סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ש' ספטמבר 28, 2024 8:30 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 587 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5 ... 24  הבא
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: Re: הפועל ירושלים 19/20
הודעהפורסם: ו' יוני 14, 2019 2:15 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (0)
מוכן לעשות מנוי לעונת 19/20 בארינה רק בשביל שיפסיקו הפרסומות לזה בערוץ הספורט

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 14, 2019 3:32 pm 
Sophomore

אורן כתב:
מסכים אתך לגבי טימור, אם כי לא רואה אותו נשאר בסיטואציה שנוצרה.
לגבי בראון, הוא פשוט השחקן האחד בקבוצה שיכול לעשות סל מכלום, ובריצה היפה לגביע ראית את זה. וכן, ההשוואה לדייסון לגיטימית ובעיני זו מחמאה לא מפוקפקת. פלדין שחקן עצום, אבל היכולת שלו לקחת כדור ולעשות סל, מחוץ למשחק הקבוצתי, לא מדהימה.

בכל קבוצה צריך כזה. חולון זכתה השנה באחד כזה שהוא גם הכוכב הבלתי מעורער ומתפקד מצויין גם בתוך משחק קבוצתי, למכבי יש את ווילבקין, שכמובן עושה זאת בכמה רמות מעל, אבל חסרונותיו ידועים, לראשון את לונג, אז בהפועל זה בראון. לא חושב שהוא איזה כוכב על, אבל את התפקיד הזה מילא יפה מאוד.

השאלה פה היא לא למה לתת לבראון דקות בהינתן שהוא כבר בקבוצה אלא האם אפשר להביא שחקן טוב יותר על אותה עמדה. בעצמך בדיוק הסברת שיהיה הרבה יותר טוב לקחת במקומו למשל את קורי וולדן וככה לקבל גם התקפה, גם הגנה וגם יותר משחק קבוצתי.

ד"א, חלק מהנזק שקטש עושה לקבוצה בהעדפה ההזויה לבלאט זה שמחפשים מה-PG הזר להיות גאנר מהספסל. כשבוחרים את ה- PG הזר הייתי לוקח כנקודת הנחה שזה ה-PG לחמישייה ולא בלאט ובכלל הייתי משקיע בעמדה הזאת חלק גדול מהכסף שנחסך על ליאור/בר/יוגב. תחשבו למשל על ג'ורדן תיאודור (בכסף שנחסך מכל אלו אפשר בקלות להביא אותו).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 15, 2019 2:25 am 
Sophomore

קורי וולדן , יוגב אוחיון
גימס פלדיין , גיקובן
זוסמן (מבינתי שכספי יחזור למכבי ויגרום לזוסמן לבקש שחרור) , ישראלי נוסף
גינת, תומס
זר , אמארה , צוברוביץ עם רשיון החזקת מגבת

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 15, 2019 10:08 pm 
Hall of Famer

גמליאל כתב:
אורן כתב:
מסכים אתך לגבי טימור, אם כי לא רואה אותו נשאר בסיטואציה שנוצרה.
לגבי בראון, הוא פשוט השחקן האחד בקבוצה שיכול לעשות סל מכלום, ובריצה היפה לגביע ראית את זה. וכן, ההשוואה לדייסון לגיטימית ובעיני זו מחמאה לא מפוקפקת. פלדין שחקן עצום, אבל היכולת שלו לקחת כדור ולעשות סל, מחוץ למשחק הקבוצתי, לא מדהימה.

בכל קבוצה צריך כזה. חולון זכתה השנה באחד כזה שהוא גם הכוכב הבלתי מעורער ומתפקד מצויין גם בתוך משחק קבוצתי, למכבי יש את ווילבקין, שכמובן עושה זאת בכמה רמות מעל, אבל חסרונותיו ידועים, לראשון את לונג, אז בהפועל זה בראון. לא חושב שהוא איזה כוכב על, אבל את התפקיד הזה מילא יפה מאוד.

השאלה פה היא לא למה לתת לבראון דקות בהינתן שהוא כבר בקבוצה אלא האם אפשר להביא שחקן טוב יותר על אותה עמדה. בעצמך בדיוק הסברת שיהיה הרבה יותר טוב לקחת במקומו למשל את קורי וולדן וככה לקבל גם התקפה, גם הגנה וגם יותר משחק קבוצתי.

ד"א, חלק מהנזק שקטש עושה לקבוצה בהעדפה ההזויה לבלאט זה שמחפשים מה-PG הזר להיות גאנר מהספסל. כשבוחרים את ה- PG הזר הייתי לוקח כנקודת הנחה שזה ה-PG לחמישייה ולא בלאט ובכלל הייתי משקיע בעמדה הזאת חלק גדול מהכסף שנחסך על ליאור/בר/יוגב. תחשבו למשל על ג'ורדן תיאודור (בכסף שנחסך מכל אלו אפשר בקלות להביא אותו).

בהצלחה עם להביא שחקן כמו וולדן בתור אינסטנט אופנס מהספסל. אתה רואה אותו משחק באופן קבוע יחד עם פלדין? אבל, כן, ברור שהקיבעון על בלאט זה המקור לחלק ניכר מהבעיות של הפועל העונה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 15, 2019 10:40 pm 
Sophomore

שמועות על פניות לאילת בנוגע לבריאנט.

https://www.newsnow.co.il/goto.php?id=5136192

אני לא בטוח שהוא תחליף טוב לבראון. אולי בתור מחליף מהספסל לפלדין, הוא יכול להתאים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 15, 2019 11:17 pm 
Hall of Famer

N.T.K כתב:
קורי וולדן , יוגב אוחיון
גימס פלדיין , גיקובן
זוסמן (מבינתי שכספי יחזור למכבי ויגרום לזוסמן לבקש שחרור) , ישראלי נוסף
גינת, תומס
זר , אמארה , צוברוביץ עם רשיון החזקת מגבת

מה עם החוק הלא כתוב שירושלים לא יכולה להחזיק ישראלי בעמדה מס' 3?
אז אתה מתפרע פה לגמרי...

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 15, 2019 11:20 pm 
Sophomore

אם וולדן ירצה לשחק בצ'מפיונס ליג הוא ישחק בחולון. ירושלים זו לא התקדמות מבחינתו. אל תעופו על עצמכם...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 15, 2019 11:21 pm 
Sophomore

וכסף? זה גם לא התקדמות בשבילו?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 15, 2019 11:27 pm 
Sophomore

יוניק כתב:
וכסף? זה גם לא התקדמות בשבילו?

לא רלוונטי. יקבל הצעות יותר טובות מקצועית וכספית. מעריך שאם כסף היה הבעיה היה נמצא המימון להשאיר אותו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 16, 2019 8:37 am 
Sophomore

אני משוכנע שאם וולדן יקבל הצעה מהפועל הוא ילך על זה גם אם תהיה הצעה מחולון על אותו סכום. זה לא עניין של איזה מפעל אלא לאן מכוונים במפעל הזה.

ד״א זה לא עניין של לעוף על עצמנו באותה מידה זה נכון כמעט לכל שחקן שלנו מול מכבי (כולל אפילו אמארה כמו שרואים).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 16, 2019 9:29 am 
Hall of Famer

ביזאד סופריאן כתב:
אם וולדן ירצה לשחק בצ'מפיונס ליג הוא ישחק בחולון. ירושלים זו לא התקדמות מבחינתו. אל תעופו על עצמכם...

כמו תמיר בלאט וטיישון תומאס ?

אגב , למה בעצם שחולון תשחק בצ'מפיונס? מי שאמור לשחק בצ'מפיונס זה ראשון והפועל , לא ?

גם כלפי השופטים היו לחולון טענות רבות. הקבוצה מתכוונת להגיש מכתב רשמי לאיגוד ובו פירוט הטענות שלהם כלפי צוות השיפוט, בעיקר בדקות הסיום. "אנחנו שלטנו לאורך כל המשחק, איך פתאום בשתי הדקות האחרונות הם רצו 0:9, אם לא בעזרת השופטים?"' תהו במועדון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 16, 2019 9:35 am 
Sophomore

עופר האדום כתב:
ביזאד סופריאן כתב:

אגב , למה בעצם שחולון תשחק בצ'מפיונס? מי שאמור לשחק בצ'מפיונס זה ראשון והפועל , לא ?

אתה חלש בזמן האחרון. את תמיר בלאט יכולנו להשאיר בקלות, לא רצינו לשלם לו את ה-25k אקסטרה. וטוב שכך. מאחל לו להישאר אצלכם עד סוף הקריירה. את טשון תומאס לא רצינו בכלל.

אמור זה שם של דג. בתור אוהד של קבוצה משוריינת אתה לא אמור להיכנס לזה בכלל. אגב, ראשון גם לא אמורה לשחק בצ'מפיונס. תבדוק.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 16, 2019 10:00 am 
Hall of Famer

ביזאד סופריאן כתב:
עופר האדום כתב:
ביזאד סופריאן כתב:

אתה חלש בזמן האחרון. את תמיר בלאט יכולנו להשאיר בקלות, לא רצינו לשלם לו את ה-25k אקסטרה. וטוב שכך. מאחל לו להישאר אצלכם עד סוף הקריירה. את טשון תומאס לא רצינו בכלל.

אמור זה שם של דג. בתור אוהד של קבוצה משוריינת אתה לא אמור להיכנס לזה בכלל. אגב, ראשון גם לא אמורה לשחק בצ'מפיונס. תבדוק.

דווקא לפי הבוס שלך לא נראה שהוא לא רצה את טיישון תומאס :

ציטוט:
"היחיד שהעזיבה שלו הפתיעה אותי ולא הבנתי את המהלך שעשה זה תומאס. אני לא מבין למה הוא לא דיבר איתנו לפני שעזב. אני לא מבין אותו. זה לא ברור לי עד היום. הייתה בינינו מערכת יחסים מצוינת. שאין לי עם שום שחקן. חוזרים אלינו שחקנים ששיחקו אצלנו בעבר, ואני מתכתב ברמה שבועית עם שחקנים שלנו מהעבר. יכול להיות שבישלו כאן משהו".

https://sports.walla.co.il/item/3176885

מה הקשר לקבוצה משוריינת? הצ'מפיונס לא אמור להיות ללא משוריינות? (או מספר זעום של משוריינות).

גם כלפי השופטים היו לחולון טענות רבות. הקבוצה מתכוונת להגיש מכתב רשמי לאיגוד ובו פירוט הטענות שלהם כלפי צוות השיפוט, בעיקר בדקות הסיום. "אנחנו שלטנו לאורך כל המשחק, איך פתאום בשתי הדקות האחרונות הם רצו 0:9, אם לא בעזרת השופטים?"' תהו במועדון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 16, 2019 10:16 am 
Junior

ביזאד סופריאן כתב:
מסכים בהחלט אבל אי אפשר להתכחש לעובדה שבהפועל יכולים להציע לו סכום כסף גבוה פי כמה וכמה. לא רק פי 2 אלא גם פי 3.

אתה טוען שזה לא פקטור משמעותי, אני טוען שזה כן ועוד איך. זה כמו שתגיד שאין הבדל בין לשחק במדי אנאדולו אפס לבין דרושפאקה. לכאורה 2 קבוצות שמשחקות במפעלים אירופאיים זהים ובאים מאותה הליגה.

אבל זה לא מדויק להגיד את זה..וסתם זרקתי דוגמה של 2 הטורקיות. כמובן אפשר להכניס ל'תבנית' כל שתי קבוצות. בכל אופן זה דיון סרק כי ממילא וולדן שווה לשחק בקבוצה בכירה יותר מאלה שבצ'מפיונס. אין לי ספק שזה יגיע בהמשך הקיץ.

ביזאד סופריאן כתב:
ראשון גם לא אמורה לשחק בצ'מפיונס. תבדוק.
בשביל מה להם ללכת להתבזות ביורוקאפ?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 16, 2019 1:02 pm 
Hall of Famer

אדום88 כתב:
ביזאד סופריאן כתב:
מסכים בהחלט אבל אי אפשר להתכחש לעובדה שבהפועל יכולים להציע לו סכום כסף גבוה פי כמה וכמה. לא רק פי 2 אלא גם פי 3.

אתה טוען שזה לא פקטור משמעותי, אני טוען שזה כן ועוד איך. זה כמו שתגיד שאין הבדל בין לשחק במדי אנאדולו אפס לבין דרושפאקה. לכאורה 2 קבוצות שמשחקות במפעלים אירופאיים זהים ובאים מאותה הליגה.

אבל זה לא מדויק להגיד את זה..וסתם זרקתי דוגמה של 2 הטורקיות. כמובן אפשר להכניס ל'תבנית' כל שתי קבוצות. בכל אופן זה דיון סרק כי ממילא וולדן שווה לשחק בקבוצה בכירה יותר מאלה שבצ'מפיונס. אין לי ספק שזה יגיע בהמשך הקיץ.

ביזאד סופריאן כתב:
ראשון גם לא אמורה לשחק בצ'מפיונס. תבדוק.
בשביל מה להם ללכת להתבזות ביורוקאפ?

אז שלא ינסו?!.אולי הם יפתיעו ביורוקאפ למה ישר לשלול.זה מועדון שמנסה להתקדם וזה צעד מבורך של ראשל'צ הם מתכוונים לשדרג את התקציב ליותר מ3 מיליון דולר בע ונה הבאה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 16, 2019 1:11 pm 
מנהל פורום

לטעמי היורוקאפ גדול על ראשון.
עדיף להם ליגת האלופות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 16, 2019 2:38 pm 
Sophomore

ביזאד סופריאן כתב:

אין ספק שמישהו פה עף על עצמו
אני לא חושב שאוהדי הפועל עפים על עצמם.
לפחות לא במקרה הזה
אני יודע שקשה לדעת שאתה פחות טוב מקבוצה שאתה שונא , אבל זה החיים.
אנחנו פחות טובים ממכבי וכל אחד שילך מאיתנו למכבי יעשה קפיצת מדרגה בקריירה
ואתם פחות מאיתנו ומי שבא ממכם אלינו , עולה מדרגה.

ואם לא היה לנו את סימונה המטומטם שוויתר , היית רואה שגם קליבורן משחק אצלינו (וזה שחקן שממש רציתם והוא כבר היה כמעט חתום פה )
בקיצור אם תכיר באמת , יהיה לך יותר קל להמשיך בלי להתעצבן מדברים שעלולים לקרות.

* נ.ב , כל מה שאמרתי פה על חולון , נכון גם להפועל ת"א שמשום מה עדיין בטוחים שיש להם מועדון ענק שכל אחד רוצה להיות חלק ממנו ובראש שלהם הם עדיין הקבוצה מספר 2 במדינה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 16, 2019 3:19 pm 
Sophomore

N.T.K כתב:
ביזאד סופריאן כתב:

אין ספק שמישהו פה עף על עצמו
אני לא חושב שאוהדי הפועל עפים על עצמם.
לפחות לא במקרה הזה
אני יודע שקשה לדעת שאתה פחות טוב מקבוצה שאתה שונא , אבל זה החיים.
אנחנו פחות טובים ממכבי וכל אחד שילך מאיתנו למכבי יעשה קפיצת מדרגה בקריירה
ואתם פחות מאיתנו ומי שבא ממכם אלינו , עולה מדרגה.

ואם לא היה לנו את סימונה המטומטם שוויתר , היית רואה שגם קליבורן משחק אצלינו (וזה שחקן שממש רציתם והוא כבר היה כמעט חתום פה )
בקיצור אם תכיר באמת , יהיה לך יותר קל להמשיך בלי להתעצבן מדברים שעלולים לקרות.

* נ.ב , כל מה שאמרתי פה על חולון , נכון גם להפועל ת"א שמשום מה עדיין בטוחים שיש להם מועדון ענק שכל אחד רוצה להיות חלק ממנו ובראש שלהם הם עדיין הקבוצה מספר 2 במדינה

אין מה להגיד. פיני גרשון קלע בול עם המפליצים באמבטיה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 16, 2019 3:35 pm 
Junior

נאלץ להסכים עם ביזאד, אפילו בעובדות האיש לא מדייק: מי שוויתר על קלייבורן היה גיא הראל(הוא אפילו הודה בזה, כמו שהודה השבוע שהוויתור על ג'ייק כהן, שכל בעל מוח הבין בזמן אמת, היה טעות), עוד לפני שסימונה היה באזור החיוג של הפועל. כרגע אין שום הבדל בין הפועל י-ם להפועל חולון וזה בגלל שחולון עלו מדרגה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 16, 2019 4:28 pm 
Hall of Famer

היה צפוי שביזאד יעלה את הפלוצים , אבל מה לעשות ש-NTK צודק......... ב-95 אחוזים מהמקרים , אם חולון והפועל ירצו את אותו שחקן , הוא ילך לירושלים. בדיוק כמו שאם מכבי והפועל ירצו אותו שחקן הוא יילך למכבי, ברוב המקרים. גם בארץ וגם בחו"ל הפועל היא קבוצה יותר גדולה מחולון, מה לעשות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 16, 2019 5:09 pm 
Junior

ברוב המקרים גם הפועל תציע לשחקן הזה יותר כסף ולכן הוא הוא ייבחר בה. זו הסיבה הבלעדית.

אם נניח תציע לשחקן 200 אלף דולר בחולון ו-200 אלף דולר להפועל, איזה ערך מוסף יש לו ללכת להפועל? התשובה: אין (אלא אם היינו משחקים ביורוליג או ביורוקאפ כמובן).

הבעיה היא שברוב המקרים, אם לא בכולם, לחולון אין יכולת להשוות את גובה השכר שבהפועל יכולים להציע לשחקנים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 16, 2019 5:33 pm 
Freshman

אדום88 כתב:
ברוב המקרים גם הפועל תציע לשחקן הזה יותר כסף ולכן הוא הוא ייבחר בה. זו הסיבה הבלעדית.

אם נניח תציע לשחקן 200 אלף דולר בחולון ו-200 אלף דולר להפועל, איזה ערך מוסף יש לו ללכת להפועל? התשובה: אין (אלא אם היינו משחקים ביורוליג או ביורוקאפ כמובן).

הבעיה היא שברוב המקרים, אם לא בכולם, לחולון אין יכולת להשוות את גובה השכר שבהפועל יכולים להציע לשחקנים.

מסכים עם האדום במדויק.
אעדכן מה האבחנה של הרופאים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 16, 2019 5:42 pm 
Junior

אכן, ההבדל הוא רק בכסף, אין שום יתרון להיות בהפועל ירושלים ולא בחולון מלבד סכומי הכסף.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 16, 2019 6:25 pm 
Sophomore

אני באמת חושב שזה לא רק הכסף. ואותו כנ״ל בינינו לבין מכבי (היו כמה מקרים שרצינו שחקן שלהם והסכמנו להשוות שכר והוא לא הסכים).

בסופו של דבר אי אפשר להשוות את החשיפה ששחקן כמו אטקינס קיבל בצמפיונס בחולון לזאת שקיבל תומאס אצלנו. למרות שאוקיינוס שחקן לא פחות טוב אני בטוח שאם היום שניהם היו משוחררים תומאס היה מקבל הצעות טובות יותר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 16, 2019 8:28 pm 
Hall of Famer

oren_80 כתב:
מוכן לעשות מנוי לעונת 19/20 בארינה רק בשביל שיפסיקו הפרסומות לזה בערוץ הספורט

תמיד ידענו שאתה אדום בנשמה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 587 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5 ... 24  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: ItaySegev ו 31 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: