סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ד' ספטמבר 25, 2024 2:24 am

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 605 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 25  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ב' אוגוסט 13, 2018 2:41 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (0)
הוקיץ' כתב:
האופי שלו מסריח. זה לא עניין של נימוס מול אסרטיביות, אלא טיפוס שחצן שבאופן כללי עף על עצמו.
אני זוכר עוד בטורניר הקודם איך אחרי שלשות הוא היה רץ לספסל של היריבה ומתגרה בהם (ילד בן 16, כן?).

מה שכן, שחקן שחקן. אני גם חושב שיורוליג תסריט הרבה יותר ריאלי עבורו מאנ.בי.איי (אתלט בינוני מינוס גם במונחים אירופיים), אבל זה לא שאנחנו מגדלים שחקני יורוליג כל שנה.

נקווה שיקבל הרבה דקות לפחות בזירה המקומית במכבי תל אביב כי הוא יכול לככב גם בנבחרת הבוגרת בעתיד כמו זוסמן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אוגוסט 13, 2018 2:51 pm 
Sophomore

נא לא לגנוב את הת'רד!

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אוגוסט 13, 2018 4:56 pm 
Junior

לא הרשים אותי באליפות אירופה בכלל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אוגוסט 13, 2018 5:16 pm 
Hall of Famer

Hacohen כתב:
רק להבהיר, אני מסכים עם עמוס שהבחירה בתומפסון בזמן אמת לא היתה בחירת צורך ומן הסתם הם חשבו שהם בוחרים שחקן עם פוטנציאל כוכבות, בפועל הוא התברר כבחירת צורך מצוינת. אממה, גם אם הם היו חושבים (וברור שהם לא) שתומפסון הוא שחקן בינוני עם תקרה בינונית, אי אפשר היה להגיד שזו בחירה לא טובה. בחירה טובה/לא טובה נמדדת לעולם לפי התוצאות בפועל, כפי שיצא לי כבר להסביר פעם, פעמיים או חמש מאות.

אם נשתמש בהיגיון שלך, הרי שמיליצ׳יץ׳ היה בחירה מצוינת.
התוצאות בפועל היו נהדרות.
במקום להיות מוסחים על ידי התוספת של ווייד או מלו, דטרויט צירפו את ראשיד ודהרו לאליפות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אוגוסט 13, 2018 5:23 pm 
Hall of Famer

עמוס לב כתב:
Att כתב:
עמוס לב כתב:
רוני, בוודאי שאפשר להשיג בבחירה מספר 4 שחקנים יותר טובים מתומפסון. אני מניח שכמעט בכל דראפט השחקן הרביעי בטיבו שיוצא מהדראפט גם מגיע לאולסטאר, אבל זאת לא הנקודה שלי. אם היינו בעולם אידיאלי והקבוצות שבוחרות היו יודעות להעריך את הכישרון באופן אבסולוטי, אז הגישה הייתה נכונה. הנק' שלי היא שהדראפט בסה"כ הוא ניחוש מושכל. יש כל כך הרבה גורמים, שחלקם פשוט אי אפשר לדעת שמשפיעים על הצלחה של שחקן, כך שבחירות לא מיטיביות בדראפט תמיד יהיו וכוכבים עתידיים שנופלים לאמצע הסיבוב הראשון ומטה גם תמיד יהיו. לכן הנק' של Att שבבחירה מספר 4 צריך לבחור אולסטאר היא שגויה בעיני.

מה זה אומר? שאם יש לך שחקן שאתה יודע שהאפסייד שלו הוא לכל היותר שחקן תורם כמו טריסטן תומפסון אבל זו גם הרצפה שלו. כלומר, סביר שהוא יגיע לרמה הזו. זה הגיוני בעיניך לבחור בו בבחירה רביעית?

אני לא יודע מה עבר לקאבס בראש כשהם בחרו בתומפסון. אני מניח שלא עבר להם בראש מקס' סנטר פועל שחור בחמישיה. אני גם בטוח במאה אחוז שהבחירה בתומפסון לא הייתה בחירה בצורך, לאור העובדה שזה בדיוק היה הדראפט הראשון פוסט לברון והקבוצה הייתה במוד ריבילדינג. אם הקאבס ידעו מה הם יקבלו ובחרו את תומפסון, אז זאת החלטה לא טובה. אבל אני טוען שהם לא בדיוק ידעו מה הם יקבלו וחשבו שהם יקבלו יותר. אבל לאור היבול הממוצע של בחירה מספר 4 (וכנראה גם בחירה מספר 5 ו-6 ואפילו 7) אז זה לא שהם נפלו בבחירה הזאת. קשה מאד לפגוע בול בבחירות דראפט וגם מי שפוגע לא תמיד יודע מה הוא יקבל. אני בטוח שהווריירס שמחו מאד לבחור את קארי, אני בטוח שהם לא חשבו שהם הולכים לקבל את אחד מחמשת השחקנים הכי טובים בליגה ואחד הרכזים הגדולים בהיסטוריה. כשריילי בחר את ווייד בבחירה מספר 5 הוא התלבט קשות בינו לבין היינריך, הספארס ראו משהו מיוחד בקוואי, אבל גם הם לא ציפו כמה מיוחד הוא יהיה (מכל הכיוונים).

הכי נחמד זה הסיפור על מאנו ג'ינובילי והבחירה הגאונית בו. כשהספארס בחרו בו הוא בדיוק סיים עונה נהדרת בקבוצה קטנה בליגה האיטלקית, נדמה לי רג'יו קלבריה. קינדר שמה עליו את היד באותו קיץ, ולספארס היתה בחירה מספר 57 בדראפט. הם החליטו לבחור שחקן שמשחק באירופה, כדי לתת לו להתבשל, כי הם לא רצו להוסיף עוד שחקן לסגל. הם התמקדו על 2 שחקנים ארגנטינאים והם לא ממש ידעו להחליט מי מביניהן עדיף. בסופו של דבר הסיבה בגללה הועדף ג'ינובילי על פני השחקן השני שאני לא זוכר את שמו, אבל עשה קריירה חביבה בקבוצות ביניים באירופה, הייתה שפופ לא אוהב רכז ולכן ניקח את מאנו שלא רכז. 2 אנקדוטות קטנות, גם השחקן השני לא היה רכז, מה שהסקאוטים של הספארס קצת פספסו ושנתיים אח"כ הספארס החליטו שלמרות הסלידה של פופ מרכזים אירופאים כדאי לקחת את טוני פארקר בבחירה האחרונה בסיבוב הראשון.

בקיצר, בחירה בדראפט למרבה הצער זה לא מדע מדוייק והאפשרויות ליפול הן רבות ומרובות.

אז... אתה חושב שקליבלנד לא ידעה מה היא עושה כשבחרה את תומפסון (חשבה שמדובר בכוכב עתידי) ולא הייתה בוחרת אותו מחדש אילו ידעה איזו קריירה לפניו אבל זו בחירה טובה בסך הכל כי רוב מי שבוחר במקומות האלו בדראפט מפשל גם כן... למרות שיש לו פול של כל השחקנים בדראפט מלבד 3 הראשונים שנבחרו ולמרות שממש כמעט תמיד יש 2-3 כוכבים עתידיים נוספים על הלוח שמחכים לבחירה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אוגוסט 13, 2018 5:36 pm 
Sophomore

אבל אתה רואה מי נבחרו אחריו ולפניו באותו דראפט.

דריק ויליאמס, קאנטר, ולנצ'יונאס, וסלי, ביומבו, ברנדון נייט, קמבה וג'ימר פרדט.
זאת העשירייה. פרט לקמבה שנבחר גם בסך הכל במקום 9 אחרי רוב השחקנים כאן (שהוא בדיוק בדיוק שחקן בפרופיל של קיירי, רק פחות מוכשר, ואפילו לא הרכז הבא בתור אחריו ברשימה!), אין שחקן שהוא הרבה יותר טוב מתומפסון, אם בכלל. לאלה אתה משווה.
בדיוק כמו שבדראפט הקודם, באיזשהו שלב חזרת בך וחשבת שפולץ הוא טעות ושנכון היה לבחור את טייטום. בשום שלב לא היית טוען שפילי טעו כי לא בחרו את מיטצ'ל.

אני חושב שבהתחשב באלטרנטיבות זאת בחירה טובה. ברור שהיום אתה יכול להסתכל על זה ולהגיד - בואנ'ה איזה גזורים... היו צריכים לקחת את קליי. או וואי מפגרים, בחירה גרועה כי לא לקחו את קוואי (עוד פעם, בעיניי אם היה נבחר ע"י קליבלנד לא היה נהיה מה שנהיה).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אוגוסט 13, 2018 5:56 pm 
Hall of Famer

Att כתב:
Hacohen כתב:
רק להבהיר, אני מסכים עם עמוס שהבחירה בתומפסון בזמן אמת לא היתה בחירת צורך ומן הסתם הם חשבו שהם בוחרים שחקן עם פוטנציאל כוכבות, בפועל הוא התברר כבחירת צורך מצוינת. אממה, גם אם הם היו חושבים (וברור שהם לא) שתומפסון הוא שחקן בינוני עם תקרה בינונית, אי אפשר היה להגיד שזו בחירה לא טובה. בחירה טובה/לא טובה נמדדת לעולם לפי התוצאות בפועל, כפי שיצא לי כבר להסביר פעם, פעמיים או חמש מאות.

אם נשתמש בהיגיון שלך, הרי שמיליצ׳יץ׳ היה בחירה מצוינת.
התוצאות בפועל היו נהדרות.
במקום להיות מוסחים על ידי התוספת של ווייד או מלו, דטרויט צירפו את ראשיד ודהרו לאליפות.

אם ההודעה הזאת נכתבה בצחוק, אז לא מצחיק.

אם היא נכתבה ברצינות, אז לא מצחיק.

ואלה בין בכירי המשת"פים:

יונתן אוריך; טופז לוק; יעקב ברדוגו; גדי טאוב; שמעון ריקלין; ינון מגל; נתן אשל; קרולין גליק; 14.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אוגוסט 13, 2018 6:09 pm 
Hall of Famer

נדב
האמת היא שגם אני חשבתי על מיליצ'ץ' כשקראתי את ההודעה שלך על טריסטן. אם אפשר לשפוט את תומפסון על פי מה שקרה במקרה שנתיים אחר כך, כשלברון הגיע וקליבלנד היו צריכים גבוה הגנתי, למה אי אפשר לשפוט את מיליצ'יץ' על פי מה שקרה לדטרויט (שכמעט ללא ספק לא היתה מביאה את שיד לו מיליציץ' אפילו היה מראה קצת פוטנציאל).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אוגוסט 13, 2018 6:10 pm 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (14)
לדעתי גם כבחירת צורך תומפסון היה בחירה בינונית במקרה הטוב. שחקן מוגבל עם טונה חסרונות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אוגוסט 13, 2018 6:11 pm 
Hall of Famer

stavs כתב:
אבל אז אתה מתעלם מכל מי שפחות מתומפסון ונבחר אחריו - אתה רק מתייחס פה לסיכוי שבמקומו היה נבחר שחקן טוב ממנו.
אם באמת רוצים לדעת כמה תומפסון הוא בחירה טובה ביחס לבחירה רביעית ולדראפט בו הוא נבחר, אני מניח שהמדד הכי יעיל יהיה לקחת הרבה דראפטים ולעשות להם מין redraft ואז לבדוק מה המקום הממוצע שבחירה מספר 4 מקבלת ברידראפטים האלו, אני אפילו מעריך שזה משהו שראיתי באתר כלשהו.
אח"כ להסתכל על הרידראפט של 2011 ולהסתכל באיזה מקום תומפסון ממוקם בו.
אני מהמר שבמדד כזה תומפסון יוצא די קרוב למיקום הממוצע לבחירה רביעית.

כמו שכתבתי זאת מתמטיקה פשוטה.
בהנחה של 10 שנים בממוצע בליגה (לשחקנים נורמלייים, קרי, מינימום עומרי כספי) אז מקום 4 בדראפט צריך להיות אחד מ 40 השחקנים הטובים בליגה בעיקרון שזה אחד משני השחקנים הטובים בקבוצה לו בממוצע, ואולסטאר גבולי בדרך כלל.
בקיצור, תומפסון אפילו לא בערך קרוב למיקום הממוצע במקרה הזה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אוגוסט 13, 2018 6:15 pm 
Hall of Famer

shmueliki כתב:
אני לחלוטין לא מבין איך העובדה שבדראפט נבחרו שחקנים מעולים בבחירות מאוחרת ( 30 ו-60 למשל ) משפיע על ההערכה של טיב הבחירה הרביעית , שהרי אין שום קשר בין הדברים .
נשמע לי סביר שכשבודקים איכות של בחירה מספר x : להשוות אותה לשחקנים שנבחרו נניח ממקום x+1 ועד x+5 ( ולמהדרין - גם עם כמה בחירות בודדות שקדמו ל-x ) , שהרי זה קנה המידה ואלטרנטיבות שהיו בזמן אמת לבחירתו של אותו השחקן .

עם זה אני מסכים לגמרי ולחלוטין ורציתי לכתוב את זה בעצמי עד שראיתי את ההודעה הזאת.
בסופו של דבר, לפני כל דראפט יש מוק דראפט, ובחירות הלוטרי או אפילו בחירות הסיבוב הראשון בכולן מתרכזות סביב אותם שחקנים. הצלחה בעיניי היא לבחור בבחירה מס' 3, את מי שהיה אמור להיבחר בבחירה מס' 7 נניח, ולגלות שהוא שחקן מאד מוצלח. זה פחות או יותר המדד
אבל לומר שבבחירה מס' 3 היו צריכים לבחור איזה קוואי, או באטלר או אייזיאה תומאס, זה פשוט לא הוגן משום בחינה שהיא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אוגוסט 13, 2018 6:19 pm 
Hall of Famer

נורטון כתב:
נדב
האמת היא שגם אני חשבתי על מיליצ'ץ' כשקראתי את ההודעה שלך על טריסטן. אם אפשר לשפוט את תומפסון על פי מה שקרה במקרה שנתיים אחר כך, כשלברון הגיע וקליבלנד היו צריכים גבוה הגנתי, למה אי אפשר לשפוט את מיליצ'יץ' על פי מה שקרה לדטרויט (שכמעט ללא ספק לא היתה מביאה את שיד לו מיליציץ' אפילו היה מראה קצת פוטנציאל).

כי מיליצ'יץ' היה חסר תועלת ותומפסון היה מועיל, זה די מפתיע אותי שצריך לכתוב את זה. המשמעות של בחירה טובה זה לא איזו תאוריית כאוס התפתחה כתוצאה ממשק כנפי הפרפר של בחירה לא מוצלחת, אלא מה השחקן נתן. תומפסון נתן הגנה, מלחמה וריבאונד לקבוצה שהיתה צריכה את זה ולקחה איתו אליפות. מיליצ'יץ' היה כ"כ בוסרי וגרוע שהביאו על העמדה שלו שחקן שעזר להביא אליפות. זה לא מסביר את עצמו למה בחירה אחת היא טובה והשנייה לא?

ואלה בין בכירי המשת"פים:

יונתן אוריך; טופז לוק; יעקב ברדוגו; גדי טאוב; שמעון ריקלין; ינון מגל; נתן אשל; קרולין גליק; 14.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אוגוסט 13, 2018 6:25 pm 
Hall of Famer

נכון, ברור שתומפסון הוא בחירה טובה מדארקו, משמעותית.
אבל אני חושב שלשפוט את תומפסון על פי מקרה שקרה שנתיים אחר כך, זה לא הרבה יותר הגיוני מאשר לשפוט את מיליצ'יץ' על פי מקרה אחר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אוגוסט 13, 2018 6:26 pm 
Hall of Famer

Hacohen כתב:
נורטון כתב:
נדב

כי מיליצ'יץ' היה חסר תועלת ותומפסון היה מועיל, זה די מפתיע אותי שצריך לכתוב את זה. המשמעות של בחירה טובה זה לא איזו תאוריית כאוס התפתחה כתוצאה ממשק כנפי הפרפר של בחירה לא מוצלחת, אלא מה השחקן נתן. תומפסון נתן הגנה, מלחמה וריבאונד לקבוצה שהיתה צריכה את זה ולקחה איתו אליפות. מיליצ'יץ' היה כ"כ בוסרי וגרוע שהביאו על העמדה שלו שחקן שעזר להביא אליפות. זה לא מסביר את עצמו למה בחירה אחת היא טובה והשנייה לא?

אתה טענת ששופטים לפי תוצאות בפועל של הקבוצה. אז הנה, דטרויט שיחקה אותה עם מיליציץ׳. התרומה שלו בנפנוף מגבות הייתה מכרעת. כמעט כמו זו של תומפסון.

שאגב לא הייתה מרשימה במיוחד (בייחוד אם חושבים על עמדת הסנטר של ג״ס האלופה וכמה עולה להביא היום סנטר שנותן את אותם הדברים, אם לא הצלחת לגרד אחד כזה בסיבוב השני).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אוגוסט 13, 2018 6:46 pm 
Hall of Famer

נורטון כתב:
אבל אני חושב שלשפוט את תומפסון על פי מקרה שקרה שנתיים אחר כך, זה לא הרבה יותר הגיוני מאשר לשפוט את מיליצ'יץ' על פי מקרה אחר.

אנחנו חוזרים ליסודות. מהי החלטה נכונה, מהי החלטה טובה. אם בפרפסקטיבה רואים שבסופו של דבר טריסטאן הפך להיות שחקן חמישייה תורם בקבוצה אלופה/סגנית אלופה, אז הוא בחירה טובה. אם רואים שדארקו לא תרם שום דבר ועף מהליגה בבושת פנים, אז הוא בחירה רעה. ככה שופטים טוב/רע בהחלטות.

Att כתב:
Hacohen כתב:
נורטון כתב:
נדב

אתה טענת ששופטים לפי תוצאות בפועל של הקבוצה. אז הנה, דטרויט שיחקה אותה עם מיליציץ׳. התרומה שלו בנפנוף מגבות הייתה מכרעת. כמעט כמו זו של תומפסון.

שאגב לא הייתה מרשימה במיוחד (בייחוד אם חושבים על עמדת הסנטר של ג״ס האלופה וכמה עולה להביא היום סנטר שנותן את אותם הדברים, אם לא הצלחת לגרד אחד כזה בסיבוב השני).

שמע, אני משתדל לא להגחיך את העמדות שלך ואת צורת הדיון שלך למרות שזה קל. כמויות הטעויות בהגדרות, הפליק-פלאקים באמירות והבורות בהגיון מאפשרות לי לצחוק עליך הודעה אחרי הודעה. אני שומר על סובלנות, אז אל תתחיל איתי ב"התרומה שלו בנפנוף מגבות היתה מכרעת" וכאלה, כי כרגיל מי שלא הבין פה זה אתה ומי שנאלץ להסביר שוב זה אני.

תראה לי מקום אחד שאמרתי "שופטים לפי תוצאות בפועל של הקבוצה". יאללה, לך חפש. מצאת? יופי, אז אל תכניס לי מילים לפה, ואל תמציא תאוריות על בסיס דברים שלא נאמרו. עכשיו לך תקרא מה כתבתי לנורטון ואולי סוף-סוף תבין למה הכוונה.

ואלה בין בכירי המשת"פים:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אוגוסט 13, 2018 8:15 pm 
Hall of Famer

Hacohen כתב:
נורטון כתב:

אנחנו חוזרים ליסודות. מהי החלטה נכונה, מהי החלטה טובה. אם בפרפסקטיבה רואים שבסופו של דבר טריסטאן הפך להיות שחקן חמישייה תורם בקבוצה אלופה/סגנית אלופה, אז הוא בחירה טובה. אם רואים שדארקו לא תרם שום דבר ועף מהליגה בבושת פנים, אז הוא בחירה רעה. ככה שופטים טוב/רע בהחלטות.

Att כתב:
Hacohen כתב:
נורטון כתב:
נדב

שמע, אני משתדל לא להגחיך את העמדות שלך ואת צורת הדיון שלך למרות שזה קל. כמויות הטעויות בהגדרות, הפליק-פלאקים באמירות והבורות בהגיון מאפשרות לי לצחוק עליך הודעה אחרי הודעה. אני שומר על סובלנות, אז אל תתחיל איתי ב"התרומה שלו בנפנוף מגבות היתה מכרעת" וכאלה, כי כרגיל מי שלא הבין פה זה אתה ומי שנאלץ להסביר שוב זה אני.

תראה לי מקום אחד שאמרתי "שופטים לפי תוצאות בפועל של הקבוצה". יאללה, לך חפש. מצאת? יופי, אז אל תכניס לי מילים לפה, ואל תמציא תאוריות על בסיס דברים שלא נאמרו. עכשיו לך תקרא מה כתבתי לנורטון ואולי סוף-סוף תבין למה הכוונה.

ההוכחה לשופטים לפי תוצאות בפועל של הקבוצה נמצאת בתחילת התשובה שלך.
זה שתומפסון היה שחקן תורם בקבוצה אלופה לא אומר שום דבר.
לקונטנדריות או קבוצות אלופות לרוב אין אפשרות לשלם ל-5 כוכבים אז הם תוקעים שחקן שמיש כלשהו בחמישיה, בין אם זה פרקינס של בוסטון או טאקר של יוסטון או נאזר מוחמד של ס״א או ג׳ורדן בל או לוני או פצ׳וליה של ג״ס.
אף אחד מהם הוא לא חומר לבחירה טובה בבחירה הרביעית.

תומפסון, אם לרגע מסתכלים עליו, שלא בהקשר של לברון, קיירי ולאב שכיכבו לידו (כלומר בנפרד מההצלחה הקבוצתית המקרית שאליה הוא נקלע), הוא סנטר חלש למדי שכנראה מעולם לא נחשב ל-15 הטובים בעמדה שלו, כלומר ברוב המשחקים הקבוצה שלו הייתה בנחיתות בעמדה מול היריבה. למרות היותו צעיר יחסית (27) ולמרות החוזה המופרך שקיבל, קליבלנד העלתה אותו שנה שעברה מהספסל וגם משם הוא בקושי תרם ונראה כבוי וחסר עניין. בהתחשב בכך שהאנרגיות שלו הן אולי הדבר החיובי המרכזי שהוא מביא, אפשר לומר שהוא די בלתי שמיש בגיל צעיר, בטח לא בחירה שקליבלנד הייתה מקבלת מחדש לו הייתה יכולה.

אתה יכול לנסות להגחיך אותי כמה שתרצה, אם זה עושה לך טוב.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אוגוסט 13, 2018 9:05 pm 
Hall of Famer

אין לי כוונה להגחיך אותך, אבל התיאורים שלך פשוט מנותקים מהמציאות.

רק להזכיר, בסדרת הגמר של 2016-זו שהביאה לקליבלנד את האליפות המיוחלת-לטריסטאן תומפסון היו שלושה משחקי דאבל-דאבל. במשחק האליפות הוא קלע 15 נקודות ב100% מהשדה, הוריד 16 ריבאונדים ומסר 3 אסיסטים. במשחק מס' 6 הוא הוריד 15 ריבאונדים. ספר לי עוד על זאזא פאצ'וליה.

רק להזכיר, בפלייאוף 2015 טריסטאן תומפסון הוריד ריבאונדס בדאבל-פיגרז (כשהוא ליד קווין לאב, כן?) ב13 מתוך 15 משחקי פלייאוף רצופים ובכללם כל סדרת הגמר מול גולדן. בתשעה מתוך 14 המשחקים האחרונים של הפלייאוף הזה הוא עשה דאבל-דאבל, בכללם כל ארבעת המשחקים האחרונים של סדרת הגמר. ספר לי עוד על ג'ורדן בל.

התיאור שלך כאילו כל סנטר שהיו דוחפים לחמישייה של קליבלנד היה עושה את העבודה הזאת הוא מופרך.

ואלה בין בכירי המשת"פים:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אוגוסט 13, 2018 9:13 pm 
Hall of Famer

נורטון כתב:
כמו שכתבתי זאת מתמטיקה פשוטה.
בהנחה של 10 שנים בממוצע בליגה (לשחקנים נורמלייים, קרי, מינימום עומרי כספי) אז מקום 4 בדראפט צריך להיות אחד מ 40 השחקנים הטובים בליגה בעיקרון שזה אחד משני השחקנים הטובים בקבוצה לו בממוצע, ואולסטאר גבולי בדרך כלל.
בקיצור, תומפסון אפילו לא בערך קרוב למיקום הממוצע במקרה הזה.

אז המתמטיקה הפשוטה שלך לא קשורה למציאות. מקום 4 אולי צריך להיות אחד מ-40 השחקנים הטובים בליגה, או אחד משני השחקנים הטובים בקבוצה שלו בתאוריה. במציאות אפשר לראות שבעשור האחרון יש בדיוק 2 שחקנים שעונים לקריטריון הזה. האחרים אפילו לא קרובים.

נורטון כתב:
בסופו של דבר, לפני כל דראפט יש מוק דראפט, ובחירות הלוטרי או אפילו בחירות הסיבוב הראשון בכולן מתרכזות סביב אותם שחקנים. הצלחה בעיניי היא לבחור בבחירה מס' 3, את מי שהיה אמור להיבחר בבחירה מס' 7 נניח, ולגלות שהוא שחקן מאד מוצלח. זה פחות או יותר המדד.

גם המשפט הזה לא ממש ברור לי. הצלחה בעיני בבחירה במקום השלישי היא לבחור שחקן שיהפוך לשחקן מוביל בקבוצה, על גבול האולסטאר ולא אכפת לי אם במוקים הוא היה צריך להיות 7, 1 או 17.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אוגוסט 13, 2018 9:21 pm 
Hall of Famer

א. ברור שהמתמטיקה לא קשורה למציאות. אמרתי שכן? אמרתי שזו הציפייה. גם אם הקורלציה בינה לבין המציאות לא גבוהה. קבוצה שבוחרת במקום הרביעי, אמורה תיאורטית לבחור את אחד מ 40 השחקנים הטובים בליגה.
בקיצור, אין לי מושג מה אתה רוצה לומר. גם אני יודע שזו לא המציאות.

ב. כתבתי בתגובה לשמואליקי. וגם פה למען האמת, עמוס, אין לי מושג מה אתה רוצה. אמרתי שזו לא הצלחה לבחור שחקן מוביל במקום ה-3? ברור שזה עוד יותר מגניב אם הוא היה אמור להיבחר 17, אבל זו לא הציפייה כי בדרך כלל בהיסטורית הדראפט, אף אחד לא בוחר במקום השלישי מישהו שבמוקים נמצא במקום ה 17. לפעמים בוחרים במקום השלישי מישהו שנמצא במקום 5 6 או 7 במוקים, ואם השחקן הזה הוא אכן השחקן השלישי בטיבו שיצא מהדראפט, זה יופי של עבודה מהג'יאם.
מה לא נכון במשפט הזה?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אוגוסט 13, 2018 9:33 pm 
Hall of Famer

נו, אם המתימטיקה לא קשורה למציאות, אז למה זה מעניין בדיוק? אין לי מושג בדיוק למה רשמת את המשפט הזה.

לגבי המשפט השני, ברוב המקרים לא בוחרים במקום מספר 3 את מי שנמצא במקום 6 או 7 לפי המוקים השונים ברוב המקרים פשוט בוחרים את מי שנמצא במקום השלישי. את האמת זה קצת מעגלי. המוקים בדר"כ מתעדכנים על פי מקורות מתוך הקבוצות שמוסרות לכתבים מידע אז מן הסתם מי שבוחר במקום השלישי מחליט לבחור שחקן מסויים, זה מודלף לאתרי המוקים ואז באופן מפתיע או שלא אותו שחקן נבחר במקום השלישי.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אוגוסט 13, 2018 9:35 pm 
Hall of Famer

כתבתי את זה כי מישהו לפני כתב על לעשות רידראפט לכל דראפט, וכך להחליט. אמרתי שאם עושים רידראפט תמידי לכולם, אז כמעט בהכרח המתמטיקה הזאת נכונה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אוגוסט 13, 2018 9:40 pm 
Sophomore

הרעיון זה לא איך המידע עובר למוקים אלא העניין שיש מספר פרוספקטים מובילים בטופ לוטרי והם האלטרנטיבות לבחירה...
מעניין באמת לבחון הצלחה של בחירות לוטרי לפי הנוסחה שהציע שמואליקי...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אוגוסט 13, 2018 9:42 pm 
Sophomore

Hacohen כתב:
אין לי כוונה להגחיך אותך, אבל התיאורים שלך פשוט מנותקים מהמציאות.

רק להזכיר, בסדרת הגמר של 2016-זו שהביאה לקליבלנד את האליפות המיוחלת-לטריסטאן תומפסון היו שלושה משחקי דאבל-דאבל. במשחק האליפות הוא קלע 15 נקודות ב100% מהשדה, הוריד 16 ריבאונדים ומסר 3 אסיסטים. במשחק מס' 6 הוא הוריד 15 ריבאונדים. ספר לי עוד על זאזא פאצ'וליה.

רק להזכיר, בפלייאוף 2015 טריסטאן תומפסון הוריד ריבאונדס בדאבל-פיגרז (כשהוא ליד קווין לאב, כן?) ב13 מתוך 15 משחקי פלייאוף רצופים ובכללם כל סדרת הגמר מול גולדן. בתשעה מתוך 14 המשחקים האחרונים של הפלייאוף הזה הוא עשה דאבל-דאבל, בכללם כל ארבעת המשחקים האחרונים של סדרת הגמר. ספר לי עוד על ג'ורדן בל.

התיאור שלך כאילו כל סנטר שהיו דוחפים לחמישייה של קליבלנד היה עושה את העבודה הזאת הוא מופרך.

נכון. תומפסון אמנם עם עונה גרועה שנה שעברה (חלק מזה בעקבות פציעה), אבל אין סיבה להוריד מהתרומה שלו לקבוצת האליפות של קליבלנד (זו שגם הגיעה לעוד שלושה גמרי נבא). אפשר להוסיף לזה את התרומה החשובה שלו בהגנה. הוא אמנם לא רים-פרוטקטור מדהים, אבל נע טוב ומצליח "להכיל" קלעים בפיק אנד רול, שזה קריטי במשחק המודרני ומשהו שהרבה סנטרים כבדים יותר (פאצ'וליה) לא יכולים לעשות. טריסטן בשיאו הוא גם ריבאונדר התקפה נפלא (לא רודמן, אבל רמה אחת מתחת), מה שנתן לקליבלנד הרבה הזדמנויות שניות ודי תיסכל יריבים. אולי לא טופ-15 בעמדה שלו (למרות שבשנות השיא נראה לי שדווקא כן), אבל בהחלט לא צריך לזלזל בתרומה שלו ולא כל שחקן סנטר בשני גרוש יכול לתת את מה שהוא נתן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוגוסט 14, 2018 2:17 am 
Hall of Famer

זו בסופו של דבר תרומה של שחקן סטייל מקגי.
נחמד ואחלה למשחקים מסוימים ועונות מסוימות אבל לא כוכב בשום אופן אלא רול פלייר שמתעלה בסיטואציה מסוימת.

אחת מהסיבות שלברון ״נאלץ״ לעזוב את קליבלנד זה שהוא חנק את הקאפ שלה עם שחקנים כמו סמית׳ ותומפסון שקיבלו חוזים גדולים למרות שהם לא קרובים לטופ15 בעמדה שלהם וניתנים להחלפה בקלות יחסית.

אנחנו נראה בשנה הזו בקליבלנד האם בגיל 27-28 טריסטן מסוגל להיות שחקן משמעותי יותר.
עד כה, הקריירה שלו היא לא קריירה שהייתי רוצה עבור בחירה 4 לקבוצה שלי. לא קרוב לכך.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוגוסט 14, 2018 7:37 am 
Hall of Famer

אני אסכם את דעתי. טריסטאן תומפסון בוודאי לא באסט, אבל הוא גם לא בחירה טובה. אם הייתי צריך לעשות דירוג לגבי דראפט, הייתי כנראה עושה משהו כזה (ויסלח לי נדב שאני לא משתמש בטרמינולוגיה שלו של בחירה טובה/לא טובה/נכונה/לא נכונה):
1 בחירה מצוינת- בחירה שבראיה לאחור אין שום ספק שהיית עושה אותה שוב.
2 בחירה טובה- בחירה שבראיה לאחר סביר שהיית עושה אותה שוב, אבל כן היית שוקל אופציות אחרות.
3 בחירה סבירה- בחירה שבראיה לאחור היית שוקל אותה ברצינות.
4 בחירה לא טובה- בחירה שבראיה סביר להניח שלא היית עושה אותה, אבל כן היית שוקל אותה כאופציה.
5 בחירה גרועה- בחירה שבראיה לאחור אפילו לא היית שוקל אותה כאופציה.

בדירוג הזה, אין ספק שתומפסון לא בחירה מצוינת וגם לא בחירה טובה, אבל הוא גם לא בחירה גרועה. אני אקבל את מי שיגיד שהוא בחירה סבירה, בעיני הוא נופל לקטגוריה של בחירה לא טובה בגלל העובדה שבכל זאת, מדובר בדראפט חזק יותר מהממוצע ושנבחרו אחריו שהם בכמה דרגות מעליו. אם ניקח את בנדר על הסולם הזה, אז אני כרגע הייתי ממקם אותו על המדרגה הרביעית, אבל זו עדות יותר לחולשה של הדראפט שלו ולעובדה שהוא עדיין מאוד צעיר מאשר לעובדה שאני רואה בו שחקן NBA לגיטימי בעתיד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 605 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 25  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו 25 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: