סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ב' ספטמבר 23, 2024 7:24 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 115 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ב' יוני 04, 2018 11:37 am 
Junior

בלוג: הצג בלוג (0)
FLASH כתב:
אירווינג היה מעדיף להיות סיידקיק לגורדן ולא להיות אלפא דוג.

אה שאתה אומר את זה ככה אז זה בוודאות נכון

FLASH כתב:
גולדן איבדו בלי סוף כדורים. נחמד שאתה מיתמם.

גולדן סטייט איבדו 12 כדורים כשהממוצע שלהם בעונה הסדירה הוא 13.1, אבל שוב, כשאתה כותב את זה ככה אז באמת הופך להיות נכון.

FLASH כתב:
גורדן מעולם לא הפסיד ללייקרס. הוא הפסיד לפיסטונס לסלטיקס, בעונות שפיפן עוד היה בהתהוות.

לא אמרתי שהוא הפסיד, אמרתי שהוא לא ניצח וזה מהסיבה הפשוטה שהוא לא הגיע לשחק מולם בשום שלב (לא עבר את המזרח)

FLASH כתב:
גורדן בשיאו (מגיל 28-35 ) , כשהיתה לו קבוצה רצינית, לא הפסיד, למעט עונה בה חזר מפרישה באמצע שלא הגון לספור אותה

ג'ורדן הגיע ל6 גמרים וניצח את כולם מתוך 15 עונות בהם שיחק.
אז הסברת לי למה צריך לספור רק את ששת העונות בהם הוא ניצח כדי להמחיש כמה שהוא בלתי מנוצח. סבבה.
ג'ורדן השחקן הכי גדול ששיחק, ששת האליפויות שלו היו מופת לאיך נראה שחקן כמעט מושלם אבל שוב, אלו 6 אליפויות מ15 עונות והן קרו אחרי דעיכה של הקבוצות הגדולות של התקופה.
אני לא מוריד בכלום ממה שמייקל השיג, אבל לא צריך להוסיף לו דברים שלא קרו

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 04, 2018 12:25 pm 
Sophomore

המשחק אתמול היה נראה כמו משחק אחד על אחד של שחקן בוגר אל מול שחקן קט סל. לשני הצדדים ברור מי יותר טוב- השחקן קט סל נותן 200 אחוז מעצמו, הבוגר מנסה דברים קשים ומסובכים כדי שיהיה קצת מעניין וכשההפרש מצטמצם הוא מגדיל בחזרה את הפער כדי להראות לילד מי באמת יותר טוב.
לקאבס הייתה הזדמנות בלתי חוזרת במשחק הראשון לגנוב משחק באוקלנד כשהמקומיים באו זחוחים כשכל העולם טען, ובצדק, שהסדרה הזאת תיגמר בסוויפ. ברגע שהם לא עשו זאת סופה של הסדרה הזאת היא להסתיים ב4-0 או 4-1. עכשיו רק נותר להמתין לאן לברון יעבור בקיץ כי כשאתה מסתכל על המשכורות שהקבוצה תשלם אין שם יותר מידי מקום לשינויים מרחיקי לכת.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 04, 2018 12:38 pm 
Junior

שקי,
ובכן - משום מה, לא ראינו מצב שכוכב על מחליט לבקש טרייד!! החוצה מקבוצת על -3 פעמים פיינליסטית ואלופה, חוץ מהכוכב ששיחק לצד לברון.

פיפן מקהייל פאריש וורת'י קארים גאסול - אף אחד לא בחר לעזוב אלופה בפוטנציאל, אף על פי שהם יכלו ועוד איך להוביל קבוצה בינונית. אבל קיירי אירווינג ששיחק ליד לברון - בחר לעזוב אלופה בפוטנציאל. תרשה לי להניח, ע"פ מקרי עבר של כוכבי על ששיחקו לצד MJ בירד מג'יק ורצו להישאר כמה שיותר ולא ביקשו טרייד החוצה, שאם קיירי היה משחק לצד MJ, זה לא היה קורה, MJ נתן להתקפה לזרום, נתן לחברה לבלוט, לברון נותן לקיירי בידודים אבל גם במשחקיו הגדולים של קיירי - לברון תמיד נתן את ה-שואו של המשחק. הוא מעולם, אני חוזר - מעולם!!! לא זז הצידה לאורך המשחק, כמו ששאק זז לעיתים הצידה בשביל קובי וקובי זז הצידה לעיתים בשבילו, וכן כן, גם מייק זז הצידה לעיתים בשביל פיפן. וודאי וודאי שבירד ומג'יק.

לברון במקסימום שיחק תורות עם קיירי ותמיד הקפיד להיות היה ה-איש של קליבלנד. קיירי לא קיבל אור זרקורים באמת, לא היה חלק משטף ההתקפי אלא היה על תקן מו ויל משופר.

שים לב, הקבוצות של לברון תמיד ניצחו 50-60 משחקים, לא משנה מי שיחק לצד המלך, מו ויל ויוז, או וייד ובוש, או קיירי ולאב. שיטת המשחק קבוצה - תנו למלך ליסוע לסל, אם ההגנה תתכווץ הוא ימסור. זה לא היה ככה עם מייק, קובי, בירד, מג'יק. הם בנו קבוצות התקפה מעולות, לברון לא בנה מכונת התקפה מעולם, אלא בנה מספיק כשרון מסביבו כדי לקחת אליפויות-בקושי כשהוא מרכז העלילה בכל התקפה.

זה למה קיירי ביקש טרייד החוצה מפיינליסטית+אלופה, ולמה הוא לא היה עושה אם זה אם היה משחק לצד הווינר הגדול בכל הזמנים, אלא היה נהנה להיות שם בשבילו. להיות שם בשביל לברון (ולהפסיד) זה לא זה. שוב - אף כוכב על לא ביקש טרייד החוצה מאלופה ופיינליסטית קבועה. רק הכוכב שליד ג'יימס. זה אומר הרבה

לגבי ג'ורדן - אני מניח שאתה מודע לכך שג'ורדן קרע את הלייקרס לגזרים ב91, קבוצה שניצחה 58 משחקים עם מג'יק וורת'י בשיאם (או קרוב לשם). לא היה שם קארים, אבל דיבאץ היה. לא בטוח שהוא היה פחות טוב מקארים של 87-88.

לא רציני לצפות משחקן שחוזר מפרישה אחרי אמצע העונה לקחת אליפות, ועוד יותר לא רציני לצפות מכוכב עבר בן 40 אחרי 3 שנים פרישה להצליח בNBA. זה מצחיק לספור עונות כאלו ועוד לבקר את MJ על יכולתו בוושינגטון.

מתוך 12 עונות של MJ בNBA (לא כולל עונות בגיל 40 או עונת חזרה מפרישה), הוא זכה ב6 אליפויות. ב6 עונות שהוא לא זכה באליפות, הוא נעצר בקבוצות מהגדולות בהיסטוריה - הסלטיקס בשיאה והפיסטונס בשיאה. הפעם היחידה באותן עונות שהיה לו סיידקיק כוכב - היא עונת 90, כשפיפן התחיל לפרוץ והפך לאלסטאר. לפני כן פיפן היה רוקי וסופמור - רול פלייר נחמד. לפני פיפן, לג'ורדן לא היה אלסטאר בקבוצה.

סה"כ, 12 עונות, 7 מתוכם היה לו כוכב לצידו, ב6 מתוך ה7 הוא לקח אליפות. זה מתאר מיהו מייקל ג'ורדן.

לברון ג'יימס, אם נוריד את שתי העונות הראשונות שלו, שיחק 13 עונות, ב8 מתוכם היה כוכב לצידו (למעשה - היו שניים), ב3 מתוך ה8 הוא לקח אליפות.

הפער ביניהם בווינריות עצום. כאמור, עם מייק במקום ג'יימס ב8 העונות האחרונות, היה לו 6 טבעות ב8 גמרים ואני חותם על זה.

המקסימום שאני יכול לתת ללברון , זה ווילט צ'מברליין של שחקני החוץ. סטט' מטורפות, MVP, אתלט פנומן, ללא הצלחה גדולה בטור הניצחונות. ההבדל הוא שצ'מברליין מהרגע שדרך בפרקט נאלץ להתמודד עם בוסטון הגדולה. לברון שיחק מעל עשור לפני שגולדן הגדולה נחתה כאן. אני חושב שגם קארים ומג'יק גדולים ממנו. הבדלי אופי קריטיים, ויכולות משחק לא פחות גבוהות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 04, 2018 12:55 pm 
Junior

FLASH כתב:
שקי,
ובכן - משום מה, לא ראינו מצב שכוכב על מחליט לבקש טרייד!! החוצה מקבוצת על -3 פעמים פיינליסטית ואלופה, חוץ מהכוכב ששיחק לצד לברון.

מעניין שלקחת החלטה של קיירי והשלכת אותה על לברון.
ברשותך אנסח כמוך לצורך בהירות

ובכן, מעולם לא ראינו מצב שאולסטאר (פעם אחת בחמישיה השלישית של הליגה וממוצע של 24.4 בתור האלפא דוג זה לא סופרסטאר) ששיחק עם לברון או עם כל אחד אחר מחליט לבקש טרייד מקבוצה מצליחה !! חוץ מקיירי כמובן שהיה לו חשוב להיות האלפאדוג.
לא וויד, לא בוש, לא לאב, לא ריי אלן ולא שאקיל, אף אחד לא ביקש טרייד !!!!!111!!11!

היחיד שבחר לעזוב זה קיירי, אתה יכול להניח שזה לא בגלל שהוא רוצה להיות האלפא דוג אלא בגלל שלברון הוא קקי פיפי לא נחמד ואתה יכול לקחת את מה שקיירי בעצמו אמר וזה שהוא לא רוצה להיות בצל של לברון. אם מפה אתה מניח שהוא היה ממש שמח להיות העוזר של מייקל או של קובי אז אחלה, רק שלי חסרה הקפיצה הלוגית הזאת.

FLASH כתב:
הפער ביניהם בווינריות עצום. כאמור, עם מייק במקום ג'יימס ב8 העונות האחרונות, היה לו 6 טבעות ב8 גמרים ואני חותם על זה.

עם זה שהפער שלהם בוינריות עצום אני מסכים אבל אני אומר שאם לברון היה משחק בין עונות 91 ל97 היו לו 12 אליפויות ב10 גמרים ואני חותם על זה!!!!!!

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 04, 2018 1:40 pm 
Senior

FLASH כתב:
שקי,

.

אמממממ..... מה עם הכוכב ששיחק לצד קובי? נדמה לי שקראו לו שאקיל משהו... :roll:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 04, 2018 1:50 pm 
Junior

תפסיקו לריב, קיירי רצה לעזוב בשביל לקחת את גורלו בידיו ולא להיות תלוי - כמו שאר הקאבס - בהחלטתו של לברון בקיץ הקרוב. כמו בזוגיות מתפרקת, הוא בחר להמשיך הלאה לפני שהצד הדומיננטי יחליט מה בזין שלו לעשות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 04, 2018 2:13 pm 
Hall of Famer

FLASH כתב:
שקי,

פיפן מקהייל פאריש וורת'י קארים גאסול - אף אחד לא בחר לעזוב אלופה בפוטנציאל, אף על פי שהם יכלו ועוד איך להוביל קבוצה בינונית. אבל קיירי אירווינג ששיחק ליד לברון - בחר לעזוב אלופה בפוטנציאל. תרשה לי להניח, ע"פ מקרי עבר של כוכבי על ששיחקו לצד MJ בירד מג'יק ורצו להישאר כמה שיותר ולא ביקשו טרייד החוצה, שאם קיירי היה משחק לצד MJ, זה לא היה קורה, MJ נתן להתקפה לזרום, נתן לחברה לבלוט, לברון נותן לקיירי בידודים אבל גם במשחקיו הגדולים של קיירי - לברון תמיד נתן את ה-שואו של המשחק. הוא מעולם, אני חוזר - מעולם!!! לא זז הצידה לאורך המשחק, כמו ששאק זז לעיתים הצידה בשביל קובי וקובי זז הצידה לעיתים בשבילו, וכן כן, גם מייק זז הצידה לעיתים בשביל פיפן. וודאי וודאי שבירד ומג'יק.

לברון במקסימום שיחק תורות עם קיירי ותמיד הקפיד להיות היה ה-איש של קליבלנד. קיירי לא קיבל אור זרקורים באמת, לא היה חלק משטף ההתקפי אלא היה על תקן מו ויל משופר.

שים לב, הקבוצות של לברון תמיד ניצחו 50-60 משחקים, לא משנה מי שיחק לצד המלך, מו ויל ויוז, או וייד ובוש, או קיירי ולאב. שיטת המשחק קבוצה - תנו למלך ליסוע לסל, אם ההגנה תתכווץ הוא ימסור. זה לא היה ככה עם מייק, קובי, בירד, מג'יק. הם בנו קבוצות התקפה מעולות, לברון לא בנה מכונת התקפה מעולם, אלא בנה מספיק כשרון מסביבו כדי לקחת אליפויות-בקושי כשהוא מרכז העלילה בכל התקפה.

זה למה קיירי ביקש טרייד החוצה מפיינליסטית+אלופה, ולמה הוא לא היה עושה אם זה אם היה משחק לצד הווינר הגדול בכל הזמנים, אלא היה נהנה להיות שם בשבילו. להיות שם בשביל לברון (ולהפסיד) זה לא זה. שוב - אף כוכב על לא ביקש טרייד החוצה מאלופה ופיינליסטית קבועה. רק הכוכב שליד ג'יימס. זה אומר הרבה

לגבי ג'ורדן - אני מניח שאתה מודע לכך שג'ורדן קרע את הלייקרס לגזרים ב91, קבוצה שניצחה 58 משחקים עם מג'יק וורת'י בשיאם (או קרוב לשם). לא היה שם קארים, אבל דיבאץ היה. לא בטוח שהוא היה פחות טוב מקארים של 87-88.

לא רציני לצפות משחקן שחוזר מפרישה אחרי אמצע העונה לקחת אליפות, ועוד יותר לא רציני לצפות מכוכב עבר בן 40 אחרי 3 שנים פרישה להצליח בNBA. זה מצחיק לספור עונות כאלו ועוד לבקר את MJ על יכולתו בוושינגטון.

מתוך 12 עונות של MJ בNBA (לא כולל עונות בגיל 40 או עונת חזרה מפרישה), הוא זכה ב6 אליפויות. ב6 עונות שהוא לא זכה באליפות, הוא נעצר בקבוצות מהגדולות בהיסטוריה - הסלטיקס בשיאה והפיסטונס בשיאה. הפעם היחידה באותן עונות שהיה לו סיידקיק כוכב - היא עונת 90, כשפיפן התחיל לפרוץ והפך לאלסטאר. לפני כן פיפן היה רוקי וסופמור - רול פלייר נחמד. לפני פיפן, לג'ורדן לא היה אלסטאר בקבוצה.

סה"כ, 12 עונות, 7 מתוכם היה לו כוכב לצידו, ב6 מתוך ה7 הוא לקח אליפות. זה מתאר מיהו מייקל ג'ורדן.

לברון ג'יימס, אם נוריד את שתי העונות הראשונות שלו, שיחק 13 עונות, ב8 מתוכם היה כוכב לצידו (למעשה - היו שניים), ב3 מתוך ה8 הוא לקח אליפות.

המקסימום שאני יכול לתת ללברון , זה ווילט צ'מברליין של שחקני החוץ. סטט' מטורפות, MVP, אתלט פנומן, ללא הצלחה גדולה בטור הניצחונות. ההבדל הוא שצ'מברליין מהרגע שדרך בפרקט נאלץ להתמודד עם בוסטון הגדולה. לברון שיחק מעל עשור לפני שגולדן הגדולה נחתה כאן. אני חושב שגם קארים ומג'יק גדולים ממנו. הבדלי אופי קריטיים, ויכולות משחק לא פחות גבוהות.

על סמך את מניח משהו על קיירי? שוב הוא סיפר מה קרה. זו לא דעה.
ג'ורדן לא קרע את הלייקרס. הוא הפסיד משחק ראשון. הלייקרס היו מבוגרים ופצועים. לקחת למעשה את היריבה הכי חלשה שלהם מתוך ה6.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 04, 2018 3:25 pm 
Sophomore

מעניין אם קובי היה מסתדר בתור סייד קיק של לברון. אגב, יש שחקנים שיותר מתאימים להיות כאלה ושחקנים שפשוט פחות. פיפן הוא לא קיירי מבחינת היכולת להיות השחקן היוצר של קבוצה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 04, 2018 4:00 pm 
Hall of Famer

מסתדר או לא, קובי רצה להיות MJ ואתה לא נהיה כזה בתור מספר שתיים. בטח לא שאתה חושב שאתה מספר אחת.
קיירי דומה לקובי וכאמור שוחח איתו בקיץ וזה דחף אותו לבקש טרייד. אז סיפורים שליד ג'ורדן הוא לא היה מבקש....בסדר....תשמרו את ההייטינג ללברון לדברים אחרים.
תוך יומיים לברון מושמץ פה בתור פלופר וחסר אופי.נחמד. ואני ביקרתי את לברון לא מעט בעבר. יותר ממה שהוא נותן מול גולדן סטייט ב4 שנים האחרונות , לא ניתן לתת. הלוחמים פשוט יותר טובים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 04, 2018 4:01 pm 
Hall of Famer

ואגב קליעת עונשין אחת של היל וזה 1-1 והכל משתנה.
קיירי בריא ב2015 וזה עוד אליפות ללברון.
ספירת אליפויות זה תחביב נחמד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 04, 2018 4:51 pm 
Junior

לא מתאים לך. טענת פה שוב ושוב שאף אחד לא מדבר על זה שגם אם ג'יי אר זורק לסל זה לא אומר שהוא קולע ופתאם נקודה הפרש, 4.5 שניות לסוף, נגד הקבוצה עם ההתקפה הכי קטלנית בתולדות המשחק פחות או יותר וזה משחק גמור?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 04, 2018 4:58 pm 
Hall of Famer

לא הבנתי מה לא מתאים.
האופי של לברון לא קשור להחלטה של קיירי וקיירי היום על אזרחי אז גם אם לברון היה מקבל את האופי של ג'ורדן (אופי מדהים כולל מכות עם חבריו והימורים לפני משחק חשוב), קיירי יושב עם ברגים בברך.
בוא נראה איך תתמודד עם הטענה הזאת.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 04, 2018 5:04 pm 
Sophomore

קלללל
ג'רדן הוא אלוהים.
אלוהים ברא את העולם ב6 ימים אז מה זה בשבילו נס רפואי קטן והופ הברך של קיירי מחלימה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 04, 2018 5:19 pm 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (14)
בכל דיוני לברון-קיירי אולי כדאי להזכיר שבזכות לברון יש לקיירי אליפות ושני גמרים. כשהוא ישתווה לזה בכוחות עצמו אפשר יהיה לדבר.

קצת מזכיר את הפרובינציאליות הישראלית שמדברת על כך שההגעה של לברון לקליבלנד דפקה את דיוויד בלאט, כי אוי ואבוי כמה זה קשה לאמן כוכב שמביא אותך לגמר ליגה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 04, 2018 5:33 pm 
Hall of Famer

אל תשכח שבגלל האופי של לברון סמית לא זרק לסל. עם ג'ורדן הוא היה עולה לדאנק מעל דורנט.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 04, 2018 7:01 pm 
מנהל פורום

האמת שהיו כבר בעבר ויכוחים על כך שזה שלברון מסר לסל ניצחון ולא קלע בעצמו זה מוכיח את הלוזריות שלו. מפתיע אותי שהוא לא הואשם בזה אפרופו המסירה לג'ורג' היל.

(אגב, בהנחה שלג"ס נשארו טיימאאוטים ממש לא הייתי אומר שלו היל היה קולע את הזריקה השניה אז קליבלנד היו מנצחים אבל זה עניין אחר)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 04, 2018 8:16 pm 
Hall of Famer

אמיתי עכשיו אתם מקיימים דיונים אם קיירי היה נשאר או לא נשאר לשחק עם ג'ורדן? ;;-)))

קליבלנד לא תנצח את גולדן סטייט בקליעה. אולי יכולה לנסות להתקרב. בהאסל דווקא כן וזה המפתח שלה לנצח משחק. דווקא בהיבט הזה הם די עמדו ביעדים שלהם, אבל הפערים בקליעה היו פשוט משמעותיים מדי - ג"ס קלעה 10 סלי שדה יותר על 8 זריקות שדה פחות.

אין לי ראש למילים ארוכות וביבלברוקס מן מילה ארוכה שכזאת

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 04, 2018 8:27 pm 
Hall of Famer

ההייטינג ללברון פשוט שוטף את דעתם של אנשים.
השוואה לגורדן לגיטימית ונטחנה עד אין סוף. אבל ג'ורדן לא לוקח את הקאבס לניצחון העונה וב2015 לדעתי. פאק הוא בקושי עבר את הפייסרס ב1998.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 04, 2018 8:32 pm 
מנהל פורום

מה שמגניב זה המופע של פלאש שטרח להיעלם כל זמן שהיה הפלייאוף במערב והופיע בדיוק כדי לחזות את הסוויפ לג"ס. נורטון קצת יותר מפתיע אותי אבל מה אפשר לעשות. וההשוואה לג'ורדן מעייפת מכל בחינה אפשרית.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 04, 2018 8:40 pm 
Hall of Famer

הפייסרס 98 היתה קבוצה מעולה של 58 נצחונות, סנטר התקפי מוכשר, חבורה של פורוורדים מרביצים שלוקחים המון ריבאונדים ועושים המון הגנה, פוינט גארד מנהל משחק מעולה לגמרי, כמה סווינגמנים חביבים כמו ג'יילן רוז, ובעיקר רג'י מילר אחד. אחלה קבוצה שבעולם, ובאופן יחסי לתקופה, לא פחות טובה מקליבלנד של היום. ממש לא אפילו.
זאת אותה קבוצה אגב, (עם כמה כוכבים זקנים יותר, אבל גם עם ג'יילן רוז משופר אמנם) שהגיעה לגמר 2000 והקשתה על הלייקרס יותר מכל שאר הפיינאליסטיות מולה, באחלה סדרה גמר שבעולם.

אבל העיקר, שעשרים שנה אח"כ קל לזלזל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 04, 2018 8:43 pm 
Hall of Famer

ראובן, יופי שאני מפתיע אותך. דעתי שאותה נימקתי פה מספיק היא שאם קבוצה שווה 10 נקודות ולברון עצמו שווה 6 נקודות, בשביל סך הכל של 16 נקודות. הרי עצם הנוכחות של לברון מורידה את הקבוצה לשווי של 8 נקודות, כשאיתו היא שווה 14 (במקום 16).
נדמה לי שהיו לי כאן מספיק נקודות ונימוקים לנקודה הזאת. והאמת היא שגם לפלאש היו כמה.
אז נכון, 14 נקודות זה עדיין יפה מאד. וזה עדיין יותר מאשר רוב הקבוצות שוות. ועדין, זה פחות ממה שהיה יכול להיות. זהו בגדול כל הטיעון שלי, ואני לא חושב שהוא כל כך מוזר או לא פופולרי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 04, 2018 8:48 pm 
מנהל פורום

הלוואי שבסה"כ היה מדובר באיזה נימוק מספרי תמוה. ההפתעה למשל מגיעה מכך שבחרת לציין את העובדה שלברון עלה לגמר NBA שמיני רצוף באמירה (ציטוט לא מדויק) שהוא לוקח את הקבוצות שלו לשום מקום. או שנניח הספיק לך משחק שני בלואאוט כדי לציין שהגמר האמיתי היה גמר המערב (תוך התעלמות מהמשחק הראשון) או כל מיני עניינים כאלה. פלאשיזם מובהק.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 04, 2018 8:53 pm 
Hall of Famer

לא יודע אם אמרתי שהוא לא לוקח את הקבוצות לשום מקום, ואם אמרתי את זה - לא לזה התכוונתי.
ברור שהוא לוקח אותם לגמרים, וברור שבדוגמה המספרים שלי 14 > 10. (אבל זה גם < 16).. הוא לוקח את הקבוצות שלו למקום גבוה משהן היו מגיעות בלעדיו, אבל נמוך יותר, לדעתי מאשר ג'ורדן היה לוקח אותן, ולא בהכרח גבוה יותר מאשר קובי, דאנקן, שאקיל, מג'יק או לארי היו לוקחים אותן. זהו פחות או יותר. ובכדורסל קבוצתי זה מה שבעיקר חשוב.
לגבי המשחק השני, האמת שכתבתי כבר במשחק הראשון שמשהו שמאד בולט הוא שגולדן סטייט פשוט מוסרת הרבה יותר אסיסטים, ומשחקת הרבה יותר "גולדן סטייטי" מול קליבלנד מאשר מול יוסטון. בסופו של דבר, לפחות אחרי שני משחקים, עושה רושם שיוסטון הקשתה על גולדן סטייט הרבה יותר לשחק את המשחק שלה. לא רואה איך אפשר לטעון אחרת.
כמובן, יכול להיות שיהיו שינויים ושבקליבלנד זה ייראה אחרת לגמרי. בינתיים אם לשפוט משני המשחקים הראשונים בגמר לעומת שני המשחקים הראשונים בגמר המערב - זאת דעתי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 04, 2018 8:59 pm 
מנהל פורום

טוב, חזרתי להודעה המקורית שלך ונראה לי שלא הבנתי אותה וגם על הדרך קראתי דברים אחרים ששינו את נקודת המבט ויותר התאימו לך מאשר לפלאש.

אז אני חוזר בי מהביקורת מודולו הצורך הבלתי נלאה לבצע השוואות לג'ורדן. אם אפשר לרדת מהעניין המעיק הזה (לפחות עד שקליבלנד ינצחו את הפלייאוף הזה) אז טענותי יסתתמו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 04, 2018 9:13 pm 
Hall of Famer

עוד שנתיים-שלוש אוהדי כדורסל כבר ישכחו מי זה קובי, ופה עסוקים בהשוואות לג'ורדן.

פעם גם אני נהניתי מזה. היום - כולה בא להנות מהמשחק. לא חייבים כל פוזשן להשוות לג'ורדן, קובי, דאנקן או שאקיל.
כל אחד וזווית הראייה שלו, אבל בנקודה שההשוואה היא ג'ורדן ורק ג'ורדן, ברור לי שלברון נמצא במקום טוב ברמה ההיסטורית.
ואם כמות אליפויות ותארי MVP ואולסטאר וטריפל דאבלים לא יספיקו כטיעון סביר, בהנחה שהוא משחק עד גיל 38-39 בליגה ונשאר יחסית בריא, הוא מסיים את הקריירה מס' 1 בנקודות בתור סימן קריאה לסיום הקריירה.

אין לי ראש למילים ארוכות וביבלברוקס מן מילה ארוכה שכזאת

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 115 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו 11 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה