סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ב' ספטמבר 23, 2024 10:30 am

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 1166 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42 ... 47  הבא
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: Re: מכבי ת"א ( א' ?! ) 2018/19
הודעהפורסם: ד' ינואר 09, 2019 11:12 am 
Sophomore

בלוג: הצג בלוג (0)
לו היורוליג היתה באמת ליגה סגורה עם 11 המשוריינות...

https://www.facebook.com/31706824830496 ... 6/?app=fblתמונה

Sent from my 1+3 using Tapatalk

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' ינואר 09, 2019 11:25 am 
מנהל פורום

טבלה סופר מעניינת
מי הביא? ויסברג?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' ינואר 09, 2019 11:46 am 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (14)
כן, יש שם לינק לפוסט של אהרלה. אני אסתפק להפנות לתגובה הראשונה שם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' ינואר 09, 2019 12:24 pm 
מנהל פורום

ראובן כתב:
כן, יש שם לינק לפוסט של אהרלה. אני אסתפק להפנות לתגובה הראשונה שם.

:-)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' ינואר 09, 2019 12:36 pm 
Hall of Famer

ראי שעל הקיר כתב:
וזו בדיוק הסיבה למה אני אומר שווייצ'יץ' קירקס את האוזמן, והאוזמן נתן לזה לקרות.
חוץ משאלה אחת פה ושם הוא לא חפר על דברים שהוא יודע שווייצ'יץ' מחנטרש בהם, ושאפשר היה לנחש אותם מראש. הוא נתן לו לדקלם דף מסרים של מכבי ושלו כמעט בלי הפרעה.
אם ווייצ'יץ מנהל את מחלקת הסקאוטינג של מכבי, הוזמן היה צריך להתרכז בזה ולבוא מוכן עם רשימת כל הכשלונות של הסקאוטינג בשנים האחרונות, כולל לשאול אותו על רשימת השחקנים הפצועים והנכים שמכבי הביאה ולשאול מי אישר אותם, האם הרופאים פיקששו אותם, או שאולי דווקא הזהירו ממצבם הפיזי והתעלמו מאזהרותיהם וכ'ו.
אם הוא בא עם מסר שלא היו שחקנים בעמדה 1 או 3 להחתים, הייתה צריכה להיות לו רשימה של כאלה שהוחתמו אצל אחרים. הוא שלף שם או שניים מהזכרון וזהו, שמות שכל מי שעוקב זוכר כמו אריק גרין, בשביל זה לא צריך תחקיר.
אם ווייצ'יץ מאשים את החוק הישראלי בכל הכשלונות של מכבי, האוזמן היה צריך להיות מוכן עם חוקי הזרים במדינות אחרות גם אם הם יותר ליברלים מישראל, אבל עדיין קבוצות פה ושם מושיבות שחקנים בצד בליגה, אבל עדיין מצליחות ובעיקר לא בוכות על מר גורלן כל הזמן. הוא נתן דוגמה של פנר אבל לא התעמק בנושא כי שוב, הוא לא בא מוכן.

אתה אומר "שאל מפורשות על בנדר", אבל בשאלה האמיתית - האם גם היום יש עדיין למכבי או לו אישית אינטרס כלכלי בבנדר - הוא שאל כדי לצאת ידי חובה ונתן לווייצ'יץ' להדוף אותו עם תשובת plausible deniability קלאסית. כנ"ל בשאלה האם הוא אישית הפסיד כסף אצל פנאן.
הוא גם לא שאל עוד שאלה שכולם שאלו את עצמם בזמנו - האם כשבנדר שיחק במכבי ההנהלה הכריחה מאמנים לתת לו דקות.

ועכשיו מה יקרה? עכשו כל פעם שהאוזמן יכתוב "באומץ" את דעתו האמיתית על ווייצ'יץ' וביצועיו, הוא יקבל בחזרה בפרצוף - אבל קיבלת את התשובות, למה שאלת אם אתה מתעלם מהן או מוציא אותן מההקשר?
בקיצור יצא גם פחדן וגם שטחי, כמו שהיה צפוי, וגם ירה לעצמו ברגל לעתיד לבוא. וייצ'יץ' והנהלת מכבי יצאו מהראיון הזה המנצחים הגדולים.

אני מסכים ברמת המיקרו עם כל נקודה שלך
אבל בתמונה הגדולה קיבלנו כאן ראיון עיתונאי לא מתחנף ( פרט למחמאות למכבי הגדולה וניקולה כשחקן - מוצדק ) , ועם לא מעט שאלות קשות, גם אם לא התעקשות על הנקודות הכאובות (שאני מניח שחלקן הוגדרו מראש כנושאים שלא יתעכבו אליהן פרט לאולי מספר שניות - בנק פנאן, מחאת האוהדים האחרונה - נושאים שבפני עצמם אפשר לפתוח לדקות רבות).
האוזמן הרי הוא גדול המבקרים בכדורסל הישראלי : אין לו בעיה להראות איך הכדורסלן הישראלי האהוב לא שומר , נתקל בקשיים במפעלים אירופיים וכו'. הוא ממש לא "מאתרג" את כל החבר'ה וה"ילדים" כפי שאנו מוחים לא אחת כאן בפורום.
הצד השני מאוד מיומן בהעברת המסרים (ובכלל צריך להחמיא למכבי על הפעילות השיווקית שמטשטשת את כישלונות הקבוצה הגדולים - איני ציני כאן), ועל הצופה הממוצע לשפוט איפה האמת והרציונל בסוגיות השונות (למשל - האם הגיוני שאכן השוק כה בלתי אפשרי, שהחוקים כה מגבילים את מכבי וכו').

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' ינואר 09, 2019 12:53 pm 
Junior

די עם הגניבת דעת של השחקן הישראלי לא שומר..

“I tell ya. I’d have to deck Nate. I’d have to deck him. He be coming and I’d lay one of those picks on him and he’d have to pick his teeth up off the court

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' ינואר 09, 2019 1:38 pm 
Junior

em28, עשית לי טוב על הנשמה.

החתול על קרפלס: "שישלחו אותו בטרייד לנ"צ... יתאחד עם אחיו חסרי הצוואר האחרים טל דן ואלישי כדיר "

בגאצקיס מפסיד למעיין, די ג'יי ולאומי: “התכוננו לכארם משעור. השחקנים שלי הם לא איירון מן".

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' ינואר 09, 2019 2:21 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (6)
shmueliki כתב:
ראי שעל הקיר כתב:
חוץ משאלה אחת פה ושם הוא לא חפר על דברים שהוא יודע שווייצ'יץ' מחנטרש בהם, ושאפשר היה לנחש אותם מראש. הוא נתן לו לדקלם דף מסרים של מכבי ושלו כמעט בלי הפרעה.
אם ווייצ'יץ מנהל את מחלקת הסקאוטינג של מכבי, הוזמן היה צריך להתרכז בזה ולבוא מוכן עם רשימת כל הכשלונות של הסקאוטינג בשנים האחרונות, כולל לשאול אותו על רשימת השחקנים הפצועים והנכים שמכבי הביאה ולשאול מי אישר אותם, האם הרופאים פיקששו אותם, או שאולי דווקא הזהירו ממצבם הפיזי והתעלמו מאזהרותיהם וכ'ו.
אם הוא בא עם מסר שלא היו שחקנים בעמדה 1 או 3 להחתים, הייתה צריכה להיות לו רשימה של כאלה שהוחתמו אצל אחרים. הוא שלף שם או שניים מהזכרון וזהו, שמות שכל מי שעוקב זוכר כמו אריק גרין, בשביל זה לא צריך תחקיר.
אם ווייצ'יץ מאשים את החוק הישראלי בכל הכשלונות של מכבי, האוזמן היה צריך להיות מוכן עם חוקי הזרים במדינות אחרות גם אם הם יותר ליברלים מישראל, אבל עדיין קבוצות פה ושם מושיבות שחקנים בצד בליגה, אבל עדיין מצליחות ובעיקר לא בוכות על מר גורלן כל הזמן. הוא נתן דוגמה של פנר אבל לא התעמק בנושא כי שוב, הוא לא בא מוכן.

אתה אומר "שאל מפורשות על בנדר", אבל בשאלה האמיתית - האם גם היום יש עדיין למכבי או לו אישית אינטרס כלכלי בבנדר - הוא שאל כדי לצאת ידי חובה ונתן לווייצ'יץ' להדוף אותו עם תשובת plausible deniability קלאסית. כנ"ל בשאלה האם הוא אישית הפסיד כסף אצל פנאן.
הוא גם לא שאל עוד שאלה שכולם שאלו את עצמם בזמנו - האם כשבנדר שיחק במכבי ההנהלה הכריחה מאמנים לתת לו דקות.

ועכשיו מה יקרה? עכשו כל פעם שהאוזמן יכתוב "באומץ" את דעתו האמיתית על ווייצ'יץ' וביצועיו, הוא יקבל בחזרה בפרצוף - אבל קיבלת את התשובות, למה שאלת אם אתה מתעלם מהן או מוציא אותן מההקשר?
בקיצור יצא גם פחדן וגם שטחי, כמו שהיה צפוי, וגם ירה לעצמו ברגל לעתיד לבוא. וייצ'יץ' והנהלת מכבי יצאו מהראיון הזה המנצחים הגדולים.

אבל בתמונה הגדולה קיבלנו כאן ראיון עיתונאי לא מתחנף ( פרט למחמאות למכבי הגדולה וניקולה כשחקן - מוצדק ) , ועם לא מעט שאלות קשות, גם אם לא התעקשות על הנקודות הכאובות (שאני מניח שחלקן הוגדרו מראש כנושאים שלא יתעכבו אליהן פרט לאולי מספר שניות - בנק פנאן, מחאת האוהדים האחרונה - נושאים שבפני עצמם אפשר לפתוח לדקות רבות).
האוזמן הרי הוא גדול המבקרים בכדורסל הישראלי : אין לו בעיה להראות איך הכדורסלן הישראלי האהוב לא שומר , נתקל בקשיים במפעלים אירופיים וכו'. הוא ממש לא "מאתרג" את כל החבר'ה וה"ילדים" כפי שאנו מוחים לא אחת כאן בפורום.
הצד השני מאוד מיומן בהעברת המסרים (ובכלל צריך להחמיא למכבי על הפעילות השיווקית שמטשטשת את כישלונות הקבוצה הגדולים - איני ציני כאן), ועל הצופה הממוצע לשפוט איפה האמת והרציונל בסוגיות השונות (למשל - האם הגיוני שאכן השוק כה בלתי אפשרי, שהחוקים כה מגבילים את מכבי וכו').

לא מסכים עם המסקנה שלך בכלל. לצופה הממוצע אין ידע וכלים לשפוט. הוא לא מכיר את שוק השחקנים, את חוקי הזרים במדינות אחרות, הוא לא זוכר את השחקנים שעברו וחלפו ולא השפיעו.
אתה אומר "הצד השני מאד מיומן בהעברת המסרים"? פה בדיוק התפקיד של האוזמן היה לתת לו מאצ'אפ ולא להפקיר לו את הזירה על הצופה הממוצע.

ועזוב זה שהוא פחדן, או שסוכם מראש וכו' וכו'. קודם כל, גם אם אתה פחדן או סיכמת מראש על דברים, לפחות תבוא מוכן! הרי היה ידוע מה יהיו התירוצים של ווייצ'יץ'. למה לא הכנת רשימה מסודרת של שחקנים בעמדה 1 שהיו חופשיים והוחתמו בקבוצות אחרות? למה לא היה לך שום דבר כתוב על חוקי הזרים במדינות אחרות? למה לא הייתה לך רשימה של כשלונות מחלקת הסקאוטינג ב-4 השנים האחרונות?
אתה יודע מה, אני אתן להאוזמן מערוף. עזוב רשימה של כשלונות מחלקת הסקאוטינג. בוא נתחיל מכל השחקנים שהגיעו פצועים על גבול הנכות. האם הצוות הרפואי אישר אותם? האם הוא הזהיר מפניהם והמנהלים המקצועיים (או אלה הלא מקצועיים) התעלמו? מי אישר את פאברני? את סימונס הגבוה? מי החליט על חוזה המיליונים לדווין סמית השבור, שאחר כך היו צריכים להתחנן אליו שיואיל בטובו לפרוש מכדורסל? מי העדיף להשאיר את קווינסי מילר חסר הברך על פני דיימון סימפסון?

וראיון מהסוג שהיה הוא הרבה יותר גרוע מראיון מתחנף. בראיון מתחנף ברור לצופים מה קורה, ברור להם שהמשחק מכור והם לוקחים את הנאמר עם הספק הראוי. אבל ראיון כזה שהוא עאלק-שואל-שאלות-קשות, אבל נותן לצד השני להתחמק מהן בקלות ולא ממשיך לחפור, ולא מנסה לסתור את התשובות המתחמקות בנתונים שיפריכו אותן - זה הרבה יותר גרוע. זה עושה רושם שהצד השני עונה באומץ על שאלות קשות, ולכן עושה אשליה כאילו הצד השני אומר דברי אמת טהורה.

ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את קרתגו ולבטל את חץ הפוזשן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' ינואר 09, 2019 2:30 pm 
Hall of Famer

אני שוב מסכים עם התייחסותך לכל נושא ספציפי
אבל כנראה הציפיות ההתחלתיות שלנו שונות , פשוט חוץ מכל מיני "ראיונות רון קופמן" למיניהם - אז אנחנו לא רואים יותר מדי התקפות מהתקשורת על מרואיינים , גם אם ראיון נוקב למדי מוצדק באותו המקרה ( טוב או לא - לא יודע , ואני מניח שזה תלוי בהקשר ) .
האוזמן כאמור מבקר את מכבי ובפרט את ניקולה באופן קבוע ונוקב - ועל כך אני מעריך אותו . כל עיתונאי אחר שמעמיד פנים שמכבי עדיין חזק בתמונת ההצלבה ביורוליג , ורק דברים נקודתיים מונעים מהם הצלחה - מקומם אותי הרבה יותר . מבין אותך שאתה אומר שדווקא לאור זאת ציפית ליותר .
אני מניח שיש פה גם שיקולים אישיים של האוזמן - שלא רוצה "לשרוף עצמו לחלוטין" מול מכבי כקבוצה ומול חלק גדול מהציבור מעריצי המותג . זה אולי לא הכי רומנטי , אבל ככה זה בחיים . שימשיך בעבודת הקודש שלו אני אומר .

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' ינואר 09, 2019 2:32 pm 
Hall of Famer

דווקא לא ציפיתי ליותר. מהפרומואים כבר ראיתי מה הולך לבוא.
לא יודע מה שיקוליו - אבל כאמור לדעתי יצא פחדן וגם שטחי שחיפף בהכנות לראיון. ולדעתי הוא גם גרם לעצמו נזק. אחרי ש"קיבל תשובות", יהיה לו הרבה יותר קשה לשכנע ולהישמע אמין בביקורות שלו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' ינואר 09, 2019 2:40 pm 
Hall of Famer

לדעתי המחפפים הם העיתונאים המאמינים לעצמם שמכבי בתמונת ההצלבה ביורוליג ( גם בשנה שעברה למשל , שבה לכאורה הנרטיב היה שמכבי הייתה חזק במאבק עד הרגע האחרון ממש , כאן בפורום כותבים רבים - שנינו בתוכם בין היתר ... - הבינו תוך כדי העונה שכבר נפתחים פערים לא מבוטלים ) , אלו שמכתירים כל שנה מחדש את הקו האחורי כאחד הטובים ביבשת רק כדי לכתוב כמה חודשים אחר כך בתדהמה על השחקנים המאכזבים וכו' .

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' ינואר 09, 2019 2:44 pm 
Hall of Famer

בסדר. לא סותר. אני מדבר על הראיון הספציפי הזה.
פה היה ראיון ספציפי שהוא כנראה אחד האירועים המרכזיים בקריירה העיתונאית שלו בערוץ הספורט. הזדמנות בלתי חוזרת לעמת את מושא הביקורת הכי גדול שלו עם כל הטענות, אבל בשביל זה צריך להתכונן לראיון כמו שצריך. מניתי כמה וכמה נקודות שבהן היה ניכר שהוא חיפף ונתפס לא מוכן, מעבר לסתם אווירה של פחדנות וחוסר רצון לחטט יותר מדי. במקום מסמך עיצונאי של ממש הוא קיבל מניפסט ודף מסרים של הצד השני, ו"השאלות הקשות" נשאלו כלאחר יד, לסמן וי על דף השאלות, בלי תשומת לב לטיב התשובות (בין השאר בגלל חוסר ההכנה, פשוט לא היו לו הנתונים שיאפשרו לו לאתגר את התשובות).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' ינואר 09, 2019 3:23 pm 
Sophomore

כדאי לציין שהדובר של מכבי, הוא רועי גלדסטון, עמיתו לשעבר של האוזמן מערוץ הספורט (שלא לדבר על קשרי הבעלים וכו').
אני מתאר לעצמי, שהוא תיאם את הריאיון, גם דאג שזה יהיה דווקא האוזמן, דווקא בגלל היותו מבקר משמעותי של מכבי וגם דאג שמכבי ווויציץ יצאו הכי טוב שאפשר. או שאיכשהוא הוא תיאם גם את זה עם האוזמן, או שהוא פשוט מכיר אותו וידע שכשמדובר בראיון פנים אל פנים הוא לא יבוא מוכן וודאי שלא עם סכין בין השיניים.
אני כאחד שלא אוהד מכבי, יצאתי מרוצה. ככל שיבינו פחות כמה העסק מקולקל, כך ייטב לנו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' ינואר 09, 2019 4:30 pm 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (14)
הרסי הוקינס כתב:

קצת מוזר לי שתזכורות שמכבי משוריינת לעשר שנים ביורוליג, לא משנה כמה היא מחורבנת שם או בליגה המקומית, עושות לשונאיה טוב על הנשמה.

מה גם שמסתבר שעדיין יש אוהדי מכבי שחושבים שמדובר במתת אל בלתי ניתנת לפקפוק.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' ינואר 09, 2019 5:47 pm 
Sophomore

ראובן כתב:
הרסי הוקינס כתב:

קצת מוזר לי שתזכורות שמכבי משוריינת לעשר שנים ביורוליג, לא משנה כמה היא מחורבנת שם או בליגה המקומית, עושות לשונאיה טוב על הנשמה.

נהפוכו !!
מסתבר שהשריון זה הדבר הכי טוב שיכול היה לקרות ל"אוהבי" שימון. ::yaz-yk:
כמה שנים עוד יש לנו להנות מהשריון ? :ya_hoo_oo:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' ינואר 10, 2019 8:33 am 
Sophomore

ככה בשוליים, נושא שאמנם עסקנו בו:

התפרסמה אתמול כתבה בישראל היום על מאמן הכושר של הפועל ירושלים. על פניו נראה שמדובר בקאליבר רציני. איטלקי עם תואר שני במדעי ספורט וטכניקה מאוניברסיטת ספורט ברומא (כנראה המקבילה שלנו לוינגייט), תואר מומחה לאימון גופני מטעם איגוד הכדורסל האיטלקי. משמש כמאמן הכושר של נבחרת איטליה. ואללה גם אם הוא לא טוב כפי שתאריו מלמדים לפחות אתה מבין שיש כוונה אמיתית במועדון להביא בר סמכא בנושא. עזבו שהוא מחזיק בהמלצות מאנשי כדורסל רציניים. ממליץ לקרוא את הכתבה.

ובמכבי- טירון שסיים איזה תעודה בוינגייט. שאפו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' ינואר 10, 2019 10:10 am 
Junior

אתה יודע מי זה מאמן הכושר של מכבי, נכון? הבן של.

כמו ניקולה וויצ'יץ', אל תצפה שהוא יעזוב בשנים הקרובות...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' ינואר 10, 2019 11:52 am 
Junior

ראובן כתב:
הרסי הוקינס כתב:

נחלק לשניים:
1. מתעלם לחלוטין מעניין השריון ונהנה מה 1-11.
2. אני דיי מכיר סופית בכך שהיורוליג כיורוליג הוא מועדון קבוצות סגור ואין מה לנסות להכיר בו כמסגרת כלל אירופאית ספורטיבית שאמורה לייצג את אלופות כל הליגות. זו למעשה ליגה של 11 הקבוצות, כשהן מדשנות בה מדי פעם בשביל השעשוע כמה קבוצות נוספות לפי פרמטרי איכות כמו זכייה בתחרויות מקומיות בשביל האקשן.

החתול על קרפלס: "שישלחו אותו בטרייד לנ"צ... יתאחד עם אחיו חסרי הצוואר האחרים טל דן ואלישי כדיר "

בגאצקיס מפסיד למעיין, די ג'יי ולאומי: “התכוננו לכארם משעור. השחקנים שלי הם לא איירון מן".

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' ינואר 10, 2019 12:41 pm 
Sophomore

ראי שעל הקיר כתב:
shmueliki כתב:
ראי שעל הקיר כתב:

לא מסכים עם המסקנה שלך בכלל. לצופה הממוצע אין ידע וכלים לשפוט. הוא לא מכיר את שוק השחקנים, את חוקי הזרים במדינות אחרות, הוא לא זוכר את השחקנים שעברו וחלפו ולא השפיעו.
אתה אומר "הצד השני מאד מיומן בהעברת המסרים"? פה בדיוק התפקיד של האוזמן היה לתת לו מאצ'אפ ולא להפקיר לו את הזירה על הצופה הממוצע.

ועזוב זה שהוא פחדן, או שסוכם מראש וכו' וכו'. קודם כל, גם אם אתה פחדן או סיכמת מראש על דברים, לפחות תבוא מוכן! הרי היה ידוע מה יהיו התירוצים של ווייצ'יץ'. למה לא הכנת רשימה מסודרת של שחקנים בעמדה 1 שהיו חופשיים והוחתמו בקבוצות אחרות? למה לא היה לך שום דבר כתוב על חוקי הזרים במדינות אחרות? למה לא הייתה לך רשימה של כשלונות מחלקת הסקאוטינג ב-4 השנים האחרונות?
אתה יודע מה, אני אתן להאוזמן מערוף. עזוב רשימה של כשלונות מחלקת הסקאוטינג. בוא נתחיל מכל השחקנים שהגיעו פצועים על גבול הנכות. האם הצוות הרפואי אישר אותם? האם הוא הזהיר מפניהם והמנהלים המקצועיים (או אלה הלא מקצועיים) התעלמו? מי אישר את פאברני? את סימונס הגבוה? מי החליט על חוזה המיליונים לדווין סמית השבור, שאחר כך היו צריכים להתחנן אליו שיואיל בטובו לפרוש מכדורסל? מי העדיף להשאיר את קווינסי מילר חסר הברך על פני דיימון סימפסון?

וראיון מהסוג שהיה הוא הרבה יותר גרוע מראיון מתחנף. בראיון מתחנף ברור לצופים מה קורה, ברור להם שהמשחק מכור והם לוקחים את הנאמר עם הספק הראוי. אבל ראיון כזה שהוא עאלק-שואל-שאלות-קשות, אבל נותן לצד השני להתחמק מהן בקלות ולא ממשיך לחפור, ולא מנסה לסתור את התשובות המתחמקות בנתונים שיפריכו אותן - זה הרבה יותר גרוע. זה עושה רושם שהצד השני עונה באומץ על שאלות קשות, ולכן עושה אשליה כאילו הצד השני אומר דברי אמת טהורה.

וויצ'יץ' אמר משהו בסגנון "אנחנו לא יכולים ולא נוכל להתחרות ביורוליג. אני בטוח ב100% שזה לא אפשרי".
אמירה יוצאת דופן. באיזה יקום זה מסר טוב מבחינת מכבי? (אלא אם הם חושבים שאוהדיה יצאו לרחובות עם קלשונים עכשיו)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' ינואר 10, 2019 12:56 pm 
Hall of Famer

הוא אמר שבתנאים של החוק הישראלי לדעתו הם לא יוכלו. השמטת את זה בכוונה או שסתם לא שמת לב?
אז בהתחשב מהשמטתך המכוונת או שלא, זה "מסר טוב" ביקום שבו מנסים לשכנע את האוהדים בטענה המגוחכת שהחוק הישראלי, הוא ולא אחר, הוא הגורם היחיד שמונע ממכבי הצלחות - וכמו שאתה רואה, יש כאלה שאפילו משתכנעים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' ינואר 10, 2019 1:01 pm 
Sophomore

השמטתי את זה כי אלא אם אתה חושב שאוהדי מכבי יצאו עם קלשונים עכשיו זה לא מעניין לי את הביצה הטיעון המטופש הזה. ולא אמור לעניין את מי שרוכש מנוי ואיננו אקטיביסט.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' ינואר 10, 2019 1:09 pm 
Hall of Famer

אתה שאלת איזה מין מסר זה ומה מטרתו, עניתי לך. ונראה שלפחות אצל האקטיביסטים, המסר משכנע... אז הוא משיג את מטרתו מבחינת ווייצ'יץ' והנהלת מכבי. בלי קשר למה אני חושב על הטיעון כשלעצמו.

מילה לגבי האוזמן, במאמר סיכום הממשחק שלו הוא מקדיש חצי בערך לפולו-אפ על הראיון עם ווייצ'יץ'. וואו, כמה נוקב, כמה אמיץ! אחרי שווייצ'יץ' ניגב איתך את רצפה כי מולו אתה פחדן ושטחי, אתה מגיב כמו שפן במאמר פולואפ במקום לבוא מוכן לראיון ולאתגר את הטיעונים המטופשים שלו, שאפשר היה לנחש מראש, בראיון עצמו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' ינואר 10, 2019 1:59 pm 
Sophomore

ראי, אני ממש לא מסכים.
קודם כל המראה הזחוח של וויצ'יץ' שלא יכול לעשות טעויות בכלל, שמאשים את כל העולם, שמוכר לוקשים נוכח המצב של מכבי בשנים האחרונות זאת הזייה, מה אני אגיד. זה לא מראה שמעיד על הסקת מסקנות כלשהי ועל רצון להשתפר ולעשות טוב יותר בשנים הבאות. אילו הייתי מנוי וחושב על לקנות מנוי לשנה הבאה, זה היה מאוד מדאיג אותי.
בנוסף, הדבר הזה שיצא לוויצ'יץ' מהפה לא היה צריך לצאת. זו הייתה אמירה עלובה שעושה רע למכבי תל אביב. אני מבין שרצית שהאוזמן ישפיל את וויצ'יץ', אבל היה כאן ראיון לא רע דווקא.
אחרי האמירה של וויצ'יץ', האוזמן לא יכול לפטר אותו (זה הדבר שמרחף מעל האמירה הזאת וכל אחד שאוהד את הקבוצה הזאת צריך לשאול את השאלה "רגע, יש לבחור הזה בוסים לא? האם זה מקובל עליהם שהוא שופך כסף ובסוף אומר שאין סיכוי להתחרות? למה הוא עוד בתפקיד שלו? מה זה אומר על המנהלים של הקבוצה הזאת שהוא מתבטא ככה ועדיין מחזיק בתפקיד שלו?"), אבל הוא כן יכול לנסות לשרת את הציבור ובדיוק בנקודה הזאת (שהותירה אותו המום מעט), הוא שם את האצבע על ההטעיה של מכבי ושאל את וויצ'יץ': רגע רגע רגע, אם מכבי לא יכולה לנצח, למה בתחילת כל שנה אתם מדברים על כך שהרכבתם קבוצה שיכולה להתחרות?

ושם וויצ'יץ' התחיל לגמגם יפה יפה.

אני סקרן מה רצית שיצא מהראיון. בסוף, ראיון מתקיים במילים...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' ינואר 10, 2019 2:04 pm 
Hall of Famer

אני חושב שתיארתי בכמה וכמה פוסטים בת'רד הזה ממש מה רציתי מהראיון הזה, איך האוזמן היה צריך להתכונן אליו ולהתנהג בו (רמז: להכין נתונים מראש ולאתגר את התשובות הצפויות מאד, להתנהג עם המרואיין באותה רוח כמו שהוא כותב עליו באופן "כה אמיץ" ולא להשתפן כשהוא יושב מולו בשר ודם), אני לא יודע איך לתאר את זה יותר טוב ממה שתיארתי. דפדף למעלה ותמצא את כל התשובות שלך.
ולדעתי ווייצ'יץ' ניגב עם האוזמן את הרצפה כי בצורה הפחדנית והשטחית שהאוזמן ניגש לראיון הוא עשה את זה קל.

אתה חושב שההופעה של ווייצ'יץ' זו הזייה וגם אני חושב שזו הזייה (ובכלל נוכחותו ותפקודו הם הזייה), אבל המטרה של ווייצ'יץ' הייתה לתת את הנראטיב שהאחריות בכלל לא עליהם, הם עושים עבודה מצויינת וזה רק החוק הישראלי, התקציבים וכו', ולשכנע כמות מספקת של אנשים ובעיקר את האקטיביסטים של שער 11. ועובדה שהוא מצליח, כפי שראית אתמול. וזה הצליח לו כי האוזמן איפשר לו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' ינואר 10, 2019 2:11 pm 
מנהל פורום

guyancho כתב:
ככה בשוליים, נושא שאמנם עסקנו בו:

התפרסמה אתמול כתבה בישראל היום על מאמן הכושר של הפועל ירושלים. על פניו נראה שמדובר בקאליבר רציני. איטלקי עם תואר שני במדעי ספורט וטכניקה מאוניברסיטת ספורט ברומא (כנראה המקבילה שלנו לוינגייט), תואר מומחה לאימון גופני מטעם איגוד הכדורסל האיטלקי. משמש כמאמן הכושר של נבחרת איטליה. ואללה גם אם הוא לא טוב כפי שתאריו מלמדים לפחות אתה מבין שיש כוונה אמיתית במועדון להביא בר סמכא בנושא. עזבו שהוא מחזיק בהמלצות מאנשי כדורסל רציניים. ממליץ לקרוא את הכתבה.

ובמכבי- טירון שסיים איזה תעודה בוינגייט. שאפו.

אפשר לפרגן להפועל י-ם, אבל לא יודע עד כמה זה הוגן להפוך את זה לביקורת נוספת על מכבי ת"א. מי אמר שרגב פנאן פחות qualified? רגב פנאן עבד בנבחרות ישראל וברמות הגבוהות בכדורסל הישראלי. אני לא יודע באילו תעודות הוא מחזיק, אך לא אופתע אם זה לא רחוק מהרזומה של האיטלקי. מה גם שפה ושם יש ביקורת כלפי מכבי על הבאת מאמנים ואנשי צוות זרים, אז פה גם כאשר הם מעסיקים איש צוות ישראלי הם "חוטפים"?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 1166 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42 ... 47  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot], עופר האדום ו 29 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: