סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ש' ספטמבר 21, 2024 11:25 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 246 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 6, 7, 8, 9, 10  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: א' יוני 10, 2018 2:08 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (0)
ציטוט:
בכל מקרה, לא מדובר בסוף הסיפור מבחינת חולון, שתגיש ערעור לבית הדין העליון של האיגוד. במקרה שזה לא יצלח, מחזיקת הגביע אף עשויה לפנות לבית דין אזרחי.

ובמקרה שזה גם לא יצלח, חולון עשויה גם לפנות לבית הדין בהאג שיצטרך להתכנס כדי לדון בעניין עד מחר בערב.

גם כלפי השופטים היו לחולון טענות רבות. הקבוצה מתכוונת להגיש מכתב רשמי לאיגוד ובו פירוט הטענות שלהם כלפי צוות השיפוט, בעיקר בדקות הסיום. "אנחנו שלטנו לאורך כל המשחק, איך פתאום בשתי הדקות האחרונות הם רצו 0:9, אם לא בעזרת השופטים?"' תהו במועדון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 10, 2018 2:12 pm 
Junior

לאומית יגיד שהדיינים אוהדי הפועל
ואם המשחק היה נגד עירוני בית איכסל, הוא היה טוען שהם אוהדים שלהם

ככה זה שאין במה להיאחז והקבוצה הקומבינטורית שלך יצאה מביכה
אמרתי לכם שהם לא למדו מחבריהם במכבי כמו שצריך. אין סיכוי שבמכבי לא היו חושבים על האפשרות הזו של ה"2 משחקים מראש".

נערך לאחרונה על ידי אדום88 בתאריך א' יוני 10, 2018 2:14 pm, נערך 2 פעמים בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 10, 2018 2:13 pm 
Sophomore

אגב, זה לדעתי החלק המעניין בהחלטת בית הדין המשמעתי:

ציטוט:
במסגרת החלטת בית הדין, התגלה כי לא הוטל על גלן רייס קנס כספי בגין האירועים, בין היתר לאור הצהרת הפועל חולון כי אין לקבוצה אפשרות לחייב ולגבות התשלום מהשחקן שנמצא בביתו בארצות הברית, וכי מתן קנס כספי לשחקן יהפוך לעונש בפועל על הקבוצה. כמו כן, הפועל חולון הצהירה כי השחקן אמנם עדיין רשום באיגוד תחת הפועל חולון, אבל שהוא לא יחזור לשחק העונה בשורות המועדון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 10, 2018 2:16 pm 
Hall of Famer

להעמיד לדין על מתן תצהיר כוזב / הטעיית בית המשפט :D

גם כלפי השופטים היו לחולון טענות רבות. הקבוצה מתכוונת להגיש מכתב רשמי לאיגוד ובו פירוט הטענות שלהם כלפי צוות השיפוט, בעיקר בדקות הסיום. "אנחנו שלטנו לאורך כל המשחק, איך פתאום בשתי הדקות האחרונות הם רצו 0:9, אם לא בעזרת השופטים?"' תהו במועדון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 10, 2018 2:19 pm 
Hall of Famer

ציטוט:
הודעת הפועל חולון:
"בעקבות החלטת בית הדין של איגוד הכדורסל לדחות את ערעור הקבוצה והשחקן ולא לאפשר את שיתופו של גלן רייס במשחק מחר,הגיש המועדון ערעור לבית הדין העליון של איגוד הכדורסל שייתכנס בקרוב. כמו כן נשקלת במועדון האפשרות להוציא צו מניעה לקיום המשחק מחר באם יידחה הערעור"

הקרקס השכונתי של חולון ממשיך...... איזה מועדון מביך.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 10, 2018 2:21 pm 
Junior

אני שומע את שקשוקי הביצים של הנהלת חולון עד ירושלים

יאללה הפסדתם, יצאתם שכונה ולא הבאתם אותו לארץ בזמן, התנאים ברורים לכל ילד בן 5 חוץ מעורך דין אמיר רוזנברג....תמשיכו הלאה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 10, 2018 2:38 pm 
מנהל פורום

פשוט מביך. לזרוק שחקן מהקבוצה עם הצהרות גרנדיוזיות, ואז למכור את כל הערכים והאמון בשביל סיכוי גבוה יותר לנצח?
עולב כזה לא נראה הרבה זמן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 10, 2018 2:41 pm 
Junior

Shiver כתב:
פשוט מביך. לזרוק שחקן מהקבוצה עם הצהרות גרנדיוזיות, ואז למכור את כל הערכים והאמון בשביל סיכוי גבוה יותר לנצח?
עולב כזה לא נראה הרבה זמן.

שכחת פרט חשוב מהשתלשלות האירועים אז אני אוסיף ברשותך -

"
לזרוק שחקן מהקבוצה עם הצהרות גרנדיוזיות, להגיש נגדו תלונה רשמית באיגוד הכדורסל, ואז למכור את כל הערכים והאמון בשביל סיכוי גבוה יותר לנצח?
"

במידה ושכחת - חולון הם אלה שבכלל גרמו לפסק הדין נגד גלן רייס.הם הגישו את התלונה הרשמית במשרדי איגוד הכדורסל וכעת כועסים שהם ממלאים אחר פסק הדין.

נערך לאחרונה על ידי אדום88 בתאריך א' יוני 10, 2018 2:42 pm, נערך 2 פעמים בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 10, 2018 2:42 pm 
Freshman

חולון עותרת שוב, הפעם מבקשת לרשום לגמר את טייריס רייס. בעתירתו, כותב עורך דין אמיר רוזננברג שהרישום באיגוד הכדורסל אינו חד משמעי, ובגלל שכתוב שם המשפחה רייס, ואמא של טייריס לפעמים קוראת לו גלן, הרי שמן הראוי שיתנו לטייריס רייס לשחק בגמר. מהנהלת חולון נמסר שהקלדנית שהקלידה את השם גלן רייס במקום טייריס רייס היא אוהדת הפועל ירושלים ידועה, והיא אפילו זו שעיצבה את השלט על הפיס ארנה בירושלים, ולא ייתכן שייתנו לאוהדת הפועל ירושלים לקבוע מי ישחק בגמר במקרה כזה שהרישום דו משמעי. הנהלת חולון מבקשת מהמדינה להפעיל סוללת כיפת ברזל כדי למנוע מאוהדי הפועל ירושלים להגיע ליד אליהו מחר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 10, 2018 2:42 pm 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

לאומית כתב:
בינתיים הדבר הבולט שרייס והמילטון התחברו מיד, נראים כמו החברים הכי טובים.

רק אני מאוכזב שלא יצא לשני הBFFים לשתף פעולה מחר?
הסיכוי לסמוחטה לאוזן + פצצה לפנים + וולה לצלעות ירד משמעותית.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 10, 2018 2:44 pm 
Sophomore

אני מת על ההנהלה שלנו והכל,
אבל זה כבר מתחיל לחצות גם את גבולות ההזייה...
למישהו שם השתחרר איזה בורג.

יאללה,
לקחנו תואר, סיימנו תעונה הסדירה במקום שני ועלינו לפיינל פור, תוך כדי מכת פציעות ושחרורים מטורפת לאורך העונה.
זאת כנראה העונה המוצלחת ביותר בהיסטוריה של הפועל חולון גם ככה.
לא יקרה כלום אם נודח מחר

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 10, 2018 2:50 pm 
Junior

sir charles כתב:
לאומית כתב:
בינתיים הדבר הבולט שרייס והמילטון התחברו מיד, נראים כמו החברים הכי טובים.

רק אני מאוכזב שלא יצא לשני הBFFים לשתף פעולה מחר?
הסיכוי לסמוחטה לאוזן + פצצה לפנים + וולה לצלעות ירד משמעותית.

אל תספיד אותם כ"כ מהר, גם ללא שמש העמים, במשחק אחד הכל יכול להיות.

הם יעלו לגמר, ואז לרייס והמילטון תהיינה הזדמנות לשחזר קטעים שבהוליווד טרם נראו

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 10, 2018 2:57 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (6)
גם רייס ופניני התחברו, לפחות חלקית.
חלק של רייס התחבר חזק מאד לחלק של פניני.

ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את קרתגו ולבטל את חץ הפוזשן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 10, 2018 3:04 pm 
Hall of Famer

קראתי שמועה שבחולון בפאניקה בעיקר בגלל המצב של ג'ו אלכסנדר, אז הם מנסים איכשהו לדחות את המשחק.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 10, 2018 3:13 pm 
Junior

בועז סיטי - על משפט וספורט (עמוד facebook)

ציטוט:
הדרישה להוצאת צו מניעה לקיום המשחק היא מרחיקת לכת. אבל, כזכור, מכבי תל אביב בכדורגל הצליחה בעבר להוציא צו מניעה על ריצוי העונש של פרדרג רייקוביץ' ערב משחק העונה נגד הפועל באר שבע. זו מטרה ריאלית יותר, אם כי מטבע הדברים סיכויה קלושים.

לכל המעוניין, הנה צילום של הכרעת איגוד הכדורסל היום:
http://rotter.net/User_files/forum/5b1d ... 078a41.png

שימו לב להדגשה שהיא "לא במקור"...זה כדי לעזור לעורך הדין רוזנברג, שלמה אייזיק ואיתן לנציאנו...3 המוסקטרים שמיתממים ויכלו לפתור את כל זה הם היו מנחיתים את גלן רייס קצת יותר מוקדם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 10, 2018 4:10 pm 
Senior

הפועל רשמה את אוחיון למשחק, אולי הסיכוי שהוא ישחק ינחם את חולון על האובדן של רייס

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 10, 2018 4:59 pm 
Junior

ראיון של עירד צפריר עם שלמה אייזיק.
"הדרישה להחזיר את גלן רייס באה מהקבוצה, אני לא יזמתי את המהלך"
https://www.haaretz.co.il/sport/tapina/ ... -1.6159272

ציטוט:
אהלן שלמה, זה עירד מעיתון "הארץ". מה שלומך?
בסדר.

תגיד מתי אתם אמורים לדעת את ההחלטה לגבי הערעור שלכם על השיתוף של גלן רייס ג'וניור? (הראיון התקיים לפני החלטת בית הדין בעניינו של רייס)
אנחנו מחכים לדיון בבית הדין.

מתי זה אמור להיות?
זה חייב להיות עד השעה 20:00 בערב.

ממש על הקצה.
אנחנו נערכים לכל התסריטים.

אתה אופטימי?
מאוד, בטח, איזו שאלה.

כי העניין עם הנחיתה בארץ נראה בלתי הפיך.
זה לא רלוונטי בכלל, זה טיעון דפוק. אין לזה אח ורע. שמע, אנחנו בכלל לא צד לעסקת טיעון, אנחנו השענו את השחקן ל-14 משחקים.

אני באמת לא מכיר השעיה שמבוססת על מועד נחיתה בארץ, אבל זה מה שנקבע בזמנו, לא?
אני לא יודע, לא הייתי צד בזה, לא היינו שם.

תגיד, אבל אם ידעתם כבר קודם שאתם רוצים להחזיר אותו, למה לא דאגתם שהוא יגיע לארץ מוקדם יותר?
אני החלטתי על זה רק ביום שלישי.

אבל זה היה באוויר.
ממש לא. רק אחרי שג'ו (אלכסנדר) נפצע וטיישון (תומאס) עם הכתף שלו, ואנחנו לפני שוקת שבורה ואין ברירה. בכל מקרה קיבלנו החלטה לעשות סגירה כמו שצריך לעונה, וגם אם אנחנו לא עולים לפיינל-פור אז גלן הוא חלק בלתי נפרד מכל מה שקרה לנו השנה, ויאללה מתקדמים.

חייב לומר, אני מחזיק בדעה לא פופולרית בנושא. הייתי מאלה שלא הבינו את המהלך שלכם כששחררתם אותו – אמרתי כבר אז, לא מוותרים על שחקן כזה, גם אם הוא בעייתי.
בוא נגיד שלמדתי המון מהאירוע הזה.

מה?
בהזדמנות, אחרי.

הייתם יכולים כבר אז לסגור את הסיפור בהתנצלות ולהמשיך הלאה. ככה אני חשבתי.
כן. את הנעשה אין להשיב, אפשר רק לתקן. מה שחשוב זה שאנחנו חבורה בלי אגו, זה שאמרתי ככה והצהרתי ככה – הנסיבות השתנו. גם לזמן יש את ההשפעה שלו, לא יעזור כלום.

העניין הוא שיצאתם רע מכל הסיפור פעמיים – גם נחלשתם מקצועית וגם יצאתם צבועים בסוף כשהחזרתם אותו.
בסדר, מה שחשוב לי זה איך אני מרגיש, איך המשפחה שלי מרגישה. כל השאר עומדים ביציע, הם לא משחקים במגרש אז נורא קל לשבת שם ולהגיד "הוא אמר ככה".

כן, אבל "כבוד האדם גדול מכבוד הצלחת"...
חד משמעית, חד משמעית!

זה לא מה שהמהלך הזה משדר.
אני מרגיש שכן, אני מרגיש שלא חציתי פה שום ערך מבחינתי כי היתה לי כוונה באמת לא להחזיר אותו וכך גם פעלנו. אם הייתי רוצה להחזיר אותו הייתי עושה זאת כבר לפני חודש וחצי, עובדה שלא עשינו את זה, גם כשקורי (וולדן) נפצע.

אז זה הכל קרה בסוף בגלל רצון השחקנים?
כן, כן.

גם גיא פניני?
גם גיא אמר "שלמה, אם זה מה שהחבר'ה רוצים, אני אתכם".

אם תקחו אליפות היה תהיה בטלה בשישים, כמו שאמרת.
נכון, נכון. היו אמירות שאני מצטער עליהן באופן אישי, אבל זה אמירות שלי, אני הקורבן, לא אף אחד אחר – אני זה הקבוצה, המועדון. מותר לי.

מותר לך הכל, אבל עכשיו יבואו ויגידו לך "מה עם האקט החינוכי"?
שיגידו.

מה עם הכבוד של הפיזיותרפיסט?
בוא, הכל בסדר, וכולנו סלחנו, כל מי שהיה מעורב. הדברים מאחורינו.

אתה מרגיש שאת הפן החינוכי העברת, גם אם החזרת אותו בסוף?
כן, לגמרי כן. יש לי היום קבוצה פצועה ואם לא היינו עולים לפיינל-פור, לא היה קורה כלום. עלינו עם מה שיש ואנחנו רוצים להופיע בצורה מכובדת.

אתה בכלל יודע אם רייס בכושר? הוא מסוגל לתפקד?
זה בן אדם שנולד עם כדור ביד, עזוב.

לך תדע מה הוא עשה בחודשים האחרונים.
כן, נראה.

באימון הוא היה בסדר?
היום (אתמול, שבת) היה אימון, לא הייתי. יש אצלי בגג היום מסיבה עם כל החבר'ה.

חוגגים?
חוגגים, כן. החלטנו מראש לחגוג או סוף עונה או עלייה לפיינל-פור. בגלל זה החלטנו להזמין את גלן.

תגיד, היית רציני כשאמרת שהוא פיצוי על זה שלאו מסי לא הגיע?
לא, ממש לא (צוחק). סתם, בבדיחות הדעת. לא צריך לקחת את הדברים ברצינות, זה לא חיים ומוות.

משפט גדול, אני אהבתי. גם תכל'ס, הוא הכי קרוב שיש פה בספורט למסי.
כן.

פנטזיסט.
אני יודע, אני יודע.

אבל לא חששת שאולי זה עלול להשפיע לרעה על הדינימיקה הקבוצתית?
כל הדרישה באה מהקבוצה, אני בכלל לא יזמתי את המהלך. זה מה שיפה פה.

לחצו עליך הרבה.
לא, ממש לא. יש לי לחצים הרבה יותר משמעותיים בביזנס שלי. שמע, אני לא בא לפה בשביל להרוויח כסף מהעניין הזה. ועוד עניין שכולם מתקיפים ושוכחים, "החיים והמוות בידי הלשון" - יש פה עשרה אנשים במדינת ישראל שבזכותם יש כדורסל, לא יעזור כלום.

בעלי הקבוצות?
כן! אז על מי אתם דורכים בדיוק? על מי שמספק לכם פרנסה בסופו של דבר? אם זה לא יהיה וההוא לא יהיה, לא יהיה לכם את מי לשדר ועל מה לדבר.

אני מבין מה אתה אומר, אבל אתה גם צריך להבין שהתפקיד של התקשורת בסוף זה לתפוס אותך על מה שאמרת ולבקר אותך.
אני מבין הכל, והכל בסדר. אני סבבה בעניין הזה. אתה יודע אגב מה משה דיין אמר? שרק חמור לא משנה את דעתו.

איכשהו זה מצטרף גם לסיפור ג'ורדן המילטון והיריקה, ופתאום אומרים "תראו, חולון המחנכים הגדולים".
בסדר, אז אמרו, הם אומרים ואנחנו עושים.

בזמן האחרון, יום לפני משחק אתם תלויים בבית הדין, זה לא נורמלי.
תוסיף את זה לכל מה שאמרתי לך מקודם על העונה המשוגעת הזו.

יצאתם בזול, אם זה לא פלייאוף המילטון כנראה היה מורחק.
יכול להיות. אני לא ראיתי שנאמרה מילה אחת על זה שדייסון גמר לסקוורר את העונה, פירק לו את הברך.

צודק, אבל זה משהו שקורה תוך כדי משחק.
לא, לא, תסתכל בהילוכים החוזרים ותראה שזה בכוונה.

בכוונה אתה אומר? עשה עליו פאול ואז הוא ניער אותו, לא?
לא, לא, תפס לו את הרגל. אני לא רוצה להיכנס לזה.

טוב, אני מקווה שהערעור שלכם יתקבל, כי תהיה חוויה לראות אותו שוב, אבל קשה לי להאמין שזה יקרה.
שמע, היחידים שיש להם אינטרס שהוא לא יופיע זה הפועל ירושלים, כל המדינה רוצה. הם גם לא צד בדיון.

אבל הם בוחשים.
אתה חושב?

כן, הם דואגים להעביר את המסרים שלהם. אני גם יכול להבין אותם והייתי עושה אותו דבר במקומם. אם מכבי היו עושים משהו כזה, כולם היו קופצים שזה לא בסדר וזה בגלל שמעון מזרחי.
טוב.

אני מה אכפת לי, אני מת לראות אותו. ברגע שהעפתם אותו, אמרתי "מה אתם עושים?". אספר לך סיפור, בשנות התשעים...
אני יודע.

איך אתה יודע מה אגיד לך?
אני יודע מה שהיה עם מכבי תל אביב וההוא שדרס...

לא, לא, אני נתלה באילנות יותר גבוהים. בעונה הראשונה של מייקל ג'ורדן וסטיב קר יחד בשיקגו, היה אימון שג'ורדן פוצץ את קר באגרוף באימון...
כל עוד אני הבעלים של חולון, לא תשמע ממני יותר בטריטוריה הזו שום הצהרה. נגמר.

כן? בקיצור, ג'ורדן התעצבן שקר ענה לו לטראש-טוק וניפח לו את העין. אמרתי לעצמי, איזה מזל שלא היית הבעלים של שיקגו בולס אז, כי היית משחרר את מייקל ג'ורדן.
כן. בסדר. אנחנו לא ניתן לאגו לנצח, האגו זה האויב הכי גדול של העולם לדעתי ואני שלם עם מה שהחלטתי.

מחזיק לכם אצבעות בערעור.
תודה רבה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 10, 2018 5:48 pm 
Sophomore

עזבו את הטיעונים המשפטיים/ספורטיביים איך מרגישים 11 שחקנים אחרים בחולון שאומרים להם בלעדיו אין שום סיכוי ואתם סמרטוטים לעומתו ולכן נשקיע את כל האנרגיה בלהחזיר אותו..

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 10, 2018 6:03 pm 
Sophomore

דובראש כתב:
עזבו את הטיעונים המשפטיים/ספורטיביים איך מרגישים 11 שחקנים אחרים בחולון שאומרים להם בלעדיו אין שום סיכוי ואתם סמרטוטים לעומתו ולכן נשקיע את כל האנרגיה בלהחזיר אותו..

נגלה מחר.
אבל בהתחשב בזה שההצעה להחזיר את רייס כנראה באה מהשחקנים עצמם, אני מניח שהם בסדר עם העניין

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 10, 2018 6:37 pm 
Freshman

דובראש כתב:

למה אתה חושב שמישהו אמר להם שהם סמרטוטים. אין חולק על העובדה שהוא שחקן שיכול לעשות את ההבדל.
רוב השחקנים חיים עם זה שיש בקבוצה שחקנים טובים וחשובים מהם.

אני בכלל לא מבין מה רוצים מחולון ?
זכותו של אייזיק לחזור בו וזכותה של חולון להחזיק שחקן אלים. קבוצות טובות יותר כבר החזיקו שחקנים יותר אלימים ויותר משוגעים ממנו.

הדבר היחיד זה שהם פשוט שלומיאלים, אם הם היו מכריזים לפני שבועיים שבמקרה והקבוצה תעלה הם יחזירו את גלן לפיינל פור זה היה לגמרי הגיוני.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 10, 2018 6:40 pm 
Sophomore

violin כתב:
דובראש כתב:

למה אתה חושב שמישהו אמר להם שהם סמרטוטים. אין חולק על העובדה שהוא שחקן שיכול לעשות את ההבדל.
רוב השחקנים חיים עם זה שיש בקבוצה שחקנים טובים וחשובים מהם.

אני בכלל לא מבין מה רוצים מחולון ?
זכותו של אייזיק לחזור בו וזכותה של חולון להחזיק שחקן אלים. קבוצות טובות יותר כבר החזיקו שחקנים יותר אלימים ויותר משוגעים ממנו.

הדבר היחיד זה שהם פשוט שלומיאלים, אם הם היו מכריזים לפני שבועיים שבמקרה והקבוצה תעלה הם יחזירו את גלן לפיינל פור זה היה לגמרי הגיוני.

המלחמה הזו על רייס משדרת להם את זה..

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 10, 2018 7:59 pm 
Senior

אני חושב שיש גם משהו קצת חצוף בהתנהלות של חולון שמיהרה להתלונן על רייס ולהעמיד אותו לדין כשעלה החשש הכי קטן שיש לזה שהוא יחתום בקבוצה אחרת (בצירוף כמובן לכל ההצהרות על הערכים) ואז ברגע שהם הבינו שהוא הסיכוי הכי טוב שלהם לאליפות פתאום הופכים את העולם כדי שישחק ומשדרים שאין דבר יותר חשוב ממנו בכל עולם הכדורסל.
זה לא לא חוקי, אולי גם לא כל-כך מסריח, אבל אני כן יכול לומר שאני לא מבין את אלו ש'לא מבינים מה רוצים מחולון', ההתנהלות של חולון די מזמינה את הבוז והקטנות שהם חוטפים על הסיפור, בעיקר אם מוסיפים את כל העתירות המגוחכות לבית הדין.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 10, 2018 8:03 pm 
Hall of Famer

סטייה קלה מהנושא המרכזי: מותר לעשות מה שאדום88 עשה (להפיץ תוכן בתשלום בפורום)? יש לי מנוי להארץ, קראתי את ראיון מפגן הצביעות המביך של אייזיק (בתמצית: אמרתי, אז מה אם אמרתי, אני מרגיש שצדקתי, זה לא אני, לא יחנכו אותי) ורציתי להביא אותו הנה, אבל משהו בתוכי רומז לי שזה לא הכי חוקי..משפטנים ביציע?

ואלה בין בכירי המשת"פים:

יונתן אוריך; טופז לוק; יעקב ברדוגו; גדי טאוב; שמעון ריקלין; ינון מגל; נתן אשל; קרולין גליק; 14.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 10, 2018 8:29 pm 
Junior

Hacohen כתב:
סטייה קלה מהנושא המרכזי: מותר לעשות מה שאדום88 עשה (להפיץ תוכן בתשלום בפורום)? יש לי מנוי להארץ, קראתי את ראיון מפגן הצביעות המביך של אייזיק (בתמצית: אמרתי, אז מה אם אמרתי, אני מרגיש שצדקתי, זה לא אני, לא יחנכו אותי) ורציתי להביא אותו הנה, אבל משהו בתוכי רומז לי שזה לא הכי חוקי..משפטנים ביציע?

משעשע (או מעליב?) שאתה יורה חיצים ללא בדיקה קפדנית.
אין לי מנוי ל"הארץ" (יש לי דברים ה-ר-ב-ה יותר טובים לעשות עם הכסף שלי), והתוכן הזה פתוח עבורי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 10, 2018 8:35 pm 
Hall of Famer

לא יורה אפילו חץ אבאל'ה (ואם כבר משעשע שאתה מדבר על בדיקות קפדניות...)-שאלתי שאלה כללית ברפרנס למשהו שבמקרה אתה עשית. אם התוכן פתוח אז אחלה וסבבה וגם אם הוא לא אז מן הסתם לא כואב לי-רק מעניין אותי משפטית.

ואלה בין בכירי המשת"פים:

יונתן אוריך; טופז לוק; יעקב ברדוגו; גדי טאוב; שמעון ריקלין; ינון מגל; נתן אשל; קרולין גליק; 14.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 246 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 6, 7, 8, 9, 10  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: B.a.c, Dan, picknroll, כינוי2, רלפי ו 23 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: