סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ב' ספטמבר 23, 2024 2:17 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 1166 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35 ... 47  הבא
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: Re: מכבי ת"א ( א' ?! ) 2018/19
הודעהפורסם: ד' נובמבר 21, 2018 12:47 am 
Junior

בלוג: הצג בלוג (0)
סיריוסלי, איך אתם עדיין אוהדים אך הקבוצה הזו?

החתול על קרפלס: "שישלחו אותו בטרייד לנ"צ... יתאחד עם אחיו חסרי הצוואר האחרים טל דן ואלישי כדיר "

בגאצקיס מפסיד למעיין, די ג'יי ולאומי: “התכוננו לכארם משעור. השחקנים שלי הם לא איירון מן".

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' נובמבר 21, 2018 12:53 am 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

בקושי רב.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' נובמבר 21, 2018 1:24 am 
Junior

sir charles כתב:
בקושי רב.

אוהדי מכבי יכולים להתגייר באולפן הגיור של אמארה ולהפוך לאוהדי הפועל. צריך רק לקוות שאריה דרעי יאשר את זה...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' נובמבר 21, 2018 8:28 am 
Junior

אני מבין שקופת ההגנה על אריה נפתחה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' נובמבר 21, 2018 8:32 am 
Hall of Famer

הרסי הוקינס כתב:
סיריוסלי, איך אתם עדיין אוהדים אך הקבוצה הזו?

עוברים למצב אפאטי ומנסים לצחוק על המצב

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' נובמבר 21, 2018 8:36 am 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (6)
חוץ מזה אנחנו בוגרי שנות ה-90. אנחנו מחוסנים.

ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את קרתגו ולבטל את חץ הפוזשן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' נובמבר 21, 2018 8:53 am 
Junior

קבוצה, כמובן, אוהדים ללא קשר למצבה, לא הבנתי מאיפה זה הגיע...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' נובמבר 21, 2018 10:18 am 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

ראי שעל הקיר כתב:
חוץ מזה אנחנו בוגרי שנות ה-90. אנחנו מחוסנים.

הקבוצות של שנות ה90 הן השושלת של גולדן סטייט לעומת מה שיש היום.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' נובמבר 21, 2018 10:34 am 
Hall of Famer

ובשנות ה-90' גם לא הייתה תחושה כמו היום של קריסה ניהולית

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' נובמבר 21, 2018 11:18 am 
Hall of Famer

שנות התשעים של מכבי היו לכל הפחות רומנטיות ועם מסורת מתמשכת. ועם קטשפר, שארפ והנפלד כמושאי הזדהות מובהקים,
אבל בתור מישהו שאהד את מכבי במשך שני עשורים, אני באמת לא מבין מה יש לאהוד ברכבת הזרים הבינונית של 3-4 השנים האחרונות ולמה משהו מכל זה אמור להזיז למישהו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' נובמבר 21, 2018 11:27 am 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (6)
מסורת מתמשכת של חוסר הצלחה וחוסר תחרותיות באירופה, אתה מתכוון.
זה אמנם נראה יותר טוב מאשר היום, אבל זה גם נמשך יותר זמן.
אני הזדהיתי עם אריאל מקדונלד יותר מאשר עם קטש, ואחד הדברים הטובים שמכבי עשתה בתחילת שנות ה-2000 זה ההשתחררות מצילם של רוב אלה שהזכרת.

ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את קרתגו ולבטל את חץ הפוזשן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' נובמבר 21, 2018 1:00 pm 
Junior

arie כתב:
קבוצה, כמובן, אוהדים ללא קשר למצבה, לא הבנתי מאיפה זה הגיע...

לא דיברתי על הביצועים שעל המגרש. דיברתי על הביצועים מחוץ למגרש שצ'ארלס רמז אליהם בבוז.

החתול על קרפלס: "שישלחו אותו בטרייד לנ"צ... יתאחד עם אחיו חסרי הצוואר האחרים טל דן ואלישי כדיר "

בגאצקיס מפסיד למעיין, די ג'יי ולאומי: “התכוננו לכארם משעור. השחקנים שלי הם לא איירון מן".

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' נובמבר 21, 2018 1:29 pm 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

מכבי נמצאת בכלוב של זהב. קשה להגיד אם השיריון שלה ליורוליג הוא טוב או רע. מצד אחד הוא גורם לכך שאין שום למידה מטעויות, כי מה זה משנה, הרי יש שיריון.
מצד שני, נכון לשנים האחרונות ולא נראה שזה ישתנה, מכבי לא שייכת למפעל הבכיר מבחינת רמה. יש היום ישראלי צבר אחד שמתאים להיות שחקן רוטציה ביורוליג (זוסמן) ואפילו המתאזרחים שמכבי לאורך שנים הסתמכה עליהם לא מתאימים יותר (דיבה, כהן) וכשהבסיס כל כך רעוע ומסביבו מביאים שחקני ג'יליג והניהול כל כך גרוע יוצא שמכבי משחקת עם קבוצת ג'יליג מול קבוצות בכמה רמות יותר טובות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' נובמבר 21, 2018 1:36 pm 
Freshman

מילא לאהוד, אבל איך זה שמכבי כבר עונה 4 מציגה עונת בלהות, ממש גיהינום, והם עדיין מעזים לדרוש סכומי כסף מופרזים על כרטיסים ומנויים. ואיך זה שיש אשכרה שממשיכים לרכוש? כשזה עוד הסתכם בקבוצות בינוניות פלוס מינוס, שמגיעות להצלבה זה עוד היה בסדר, אבל עכשיו?

ובאשר להשוואה עם שנות ה-90 - שם לפחות זו היתה קבוצה בינונית עם ישראלים מעולים. היום מכבי היא אפילו לא בינונית היא עלובית. אם בעבר תמיד דיברו על החשש מהחזרה ל"שנות ה-90 הקשות", כיום נפתחה קטגוריה נוספת, גרועה בהרבה משנות ה-90. העשור הזה יזכר לעולם כתקופה הגרועה ביותר של מכבי אי פעם, לא רק מבחינת רמת הכדורסל אלא גם מבחינת רמת העניין שהיא מעוררת. חוסר עניין - זה האסון הגדול ביותר עבור המועדון הזה.

אני גם כמו נורטון לא מבין איך אפשר להתעניין באסופת זרים כ"כ משעממת וחלשה. נכון שעדיף פארקר ושאראס זוכים בגביע אירופה על קטש ושפר מגרדים את הרבע גמר, אין שאלה בכלל. אבל אני בהחלט מעדיף קבוצה בינונית עם ישראלים בולטים על קבוצה בינונית שכולה זרים (ומכבי אפילו לא בינונית). לא רואה סיבה למה שזוסמן לא יראה 20-25 דקות כל ערב ביורוליג, שעה שאלו שפותחים לפניו ובקושי יורדים מהמגרש הם פאקינג רול, שעד גיל 31 גם הוא לא שמע על עצמו וקיין שאני לא לוקח אפילו להפועל ת"א.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' נובמבר 21, 2018 1:46 pm 
Junior

בטן רכה וחביבה כתב:
מילא לאהוד, אבל איך זה שמכבי כבר עונה 4 מציגה עונת בלהות, ממש גיהינום, והם עדיין מעזים לדרוש סכומי כסף מופרזים על כרטיסים ומנויים. ואיך זה שיש אשכרה שממשיכים לרכוש? כשזה עוד הסתכם בקבוצות בינוניות פלוס מינוס, שמגיעות להצלבה זה עוד היה בסדר, אבל עכשיו?

ובאשר להשוואה עם שנות ה-90 - שם לפחות זו היתה קבוצה בינונית עם ישראלים מעולים. היום מכבי היא אפילו לא בינונית היא עלובית. אם בעבר תמיד דיברו על החשש מהחזרה ל"שנות ה-90 הקשות", כיום נפתחה קטגוריה נוספת, גרועה בהרבה משנות ה-90. העשור הזה יזכר לעולם כתקופה הגרועה ביותר של מכבי אי פעם, לא רק מבחינת רמת הכדורסל אלא גם מבחינת רמת העניין שהיא מעוררת. חוסר עניין - זה האסון הגדול ביותר עבור המועדון הזה.

אני גם כמו נורטון לא מבין איך אפשר להתעניין באסופת זרים כ"כ משעממת וחלשה. נכון שעדיף פארקר ושאראס זוכים בגביע אירופה על קטש ושפר מגרדים את הרבע גמר, אין שאלה בכלל. אבל אני בהחלט מעדיף קבוצה בינונית עם ישראלים בולטים על קבוצה בינונית שכולה זרים (ומכבי אפילו לא בינונית). לא רואה סיבה למה שזוסמן לא יראה 20-25 דקות כל ערב ביורוליג, שעה שאלו שפותחים לפניו ובקושי יורדים מהמגרש הם פאקינג רול, שעד גיל 31 גם הוא לא שמע על עצמו וקיין שאני לא לוקח אפילו להפועל ת"א.

אני חושב שיש מסה קריטית (נגיד של לפחות 8000 אוהדים, אבל זו סתם המצאה) שגם אם המחיר הוא גבוה, הוא לא באמת יקר להם מדי והם יכולים להרשות לעצמם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' נובמבר 21, 2018 1:56 pm 
Freshman

אני מבין, אבל גם אנשים עשירים לא אוהבים להרגיש מנוצלים, כך אני מניח לפחות. למה בכלל לבוא למשחקים של מכבי המשמימה והלא מעניינת הזאת? למה להטריח את עצמך לצאת מהבית, בפקקים וכו' כדי לראות זרים חלשים ממש עוסקים ביידוי כדורים לסל בחוסר הצלחה? זה משעמם.

נערך לאחרונה על ידי בטן רכה וחביבה בתאריך ד' נובמבר 21, 2018 1:59 pm, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' נובמבר 21, 2018 1:59 pm 
Junior

כי בחמישי זו המדריכה הגרועה בפילאטיס ותמיד עמוס בקולנוע.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' נובמבר 21, 2018 2:01 pm 
Freshman

שישבו בבית ויראו סדרה. הסיבה היחידה שאני רואה משחקים של מכבי כיום היא שכחובב כדורסל אירופי אני אוהב לבחון את היריבות שלה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' נובמבר 21, 2018 2:07 pm 
Junior

בטן רכה וחביבה כתב:
אני מבין, אבל גם אנשים עשירים לא אוהבים להרגיש מנוצלים, כך אני מניח לפחות. למה בכלל לבוא למשחקים של מכבי המשמימה והלא מעניינת הזאת? למה להטריח את עצמך לצאת מהבית, בפקקים וכו' כדי לראות זרים חלשים ממש עוסקים ביידוי כדורים לסל בחוסר הצלחה? זה משעמם.

כאשר מדובר במועדון ספורט שאתה אוהד, אני חושב שצריך לשים את "השכל הישר" או "הרציונאל" שמנחה אותנו ביום-יום בצד.

הרי ברור שאם היינו עורכים את הקניות השבועיות שלנו בסניף שופרסל רנדומלי כלשהו, אבל פעם אחר פעם הסניף הזה היה דוחה, לא סטרילי, הקופאיות היו איטיות בצורה מטורפת, הירקות היו בלויים כל פעם מחדש וריח של עובש היה עולה מהמעדנייה - כנראה שהיית מדיר את רגלך ולא נכנס לשם שוב לעולם ופשוט עובר לקנות בסניף אחר...

בקבוצת ספורט זה לא ככה, היא יכולה להיות הכי מגעילה ומסריחה שיש - אבל אלא אם התרחש משהו דרמטי בצורה קיצונית מאוד מאוד מאוד - אתה לא תנטוש את הספינה גם אם תרגיש שדורכים עליך ורומסים אותך ומנגבים עליך את החננה במשך שנים.

אני חושב שהדוגמה הכי מובהקת לכך והקבלה יפה זו מכבי חיפה מהכדורגל. כבר שנים שהקבוצה הזו מדשדשת וזורקת עשרות מיליוני דולרים לפח לכאורה כמו מכבי כדורסל - אבל במשך שנה אחר שנה הקהל הירוק ממשיך לתקוע יתד בפסגת טבלת המנויים בליגת העל בפער די משמעותי מהדולקות אחריהם...

כפי שאמרו פה לפני, האימפריה מכבי תל אביב רחוקה מלשקוע, ותמיד בהיכל מנורה יהיה תפוסה אדירה של מנויים, כי פשוט מעגל האוהדים הצהוב בארץ הוא עצום.

נערך לאחרונה על ידי אדום88 בתאריך ד' נובמבר 21, 2018 2:09 pm, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' נובמבר 21, 2018 2:09 pm 
Freshman

אם המחירים היו דומים למה שמכבי חיפה גובה הייתי מסכים איתך. מכבי של היום עדיין חיה בסרט שמישהו יקנה כרטיס למשחק ב 300-400 שקל. אז מול השיקול של לא לנטוש את הספינה עומד שיקול לא פחות מכריע של לא לתת לאחרים להשתין עליך רק כי הם מרגישים שהם יכולים.
זה עניין של הוגנות בסיסית. זה לא הוגן לגבות את המחירים הגבוהים ביורוליג ולתת את המוצר הגרוע ביותר ביורוליג כבר 4 שנים.

נערך לאחרונה על ידי בטן רכה וחביבה בתאריך ד' נובמבר 21, 2018 2:11 pm, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' נובמבר 21, 2018 2:11 pm 
Junior

בטן רכה וחביבה כתב:
אם המחירים היו דומים למה שמכבי חיפה גובה הייתי מסכים איתך. מכבי של היום עדיין חיה בסרט שמישהו יקנה כרטיס למשחק ב 300-400 שקל.

לא אכפת לה לתקוע מחירים כאלה כי ממילא לא מדובר על היצע כרטיסים גדול. הרוב זה מנויים (שפשוט רובם מבריזים ממשחקי הליגה).

מה גם שברגע שמחיר המנוי הוא כל כך גבוה אתה חייב לתקוע מחירים גבוהים כדי לעשות אותו כדאי עבור אלה שרכשו אותו...

נערך לאחרונה על ידי אדום88 בתאריך ד' נובמבר 21, 2018 2:15 pm, נערך 2 פעמים בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' נובמבר 21, 2018 2:13 pm 
Freshman

אדום88 כתב:
בטן רכה וחביבה כתב:
אם המחירים היו דומים למה שמכבי חיפה גובה הייתי מסכים איתך. מכבי של היום עדיין חיה בסרט שמישהו יקנה כרטיס למשחק ב 300-400 שקל.

לא אכפת לה לתקוע מחירים כאלה כי ממילא לא מדובר על היצע כרטיסים גדול. הרוב זה מנויים (שפשוט רובם מבריזים ממשחקי הליגה).

מה גם שברגע שמחיר המנוי הוא כל כך גבוה אתה חייב לתקוע מחירים גבוהים כדי לעשות אותו כדאי עבור אלה שרכשו אותו...

בסדר, אבל המנויים עצמם הם יקרים בטירוף. הכי גבוהים ביורוליג בפער אדיר, למרות שהאוהדים מקבלים את המוצר הכי גרוע ביורוליג. זה פשוט לא הוגן ולא צריך להתקיים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' נובמבר 21, 2018 2:22 pm 
Junior

בטן רכה וחביבה כתב:
בסדר, אבל המנויים עצמם הם יקרים בטירוף. הכי גבוהים ביורוליג בפער אדיר, למרות שהאוהדים מקבלים את המוצר הכי גרוע ביורוליג. זה פשוט לא הוגן ולא צריך להתקיים.

לפי הכתבה הזו מ-4.4.17
https://www.one.co.il/Article/289080.html

ההכנסות של מכבי ממנויים ותאי צפייה נאמדים ב-60 מיליון שקלים (16 מיליון דולר).

אני חושב שהדרישה הגדולה צריכה להיות היא שיעשו עם הכסף שלכם משהו ראוי יותר; קרי לזרוק לכל הרוחות את פדרמן, אבי אבן, ניקולה שכבר כמה שנים טובות מרכיבים פה סגל שחקנים גרוע עם תקציבים יפים מאוד...

יש ניצנים של אותה הפעילות נגד יענקלה שחר מצד אוהדי מכבי חיפה, נחיה ונראה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' נובמבר 21, 2018 2:27 pm 
Freshman

אם כבר כתבת "שלכם" אז רק אתקן אותך מעט: אני לא בדיוק אוהד מכבי, גם אם המצב הנוכחי שלהם לא נוח לי במיוחד, ומעולם לא רכשתי מנוי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' נובמבר 21, 2018 2:31 pm 
Hall of Famer

אין כרגע למכבי רכז טבעי ובגלל זה היא נראית כמו עדר ללא רועה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 1166 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35 ... 47  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: bill_tipesh, Google [Bot], עופר האדום ו 14 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: