סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו א' ספטמבר 29, 2024 2:28 am

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 587 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 24  הבא
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: Re: הפועל ירושלים 19/20
הודעהפורסם: ד' יולי 24, 2019 5:01 pm 
Junior

בלוג: הצג בלוג (0)
עמוס לב כתב:
לפחות התקדמנו למירב המכללות. לא מזמן זה היה כל המכללות.

גם אז הייתה הכוונה למרב, זו רק הייתה צורת ביטוי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יולי 24, 2019 5:27 pm 
Junior

עכשיו רק צריך לסייג גם ל״מירב הסטטיסטיקות״ ואולי זה יתחיל להיראות כמו משהו נכון. למשל, 90% מהקו לאורך ארבע שנים במכללות, או בג׳יליג לצורך העניין, לא שווים פחות מ-90% מהעונשין בכל מקום אחר. באותו עניין, ה-40% משלוש של קאזינס לאורך 4 שנים במכללות מאוד מעודדים ובהחלט מלמדים שהוא יכול, לפחות פוטנציאלית, להיות 3D ברמה גבוהה...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יולי 24, 2019 7:07 pm 
Sophomore

נביא בעירו כתב:
עכשיו רק צריך לסייג גם ל״מירב הסטטיסטיקות״ ואולי זה יתחיל להיראות כמו משהו נכון. למשל, 90% מהקו לאורך ארבע שנים במכללות, או בג׳יליג לצורך העניין, לא שווים פחות מ-90% מהעונשין בכל מקום אחר. באותו עניין, ה-40% משלוש של קאזינס לאורך 4 שנים במכללות מאוד מעודדים ובהחלט מלמדים שהוא יכול, לפחות פוטנציאלית, להיות 3D ברמה גבוהה...

אני לא חושב שהוא מובא להיות 3D בכלל
מדובר פה על שחקן שאמור לנהל משחק ולהיות הרכז אולי אפילו המוביל שלנו (אם קטש יסכים שבלאט ירד במעמד)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יולי 24, 2019 7:15 pm 
Junior

ראיתי משחק של הסולט לייק סטארס מול הגראנד ריו וייפרס ברנרד פו פו קאובויז או משהו כזה (קבוצת הבת של יוסטון).

ממש רפליקה של דו"ח הסקאוטינג,לפחות מהמשחק הזה. הוא ממש pass first גארד. אגב קבוצות הג'י ליג אוספות כאלה ושומרות אותם אצלן יותר ויותר. זה ממש לא רק ראן אנד בלאגן וריפוד סטטיסטיקות. חוץ מאצל הגארנד ריו וייפרס פו פו שבאמת משחקים כדורסל מגעיל כמו קבוצת האם.

הוא מאוד אוהב לדחוף את הכדור חזק לאחר ריבאונד ותמיד קודם כל מחפש את החברים שלו וכך גם בחדירה לסל. לא מרגישים את הזריקות שלו. לפחות במשחק הזה, הוא ממש בוחר אותן בקפידה. שחקן הגנה מעולה ככתוב. נראה שקצת חסר לו משחק ביניים, הוא מגיע בקלות לאזורים האלה וכמעט אף פעם לא מרים זריקה. יש לו ספינ מוב לא רע מה שכן.

שיחק איתו [ושיחק יפה] טיילר קבונו מג'ורג' וושינגטון שחתם השנה באלבא ברלין אחרי שגם לו נמאס מהחיים על התפר של אנ.בי.איי וג'י ליג. הגדרת המילון של סטרץ' 4. קלע קטלני ממש.

בסל הכל יש פוטנציאל באמת לגורם מאזן בין בלאט וג'ייקובן. יש לו דברים שלשניהם חסר.

“I tell ya. I’d have to deck Nate. I’d have to deck him. He be coming and I’d lay one of those picks on him and he’d have to pick his teeth up off the court

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יולי 24, 2019 7:37 pm 
Sophomore

החתול יובב כתב:
ראיתי משחק של הסולט לייק סטארס מול הגראנד ריו וייפרס ברנרד פו פו קאובויז או משהו כזה (קבוצת הבת של יוסטון).

ממש רפליקה של דו"ח הסקאוטינג,לפחות מהמשחק הזה. הוא ממש pass first גארד. אגב קבוצות הג'י ליג אוספות כאלה ושומרות אותם אצלן יותר ויותר. זה ממש לא רק ראן אנד בלאגן וריפוד סטטיסטיקות. חוץ מאצל הגארנד ריו וייפרס פו פו שבאמת משחקים כדורסל מגעיל כמו קבוצת האם.

הוא מאוד אוהב לדחוף את הכדור חזק לאחר ריבאונד ותמיד קודם כל מחפש את החברים שלו וכך גם בחדירה לסל. לא מרגישים את הזריקות שלו. לפחות במשחק הזה, הוא ממש בוחר אותן בקפידה. שחקן הגנה מעולה ככתוב. נראה שקצת חסר לו משחק ביניים, הוא מגיע בקלות לאזורים האלה וכמעט אף פעם לא מרים זריקה. יש לו ספינ מוב לא רע מה שכן.

שיחק איתו [ושיחק יפה] טיילר קבונו מג'ורג' וושינגטון שחתם השנה באלבא ברלין אחרי שגם לו נמאס מהחיים על התפר של אנ.בי.איי וג'י ליג. הגדרת המילון של סטרץ' 4. קלע קטלני ממש.

בסל הכל יש פוטנציאל באמת לגורם מאזן בין בלאט וג'ייקובן. יש לו דברים שלשניהם חסר.

תראה משחקים של קאלין לוקאס השנה. בכלל תתלהב.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יולי 24, 2019 8:31 pm 
Junior

תודה. תראה משחקים של אבי בן שימול באילת וטישמן בראשלצ. דוגמאות חיות ל"למה אסור לקבוצה בליגת על להיתקע עם רכז ישראלי בחמישיה".

“I tell ya. I’d have to deck Nate. I’d have to deck him. He be coming and I’d lay one of those picks on him and he’d have to pick his teeth up off the court

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יולי 24, 2019 9:14 pm 
Sophomore

החתול יובב כתב:
תודה. תראה משחקים של אבי בן שימול באילת וטישמן בראשלצ. דוגמאות חיות ל"למה אסור לקבוצה בליגת על להיתקע עם רכז ישראלי בחמישיה".

גם זה ת'רד לאומנות בסגנון הייל הייל ישראל ?
שני אלה יוצאים מהכלל. את בן שימול אפילו הייתי לוקח כרכז מחליף לחולון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יולי 24, 2019 10:19 pm 
Junior

לפרוטוקול, אני חושב שלאומית יותר קרוב לאמת ממי שחושב שקאזינס מובא במטרה שיהיה הרכז הראשון של הקבוצה. אולי הוא יתגלה כשחקן שחקן, מי יודע? אבל כרגע, בגיל 25 עם אפס ניסיון באירופה, הוא לגמרי מוחתם בתור סותם חורים. עם הירידה של הדקות של הישראלים בליגה, שתתן אפשרות ליותר דקות ג׳ייקובן ופלדיין ביחד, ויחד עם העובדה שבלאט לא יירד דרסטית בדקות ולטימור אין הרבה ממה להוריד, אני פשוט לא רואה איך מייעדים אותו למשהו מעבר...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יולי 24, 2019 10:34 pm 
Junior

גם אני התוודאתי על תחזית מופרכת היום. תנסה, זה מזכך.

יש לי חטא אפילו יותר גדול. אבל כל עוד אף אחד לא זוכר אני רגוע.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יולי 24, 2019 10:47 pm 
Junior

מה זה ״התוודאתי״? מה התחזית המופרכת שחזיתי (מה שכתבתי לגבי קאזינס זה בדיוק ההיפך מתחזית. אין לי מושג מה יהיה איתו, אבל אני מעריך מה הכוונה של הפועל בהחתמה שלו)? מה עשיתי לך? מה אתה רוצה ממני?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יולי 24, 2019 10:49 pm 
Junior

לא התכוונתי אלייך. אני עצלן לציטוט..

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יולי 24, 2019 11:02 pm 
Sophomore

החתול יובב כתב:

נשמע לי כתואם דרווין קיצ׳ן

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יולי 25, 2019 12:59 am 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (6)
החתול יובב כתב:

אתה לא קצת מגזים עם טישמן? הבנאדם משחק 8 עונות בליגת העל כמדומני, ונתן עונה וחצי טובות. עונה אחת טובה בגליל מתוך 4 ששיחק שם (שאחריה בא רצף של עונות חלשות), וחצי העונה האחרונה הטובה מאד בראשון (ובעיקר פלייאוף מצויין, אין מה לדבר). הוא גם לא יכול להתלונן שלא קיבל לאורך השנים במה להראות את כישוריו ולהצדיק עוד דקות.
בעיני עדיין חובת ההוכחה עליו שחצי העונה האחרונה היא לא איזה one-off.

ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את קרתגו ולבטל את חץ הפוזשן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יולי 25, 2019 1:30 am 
Sophomore

גמליאל כתב:
החתול יובב כתב:

נשמע לי כתואם דרווין קיצ׳ן

סיוט אם אתה צודק
לא הספיק לנו אחד כזה ?

אני מרוצה מהעובדה שהוא קולע 2 שלשות למשחק ב40% (ואני מתפלל שהכוונה היתה שהוא זורק 5 וקולע 2 )
ובכל מקרה אני אתן לו הזדמנות הוגנת מאוד ואשאר עם ראש מאוד פתוח בבחינה שלי אותו , נקווה שקטש לא הביא לנו פה משהו שיהיה קשה להתמודד איתו
בעיקר מפחידה אותי העובדה שקטש החליט בשלב כלשהו שהוא רוצה אנשים טובים על חשבון אנשים מוכשרים , ואני מפחד מהבינוניות שזה גורר ומקווה שהבחור שלנו הוא לא בינוני

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יולי 25, 2019 8:10 am 
Junior

נביא בעירו כתב:

אפקט הלחץ לא משפיע על עונשין?
גם השלשות מושפעות מלחץ וכמובן הגנה. מספיק שברמה הגבוהה יותר הוא לא יקבל עוד חצי שניה של המבט לסל והאחוזים יורדים פלאים.
אליהו היה תופר שלשות בחימום לפני משחקי יורוליג.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יולי 25, 2019 8:34 am 
Junior

הלחץ בוודאי משפיע על הקליעה. עכשיו, לחיזוק הטענה שלך, נשאר לך רק:
1. להסביר למה שחקנים אמריקאים ירגישו יותר לחץ במשחק מזרח תיכוני באולם היובל או בעין שרה מאשר במשחק מכללות (כדורסל פי אלף אינטנסיבי מהליגה שלנו, מול יציעים מלאים בהרבה), או אפילו במשחק ג׳יליג (כדורסל פחות אינטנסיבי בהרבה מבמכללות, ועדיין 2-3 הופעות מוצלחות שם ואתה עשוי להיות מוקפץ לנבא, ויש אומרים שזה פרס יותר נחשק ממאבקי המיקום מורטי העצבים לקראת הסיבוב השלישי).
2. להביא כמה סטטיסטיקות שאשכרה מראות שהאחוזים מהעונשין ומהשלוש (טווח נבא בג׳יליג) של אותם שחקנים באמת גבוהים יותר בפסטורליה של ארה״ב לעומת הדם ואש ותמרות עשן של הכדורסל הישראלי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יולי 25, 2019 9:42 am 
Junior

אני לא רואה כדורסל מכללות כדי לדעת את הרמה שם בהשוואה לליגה הישראלית ולמפעל האירופי שי-ם משתתפת בו.
אתה טוען שהמכללות הרמה גבוהה יותר?

אני כן זוכר שלפני כמה שנים הייתי תקופה קצרה בארה״ב ובמקרה ראיתי כמה משחקים של המכללה של ג’ייקוב פולן שהיה נראה שם ילד משותף של סטף קרי ושאראס, בא נגיד שבי-ם וברצלונה הוא הרשים ׳טיפה׳ פחות.
גם ג׳ון שאייר היה משהו אחר לגמרי במכללות מהילד המבוהל שהיה פה (אם כי יש לו נסיבה מקלה של פציעה קשה).

עונשין אני עוד יכול להסכים איתך שהאחוזים יכולים להיות דומים אבל אחוזים ל3, לא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יולי 25, 2019 9:53 am 
Senior

אורן כתב:
ואומר גם, כנראה, שהפועל תחזיק בסגל שישה זרים (לפחות. אם באמת נגמר הסיפור עם אמארה, בטח יחתימו גם עוד גבוה). לא מת על זה. אם לא סומכים מספיק על מה שיש לבלאט ובראון לתת (ויש רגליים לחששות), היו צריכים לחשוב על זה טוב לפני שהחליטו להמשיך איתם. כרגע יש בקו האחורי חמישה שחקנים, מהם רק אחד שיכול לחלטר קצת בתור שלוש, ובקו הקדמי היחיד שמתקרב להיות שלוש זה לוי. ואני לא בטוח שהוא קרוב מספיק.

אני די מסכים - לא בטוח למה צריך גם את קאזינס וגם את בראון בקו האחורי הנוכחי ואיך יהיה לכולם דקות.
זה כנראה אומר שבלאט וברטי יקבלו הרבה פחות דקות באירופה מאשר בליגה, שזה דווקא אולי דבר טוב (למרות עונה טובה של בלאט במסגרת האירופית לפני שנה), אבל אני עדיין לא בטוח איך זה יסתדר, למה השאירו את בראון אם מביאים עוד גארד זר על העמדה שלו וכו', אבל ייתכן שיש כאן שיקולים שאנחנו לא מכירים.

לעניין קאזינס עצמו - הוא קצת נראה מסוג השחקנים שעושים הרבה דברים די טוב, אבל שום דבר לא מאוד טוב. עם סייז טוב,, מסירה טובה, קליעה קצת מוזרה שהוא שיפר משמעותית לאורך השנים; החשש העיקרי שלי הוא מאחוזים נמוכים שלו לאורך הקריירה מטווח 2 נק' לצד זה שהוא לא אתלט גדול - אלו שני דברים שהיו חסרים לקו אחורי שלו לפני עונה שהוא כנראה לא ממש פותר.
אם הוא אכן שומר מצוין, מצד שני, זה כבר אחלה ויחד עם סייז טוב, אולי קצת פחות יהרגו אותו בחילופים על גבוהים מאשר את שאר הגארדים שלנו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יולי 25, 2019 10:08 am 
Junior

Dovi כתב:
אני לא רואה כדורסל מכללות כדי לדעת את הרמה שם בהשוואה לליגה הישראלית ולמפעל האירופי שי-ם משתתפת בו.
אתה טוען שהמכללות הרמה גבוהה יותר?

אני כן זוכר שלפני כמה שנים הייתי תקופה קצרה בארה״ב ובמקרה ראיתי כמה משחקים של המכללה של ג’ייקוב פולן שהיה נראה שם ילד משותף של סטף קרי ושאראס, בא נגיד שבי-ם וברצלונה הוא הרשים ׳טיפה׳ פחות.
גם ג׳ון שאייר היה משהו אחר לגמרי במכללות מהילד המבוהל שהיה פה (אם כי יש לו נסיבה מקלה של פציעה קשה).

עונשין אני עוד יכול להסכים איתך שהאחוזים יכולים להיות דומים אבל אחוזים ל3, לא.

אתה מתבלבל בין שני דברים. אנחנו דיברנו על לחץ (ואינטנסיביות של ההגנה) ואתה עברת לדבר על ״הרמה״ של הכדורסל. זה שהפועל ירושלים, או כל קבוצה אירופית בינונית אחרת, אמורה לקחת בהליכה את טורניר המכללות, זה לא רלוונטי בכלל למה שדיברנו עליו. לגבי המכללות - אני בטוח שהלחץ והאינטנסיביות של ההגנה משמעותיים בהרבה ממה שקורה בליגה הישראלית. לגבי ליגת הפיתוח, אני מטיל ספק גדול בהנחה לפיה המשחק המנומנם, יחסית, שמשוחק שם באמת מקפיץ משמעותית את אחוזי העונשין ו/או את האחוזים משלוש (בטווח nba).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יולי 25, 2019 10:09 am 
Sophomore

stavs כתב:
אורן כתב:
ואומר גם, כנראה, שהפועל תחזיק בסגל שישה זרים (לפחות. אם באמת נגמר הסיפור עם אמארה, בטח יחתימו גם עוד גבוה). לא מת על זה. אם לא סומכים מספיק על מה שיש לבלאט ובראון לתת (ויש רגליים לחששות), היו צריכים לחשוב על זה טוב לפני שהחליטו להמשיך איתם. כרגע יש בקו האחורי חמישה שחקנים, מהם רק אחד שיכול לחלטר קצת בתור שלוש, ובקו הקדמי היחיד שמתקרב להיות שלוש זה לוי. ואני לא בטוח שהוא קרוב מספיק.

אני די מסכים - לא בטוח למה צריך גם את קאזינס וגם את בראון בקו האחורי הנוכחי ואיך יהיה לכולם דקות.
זה כנראה אומר שבלאט וברטי יקבלו הרבה פחות דקות באירופה מאשר בליגה, שזה דווקא אולי דבר טוב (למרות עונה טובה של בלאט במסגרת האירופית לפני שנה), אבל אני עדיין לא בטוח איך זה יסתדר, למה השאירו את בראון אם מביאים עוד גארד זר על העמדה שלו וכו', אבל ייתכן שיש כאן שיקולים שאנחנו לא מכירים.

לעניין קאזינס עצמו - הוא קצת נראה מסוג השחקנים שעושים הרבה דברים די טוב, אבל שום דבר לא מאוד טוב. עם סייז טוב,, מסירה טובה, קליעה קצת מוזרה שהוא שיפר משמעותית לאורך השנים; החשש העיקרי שלי הוא מאחוזים נמוכים שלו לאורך הקריירה מטווח 2 נק' לצד זה שהוא לא אתלט גדול - אלו שני דברים שהיו חסרים לקו אחורי שלו לפני עונה שהוא כנראה לא ממש פותר.
אם הוא אכן שומר מצוין, מצד שני, זה כבר אחלה ויחד עם סייז טוב, אולי קצת פחות יהרגו אותו בחילופים על גבוהים מאשר את שאר הגארדים שלנו.

לא חושב שיהיה שינוי במעמדו של בלאט
חושב שהגארד החדש בא לקחת את הדקות שיוגב קיבל
הוא גם סוג של על התפקיד שלו

מי ששוב יפגע פה הוא בר טימור , אבל אם הוא לא הבין לבד שמקומו לא בהפועל כל עוד המאמן לא מאמין בו , אז זה כבר בעיה שלו.

מקווה גם שלא יחתימו עוד זרים.
אמארה ואולי גם איזה ישראלי שיתן דקות בעמדה 3 יכול לסגור סיפור

לא מתאים לי מליון זרים

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יולי 25, 2019 10:12 am 
Senior

אבל מתאים לך קבוצה שאין לה אף שחקן בעמדה 3, חוץ מ'איזה ישראלי שיתן דקות בעמדה 3'?
בעיני זו תהיה חתיכת הפקרות, שטוב שלא באמת תקרה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יולי 25, 2019 10:34 am 
Sophomore

stavs כתב:
אבל מתאים לך קבוצה שאין לה אף שחקן בעמדה 3, חוץ מ'איזה ישראלי שיתן דקות בעמדה 3'?
בעיני זו תהיה חתיכת הפקרות, שטוב שלא באמת תקרה.

תלוי מה התוכנית
יש גם המון יתרונות בלשחק עם 3 גארדים כל המשחק
במיוחד אם אחד או 2 מהם ממש יכולים לשמור כל פרוורד שיעמוד מולם

אם זה יגרור הגנות לוחצות וכו... זה מצוין
אם ננסה לשחק כדורסל רגיל יותר בלי מספרי 3 אז נפסיד במאבקי הריבאונד והכוח בהמון המון מקרים וזה יעלה לנו בהרבה הפסדים.

מה גם שברור שגם תומס יקבל דקות ב3 כמו שקיבל השנה מה שאומר שיהיו לנו הרכבים גבוהים שאמורים להיות פתרון לקבוצה גבוה שקשה לנו נגד מה שהם עושים לנו מתחת לסל (למרות שראינו שנה שעברה שזה לא עוזר וכל עוד נתעקש שההגנה היחידה שלנו תהיה חילופים , אנחנו נסבול מכל קבוצה שיש לה מספיק סבלנות להביא את הכדור פנימה )

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יולי 25, 2019 11:53 am 
מנהל פורום

הבעיה של הפועל לא היתה בהגנת החילופים, אלא בעובדה שברגע שבלאט על המגרש, בטח ובטח כשצוות עם אמרה, היו להפועל שחקן אחד או שניים פחות עם ענין ורצון לשחק הגנה. לא משנה איזה סוג היו משחקים, זה לא היה עובד.
זה, וזה שבאטלר אהב מאד לעשות עבירות רכות אחת לארבעה פוזשנים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יולי 25, 2019 12:34 pm 
Senior

אם כבר הגנת חליופים - אחת הדרכים למזער את החסרונות של השיטה הזו, זה להחזיק בכמה שיותר שחקנים שהם סוויצ'אבלס ויכולים לשמור על כמה עמדות.
בNBA זה עקרון מאוד חזק, בין היתר כי הרבה יותר קל למצוא שם מישהו שבאמת יכול לשמור גם על גבוהים וגם על גארדים, אבל גם באירופה זה תקף, ולהפועל יש נטייה קת ליפול מהבחינה הזו.
כרגע הסגל של הקבוצה לא מכיל הרבה שחקנים שמסוגלים לשמור על 2-3 עמדות - תומאס ובריימו הם יחסית כאלו, קאזינס אולי גם, אבל חוץ מזה - נאדה.
אז נכון שגם 3 זר כנראה לא היה הכי יעיל מול אייברסון בטנריפה, אבל אם תישאר בלי 3 זר, הסגל הנוכחי יחטוף לא מעט על חוסר היכולת של השחקנים בו לעשות חליופים בהגנה.
וזה לא רק בחילופים - הקבוצה פשוט מורכבת כרגע מ5 גארדים ו4 גבוהים, בכדורסל המודרני אתה כבר כמעט לא רואה קבוצות שבנויות ככה (שוב - בNBA זה בכלל חזק - קבוצות עמוסות ווינגמנים) ואם תיבנה ככה, אתה פוגע לעצמך בגמישות של ההרכבים - הרבה יותר קשה לשחק עם גבוה אחד ו4 שחקנים מסביב כשכל הארבעה האלו מתחת לגובה של 1.95.

הפעול חייבת 3 טוב, אתלטי ועם סייז סבבה - אם היה אחד כזה ישראלי, אז זה היה אידיאלי - אני אישית לא מכיר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יולי 25, 2019 1:43 pm 
Sophomore

ציפה דריפה אלמדלסי כתב:
הבעיה של הפועל לא היתה בהגנת החילופים, אלא בעובדה שברגע שבלאט על המגרש, בטח ובטח כשצוות עם אמרה, היו להפועל שחקן אחד או שניים פחות עם ענין ורצון לשחק הגנה. לא משנה איזה סוג היו משחקים, זה לא היה עובד.
זה, וזה שבאטלר אהב מאד לעשות עבירות רכות אחת לארבעה פוזשנים.

חולק עלייך, אני לפחות זוכר שבמשחקים שבהם שחטו אותנו על החילופים (טנריפה וראשון) זה היה הרבה גם על בראון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 587 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 24  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 11 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: