סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ב' ספטמבר 23, 2024 4:32 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 1166 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26 ... 47  הבא
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: Re: מכבי ת"א ( א' ?! ) 2018/19
הודעהפורסם: ג' אוגוסט 21, 2018 12:34 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (0)
RREEDDTT. כתב:
יואי כתב:
מעניין האם מכבי תרשום את כל שמונת הזרים לליגה כבר בהתחלה ותגמור את המכסה לכל העונה.
ושאלה למי שמכיר את בלאק- יש סיכוי שהוא וטיוס ישחקו יחד?

סהר אמר שברוב המשחקים בליגה הישראלית מכבי תשחק עם 4 זרים בלבד ולא 6 ויסגרו את הסגל 2 שחקנים מהנוער.

לוי ואבדיה לא ירשמו למשחקי ביורוליג אלא אם יהיו פציעות.
הכוונה של מכבי לתת כמה שיותר דקות משחק בזירה המקומית לזוסמן...אבדיה ולוי על חשבון הזרים שכאמור מחציתם יהיו רוב הזמן על אזרחי.
פיצול חלקי :mrgreen:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוגוסט 21, 2018 12:35 pm 
Hall of Famer

ווילבקין נחת בישראל.אולי השחקן הכי חשוב העונה בסגל של מכבי תל אביב.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוגוסט 21, 2018 1:10 pm 
Sophomore

כאשר לוקחים בחשבון את היורוליג והליגה הישראלית, לטעמי טיוס הוא השחקן החשוב ביותר

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוגוסט 21, 2018 2:32 pm 
Sophomore

ציטוט:
סהר אמר שברוב המשחקים בליגה הישראלית מכבי תשחק עם 4 זרים בלבד ולא 6 ויסגרו את הסגל 2 שחקנים מהנוער.

הכוונה של מכבי לתת כמה שיותר דקות משחק בזירה המקומית לזוסמן...אבדיה ולוי על חשבון הזרים שכאמור מחציתם יהיו רוב הזמן על אזרחי.
פיצול חלקי

הדבר הכי הגיוני והכי צפוי.

ירושלים כנראה תעשה משהו די דומה רק עם הרבה פחות רעש וצלצולים.
מה שכן, אני חושב שבזה אפשר להכריז סופית על מות המכביזם, שמקדש ניצחון בכל משחק ובכל מחיר. זאת בהנחה שהוא לא מת כבר מזמן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוגוסט 21, 2018 2:53 pm 
Hall of Famer

אני לא רואה סרט שמכבי מושיבה שני זרים כשירים ורשומים בצד , בשבוע משחקים סטנדרטי ( ללא משחק כפול ביורוליג וכו' ) .

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוגוסט 21, 2018 5:01 pm 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (14)
יוניק כתב:
ציטוט:

פיצול חלקי

הדבר הכי הגיוני והכי צפוי.

ירושלים כנראה תעשה משהו די דומה רק עם הרבה פחות רעש וצלצולים.
מה שכן, אני חושב שבזה אפשר להכריז סופית על מות המכביזם, שמקדש ניצחון בכל משחק ובכל מחיר. זאת בהנחה שהוא לא מת כבר מזמן.

הוא מת ברגע שהגיעו השיריונים (ופיני גרשון).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוגוסט 21, 2018 8:09 pm 
Junior

לא מת ולא נעליים. אם מכבי תל אביב תהפוך לקבוצה מפסידה אתה תראה דקות מינימאליות לישראלי הליגה ושיתוף מוגבר של הזרים והמתאזרחים.

החתול על קרפלס: "שישלחו אותו בטרייד לנ"צ... יתאחד עם אחיו חסרי הצוואר האחרים טל דן ואלישי כדיר "

בגאצקיס מפסיד למעיין, די ג'יי ולאומי: “התכוננו לכארם משעור. השחקנים שלי הם לא איירון מן".

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוגוסט 22, 2018 11:48 am 
Hall of Famer

כנראה במשחקי ההכרעה ישתפו 5/6 זרים וביתר המשחקים 4 ויעשו רוטציה.

יהיה מעניין לראות איך פארגו ישתלב בעונה עמוסה ביורוליג והציוות שלו עם ווילבקין יהיה מכריע לגבי העונה הקרובה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אוגוסט 24, 2018 12:52 pm 
Hall of Famer

מכבי הודיעה רישמית שהפיצול נדחה עד להודעה חדשה.
אולי בקיץ הבא .....

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אוגוסט 24, 2018 2:20 pm 
Hall of Famer

הפתעת הקיץ...... ממש שוקינג.

גם כלפי השופטים היו לחולון טענות רבות. הקבוצה מתכוונת להגיש מכתב רשמי לאיגוד ובו פירוט הטענות שלהם כלפי צוות השיפוט, בעיקר בדקות הסיום. "אנחנו שלטנו לאורך כל המשחק, איך פתאום בשתי הדקות האחרונות הם רצו 0:9, אם לא בעזרת השופטים?"' תהו במועדון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אוגוסט 24, 2018 2:21 pm 
Hall of Famer

מעניין מה תהיה תגובת הקבוצה לתלונה "טרולית" פוטנציאלית של רוכשי מנויים שהם רוצים לבטל את העסקה ( או לכל הפחות לקבל פיצוי ) בעקבות שינוי המדיניות .

תיזמון מעניין ביום שישי בבוקר , מן הסתם כדי שיחלפו יומיים-שלושה עד לשובם של העיתונים המודפסים והפאנלים בטלוויזיה וברדיו .

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוגוסט 26, 2018 1:53 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (6)
האמת שלמרות שחשבתי בהתחלה שזה רעיון גרוע ושהוא ממילא לא יתממש, קצת חבל לי...

ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את קרתגו ולבטל את חץ הפוזשן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוגוסט 26, 2018 5:19 pm 
Junior

אריה ליבנת - "הסוף המר והבלתי נמנע של ישראלים במכבי תל אביב"
https://www.haaretz.co.il/sport/basketb ... -1.6412058

ציטוט:
"אלישי הוא אחד השחקנים הכי מוכשרים בישראל ואני בטוח שהוא יכול להגיע לרמות הכי גבוהות. מהיום הראשון ששיחק כדורסל הוא לא פוחד מאף אתגר, ובזכות זה - בשילוב עם הכישרון - הגיע למכבי תל אביב. אני בטוח שהוא לא יפחד מאף אתגר שנציב בפניו במכבי, בארץ וביורוליג". כך אמר דייויד בלאט ביוני 2010 אחרי שמכבי ת"א החתימה את שחקן העונה הטרי לשלוש שנים. לכדיר לקח חודש וחצי כדי לוותר על האתגר ולעבור למכבי חיפה.

"אף שחקן לא אוהב לשבת על הספסל, זה לא אידיאלי", מסביר כיום כדיר, "גם לא שחקן צעיר כמו שאני הייתי בזמנו. יש שחקנים שיכולים להמתין כמה שנים כדי לקבל הזדמנות ויש כאלו שבוער להם לשחק. זה הכל עניין של סיטואציה, כי לפעמים אתה מגיע למקום שבמשבצת שלך יושב מישהו שהמאמן חושב שהוא יותר טוב".

הדוגמה של אלישי כדיר היא רק אחת מבין רבות. שורה ארוכה של שחקנים ישראלים, צעירים יותר או פחות, השיגו חוזה במכבי תל אביב מיד לאחר עונת שיא בקבוצותיהם. במקרים רבים היו אלה הצלחות ישירות מול מכבי תל אביב ששכנעו את ההנהלה להביא שחקן מסוים ולהחליש כך את היריבה.

"מורן רוט לא היה האופציה הראשונה שלי", הודה בלאט בקיץ 2012, אחרי שדייויד פדרמן סגר עם הרכז לשלוש עונות. רוט לא היה הבחירה הראשונה של מאמן מכבי גם במשחקים. מי שהתרגל במשך שנים להוביל קבוצות, פתח פעם אחת בכל העונה בחמישייה וקיבל 11 דקות בממוצע. בתום העונה הוא עבר לחיפה.

במקומו החתימה מכבי רכז אחר, יובל נעימי, שאמר: "אחרי העונה ברוסיה כיוונתי כל הקיץ לחתום בקבוצת יורוליג ומכבי זה הטופ של היורוליג. כיף להגיע למקום שבו הבהירו לי מהרגע הראשון כמה רוצים אותי". גם לו היה חוזה לשלוש שנים, אצלו זה הסתכם בשני משחקי ליגה.

לפני שנתיים החתימה מכבי ת"א את דגן יבזורי, וגיא גודס שהיה אז מאמן הקבוצה, הביע סיפוק. "אנחנו רוצים להביא את הישראלים הכי טובים, ודגן בהחלט שייך לחבורה הזאת. הוא יוסיף לנו קליעה מצוינת מהשלוש והרבה אופי שיעזרו לנו להתמודד בכל המסגרות", אמר אז. הקלע המחונן בליגה קיבל ארבע שניות ביורוליג, ותרם 4.7 נקודות בממוצע ביורוקאפ. בפלייאוף דווקא בא לידי ביטוי עם 7.3 נקודות, אבל באמצע העונה הבאה - אחרי מחצית מזמן החוזה שלו - עבר להפועל חולון.

תסריט דומה נכתב גם בקריירה של דרור חג'ג'. אחרי שתי זכיות רצופות בגביע המדינה עם הפועל ירושלים חתם חג'ג' בקיץ 2008 במכבי ת"א לשתי עונות. בתום עונה של 3.8 נקודות ו-2.3 אסיסטים בליגה הוא ויתר ועבר למכבי חיפה. "במכבי ת"א צריך עור של פיל, צריך לבוא הרבה ביטחון", הוא אומר, "דווקא אלו שכיוונו לזה מגיל צעיר ומכבדים יותר מדי את המקום - לא מצליחים. במכבי אתה צריך להפגין רמה גבוהה מבחינה מקצועית ומנטלית. אתה רגיל כל השנים להיות שחקן מוביל ופתאום קשה לך להתמודד עם שחקנים אחרים על המקום שלך. במכבי לא נותנים לך זמן להשתפשף, אתה צריך לנצל כל הזדמנות שנותנים לך, אם נותנים לך. ואם לא ניצלת, אתה בבעיה".

כרם משעור הצטרף השנה לחבורה מכובדת של שחקנים שקיבלו במכבי חוזה ארוך טווח בזכות הצטיינותם בליגה, אבל לא הצליחו לעשות את הקפיצה המיוחלת. מי שזכה בתואר מלך הריבאונדים של הליגה (10.3) ובתואר מלך הסלים הישראלי (14.5) במדי בני הרצליה, קלע 9 נקודות במצטבר ביורוליג. בליגה שותף ב-18 מ-33 משחקים, בפלייאוף ובפיינל-פור לא קיבל אפילו שנייה. בשבוע שעבר הותר החוזה שהיה לו לשנתיים נוספות והוא חזר להרצליה.
"משעור שחקן שצריך ביטחון ודקות משחק, במכבי לא היה לו את זה", אומר יו"ר בני הרצליה אלדד אקוניס, "למכבי יש הרבה שחקנים, פעם אתה מקבל 15 דקות ופעם חמש דקות, קשה לשחקנים להתאקלם ככה. יש שחקנים שמסוגלים לבוא לידי ביטוי ולתת תפוקה בדקות בהן הם משחקים. אצל כרם, הייחוד שלו זה שאם הוא לא מקבל ביטחון קשה לו לבוא לידי ביטוי. מאוד קיוויתי שהוא יצליח במכבי, אבל אני יודע מי זו מכבי. אני בטוח שאם הוא היה מקבל את הדקות, היה לו ביטחון והוא היה נותן גם את התפוקה".

תומר שטיינהאור עבר אף הוא תהליך דומה לפני קצת יותר משני עשורים. אחרי שנה אחת בצהוב הוא ויתר על חוזה לשנתיים נוספות. "בשנים האחרונות כמעט אף ישראלי לא הטביע את חותמו במכבי", הוא מנתח, "בזמנו היו ישראלים שבלטו במועדון - נדב הנפלד, עודד קטש, דורון שפר, גיא גודס. היום הישראלים יותר משלימים. ג'ון דיברתולומאו תמיד ייתן מלחמה וילחץ על הכדור והוא גם מוכשר התקפית ולכן הוא מתאים למכבי. שחקנים טכניים כמו משעור ואחרים פחות מתאימים כיום. איתי שגב (עזב הקיץ לראשון לציון) שהוא שחקן הגנתי התאים יותר".

הכישורים שהפגין משעור בשנתיים שלו בהרצליה הראו מלכתחילה שהוא לא יתאים במכבי. הפורוורד מנצרת חי בעיקר על ריבאונד התקפה. ביורוליג היה ברור שהוא לא יוכל לבוא לידי ביטוי, אבל גם בליגה היעדר הקליעה פגע בו. "בלתי אפשרי לדעת מראש אלו שחקנים יצליחו במכבי ואלו לא", טוען חג'ג', "כרם הצטיין בהרצליה, אבל במכבי אין כיום הרבה ישראלים לגיטימיים לרמת יורוליג. גם אלו שמתקרבים לזה, צריכים שיקרו הרבה דברים מסביב. לא רק ישראלים, יש גם זרים שלא מצליחים לבוא לידי ביטוי במכבי". כדיר מוסיף: "כשכרם הגיע למכבי זה היה יכול להתפתח לכל כיוון. זה שהוא לא הצליח, לא אומר שהוא שחקן פחות טוב".

כל השחקנים שהתראיינו לכתבה טוענים שמשעור לא טעה כשבחר לעבור למכבי. שטיינהאור מפרט: "הקריירה של שחקן קצרה, אתה רוצה להתפרנס כמה שאתה יכול ולהגיע לטופ. פעם רק מכבי היתה מעל הליגה, ובשנים האחרונות גם ירושלים, אם כי אני מעריך שבשנים הבאות היא כבר לא תהיה בטופ. כשאתה מגיע למכבי אתה צריך לנסות להילחם על ההרכב, אבל החוכמה היא להבין לאן הרוח נושבת ולהגיב מהר. יניב גרין נתקע שם הרבה שנים, פספס קריירה שהיתה יכולה להיות יותר טובה". חג'ג': "כל אחד שנפתחת לו הדלת חייב לנסות, אבל הוא גם צריך לקחת בחשבון שזה לא יצליח".

אם להסתמך על תקדימי העבר, כמעט כל מי שעזב את מכבי עם הזנב בין הרגליים חזר להצטיין בליגה הרגילה. שטיינהאור נבחר לשחקן העונה במדי מכבי רעננה, רוט היה הרכז הראשון של חיפה בגמר אליפות המדינה, כדיר עשה קריירה נהדרת בירושלים ובאילת, וחג'ג' עשה עוד כמה שנים יפות. "כשאתה מגיע לטופ ולא מצליח שם, זה מקשה על ההמשך, אבל עצם זה ששיחקת עם שחקנים ברמה הזאת יכול ללמד ולחזק אותך", אומר חג'ג'. כדיר: "מה שכרם עשה עכשיו, אפשר לקרוא לזה ירידה לצורך עלייה. אם יחזור לו הביטחון הוא יוכל להפגין את הכישורים שהראה לפני כן ולהתקדם לכיוון אירופה".

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוגוסט 28, 2018 3:42 pm 
Hall of Famer

על פי ספורט חמש לאובריינט כנראה יש בעיה בלב...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוגוסט 28, 2018 9:56 pm 
Freshman

RREEDDTT. כתב:
על פי ספורט חמש לאובריינט כנראה יש בעיה בלב...

הם מפחדים להגיד בברך שלא יצאו טמבלים כמו במקרה פברני.

יוגב הנגר החובב.
אחחח איזה שחקן נשמה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוגוסט 28, 2018 10:29 pm 
Hall of Famer

לא תאמין, אבל ב-one אומרים - גם וגם...

לדעתי פה ההתלבטות. הלב זה בעייה, אבל ברך פגועה במכבי זה דווקא יתרון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוגוסט 29, 2018 11:12 am 
Junior

באמת כואב הלב

החתול על קרפלס: "שישלחו אותו בטרייד לנ"צ... יתאחד עם אחיו חסרי הצוואר האחרים טל דן ואלישי כדיר "

בגאצקיס מפסיד למעיין, די ג'יי ולאומי: “התכוננו לכארם משעור. השחקנים שלי הם לא איירון מן".

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוגוסט 29, 2018 12:02 pm 
Hall of Famer

וגם הברך.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוגוסט 29, 2018 3:02 pm 
Junior

לאוהדי מכבי לא אכפת שקבוצתם מזוהה עם FOX, שבעליו נתון בחקירה על הטרדות מיניות?

"... רבים הצבעים עמך אדוני, תכלת פרשת על פני השמים, ולאמא שלי חומות העיניים, ירוק לעלה ולורד ורד, או לבן או אדום ועוד יש ועוד! רבים הצבעים עמך אדוני יפים ומרובים! ולמה בראת לך ילדים צהובים, אדוני, צהובים?..."

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוגוסט 29, 2018 3:19 pm 
Hall of Famer

בזיון. החינוך המכביסטי מגיע עד הספונסר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוגוסט 29, 2018 5:33 pm 
Junior

Red Sumo1 כתב:

אתה מוזמן לעיין קצת בחזקת החפות מפשע

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוגוסט 29, 2018 5:51 pm 
Senior

מאחר ובזמנו עלו טענות משמעותיות כנגד אוהדי הפועל ירושלים על היתמכות על ידי גאידמק, נראה לי הגיוני להעלות את הסוגיה הזו גם עכשיו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוגוסט 29, 2018 6:19 pm 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

Red Sumo1 כתב:

לאוהדי הפועל לא מפריע שקבוצתם מזוהה עם קהל אלים ולוזריות בכללי?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוגוסט 29, 2018 6:24 pm 
Junior

Red Sumo1 כתב:

לא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוגוסט 29, 2018 6:25 pm 
Hall of Famer

תומר כתב:
מאחר ובזמנו עלו טענות משמעותיות כנגד אוהדי הפועל ירושלים על היתמכות על ידי גאידמק, נראה לי הגיוני להעלות את הסוגיה הזו גם עכשיו.

אני חושב שבזמנו הטענה הייתה בעיקר קשורה לזה שהעיסוק המפוקפק הוא באופן ישיר זה שממנו עשה את כספו, כלומר המקור "האמיתי" של המימון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 1166 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26 ... 47  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot], סאבוניס ו 24 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: