סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ש' ספטמבר 28, 2024 10:29 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 513 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 21  הבא
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: Re: אמארה במשרד הפנים
הודעהפורסם: א' פברואר 10, 2019 11:34 am 
Junior

בלוג: הצג בלוג (0)
ראי, אתה בעצם טוען שאי אפשר להוכיח שאמארה ישתקע בארץ, אבל לפני כמה שנים אתה טענת שמספיק שרוצ׳סטי הביע את רצונו להשאר בארץ כדי שחוק השבות יחול עליו. אז מה קרה? לרוצ׳סטי אתה מאמין ולאמארה לא? לא יפה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' פברואר 10, 2019 11:51 am 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (6)
הפוך גוטה. מה לא ברור במה שכתבתי במשפט שהתחיל ב"למען הסר ספק"? איזה חלק בדיוק לא היה בהיר מספיק?
אז לטובת אנשים שלא קוראים או לא מבינים או מעמדים פנים שלא מבינים - תבחר מה אתה - אני אחזור. ברגע שהוא מקבל אזרחות זה סוף פסוק מבחינתי לגבי הזכויות שלו בליגה - מגיעות לו כל הזכויות של שחקן ישראלי, כולל הזכות למס מופחת בשנה הראשונה כעולה חדש, נקודה סוף.
עכשיו ברור? או שצריך פעם שלישית?
ואם כבר המצב הוא הפוך. רוצ'סטי, ולא פחות מכך גם מתאזרחים יהודים מבטן ומלידה, קיבלו פה יחס בזוי והיו בעצם טריגר למלחמה במתאזרחים באשר הם ללא קשר לנסיבותיהם. אם כבר אמארה הוא זה שמקבל יחס מיוחד ולא הפוך, ואם דיברת על חוסר יושרה - ההודעה שלך היא הדגמה מושלמת לזה.

ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את קרתגו ולבטל את חץ הפוזשן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' פברואר 10, 2019 12:04 pm 
Junior

[אתה כתבת כך:
ההבדל הוא כששני שרי ממשלה, דווקא הספציפיים האלה ודווקא בתקופה הזו, טוענים שלא רק שהוא הוכיח שהוא ישתקע פה בסוף הקריירה - כמובן משהו שאי אפשר להוכיח - ושמגיעות לו זכויות של צבר לפי הוועדה של אחת מהם

כלומר אתה בעצם מתקיף את שני השרים שעושים את זה, למרות שאי אפשר להוכיח שהוא ישתקע בארץ, כאשר בזמנו לגבי רוצ׳סטי טענת ששאי אפשר להוכיח שהוא לא ישתקע בארץ. אז למה אצל אמארה אתה דורש הוכחה שהוא ישתקע בארץ כדי ששני השרים יחליטו להעניק לו אזרחות?

מה שכתבתי מתייחס לדברים האלה בלבד, לא לעצם זה שאם הוא יקבל אזרחות אז זה סוף פסוק מבחינתך.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' פברואר 10, 2019 12:11 pm 
Hall of Famer

אמארה אני מזכיר לך לא עומד נכון לעכשיו בתנאי חוק השבות. מי שעומד בחוק השבות לא זקוק לשום הוכחה נוספת לשום דבר. זו הסיבה שמראש היה צריך את התערבות השרים לטובתו ולמצוא אמתלה אחרת. הטענה שהוכיח שישתקע פה היא קשקוש, וזה נכון לכל המתאזרחים ונכון גם להרבה ישראלים צברים. אבל אמארה זקוק לזה כי הוא זקוק לחסדי הרשויות, והשרים - דווקא אלה שנלחמים במתאזרחים אחרים, בטח בנסיבותיו - נתנו לו אותה בלי למצמץ.
וכשאמארה יקבל את היחס שרוצ'סטי או מתאזרחים אחרים קיבלו מהתקשורת, מהיריבים, מארגון הצברים טהורי הדם - נדבר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' פברואר 10, 2019 12:12 pm 
Junior

ראי שעל הקיר כתב:
אם כבר אמארה הוא זה שמקבל יחס מיוחד ולא הפוך
סלח לי אבל זה לא נכון, איזה יחס מיוחד הוא מקבל בהשוואה לג'ורדן פארמאר, טיילור רוצ'סטי, ג'ו אלכסנדר, ג'יימי ארנולד, ריצ'רד האוול, כריס סמית', טי ג'יי קליין, ג'רון רוברטס ועוד המון שחקנים חדשים וישנים שהשמטתי שקיבלו אזרחות.

הדבר היחידי ששונה פה זה הבאז התקשורתי שנוצר בגלל העבר המפואר של אמארה סטודמאייר שכנראה אי אפשר להשוות לאף אמריקאי אחר שביקש להתאזרח בעבר (האם זה מהווה פקטור כלשהו? ברור שלא. אבל עבור העיתונאים זה זהב טהור), תוסיף לזה את הריגוש שמנסים ליצור לפני חצי גמר הגביע, שהנה שעובד מצוין... מעבר לזה הטענות שהוא מקבל יחס וי.אי.פי הם דמגוגים ומגיעים בעיקר מאוהדי הקבוצות האחרות (אהלן שלום, אין כמו יריבות ספורטיבית מתוקה).

בשורה התחתונה אמארה סטודמאייר "התפלפ" על היהדות וירושלים כבר לפני 6-7 שנים.
כבר בשנת 2013, 2014 שהצטרף לקבוצת הרכישה של אורי אלון ואייל חומסקי.

מלבד מהצהרות על כמה בא לו להתאזרח, הוא הגיש מסמכים עוד בשלהי שנת 2016-תחילת שנת 2017. אם באמת היה מקבל יחס מיוחד (לטענתי - או לחילופין אם היה שחקן מכבי) הוא כבר היה ישראלי בחוק הרוסי עוד בקדנציה הקודמת...גם אז דרעי & רגב (או איך שראי אומר "שני השרים הספציפיים האלה" ברמזים שהוא רק מבין) היו אחראים על משרד הפנים ומשרד התרבות וספורט...

והסר דאגה מליבך בנוגע לארגון שחקני הכדורסל בישראל (או ארגון שומרי הסף של טוהר הגזע כפי שהם מכונים על ידך), ברגע שזה יהיה רלוונטי הם יפעילו ארטילריה גם בנושא הזה. הכל שם פוליטיקה מחושבת ומשומנת היטב בארגון בהנהגתם של ניר אלון, שמעון אמסלם ושאר מכריהם. במיילם אחרות, זה שהם לא פוצים פה, לא נותן איזהשהוא רובד משמעותי לדעה שלך כי הנה, כל הדרכים מובילות לכף ששמש העמים מקבל יחס מיוחד (שהיא לגיטימית, אבל היא בסופו של דבר דעה).

נערך לאחרונה על ידי אדום88 בתאריך א' פברואר 10, 2019 12:17 pm, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' פברואר 10, 2019 12:17 pm 
Junior

בינתיים ב-one מדווחים שהוא הגיש עכשיו ברשות האוכלוסין בקשה לאזרחות שצפויה להיענות ״בקרוב מאוד״. רגשות מעורבים. אני קרוע בין תחושת החמיצות של העיתוי והחשש שזה ייגמר בהדחה קארמטית מהגביע מצד אחד, לבין הרצון האישי לראות אותו משחק כמה שיותר והידיעה שמדובר למעשה בסוג של הגשמת חלום עבור אוהדי חולון מצד שני...

אדום88, you’re out of your element, כהרגלך. ההבדל בין אמארה לכל מי שהזכרת הוא שאמארה לא זכאי לאזרחות לפי חוק השבות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' פברואר 10, 2019 12:24 pm 
Hall of Famer

אסכם את דעתי כך :
אם אמארה היה בשנים האחרונות משחק ומעורב מאחורי הקלעים במכבי ת"א - הוא כבר היה אזרח .
מנגד , אם כל זה היה קורה באיזו אשדוד או נס ציונה - הוא לא היה מקבל בכלל כפי הנראה .

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' פברואר 10, 2019 12:26 pm 
Junior

נביא בעירו, חוק השבות מעניין לי את קצה הציפורן, כבר אמרתי את זה אינספור פעמים בהקשרו של רוצ'סטי לדוגמה.
הזכירו באשכול את הספורטאים פדרו גלבאן ופול דילייני, הם זכאים יותר לאזרחות מאשר רכבת חוק השבות שעברה ועודנה עוברת פה.

לגבי העדכון של ONE על אמרארה:
אפרת עמורבן (Ynet) טוענת מגד כי בכל מקרה, הוא לא ישחק מחר מול חולון בחצי גמר הגביע, מאחר והדד-ליין לרישומו הוא היום בערב ועד אז לא יקבל את האישור.
https://www.ynet.co.il/articles/0,7340, ... 06,00.html

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' פברואר 10, 2019 12:31 pm 
Junior

shmueliki כתב:
אסכם את דעתי כך : אם אמארה היה בשנים האחרונות משחק ומעורב מאחורי הקלעים במכבי ת"א - הוא כבר היה אזרח . מנגד , אם כל זה היה קורה באיזו אשדוד או נס ציונה - הוא לא היה מקבל בכלל כפי הנראה .

יכול להיות. אבל היה עוזר לתיזה הזו מאוד אם היה מקרה דומה שלא נגמר באזרחות. מה לעשות שכוכב בסדר גודל של אמארה שבאמת נמצא באיזה טריפ רוחני עם היהדות ומדינת ישראל, זה סוג של יוניקורן, כמו שאוהבים להגיד החברים מדיוני ה-nba?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' פברואר 10, 2019 12:32 pm 
Hall of Famer

מעניין לך את קצה ציפורן אבל זה המצב החוקי, תרצה או לא תרצה. מי שעומד בחוק השבות לא צריך שום חסד מהרשויות ולא צריך להוכיח כלום מעבר לזה, אמארה כן. אם כבר ההשוואה שעשית לדילייני או גלבאן רק ממחיש את היחס המיוחד שהוא מקבל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' פברואר 10, 2019 12:39 pm 
Hall of Famer

אדום88 כתב:
ראי שעל הקיר כתב:
סלח לי אבל זה לא נכון, איזה יחס מיוחד הוא מקבל בהשוואה לג'ורדן פארמאר, טיילור רוצ'סטי, ג'ו אלכסנדר, ג'יימי ארנולד, ריצ'רד האוול, כריס סמית', טי ג'יי קליין, ג'רון רוברטס ועוד המון שחקנים חדשים וישנים שהשמטתי שקיבלו אזרחות.

הדבר היחידי ששונה פה זה הבאז התקשורתי שנוצר בגלל העבר המפואר של אמארה סטודמאייר שכנראה אי אפשר להשוות לאף אמריקאי אחר שביקש להתאזרח בעבר (האם זה מהווה פקטור כלשהו? ברור שלא. אבל עבור העיתונאים זה זהב טהור)

מלבד מהצהרות על כמה בא לו להתאזרח, הוא הגיש מסמכים עוד בשלהי שנת 2016-תחילת שנת 2017. אם באמת היה מקבל יחס מיוחד (לטענתי - או לחילופין אם היה שחקן מכבי) הוא כבר היה ישראלי בחוק הרוסי עוד בקדנציה הקודמת...גם אז דרעי & רגב (או איך שראי אומר "שני השרים הספציפיים האלה" ברמזים שהוא רק מבין) היו אחראים על משרד הפנים ומשרד התרבות וספורט...

והסר דאגה מליבך בנוגע לארגון שחקני הכדורסל בישראל (או ארגון שומרי הסף של טוהר הגזע כפי שהם מכונים על ידך), ברגע שזה יהיה רלוונטי הם יפעילו ארטילריה גם בנושא הזה. הכל שם פוליטיקה מחושבת ומשומנת היטב בארגון בהנהגתם של ניר אלון, שמעון אמסלם ושאר מכריהם. במיילם אחרות, זה שהם לא פוצים פה, לא נותן איזהשהוא רובד משמעותי לדעה שלך כי הנה, כל הדרכים מובילות לכף ששמש העמים מקבל יחס מיוחד (שהיא לגיטימית, אבל היא בסופו של דבר דעה).

1. כמעט כל השמות שזרקת פה קיבלו אזרחות על סמך חוק השבות. אמארה מקבל אזרחות על סמך תרומה למדינה או שקר כלשהו. אז כן, זה יחס מיוחד פר אקסלנס. השניים היחידים שקיבלו יחס מיוחד היו דיון תומאס וריצ'י האוול. המקרה של דיון תומאס היה מסריח בעיני, אבל גם הוא רק קיבל קיצור זמן ההמתנה. הוא היה נשוי 5 שנים לאזרחית ישראלית באותו זמן. ריצ'י האוול קיבל את היחס המיוחד בשל נבחרת ישראל ולא בגלל מועדון ספציפי או תרומה עמומה ומיוחדת.

2. אתה באמת חושב שהעבר המפואר של אמרה לא היווה פקטור? אז מה היווה פקטור ההווה הבינוני?

3. כל בן אדם יכול להתפלפ על היהדות כמה שהוא רוצה. להיות מוכר כיהודי בישראל זה לעבור תהליך גיור מוכר במדינה. התהליך שאמארה עבר לא מוכר בשום מקום והוא גם לא מקבל אזרחות בגלל שהוא יהודי, אלא שוב, בגלל איזו תרומה נפלאה למדינה.

4. לפי מה שאני זוכר, כשאמרה הגיש אזרחות בזמנו, הוא ניסה לקבל את ההאזרחות על סמך תהליך הגיור שלו. את תהליך הגיור שלו 2 השרים הללו לא מקבלים גם היום, אלא רק את אותה תרומה מופלאה.

5. את צפונות ליבם של מובילי ארגון השחקנים אני לא יודע לקרוא. לא נראה לי שגם אתה. העובדות מראות שאחרי שהם ניהלו מלחמת חורמה כלפי כל המתאזרחים באשר הם, כרגע הם שותקים.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' פברואר 10, 2019 1:23 pm 
Junior

ראי שעל הקיר כתב:
אמארה אני מזכיר לך לא עומד נכון לעכשיו בתנאי חוק השבות. מי שעומד בחוק השבות לא זקוק לשום הוכחה נוספת לשום דבר. זו הסיבה שמראש היה צריך את התערבות השרים לטובתו ולמצוא אמתלה אחרת. הטענה שהוכיח שישתקע פה היא קשקוש, וזה נכון לכל המתאזרחים ונכון גם להרבה ישראלים צברים. אבל אמארה זקוק לזה כי הוא זקוק לחסדי הרשויות, והשרים - דווקא אלה שנלחמים במתאזרחים אחרים, בטח בנסיבותיו - נתנו לו אותה בלי למצמץ.
וכשאמארה יקבל את היחס שרוצ'סטי או מתאזרחים אחרים קיבלו מהתקשורת, מהיריבים, מארגון הצברים טהורי הדם - נדבר.

ומה זה משנה שהוא לא עומד בחוק השבות? אתה מייצר כאן הבחנה מלאכותית כאילו ההחלטה להעניק לו אזרחות על סמך תרומה לחברה קשורה לכך שהוא יוכיח כוונה להשתקע בישראל, אבל זו כמובן הנפצה שלך, משום שזה כמובן לא קריטריון הכרחי שבלעדיו שר הפנים לא יכול הלעניק אזרחות על סמך תרומה לחברה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' פברואר 10, 2019 1:40 pm 
Junior

עמוס לב כתב:
כמעט כל השמות שזרקת פה קיבלו אזרחות על סמך חוק השבות. אמארה מקבל אזרחות על סמך תרומה למדינה או שקר כלשהו. אז כן, זה יחס מיוחד פר אקסלנס. השניים היחידים שקיבלו יחס מיוחד היו דיון תומאס וריצ'י האוול. המקרה של דיון תומאס היה מסריח בעיני, אבל גם הוא רק קיבל קיצור זמן ההמתנה. הוא היה נשוי 5 שנים לאזרחית ישראלית באותו זמן. ריצ'י האוול קיבל את היחס המיוחד בשל נבחרת ישראל ולא בגלל מועדון ספציפי או תרומה עמומה ומיוחדת.
ראי שעל הקיר כתב:
מעניין לך את קצה ציפורן אבל זה המצב החוקי, תרצה או לא תרצה. מי שעומד בחוק השבות לא צריך שום חסד מהרשויות ולא צריך להוכיח כלום מעבר לזה, אמארה כן. אם כבר ההשוואה שעשית לדילייני או גלבאן רק ממחיש את היחס המיוחד שהוא מקבל.
אפשר לפתוח את הדיון הזה שוב. אבל דשו בו מספיק כבר מיליון פעם.

אני בתור בן אדם לא מאמין אדוק, לא רואה שום ערך קדוש ב"חוק השבות". זה חרטה. יש אינספור פעילי BDS או השד יודע מה שהם יהודים מחוק השבות אבל עם 0 זיקה למדינה. סו פאקינג וואט. מסתובבים בארץ המון ילדים שנולדו בפונדקאות להורים גייז והם אם ישחקו כדורסל לא ייחשבו בחוק הרוסי. כמו שאמרתי אני לא רוצה לפתוח את הדיון הזה. חבל להרוס את האשכול, אפשר להקפיץ את האשכול של ועדת שרעבי אם זה מדגדג לך באצבעות. סתם הכנסתי את המשפט הקודם, רק כדי להבהיר לך שזה לא מעניין אותי, האג'נדה הפרטית שלי, אם מקבלים אזרחות על חוק השבות או על אם סבתא של יהשופט מכינה עלי גפן ממולאים לפרצוף ושר הפנים התלהב מזה.

הפואנטה היא שלי באופן אישי לא מזיז קצה הציפורן מיהו יהודי ע"פ חוק השבות ומיהו יהודי מאינספור מניעים אחרים. עבורי, אני מייצג את דעתי האישית בלבד ולא את דעת אוהדי הפועל ירושלים ברחבי תבל, זה אותה גברת בשינוי אדרת.

כבר אמרתי שאני מייצג רק את דעתי ולא את דעת כל מנויי הפועל ירושלים בארנה / כל לובש סוודר אדום ברחוב?

ואם גלבאן היה מתחיל להתפלל, לצום וללבוש ציציות ולבקש אזרחות אחרי 10 שנים בקבוצה טופ אירופאית עם רקורד מרשים מאחוריו וחשיפה בינ"ל, אין לי ספק שכבר ממזמן היה מקבל אזרחות. וואו, כ"כ. בארץ הכדורגל הוא פי אלף יותר פופולורי, כבר ממזמן היה מקבל.

נערך לאחרונה על ידי אדום88 בתאריך א' פברואר 10, 2019 2:04 pm, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' פברואר 10, 2019 1:56 pm 
מנהל פורום

אני מאוד מסכים עם אדום88 ברוב הנקודות שלו בדיון
הייתי בעד אזרחות לאמרה גם אם הוא היה משחק במכבי תל אביב ומחר הייתה מתחילת סידרת גמר ביננו לבינם על האליפות, שכה אחיה
האיש קשר את עצמו ואת המוניטין שלו עם העם היהודי הרבה לפני שזה היה אמור להביא תועלת לו או להפועל ירושלים
הקשר שלו ליהודות, האופן שבו זה נבנה רמת המחוייבות שלו לעניין מרשימה מאוד
יש את לשון החוק ואת רוח החוק
לפי רוח החוק מגיעה לו אמאמא של האזרחות לפי לשון החוק לא
בדיוק בשביל מקרים כאלה נועדו אישורים חריגים של ראשי המערכת

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' פברואר 10, 2019 2:31 pm 
Hall of Famer

אדום88 כתב:
עמוס לב כתב:
כמעט כל השמות שזרקת פה קיבלו אזרחות על סמך חוק השבות. אמארה מקבל אזרחות על סמך תרומה למדינה או שקר כלשהו. אז כן, זה יחס מיוחד פר אקסלנס. השניים היחידים שקיבלו יחס מיוחד היו דיון תומאס וריצ'י האוול. המקרה של דיון תומאס היה מסריח בעיני, אבל גם הוא רק קיבל קיצור זמן ההמתנה. הוא היה נשוי 5 שנים לאזרחית ישראלית באותו זמן. ריצ'י האוול קיבל את היחס המיוחד בשל נבחרת ישראל ולא בגלל מועדון ספציפי או תרומה עמומה ומיוחדת.
ראי שעל הקיר כתב:
אפשר לפתוח את הדיון הזה שוב. אבל דשו בו מספיק כבר מיליון פעם.

אני בתור בן אדם לא מאמין אדוק, לא רואה שום ערך קדוש ב"חוק השבות". זה חרטה. יש אינספור פעילי BDS או השד יודע מה שהם יהודים מחוק השבות אבל עם 0 זיקה למדינה. סו פאקינג וואט. מסתובבים בארץ המון ילדים שנולדו בפונדקאות להורים גייז והם אם ישחקו כדורסל לא ייחשבו בחוק הרוסי. כמו שאמרתי אני לא רוצה לפתוח את הדיון הזה. חבל להרוס את האשכול, אפשר להקפיץ את האשכול של ועדת שרעבי אם זה מדגדג לך באצבעות. סתם הכנסתי את המשפט הקודם, רק כדי להבהיר לך שזה לא מעניין אותי, האג'נדה הפרטית שלי, אם מקבלים אזרחות על חוק השבות או על אם סבתא של יהשופט מכינה עלי גפן ממולאים לפרצוף ושר הפנים התלהב מזה.

הפואנטה היא שלי באופן אישי לא מזיז קצה הציפורן מיהו יהודי ע"פ חוק השבות ומיהו יהודי מאינספור מניעים אחרים. עבורי, אני מייצג את דעתי האישית בלבד ולא את דעת אוהדי הפועל ירושלים ברחבי תבל, זה אותה גברת בשינוי אדרת.

כבר אמרתי שאני מייצג רק את דעתי ולא את דעת כל מנויי הפועל ירושלים בארנה / כל לובש סוודר אדום ברחוב?

ואם גלבאן היה מתחיל להתפלל, לצום וללבוש ציציות ולבקש אזרחות אחרי 10 שנים בקבוצה טופ אירופאית עם רקורד מרשים מאחוריו וחשיפה בינ"ל, אין לי ספק שכבר ממזמן היה מקבל אזרחות. וואו, כ"כ. בארץ הכדורגל הוא פי אלף יותר פופולורי, כבר ממזמן היה מקבל.

דעתך האישית היא נחמדה וחשובה, אבל זה לא הנימוקים שאתה נותן. אתה כותב שאמרה לא מקבל יחס מיוחד. אז במקרה הזה, למרות שאתה חושב שחוק השבות הוא לא רלוונטי, הדעה שלך היא לא רלוונטית, כי המדינה, שהיא אמנם אפסית לעומת דעתך, כן מתחשבת בחוק השבות וכן נותנת אזרחות על פיו ועוד קריטריונים קשיחים. לעומת זאת אמרה מקבל אזרחות על סמך רצונו הטוב של שר הפנים. אתה חושב שזה לא יחס מיוחד? כאילו אתה אמיתי?

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' פברואר 10, 2019 2:33 pm 
Hall of Famer

עמוס לב כתב:
אדום88 כתב:
ראי שעל הקיר כתב:

הדבר היחידי ששונה פה זה הבאז התקשורתי שנוצר בגלל העבר המפואר של אמארה סטודמאייר שכנראה אי אפשר להשוות לאף אמריקאי אחר שביקש להתאזרח בעבר (האם זה מהווה פקטור כלשהו? ברור שלא. אבל עבור העיתונאים זה זהב טהור)

1. כמעט כל השמות שזרקת פה קיבלו אזרחות על סמך חוק השבות. אמארה מקבל אזרחות על סמך תרומה למדינה או שקר כלשהו. אז כן, זה יחס מיוחד פר אקסלנס. השניים היחידים שקיבלו יחס מיוחד היו דיון תומאס וריצ'י האוול. המקרה של דיון תומאס היה מסריח בעיני, אבל גם הוא רק קיבל קיצור זמן ההמתנה. הוא היה נשוי 5 שנים לאזרחית ישראלית באותו זמן. ריצ'י האוול קיבל את היחס המיוחד בשל נבחרת ישראל ולא בגלל מועדון ספציפי או תרומה עמומה ומיוחדת.

היו כמה שהיו בהליך מדורג לקבלת אזרחות ע"ס נישואין שהפז"מ קוצר: דיון תומאס שהיה ב-2003 נשוי 5 שנים לישראלית אך הם לא גרו כאן באופן רציף בשנים הללו (במאמר מוסגר, נדמה לי שהם יחד עד היום..).
על האוול דובר כאן. שם זה היה מיד לאחר הנישואים.
ג'יימי ארנולד התחתן עם ישראלית ב-2003 (אחרי שהחלו להיות יחד ב-1998). קיבל קיצור פז"ם להליך המדורג וקיבל האזרחות ב-2006.
דיאור פישר קיבל קיצור פז"מ.

ייתכן והיו עוד, כרגע לא זכור לי. צריך לבדוק.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' פברואר 10, 2019 2:36 pm 
Junior

עמוס ידידי, הדיון שלנו מגיע למבוי הסתום בגלל החשיבות הרבה שאתה מעניק למי שיהודי מתוקף חוק השבות לעומת החשיבות שאני מעניק לזה, לכן אני לא רואה טעם לטחון מים בנושא הזה, הכל בסדר, לא חייבים להסכים, כמו בכל נושא בארצנו הקטנה אך מפוצצת חילוקי דעות והשקפות.

ולהגיד שאמארה מקבל אזרחות בגלל רצון טוב של דרעי זה איך נגיד בצורה עדינה, עיוות של המציאות, ואיך נגיד בצורה יותר חריפה, בולשיט של אוהד מכבי מתוסכל. הקבוצה שלך חייבת כל כך הרבה למשרד הפנים...אז בפעם אחת רשויות הפנים לא בצד שלכם אלא בצד של היריבה, תנשום.

אריה דרעי הוא חתיכת אידיוט מושחת ומקומו בכלא ואני מקווה שהוא גם ייכנס לשם בחזרה. אבל לא בזכותו אמארה יקבל אזרחות, אם יקבל.

אהבתי את קואליציית חולון-מכבי (ראיתם? פירגנתי. לא רשמתי מכבי-חולון, כי אז צפוי מידי) שהעניין הזה עורר, אני מציע לכם לשתף פעולה עוד בהמשך, שני הקהלים באותו הצבע, זו כבר התחלה טובה.

אני קורא לרשויות-
אם הוא כבר לא מקבל אזרחות לגביע, אז הלוואי שימתינו עד חודש יוני. יהיה מבאס אם לא נמשיך בכל ההודעות המהממות הנולדות באשכול הזה, שלצערי ייפסקו אחרי שיהושפט יקבל אזרחות. תנו לנו עוד!

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' פברואר 10, 2019 2:44 pm 
Hall of Famer

הדיון שלנו מגיע למבוי סתום בגלל החשיבות הרבה שאתה מעניק לדעתך לעומת החשיבות שהמדינה מעניקה לדעתך(אפס) והחשיבות מצד שני שהמדינה נותנת לחוק השבות. אין פה עניין של הסכמה - אתה טוען שאמרה לא מקבל יחס מיוחד, כי לדעתך חוק השבות לא רלוונטי. זאת טענה שאני מוצא אותה כמאד מגוחכת. ולכן באמת אנחנו טוחנים מים בנושא.

ולמה להגיד שאמרה מקבל אזרחות בגלל רצון טוב של דרעי זה עיוות של המציאות? האזרחות של אמרה היא בתהליך מיוחד באישור של דרעי. לא היה רוצה, לא היה נותן. איפה העיוות בדיוק? איזה קריטריונים קשיחים למעט רצון טוב מנחים את דרעי?

ולגבי בולשיט של אוהד מכבי מתוסכל, זאת אמירה שבערך ברמה של כל ההודעה ודי מסכמת בצורה מדוייקת את ההודעה הזאת.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' פברואר 10, 2019 2:52 pm 
Junior

מצד אחד אתה מייחס חשיבות בל יתוארת לחוק השבות ולכיצד השיטה האנכרוניסטית הזו מגדירה מי יהודי, אבל מצד שני ממעיט בערכם של פסיקות משרד הפנים, או פשוט מוסיף להם תיאורי עלבון כמו "זה בגלל רצון טוב של שר הפנים".

אז אם אתה חסיד כל כך נלהב של משרד הפנים הישראלי והדרך שהוא מייצג, לך אם זה עד הסוף, זה כל מבוקשי.

אני טוען שחוק השבות או לא חוק השבות, זה ממש אבל ממש לא משנה, וצריך לעשות "סדר פסח" בנושא המתאזרחים בכדורסל שלנו, בכל הקבוצות, כולל אלה עם 3 מתאזרחים (כמו חולון בשנה שעברה לדוג או מכבי השנה), וכבר כתבתי את זה לא פעם.

בשנים האחרונות יש נהירת מתאזרחים לליגה וצריך למתן את זה. אמארה סטודמאייר יחגוג בקרוב 37, אני לא מדבר עליו, אלא על בעיה רחבה ועמוקה יותר, אבל אנחנו כבר גולשים לדיונים שעלו באשכול "ועדת שרעבי".

נערך לאחרונה על ידי אדום88 בתאריך א' פברואר 10, 2019 3:01 pm, נערך 2 פעמים בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' פברואר 10, 2019 2:57 pm 
Hall of Famer

אדום, אני חושש שהתבלבלת קצת: אריה דרעי אכן מושחת ובושה וחרפה שהוא בחיים הפוליטיים אבל כרגע הוא היחידי שהמפתח לאזרחות של אמארה נמצא בידיו (אלא אם אמארה יביא מסמכי גיור שמבטלים את הצורך במתן אזרחות לפי שיקול דעתו של שר הפנים לאדם שאינו עומד בתנאי ההתאזרחות בישראל).
דרעי הוא למעשה האדם היחיד במדינת ישראל שיכול לחתום לאמארה על אזרחות, מכיוון שהוא לא עומד בתנאי ההתאזרחות לפי החוקים הרגילים של המדינה (אפשר לא לאהוב אותם וזה לגיטימי , אבל אלו החוקים בימינו).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' פברואר 10, 2019 3:06 pm 
Junior

oren_80 כתב:
אדום, אני חושש שהתבלבלת קצת: אריה דרעי אכן מושחת ובושה וחרפה שהוא בחיים הפוליטיים אבל כרגע הוא היחידי שהמפתח לאזרחות של אמארה נמצא בידיו (אלא אם אמארה יביא מסמכי גיור שמבטלים את הצורך במתן אזרחות לפי שיקול דעתו של שר הפנים לאדם שאינו עומד בתנאי ההתאזרחות בישראל).
דרעי הוא למעשה האדם היחיד במדינת ישראל שיכול לחתום לאמארה על אזרחות, מכיוון שהוא לא עומד בתנאי ההתאזרחות לפי החוקים הרגילים של המדינה (אפשר לא לאהוב אותם וזה לגיטימי , אבל אלו החוקים בימינו).

אין לי בעיה אם אתם רוצים ש'אודה' שבסופו של דבר מי שחותם בעט שחור על המסמכים הסופיים זה שר הפנים, בסדר גמור, אבל להציג שמדובר ב"הצגת יחיד" זה קשקוש גמור. מעורבים בזה עוד שלל גורמים, יועצים, עורכי דין, רבנים (שגם הם אני מניח מושחתים עם וילות בספסופה), עובדי משרד הפנים, והשד יודע מה.

שר הפנים הוא לא קיסר בסופו של יום ואני לא מסכים עם אופן הרמיזה שזה פרויקט אישי שלו - "המירוץ לאיזרוח שמש העמים", או כל צורת ניסוח שממנה משתמע מסר שכזה.

לא מזמן כבוד השר העניק אזרחות ישראלית ולציידת הנאצים ביאטה קלרספלד. חוץ מזה שהוא הצטלם עמה בכל חור ולכל אתר או עיתון עבור העלאת מניות אישיות, אני לא חושב שרק הוא באופן אישי התגייס עבור זה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' פברואר 10, 2019 3:10 pm 
Hall of Famer

זה לא משנה ממש.
מי שבסופו של דבר מחליט וקובע זה שר הפנים. וודאי שהוא מקבל חוו"ד, חומרים וכו'. כמו כל החלטה בערך במדינה מתוקנת.
אבל ההחלטה הסופית? שלו ורק שלו.

אז חבוב, תקווה שמכלוף ייאשר אחרת אמארה נשאר זר.
:)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' פברואר 10, 2019 3:11 pm 
Junior

oren_80 כתב:
אז חבוב, תקווה שמכלוף ייאשר אחרת אמארה נשאר זר.
תתפלל* שר פנים חרדי, מה יעזור לי לקוות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' פברואר 10, 2019 3:34 pm 
Hall of Famer

מנחם כתב:
ראי שעל הקיר כתב:

ומה זה משנה שהוא לא עומד בחוק השבות? אתה מייצר כאן הבחנה מלאכותית כאילו ההחלטה להעניק לו אזרחות על סמך תרומה לחברה קשורה לכך שהוא יוכיח כוונה להשתקע בישראל, אבל זו כמובן הנפצה שלך, משום שזה כמובן לא קריטריון הכרחי שבלעדיו שר הפנים לא יכול הלעניק אזרחות על סמך תרומה לחברה.

מה זה משנה? כי אלה חוקי האזרחות במדינת ישראל, גם אם תגיד שזה לא מעניין אותך עד שתהייה כחול בפרצוף. זכאי חוק השבות לא צריכים טובות מדרעי. אמארה כן, והוא מקבל אותן ביד רחבה.
ואת ה"הוכחה להשקעות בארץ" לא אני קישרתי לעניין. קשרו אותה מירי רגב ואריה דרעי שציינו את זה כנימוק משמעותי לכך שהם לא רק ממליצים לתת לו אזרחות, אלא גם להכיר בו כצבר לפי המלצות וועדת שרעבי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' פברואר 10, 2019 3:57 pm 
Hall of Famer

בדיוק. אתה לוקח עניין עובדתי - לפי המדינה אמרה לא עומד בחוקי קבלת אזרחות, לכן הוא מקבל את האזרחות בתהליך מיוחד, על ידי חתימה של שר הפנים והופך אותו למעין דיון הלכתי ורעיוני מה טוב ומה רע. אין פה דעות, יש פה עובדות.
מעבר לכך, אני לא אומר שירושלים היא הקבוצה של המדינה, או אפילו לא מתווכח אם זה בסדר שאמרה מקבל אזרחות או לא, אלא רק העובדה שאתה מסרב לקבל שזה לא הליך רגיל, אלא מיוחד.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 513 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 21  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו 17 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: