סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו א' ספטמבר 29, 2024 12:23 am

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 513 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 21  הבא
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: Re: אמארה במשרד הפנים
הודעהפורסם: ד' מרץ 13, 2019 10:14 am 
Junior

בלוג: הצג בלוג (0)
ראי שעל הקיר כתב:
כן, אני חושב שלזהות השרים (שניים, לא אחד) ולתקופה שבה משרד הספורט יוצא במלחמה נגד המתאזרחים יש משמעות גדולה. אתה יכול לקרוא לזה טורט או מה שתרצה, אבל להרים מהלך מול שר חרדי שהגיור האורתודוכסי המוכר הוא נר לרגליו ולרגלי הקהל שלו בתקופת בחירות, ומול שרת הספורט ומשרד הספורט דווקא עכשיו - ולקבל ממנה לא רק המלצה לאיזרוח, אלא המלצה להחריג אותו ולראות בו צבר לכל דבר - זה הרבה יותר גדול מלעשות מהלך מול שר ליברלי וחילוני כשאתה הולך לארח את אחד מאירועי הספורט הגדולים שהתארחו בישראל, ועם שחקן שכמדומני כבר היה נשוי שנים לישראלית. זה מהלך שלפני 3 שנים לא הייתם חולמים להרים, ומהלך שגם מכבי בשיא כוחה הייתה מתקשה בו לדעתי. זה מהלך עם אמירה רצינית מאד.
ואני דווקא כן מבין למה זה מפריע לכם - כי זה נורא לא רומנטי ומכביסטי. זה סתם מגוחך. יעבור לכם.

לגבי "השר הזה והשרה הזו", אתה סתם טועה. דרעי לא מזכיר במילה את היהדות בהקשר של אמארה ובטח שלא את הגיור שכבר עבר. הוא במפורש מדבר על העתיד ועל המדינה (״שחקן שרוצה לקשור את גורלו עם ישראל״). גם למירי רגב אכפת הרבה פחות מענייני מתאזרחים ממה שנדמה לך, להערכתי.

לגבי היחס של אוהדי הפועל לעניין האזרוח, אתה לגמרי מתפרץ פה לדלת פתוחה. יש אוהדי הפועל שמתנגדים לאזרוח של אמארה ואומרים שזה נורא מכביסטי וכו׳ וכו׳ ויש כאלה שלא אומרים את זה. יש כאלה שאומרים שאם מכבי היו עושים דבר כזה היינו בוכים על כמה שהם מושחתים וכו׳ (מה שנכון, אגב) ויש כאלה שלא, כי לאמארה יש ציציות וזה בכלל לא אותו דבר (מה שגם נכון, אגב), אבל מה הקשר בין כל זה לבין להחליף את מכבי בתור הקבוצה של המדינה?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מרץ 13, 2019 10:36 am 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (6)
ובכן, כי יש לי ויכוח איתך לגבי המשפט הראשון שלך.
מירי רגב באופן אישי לא מעניינת אותי, אבל היא לא בן אדם פרטי. היא שרת הספורט שהמשרד שלה הכריז מלחמה על מתאזרחים בכדורסל באשר הם. והנה דווקא תחתיה ובהנחייתה יוצאת המלצה לא רק לאזרח אלא גם לתת מעמד של צבר. וצריך להוסיף שאליה הצטרף גם שרעבי עצמו, ההוא שיצא אישית נגד המתאזרחים בכדורסל, ששלח גם הוא מכתב המלצה למשרד הפנים.
אריה דרעי לא מזכיר את יהדותו של אמארה אבל עצם זה שהוא נותן למישהו שלא גויר גיור אורתודוכסי מוכר אזרחות - זה כבר מספיק כשלעצמו. יש מספיק אנשים שקשרו את גורלם עם ישראל שדרעי לא ייתן להם בחיים אזרחות כי יהדותם מבחינתו לא סגורה ב-100% לפי הספר, וזה גם מה שהקהל שלו מצפה ממנו. והנה הוא עושה ההיפך במקרה האחד הזה.
לכן אני אומר שדווקא מול השרים והמשרדים האלה, ודווקא בתקופה הזו, מדובר במהלך של "קבוצה של מדינה". אני חושב שגם מכבי בשיא כוחה, כאמור, הייתה מתקשה בו.

ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את קרתגו ולבטל את חץ הפוזשן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מרץ 13, 2019 10:46 am 
Junior

סבבה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מרץ 13, 2019 11:15 am 
Junior

ראי, אתה שוכח ששמש העמים הודיע שישלם מיסים כמו כל אזרח ישראלי רגיל ולא ינצל את ההטבות המוקנות לאמריקנים שמקבלים אזרחות.

זה אחד הקלפים שגרמו למירי רקב ולהקתה לתמוך במהלך. לא צריך ללכת רחוק ולהעביר לנו את שרביט ה"הקבוצה של המדינה" שמכבי מחזיקה בו כבר עשרות שנים. צריך שיקרו עוד כמה דברים על מנת שנזכה לתואר הנכסף.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מרץ 13, 2019 11:17 am 
Hall of Famer

כלומר, הוא קנה את האזרחות הזו בכסף?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מרץ 13, 2019 11:22 am 
Junior

אורן כתב:
מרגיש כמו ריאיון ב"קלמן ליבסקינד" שהצד אשר מתראיין אומר לצמד השדרים איזהשהוא משפט, והם בכוח מנסים לנבור בקרביים של מוצא פיו כדי להוציא כותרת.

לא, הוא לא קנה את האזרחות שלו בכסף. אבל אני מאמין שההצהרה שלו לוותר על ההטבה שכל המתאזרחים האחרים נהנים ממנה (וברוך השם, יש לא מעט כאלה. אלא אם יש מתאזרח כלשהו שלא "רוכב על העגלה" - מוזמנים לתקן אותי בשמחה) סייעה לו, כמובן.

לא אמרתי שזה בא מהצד שלו בכלל. אני נותן את הפרספקטיבה של מירי רקב ולהקתה (שרעבי הוא חלק מלהקתה, ולא פעם הזכיר את נושא המיסוי. ולא צריך את שרעבי בשביל זה. זה ברור שזה היתרון שגלום בשכר שצריך לשלם למתאזרחים, ולכן יש כה הרבה כאלה. רק לאחרונה חתם מתאזרח 6 במספר אצל ב"ש, כבר חצי קבוצה, והיד עוד נטויה).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מרץ 13, 2019 11:25 am 
Hall of Famer

מה שאני אומר זה שאם זה נכון, זה לא גורם לעסק להיראות טוב יותר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מרץ 13, 2019 11:29 am 
Hall of Famer

אדום88 כתב:
אורן כתב:
מרגיש כמו ריאיון ב"קלמן ליבסקינד" שהצד אשר מתראיין אומר לצמד השדרים איזהשהוא משפט, והם בכוח מנסים לנבור בקרביים של מוצא פיו כדי להוציא כותרת.

לא, הוא לא קנה את האזרחות שלו בכסף. אבל אני מאמין שההצהרה שלו לוותר על ההטבה שכל המתאזרחים האחרים נהנים ממנה (וברוך השם, יש לא מעט כאלה. אלא אם יש מתאזרח כלשהו שלא "רוכב על העגלה" - מוזמנים לתקן אותי בשמחה) סייעה לו, כמובן.

לא אמרתי שזה בא מהצד שלו בכלל. אני נותן את הפרספקטיבה של מירי רקב ולהקתה (שרעבי הוא חלק מלהקתה, ולא פעם הזכיר את נושא המיסוי. ולא צריך את שרעבי בשביל זה. זה ברור שזה היתרון שגלום בשכר שצריך לשלם למתאזרחים, ולכן יש כה הרבה כאלה. רק לאחרונה חתם מתאזרח 6 במספר אצל ב"ש, כבר חצי קבוצה, והיד עוד נטויה).

תודה שהזמנת, כבר תיקנתי אותך כמה פעמים, לפחות על פי בדיקה שעשה אריה מליניאק על המתאזרחים של מכבי. זה לא מפריע לך להעלות שוב ושוב את הטענה הזו ולהזמין אנשים לתקן אותך...

ולגבי "מס של ישראלי רגיל" - יש לזה הגדרה רחבה מאד. ישראלי רגיל שהוא אזרח שנה ראשונה בישראל משלם מס מופחת אם נהוג כזה בארץ המוצא שלו, כחלק משנת הסתגלות. זו זכות שמעניק לו החוק, לא הופך אותו לפחות רגיל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מרץ 13, 2019 3:38 pm 
Sophomore

אני שמעתי באוזניי בראיון רדיו, את שרעבי אומר, שיש הקלות מס למתאזרחים לעומת ישראלים. ושזאת אחת הסיבות המרכזיות שהוועדה בראשותו המליצה להגביל את השיתוף של המתאזרחים כישראלים.
הוא גם אמר שם, שהויתור של אמארה על ההקלות הללו הוא בפירוש גורם מכריע בתמיכה של המשרד באיזרוחו.

אני לא יודע מי צודק, שרעבי או מליניאק. אבל אם מנכ"ל משרד הספורט שעמד בראש ועדה בנושא, טועה כזו טעות גסה בשידור, זה חתיכת פאדיחה מטורפת. אם מליניאק לא מדייק, אז נו, בא נאמר שזאת לא תהיה הפעם הראשונה.

אפשר להבין שאני נוטה יותר לומר שמליניאק הוא זה שטועה כאן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מרץ 13, 2019 3:54 pm 
Hall of Famer

איזה הבדל יש בין כדורסלן מתאזרח לבין "סתם" עולה חדש מארה"ב (או ממדינה אחרת עם מס נמוך מישראל) שהוא בעצם מתאזרח בכל מקצוע אחר, בהנחה שלא ויתר על אזרחותו? אם הייתה אפשרות כזו כל עולה חדש היה מנצל אותה לשארית חייו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מרץ 13, 2019 4:04 pm 
Junior

זה לא ספציפית כדורסלן מתאזרח אלא בכללי יש הבדל בין ספורטאים ואומנים מתאזרחים (השם המשפטי אם אינני טועה הוא בדרנים ציבוריים) לבין "סתם" עולה חדש מארה"ב בכל מה שקשור למיסוי, זה לא דבר חדש.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מרץ 13, 2019 4:20 pm 
Hall of Famer

הערב ב-5 הטקס הרישמי לקבלת האזרחות של יהושפט. הבכורה בליגה - יום שבת אצל החבר'ה מחולון.

גם כלפי השופטים היו לחולון טענות רבות. הקבוצה מתכוונת להגיש מכתב רשמי לאיגוד ובו פירוט הטענות שלהם כלפי צוות השיפוט, בעיקר בדקות הסיום. "אנחנו שלטנו לאורך כל המשחק, איך פתאום בשתי הדקות האחרונות הם רצו 0:9, אם לא בעזרת השופטים?"' תהו במועדון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מרץ 13, 2019 4:21 pm 
Hall of Famer

אדום88 כתב:
זה לא ספציפית כדורסלן מתאזרח אלא בכללי יש הבדל בין ספורטאים ואומנים מתאזרחים (השם המשפטי אם אינני טועה הוא בדרנים ציבוריים) לבין "סתם" עולה חדש מארה"ב בכל מה שקשור למיסוי, זה לא דבר חדש.

עד כמה שאני יודע הסעיף הזה לא תקף לאזרחים ישראלים אלא לזרים שאינם אזרחים ישראלים. אם הוא אזרח ישראלי שמרכז חייו בישראל, האמנה לא פוטרת אותו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מרץ 13, 2019 4:25 pm 
Hall of Famer

חוקי המיסים של מדינת ישראל אמנם מפורטים ועמוסים לעייפה, אבל גם נגישים לכל אחד בבמרחק שלוש הקלקות עכבר.
אני לא מצאתי שום מקור חוקי לפטור או הקלה כלשהן למתאזרחים מעבר לשנה הראשונה, במה שנוגע להכנסה שצומחת להם בארץ.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מרץ 13, 2019 4:50 pm 
Junior

מתאזרחים אמריקאים הנופלים בשכר של עד 400 דולר ליום (כלומר בערך 115000 דולר לעונה של 10 חודשים), לא משלמים מס בכלל בישראל, מכוח אמנת המס עם ארה"ב.

מעל זה (למשל, אמארה...) מתאזרחים אמריקים ישלמו מס בשיעור מקסימלי של 25% בלבד למשך תקופה של ארבע שנים (48 חודשים), וכן הם רשאים לנכות הוצאות שכירות ואש"ל כנגד הכנסתם בישראל.

אמארה כאמור יוותר על זה, בכל אופן כפי שהצהיר, לא דיברתי איתו על זה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מרץ 13, 2019 4:54 pm 
Hall of Famer

שוב, לדעתי אתה מתבלבל בין זרים שאינם אזרחים ישראלים (עליהם חלים הכללים שאמרת) לכאלה שהם אזרחים ישראלים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מרץ 13, 2019 5:04 pm 
Hall of Famer

מה שראי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מרץ 13, 2019 7:17 pm 
Hall of Famer

אמארה כישראלי יחד עם כריס ג'ונסון שיחזור לפרקט בעוד3 שבועות תהפוך את ירושלים לקבוצת ליגה הרבה יותר טובה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מרץ 13, 2019 9:00 pm 
Hall of Famer

אדום88 כתב:
מתאזרחים אמריקאים הנופלים בשכר של עד 400 דולר ליום (כלומר בערך 115000 דולר לעונה של 10 חודשים), לא משלמים מס בכלל בישראל, מכוח אמנת המס עם ארה"ב.
מעל זה (למשל, אמארה...) מתאזרחים אמריקים ישלמו מס בשיעור מקסימלי של 25% בלבד למשך תקופה של ארבע שנים (48 חודשים), וכן הם רשאים לנכות הוצאות שכירות ואש"ל כנגד הכנסתם בישראל.

זה בדיוק אחד לאחד מה שידוע לנו על זרים אמריקאים , וזה כבר "אומת נסיבתית" בכל מיני מקרים שזר לא המשיך לשנה חמישית/שישית עקב הקפיצה במיסוי , מה שכידוע לא בדיוק קורה בפועל עם מתאזרחים - והנה כבר ראיה נוספת שאלו ממש לא התקנות עבור מתאזרחים

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מרץ 13, 2019 11:32 pm 
Hall of Famer

בזמנו ב-103 אף.אם דיברו הבהמות על המתאזרחים וקופמן, אם אני זוכר נכון, אולי מישהו אחר, אמר שיש קומבינה עם המתאזרחים שהם אזרחים ישראליים ולמרות זאת משלמים מס מופחת בגלל שהם רשומים כאמריקאים, או משהו כזה. באחת מהתוכניות הבאות מליניאק אמר שהוא אכן בדק את הסוגיה, לגבי מכבי תל אביב והמתאזרחים במכבי משלמים מס בדיוק כמו כל ישראלי. בשנה הראשונה לאזרוח יש הטבת מס ואח"כ כמו כל אזרח ישראלי רגיל.

איכשהו, מהכורתי עם מליניאק וה"אהבה" שלו למכבי, אני די בטוח שאם הוא לא היה מקבל תשובה חד משמעית אז הוא לא היה עולה עם זה לרדיו על כך שבמכבי אין שום קומבינה.

לגבי שרעבי, בעיני כל האפשרויות קיימות. מינוי פוליטי של מירי רגב, אין לי מושג מה היתה הנגיעה שלו לנושא ומה מכרו לו בועדה וכמה הוא באמת בדק בעצמו.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מרץ 13, 2019 11:37 pm 
Hall of Famer

מי שאמר את זה אז היה רועי כהן. מליניאק סתר אותו בשידור והוא גימגם ולקח אחורה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מרץ 15, 2019 3:07 pm 
Junior

אלון עידן מ"הארץ":
למה שחקן כדורסל מיליונר כן, וילד בן 10 שנולד כאן ואמא שלו רוחצת קשישים לא?
למה יהושפט כן? כי הוא שחקן כדורסל טוב שיודע להטביע. והוא מפורסם. והוא שיחק ב-NBA. למה עזריאל ואלכסנדר ואנטון לא? כי הם סתם "עובדים זרים", בני אדם שהובאו לפה כדי לשרת את האדונים היהודים. ודרעי לא לבד: רוב חובבי הספורט יסכימו איתו.
https://www.haaretz.co.il/misc/smartpho ... -1.7022145

ציטוט:
יהושפט כן, אלכסנדר לא. יהושפט כן, עזריאל לא. יהושפט כן, תומר לא. יהושפט כן, אנטון לא.

יהושפט כן, כי הוא שחקן כדורסל טוב שיודע להטביע. כלומר, להניח כדור בצבע כתום בתוך טבעת. והוא מפורסם. והוא שיחק ב-NBA. אבל מה יודע לעשות אלכסנדר? ועזריאל? ותומר? ואנטון? שום דבר. פשוט שום דבר. סתם ילדים שלא מסוגלים להטביע ולא מפורסמים ולא שיחקו ב-NBA.

יופי יהושפט, הצלחת. קיבלת אזרחות, תעודת זהות, תוכל לשחק בליגה הישראלית, אולי גם בנבחרת. רק תדע לך שבזמן שאתה מתפייט על החיבור הרוחני שלך ליהדות, על זה שהציצית "מגנה עלינו ומאפשרת לי להמשיך לבנות את מערכת היחסים שלי עם אלוהים" - אלכסנדר נמצא פה לפניך. וגם עזריאל. וגם תומר. וגם אנטון. ולפני שמגיע לך לקבל תעודת זהות, מגיע להם. הרבה לפני.

אבל מה אכפת לך, אתה הרי כבר בשר מבשרנו. אותך אלכסנדר ועזריאל ותומר ואנטון לא מעניינים. למען האמת הם לא מעניינים את מרבית הישראלים, בטח לא את היהודים שביניהם. כי אלכסנדר ועזריאל ותומר ואנטון לא יהודים. ולא ישראלים. רק "ילדי עובדים זרים". נו, אלה שצריך להעיף מפה, לגרש, שחלילה טוהר הגזע לא יחולל.

הנה כי כן המשוואה הישראלית המעודכנת: שחקן כדורסל מיליונר, ככל הנראה עם סינדרום ירושלים מפותח, מקבל תעודת זהות ישראלית; ואילו ילד בן 10 בשם אלכסנדר, תלמיד כיתה ה' בבית הספר ביאליק-רוגוזין שנולד בישראל - לא מקבל. אפשר גם כך: סלב-על שמתוסכל מהעובדה שלא מאפשרים לו לשחק בליגה הישראלית ולכן מפעיל לחץ על השלטונות, מקבל אזרחות ישראלית; ואילו ילד בן 11 בשם עזריאל, תלמיד כיתה ו' שנולד בישראל, מועמד לגירוש מהארץ.

מתברר ששר הפנים אריה דרעי הגיע בכבודו ובעצמו לטקס הענקת תעודת הזהות של יהושפט. גבר, אה? בנימוקים להענקת האזרחות הוא התפייט: "תרומתו הספורטיבית של סטודמאייר אינה נתונה במחלוקת. מדובר באחד השחקנים הגדולים ששיחקו בישראל ושתרמו לספורט הישראלי. מדובר בשחקן כישרוני שרוצה לקשור את גורלו עם ישראל".

נו, לדרעי מאוד חשובה תרומתו הספורטיבית של יהושפט. אותו דרעי שאוטם את אוזניו לנימוקים אחרים של ילדים לא מפורסמים, אנונימיים, בעיקר לא יהודים, שאומרים לו כך: "אמא אמרה לי שאנחנו צריכים לעזוב ביום שלישי. מאז יש לי סיוטים בכל לילה. אני לא יודע לדבר טאגאלוג, רק עברית, ולא יודע כלום על הפיליפינים. אני ילד ישראלי, אני יודע את כל השירים והחגים. רק תתנו לי להישאר בבית שלי" (אלכסנדר).

נו, את מי זה מעניין. בטח לא את יהושפט שקיבל את התעודה שלו ואוטוטו מרחף עם הציצית מעל הכותל, דופק בדלת של הקדוש ברוך ועושה שבת עם אלוקים. מה לו ולאלכסנדר, או לעזריאל, או לתומר, או לאנטון. מי זה בכלל עזריאל למען השם? בסך הכל הילד הבכיין ההוא שמתלונן כל הזמן: "אני רוצה לשאול את ביבי מה הבעיה שנהיה פה, למי אני מפריע? אני לא רוצה לטוס לפיליפינים. מסוכן שם ואין שם אינטרנט טוב".

ומי זה בכלל אנטון? כולה ילד בן תשע, תלמיד כיתה ד' שנולד בארץ ולא מבין מה רוצים ממנו: "אנחנו נצטרך לטוס חזרה לפיליפינים כי אין לנו ויזה. אני אתגעגע לחברים ולבית הספר". ומי זה בכלל תומר? כולה ילד בן 11 שנולד בארץ ושתפסו את אמא שלו באמצע הרחוב ושלחו אותה לכלא והוא "דואג לה ואומר לה תמיד להיזהר. היא כבר היתה בכלא פעם. אני לא מבין למה לוקחים פיליפינים סתם מהרחוב".

אז תומר, תן לי להגיד לך למה לוקחים פיליפינים סתם מהרחוב: כי הם לא מפורסמים כמו יהושפט. כי הם לא יודעים להטביע כמו יהושפט. כי הם לא היו ב-NBA כמו יהושפט. כי מאחוריהם לא עומד מועדון גדול כמו הפועל ירושלים. כי הם סתם "עובדים זרים", בני אדם שהובאו לפה כדי לשרת את האדונים היהודים, כדי לטפל באבות הקשישים שלהם, לרחוץ אותם, לנקות אותם, להרים אותם למיטה, לשטוף להם את הבית, לעשות להם קניות, לבשל להם, ואז לעוף הביתה ולאפשר לחברות כוח אדם להביא משרתים חדשים ולגזור עליהם קופון.

תבין תומר, זאת ישראל שבה יהושפט גאה לקבל תעודת זהות. ישראל שמתכסה תחת ציצית שמגנה עליה מפני כל הרע שבעולם. ישראל שמעדיפה לתת אזרחות לאיש שיודע לשחק כדורסל מאשר לאנשים שעושים את העבודה השחורה שהיהודים לא מוכנים לעשות, אפילו שמדובר באמא ובאבא שלהם.

ודרעי לא לבד: רוב חובבי הספורט יסכימו איתו - יהושפט כן, ואלכסנדר לא; יהושפט כן, ועזריאל לא; יהושפט כן, ותומר לא; יהושפט כן, ואנטון לא. כי היי, אנחנו מדברים פה על כדורסל, על דברים חשובים, על "אוהב אותך כל חיי" וכל מיני שירים כאלה. אז יאללה, תפסיקו לבלבל את המוח עם השמאלנות הצבועה הזאת שלכם כי אנחנו הרי יודעים שתחת כל המלים היפות אתם בסך הכל רוצים להחריב את המדינה היהודית שלנו. אז בוא נלך מכאן יהושפט, תראה לי איך אתה מטביע.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מרץ 15, 2019 3:14 pm 
Hall of Famer

אגב, חייב לומר שאין לי שום בעיה עם העובדה שילדי עובדים זרים לא מקבלים כאן אזרחות. הם לא צריכים גם בעיניי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מרץ 15, 2019 8:17 pm 
מנהל פורום

אלון עידן הוא סמל לכותב שכותב ב"רוח" שמאלנית הומנית מבלי שיהיה לו מושג על התפיסת העולם שהוא כותב בשמה וגם לא בנשוא עליו הוא כותב כמו שמשתקף מהטקסט שטרחו והביאו לכאן

האיזרוח של יהושפט הוא אולי האיזרוח הכי מוצדק בתולדות המדינה גם הוא לא היה משחק בשום קבוצה אלא רוצה לחיות חלק משמעותי מחייו כאן

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מרץ 15, 2019 8:31 pm 
Hall of Famer

אכן. מאמר מפגר

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 513 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 21  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot], Google [Bot] ו 10 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: