סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ש' ספטמבר 21, 2024 11:15 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 246 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ו' יוני 08, 2018 12:30 pm 
Junior

בלוג: הצג בלוג (0)
פוסט מהדף הפרטי של איתן לנציאנו, יושב ראש חולון-

ציטוט:
שבת שלום ישראל
מה קרה בזמן שישנתי ? וענונו חזר לעבוד בכור האטומי? הלו כולה שחקן ששייך לקבוצה חזר , אז נכון שאמרנו שלא יחזור נכון שגם רצינו וזה יהיה ככה אבל ופה האבל הגדול שאתה נמצא בסיטואציה שהעסק שלך מאבד "עובד" אחרי "עובד" דווקא לפני "הנפקה ענקית" וכל העובדים פונים אלייך "שעובד" אחד גמר את העונה שני "עובדים"אחרים משחקים עם שברים עוד שניים פצועים יותר קל והם קורסים ומבקשים להחזיר את "מהנדס התוכנה " היחיד שיכול לחזור ולעזור אתה חושב שוב לוקח אחריות וזה המצב שנמדדת הנהגה , Shlomo Aizic כולנו אחרייך גאה להיות שותף להחלטה , גם בגין הענק אמר " אף שעל " להבדיל, הרי אם היינו רוצים היה חוזר כבר לפני חודש והיום שאני רואה את כל המתייפייפים שמדברים על ערכים ומוסר כאילו מדובר פה באיזה מורשע שחזר להיות שר בחסות החוק , הלו הלו כולה שחקן כדורסל שבא לעזור לחברים שלו , ואתם שם שמתיימרים להיות קבוצת על באירופה ממכם הייתי מצפה למשפט הבא " אנחנו מתעסקים בקבוצה שלנו ושהטוב ינצח " אבל משהו כנראה אומר לכם שהפעם הדרך תהיה קצת יותר קשה ולשם שינוי צריך לעבור קבוצות קצת יותר טובות מהפעמים הקודמות וואלה המלצה שלי לכו על זה תתעסקו בקבוצה שלכם יש לכם אחלה קבוצה תסמכו על עצמכם על הפרקט מי שטוב מנצח , שבת שלום

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 08, 2018 12:31 pm 
Hall of Famer

בכל מקרה הכל פתוח

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 08, 2018 12:36 pm 
Junior

אדום88 כתב:
פוסט מהדף הפרטי של איתן לנציאנו, יושב ראש חולון-

ציטוט:
שבת שלום ישראל
מה קרה בזמן שישנתי ? וענונו חזר לעבוד בכור האטומי? הלו כולה שחקן ששייך לקבוצה חזר , אז נכון שאמרנו שלא יחזור נכון שגם רצינו וזה יהיה ככה אבל ופה האבל הגדול שאתה נמצא בסיטואציה שהעסק שלך מאבד "עובד" אחרי "עובד" דווקא לפני "הנפקה ענקית" וכל העובדים פונים אלייך "שעובד" אחד גמר את העונה שני "עובדים"אחרים משחקים עם שברים עוד שניים פצועים יותר קל והם קורסים ומבקשים להחזיר את "מהנדס התוכנה " היחיד שיכול לחזור ולעזור אתה חושב שוב לוקח אחריות וזה המצב שנמדדת הנהגה , Shlomo Aizic כולנו אחרייך גאה להיות שותף להחלטה , גם בגין הענק אמר " אף שעל " להבדיל, הרי אם היינו רוצים היה חוזר כבר לפני חודש והיום שאני רואה את כל המתייפייפים שמדברים על ערכים ומוסר כאילו מדובר פה באיזה מורשע שחזר להיות שר בחסות החוק , הלו הלו כולה שחקן כדורסל שבא לעזור לחברים שלו , ואתם שם שמתיימרים להיות קבוצת על באירופה ממכם הייתי מצפה למשפט הבא " אנחנו מתעסקים בקבוצה שלנו ושהטוב ינצח " אבל משהו כנראה אומר לכם שהפעם הדרך תהיה קצת יותר קשה ולשם שינוי צריך לעבור קבוצות קצת יותר טובות מהפעמים הקודמות וואלה המלצה שלי לכו על זה תתעסקו בקבוצה שלכם יש לכם אחלה קבוצה תסמכו על עצמכם על הפרקט מי שטוב מנצח , שבת שלום

צודק כמעט בכל מילה, תכלס. לא ברור לי על סמך מה העקיצה לכיוון הפועל, כנראה בשביל פופולריות זולה מהאוהדים, כי בינתיים לא שמעתי מילה מאף אחד מהקבוצה. אה כן, גם חסרה התייחסות קטנה לעובדה השולית שהחזרתם את מהנדס התוכנה למרות שהוא מורחק מהמשחק הכי חשוב של העונה שלכם...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 08, 2018 12:47 pm 
Hall of Famer

ראובן כתב:
אני מניח שיום שני סגור (אם כי בליגה שלנו אף פעם אי אפשר לדעת). אבל אני מהמר שאם חולון תעלה לגמר שמעון מזרחי ייזכר פתאום שצריך לבדוק אם רייס עמד בחובת השעות למען הציבור. אם לא אני ממש אחשוש לבריאותו.

להיפך, שמעון יעזור שהוא ישחק כי הוא לא ירצה שהפועל ת"א תהיה אלופה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 08, 2018 12:56 pm 
Junior

RREEDDTT. כתב:
מה מצב הפציעות של וולדן ו אלכסנדר עם הקרסול?

דנשה אמר כעת בריאיון בערוץ הספורט שאלכסנדר לא כשיר ליום שני, ואם הוא ישחק זה יהיה "רק כי זה ג'ו אלכסנדר" (ציטוט שלו).

לגבי וולדן כבר ממזמן אמרו שהוא גמר את העונה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 08, 2018 12:58 pm 
Hall of Famer

לנציאנו יו"ר מביך לקבוצה מביכה.

תקציר האירועים למי שפיספס - חולון העיפה את רייס בגלל עניינים פנימיים, אחר כך התלוננה נגדו באיגוד, חתמה על הסדר טיעון מגוחך, ועכשיו היא פונה לבית הדין על כך שממלאים את ההסכם שהיא חתמה עליו לפי לשונו. קרקס זה מילה עדינה למועדון הזה.

גם כלפי השופטים היו לחולון טענות רבות. הקבוצה מתכוונת להגיש מכתב רשמי לאיגוד ובו פירוט הטענות שלהם כלפי צוות השיפוט, בעיקר בדקות הסיום. "אנחנו שלטנו לאורך כל המשחק, איך פתאום בשתי הדקות האחרונות הם רצו 0:9, אם לא בעזרת השופטים?"' תהו במועדון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 08, 2018 1:02 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (6)
לנציאנו הוא האחרון שיכול להגיד למישהו להתעסק רק בקבוצה שלו.

ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את קרתגו ולבטל את חץ הפוזשן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 08, 2018 1:03 pm 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (14)
oren_80 כתב:
ראובן כתב:
אני מניח שיום שני סגור (אם כי בליגה שלנו אף פעם אי אפשר לדעת). אבל אני מהמר שאם חולון תעלה לגמר שמעון מזרחי ייזכר פתאום שצריך לבדוק אם רייס עמד בחובת השעות למען הציבור. אם לא אני ממש אחשוש לבריאותו.

להיפך, שמעון יעזור שהוא ישחק כי הוא לא ירצה שהפועל ת"א תהיה אלופה

ההבדל בינינו הוא שאתה מנחס ואצלי אני לחלוטין בעד מכבי במפגש הזה (אבל האמת שבכלל שכחתי מהאפשרות שמכבי לא תעלה).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 08, 2018 1:07 pm 
Junior

לאומית כתב:
נעתור לבין הדין ונראה מה תהיה הפסיקה. הבטחתי הפתעה וקיימתי, אולי יהיה עוד שפן בכובע.

מכל מקום המסר זה מה שחשוב. ואייזיק קנה כאן את אוהדי חולון. האוהדים והקבוצה יותר חשובים מהאגו, זה בעצם מה שהוא אמר כאן.

לגבי גלן ישחק או לא ישחק, ניתן לקטש לשחק עם התרחישים באימון, שלא ישעמם לו....

אני כבר אמרתי שגם עם המילטון אנחנו חזק בתמונה.

תחליף את את אייזיק באלון ואת אוהדי חולון באוהדי הפועל

מעניין אם היית מתבטא ככה. אבל ככה זה ש"קנו אותך"
אתה מתעלם מזה הפעם השלישית כי לא נוח לך להתעמת עם עובדה נכונה שמוציאה אותך צבוע.

זהו. עכשיו אני אחזור לשקשק

נערך לאחרונה על ידי אדום88 בתאריך ו' יוני 08, 2018 1:09 pm, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 08, 2018 1:09 pm 
מנהל פורום

טרחת לצטט את התגובה שלו כדי להגיד לו שהוא מתבטא כמו אוהד חולון ולא כמו אוהד הפועל וזה בזמן שאתה מתבטא כמו אוהד הפועל ולא כמו אוהד חולון? לא חבל?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 08, 2018 1:11 pm 
Junior

ראובן כתב:
טרחת לצטט את התגובה שלו כדי להגיד לו שהוא מתבטא כמו אוהד חולון ולא כמו אוהד הפועל וזה בזמן שאתה מתבטא כמו אוהד הפועל ולא כמו אוהד חולון? לא חבל?

הכוונה שלי הייתה להעמיד לו מראה מול הפנים, כי הוא לא היה מתבטא ככה אם הפועל הייתה עושה מהלך כזה.
הוא היה מקשקש עד כמה הקבוצה הזו מושחתת, קומבינטורית וחסרת ערכים

אם היינו מעיפים שחקן שנתן בוקס ליותם , מהללים את אורי ואת גיא, לא מפסיקים לפמפם בכל מדיה אפשרית עד כמה ההנהלה שלנו אדירה, ואז שני משחקים לסוף, הבעלים שלנו עושה פארסה חדה לאחר שטען כי "אם השחקן חוזר לקבוצה שלי אני עם המועדון הזה גמרתי", ומחזירים את השחקן לרגעי ההכרעה תוך כיפוף מגוחך של הכרעת הדין בשיתוף פעולה עם סוכן השחקנים הכי מפוקפק שקיים אצלנו בכדורסל - ועוד שאנחנו עצמנו הבאנו על עצמנו את הכרעת דין (הרי חולון היא זו שהתלוננה באיגוד כנגד רייס)

וואי וואי איזה מסיבה לאומית היה עושה מזה (ובצדק מוחלט)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 08, 2018 1:27 pm 
מנהל פורום

אין ספק שהראית לו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 08, 2018 1:27 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (6)
נביא בעירו כתב:
המסר הוא בעיקר שאתם קבוצה שכונה ושאם הייתם טיפה פחות חובבנים, גלן רייס היה עכשיו חלק מהקבוצה שלכם. כמו שהאוזמן כתב, אני שמח בשבילכם שעוברת עליכם עונה מרגשת ביותר, אבל זו לגמרי התנהלות של מועדון קטן וחסר שאיפות אמיתיות. קטש, בכל מקרה, לא יתכונן לגלן רייס כי גלן רייס מורחק מהחצי גמר.

זה בדיוק העניין. זה לא צעד מכביסטי, אם כבר זה צעד "מכביסטי של השנים האחרונות"...
להתלונן לאיגוד נגד השחקן של עצמך, לגרום לו להיות מורחק, ואז להחזיר את השחקן באיחור, להילחם נגד עסקת הטיעון שעשיתם עם עצמכם (בטח הרגשתם נורא חכמים אז) כדי להפוך את המעשים של עצמכם... בעצם אפילו מכבי של הטרויקה עוד לא הגיעה לזה (אבל אם ניתן להם מספיק זמן, בטח תגיע פעם).

בכלל, שאלה שלא נשאלה - אם רייס היה רשום אצלכם כל הזמן, מאיפה היה הפחד הזה שהוא יחתום בקבוצה אחרת? אם הוא רשום אצלכם ונשאר על הפיירול, הוא לא יכול לחתום בקבוצה אחרת בכל מקרה.

ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את קרתגו ולבטל את חץ הפוזשן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 08, 2018 1:48 pm 
Junior

נשאלה השאלה בזמנו. אני מניח שבהתחלה ההנחה שלהם היתה שמשחררים אותו בכל רגע ושזה רק עניין פורמלי עד שזה יקרה. ההפסדים שהתחילו להיערם, יחד עם הפציעה השנייה של וולדן אני מניח, גרמו להם להם לחשב מסלול מחדש. אלא שזה היה כבר אחרי שהגישו את התלונה. בזמן חתימת העסקה אני מניח שהם כבר שקלו ברצינות את האופציה להחזיר אותו ומכאן הסיפור המשונה של ההרחקה לשני משחקים לעומת ארבעה, אם הוא חוזר לקבוצה אחרת...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 08, 2018 1:55 pm 
Freshman

אדום88 כתב:
RREEDDTT. כתב:
מה מצב הפציעות של וולדן ו אלכסנדר עם הקרסול?

דנשה אמר כעת בריאיון בערוץ הספורט שאלכסנדר לא כשיר ליום שני, ואם הוא ישחק זה יהיה "רק כי זה ג'ו אלכסנדר" (ציטוט שלו).

לגבי וולדן כבר ממזמן אמרו שהוא גמר את העונה.

אלכסנדר ישחק, מוכן לשים על זה כסף
ואני לא אפול מהכסא אם גם וולדן יקום מן המתים ביום שני

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 08, 2018 2:12 pm 
Sophomore

הנהלת חולון התנהגה כמו חבורה של ליצנים בכל העניין המביך הזה. היו צריכים להחזיר אותו לפני חודש, כמו שטענתי כאן. כעת זו בדיחה, ובכלל לא בטוח שצעד כזה יעשה טוב לחולון מבחינה מקצועית.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 08, 2018 2:57 pm 
Junior

הודעה רשמית של חולון - שום דבר עדיין לא סגור

ציטוט:
היום, בשעות הצהריים המוקדמות, שב גלן רייס ג'וניור לאימוני הקבוצה.

לאחר הודעת האיגוד בנוגע לאי שיתופו של השחקן גלן בחצי גמר הפיינל פור מול הפועל ירושלים, הוגש ערעור לבית הדין של איגוד הכדורסל.
ב"כ הקבוצה, עו"ד אמיר רוזנברג, ביקש לקיים דיון דחוף בנוכחות הצדדים, זאת לאור לו"ז צפוף בסמיכות למשחק הקרוב.

http://www.sport5.co.il/HTML/Articles/A ... 86205.html

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 08, 2018 3:07 pm 
Sophomore

ישנם שלושה סוגי מעשנים כבדים במאמצי גמילה.
הראשון, אחרי התקפת ניקוטין, קוצר נשימה ואירוע לבבי, מכריז מעל קול במה, שהוא עם העישון גמר! ולעולם! לעולם לא יגע שוב בסיגריה! אם תתפסו אותי עם סיגריה, אני עוזב את השכונה!
אחרי שלושה חודשים הוא חוזר לעשן. ככה בגלוי. מה קרה? הוא מסביר באדיקות שאין שום בעיה עם עישון. זה בסדר גמור. רק היה צריך הפסקה קצרה. וחוצמזה מוות וחולי עם סיגריה עדיפים מחיים ללא סיגריה...

השני, גם אחרי התקפת הניקוטין, קוצר הנשימה והאירוע הלבבי, מכחיש את כל העניין. או אפילו מאדלג ("הופך לאידיאולוגיה") את העניין. עישון הוא לא דבר נורא ואירוע לבבי קורה גם ללא מעשנים וקוצר הנשימה הוא בגלל הגיל. אל תקשקשו במח.. כבר לא ממש מתווכחים איתו. רגילים לתשוקה הבלתי נשלטת שלו לסיגריה. הוא יקריב בשבילה הכל. גם טענות מגוחכות כאלה..
אני מקווה שעוד קיים הסוג השלישי, ההוא שנלחם בסיגריות, בתשוקות ההרסניות של הניקוטין, בעצבים שמתאווים כל כך להירע עם סיגריה. ולפעמים, כן, הוא בן אדם, נופל ונתפס עם הסיגריה. מעט מתבייש מעצמו, נבוך, ומקווה שזה לא יקרה לו שוב. מקווה שבפעם הבאה יתגבר. קורה. מעצבן. אבל לא נורא.

משאיר לשיקול דעתכם, את מי בכדורסל הייתם שמים בסוג הראשון, מי בשני, ומי אם עוד קיים כזה, בשלישי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 08, 2018 3:23 pm 
Sophomore

ישנם שלושה סוגי מעשנים כבדים במאמצי גמילה.
הראשון, אחרי התקפת ניקוטין, קוצר נשימה ואירוע לבבי, מכריז מעל כל במה, שהוא עם העישון גמר! ולעולם! לעולם לא יגע שוב בסיגריה! אם תתפסו אותי עם סיגריה, אני עוזב את השכונה!
אחרי שלושה חודשים הוא חוזר לעשן. ככה בגלוי. מה קרה? הוא מסביר באדיקות שאין כל כך בעיה עם עישון. בגדול, זה בסדר גמור. רק היה צריך הפסקה קצרה. וחוצמזה מוות וחולי עם סיגריה עדיפים מחיים ללא סיגריה...

השני, גם אחרי התקפת הניקוטין, קוצר הנשימה והאירוע הלבבי, הוא ממשיך לעשן. שום דבר לא קשור לסיגריות, טוען. קוצר הנשימה הוא מהעומס ואירוע לבבי עוברים גם אנשים שאינם מעשנים. סיגריות זה בסדר גמור. בוודאי כשאני מעשן אותם. הוא יעשה הכל בשביל סיגריה. הוא יקריב בשבילה הכל. התרגלנו להגנות הבלתי מציאותיות שלו, גם לטענות מגוחכות כאלה..

אני מקווה שעוד קיים גם הסוג השלישי. ההוא שנלחם בסיגריות, בתשוקת הניקוטין, בעצבים שמתאווים כל כך להירגע עם סיגריה. ולפעמים, כן, הוא בן אדם, נופל ונתפס עם הסיגריה. מעט מתבייש מעצמו, נבוך, ומקווה שזה לו יקרה לו שוב. מקווה שבפעם הבאה יתגבר. קורה. מעצבן. אבל לא נורא.

משאיר לשיקול דעתכם, את מי בכדורסל הייתם שמים בסוג הראשון, מי בשני, ומי אם עוד קיים כזה, בשלישי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 08, 2018 3:29 pm 
Sophomore

אני חושב מה היה קורה לו הפועל תל אביב הייתה מעסיקה שחקנים כאלה אלימים כמו בחולון...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 08, 2018 3:37 pm 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

דובראש כתב:
אני חושב מה היה קורה לו הפועל תל אביב הייתה מעסיקה שחקנים כאלה אלימים כמו בחולון...

ניחוש שלי: הייתם ממשיכים להתבכיין על העונשים שנותנים לכם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 08, 2018 3:54 pm 
Hall of Famer

הניואנס המעניין ביותר הוא מה שמעון מזרחי ואנשי שלומו מכינים כעת כטיעון אפשרי מדוע לא סביר שרייס יחזור לשחק בגמר לאחר שנעדר מכל שלבי הפלייאוף . לא אופתע מאיזה סעיף תמים בתקנון שפתאום ביום שלישי יהפוך להיות רלוונטי ...

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 08, 2018 4:18 pm 
Junior

דובראש כתב:
התקשורת הייתה חוגגת יותר זה בטוח

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 08, 2018 4:42 pm 
Junior

בינתיים נמשיך לחגוג אנחנו. מתוך כתב הערעור של חולון:

"השחקן והקבוצה נדהמו לקבל את הודעתו של התובע, כי לשיטתו כוונת ההסדר היא כי השחקן יהיה נוכח פיזית בישראל בעת שני המשחקים, ולא די בכך שהוא "שב" לישראל ולקבוצה, במובן שהוא נקלט, אך אינו משחק".

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 08, 2018 4:46 pm 
Hall of Famer

מה זה "נקלט"....? חוץ מזה, כמו שלאומית הסביר כאן, הוא למעשה מעולם לא שוחרר מהקבוצה, כך שמבחינתם כנראה עונש שני המשחקים כבר רוצה באפריל.

גם כלפי השופטים היו לחולון טענות רבות. הקבוצה מתכוונת להגיש מכתב רשמי לאיגוד ובו פירוט הטענות שלהם כלפי צוות השיפוט, בעיקר בדקות הסיום. "אנחנו שלטנו לאורך כל המשחק, איך פתאום בשתי הדקות האחרונות הם רצו 0:9, אם לא בעזרת השופטים?"' תהו במועדון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 246 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Dovi, Google [Bot], picknroll, stavs, רלפי ו 30 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: