סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ב' ספטמבר 23, 2024 2:23 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 1166 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 ... 47  הבא
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: Re: מכבי ת"א ( א' ?! ) 2018/19
הודעהפורסם: א' אוגוסט 05, 2018 9:42 pm 
Junior

בלוג: הצג בלוג (0)
כסף? השאלה נגדית של זוסמן? זוסמן יכול לתת גיוון ועזרה בהובלת כדור בניגוד לקולשוב שדי זהה בתכונותיו לאריאל (רק הרבה יותר טוב ממנו).

גם זה שהחתימו את אריאל ובלייזר מראה לי שלא בנו עליו מלכתחילה. אחרת למה לשים עליהם עשרות אלפי דולרים? מניח שהם לא שחקנים זולים בשוק.

זה שראשון לא משחקת באירופה זה מינוס רציני אני מניח מבחינת קולשוב. חשבתי שירושלים, הפועל ת"א וחולון יצטרפו למירוץ. אבל בעוד שלפחות חולון הביאה תחליף ישראלי הוגן. אין לי מושג למה שתי האחרות לא מצאו לנכון לנסות להביא אותו אליהם.

“I tell ya. I’d have to deck Nate. I’d have to deck him. He be coming and I’d lay one of those picks on him and he’d have to pick his teeth up off the court

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוגוסט 05, 2018 9:52 pm 
Junior

https://youtu.be/C0IAXUhw24Q

זה וידאו שמסכם די יפה מה יש לקולשוב ומה חסר לו.

בוא נגיד, אני יכול לדמיין אותו מחכה בפינות לכדורים מוילבקין ופארגו וקובר את השלשות האלה כמו התיאום העיוור שהיה לו עם צ'יוזה בפלורידה (פליימייקר גנרל מהסוג הישן והטוב). מתאר לעצמי שבראשון הוא יצטרך יותר ליצור, משהו שהוא לא מצטיין בו.

“I tell ya. I’d have to deck Nate. I’d have to deck him. He be coming and I’d lay one of those picks on him and he’d have to pick his teeth up off the court

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אוגוסט 06, 2018 11:15 am 
Hall of Famer

החתול יובב כתב:
כסף? השאלה נגדית של זוסמן? זוסמן יכול לתת גיוון ועזרה בהובלת כדור בניגוד לקולשוב שדי זהה בתכונותיו לאריאל (רק הרבה יותר טוב ממנו).

גם זה שהחתימו את אריאל ובלייזר מראה לי שלא בנו עליו מלכתחילה. אחרת למה לשים עליהם עשרות אלפי דולרים? מניח שהם לא שחקנים זולים בשוק.

זה שראשון לא משחקת באירופה זה מינוס רציני אני מניח מבחינת קולשוב. חשבתי שירושלים, הפועל ת"א וחולון יצטרפו למירוץ. אבל בעוד שלפחות חולון הביאה תחליף ישראלי הוגן. אין לי מושג למה שתי האחרות לא מצאו לנכון לנסות להביא אותו אליהם.

בלייזר משחק בעיקר בעמדה 4 אריאל 2 קולושוב 3.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אוגוסט 06, 2018 12:45 pm 
Junior

בלייזר כבר הרבה זמן משחק רק כ-3.

אגב מעניין אותי מה הופך את קולשוב לכמו אדם אריאל רק הרבה יותר טוב?

בנבחרת העתודה ב2014 אריאל היה טוב ממנו בכמה רמות , ניתן לקולשוב קרדיט שהוא התקדם יותר בזמן הזה. מצד שני אריאל כבר צבר ניסיון ליגה.
לא הייתי ממהר לקבוע שקולשוב טוב בהרבה.

לאמא שלך היו גם רגעים שבהם היתה לה פחות נחת. הגענו למשחק חוץ בחולון, וכל הקהל שם התחיל לשיר 'מוכתרי ההומו, מוכתרי ההומו'. רצתי אליה וצעקתי לה 'אסתר, אני נשבע לך שזה לא נכון, עם חצי מהבנות בקיבוץ הוא כבר היה'"
(עמית גל לאמיר מוכתרי)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אוגוסט 06, 2018 1:10 pm 
Hall of Famer

כתבה על מכבי תא לקראת העונה הבאה
https://m.ynet.co.il/Articles/5323270

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אוגוסט 06, 2018 1:56 pm 
Junior

ההבדל נובע מהערכה שלי אחרי שראיתי בין 10-15 משחקים מלאים של קולשוב בפלורידה + שלושה משחקים בקיץ שעבר עם האולימפית באוניברסיאדה.

שחקנים דומים אבל היתרונות של קולשוב על אריאל לדעתי להלן: קליעה - טווח רחוק יותר, קליעה מכדרור ותוך כדי תנועה למשל בקרל על חסימה וכטריילר. כל אלה אספקטים שלאריאל אין (בעיקר סט שוט יעיל ותו לא).

כדרור - אריאל לא שם כדור על הפרקט בכלל. זאת נקודת חולשה גם אצל קולשוב. אבל הוא מסוגל במידת מה לכדרר. לדעתי גם יותר טוב ממנקו. מסוגל לחדור בוויש אחד וכאמור מסוגל לעלות לזריקה מחוץ אחרי כדרור. אספקט שבו הוא די התקדם השנה בפלורידה.

הגנה - שניהם לא מזיזים את הרגליים אה לה שוכמן. אבל קולשוב חזק יותר וחכם יותר ויודע לנצל את הגוף החזק שלו אפילו על גבוהים באזור הצבע.

ריבאונד - גם יתרון לקולשוב.

האמת לא מוצא משהו שאדם אריאל טוב ממנו.

אני מאוד אתאכזב אם קולשוב לא יתברר כיותר קרוב לעמית שמחון מאשר בספירה של מנקו/אריאל בסופו של דבר. מניח שזה גם מה שראשי מכבי רואים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אוגוסט 06, 2018 2:02 pm 
Junior

מקבל את המילה שלך מכיוון שאני לא ראיתי את קולשוב כל כך הרבה.

בקיץ 2014 היתרון העיקרי שלו על אריאל היה שחרור כדור מהיר + טווח
בכל השאר : באחוזים , ביעילות , בהגנה , במנהיגות בהכל אדם אריאל היה מעליו.

לאמא שלך היו גם רגעים שבהם היתה לה פחות נחת. הגענו למשחק חוץ בחולון, וכל הקהל שם התחיל לשיר 'מוכתרי ההומו, מוכתרי ההומו'. רצתי אליה וצעקתי לה 'אסתר, אני נשבע לך שזה לא נכון, עם חצי מהבנות בקיבוץ הוא כבר היה'"
(עמית גל לאמיר מוכתרי)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אוגוסט 06, 2018 2:15 pm 
Junior

אם כבר משהו שהוא יצטרך להסתגל אליו, וגם רואים בקטע וידאו שצירפתי.

http://www.gatorsports.com/2018/03/a-cl ... 1-assists/

פילוח של המסירות של כריס צ'יוזה שמדגים ססטיסטית את הקשר הכמעט טלפתי שהיה לו עם קולשוב. בליגה שמשופעת בפוינט גארדים זרים שממזמזים את הכדור, תהיה לו הסתגלות לעשות בקטע הזה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אוגוסט 06, 2018 9:53 pm 
הנביא הרשמי של הפורום
סמל אישי של המשתמש

שקדי מפרסם שקולשוב צפוי לחתום על חוזה לשנתיים בראשון
https://sports.walla.co.il/item/3178948

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוגוסט 08, 2018 11:42 am 
Junior

יובל זוסמן נשאר במכבי ת"א, אחרי שקיבל הבטחה כי יזכה לדקות משחק מרובות ולמעמד בכיר יותר.
http://www.sport5.co.il/articles.aspx?F ... 16&lang=he

זוסמן יהיה השחקן ה12 של המועדון.

מצטרף ל-7 הזרים החתומים בקבוצה: קנדריק ריי, ג'וני אובראיינט, סקוטי ווילבקין, ג'רמי פארגו, מייקל קול, דיאדנרה קיין ואנג'לו קלויארו.
ול-4 הישראלים החתומים: אלכס טיוס, ג'ון דיברתולומאו, ג'ייק כהן ונמרוד לוי.

ציטוט:
יובל זוסמן נשאר במכבי ת"א. אחרי תקופה של דיונים בין האלופה לנציגיו של השחקן, שבתחילה הבהיר כי הוא נחוש לצאת לעונת השאלה, סוכם כי כוכב נבחרת העתודה יישאר בעונה הקרובה בקבוצה, אחרי שקיבל הבטחה כי יזכה לדקות משחק מרובות ולמעמד בכיר יותר.

ההסכמה על הישארותו של זוסמן באה לאחר שבשיחות פנימיות בתוך הקבוצה התקבלה החלטה לקדם בעונה הקרובה את זוסמן באופן משמעותי. בקבוצה התחייבו כלפי זוסמן שהוא יקבל תפקיד חשוב יותר בסגל בעונה הקרובה, וכי ייעשה מאמץ להחזיר אותו לעמדות הגארד, שבהן הוא מעוניין לשחק.

כזכור, בראיון שהעניק זוסמן לאתר ערוץ הספורט לפני כשבועיים אמר בין היתר: "אני חושב שאני נמצא בנקודה שאני בשל להנהיג את מכבי, אבל מכבי לא בשלה אליי. דווקא בגלל שאני כל כך אוהב את מכבי, אני מרגיש שאני חייב לעזוב. יש לי הערכה ענקית למכבי, לכל בן אדם ובן אדם שם. אני משוכנע שאם אני אצא לשנת השאלה כל הצדדים ירוויחו מזה באותה מידה. אחד הדברים שהכי חשובים לי שיקרו בשנה הזאת היא שאנשים יבינו סוף סוף שאני גארד, רכז או סקנד גארד, ולא פורוורד. אני יכול לשחק גם 3, אבל במהות שלי אני רכז, ואני רוצה ללכת לקבוצה שתיתן לי להראות את זה".

גורמים במכבי סיפרו כי הדברים הנחרצים שאמר זוסמן לא נלקחו כאיום סרק, אלא כסוג של קריאת השכמה שלפיה הדבר הנכון עבור הקבוצה, גם ברמה המקצועית, הוא לקדם את זוסמן ולתת לו כמה שיותר הזדמנויות בעונה הקרובה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוגוסט 08, 2018 11:59 am 
Hall of Famer

כ זוסמן כנראה יקבל דקות משמעותיות בליגה הישראלית כמו דני אבדיה שאמור גם הוא להמשיך .מכבי לא תתפצל אבל לפחות ברוב העונה בליגה הישראלית תנסה כנראה לתת כמה שיותר קרדיט ל אבדיה כנראה בעמדה 3 וזוסמן בעיקר בעמדה 2.גם נמרוד לוי יקבל בזירה המקומית קרדיט בעמדה 4.
2 זרים קבועים מתוך 8לא ישחקו רוב העונה ויצטרפו במאניטיים .
משעור כנראה יעבור להרצליה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוגוסט 08, 2018 12:15 pm 
Junior

מה מפתיע בזה שמכבי תל אביב שיתפה שחקן 14 דקות בממוצע שחקן בן 19 שהיה אחלה פרוספקט, ואחרי שהוכיח את עצמו במסגרת אליפות הגילאים תבטיח לו יותר דקות כשהוא בן 20? כל הטררם מסביב לנושא היה סתם עשיית רוח מטופשת.

בדיוק כמו ש"איום" הפיצול לקבוצה א וב' היה.

הכל כדי לעורר עניין.

החתול על קרפלס: "שישלחו אותו בטרייד לנ"צ... יתאחד עם אחיו חסרי הצוואר האחרים טל דן ואלישי כדיר "

בגאצקיס מפסיד למעיין, די ג'יי ולאומי: “התכוננו לכארם משעור. השחקנים שלי הם לא איירון מן".

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוגוסט 08, 2018 12:20 pm 
Junior

הרסי הוקינס כתב:
מה מפתיע בזה שמכבי תל אביב שיתפה שחקן 14 דקות בממוצע שחקן בן 19 שהיה אחלה פרוספקט, ואחרי שהוכיח את עצמו במסגרת אליפות הגילאים תבטיח לו יותר דקות כשהוא בן 20? כל הטררם מסביב לנושא היה סתם עשיית רוח מטופשת.

הכל כדי לעורר עניין.

צריך לזכור שנמרוד לוי אמנם יליד 95 (וזוסמן 98) כלומר יותר "בוגר", אבל גם הוא רוצה לקבל את ה-22 דקות (לפחות) שקיבל באשדוד אשתקד תחת שרביטו של גרינברג. ככה שהם קצת באים אחד על חשבון השני.

חוץ מהם למכבי יש עוד 3 מתאזרחים מאוד מאוד בכירים (שאמנם שניים מהם גבוהים ולכאורה לא אמורים לנגוס לצעירים בדקות...אבל בסופו של דבר הם ישראלים ולרוב "סל הדקות" של הישראלים במסגרת החוק הרוסי נספר יחד ללא קשר לעמדות).
וגם הבכירים צריכים לקבל את הדקות שלהם.

בקיצור...נחיה ונראה.

נערך לאחרונה על ידי אדום88 בתאריך ד' אוגוסט 08, 2018 12:22 pm, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוגוסט 08, 2018 12:22 pm 
Junior

וההכאה על חטא רגע אחרי שהציעו להלפרין חוזה (?) וקיבלו סירוב מראשון על קולשוב...

עם כל מגפת הקרדיטים הזאת.. באיזו עמדה לוי יקבל קרדיט? הבחירה הכי מטומטמת של שחקן ישראלי בקיץ הזה, בהפרש.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוגוסט 08, 2018 12:22 pm 
Sophomore

RREEDDTT. כתב:
כ זוסמן כנראה יקבל דקות משמעותיות בליגה הישראלית כמו דני אבדיה שאמור גם הוא להמשיך .מכבי לא תתפצל אבל לפחות ברוב העונה בליגה הישראלית תנסה כנראה לתת כמה שיותר קרדיט ל אבדיה כנראה בעמדה 3 וזוסמן בעיקר בעמדה 2.גם נמרוד לוי יקבל בזירה המקומית קרדיט בעמדה 4.

בהנחה שג'ונדי טיוס וכהן מקבלים בממוצע לפחות 25 דק', נותרנו עם 5 דק' מתוך ה80 שמיועדות לישראלים לכל השלושה שהזכרת. גם במקרה פחות ריאלי של ממוצע 20 דק' לשלושת "הישראלים" הבכירים, נשאר לנו 20 דק' לשלושת הישראלים הצעירים והפחות בכירים.
בקיצור, בלי מקרה של פציעה או במקרה שישחררו את טיוס מחלק מהמשחקים בליגה, אני לא רואה איך זוסמן מקבל יותר דק' מבשנה שעברה.
מלבד בסיטואציה אחת. אם הוא יהיה טוב יותר מהמתאזרחים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוגוסט 08, 2018 12:24 pm 
Hall of Famer

אדום88 כתב:
הרסי הוקינס כתב:

הכל כדי לעורר עניין.

צריך לזכור שנמרוד לוי אמנם יליד 95 (וזוסמן 98) כלומר יותר "בוגר", אבל גם הוא רוצה לקבל את ה-22 דקות (לפחות) שקיבל באשדוד. ככה שהם קצת באים אחד על חשבון השני.

לדעתי לסירוגין הם יפתחו ב5 אולי גם עם אבדיה בזירה המקומית.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוגוסט 08, 2018 12:24 pm 
Junior

החתול יובב כתב:
הבחירה הכי מטומטמת של שחקן ישראלי בקיץ הזה, בהפרש.

המושג "בחירה" קצת חוטא לאמת מפני שכרטיס השחקן שלו שייך למכבי ת''א. היא זו שקובעת מה לעשות איתו.

אם תשאל את נמרוד לוי היכן הוא מעניין לשחק בעונה הקרובה אני לא בטוח שהתשובה הראשונה תהיה "בהיכל מנורה מבטחים".

לגבי הצעת החוזה להלפרין לכאורה מצד קברניטי מכבי, לדעתי זו הייתה הנפצה של הגברת עמורבן מ-YNET. היא היחידה שפרסמה את זה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוגוסט 08, 2018 12:26 pm 
Hall of Famer

יוניק כתב:
RREEDDTT. כתב:

בהנחה שג'ונדי טיוס וכהן מקבלים בממוצע לפחות 25 דק', נותרנו עם 5 דק' מתוך ה80 שמיועדות לישראלים לכל השלושה שהזכרת. גם במקרה פחות ריאלי של ממוצע 20 דק' לשלושת "הישראלים" הבכירים, נשאר לנו 20 דק' לשלושת הישראלים הצעירים והפחות בכירים.
בקיצור, בלי מקרה של פציעה או במקרה שישחררו את טיוס מחלק מהמשחקים בליגה, אני לא רואה איך זוסמן מקבל יותר דק' מבשנה שעברה.
מלבד בסיטואציה אחת. אם הוא יהיה טוב יותר מהמתאזרחים.

תיוס לדעתי לא ישחק בחלק ממשחקי הליגה כדי שיהיה במיטבו ביורוליג.
כאמור לא יהיה פיצול אבל יתנו לשחקני היורוליג הבכירים כמה שיותר מנוחה בחלק מה משחקים בליגה הישראלית.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוגוסט 08, 2018 12:28 pm 
Junior

ג'ון D קיבל בעונה שעברה 27 דקות בממוצע וטיוס 20 דקות בממוצע, במשחקי הליגה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוגוסט 08, 2018 12:35 pm 
Hall of Famer

בקשר ל הלפרין הוא יפגש עם הנהלת אשדוד מחר אולי כדי לחתום.מכבי למעשה חסרה זר אחד בעמדות4/5 להשלמת הסגל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוגוסט 08, 2018 12:41 pm 
Sophomore

אדום88 כתב:
וכהן כמה? גם משהו בסביבה הזו אאל"ט. סך הכל יחד הם לקחו לפחות 60 דק' במשחק.

אפשר לראות את זה גם מהסתכלות כזו:

בשנה שעברה היו במכבי שישה ישראלים פעילים.

גונדי, טיוס, כהן, זוסמן משעור ושגב. משעור היה פצוע רוב הזמן או סתם כך לא קיבל קרדיט סביר אז אפשר לומר שזוסמן היה 4-5 ברוטציית הישראלים יחד עם שגב.
השנה הלך השגב בא הלוי. לא רואה שום סיבה שמשהו ישתנה, מלבד שיפור ניכר לעין ברמה של זוסמן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוגוסט 08, 2018 12:46 pm 
Hall of Famer

יוניק כתב:
אדום88 כתב:
וכהן כמה? גם משהו בסביבה הזו אאל"ט. סך הכל יחד הם לקחו לפחות 60 דק' במשחק.

אפשר לראות את זה גם מהסתכלות כזו:

בשנה שעברה היו במכבי שישה ישראלים פעילים.

גונדי, טיוס, כהן, זוסמן משעור ושגב. משעור היה פצוע רוב הזמן או סתם כך לא קיבל קרדיט סביר אז אפשר לומר שזוסמן היה 4-5 ברוטציית הישראלים יחד עם שגב.
השנה הלך השגב בא הלוי. לא רואה שום סיבה שמשהו ישתנה, מלבד שיפור ניכר לעין ברמה של זוסמן.

לדעתי יתנו בזירה המקומית ברוב העונה הרבה יותר דקות לצברים ופחות לזרים והמתאזרחים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוגוסט 08, 2018 12:52 pm 
Junior

RREEDDTT. כתב:
לדעתי יתנו בזירה המקומית ברוב העונה הרבה יותר דקות לצברים ופחות לזרים והמתאזרחים.
וכשיגיעו ההפסדים והמשרה של ספאחיה תהיה על הגיליוטינה, הוא יחדל מכך

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוגוסט 08, 2018 12:56 pm 
Junior

ירדו סופית מהרעיון של מכבי א' ו-ב'? או שפשוט מתעלמים וחושבים שכולם ישכחו מזה?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוגוסט 08, 2018 1:04 pm 
Hall of Famer

דניאל כתב:
ירדו סופית מהרעיון של מכבי א' ו-ב'? או שפשוט מתעלמים וחושבים שכולם ישכחו מזה?

דחו את זה לעונה הבאה 2019/2020 על פי סהר כי בעונה הבאה תהיה מגבלה של 5 זרים בליגה המקומית במקום 6 ויהיו 34 משחקים ביורוליג במקום 30

במכבי רוצים להשאיל את ריי
http://m.one.co.il/Mobile/Article/18-19 ... tml?ref=hp

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 1166 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 ... 47  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו 26 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: