בלתי אפשרי לנצח את מכבי בסדרה הייתה נכונה לימים בהם מכבי הייתה מעל הליגה. הימים הללו לא בתוקף מאז אביב 2015. מישהו פה בטוח שמכבי הייתה לוקחת אליפות בסדרות לפני שנתיים ושנה? אפשר לפתוח סקר כאן בשביל הבדיקה ולראות.
מכבי אכן סיימה במקום הראשון אך כאמור, אינה שולטת בליגה ואינה מעליה כמו בעבר. היא רחוקה מהשליטה שלה בליגה בעבר מרחק עצום.

האם בעתיד היא יכולה לחזור לשלוט בליגה? אולי. וכאן אני חוזר לנק' הבסיס שלי בדיון כאן - אני לא נכנס לשאלה אם צריך סדרות או לא בגלל שריונים ופערי תקציבים. כל שאני אומר הוא , כאמור, שהאקסיומה לפיה בלתי אפשר ילנצח את מכבי בסדרה (זה מה שהנחה ב-2005 את ייסוד הפיינל פור) לא תקף ב-3 השנים האחרונות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 04, 2018 7:57 am 
מנהל פורום

מה השניה חוץ מאילת? פתאום חטפתי בלקאאוט.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 04, 2018 8:01 am 
Hall of Famer

גליל ב-93

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 04, 2018 8:09 am 
Hall of Famer

picknroll כתב:
ראובן כתב:

תקרא את ההודעה שלך שוב

תקרא אתה את שלך. כל "הסטטיסטיקות" שלך כמעט מבוססות על סדרות רבע הגמר, כי לא היו פה כמעט סדרות מעבר לרבע הגמר כבר 12 שנה. בקיצור הסטטיסטיקה שלך לא באמת שווה כלום, בטח כשסדרות רבע הגמר שלפחות לשתי הראשונות אמורות להיות הכי קלות, מול מקום 7-8, ממש לא היו קלות ברוב הפעמים. ומזה אתה משליך על הסדרות בחצי הגמר ובגמר. "עובדתית". אני מתפלא איך, לאור "הממצאים" שלך, אתה לא תומך במעבר לפיינל אייט.
אז רק לחשוב מה קורה כשהראשונה הייתה פוגשת את הרביעית או את השנייה ולא את השמינית... בעצם אין הרבה מה לחשוב. למיטב זכרוני כשקרה הנס והלוזרים הסכימו להציץ מעבר לקיר ולהיות פחות לוזרים, והיו סדרות בחצי הגמר, המאזן של שתי העשירות הוא 1:1.
חבל שלוזרים כמוך שגם יושבים במנהלת מונעים מאיתנו את זה, ומעדיפים סיבוב שלישי מת וסופשבוע גביע. יופי לכם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 04, 2018 12:43 pm 
Hall of Famer

לדעתי הכי טוב פורמט של רבע גמר הטוב מ5 חצי גמר הטוב מ3 וגמר של משחק אחד.
בקשר למשחק היום הפרח בולדן וגקסון בחוץ.דיברתולמאו לא כשיר עד להודעה חדשה.משעור חוזר מפציעה ו יהיה בסגל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 04, 2018 1:01 pm 
Hall of Famer

RREEDDTT. כתב:

למה בדיוק?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 04, 2018 1:24 pm 
Hall of Famer

ראי שעל הקיר כתב:
RREEDDTT. כתב:

למה בדיוק?

סוג של פשרה בין סדרות עד הסוף לפיינלפור

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 04, 2018 1:39 pm 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

ולמה צריך את הפשרה הזו?
מה ההגיון בדיוק לקיים הכי הרבה משחקים פוטנציאלים בין קבוצות מקצוות הטבלה (מקום 1 מול 8 וכו') אחר כך סדרות קצרות יותר בין קבוצות שעל הנייר קרובות יותר ביכולת (1 מול 4 ו2 מול 3 במקרה האידאלי) ולבסוף משחק אחד ויחיד בין שתי הקבוצות הטובות ביותר?

למי זה טוב? לא לקהל, לא לקבוצות עצמן שמפסידות הכנסה, לא לליגה שמפסידה קרבות פלייאוף שמכניסים עניין. רק לחיים אוחיונים של העולם שיוכלו לגנוב אליפות בשני משחקים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 04, 2018 1:41 pm 
מנהל פורום

oren_80 כתב:

הלאה: כל הטיעון שלי כאן, ואמרתי את זה כבר קודם הוא שהאקסיומה לפיה בלתי אפשרי לנצח את מכבי בסדרה הייתה נכונה לימים בהם מכבי הייתה מעל הליגה. הימים הללו לא בתוקף מאז אביב 2015. מישהו פה בטוח שמכבי הייתה לוקחת אליפות בסדרות לפני שנתיים ושנה? אפשר לפתוח סקר כאן בשביל הבדיקה ולראות.
מכבי אכן סיימה במקום הראשון אך כאמור, אינה שולטת בליגה ואינה מעליה כמו בעבר. היא רחוקה מהשליטה שלה בליגה בעבר מרחק עצום.

האם בעתיד היא יכולה לחזור לשלוט בליגה? אולי. וכאן אני חוזר לנק' הבסיס שלי בדיון כאן - אני לא נכנס לשאלה אם צריך סדרות או לא בגלל שריונים ופערי תקציבים. כל שאני אומר הוא , כאמור, שהאקסיומה לפיה בלתי אפשר ילנצח את מכבי בסדרה (זה מה שהנחה ב-2005 את ייסוד הפיינל פור) לא תקף ב-3 השנים האחרונות.

אין שום אקסיומה של "בלתי אפשרי", הכל בתיאוריה אפשרי. גם שמקום 8 ינצח את 1. זה עניין של הסתברויות.
אם במשחק אחד הסיכוי לנצח את מכבי הוא 25%, אז בסדרה הוא יורד לפחות מ10%. הפיינל פור מטרתו העיקרית הייתה להעלות את ההסתברות שמכבי לא תזכה באליפות ובינתיים זה עושה עבודה מצוינת.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 04, 2018 4:06 pm 
Hall of Famer

סתם מעניין אותי, להערכתך - לאילו קבוצות מה-4-5 הראשונות (נגיד) יש פחות מ-10% סיכוי לנצח את מכבי בסדרה?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 04, 2018 6:59 pm 
Hall of Famer

Shiver כתב:
oren_80 כתב:

אין שום אקסיומה של "בלתי אפשרי", הכל בתיאוריה אפשרי. גם שמקום 8 ינצח את 1. זה עניין של הסתברויות.
אם במשחק אחד הסיכוי לנצח את מכבי הוא 25%, אז בסדרה הוא יורד לפחות מ10%. הפיינל פור מטרתו העיקרית הייתה להעלות את ההסתברות שמכבי לא תזכה באליפות ובינתיים זה עושה עבודה מצוינת.

שיבר, במציאות של הכדורסל הישראלי של עד אמצע העשור הקודם לקחת את מכבי בסדרה (ועוד של הטוב מ-5) היה בלתי אפשרי, אלא אם פתאום חצי קבוצה שלה הייתה מקבלת הרעלת קיבה.
מ-1994 ועד 2005 כולל מכבי שיחקה 27 סדרות. בכל 27 הסדרות הללו היא הפסידה 4 משחקים במצטבר, כשסה"כ מאזן המשחקים שלה בסדרות הללו עמד על 79:4. זה היה חסר סיכוי.
אני אישית חשבתי עוד לפני 2005 שאם רוצים להחזיר עניין לסדרות צריכים לחזור לטוב מ-3.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 04, 2018 7:04 pm 
מנהל פורום

אני חשבתי שצריך לבטל את השיריונים, לשלול ממכבי את המימון של הערוץ הראשון (לפחות זה קרה), ולהנהיג פיתרונות רדיקליים כמו תיקרת שכר.

בשום מקרה לא חשבתי שצריך להפוך את התחרות עצמה לבדיחה והיה לי ברור שהמשמעות של הנהגת פיינל פור תהיה הנצחת השיריונים, כפי שקרה בפועל. כמובן שהיום פיתרון כמו סידרה של שלושה משחקים בגמר נשמע כמו חלום בלתי הגיוני.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 04, 2018 7:05 pm 
מנהל פורום

(כמובן שבדיעבד אני חושב שגם היה צריך לבטל את הבנק של פנאן ולהרחיק את המעורבים להרבה שנים אבל מי בכלל ידע מזה)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 04, 2018 9:23 pm 
Junior

ראובן כתב:
(כמובן שבדיעבד אני חושב שגם היה צריך לבטל את הבנק של פנאן ולהרחיק את המעורבים להרבה שנים אבל מי בכלל ידע מזה)

הרבה אנשים בקבוצה ובעולם הכדורסל כנראה...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 04, 2018 9:30 pm 
Hall of Famer

אל תגלו לאף אחד אבל ברגעים אלו ממש מתקיים משחק בסדרה, שהת'רד הזה אמור לעסוק בה.
ציונה מובילה ב3 על מכבי, כאשר כל הסלים של מכבי באים בקלי קלות, וכל הקליעות של ציונה הם קריעת ים סוף.
גם אם קאליף וויאט ייתן הופעה א-לה קארי ואיכשהו יביא לציונה את המשחק, במשחק החמישי זה ייגמר 50 הפרש.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 04, 2018 9:33 pm 
Junior

אבימאל כתב:
אל תגלו לאף אחד אבל ברגעים אלו ממש מתקיים משחק בסדרה, שהת'רד הזה אמור לעסוק בה.
ציונה מובילה ב3 על מכבי, כאשר כל הסלים של מכבי באים בקלי קלות, וכל הקליעות של ציונה הם קריעת ים סוף.
גם אם קאליף וויאט ייתן הופעה א-לה קארי ואיכשהו יביא לציונה את המשחק, במשחק החמישי זה ייגמר 50 הפרש.

למי?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 173 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 8 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: