סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ב' ספטמבר 23, 2024 8:22 am

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 1166 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43 ... 47  הבא
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: Re: מכבי ת"א ( א' ?! ) 2018/19
הודעהפורסם: ה' ינואר 10, 2019 2:40 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (0)
אהרלה וייסברג עם סיכום על הניצחון הכי עצוב בהיכל. . .
https://sports.walla.co.il/item/3212577

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' ינואר 10, 2019 2:50 pm 
Junior

ראי שעל הקיר כתב:
אני חושב שתיארתי בכמה וכמה פוסטים בת'רד הזה ממש מה רציתי מהראיון הזה, איך האוזמן היה צריך להתכונן אליו ולהתנהג בו (רמז: להכין נתונים מראש ולאתגר את התשובות הצפויות מאד, להתנהג עם המרואיין באותה רוח כמו שהוא כותב עליו באופן "כה אמיץ" ולא להשתפן כשהוא יושב מולו בשר ודם), אני לא יודע איך לתאר את זה יותר טוב ממה שתיארתי. דפדף למעלה ותמצא את כל התשובות שלך.
ולדעתי ווייצ'יץ' ניגב עם האוזמן את הרצפה כי בצורה הפחדנית והשטחית שהאוזמן ניגש לראיון הוא עשה את זה קל.

אתה חושב שההופעה של ווייצ'יץ' זו הזייה וגם אני חושב שזו הזייה (ובכלל נוכחותו ותפקודו הם הזייה), אבל המטרה של ווייצ'יץ' הייתה לתת את הנראטיב שהאחריות בכלל לא עליהם, הם עושים עבודה מצויינת וזה רק החוק הישראלי, התקציבים וכו', ולשכנע כמות מספקת של אנשים ובעיקר את האקטיביסטים של שער 11. ועובדה שהוא מצליח, כפי שראית אתמול. וזה הצליח לו כי האוזמן איפשר לו.

בהחלט יכול להיות שצריך היה להיות יותר אגרסיבי עם וויצ׳יץ׳ בשאלות פולואפ, אבל אני חושש שאתה מייחס להאוזמן קצת יותר כוח ממה שיש לו. הספין הפאתטי של וויצ׳יץ׳ מצליח לא בגלל האוזמן, אלא כי אוהדי ספורט הם אנשים די טמבלים ומסתבר שאוהדי מכבי עם נראטיב המכבי-מעל-הכל-שמעון-מלך-ישראל שלהם, עוד יותר טמבלים מהממוצע. זה נכון שתקשורת שמכורה למותג ״מכבי״ + ערוץ שמשמש בדרגות כאלה או אחרות כשופר של הקבוצה, הם לא מרכיבים מוצלחים במיוחד לפיצוץ הבועה והתפכחות. אבל דווקא שאלות הפולואפ של האוזמן? נו שוין...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' ינואר 10, 2019 2:55 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (6)
כמה כוח אתה צריך כדי להתכונן לראיון ולשאול שאלות מהסוג שאתה כותב עליהן כל שבוע?
אני לא מסכים איתך. הייתה להאוזמן הזדמנות בלתי חוזרת לבסס את הביקורת שלו דווקא כשהוא יושב מול המבוקר הכי גדול שלו, להוציא אותו ההזוי שהוא. והוא הפקיר לו את הזירה ועל ידי כך יצר לצופים, בטח אלה שגם ככה משוכנעים, את הרושם שלווייצ'יץ' יש את כל התשובות. אבל לווייצ'יץ' אין את התשובות כמובן, הוא פשוט לא אותגר.

ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את קרתגו ולבטל את חץ הפוזשן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' ינואר 10, 2019 2:56 pm 
Hall of Famer

ודים כתב:
אפשר לפרגן להפועל י-ם, אבל לא יודע עד כמה זה הוגן להפוך את זה לביקורת נוספת על מכבי ת"א. מי אמר שרגב פנאן פחות qualified? רגב פנאן עבד בנבחרות ישראל וברמות הגבוהות בכדורסל הישראלי. אני לא יודע באילו תעודות הוא מחזיק, אך לא אופתע אם זה לא רחוק מהרזומה של האיטלקי. מה גם שפה ושם יש ביקורת כלפי מכבי על הבאת מאמנים ואנשי צוות זרים, אז פה גם כאשר הם מעסיקים איש צוות ישראלי הם "חוטפים"?

רשימת הפצועים של מכבי ת"א בשנים האחרונות אולי לא אומרת שרגב פחות qualified מההוא שהפועל י-ם הביאה, אבל היא בטח מצביעה על כך שרגב הוא לא מספיק qualified בשביל מכבי, אפילו לא קרוב. כל זה מבלי לגרוע כלום מהאחריות של שאר הצוות המקצועי לעניין.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' ינואר 10, 2019 3:08 pm 
Junior

ראי שעל הקיר כתב:
כמה כוח אתה צריך כדי להתכונן לראיון ולשאול שאלות מהסוג שאתה כותב עליהן כל שבוע?
אני לא מסכים איתך. הייתה להאוזמן הזדמנות בלתי חוזרת לבסס את הביקורת שלו דווקא כשהוא יושב מול המבוקר הכי גדול שלו, להוציא אותו ההזוי שהוא. והוא הפקיר לו את הזירה ועל ידי כך יצר לצופים, בטח אלה שגם ככה משוכנעים, את הרושם שלווייצ'יץ' יש את כל התשובות. אבל לווייצ'יץ' אין את התשובות כמובן, הוא פשוט לא אותגר.

אני לא חושב שצריך כח כדי לבוא עם עוד שאלה. אני חושב שאם אתה טוען שהסיבה שהספין של וויצ׳יץ׳ הצליח זה בגלל האוזמן, אז אתה מגזים בחשיבותו. נניח שוויצ׳יץ׳ היה אומר שהחוק הרוסי הוא שמונע ממכבי להצליח והאוזמן היה אומר לו ״יא חביבי, מכבי עשתה x פיינל פורים אחרי החוק הרוסי, אז מה אתה מבלבל את המוח? מכבי התחילה להיכשל מאז שהגעת...״ אז נניח רגע בצד את ההנחה שלי שעל האוזמן נאסר, מראש, לדבר ככה, אבל אפילו אם הוא היה אומר את זה, מה זה היה משנה? אוהדי מכבי מעדיפים לשנוא את המנהלת המרושעת ששמה לה מקלות בגלגלים ואם הם עד כדי כך אהבלים כדי לחשוב ככה, לא שי פאקינג האוזמן ישנה את דעתם...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' ינואר 10, 2019 3:34 pm 
Sophomore

על כך וויצ'יץ' היה משיב (כפי שענה במהלך הראיון) - שזה לא רלוונטי כי מדובר בשיטת יורוליג אחרת.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' ינואר 10, 2019 3:36 pm 
Hall of Famer

אני חושב שההתקפה אתמול על פרנקל, למשל, קשורה ישירות וחד משמעית לראיון עם ווייצ'יץ ולמסר שהאוזמן נתן לו להעביר בכזו חופשיות.
עזוב, לא צריך לדבר בבוטות כדי לאתגר את הטיעונים הצפויים של ווייצ'יץ', אלא רק לבוא עם נתונים. "אתה טוען שאתם בסדר ורק הסביבה אשמה? מי הביא את שחקן כושל x או y? מי אישר את השחקן הפצוע א או ב', נתן חוזה מיליונים לשחקן במצב פיזי על סף פרישה, וכ'ו?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' ינואר 10, 2019 4:08 pm 
Hall of Famer

מאנו כתב:
על כך וויצ'יץ' היה משיב (כפי שענה במהלך הראיון) - שזה לא רלוונטי כי מדובר בשיטת יורוליג אחרת.

השיטה החדשה מוסיפה עומס אמנם ( לכל הקבוצות , שחלקן עמוסות כעת הרבה יותר ממכבי ) , אבל גם היא תירוץ די קלוש למרבית הדברים .
הרי בשביל להגיע לטופ 8 מתוך 16 - אתה צריך להוכיח שאתה קבוצה מהחצי העליון במפעל . אז נכון שככל שיש פחות משחקים ( ובפרט מול פחות קבוצות ) יש יותר סיכוי לקבוצות הפחות טובות "לבלף" ולעלות בכל זאת , אבל אם נניח נרכיב את הבית הבא של 8 קבוצות ( ואנסה לעשות זאת באופן הוגן מתוך טבלת היורוליג הנוכחית - מקומות 1,4-5,8-9,12,16 בתוספת 13 שהיא מכבי ) :
פנרבחצ'ה , אנדולו , אולימפיאקוס , פאו' , באיירן , חימקי , דרושאפקה
מישהו מהמר שמכבי מסיימת בארבע הראשונות בבית כזה עם סיבוב כפול ( רק 14 משחקים ) ?
או בבית המקביל אליו לצורך העניין ?!

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' ינואר 10, 2019 4:37 pm 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

מספיק לקרוא את התגובות באתר האוהדים של מכבי לראיון (האוזמן מלך, המנהלת אשמה, רחמיי על ניקולה) כדי להבין שהלוקשים של וויציץ עובדים על חלק גדול מהקהל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' ינואר 10, 2019 7:17 pm 
Sophomore

לא יודע על מי עובדים הלוקשים, או יותר נכון השקרים, של ניקולה, אבל דבר אחד די ברור והוא שרוב אוהדי מכבי (אם לא כולם) יצאו בדיכאון מהראיון הזה. ברור לגמרי שבמכבי לא חושבים שהם טעו בדבר ולכן ימשיכו לעבוד בדיוק כמו שעבדו עד היום, דרך פעולה אשר הובילה אותם לכשלונות של השנים האחרונות. אם זה לא מספיק, אז מי שעומד בראש המערכת המקצועית טוען שבמצב הנוכחי אין למכבי סיכוי להיות תחרותית ביורוליג ובמקום לעשות בדק בית ולחשוב מה אפשר לשפר בתוך המערכת, הם מצאו אשם תורן והפעם זה החוק הרוסי. מעבר לכך, אם יש טעויות מקצועיות הן תמיד של המאמן - בין אם זה בבחירת השחקנים ("המאמן מחליט"), באימון שלהם ("המאמן צריך ליצור כימיה") או באי הבאת חיזוק כשנפצע שחקן ("המאמן לא רצה את כל מי שהבאנו בפניו"). האם המאמן אשם שהמו"מ עם אריק גרין נמרח על פני שבוע ולכן לא נסגר? האם המאמן אשם שכשפארגו נפצע הציעו לו שחקנים חלשים? (וראינו אתמול בערב דוגמא טובה לגארד נהדר ששיחק במכבי והיה פנוי בשוק) האם המאמן אשם שלקבוצה עם הכי הרבה הכנסות ביורוליג יש תקציב בינוני? האם המאמן אשם שאין לו טיפת גיבוי מאף גורם במערכת?
הראיון הזה לא נתן שום תקווה ושום אופק או חזון לעתיד. הכל ישאר כמו שהוא ורק ילך ויחמיר, כי בשנה הבאה יש יורוליג יותר קשה (18 קבוצות) וההכנסות רק ילכו וירדו בגלל הכשלונות של השנים האחרונות.
אני מניח שלאוירה המדוכדכת אתמול בהיכל, שהתחילה עוד בהצגת השחקנים, יש קשר ישיר לראיון הזה שהוציא מהאוהדים כל שביב של תקווה שעוד היה להם לעתיד טוב יותר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' ינואר 10, 2019 8:13 pm 
Hall of Famer

לא בטוח. יכול להיות שאתה ואני במיעוט, ויש מספיק פתאום שמאמינים באמת שהכל זה החוק הישראלי והתקציבים, ומכבי עושה הכל נכון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' ינואר 10, 2019 9:49 pm 
Hall of Famer

שי האוזמן דיבר היום על הראיון ב-103FM. הוא אמר שם שהסיבה שהוא לא שאל כל אותם שחקנים פצועים ופארסות שעברו במכבי כמו פבריאני, סימונס וכו' היא שווייצ'יץ' הצהיר שאת התפקיד שהוא ממלא היום הוא קיבל רק בקיץ של השנה שעברה ולכן לא היה טעם לשאול עליהם, כי הוא היה מקבל תשובה שזאת לא אחריותו של ווייצ'יץ'.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' ינואר 10, 2019 10:19 pm 
Hall of Famer

אז עכשיו גם האוזמן התחיל עם תירוצים בנוסח ווייצ'יץ...
כמובן שאם ווייצ'יץ' עונה משהו כזה, אחרי זה אפשר לשאול - אם בשנים הראשונות לא עשית את הזה ולא עשית את ההוא - מה לעזאזל כן עשית?
גם על עומס המשחקים עם החוק הרוסי אפשר היה לשאול - הרי גם ביורוליג הישן היו עונות שמכבי שיחקה יותר משחקים מאשר עכשיו, כי היא שיחקה גם באדריאטית, כולל עונה אחת כזו בעידן החוק הישראלי. והיא הצליחה ונראתה הרבה יותר טוב מאשר היום. אז איך זה מסתדר? (אבל אני מודה שגם על דעתי זה לא עלה בזמן אמת, חשבתי על זה רק היום).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' ינואר 10, 2019 10:51 pm 
Hall of Famer

הוא יכול היה לשאול מה לעזאזל עשית, אבל ווייצ'יץ' כבר ענה על זה בעבר ויענה אותו דבר. דווקא התשובה של האוזמן הייתה הגיונית מאד. כמובן שהוא יכול היה לשאול איך אחרי כל כך הרבה שחקנים עם פציעות מכבי עוד פעם לא קראו את המפה עם פארגו, אבל מילא.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' ינואר 11, 2019 12:26 am 
Hall of Famer

מה הוא ענה בעבר?

בכל אופן הקשבתי לדבריו של האוזמן ב-103. התחושה שלי, וזו רק תחושה בין השורות, שיושבי האולפן חושבים כמוני - שהוזמן פיספס הזדמנות בלתי חוזרת בכך שבחר (או בחר בדיעבד כי פחד או היה מספיק מוכן) להפוך את הראיון לכלי להעברת מסרים של ווייצ'יץ והנהלת מכבי, במקום לעמת אותו עם הביקורות כלפיו וכלפיהם ולדובב אותו כדי להוציא משהו מעבר. בטח כשהמראיין הוא גדול המבקרים שלו. הם לא רצו לפגוע בקולגה שעובד איתם בערוץ, אבל בין השורות לדעתי היה ניכר מה הם חושבים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' ינואר 12, 2019 12:57 am 
Hall of Famer

אחרי כל ההודעות החוזרות ונשנות על חוסר היכולת של האוזמן ישבתי וראיתי את הראיון.
וואללה, הדעה שלי היא הפוכה ב-180 מעלות משלך. אני חושב שהאוזמן הוציא את ווייצ'יץ' ואת מכבי בצורה לא טובה.
כשדיברו על פארגו הוא כן לחץ בנושא למה לא הובא מחליף. הוא כן זרק 3-4 שמות של שחקנים שיכלו לחתום במכבי. בפירוש ההרגשה הייתה של התחמקות מצד ווייצ'יץ'. כנ"ל בנושא של האניקט ולמה לא הובא מחליף. אתה באמת מאמין שאוהדי מכבי שבאים לראות את המשחקים מאמינים שאין שום שחקנים בשוק השחקנים למעט פארגו, אריק גרין וטיילר האניקט? כי זה מה שווייצי'ץ' אמר. אני חושב שבנק' הזאת ווייצ'יץ' הפסיד.
הוא הצליח להוציא מווייצ'יץ' אמירה די מדהימה על כך שכל עוד יש חוק רוסי והיורוליג במתכונת הקיימת מכבי לא יכולה להתחרות. הוא ידע לעקוץ על הציפיות שמכבי בונים כל קיץ והסיפורים שהם מוכרים לאוהדים על קבוצה שתצליח השנה.

הוא שב וחזר על השאלה איפה האחריות האישית של ווייצ'יץ' ואיפה הפקת הלקחים שלו והאם ווייצ'יץ' רואה טעויות שהוא עשה בעבר. מהשאלה הזאת ווייצ'יץ' שוב ושוב התחמק וזה היה מאד ברור בראיון.

אני חושב שהדוגמא של פנר כן הייתה משמעותית וכן הציגה את התזה על החוק הרוסי שפוגע בכל כרעועה.

לא אגיד שהאוזמן ניצל כל הזדמנות כדי לחשוף את הבלוף של ווייצ'יץ', אבל הוא כן הוציא מווייצ'יץ' אמירות חד משמעיות לגבי התפקיד שלו ומידת האחריות שלו לדברים. אתה לא מצפה שאחרי שווייצ'יץ' יגיד לו שאין לו שום סמכות להורות למאמן להחתים שחקנים ושהתפקיד שלו דורש ממנו להביא שמות של שחקנים בכדי שהמאמן יחליט ושמות של מאמנים שהבעלים יחליטו, אז הוא יגיד לווייצ'יץ' שהוא שקרן?

בעיני היה ראיון טוב מהמצופה. עם שאלות מאד נוקבות וכל הזמן אזכור על כך שמכבי ב-5 השנים האחרונות נכשלת ונכשלת. לי דווקא כן הייתה הרגשה שווייצ'יץ' על הגריל וכמעט לא היו רגעים של אמפתיה או רגעים שכן להתמקד בדברים שווייצ'יץ' רואה כחיוביים.

כמובן שאני חושב שההופעה של ווייצ'יץ' הייתה מזוויעה. לי הוא נשמע לא אמין. היו רגעים בראיון שראית בבירור שלא נוח לו והוא לא בדיוק יודע מה לענות. דף המסרים שהוא העביר היה פאתטי.

רק רצוי שהאוזמן יפסיק ללטף את הזקן שלו. בדיוק כמו שהאמונה שמגישי החדשות החזיקו בעבר, שאם הם מחזיקים עט ביד זה עושה אותך לאינטילגנטים יותר, גם ליטוף הזקן על אותו לבל.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' ינואר 12, 2019 1:35 am 
Hall of Famer

אז שכחת או לא שמת לב שווייצ'יץ גם אמר שהוא ראש מחלקת הסקאוטינג, ובנקודה הזו האוזמן לא תקף אותו בכלל - הביצועים של המחלקה שלו, מי הביא בכלל ללקיחה בחשבון של כל השמות ההזויים עוד לפני שהתקבלה ההחלטה לגביהם. החל מנכים כמו סימונס וכלה בסתם אפסים כמו אונואקו.
רשימת 2-3 השחקנים בעמדה 1 הייתה שטחית ומאולתרת. כל מי שעוקב אחרי כדורסל אירופי בצורה הכי אגבית ידע על אריק גרין ונוריס קול. על עמדה 3 הוא לא דיבר בכלל. להאזין יש כלים תחקיריים שאין לצופה הממוצע, הוא היה צריך להיות מוכן.
חוץ מזה אתה ואני לא האישו. המטרה של ווייצ'יץ וההנהלה הייתה לשכנע מספיק פתאים, ובזה הם כנראה הצליחו, כי האוזמן לא מאתגר כמעט בכלל את דף המסרים. כמו שהוא אמר בעצמו ב-103 - "לא רציתי להטיח אותו בקיר". למה לא בעצם? יושב מולך מושא הביקורת המרכזי שלך, נותן לך דף מסרים ומחרטט תשובות מהתחת ואתה יודע את זה. אז יצאת עם כמה הצהרות אבל דווקא הטחה בקיר הייתה מספקת מסמך עיתונאי הרבה יותר נוקב. זו חוכמה הרבה יותר קטנה להטיח אותו בקיר אחרי זה בטור כתוב. זה אפילו פחדני כאמור.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' ינואר 12, 2019 5:21 pm 
Freshman

Yovel Zoosman Great Performance vs CSKA Moscow (Highlights 15 Pts, 3 Stl) - 11.01.2019

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' ינואר 12, 2019 8:39 pm 
Hall of Famer

אני חושב שרוב הפתאים היו משוכנעים בכל מקרה.
לטעמי ווייצ'יץ' יצא מאד לא טוב מהראיון הזה, גם אם הוא הצליח להקריא את דף המסרים שלו.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' ינואר 12, 2019 9:01 pm 
Hall of Famer

טוב, כנראה שלא נסכים. כלומר אני בכל מקרה לא חושב שווייצ'יץ' יכול לצאת טוב מאיזשהו ראיון ששואל אותו על תפקודו, אבל אני גם חושב שאני במיעוט בתוך קהל היעד של הראיון הזה, והאוזמן פיספס פה הזדמנות גדולה. הדיכוטומיה בין האש והגופרית שהוא שופך על וייצ'יץ' בטורים שלו לבין הראיון הסלחני למדי הזה - מוציאה אותו עוד פחות טוב מווייצ'יץ', אפילו אצלי. ובטח אצל רוב קהל היעד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ינואר 13, 2019 12:38 am 
Hall of Famer

אני רק שאלה
האם נשמע בימים הקרובים מכל אותם עיתונאים המבקרים את מכבי ( ומי יאמין שדווקא אני אגן עליהם ) על ייבוש הישראלים , לצד אלו המבקרים את ההחלטה של יובל זוסמן "להתייבש על הספסל הצהוב" במקום לקרוע רשתות בגן-נר למשל ?!

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ינואר 13, 2019 10:06 am 
Junior

אז אתה אומר שזוסמן יקבל מעכשיו 20 ומשהו דקות ביורוליג?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ינואר 13, 2019 10:43 am 
Hall of Famer

picknroll כתב:

אם הוא ימשיך לשחק ביכולת שמזכירה את המשחק האחרון? בלי שום בעיה בכלל, זה לא שיש למכבי איזה סופרסטאר שאי אפשר להזיז על העמדה שלו. .

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ינואר 13, 2019 10:51 am 
Junior

picknroll כתב:
תשמע. הוא הביא משחק מטורף במוסקבה. למה לא בעצם?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ינואר 13, 2019 11:14 am 
Hall of Famer

picknroll כתב:

לא בהכרח
אבל שוב - ההשוואה היא בין היתר לדקות היורוליג שהיה מקבל בקבוצות ישראליות אחרות

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 1166 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43 ... 47  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot], נביא בעירו ו 24 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: