סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו א' ספטמבר 29, 2024 12:23 am

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 587 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 24  הבא
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: Re: הפועל ירושלים 19/20
הודעהפורסם: ה' יולי 11, 2019 12:19 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (0)
PFE כתב:
יואי כתב:
אגב, מה עם האוול ואלכסנדר? הם עוד רלוונטיים?

יהיו רלוונטיים רק אם חולון ינהלו איתם מו״מ...

אלכסנדר מבחינה מקצועית יכול להיות הכי יעיל עבור ירושלים שעוקבת אחריי קליין בליגת הקיץ כדי לראות אם התאושש מהפציעה.בינתיים שיחק 10 דקות במשחק אחד.

בריימו כאמור חתם רישמית 200 אלף ירוקים לעונה אחת.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יולי 11, 2019 12:21 pm 
Junior

אני נגד ג'ו אלכסנדר, סתם מיותר להחחתים אותו, כאשר בתחילת העונה הוא יחגוג 33.
לא שזה משנה משהו כי ממילא לא פורסם שהפועל בכלל מעניינת בו..אבל סתם מביע דעה לשם הדיון.

אחרי ששיחררו את יוגב וליאור במטרה להצעיר את הקבוצה, צריך ללכת על כארם משעור או טיג'יי קליין כמחליף תחת מגבלות החוק הרוסי לליאור אליהו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יולי 11, 2019 12:23 pm 
Hall of Famer

אדום88 כתב:
אני נגד ג'ו אלכסנדר, סתם מיותר להחחתים אותו, כאשר בתחילת העונה הוא יחגוג 33.

אחרי ששיחררו את יוגב וליאור במטרה להצעיר את הקבוצה, צריך ללכת על כארם משעור או טיג'יי קליין כמחליף ישראלי לליאור אליהו.

או נמרוד לוי שהוא גם אופציה סבירה.

יש כרגע 4 זרים חתומים יביאו עוד 2. אחד לעמדות 3/4 ועוד קומבוגארד

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יולי 11, 2019 12:24 pm 
Junior

נראה שנמרוד לוי מנסה לסחוט את המועדון, שיישב בבית או ימצא פראיירים אחרים שמוכנה לשלם לו מעל גג-גג 140 אלף דולר לעונה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יולי 11, 2019 12:26 pm 
Hall of Famer

אדום88 כתב:
נראה שנמרוד לוי מנסה לסחוט את המועדון, שיישב בבית או ימצא פראיירים אחרים שמוכנה לשלם לו מעל גג-גג 140 אלף דולר לעונה.

אותו כנ'ל לגבי טימור שרוצים להוריד אותו מ250 ל180 והוא כרגע לא מסכים על פי וואינט.לדעתי מיצה את עצמו ואפשר להביא את יפתח זיו במקומו

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יולי 11, 2019 12:47 pm 
Junior

אם טימור שווה 180 נמרוד לוי שווה 280

“I tell ya. I’d have to deck Nate. I’d have to deck him. He be coming and I’d lay one of those picks on him and he’d have to pick his teeth up off the court

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יולי 11, 2019 1:29 pm 
Junior

אין שחקן ישראלי בליגה ששווה יותר מ-100 אלף דולר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יולי 11, 2019 1:36 pm 
Junior

נראה לי שהליצנים הישראלים לא הבינו שהחגיגה לקראת סיומה ואח"כ שואלים למה ב"ש מביאה מתאזרחים...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יולי 11, 2019 1:48 pm 
Junior

אז יאללה. תמצאו הרבה ליצנים בגי ליג שנותנים 15 ושבע. ומסוגלים לשים 36 נקודות במשחק. ושיש סיכוי שיחתמו אצלכם מעבר לשנה ולא יפזלו לליגות אחרות. בטוח שיש לכם בשרוול הרבה כאלה.

“I tell ya. I’d have to deck Nate. I’d have to deck him. He be coming and I’d lay one of those picks on him and he’d have to pick his teeth up off the court

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יולי 11, 2019 1:51 pm 
Junior

שום בעיה, מי שחושב שהוא גדול מהחיים שימצא לו מקום בליגה אירופית, אפילו בינונית. בהצלחה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יולי 11, 2019 2:42 pm 
Sophomore

מעניין אותי איך תראה קבוצה שתחליט לא לשלם יותר מ100 לאף ישראלי כי הם לא שווים את זה.

לעניין נמרוד לוי, אין לי מושג אילו סכומים הוא דורש, אבל לשים את הגג ב140 נראה לי קצת נמוך, אא"כ מחליטים מראש שלא רוצים ישראלי בסכום גבוה יותר, ואז מסתפקים במי שיבוא בסכום הזה, יהיה מי שיהיה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יולי 11, 2019 2:58 pm 
Junior

הקבוצות שמשחקות באירופה צריכות להשכיב את מרב הכסף על זרים טובים וישראלים משלימים שלא מפריעים יותר מדי ולא עושים שטויות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יולי 11, 2019 3:42 pm 
Senior

אני בעיקרון די מסכים עם אריה, אבל מצד שני, אפילו ישראלים שונים על ההגדרה של 'לא מפריעים ולא עושים יותר מדי שטויות' אין המון בשוק כרגע, אז אלו שכן נשארו יבקשו ממך יותר מדי כסף, אפילו בלי החוק הרוסי.
בסופו של דבר אם אתה רושם 5 זרים ונותן לכל אחד 23 עד 30 דקות למשחק, אתה תצטרך לתת 60-70 דקות לישראלים.
קבוצה כמו הפועל שיש לה כבר את בלאט וכנראה את זלמנסון, צריכה עוד 2 שחקנים ששווים 15 דקות לערב ועוד אחד שאתה לא תרצה לתפוס את הראש מעצם המחשבה שבגלל פציעות/עבירות תצטרך לתת לו 10 דקות במשחק ליגה מול קבוצת צמרת.
מהסוג השני יש עדיין הרבה בשוק, מהסוג הראשון עדיין יש, אבל פחות ולכן עדיין שחקנים כאלו ידרשו את ה120 אלף מהפועל בכיף. מה שכן - זה לגמרי אבסורד ששחקן כמו רפי מנקו יעלה להפועל בערך כמו שסולימן בריימו עולה.

זה כן אומר לי דרך אגב, שאם הולכים על 6 זרים אחד ונותרו לנו החתמות של 2-3 זר ו3-4 זר, הייתי מחלק את התקציב של שניהם 70-30 לטובת אחד מהם ובשני מביא זר צעיר וזול שיישב על אזרחי בהרבה משחקי ליגה, צריך לבנות פחות לרוחב עכשיו עם הזרים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יולי 11, 2019 6:36 pm 
Junior

מה לעשות שרמת הזרים שמגיעים לישראל ועוד ליגות זוטרות באירופה בירידה מתמדת וזאת מגמה שתלך ותחריף. מהצד השני דווקא עכשיו יש דורות של שחקנים ישראלים צעירים יותר טובים.

אם ירושלים מסתכלת מעבר לקצה הפופיק. הסיכוי שלה להחתים שחקן זר במגמת עלייה, בשא הקריירה לחוזה ארוך טווח הוא כמעט אפסי. טיישון תומאס זה שיחוק וקשה למצוא 6 כאלה.

אם אתה הולך בראיית השחור לבן השגורה אצל אריה. אז ירושלים נדונה מידי שנה כמעט להתחיל מחדש, כל שנה לבנות כימיה מחדש, כל שנה לסמוך על יכולת בחירת הזרים של גיא הראל בתחילת השנה, לסמוך על אלילת הפציעות שלא תחסל את הזר הפנטסטי, ואם מישהו נפצע לסמוך על הפליטים האלה שירושלים תמיד מחתימה כל שנה, זורקת עליהם כסף ולא נותנת להם לשחק. חכם.

מכאן, מועדון עם טיפה יותר חוכמה. בונה שלד מסויים, מתאזרחים ומקומיים הטובים ביותר שחתומים לחוזים ארוכי טווח. למכבי יש את זה עם דיברתולומיאו, כהן, טיוס ונסמכת על מחלקת הנוער המעולה שלה שבשנים טובות תפיק זוסמן או אבדיה ובשנים פחות טובות סתם כשרונות מדרג שני ושלישי שהיא תחליט איפה הם ישחקו.

תמונת מצב עדכנית. יש ארבעה שחקנים ישראליים שלדעתי שווים תעריף פרימיום : תומר גינת, נמרוד לוי לטווח הארוך ואבי בן שימול וטל דאן לטווח הקצר. לא ללכת על לוי ולא לתת לו מאתיים אלף לעונה תהיה טעות כמו זאת שלא הלכו על דיברתולומיאו עד הסוף בשעתו. גולן גוט בסימן שאלה, לדעתי הוא מיני פרימיום וגם הוא כמובן טעות של ירושלים הקיץ.

לגבי חישוב הדקות של סתו. לא לוקח בחשבון פציעות וסתם זרים כושלים. השנה ג'ונסון היה פצוע, ג'ייקובן כמעט תמיד פצוע.

ואני מציע קצת ענווה. שהרי רוב הפורום כאן גם החזיק משון דוסון כלומניק אוברייטד עד שהלך לספרד והוכיח מה שהוכיח. די לזלזל בכל הזדמנות בכל מה שזז כאן. וכמובן שגם עליו ירושלים ויתרה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יולי 11, 2019 6:46 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (6)
בינתיים מרוב קושי הם הם שלושה זרים מהעונה שעברה שחתומים לעוד שנתיים, ועם אחד הזרים הכי טובים בליגה בשנה שעברה בכלום כסף.

ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את קרתגו ולבטל את חץ הפוזשן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יולי 11, 2019 6:52 pm 
Junior

פלדיין בן 31 ונחנק במאני טיים, וג'ייקובן הוא שום דבר מיוחד מידי וגם פיזית לא הייתי סומך עליו לשנים ארוכות.

לטווח הארוך המניה הבטוחה היחידה היא תומאס. אם יש להם עוד חמישה כאלה בקנה שמוכנים לחתום חוזה ארוך טווח בשמחה. עד אז, אם יש שחקן ישראלי טוב, רצוי במגמת עלייה, הייתי שם עליו קצת יותר כדי להבטיח לי בסיס יציב עוד יותר לשנים הבאות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יולי 11, 2019 6:59 pm 
Hall of Famer

אמנם לא כל זר שתחתים ישתלב, יתן תרומה, לא ייפצע, וימשיך איתך בסכומים של טיישון תומאס
אבל - תנאי השוק של הליגה הישראלית אמורים להיות נוחים מאוד לירושלים, כל שנה עוברים למעלה מ-50 שחקנים זרים בעשרת הקבוצות של הליגה שהן לא ירושלים עצמה ומכבי, ובהכללה גסה מבחינה תקציבית גרידא 40-45 מהם יהיו בהחלט רלוונטים עבור ירושלים.
זה מצב נוח יותר מאשר ליגות אחרות עם תחרות תקציבים מאוזנת יותר בצמרת הליגה.

אבל ברמת המאקרו אני כן מסכים שקבוצה בסדר הגודל הזה (תמיד משתתפת באירופה, יציבות תקציבית וכו') צריכה שלד ישראלי מתפתח שירוץ איתה כמה שנים ויהיה ערך מוסף על פני שאר הליגה, ובזה ירושלים די מפשלת מאז התקופה של ההחתמות של הלפרין-אליהו-טימור.
לא הצליחו להתמיד עם מתאזרח בולט כמה שנים (האוול שנה וקצת, אמארה מספר חודשים, פישר שיחק שם כישראלי?!) , אוחיון שיחק שנתיים (פושרות למדי) ועזב, צ'וברביץ' ורוזפלט שנה בודדת, זליקוביץ' מספר חודשים, אף אחד משחקני הבית או ההחתמות השוליות (איגור מאיור ושות') לא הצליח באמת להשתלב כשחקן משמעותי שצומח בקבוצה עם הזמן.

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יולי 11, 2019 7:00 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (6)
ירושלים לא תשיג זרים מושלמים ברמות התקציב שלה. היא כן משיגה זרים שהם יותר טובים מהישראלים כמעט תמיד.
אתה מדבר כאילו עם כל החסרונות שלהם, בעיקר כשמדובר בפלדין, הם לא עולים על הישראלים בתפקידיהם בכמה דרגות.
גם בגיל אתה משוחד. פלדין בן 31, חסרון ממש ענק. אבל על טל דן שיותר מבוגר ממנו אתה ממליץ לירושלים לבנות עליו לשנים ארוכות.

ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את קרתגו ולבטל את חץ הפוזשן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יולי 11, 2019 7:04 pm 
Sophomore

אני מוכרח להודות שאני גם לא עד הסוף מבין את המחשבה הזו שאפשר להסתדר רק עם ישראלים מדרג בינוני. נניח שהיינו חוזרים אחורה בזמן, הייתם ממליצים לא להחתים את הלפרין אליהו והאוול בשעתם?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יולי 11, 2019 8:03 pm 
Sophomore

מה אתם מגדירים ישראלים מדרג בינוני? בינוני ברמה או ברמת המחיר?
בר טימור וג'ייק כהן הם דרג גבוה?
איך הייתם מדרגים את לימוד, שבגיל 34 נתן מספרי קריירה?

ההודעות של כולם מראות, לדעתי, שמעל הכל הפועל ירושלים צריכה מודל, כי אין לה כזה.
אני מסכים שברמת התקציב והשאיפות שלהם, הם צריכים ללכת על זרים הכי יקרים שהיא יכולה לשלם להם בלי להתחשב בגילאים, לצד ישראלים המשלימים אותם, דווקא העונה נראה שזה הכיוון, אולי יש קשר לשינוי בחוק הישראלי ואולי לא.

טל דאן ורביב לימוד למשל, לא פחות רלוונטים לעונה שתיים מאשר ישראלי "בכיר" ויקר.
שניהם יכולים להשלים את הזרים בצורה טובה, גם בליגה וגם באירופה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יולי 11, 2019 8:13 pm 
Junior

החתול יובב כתב:
מה לעשות שרמת הזרים שמגיעים לישראל ועוד ליגות זוטרות באירופה בירידה מתמדת וזאת מגמה שתלך ותחריף. מהצד השני דווקא עכשיו יש דורות של שחקנים ישראלים צעירים יותר טובים.

אם ירושלים מסתכלת מעבר לקצה הפופיק. הסיכוי שלה להחתים שחקן זר במגמת עלייה, בשא הקריירה לחוזה ארוך טווח הוא כמעט אפסי. טיישון תומאס זה שיחוק וקשה למצוא 6 כאלה.

אם אתה הולך בראיית השחור לבן השגורה אצל אריה. אז ירושלים נדונה מידי שנה כמעט להתחיל מחדש, כל שנה לבנות כימיה מחדש, כל שנה לסמוך על יכולת בחירת הזרים של גיא הראל בתחילת השנה, לסמוך על אלילת הפציעות שלא תחסל את הזר הפנטסטי, ואם מישהו נפצע לסמוך על הפליטים האלה שירושלים תמיד מחתימה כל שנה, זורקת עליהם כסף ולא נותנת להם לשחק. חכם.

מכאן, מועדון עם טיפה יותר חוכמה. בונה שלד מסויים, מתאזרחים ומקומיים הטובים ביותר שחתומים לחוזים ארוכי טווח. למכבי יש את זה עם דיברתולומיאו, כהן, טיוס ונסמכת על מחלקת הנוער המעולה שלה שבשנים טובות תפיק זוסמן או אבדיה ובשנים פחות טובות סתם כשרונות מדרג שני ושלישי שהיא תחליט איפה הם ישחקו.

תמונת מצב עדכנית. יש ארבעה שחקנים ישראליים שלדעתי שווים תעריף פרימיום : תומר גינת, נמרוד לוי לטווח הארוך ואבי בן שימול וטל דאן לטווח הקצר. לא ללכת על לוי ולא לתת לו מאתיים אלף לעונה תהיה טעות כמו זאת שלא הלכו על דיברתולומיאו עד הסוף בשעתו. גולן גוט בסימן שאלה, לדעתי הוא מיני פרימיום וגם הוא כמובן טעות של ירושלים הקיץ.

לגבי חישוב הדקות של סתו. לא לוקח בחשבון פציעות וסתם זרים כושלים. השנה ג'ונסון היה פצוע, ג'ייקובן כמעט תמיד פצוע.

ואני מציע קצת ענווה. שהרי רוב הפורום כאן גם החזיק משון דוסון כלומניק אוברייטד עד שהלך לספרד והוכיח מה שהוכיח. די לזלזל בכל הזדמנות בכל מה שזז כאן. וכמובן שגם עליו ירושלים ויתרה.

החתול יובב, זו אחת ההודעות הגרועות ביותר שראיתי בשנים האחרונות...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יולי 11, 2019 8:28 pm 
Hall of Famer

ג'ייק כהן הוא ישראלי בכיר פלוס אפילו, וכזכור היה בידיים של ירושלים...

אני אומר שבמצבה הנוכחי של ירושלים (קרי, בעידן שאחרי הלפרין,אליהו ואוחיון היקרים מאוד) היא צריכה לקבל החלטה "אסטרטגית" איזה ישראלי הוא הבחירה הכי טוב בשביל להתפתח גם לשחקן סביר במסגרות האירופאיות (כרגע על הפרק כנראה תומר גינת ונמרוד לוי), ולשים עליו לא מעט ז'יטונים (נניח אפילו קרוב למיליון דולר) עבור חוזה לארבע שנים, כולל סעיפי יציאה לא נמוכים לקבוצות באירופה (שאולי בדיעבד יכסו חלק לא מבוטל מן החוזה).
אחרת אתה כל שנה סותם חורים מההיצע הלא רב שיש בשוק - כמו כל קבוצה ממוצעת בליגה.

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יולי 11, 2019 8:44 pm 
Junior

אין דבר יותר מפדח להתנצל בפורום כדורסל שאתה כותב הודעה על כדורסל. ומזכרוני העונג שייך לך.

מתישו שתרד מהאולימפוס שאתה שורה בו, תכבד אותנו בדעה אחת או שניים. בינתיים נראה שאני לא המביך היחיד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יולי 11, 2019 9:32 pm 
Junior

אין לי מושג למי ולמה אתה מתכוון, אבל אם זה אליי, אז לבקשתך: דעה אחת (או שניים)...

- אני מכיר את העניין עם הדי-ליג והליגה הסינית, אבל אשמח לדעת על מה אתה מבסס את הטענה לפיה רמת הזרים בארץ נמצאת בירידה מתמדת. אני יכול לתת לך שמות של זרים מלפני 10 ו-15 שנה שיגרמו לשערות על הגב שלך לסמור. לא מעט מהם שיחקו בהפועל ירושלים.

- הבעיה הכי גדולה של הפועל בשנים האחרונות, חוץ מהתקציב המוגבל שלה, היא דווקא החוזים ארוכי הטווח שהיא כן חתמה ולא אלה שהיא לא חתמה. ובאופן כללי, אתה מתייחס לחוזים ארוכי טווח כאילו זה ווין ווין. אם תחתים את השחקן הלא נכון (אהמ אהמ, טל דן שחקן הפרימיום. אם הפועל היתה מחתימה אותו על חוזה ארוך טווח לפני 3-4 שנים, אני בטוח שהיית הראשון לרדת עליהם), אתה עשוי לשלם על זה במשך הרבה שנים.

- בתקציב של הפועל, החתמה מחודשת של פלדיין ותומאס אחרי העונה הקודמת שלהם, היא סוג של נס. גיי׳קובן בראון זה החלטה הגיונית מאוד, גם אם לא נועזת, ובריימו בהחלט עשוי להתגלות כהברקה. ההנהלה של הפועל עשתה המון טעויות בשנים האחרונות, פשוט לא אלה שאתה מדבר עליהן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יולי 11, 2019 10:30 pm 
Junior

בוא נתחיל ממה שהכי חשוב, טל דאן. דאן הוא שריטה שלי, בדיוק כמו שג'ייסון טייטום הוא שריטה שלי. אוהב את הכמעט טריפל דאבלים, אוהב את זה שנשאר באותה קבוצה גם שירדה, אוהב את זה שהוא מתסכל מהעונשין, אוהב מוסרים גאונים ובעיקר אוהב שהוא מתחמם ומאבד פוקוס. פשוט אוהב. הוא שורבב בעיקר עקב השריטה שלי וזה שאני עדיין מתפלא מהעונה הנפלאה שלו שנה שעברה. אני לא חושב שירושלים הייתה צריכה להחתים אותו ואת בן שימול, בגלל הגיל. הגיל [והנוקאאוט מלונג] זה גם הסיבה שפלדין לא לא איזו מניה בטוחה להתפאר בה. בכל מקרה, אם נסיים את הקטע על דאן אני מציע לך ולאריה [שלא נותן לאף שחקן ישראלי פריבילגי מעל 100 אלף] להשוות ביו הנתונים של דאן לאלה של זר מהולל כמו דקוואן קוק ולראות מי בדיוק היה השחקן הכי טוב של נס ציונה שנה שעברה. יכול להיות שתגיעו למסקנה שהוא ישראלי רחמנא ליצלן.

אז הטענה שלי לירושלים הקיץ מתרכזת בעיקר בנמרוד לוי וגולן גוט [בהנחה שמתומר גינת היא באמת הייתה מנועה] וכמו גם לעוד הרבה שמות שציינו פה שירושלים פיספסה. זה שהפועל פיספסה בעבר [נגיד עם טימור] לא אומר שהיא צריכה מעכשיו לקבל רק מוצרים מוכנים ולשלם עליהם מחיר מופקע בשוק רזה. למה ירושלים לא הייתה יכולה לשלוף את גינת לפני שנתיים מהלאומית כמו הפועל ? ולהנות מעונה שלישית במחיר מציאה. למה ירושלים לא הייתה יכולה לקחת את נמרוד לוי לפני שנתיים, שהיה שרון ששון וואנאבי ולהתחיל לתקוע אותו בעמדה שהוא באמת צריך לשחק ולקבל שחקן שיכול לשים על הפועל חולון 36 נקודות [אולי אריה ישקול להציע לו 100001 דולרים בכל זאת ?] מה מנע מירושלים ללכת על ארצי שנה שעברה ? שברור שסתם נתקע מאחורי מיני ווריקים ובורדיונים ולהשקיע בו בחוזה של שלוש שנים ? פשוט סקאוטינג גרוע ואנשים שלא מבינים בכדורסל זאת הבעיה ולא חוזים ארוכי טווח.

עכשיו זה זמן טוב לחוזים ארוכי טווח במחיר נמוך לשחקנים ישראליים [שהם על הברכיים כמו שאריה אוהב]. במקום זה ירושלים משקיעה במיני הוברים ולוינסון והיה איזה מתאזרח מוזר.

לגבי רמת הזרים היורדת. סילבר מחזק את הג'י ליג, מעלה משכורות והולך להמשיך בכך בשנים הקרובות. פועל יוצא, שחקן בורדרליין יעדיף כנראה בשנים הראשונות להילחם ולקבל two way כי זה שווה לו יותר. זה גורם לכך שבאמצע העונה אין סחורה כמעט [וכך ירושלים גם נאלצת לבזבז כסף על מיני היירסטונים, גריפינים וקונגרים שהם תמיד תמיד יותר טובים מרפי מנקו !] בנוסף הליגה הסינית מתחזקת [וכך גונבים לאקוניס את שאק מוריס עוד לפני שהעונה התחילה] והליגה האוסטרלית מתחזקת ומה שנשאר זה שחקנים פציעים, חולי נפש שמחפשים תא וידוי, ונצואלים עם חשד לאמא אנוסית [תומר ירון עוד ימצא אותה] או סתם כאלה עם חצי ברך [פינקני וווריק] ורגע לפני פרישה. רול, קלויארו וקיין הם שחקנים של כמעט חצי מיליון דולר ! האנ.בי.איי ממשיכה לרוקן את אירופה ממיני מלים ופרייה ירוקים ומוגזים.

מה שמאזן שלישראל יש גורמי משיכה אחרים לזרים ולחלק מהמועדונים יש הילה של פיתוח שחקנים. למה ירושלים לא יכולה ליצור לה הילה כזו ? היא הרגע הביאה בטרייד את אנתוני דיוויס ולברון ויכולה להרשות לעצמה לחפש מיני סת קארי ? ההבדל ברמת הכשרון באירופה הולך ויורד ותראה איך קבוצה של one's and done's כמו אילת, עם חצי פיזיותרפיסטית וניתוקי חשמל לזרים כדרך חיים הייתה קרובה להעיף קבוצה עם תקציב של מאה מיליון וכנראה הייתה עושה את זה עם זר רביעי.

גישה כמו של אריה, תחשוף את ירושלים עוד יותר בזירה המקומית. מספיק שקבוצה אחת, בעידן הארבע זרים, תפגע בשלושה זרים של שנה אחת וזהו והיא תוכל להסתכל לירושלים בלבן של העיניים שהרי זאת העדיפה ישראלים זולים ומוגבלת במספר הזרים שהיא יכולה לרשום בטופס. שלא נדבר על פציעות ואחוזי תיקון לא קיימים באמצע עונה והחיסרון של לסחוב קבוצת ג'י ליג שרק חלקה יכולה להירשם לליגה וזה שלא כל זר הוא בהכרח שחקן משלים טוב ומסוגל לקבל תפקיד כזה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 587 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 24  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot], Google [Bot] ו 8 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: