סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ב' ספטמבר 23, 2024 10:29 am

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 1166 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 47  הבא
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: Re: מכבי ת"א ( א' ?! ) 2018/19
הודעהפורסם: ב' יולי 16, 2018 8:49 am 
Junior

בלוג: הצג בלוג (0)
אני רק תוהה אם התגובה שלך יותר מגוכחת או יותר מטופשת.
לא אמרתי ששני המשחקים האלה הם הגורם לירידת הבטחון - אני מניח שהיו שם עוד כמה דברים שהובילו לכך שפתאום זוסמן מהסס שנייה לפני שהוא לוקח זריקה פנויה כי הוא כבר חושב על המבט הזועם או הנזיפה שהוא יקבל.
בכל מקרה, הבאתי כאן מספרים שמראים משהו מאוד ברור - באו תתייחס אליהם בצורה רצינית ולא מגוכחת.
אני לא טוען שזוסמן הוא עומרי כספי הבא ואפילו לא טל בורשטיין הבא. אבל אני חושב שהוא הראה שיש לו פוטנציאל ואני די משוכנע שבקבוצה אחרת שבה הוא יקבל יותר דקות באופן עקבי ולא רק בכמה משחקים, הוא גם יפגין יכולת יותר טובה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יולי 16, 2018 10:10 am 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (6)
אסכם רק שאשמח לראות את הגישה שאתה מפגין פה בקבוצה שלך, פשוט כי יהיה נחמד לראות את התגובות כשהיא תקריב תוצאות כדי "לבנות בטחון לשחקנים". אבל שוב, מאחר שדברים כאלה כבר קרו, אני לא צריך ללכת יותר מדי רחוק.

הנתונים שאתה מציג של זוסמן הם עיוות, היפוך של סיבה ומסובב - ומאחר שעברת על הנתונים משחק משחק, הרי שאתה יודע את זה ובכל זאת מציג אותם...
האחוזים הטובים שלו ל-3 באו בעיקר משלושת המשחקים הראשונים של העונה מבין השבעה שציינת. בארבעת המשחקים הבאים הוא קלע 4 מ-17 לשלוש, למרות שקיבל עדיין הרבה דקות - בארבעתם הוא קיבל 20 דקות ויותר. משמע, הוא קיבל מספיק צ'אנסים לנסות ולטעות, האינך חושב כך, דוקטור ווטסון? אלמנטרי!
אני לא יודע כמה זה יוצא במקום העבודה שלך, אבל במקום העבודה הרובוטי שלי זה יוצא 23.53% - עם 20 דקות ומעלה בכל משחק. לא עניין של בטחון ולא נעליים, פשוט ביצועים ירודים במה שאמור להיות החלק החזק שלו.
בעיני זה לא מפליא בכלל שאחרי ביצועים כאלה, ומול שתי היריבות החזקות בליגה, הוא קיבל פחות דקות במשחקים הבאים. אבל היי, בקבוצה שלך זה בטח לא היה קורה...

גם אני שמח שאתה לא עובד שלי, אגב. אז בזה אנחנו מסכימים.

ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את קרתגו ולבטל את חץ הפוזשן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יולי 16, 2018 1:01 pm 
Hall of Famer

נמרוד לוי חזר רשמית למכבי , ויחליף את כארם משעור (כנראה) בעמדה של קצה הספסל\על אזרחי בצד.

גם כלפי השופטים היו לחולון טענות רבות. הקבוצה מתכוונת להגיש מכתב רשמי לאיגוד ובו פירוט הטענות שלהם כלפי צוות השיפוט, בעיקר בדקות הסיום. "אנחנו שלטנו לאורך כל המשחק, איך פתאום בשתי הדקות האחרונות הם רצו 0:9, אם לא בעזרת השופטים?"' תהו במועדון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יולי 16, 2018 1:17 pm 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

נתחיל מזה שההודעה שלי היתה מגוחכת בכוונה. עכשיו לתגובה רצינית:
מעבר למה שראי כתב מעליי, אני לא חושב שההחטאות של זוסמן מ-3 הם הגורם העיקרי לספסול שלו. אני חושב שהבריחה שלו מהכדור, ההיחבאות בפינות במקום לנוע ולחתוך לסל, הפחד שלו מלכדרר וליצור במגרש הפתוח, אחוזי ההצלחה הרעים שלו בחדירות לסל והסלים שהיה חוטף על הראש כמה התקפות ברציפות מגארדים יריבים בלא מעט משחקים - הם היו הסיבות לספסול שלו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יולי 16, 2018 4:08 pm 
Sophomore

למכבי חסרים כרגע שני זרים גבוהים ברמה גבוהה, אחרת עם כל הכבוד לווילבקין ופארגו הקבוצה הזאת לא תגיע לכלום ביורוליג.
הבעיה היא שאותם אלה שיביאו אותם (וויצ'יץ/אבן/דני פדרמן) הם אלה שנכשלו בארבע השנים האחרונות עם לא פחות מ-17 (!!!) שחקנים בעמדות 4 ו-5 שהם הביאו מאז שבלאט עזב את הקבוצה. ההצלחה היחידה שלהם היתה עם אלכס טיוס, שכבר הצליח במכבי בעבר וזו היתה חוכמה קטנה מאוד לא להיכשל גם איתו.
ואלה שמות: רנדל, אלכסנדר, בנדר, פבראני, אונואקו, אמבקווה, הנדריקס, סימונס, אופייבו, צירבס, מילר, ראד, אייברסון, סימפסון, בולדן, תומאס, פראחוסקי. מדהים שיש כאן 17 שחקנים שהחברים היקרים (מאוד!) הצליחו להיכשל עם כל אחד ואחד מהם, בלי אפילו הצלחה מקרית אחת.
אז למה בדיוק שהיום, כשנשאר להם סכום דל לרכש אחרי שמרבית התקציב נגמר על הקו האחורי, הם יצליחו? איזה סיכוי יש שהפעם זה ילך להם?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יולי 16, 2018 4:59 pm 
Sophomore

הגזמת עם כמות הכישלונות. רנדל, הנדריקס, אמבקווה, ראד, אייברסון, סימפסון ותומאס הם לא כישלונות, בטח לא מהדהדים. עמדו בציפיות אם לא למעלה מכך.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יולי 16, 2018 5:05 pm 
Sophomore

WTF כתב:
הגזמת עם כמות הכישלונות. רנדל, הנדריקס, אמבקווה, ראד, אייברסון, סימפסון ותומאס הם לא כישלונות, בטח לא מהדהדים. עמדו בציפיות אם לא למעלה מכך.

אם הם כל כך הצליחו, אז איך אף אחד מהם לא נשאר יותר מעונה?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יולי 16, 2018 5:11 pm 
Junior

קודי (יובל) כתב:
למכבי חסרים כרגע שני זרים גבוהים ברמה גבוהה, אחרת עם כל הכבוד לווילבקין ופארגו הקבוצה הזאת לא תגיע לכלום ביורוליג.
הבעיה היא שאותם אלה שיביאו אותם (וויצ'יץ/אבן/דני פדרמן) הם אלה שנכשלו בארבע השנים האחרונות עם לא פחות מ-17 (!!!) שחקנים בעמדות 4 ו-5 שהם הביאו מאז שבלאט עזב את הקבוצה. ההצלחה היחידה שלהם היתה עם אלכס טיוס, שכבר הצליח במכבי בעבר וזו היתה חוכמה קטנה מאוד לא להיכשל גם איתו.
ואלה שמות: רנדל, אלכסנדר, בנדר, פבראני, אונואקו, אמבקווה, הנדריקס, סימונס, אופייבו, צירבס, מילר, ראד, אייברסון, סימפסון, בולדן, תומאס, פראחוסקי. מדהים שיש כאן 17 שחקנים שהחברים היקרים (מאוד!) הצליחו להיכשל עם כל אחד ואחד מהם, בלי אפילו הצלחה מקרית אחת.
אז למה בדיוק שהיום, כשנשאר להם סכום דל לרכש אחרי שמרבית התקציב נגמר על הקו האחורי, הם יצליחו? איזה סיכוי יש שהפעם זה ילך להם?

הראשון: דיווח: מכבי ת"א מעוניינת בג'קי קרמייקל, בו עשרים ושמונה שתיים אפס שש
www.sport5.co.il/HTML/Articles/Article.274.288738.html

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יולי 16, 2018 5:12 pm 
Sophomore

קודי (יובל) כתב:

בוא נחפור בזה קצת:

רנדל - בשום אופן לא כישלון , אם כבר הצלחה יחסית שנשאר שלושת רבעי עונה ראשונה בריא יחסית , היה שחקן טוב גם ביורוליג.
אלכסנדר - לא מגדיר אותו ככשילון , הוא כשלון כמו ששגב כשלון , שחקן גבוה 3 ברוטציה , הראה השנה בחולון שהוא כן יכול להיות ישראלי משמעותי.
בנדר - בהחלט כשלון , אם כי מכבי הרוויחה עליו כסף (שזאת היתה המטרה שלה) , הכשלון הוא ששמו אותו בפרונט ללא מחליף.
פבראני - בהחלט כשלון , אם כי יותר של הצוות הרפואי שאישר אותו.
אונואקו - כישלון
אמבקווה - כשלון
הנדריקס - לא כשלון , הגיע בשלב מאוחר מדי ולא הכי בכושר , לא בטוח כבר מה היו מוצאים בשלב הזה של העונה.
סימונס - היה פה כולה יומיים על תנאי , מקסימום פדיחה.
אופייבו - בהחלט כשלון
צירבס - כשלון.
מילר - לא כשלון , יותר חוסר מזל , שהוחתם חשבת שהוא כשלון? הפציעה גמרה אותו ואח"כ היה בעייה להשתחרר מהחוזה , אבל לא כשלון.
ראד - בשלב שמילר נפצע , לא בטוח שהיו יותר מדי אופציות טובות בשוק , אפשר להגדיר ככשלון , אבל לא בטוח ב100%
אייברסון, סימפסון, בולדן, תומאס, פראחוסקי - כל אלו לא כשלונות , פרחובסקי עשה את מה שצריך בדקות שקיבל , תומאס ובולדן החזיקו עמדה 4 סבירה (לא כשלון) ביורוליג , אייברסון היה סביר לחלוטין כסנטר מחליף , סימפסון היה אחלה.

הגזמת כהרגלך , אבל לא נלך על זה לרבנות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יולי 16, 2018 5:12 pm 
Sophomore

קורובייב כתב:
קודי (יובל) כתב:

הראשון: דיווח: מכבי ת"א מעוניינת בג'קי קרמייקל, בו עשרים ושמונה שתיים אפס שש
http://www.sport5.co.il/HTML/Articles/A ... 88738.html

הגיוני ביחס למה שהחתימו בשנים הקודמות גאוני מכבי וגם ביחס לכסף שנשאר להם, אחרי ששרפו את כל התקציב על שחקן אחד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יולי 16, 2018 5:17 pm 
Sophomore

קודי (יובל) כתב:
WTF כתב:

רנדל , פאברני,הנדריקס,מילר,אמבקווה, אייברסון,סימונס - פשוט לא בריאים , מותר במטוטא איתך לא להמשיך עם שחקן פצוע \ פציע?
אלכסנדר לא מתאים להיות שחקן ספסל הוא אוהב להיות בפרונט , כשחקן ספסל הוא נכנס רע מאד למשחק.
בנדר ב NBA
אונואקו ,אופייבו,צירבס אכן כשלונות ולא המשיכו
בולדן עדיין תחת חוזה ולא הלך בינתיים
פרחובסקי ותומס? אולי הם חושבים שאפשר להביא מתאים יותר.
אני מת על סימפסון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יולי 16, 2018 5:18 pm 
Sophomore

Equilibrium כתב:
קודי (יובל) כתב:

בוא נחפור בזה קצת:

רנדל - בשום אופן לא כישלון , אם כבר הצלחה יחסית שנשאר שלושת רבעי עונה ראשונה בריא יחסית , היה שחקן טוב גם ביורוליג.
אלכסנדר - לא מגדיר אותו ככשילון , הוא כשלון כמו ששגב כשלון , שחקן גבוה 3 ברוטציה , הראה השנה בחולון שהוא כן יכול להיות ישראלי משמעותי.
בנדר - בהחלט כשלון , אם כי מכבי הרוויחה עליו כסף (שזאת היתה המטרה שלה) , הכשלון הוא ששמו אותו בפרונט ללא מחליף.
פבראני - בהחלט כשלון , אם כי יותר של הצוות הרפואי שאישר אותו.
אונואקו - כישלון
אמבקווה - כשלון
הנדריקס - לא כשלון , הגיע בשלב מאוחר מדי ולא הכי בכושר , לא בטוח כבר מה היו מוצאים בשלב הזה של העונה.
סימונס - היה פה כולה יומיים על תנאי , מקסימום פדיחה.
אופייבו - בהחלט כשלון
צירבס - כשלון.
מילר - לא כשלון , יותר חוסר מזל , שהוחתם חשבת שהוא כשלון? הפציעה גמרה אותו ואח"כ היה בעייה להשתחרר מהחוזה , אבל לא כשלון.
ראד - בשלב שמילר נפצע , לא בטוח שהיו יותר מדי אופציות טובות בשוק , אפשר להגדיר ככשלון , אבל לא בטוח ב100%
אייברסון, סימפסון, בולדן, תומאס, פראחוסקי - כל אלו לא כשלונות , פרחובסקי עשה את מה שצריך בדקות שקיבל , תומאס ובולדן החזיקו עמדה 4 סבירה (לא כשלון) ביורוליג , אייברסון היה סביר לחלוטין כסנטר מחליף , סימפסון היה אחלה.

הגזמת כהרגלך , אבל לא נלך על זה לרבנות.

הגזמתי או לא, אבל מנהלי מכבי לא ראו לנכון להאריך חוזה לאף אחד מהשחקנים האלה (ואף אחד מהם לא נחטף על ידי קבוצה אחרת).
לגבי רנדל - שחקן סופר פציע שהיה ברור שלא יוכל להחזיק עונה שלמה של מכבי. במשחקים המעטים בהם שיחק היה לא רע, אבל זה לא מספיק.
אלכסנדר - יכול להיות ישראלי משמעותי לליגה, לא פקטור ביורוליג.
בנדר - לא רק שהוא לא תרם אלא שגם לא הוחתם שחקן על העמדה שלו. אם מכבי זה ארגון למטרות רווח ולא קבוצת כדורסל אז הוא הצלחה.
הנדריקס - עובדתית לא תרם דבר.
מילר - הכשלון הוא בחוזה השערורייתי שעשו איתו ובעובדה שאיפשרו לו לשחק עם חברים בקיץ.
חמשת האחרונים שהזכרת - לא יודע אם הם היו סבירים או לא, עובדה שהחליטו לזרוק את כולם למרות שלחלק היה חוזה או אופציה להמשיך.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יולי 16, 2018 5:20 pm 
Sophomore

Equilibrium כתב:
קודי (יובל) כתב:
WTF כתב:

רנדל , פאברני,הנדריקס,מילר,אמבקווה, אייברסון,סימונס - פשוט לא בריאים , מותר במטוטא איתך לא להמשיך עם שחקן פצוע \ פציע?
אלכסנדר לא מתאים להיות שחקן ספסל הוא אוהב להיות בפרונט , כשחקן ספסל הוא נכנס רע מאד למשחק.
בנדר ב NBA
אונואקו ,אופייבו,צירבס אכן כשלונות ולא המשיכו
בולדן עדיין תחת חוזה ולא הלך בינתיים
פרחובסקי ותומס? אולי הם חושבים שאפשר להביא מתאים יותר.
אני מת על סימפסון.

כל אלה כבר סיפורים והסברים. עובדה שאף אחד מהם לא הצליח במכבי לאורך עונה שלמה ועובדה שהחליטו (ולא אני) לא להמשיך איתם. יכול להיות שהם פצועים, חולים, מתים או סתם גרועים אבל עדיין קיבלו החלטה שהם לא מספיק טובים (או בריאים) כדי להמשיך.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יולי 16, 2018 5:20 pm 
Junior

קרמייקל מרמז לכאורה על מכבי ב', אם לא אז אוי ואבוי להם...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יולי 16, 2018 5:24 pm 
Hall of Famer

פרש והסבר את "איפשרו לו לשחק עם חברים בקיץ". אתה חושב שזה משהו ייחודי ומיוחד?
יש לא מעט שחקני NBA ולא מעט אמריקאים שמשחקים באירופה וחוזרים הביתה לקיץ שמשחקים עם חברים, לפעמים בטורנירים על הרבה כסף.
אם כבר הכשלון עם מילר הוא שלא ידעו על האופי הילדותי שלו.

ואתה מדבר על טעויות של הנהלת מכבי, וכחלק מהנימוקים שלך אתה מביא ש"עובדה שבמכבי החליטו להעיף אותם"... לא עולה על דעתך שיש פה סתירה לוגית מסויימת?
אני לא בהכרח מתנגד לכל מה שהעלית, למעשה עם הרוב המכריע אני מסכים, אבל למשל ההחלטה להעיף את דיימון סימפסון הייתה לדעתי מטומטמת ברמות. סתם דוגמה. פשוט באופן כללי להגיד ש"הנהלת מכבי מקבלת החלטות מטומטמות" ואז להשתמש בהחלטות של הנהלת מכבי כדי להצדיק את התזה שלך, קצת סותר את עצמו ואני עדין פה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יולי 16, 2018 5:29 pm 
Sophomore

ראי שעל הקיר כתב:
פרש והסבר את "איפשרו לו לשחק עם חברים בקיץ". אתה חושב שזה משהו ייחודי ומיוחד?
יש לא מעט שחקני NBA ולא מעט אמריקאים שמשחקים באירופה וחוזרים הביתה לקיץ שמשחקים עם חברים, לפעמים בטורנירים על הרבה כסף.
אם כבר הכשלון עם מילר הוא שלא ידעו על האופי הילדותי שלו.

ואתה מדבר על טעויות של הנהלת מכבי, וכחלק מהנימוקים שלך אתה מביא ש"עובדה שבמכבי החליטו להעיף אותם"... לא עולה על דעתך שיש פה סתירה לוגית מסויימת?
אני לא בהכרח מתנגד לכל מה שהעלית, אבל למשל ההחלטה להעיף את דיימון סימפסון הייתה לדעתי מטומטמת ברמות. סתם דוגמה.

מסכים איתך לגבי ההחלטה בנוגע לסימפסון. אני משוכנע גם שבקיץ הזה הם ממשיכים עם החלטות טיפשיות כאלה - לדוגמא ההחלטה לשחרר את דשון תומאס, כשעל העמדה שלו יש את הבדיחה האיטלקית שהוחתמה ולצידו אין כרגע היצע אינסופי של כוכבים, גם נראית טיפשית. מסכים שיש כאן סתירה לוגית מסויימת, אבל: א. לגבי מרבית הגבוהים האלה הם צדקו שלא השאירו, ב. זו דרך ההתנהלות שלהם ולכן גם העונה הם ימשיכו להיכשל. איזו סיבה יש לחשוב שניקולה וויצ'יץ, שמעולם לא בנה קבוצת כדורסל מצליחה, יצליח בכך דווקא העונה?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יולי 16, 2018 5:32 pm 
Hall of Famer

אין שום סיבה, אבל גם לא הייתה שום סיבה שהם יביאו שחקן כמו וילבקין. אין ספק שהטרויקה היא שורש הבעיות במכבי בעונות האחרונות, אבל יהיה מספיק זמן לבכות אחרי זה כשנראה את מי באמת יביאו. להתחיל לבכות עוד לפני שהביצה הוטלה נראה לי - טוב, נו, בכייני בצורה קיצונית.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יולי 17, 2018 8:09 am 
Sophomore

טוב, צודקים. אני כל שנה בוכה ובעונה עצמה מוכח שוב ושוב שבנו כאן קבוצה נהדרת ושאני סתם פרנואיד.
אגב, בארה"ב מפרסמים הלילה שבולדן כנראה לא יגיע לפילדלפיה העונה וישאר לפחות עוד שנה באירופה. זה אומר שלפחות בעמדה 4 מכבי נחלשה, כשהחליפה את דשון תומאס באיטלקי החלש (וכל זה בשביל לחסוך 100-200 אלף דולר). מכבי רחוקה עוד החתמה של סנטר תואם קרמייקל כדי להרכיב את הקו האחורי החלש ביורוליג ביי פאר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יולי 17, 2018 9:24 am 
מנהל פורום

לא תרדו ממקום 14, סמוך עלי
דרושפקה ובודצ'נוט יהיו 15 ו16

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יולי 17, 2018 10:32 am 
Sophomore

קודי, אני שותף לחוסר האמון שלך בטרויקה ומסכים שהאיטלקי/ אמריקאי הזה לא נשמע כמו החתמה ראויה (כמו הבחור שהגיע מצ'כיה), אבל זה לא מצדיק את ההשארה של תומאס שמלבד פתיחת העונה כשאר קלע באחוזים לא הגיוניים, היה פשוט נזק מהלך.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יולי 17, 2018 10:51 am 
Senior

בדיוק מה שרציתי לכתוב, מתומאס היה צריך להיפטר גם אם מי שמחליף אותו הוא עידן זלמנסון. לא בגלל שתומאס שחקן פחות טוב אלא כי הוא מעקר כל סיכוי שיש לקיים משחק קבוצתי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יולי 17, 2018 12:03 pm 
Hall of Famer

אם מכבי הולכת על 8 זרים אז חסר לה שחקן זר לעמדות 3/4 ועוד אחד לעמדות 4/5.
שקדי אתמול דיווח ב103אףאם שמכבי רוצה את סלומון ששיחק בראשלצ ובן צבי מנהריה ושיש מלחמת עולם בקשר לפיצול שחלק מההנהלה רוצים לדחות את זה בשנה בגלל שבשנה הבאה יהיו 34 משחקים ביורוליג ומגבלה של עד 5 זרים בליגה הישראלית וחלק רוצים להתחיל לבנות את מכבי ב כבר מסוף החודש הנוכחי לעונה הקרובה. :men:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יולי 17, 2018 12:59 pm 
Hall of Famer

על פי ספורט חמש מכבי מפעילה לחץ על קולושוב לחתום בשורותיה ומבטיחה לו תפקיד מרכזי בליגה המקומית.ראשלצ דורשת בייאאוט גבוה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יולי 17, 2018 2:39 pm 
Junior

קודי (יובל) כתב:
מכבי רחוקה עוד החתמה של סנטר תואם קרמייקל כדי להרכיב את הקו האחורי החלש ביורוליג ביי פאר.

קו קדמי. דווקא הקו האחורי סבבה לגמרי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יולי 17, 2018 3:33 pm 
Sophomore

שוויק1 כתב:
קודי (יובל) כתב:
מכבי רחוקה עוד החתמה של סנטר תואם קרמייקל כדי להרכיב את הקו האחורי החלש ביורוליג ביי פאר.

קו קדמי. דווקא הקו האחורי סבבה לגמרי.

צודק, טעות שלי. קו קדמי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 1166 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 47  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot], עופר האדום ו 25 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: