סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ג' ספטמבר 24, 2024 2:23 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 126 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5, 6
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: Re: גמר הגביע 2019
הודעהפורסם: ו' פברואר 15, 2019 7:14 pm 
Senior

בלוג: הצג בלוג (0)
נביא בעירו כתב:
stavs כתב:
אני עם אוריאל לגבי תומאס - הוא מציאה אדירה של הפועל ונראה כמו שחקן ענק לרמות שהפועל מתמודדת בהן העונה, אבל אני קצת סקפטי לגבי איך שזה ייתרגם ליורוליג.
הוא בסופו של דבר לגמרי אנדרסייזד ואני חושד שסגנון המשחק שלו לא ממש מתאים מול קווים קדמיים מגודלים.

הוא כן נראה אחד שיש לו אופי מצוין לגבוה רביעי נגיד בקבוצת יורוליג, ומשם אולי יפתיע אותי ויתקדם הלאה, אבל זה לא בריאן דנסטון נוסף, לצורך העניין.

מבחינת סייז הוא בדיוק ברייאנט דאנסטון. ממש כמו דאנסטון הוא שומר, חוסם וריבאונדר ברמה מאוד גבוהה. יש לו חוש שאי אפשר ללמד להיות במקום הנכון, בהגנה ובהתקפה. חצי מהגגות שהוא נותן הם חצי בעמידה. לא כמו דאנסטון הוא גם מוביל כדור, מוסר מצויין ונראה שגם על הקליעה שלו. בעיניי, מרגע שהצטרף הוא השחקן הכי חשוב של הפועל..

דאנסטון אתלט אדיר ולדעתי שוקל איזה 10 קילו יותר מתומאס.
שוב, תומאס מעולה בהפועל - באמת מציאה ושחקן שעושה הכול מהכול.
קבוצת יורוליג שתביא אותו להיות חלק מרוטציית הגבוהים לא תעשה טעות בעיני, אבל אני חושב שיהיה לו קשה לעשות מול פרונט-קורטים גדולים ופיזיים מה שהוא עושה השנה, בהרבה משחקים הוא קצת יראה חסר אונים, ואפילו נגד מכבי השנה ראינו שהנוכחות שלו בצבע הרבה פחות מאיימת.
יש סיכוי שהוא יצליח שם, אבל אני לא חושב שהוא יהפוך להיות שחקן מאוד משמעותי שבא משום מקום. דיון תומפסון זו השוואה סבירה לדעתי מבחינת חשיבות, הצלחה כשל דאנסטון נגיד קשה לי לחזות לו.

לכן, אני לא בטוח שהוא יקבל הצעות שיגרמו להפועל לקחת את הבייאאוט ולתת לו ללכת בעונה הבאה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 126 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5, 6

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: rony, עודד ל ו 11 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה