סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ג' ספטמבר 24, 2024 12:10 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 84 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ג' פברואר 12, 2019 12:17 am 
Junior

בלוג: הצג בלוג (0)
uriel17 כתב:
הצגה
חבל שנקלקל הכל ביום חמישי מול ראשון

אין סיכוי ידידי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' פברואר 12, 2019 12:24 am 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (6)
אל תהרוס לו. הוא איבד את כושר הניחוס לאחרונה, אז הוא לוקח מקרה קל כדי לצבור בטחון מחודש ביכולותיו.

ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את קרתגו ולבטל את חץ הפוזשן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' פברואר 12, 2019 12:24 am 
Sophomore

היה צפוי, חבל אבל שנגמר בצורה כזאת. קטש עשה בית ספר לשמיר בכל אספקט.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' פברואר 12, 2019 12:27 am 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (6)
ירושלים בכלל הגיעה לשבוע הבגיע הזה במצב שמזכיר את מכבי של פיינל פור הליגה.
משחק מוקש בחצי הגמר שהיא מחסלת בקלות. עלייה לגמר נגד קבוצה שכבר עשתה לה בלגנים במפעל אחר.
אני חושב שזה גם ייגמר אותו דבר.

ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את קרתגו ולבטל את חץ הפוזשן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' פברואר 12, 2019 12:30 am 
Senior

אבימאל כתב:
התוקף של קליין, הרביעית של פניני, עבירות משנות משחק שלא היו ולא נבראו.

של פניני הייתה גם הייתה. של קליין אולי יכלו להחליק לו, אבל הוא לגמרי תפס ומשך את היד של ברטימור.

בכל מקרה, שימוש ביד רחבה מאוד במושג 'משנות משחק'.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' פברואר 12, 2019 12:47 am 
Hall of Famer

מדהים לראות ששני הסקוררים האדירים של הערב, בראון ופלדין שחקו 21 דקות בסך הכל (כ"א).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' פברואר 12, 2019 12:56 am 
Junior

היה ערב מאוד נחמד בארנה בסך הכל. כדורסל לא רע, אווירה חמה, טראש טוק והטובים מנצחים באופן מאוד משכנע. גיא פניני הוא חתיכת תופעה. ניסה לריב בערך עם כל העולם ולגמרי הוציא את עצמו מהמשחק ברגע שהמשחק התחיל ללכת לכיוון של הפועל. היית מצפה מבנאדם שראה הכל שיראה איזשהו ניסיון לשלוט בעצמו אבל כלום. אני באמת חושב שיש לו איזשהי הפרעה התנהגותית.

בהפועל בראון, פלדין ותומאס היו דומיננטיים והשאר נתנו משחק סולידי וחזק. לתומאס יש דקות מפחידות שבהן הוא פשוט משתלט על המשחק לבד. הלוואי שקטש יתחיל לחשוב על האופציה שאולי ג׳ייקובן בראון הוא שחקן כדורסל יותר טוב מתמיר בלאט.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' פברואר 12, 2019 1:05 am 
Hall of Famer

בערב שבו ליאור משחק 15 דקות, בחלקן הוא נראה לגמרי אבוד על המגרש, אתה מבין עד כמה חשוב לחכות עם האזרחות של אמארה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' פברואר 12, 2019 1:17 am 
Junior

לא הייתי מגדיר את המשחק כנוק אאוט של קטש לשמיר. ההבדל העיקרי בין הקבוצות היה באחוזי הקליעה לשתיים ובאיבודי הכדור וזה קשור חלקית לתכנית ההגנתית של הפועל, אבל גם לכך שבחולון אף שחקן לא התעלה או אפילו הציג את היכולת הרגילה שלו. אני גם חייב להגיד שלפעמים אני לא מבין את ההתעקשות של קטש לעשות חילופים כל הזמן. פלדין ובראון למשל היו מצויינים היום ולא ברור לי למה הם לא קבלו יותר דקות. היום זה לא ממש פגע בהפועל, אבל במקרים אחרים כן.
וחוץ מזה. רק לי יש תחושה שוולדן כל הזמן מחפש להוציא את העבירות וממש נדחף על השחקן ששומר אותו?

והכי כיף ששברנו לפניני את הרצף בגביע. אחרי התחלת משחק טובה, הוא די איבד את זה והחטיא המון זריקות פנויות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' פברואר 12, 2019 1:17 am 
Junior

אני לא מחובבי אליהו, אבל היום הוא היה בסדר גמור ונתן יופי של הגנה. צריך לציין שדן שמיר ניהל את המשחק של חולון בצורה איומה, לעומת קטש שניהל כמעט מושלם. מסכן קורי וולדן, היה כל כך עייף בסוף המשחק שהכדורים שזרק בקושי הגיעו לסל, לא מצליח להבין למה שמיר הכניס את הרוש רק לאחר החמישית של קליין ומדוע לא השתמש בהובר על מנת לתת מנוחה לוולדן, שהייתה משאירה אותו במצב צצבירה שהיה מאפשר לו לדפוק שלוש שלשות רצופות ולהחזיר את חולון למשחק.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' פברואר 12, 2019 1:25 am 
Freshman

האמת. באתי עם 0 ציפיות ולא הופתעתי בכלל.

אני יכול להיות גאה בעצמי שכבר מהמחזור הראשון טענתי שדקוואן ג'ונס צריך לעוף הביתה. והנה, מי שהיה אמור להיות הזר המוביל מסיים משחק עם 0 אסיסטים שהוא סוחט עבירה אחת.
הכוכב השני היה אמור להיות וויאט. במקומו הגיע שחקן שמיד שחתם הכרזתי שמדובר בהחתמה מזעזעת. גם כאן צדקתי בגדול. ריינולדס זה אחת ההחתמות הגרועות בתולדות הפועל חולון.

וששני הזרים שהיו אמורים להיות מובילים נותנים תפוקה שהיא 0 בריבוע, הקבוצה הזו לא יכולה להגיע לשום מקום.

שלמה אייזיק יצטרך לשבת בימים הקרובים ולהחליט מה הוא רוצה מעצמו. לדעתי, בראש ובראשונה סקוטי ריינולדס צריך לעוף הביתה וזה נראה לי ברור לכולם. עצוב שדן שמיר הטיפש הביא אותו מלכתחילה.

לאחר מכן, כדאי מאוד לרחרח בכיוון של ג'ו אלכסנדר ואם לא לפחות נמרוד לוי כי טי ג'יי קליין איבד את זה לגמרי.

וכמובן. דקוואן ג'ונס. אי אפשר שלא להיזכר בחצי גמר הפיינל פור בשנה שעברה. ירושלים הגיעו במומנטום, אנחנו הזענו מול אילת. ואז ג'ורדן המילטון ריסק אותם במחצית ראשונה של 20 נקודות. איפה הוא ואיפה הבדיחה שנקראת דקוואן ג'ונס.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' פברואר 12, 2019 1:29 am 
Hall of Famer

פעם שנייה שהפועל מחסלת את וולדן, ולחולון אין תשובה. האקס פקטור היום זה יוגב אוחיון עם הגנה מעולה.

גם כלפי השופטים היו לחולון טענות רבות. הקבוצה מתכוונת להגיש מכתב רשמי לאיגוד ובו פירוט הטענות שלהם כלפי צוות השיפוט, בעיקר בדקות הסיום. "אנחנו שלטנו לאורך כל המשחק, איך פתאום בשתי הדקות האחרונות הם רצו 0:9, אם לא בעזרת השופטים?"' תהו במועדון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' פברואר 12, 2019 1:31 am 
Junior

ההשפעה של וולדן אכן דרמטית וברגע שהוא לא טוב מספיק קשה מאוד לחולון להגיע לסקור גבוה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' פברואר 12, 2019 1:41 am 
Junior

גם עמית שמחון לא היה טוב היום בצד החולוני

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' פברואר 12, 2019 1:45 am 
Freshman

עופר האדום כתב:
פעם שנייה שהפועל מחסלת את וולדן, ולחולון אין תשובה. האקס פקטור היום זה יוגב אוחיון עם הגנה מעולה.

לא כזו חוכמה בהינתן שאין לנו כלום בקו האחורי חוץ מוולדן.
ותודה לדן שמיר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' פברואר 12, 2019 1:46 am 
Junior

אדום88 כתב:
גם עמית שמחון לא היה טוב היום בצד החולוני

מי כן היה טוב אצל חולון?

וממש כיף לראות שוב את תומאס וגם את בלאט (למרות שהיום היה פחות טוב) מראים לאוהדי חולון שאולי לא היה כדאי להפטר מהם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' פברואר 12, 2019 2:07 am 
Hall of Famer

עמית שמחון מחורבן כל העונה. אכזבת העונה.

גם כלפי השופטים היו לחולון טענות רבות. הקבוצה מתכוונת להגיש מכתב רשמי לאיגוד ובו פירוט הטענות שלהם כלפי צוות השיפוט, בעיקר בדקות הסיום. "אנחנו שלטנו לאורך כל המשחק, איך פתאום בשתי הדקות האחרונות הם רצו 0:9, אם לא בעזרת השופטים?"' תהו במועדון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' פברואר 12, 2019 9:38 am 
Junior

אז כדי לעשות את הדברים ליותר נחמדים, חולון כמובן בבכי הרגיל על השופטים. פניני בינתיים חוזר למשבצת הילד הסוטה האהובה עליו כל כך. אייזיק, מצידו, קובע שלקלל את פניני זה מחליא ולזרוק חפצים על שחקנים זה ״לא לעניין״ ואת פניני הוא ישכנע לעזוב את הנבחרת, כי אוהדי הפועל מקללים אותו. הגיוני בסך בכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' פברואר 12, 2019 10:18 am 
Junior

א. מה קשר לנבחרת? כי קטש המאמן שלה?

ב. הצביעות חוגגת! אני לא מבין מה הוא מיתמם. גם הקהל שלו מומחה בלעשות את המוות לשחקני יריב עד לכדי זה שהם נזקקים לערוך את הטיים אאוט בפרקט במקום הספסל או להביא אנשי אבטחה מטעמם. אוהדי הפועל הצליחו במשימה הפעם.

ג. פעם הבאה תדאג שהצבא הסגול לא יהיה בנחיתות מספרית כל כך בוטה (6000 אדומים, היי) ואולי יוכלו להחזיר פייט לקריאת נגד פניני. ליצן. אבל בעיקר צבוע. רק לאוהדי חולון מותר לקלל שחקנים ולעשות להם את המוות. במקום לירות לכל עבר תן לאולטראס שלכם 10,000 שקל על מנת שיתנו אותה תצוגת קהל כפי שאנחנו נתנו אתמול. זה מעשה יותר פרקטי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' פברואר 12, 2019 10:46 am 
Sophomore

ואף מילה על הנהמות הגזעניות לבראון בזמן שעמד וזרק עונשין, או על הקללות לאמרה בהפסקה שכמעט התפתחו לעימות פיזי(כן, גם שם קריאות גזעניות), המכות עם השוטרים וכמובן זריקת החפצים. תצוגת אימים של קהל שבא לגנוב את ההצגה אחרי שהבין שהקבוצה שלו מחורבנת.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' פברואר 12, 2019 10:56 am 
Senior

תהיתי אם אני שומע נכון בקטע עם הנהמות לבראון.
כמה דוחה אתה צריך להיות בשביל לעשות דבר כזה? באמת לא אכפת לי איזה קבוצה אתה אוהד, מי שנוהם לשחקן צריך להיות מורחק מהמגרשים לכל החיים וחבל מאוד שלא יעשו עם זה בטח שום דבר.

בנושא אחר - הדבר הכי הזוי הוא שעכשיו כשנקבעו העולות לגמר, י ברור שאדם אריאל הולך להיות הmvp של הגמר. מי היה מאמין.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' פברואר 12, 2019 11:19 am 
Sophomore

הנהמות היו דוחות, ולצערי זו תופעה שלא מצליחה להיעלם לגמרי, אם כי היא הולכת ופוחתת.
אישית יכול להגיד שהשתקתי אידיוט אחד שעשה את זה לידי, וראיתי עוד כמה שפעלו בצורה דומה אז אולי יש קצת תקווה.
למרות ששוב, לא מדובר במעשה שנובע מגזענות, אלא בעיקר מטמטום...

מי זרק את הבקבוק והגרעינים עוד יותר אידיוט ואני ממש מקווה שיתפסו אותו והוא יורחק מהמגרשים לכמה שנים טובות.

אבל בואו לא ניתמם.
מה שעשו לפניני לא הרבה יותר טוב. ואני לא מדבר רק על קריאות המוות, שזה עוד מבחינתי איכשהו על הגבול, אלא על היריקות וזריקת החפצים לעברו (שהיו גם היו) מאחורי הספסל של חולון.

לגבי המשחק עצמו, אין יותר מדי מה לעשות.
ירושליים הרבה יותר מוכשרת ועמוקה.
בארנה, כשגם וולדן וגם דקוואן לא מגיעים למשחק, וכן, גם השיפוט לא תרם יותר מדי... אין לנו מה למכור מול קבוצה ברמה הזאת.
נקווה שלראשון ילך טוב יותר...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' פברואר 12, 2019 11:33 am 
מנהל פורום

אכן היה לא מעט איכס של אוהדי הפועל ירושלים מאחורי הספסל של חולון
לא מבין מה הבעיה, מצלמות אבטחה, מזהים את הפרצוף ויאללה הביתה מאירועי ספורט, אני בטוח שהספורט שלנו יחיה בלעדיהם בשלום

לגבי השיפוט, באמת קשה להגיד משהו כשאתה ביציע ואין את הלוקסוס של הילוכים חוזרים וזוויות במצלמה אבל לתחושה שלי היו הרבה עבירות גבוליות בעיקר תוקף שנשרקו לחובת חולון

הניצחון של הפועל היה נוצץ מלא בהייליטים מהמענגים שאני זוכר, אם עד עכשיו אוונס היה ברשימת הזרים שצריכים לעזוב בסוף העונה יחד עם בטלר ואולי בראון, עכשיו אני שוקל שנית את דעתי לא בגלל הדאנק כמו בגלל ההגנה, אבל וכאן בא האבל הגדול. חולון שיבשה לגמרי את מהלכי הפיק&רול הקטשיים. קרוב לאפס תפוקה מ plan A שלנו. ההליכה לריבאונד התקפה של חולון שיבשה (בהתחלה) את ה plan B שלנו
ואז באו השלשות מקילומטר של בראון ופלדין וסידרו לנו את החיים
משהו כמו 25 נק' ממקור לא אמין בעליל
לא הייתי לוקח את זה כחלק מתוכנית משחק ליום חמישי את מה כן הייתי לוקח?
את ההגנה, כפרה עליה איזה הגנה ארטיק לימון מינימום

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' פברואר 12, 2019 11:35 am 
Junior

אין ספק שגם להפועל יש כמה וכמה אוהדים אהבלים ודוחים, אבל אני ישבתי משהו כמו 5 מטר מפניני ולא ראיתי שום יריקה או חפץ שנזרק לכיוון שלו.

באופן כללי, אם הגביע צריך ללכת לקהל הכי סימפטי אז ראשון היא חד משמעית מספר אחת מבין הארבע שעלו לחצי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' פברואר 12, 2019 1:00 pm 
Hall of Famer

בראון במשחק הכי טוב שלו העונה.פלדין עם עוד יום עבודה .תומאס עם 5 חסימות.יוגב שבחודשיים האחרונים חזר לעצמו אתמול במשחק הגנה מעולה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 84 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot], אוהד גליל, עמוס לב ו 30 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה