סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו א' ספטמבר 29, 2024 2:27 am

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 587 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 24  הבא
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: Re: הפועל ירושלים 19/20
הודעהפורסם: ו' יולי 12, 2019 12:20 am 
Sophomore

בלוג: הצג בלוג (0)
STACK כתב:
מה אתם מגדירים ישראלים מדרג בינוני? בינוני ברמה או ברמת המחיר?
בר טימור וג'ייק כהן הם דרג גבוה?
איך הייתם מדרגים את לימוד, שבגיל 34 נתן מספרי קריירה?

ההודעות של כולם מראות, לדעתי, שמעל הכל הפועל ירושלים צריכה מודל, כי אין לה כזה.
אני מסכים שברמת התקציב והשאיפות שלהם, הם צריכים ללכת על זרים הכי יקרים שהיא יכולה לשלם להם בלי להתחשב בגילאים, לצד ישראלים המשלימים אותם, דווקא העונה נראה שזה הכיוון, אולי יש קשר לשינוי בחוק הישראלי ואולי לא.

טל דאן ורביב לימוד למשל, לא פחות רלוונטים לעונה שתיים מאשר ישראלי "בכיר" ויקר.
שניהם יכולים להשלים את הזרים בצורה טובה, גם בליגה וגם באירופה.

השאלה היא האם מוותרים מראש על הניסיון למצוא שניים-שלושה ישראלים בטופ של הרמה בליגה (סטייל אליהו והלפרין בשעתו, ודיברתולומאו וכהן כיום), או שכן מנסים למצוא כאלה.
אריה וחבריו מציעים לוותר מראש על האופציה כאסטרטגיה. אני חושב שזו טעות, ונראה לי ששמואליק ואני די דומים בעניין הזה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יולי 12, 2019 10:56 am 
Sophomore

מילא שזאת טעות חמורה בכל הקשור לאירופה (שלדעתי צריכה להיות העדיפות הראשונה), אבל גם בכל הנוגע לליגה שלנו זאת טעות. כשתגיע למשחק מכריע מול קבוצה ישראלית, 80% מהמאבק יוכרע על אם הזרים שלך ישחקו טוב יותר מהזרים שלהם. תסתכל על ההפסדים שלנו בפלייאוף (חולון 2018 עם המילטון וטו הולוואי, ראשון 2019 עם סימפסון ומונרו) ועל הניצחונות שלנו בהם (גביע 2019 בעיקר גייקובן, אליפות 2017 בעיקר שלישיית הגאורדים הזרים, אליפות 2015 בעיקר ברייסי וכו). אין כמעט/בכלל דוגמאות של משחקי הכרעה מקומיים שבהם הישראלים נתנו את הטון וזה אחרי שנים שהשקענו הון תועפות ״בישראלים הכי טובים״...

אז אם מה שמכריע בסוף את הכף זה איזו קבוצה תביא זרים יותר טובים, כשמן הסתם זה ביחס ישר לתקציב הזרים, אני בהחלט הייתי מפנה כמה שיותר תקציב לכיוון שלהם על חשבון הישראלים. רק להבין שבמקום שמבחינת עלות המעסיק השחקן הכי יקר בקבוצה השנה היה ליאור, אח״כ יוגב, אח״כ בר, אח״כ בלאט ורק אחרי זה הגיעו כל הזרים שא שכרה קבעו את גורל הקבוצה... רק במקום ליאור יכלנו להביא בשנים האחרונות זר של מיליון דולר שהיה מעיף אותנו..

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יולי 12, 2019 11:09 am 
Hall of Famer

אם זרים מכריעים את המאבק - אז לא כדאי אולי להצטייד ב"ישראלי ברמת זר"?
למשל מתאזרח כלשהו
למשל אליהו/הלפרין בשיאם (לא שזה משהו נפוץ בכדורסל הישראלי)
אפילו למשל ג'ייק כהן לרמות של הליגה הישראלית

אגב לדוגמא
זר עם מספרים כמו של דאוסן בספרד היית שוקל אולי להביא? אז רק בגלל שהוא ישראלי לא תביא אותו?!

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יולי 12, 2019 11:14 am 
Hall of Famer

אחריי שזלמנסון סגר בבירה לשנתיים 140 אלף דולר נטו לעונה בבירה ינסו להחתים את רפי מנקו ונמרוד לוי

לא לשכוח שמהשחרור של ליאור ויוגב ירושלים חסכה כ800 אלף דולר נטו שבברוטו זה יוצא יותר ממיליון .....

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יולי 12, 2019 11:17 am 
Senior

כל הקטע עם הישראלים הוא לא שחור ולבן - יכול להיות שהיום אין שום סיבה להשקיע הרבה כסף בישראלים ה'בכירים' ועדיין זה לא אומר שזה לא היה מהלך מצוין של הפועל כשהלכה בזמנו על הלפרין ואליהו.
אם יש את היכולת להביא את 'הלפרין ואליהו החדשים' או אפילו אחד כזה, אני חושב שהוא יהיה שווה הרבה כסף, כי זה - יחד עם 4 זרים שפגע בהם טוב - סוגר לך חמישייה מעולה בחוקי הזרים העונה. יחד עם זר די טוב מהספסל ו4 ישראלים ששניים מהם סבירים ו2 די טובים זה סגל מעולה לליגה.

השאלה היא האם יש כזה בנמצא, ואם לא - מה הפשרה שהולכים עליה.

הפועל עשתה המון המון טעויות לאורך השנים האחרונות בגזרת הישראלים - ההתנהלות ההזויה עם ג'ייק כהן, הפספוס של דיברטולמאו ואולי גם דוסון, חסור היכולת לשים את היד על צעירים טובים מאז בר טימור (בללאט היחיד שאני יכול לחשוב עליו), ההליכה על ה'פרויקטים' הלא נכונים, יוגב אוחיון בקיץ שהוחתם זעק לשמים 'החתמה גרועה' ובעיקר שכבר מלפני 4 שנים בערך היה ברור ששעון החול של אליהו והלפרין אוזל ובקיץ צריך להתרענן בסגל הישראלי ועד היום לא ממש עשו את זה.
גם הקיץ, ואני קצת מסכים עם החתול בעניין הזה, אני חושב שהמגמה של לא ללכת על הישראלים הנכונים נמשכת, אבל אני לא בטוח שהיעדר אסטרטגיה זה האשם כאן.
אני חשוב שיש מצב שבהפועל בחרו אסטרטגיה, פשוט כזו שיותר דומה לשל אריה - לא שמים סכומי כסף גדולים על ישראלים שלא בטוח ששווים את זה, ובדיוק בגלל זה מפספסים הרבה שחקנים שיכלו להתאים ואני מניח שהיו באים אם היו מקבלים הצעות גבוהות.
אני חושב שזו גם אסטרטגיה ראויה ואולי נכונה, הבעיה תהיה אם כבר בביצוע שלה, שישאיר אותנו עם המנקו ביד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יולי 12, 2019 11:21 am 
Junior

אתם שוב חוזרים לליאור אליהו כברירת מחדל. כל השחקנים הישראליים עצלנים כליאור אליהו עצלן, כל השחקנים הישראליים יהיו טעות בחוזה ארוך טווח כליאור אליהו היה טעות.

לגבי מה שגמליאל כתב :

1) מה שהיה הוא לא מה שיהיה ועכשיו יש כמה שנתונים רצופים עם כישרון ישראלי בניכוד למקבץ שנים רזה במיוחד. מה שהיה הוא לא מה שיהיה. וכרגע ירושלים לא נמצאת קרובה לאף אחד מהם והשאלה אם זה טוב לה אסטרטגית ואתה חי עם זה בשלום? זוסמן, אבדיה, אלבר ונגיד בדור העתודה הבא גם חיון וסהר שייכים למכבי. הפועל תל אביב עם מדר ובריסקר בחוזה ארוך טווח. גליל גלבוע עם המרבץ שלה חנוכי, ארצי ואולי לוי. ראשון עם דוברת. ירושלים בבעיה והיא פשוט מסנדלת את עצמה לשלם מחיר מופקע או להסתפק בישראלי שלא שווה את זה (זלמנסון את בלאט). לא ברור לי למה ירושלים במעמד כל כך נישא שהם יכולים להרשות לעצמם לוותר על שוק המקומי. ועל מושגים של פיתוח שחקנים רחמנא..

2)זרים זה יותר חשוב. אבל לא הדבר היחיד שחשוב ראה ערך הישראלים של מכבי. וזה לא מתכתב עם מגמות הזרים שיגיעו לכאן בשנים הבאות, עצם העובדה שחלקם יהיו חייבים להיות רול פליירס ועצם זה שיהיה לך קשה לשכנע מישהו בשיא הקריירה לחתום אצלך בחוזה ארוך טווח. תומאס הוא אנומליה.

כמה כסף הוציאה ירושלים השנים האחרונות על היירסטונים, גריפינים וקונגרים ? למה ירושלים לא יכולה למצוא עוד גינת בלאומית ? לא הבנתי למה זה לא משרת את האינטרסים שלה. בינתיים קבוצת הג'י ליג שהיא בנתה מחוזקת בבלאט לא עברה אפילו את טנריף.

היכולת של הפועל אילת השנה מראה לך שיש כמה דרכים להצליח. וקבוצה יכולה להשקיע בסגל ישראלי יקר וזרים זולים ולהצליח מאוד. המתמטיקה הזאת של להשקיע הכל בזרים לא תמיד עובדת. ומה שבטוח מכריחה אותך כל שנה להתחיל מחדש כמעט מאפס.

“I tell ya. I’d have to deck Nate. I’d have to deck him. He be coming and I’d lay one of those picks on him and he’d have to pick his teeth up off the court

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יולי 12, 2019 11:47 am 
Junior

ידוע שאילת הצליחה בצורה מטורפת השנה באירופה... הטריק של אילת יכול בהחלט לעבוד בליגה, אבל באירופה זו התרסקות ידועה מראש. זרים מעולים וישראלים שלא מפריעים זה בהחלט שילוב מנצח בארץ ובאירופה, אם נמרוד לוי חושב שהוא יכול להשיג חוזה של זר, שיהיה לו בהצלחה, אשמח שישחק באירופה ויוכיח את עצמו כמו דוסון, אם לא אני מעריך שבחצי מחיר נשיג אותו לקראת ספטמבר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יולי 12, 2019 12:00 pm 
Hall of Famer

מרבית הויכוח כאן הוא בסך הכל האם להחתים כל שנה "ישראלים שלא מפריעים" תורנים על חוזים של 100-150 אלף דולר, או להשקיע מעט יותר ברמה רב שנתית ולנסות לקלוט את הישראלים שחושבים שיש להם את הפוטנציאל ההתפתחות הטוב ביותר לרמות של ירושלים בשנים העוקבות, ומן הסתם לשים עליהם את היד ברגע הנכון יכול לעלות יותר (למשל נניח כולל פיצוי לקבוצה הנוכחית של אותו השחקן וכו'), אבל עדיין מדובר על סדרי גודל של 200-300 אלף דולר לשנה (כולל הכל), וזה לא שהוצע כאן למשכן אחוזים ניכרים מתקציב הקבוצה על צמד כמו הלפרין ואליהו (ולו כי אין ממש ישראלים ברמת השכר שלהם, וכמובן רמתם המקצועית בהתאם).

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יולי 12, 2019 1:05 pm 
Sophomore

shmueliki כתב:
אם זרים מכריעים את המאבק - אז לא כדאי אולי להצטייד ב"ישראלי ברמת זר"?
למשל מתאזרח כלשהו
למשל אליהו/הלפרין בשיאם (לא שזה משהו נפוץ בכדורסל הישראלי)
אפילו למשל ג'ייק כהן לרמות של הליגה הישראלית

אגב לדוגמא
זר עם מספרים כמו של דאוסן בספרד היית שוקל אולי להביא? אז רק בגלל שהוא ישראלי לא תביא אותו?!

מה זה בדיוק רמת זר? יש זרים ברמות שונות... כל הדוגמאות שהבאת הם ישראלים ברמה של זר ב 100k שעולים כולל המס הישראלי -600K.

למשל דאוסן בזמנו אחרי האליפות בראשון ביקש מהפועל סביבות 500k לשנה. הזוי...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יולי 12, 2019 1:17 pm 
Hall of Famer

יותם הלפרין בעונתו הראשונה בירושלים נתן תרומה ביורוקאפ שלא מובן מאליו לקבל אפילו מזר מצוין ברמת הפועל ירושלים (ובוודאי שלא תקבל כמעט מאף "זר ב-100k", כהגדרתך). כנ"ל במובן מסוים אליהו בשנתיים-שלוש העונות הראשונות שלו (רק שהוא מטבע הדברים היה טוב יותר בליגה בארץ ו"רק סביר פלוס" ביורוקאפ - שזה עדיין נהדר בתור שחקן מקומי במציאות הכדורסל שלנו...).

דאוסן זה אנקדוטה.
בשנה שהוא יצא לספרד אני די בטוח שהוא יכל להיות אופציה עבור ירושלים בסכומים של יוגב אוחיון למשל, אבל העדיפו לבחור אחרת - וזו בדיוק חלק ממהות הדיון כאן.

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יולי 12, 2019 1:31 pm 
Junior

מציע שתוציאו מהמשוואה את הלפרין ואליהו בשיאם, הם היו זרים בקבוצות אירופאיות טובות, תמצאו לי ישראלי אחר שהיה שם ונדבר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יולי 12, 2019 3:00 pm 
Sophomore

לחתול ושמוליקי -
- כמו שאמרו לך הלפרין ואליהו של 2014 הם זרי יורוקאפ לפחות ויכלו למצוא חוזים יפים גם באירופה לו רצו. היחידים שהיום בסטטוס הזה הם מקל, לנדסברג, טיוס ודוסון וכן אם היית מדבר על להביא אחד מאלו במחיר סביר (קרי טיפה מעל מחיר שהם יקבלו כזר באירופה) אז הייתי מדבר אחרת. אה-מה-מה, אף אחד מהכשרונות המקומיים שאתה מתאר (נמרוד לוי? בר טימור? תמיר בלאט? מנקו?) לא באזור החיוג הזה בכלל והייתי שמח אם מישהו מהם בכלל היה מצליח *היום* לקבל הצעה לשחק כזר מחוץ לישראל ואם כן על איזה סכום... כפי שאמרתי לדעתי הם מקבילים ברמתם לזרים של ליגה לאומית וזר ב-100K בממוצע יתרום הרבה יותר מכל אחד מאלו.
- הדוגמא שנתתי לא היפותטית בכלל. קח דוגמא את האוול שהיה זר של פחות מ-100K ולדעתי גם ללא אפסייד כזר (אנדר סייז ולא אתלטי) ופתאום כישראלי דרש וקיבל מאיתנו 350K נטו (כלומר 700K עלות שלנו). הרי בלי אזרחות אפילו לא היינו מסתכלים לכיוון שלו.
- לגבי "חוזים אסטרטגיים" עם ילדים כמו אלבר, מדר, בריסקר, חיון, סהר וחבריהם (כולם בני 19 ומטה), אני לא רואה פה שום הזדמנות להפועל כשהחוזה "ארוך הטווח" שלהם ייגמר כשהם יהיו בני 22-23 ואז אם הם באמת יבשילו לרמה המצופה הם יבקשו סכומים מפוצצים או ילכו למכבי ללא קשר לחוזה שהם קיבלו כילדים ומצד שני אם לא אז ממילא ההשקעה הזאת לא הייתה שווה. מה שתיארת זאת אסטרטגיה שמתאימה לקבוצה כמו גליל..
- שאלת כמה כסף הפועל הוציאה בשנים האחרונות על היירסטונים, גריפינים וקנגורים? האמת שמעט מאד יחסית. ההוצאה הכי גדולה ביחס לתפוקה היא ללא ספק (בסדר הזה) החוזים של אליהו, ד'אור פישר (עוד ישראלי מוביל), הלפרין, יוגב, ברטי. אפילו זר בעלות עתק כמו דונטה סמית' (ששידרג אותנו בטירוף) לא עלה לנו כמו שליאור עלה..
- אמרת שבמכבי הישראלים הם ההבדל? אני ממש לא מסכים.. עונות הכישלון שלהם (2015-2017) היו מלאות בישראלים סופר יקרים וטובים משל כל קבוצה ישראלית אחרת (מקל, פניני, אוחיון, והצעירים הכי מוכשרים). הדבר היחיד שהשתנה בין עונות אלו לעונות הסבירות יותר שלהם (2018-2019) הם הזרים שטיפה יותר תפקדו..

בסופו של דבר אני אפילו לא מבין על מה הוויכוח זאת מתמטיקה פשוטה. האם ההפרש בין ישראלי ב-200K (טימור) לישראלי ב-50K (סקוורר) קטן או גדול מההפרש בין זר של 200K לזר של 500K (בחישוב מס זרים). לדעתי ללכת על זר יקר ייתן הרבה יותר כי בסופו של דבר גם אותו בר טימור וגם אותו סקוורר יהיו שחקנים משניים באירופה ואפילו בארץ בעוד שהזר יכריע את ההתמודדות.

דבר נוסף, טוב יעשו השחקנים הישראלים לעצמם ולכדורסל הישראלי אם יתחילו להסתכל על עצמם כמו על זרים ולנסות רק בשביל הבנצ'מרק להשיג חוזה כזר באירופה. יצליחו אז מצויין הם ידעו שהם שווים כמו שחשבו (או יותר). לא יצליחו אז שיבינו שזה מה שהם שווים ויתאימו ציפיות...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יולי 12, 2019 3:55 pm 
Junior

מעולה ומדויק, גמליאל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יולי 12, 2019 4:11 pm 
Sophomore

לדעתי ההבדל בין נמרוד לוי למקל לא גדול, בניגוד למנקו או זלמנסון. אחרי שהוא יצא לאירופה, אם וכאשר, זה יהיה יותר ברור. שוב, אין לי מושג כמה לוי דורש, אבל לצפות שהוא יבוא בשכר של זלמנסון זה טפשי, ואם הפועל חושבת שישראלי או שניים בטופ של הליגה זה משהו שהיא צריכה, אז היא צריכה להקדיש לכך קצת יותר משאבים. לא אומר להתאבד, אבל גם לא להראות זלזול מופגן. שוב, אם זה משהו שהיא מעוניינת בו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יולי 12, 2019 4:20 pm 
Junior

זהו, שהיא לא צריכה מישהו בטופ של הליגה, זלמנסון ובלאט ואולי תואם עדי כהן-סבן בהחלט מספיק.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יולי 12, 2019 4:36 pm 
Sophomore

יואי כתב:
לדעתי ההבדל בין נמרוד לוי למקל לא גדול, בניגוד למנקו או זלמנסון. אחרי שהוא יצא לאירופה, אם וכאשר, זה יהיה יותר ברור. שוב, אין לי מושג כמה לוי דורש, אבל לצפות שהוא יבוא בשכר של זלמנסון זה טפשי, ואם הפועל חושבת שישראלי או שניים בטופ של הליגה זה משהו שהיא צריכה, אז היא צריכה להקדיש לכך קצת יותר משאבים. לא אומר להתאבד, אבל גם לא להראות זלזול מופגן. שוב, אם זה משהו שהיא מעוניינת בו.

לקנות שחקן זה השקעה וכדאי שיתחילו להכניס לשם מתודולוגיות בסיסיות של סיכון מול סיכוי. יש הבדל בין משהו מוכח למשהו שאתה מאמין בו גם אם באמונה שלמה...

לומר על שחקן כמו מקל שמצליח לקבל חוזים של זר על סביבות 300-400K בקבוצות טופ-יורוקאפ כבר שנתיים אל מול נמרוד לוי שאולי לדעתך שווה לו אבל במציאות מקבל חוזי 100K באשדוד וגם זה רק כי הוא ישראלי זה הזוי ע"פ החשיבה שלי. האמירה שלך מוטה לתחושת הבטן שלך ומתעלמת מגורם הסיכון (שאצל לוי עצום ואצל מקל קטן בסדרי גודל) שמסיבה זאת או אחרת לוי לא יהיה מקל אלא עוד איזה בלייזר/מנקו/ברטימור...

ד"א אפרופו הדיון למעלה זה אחד ההבדלים בין לקחת זרים של 200K לשל 500K או 800K. ברור שרוב הזרים של 500K היו פעם ב- 200K או פחות וברור שיש זרים של 200K היום שיהיו עוד שנה שווים 500K. רק שלדעת מראש מי זה תמיד הימור (גם אם מושכל) ועל היכולת לקבל מישהו שכבר בוודאות שווה את זה, כבר עשה את זה וכמובן לא זקן מידי או פצוע, צריך לשלם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יולי 12, 2019 4:50 pm 
Sophomore

אני אזכיר שלוי קיבל חוזה של 200 אלף פלוס ממכבי, ושוחרר לבקשתו, כך שטענה על חוזה קטן באשדוד מוטית. ברור שהוא הלך לשם כי הוא רצה לעבוד עם גרינברג ולקבל דקות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יולי 12, 2019 5:08 pm 
Sophomore

א. מקל למיטב ידיעתי מרוויח בערך פי 2 מזה (300-400) ולכן זה עדיין לא אותו דבר.
ב. גם מכבי נתנו לו את זה רק כי הוא ישראלי בעוד שמקל הגיע לסכומים האלו כזר. הרי על זה כל הדיון.. גם בר טימור קיבל אצלנו 250K ובחו"ל אין מצב שיקבל משהו אפילו קרוב לזה (וההוכחה היא עכשיו כשמציעים לו לחתוך 50% מהשכר. אם היו לו הצעות מאירופה בסכומים שקיבל מהפועל מניח שהיה לוקח אותן).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יולי 15, 2019 7:50 pm 
Hall of Famer

לפי רועי כהן הפועל מתלבטת בין נמרוד לוי לרפי מנקו (wtf), ומנסה לסגור עם לוי עד חצות, שזה המועד האחרון שלמנקו יש סעיף יציאה.... להחתים את נמרוד לוי זה הצעד הכי טוב שהפועל יכולה לעשות בקיץ הזה.

גם כלפי השופטים היו לחולון טענות רבות. הקבוצה מתכוונת להגיש מכתב רשמי לאיגוד ובו פירוט הטענות שלהם כלפי צוות השיפוט, בעיקר בדקות הסיום. "אנחנו שלטנו לאורך כל המשחק, איך פתאום בשתי הדקות האחרונות הם רצו 0:9, אם לא בעזרת השופטים?"' תהו במועדון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יולי 15, 2019 8:00 pm 
Junior

לא ממש מתלבטים, רוצים את לוי, אבל בלית ברירה במידה ולא יסתדר ייקחו את ההוא(מיותר לטעמי, עדיף את גיל בני או מישהו בקליבר).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יולי 15, 2019 10:05 pm 
Hall of Famer

מנקו מודיע באינסטגרם שלו שהוא נשאר באילת.

גם כלפי השופטים היו לחולון טענות רבות. הקבוצה מתכוונת להגיש מכתב רשמי לאיגוד ובו פירוט הטענות שלהם כלפי צוות השיפוט, בעיקר בדקות הסיום. "אנחנו שלטנו לאורך כל המשחק, איך פתאום בשתי הדקות האחרונות הם רצו 0:9, אם לא בעזרת השופטים?"' תהו במועדון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יולי 15, 2019 10:09 pm 
Junior

איזה מזל! כל כך לא רציתי את הטיפוס הזה בהפועל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יולי 15, 2019 10:44 pm 
Junior

בהמשך להכרזה של מנקו בחשבוו האינסטגרם, כותרת ב-one מכתבה שעלתה בדקות האחרונות:

"הפועל ירושלים מעלה הילוך במגעים מול נמרוד לוי"
https://www.one.co.il/mobile/article/18 ... 39759.html

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יולי 15, 2019 10:48 pm 
Junior

מעולה, הכיוון הנכון כמחליף לליאור אליהו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יולי 15, 2019 10:55 pm 
Freshman

נמרוד לוי הוא השחקן הישראלי הכי פחות מוערך . אם היה לו את היחצ של אליהו או של שגב עם הדקות והרעש שהם עושים הוא היה 4 דרגות מעל מה שהוא היום

יוגב הנגר החובב.
אחחח איזה שחקן נשמה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 587 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 24  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 11 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: