סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו א' ספטמבר 29, 2024 2:21 am

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 587 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 ... 24  הבא
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: Re: הפועל ירושלים 19/20
הודעהפורסם: ד' אוגוסט 07, 2019 1:24 pm 
Sophomore

בלוג: הצג בלוג (0)
החתמה מאכזבת מאוד מאוד מאוד
לדעתי לא מה שאנחנו צרכים לא בהגנה (אלא אם יתברר שהוא קינזי כזה שפתאום נכנס למוד שיתוק ומחסל שחקן) ולא בהתקפה
הפועל שוב בונה קבוצה של למלמים שהסיכוי שלהם לנצח קבוצות ברמה של הפועל ומעלה הוא יחסית קטן (אבל נטחן את כל הקבוצות החלשות )

היה צריך לעמדה 3 איזה המילטון שיוכל להוריד הרבה עומס בהתקפה וגם לתת פיזיות מול 3 לא חלשים שהולכים לפגוש במהלך הדרך

הבחור הזה נראה הרבה יותר כמו 2 טיפונת גבוה למטרות 3&D מאשר 3

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוגוסט 07, 2019 1:33 pm 
Junior

גלעד כתב:
נחמד שמאמן נבחרת ישראל מאמין בישראלים עד כדי כך שהוא מביא 7 זרים

כן אה, איך אנחנו לא ראשל"צ 2019-20 שמתכוונת לקחת בהליכה את היורוקאפ עם בן אלטיט, אדם אריאל, עוז בלייזר ונמרוד טישמן. אין לי ספק שכל אחד מהם הולך לשחק לפחות 35 דקות ולפחות שניים מהם יאיישו את חמישיית המפעל בחודש מאי.

ביינתים, לעובדות: תמיר בלאט נבחר לשחקן הצעיר של העונה בליגת האלופות תחת שרביטו של קטש, מתעב הישראלים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוגוסט 07, 2019 3:17 pm 
Hall of Famer

N.T.K כתב:
לדעתי לא מה שאנחנו צרכים לא בהגנה (אלא אם יתברר שהוא קינזי כזה שפתאום נכנס למוד שיתוק ומחסל שחקן) ולא בהתקפה
הפועל שוב בונה קבוצה של למלמים שהסיכוי שלהם לנצח קבוצות ברמה של הפועל ומעלה הוא יחסית קטן (אבל נטחן את כל הקבוצות החלשות )

היה צריך לעמדה 3 איזה המילטון שיוכל להוריד הרבה עומס בהתקפה וגם לתת פיזיות מול 3 לא חלשים שהולכים לפגוש במהלך הדרך

שיחק בקאזאן לסירוגין ב2 עמדות גארד וס.פור'.שחקן הגנה טוב ואולי השחקן הכי אתלטי שנראה בעונה הבאה בישראל.בהתקפה הוא יותר שחקן משלים אבל עדיין היה שחקן חמישיה כמעט קבוע באחת הקבוצות הטובות בvtb וביורוקאפ.....

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוגוסט 07, 2019 4:29 pm 
Sophomore

RREEDDTT. כתב:
N.T.K כתב:

שיחק בקאזאן לסירוגין ב2 עמדות גארד וס.פור'.שחקן הגנה טוב ואולי השחקן הכי אתלטי שנראה בעונה הבאה בישראל.בהתקפה הוא יותר שחקן משלים אבל עדיין היה שחקן חמישיה כמעט קבוע באחת הקבוצות הטובות בvtb וביורוקאפ.....

אין לי בעיה עם הרמה שלו
יש לי בעיה עם הסגנון שלו
לקבוצה הזאת לא חסר שחקן סותם חורים כדי להתקדם לשלב הבא.
בשנה שעברה היו רגעים שבהם הגארדים שלנו נתנו מעבר למה שהם יכולים לתת באופן קבוע (פלדיין נהיה חודר מצוין פתאום וכו ... )
אם נסמוך על הגארדים שיש לנו כיום שהם יובילו את ההתקפה שלנו מול קבוצות צמרת הצמפיונס ליג ובפינאל פור הישראלי , אנחנו שוב נקבל קבוצה שגם לא שומרת (עם קטש כנראה שכבר לא נהיה קבוצת הגנה מדהימה ) וגם נתקעת בהתקפה לקטעים מאוד ארוכים.

היינו חייבים להביא לעמדה 3 (אפשר גם ל5 רק שם זה ממש קשה ) מישהו שיוריד לחץ מהגארדים לפחות ל10-15 דקות במשחק

בצד ההגנתי קטש עדיין ישחק הרבה הגנת חילופים ובהגנה כזו ה3 חייב להיות יכול לשמור לפחות על עמדה 4 אם לא על עמדה 5
נראה לי שהוא לא יהיה באיזור הזה בתקופה הקרובה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוגוסט 07, 2019 4:32 pm 
Junior

טוב, שמענו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוגוסט 07, 2019 7:26 pm 
Senior

N.T.K כתב:
RREEDDTT. כתב:
N.T.K כתב:

אין לי בעיה עם הרמה שלו
יש לי בעיה עם הסגנון שלו
בשנה שעברה היו רגעים שבהם הגארדים שלנו נתנו מעבר למה שהם יכולים לתת באופן קבוע (פלדיין נהיה חודר מצוין פתאום וכו ... )
אם נסמוך על הגארדים שיש לנו כיום שהם יובילו את ההתקפה שלנו מול קבוצות צמרת הצמפיונס ליג ובפינאל פור הישראלי , אנחנו שוב נקבל קבוצה שגם לא שומרת (עם קטש כנראה שכבר לא נהיה קבוצת הגנה מדהימה ) וגם נתקעת בהתקפה לקטעים מאוד ארוכים.

היינו חייבים להביא לעמדה 3 (אפשר גם ל5 רק שם זה ממש קשה ) מישהו שיוריד לחץ מהגארדים לפחות ל10-15 דקות במשחק

בצד ההגנתי קטש עדיין ישחק הרבה הגנת חילופים ובהגנה כזו ה3 חייב להיות יכול לשמור לפחות על עמדה 4 אם לא על עמדה 5

איזה 3ים באירופה כבר יכולים לשמור על סנטרים?איך תמצא אחד שהוא גם כזה וגם מסוגל לייצר בהתקפה מספיק טו כדי לקחת את המושכות ל10-15 דקות בערב?
ברור שדווין סמית' בשיאו, או דאנטה סמית' בשיאו, יכלו לעזור כאן - בעיקר דווין שישב בול על מה שלהפועל היה חסר, אבל אני מקווה שלא ציפית לשחקן בסדר גודל הזה.
בכל מקרה, דווקא הנביא כתב פה היום שראה משחק שלו נגד חימקי שבו הוא שמר טוב על גבוהים בחילופים - אולי ניתן לו צ'אנס בהקשר הזה?

אני כן חושב שיש חסרונות מסוימים לצירוף של לוקט - כתבתי אותם בערך קודם; אני אישית קצת קיוויתי לשחקן שקצת יותר יתאפיין ביכולת לעשות מהלכים גדולים, בvision שלי קצת קיוויתי שנראה איזה אתלט יוצא דופן, או מישהו קצת יותר טוב בלשים נקודות על הלוח, אבל בכל מקרה - היה די דברור מהבנייה של הקבוצה שהסמול פורוורד יהיה איזושהי ורסיה של 3&D.

RREEDDTT. כתב:
N.T.K כתב:

האמת שאני הופתעתי לטובה מכמה דאנקים שלו מקאזאן שהופיעו בקליפ שהקבוצה הכינה לו - הגיוני שאת האתלטיות מהקולג' הוא לא איבד כמו שחששתי, אבל עדיין אני בספק אם לוקט יהיה האתלט הטוב ביותר שנראה העונה בארץ, מה שכן הוא עשוי להתגלות כשומר הכי טוב מבין שחקני החוץ, קצת יותר חשוב בסופו של דבר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוגוסט 07, 2019 8:28 pm 
Hall of Famer

ושיפסיקו לקשקש על תקציב יותר נמוך זה ממש לא נכון
ברוב העונות של אורי אלון התקציבים של ירושלים נעו בין 9 ל10 מיליון דולר .בעונה שעברה והעונה התקציבים הם סביב 9 מיליון דולר.....

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוגוסט 07, 2019 9:17 pm 
Sophomore

stavs כתב:
N.T.K כתב:
RREEDDTT. כתב:
N.T.K כתב:

אין לי בעיה עם הרמה שלו
יש לי בעיה עם הסגנון שלו

איזה 3ים באירופה כבר יכולים לשמור על סנטרים?איך תמצא אחד שהוא גם כזה וגם מסוגל לייצר בהתקפה מספיק טו כדי לקחת את המושכות ל10-15 דקות בערב?
ברור שדווין סמית' בשיאו, או דאנטה סמית' בשיאו, יכלו לעזור כאן - בעיקר דווין שישב בול על מה שלהפועל היה חסר, אבל אני מקווה שלא ציפית לשחקן בסדר גודל הזה.
בכל מקרה, דווקא הנביא כתב פה היום שראה משחק שלו נגד חימקי שבו הוא שמר טוב על גבוהים בחילופים - אולי ניתן לו צ'אנס בהקשר הזה?

א. דאנטה סמית בדיוק פנוי והוא יכל לעשות את העבודה (והוא גם נתן עונה מצוינת בקבוצת צמרת בצרפת השנה )
מלבדו יש את המילטון שהיה חזק מספיק לתת גוף לרוב הגבוהים שראינו , בטוח שלכל מספרי ה4.
דוין סמית (ויש לציין גם את דיויד בלו ) מן הסתם היו יכולים וגם באמת יורוליג , אבל יש גם ברמה שמתחת המון המון שחקנים שיכולים לעשות את זה אותנו זה כנראה לא כל כך עניין

ב. מלבד הנושא של ההגנה , יש גם את הנושא ההתקפי שלדעתי הוא לא יתאים בגללו.

ג. לסעיפים א ו ב אין שום קשר לזה שהוא שחקן שלנו ויקבל את כל הצאנסים להוכיח ולהראות שהוא יכול ומבחינתי יקבל את כל העידוד כל הזמן (גם אם יהיה רע)
אבל מנסיון של הרבה שנים אצלי , היו ממש מעט שהפתיעו אותי ונתנו דברים שלא חשבתי שהם יצליחו לתת (תומס הוא דוגמא טובה לאחד שהפתיע אותי מאוד העונה )

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוגוסט 07, 2019 10:47 pm 
Junior

דאנטה סמית׳, בשיא הקריירה שלו, היה שומר מאוד בעייתי במשך רוב שלבי העונה. בתחילת העונה הקרובה הוא יהיה בן 36, אתה באמת חושב שהוא היה יכול להיות הפתרון למשהו העונה? המילטון שחקן תחנה אחרונה שלא באמת אוהב לתת תחת בהגנה. אני לא חושה שהעובדה ששניהם גבוהים מלוקט באיזה 3 ס״מ, הופכת מישהו מהם לנוכחות הגנתית משמעותית...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אוגוסט 08, 2019 12:03 am 
Sophomore

לא אוהב את ההחתמה הזו, לדעתי לא מה שהפועל ירושלים היתה צריכה.
נשתמש בהטעיית הראשוניות, ביופורד שהוזכר בתחילת הקיץ, היה מתאים הרבה יותר, אתלט וסקורר מצוין, מסוגל לקחת את השומר שלו לסל, מסוגל לסיים דאנק ביד אחת בקלות, סקורר.
לא מדובר באתלט גדול, מוזמנים לראות אותו שובר את הפנים של חברו לקבוצה בתחרות דאנקים, פעמיים.
לא קלעי, ושחקן לא נוצץ בכללי.
אני לחלוטין מסכים עם הטענות של אוהדי הפועל ירושלים, כי זכותם לצפות לשחקנים מלהיבים בקבוצה שלהם.

אני יכול לשער שחיפשו שחקן כמו לוקט מתוך רצון לראות כמה דברים בעונה הבאה:
נמרוד לוי בעמדה 3, כמו שקטש כבר ציין.
את אייזאה קאזינס כשחקן מוביל, איך שאני מבין את זה, בונים עליו מאוד, גם כקלעי.
ובנוסף מצפים מג'קובאן בראון להעלות את הרמה בהשאווה לעונה שעברה.

שיהיה בהצלחה.

לגבי הזר השביעי, ראיתי דיווח בטוויטר על מו"מ עם ג'מאל מקלין, ששוחרר לאחרונה מקובאן, מדובר במצייץ שעושה רושם של די מדויק, אם כי הוא מעלה לא מעט דיווחי מו"מ שלא הבשילו.
רעיון נחמד, אם זו רמת השחקנים שמחפשים בקו הקדמי, כנראה שנראה גארד זר נח ברוב משחקי הליגה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אוגוסט 08, 2019 1:15 am 
Sophomore

נביא בעירו כתב:
דאנטה סמית׳, בשיא הקריירה שלו, היה שומר מאוד בעייתי במשך רוב שלבי העונה. בתחילת העונה הקרובה הוא יהיה בן 36, אתה באמת חושב שהוא היה יכול להיות הפתרון למשהו העונה? המילטון שחקן תחנה אחרונה שלא באמת אוהב לתת תחת בהגנה. אני לא חושה שהעובדה ששניהם גבוהים מלוקט באיזה 3 ס״מ, הופכת מישהו מהם לנוכחות הגנתית משמעותית...

לא מסכים עם האמירה הזאת בכלל.
לדאנטה היה חיסרון ענקי אחד בהגנה תמיד.
היה לו קשה מאוד לשמור שחקנים שפשוט יכולים לקלוע באחוזים טובים אם הוא נותן להם חצי מטר. (בגלל זה תמיד היתה לו בעיה עם דוין סמית ובגלל זה הוא קיבל קצת שלשות בפנים בגמר ההוא מול ראשון )
אבל סה"כ כמעט ואין גארדים שיזרקו עליו ועוד יעשו את זה באחוזים טובים , אז נראה לי שזה ממש לא חיסרון שאמור לחסל אותנו
כל עוד הוא לא היה על אחד כזה , הוא היה בסדר גמור גם מול גארדים וגם מול גבוהים.
הוא למשל היה השומר הטוב ביותר שהיה לנו על נייט רובינסון .

ואגב , גם אם יש שחקן שבמשך העונה לא שומר מדהים , אבל במשחקים חשובים הוא שומר טוב , זה מספיק טוב לנו
לא צריך אותו בשביל לנצח את ראשון לציון

בקשר ל3 סנטימטר , זה לא ה3 סנטימטר לגובה.
זה ה3 סנטימטר לרוחב (וזה משנה הרבה הרבה יותר כי בסה"כ אתה נלחם בכוח מול שחקן גבוה למשך 2 שניות אחרי חילוף ולא שומר אותו למשך התקפה שלמה. )

ואכן המילטון שחקן תחנה אחרונה , אתה צריך גם איזה אחד כזה בקבוצה
לתת לו את הדקות שלו שבהן הוא מוביל את ההתקפה והכל נבנה סביבו

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אוגוסט 08, 2019 9:38 am 
Senior

N.T.K כתב:
נביא בעירו כתב:
ואגב , גם אם יש שחקן שבמשך העונה לא שומר מדהים , אבל במשחקים חשובים הוא שומר טוב , זה מספיק טוב לנו

זו פסקה מאוד אירונית, בהתחשב בזה שבאחד המשחקים הכי חשובים בקדנציה שלו בהפועל הוא לא שמר, וכן היינו צריכים שהוא ישמור כדי לנצח את ראשון לציון.

בכל אופן, לדאנטה היו יכולות הגנתיות אדירות, הוא במשך פרקי זמן מסוימים היה מהשומרים הטובים שראיתי בארץ, הוא היה אתלט אדיר עם ידיים טובות מאוד (והשופטים בארץ היו שורקים לו המון המון על סטריפים נקיים לגמרי שהוא היה עושה על הכדור), אבל הוא גם היה נוטה לעצלות, הוא היה נותן מטר לשחקנים לפעמים פעם אחר פעם (אהלן שון דוסון), ובהרבה מצבים הוא היה ממאן להזיז את הרגליים ומסתמך על הסטריפים שהוא עושה עם הידיים.
עכשיו הוא כאמור בן 36, אחרי עונה לא רעה בצרפת מבחינה סטטיסטית, אבל אם יש משהו שאני די בטוח שאפשר לסמוך עליו, זה שהדרייב שלו ירד והעצלות בהגנה הייתה מגיעה לעתים יותר תכופות.
מעניין בן כמה הוא יצטרך להיות כדי שאוהדי הפועל יפסיקו לחשוב שצריך להחזיר אותו.

אם יש לי בעיה עם ג'ורדן המילטון זה ששנה אחר שנה הקבוצות שלו אנדראצ'יבריות, ממש לאורך כל הקריירה, עם הסתייגות אחת שהיא חולון. לא בטוח שמה שראינו ממנו אז בארץ היה ייצוג מהימן של הקריירה שלו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אוגוסט 08, 2019 10:09 am 
Junior

מעבר למשחק הספציפי ההוא נגד ראשון, שבאמת היה משמח לנצח בו ושדאנטה באמת לא שמר בו, כדאי לדבר גם על כל מיני משחקים לא חשובים כאלה נגד כל הפלוישטי/נפטונאס/ריטאס/ניז'ני של אירופה, שהפועל, יחד עם דאנטה, הגיעה אליהם כל כך רכה ולא שומרת, מה שנגמר בשתי עונות עלובות באירופה. האגדה הזאת שאפשר לעשות שכונה כל השנה ולהופיע במאני טיים היא, ובכן, אגדה. אם לא תשמור כל השנה, לא יהיה מאני טיים...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אוגוסט 08, 2019 10:59 am 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (6)
צריך להגיד שחוץ מזה שהוא בן 36, הוא גם נעדר תקופה ארוכה בעונה שעברה. משהו כמו חודשיים-שלושה למיטב זכרוני. כנראה עבר פציעה רצינית (למרות שלא ראיתי דיווח זה כנראה זה), או אירוע משמעתי רציני.

ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את קרתגו ולבטל את חץ הפוזשן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אוגוסט 08, 2019 12:47 pm 
Hall of Famer

ג'אמל מקלין על פי אינטרבאסקט ועודכמה פורומים באירופה במגעים עם הפועל ירושלים.שחקן לא רע בכלל .העמדה הטבעית שלו 4 אבל יכול לשחק לסירוגין גם 5. משחק גב לסל טוב מאוד שליטה טובה בכדור יחסית לשחקן פנים ....

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אוגוסט 08, 2019 3:34 pm 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

מסרטון ההיילייטס של לוקט הוא דוקא נראה אתלט טוב עם כמה דאנקים מרשימים אבל מהסטטיסטיקה הוא מסתמן כקלע חוץ רע למדי עם פחות מ30% מ3.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אוגוסט 08, 2019 3:51 pm 
Junior

הוא כנראה לא קלעי מדהים, אבל הסטטיסטיקה הרבה פחות חד משמעית ממה שאתה הבאת. לאורך הקריירה הוא נע סביב ה-35% עם כמה נסיקות לכיוון הארבעים אחוז, והחלקה אחת או שתיים מתחת לשלושים. בסך הכל, נראה סביר לגמרי...1

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אוגוסט 08, 2019 3:57 pm 
Senior

פחות מ30% הוא קלע במסגרת כלשהי רק פעם אחת בקריירה האירופית שלו - ב2018 ביורוקאפ.
אם מסתכלים על שקלול עונתי של כלל המפעלים (הדפי שחקן בREALGM עושים עבודה טובה עם זה) לאורך כל הקריירה הוא נע בין 39% ל31%, כשהעונותיים האחרונות הן הפחות טובות בקריירה עם 31 ו33 אחוז בהתאמה - שזה עדיין לא מוצלח אבל.

לדיווח על מקלין אני לא כל-כך מאמין - אני לא חזק בטוויטר, אבל השמתמש שדיווח על זה הוא משתמש שפתח טוויטר לפני חודש ומאז כל הפוסטים שלו זה דיווחים על מו"מ כזה או כזה בכדורסל האירופאי, כולל המון דיווחי סרק על קבוצות ישראליות. אם מחפשים ציוצים עם "hapoel jerusalem" מוצאים גם דיווח של משתמש חדש נוסף על מו"מ של הפועל עם ג'יילן ריינולדס.
לפי מה שהבנתי זה קטע די נפוץ של ישראלים משועממים שפותח יוזר של איזה סקופיונר אירופאי ואז מסתבר שזה היה מתחזה כל הזמן - נשמע לי הגיוני שאחד מהם לפחות הוא כזה. האינטרנט הפך למקום נורא מוזר לאחרונה.

בכל הופך, זה יהי די מפתיע אם שם בסדר גודל הזה יהיה הזר השביעי שהקבוצה תחתים, אבל נחיה ונראה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אוגוסט 08, 2019 4:22 pm 
Hall of Famer

מקלין נשמע כמו שיחק אדיר לרמות של ירושלים (אם וכאשר וכו'):
לא מבוגר מדי (31), לא נראה פציע יתר על המידה על פניו, ועדיין היה כלי התקפי משמעותי בקאזאן בעונת היורוקאפ האחרונה (10.3 נק', ב-57% לשתיים ו-80% מהקו, רק ב-22 דקות משחק). בארבעת העונות שלפני זה - נתן מספרים בסדר הגודל הזה אף ביורוליג.

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אוגוסט 08, 2019 5:02 pm 
Sophomore

לוקט ממש לא נראה נגר, את כל העונות האירופיות שלו הוא סיים בממוצע דו ספרתי למעט עונה שעברה בקאזאן, כולל בסביליה בליגה הספרדית.
ברוב העונות הללו, לפחות בליגות המקומיות, נע סביב 38%-39% לשלוש. אתלט טוב.
השאלה האמתית לגביו היא כמה מדובר בשחקן שמשנה את המשחק דרך ההגנה, אם אכן מדובר בסטופר הגנתי משובח, אז זה בינגו של הפועל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אוגוסט 08, 2019 7:45 pm 
Junior

shmueliki כתב:
מקלין נשמע כמו שיחק אדיר לרמות של ירושלים (אם וכאשר וכו'):
לא מבוגר מדי (31), לא נראה פציע יתר על המידה על פניו, ועדיין היה כלי התקפי משמעותי בקאזאן בעונת היורוקאפ האחרונה (10.3 נק', ב-57% לשתיים ו-80% מהקו, רק ב-22 דקות משחק). בארבעת העונות שלפני זה - נתן מספרים בסדר הגודל הזה אף ביורוליג.

או כמו שאוהדי הפועל קוראים לזה: ״ממש לא מה שאנחנו צריכים. נמוך מדי כדי להיות 5. בלי קליעה וכבד כדי להיות 4. עוד שחקן באותו סגנון בדיוק כמו בריימו ותומאס. בגילו, מעבר לשיא. החתמה מאכזבת, אם וכאשר...״

באופן אישי, קשה לי להאמין שיגיע.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אוגוסט 08, 2019 7:56 pm 
Sophomore

stavs כתב:
N.T.K כתב:
נביא בעירו כתב:

זו פסקה מאוד אירונית, בהתחשב בזה שבאחד המשחקים הכי חשובים בקדנציה שלו בהפועל הוא לא שמר, וכן היינו צריכים שהוא ישמור כדי לנצח את ראשון לציון.

בכל אופן, לדאנטה היו יכולות הגנתיות אדירות, הוא במשך פרקי זמן מסוימים היה מהשומרים הטובים שראיתי בארץ, הוא היה אתלט אדיר עם ידיים טובות מאוד (והשופטים בארץ היו שורקים לו המון המון על סטריפים נקיים לגמרי שהוא היה עושה על הכדור), אבל הוא גם היה נוטה לעצלות, הוא היה נותן מטר לשחקנים לפעמים פעם אחר פעם (אהלן שון דוסון), ובהרבה מצבים הוא היה ממאן להזיז את הרגליים ומסתמך על הסטריפים שהוא עושה עם הידיים.
עכשיו הוא כאמור בן 36, אחרי עונה לא רעה בצרפת מבחינה סטטיסטית, אבל אם יש משהו שאני די בטוח שאפשר לסמוך עליו, זה שהדרייב שלו ירד והעצלות בהגנה הייתה מגיעה לעתים יותר תכופות.
מעניין בן כמה הוא יצטרך להיות כדי שאוהדי הפועל יפסיקו לחשוב שצריך להחזיר אותו.

אם יש לי בעיה עם ג'ורדן המילטון זה ששנה אחר שנה הקבוצות שלו אנדראצ'יבריות, ממש לאורך כל הקריירה, עם הסתייגות אחת שהיא חולון. לא בטוח שמה שראינו ממנו אז בארץ היה ייצוג מהימן של הקריירה שלו.

זה היה בכוונה
ואמרתי כבר , אני ממש לא מסכים שהוא לא שמר במשחק הזה
תגיד לי לפני המשחק שהדרך של ראשון לנצח אותנו זה שדאוסן קולע 5 שלשות (הרבה מעל 50%) , אני חיי עם זה טוב.
וגם בסוף הזיכרון של המשחק הזה הוא זיכרון לא טוב וזה נופל על דאנטה כי אף אחד לא ציפה שדוסון יגמור עם 20+ נקודות את משחק הגמר
אבל אם אני זוכר נכון סה"כ 2 שלשות מכל ה20+ נקודות של דוסון היו על דאנטה (אחת בהפרש גדול להפועל והשניה במצב קצת קריטי )
כל השאר נקלעו אחרי חילופים או במתפרצות.
מי שכן קצת ניצח את דאנטה באחד על אחד באותו משחק היה מונרו שלדעתי לפחות פעמיים ממש ברגעים המכריעים של המשחק הוא קיבל את דאנטה בפוסט ועשה עליו נקודות

אני מציע לחזור אחורה ולראות את השידור של זה שוב ולנסות ולראות מה עשה דאנטה בהגנה במשחק , לפני שמאשימים אותו בהפסד האליפות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אוגוסט 08, 2019 8:12 pm 
Junior

הוא שמר רע לאורך כל המשחק הזה. גם על דוסון וגם כשקיבל את מונרו.
אבל עזוב, זה באמת משחק אחד. איך הוא שמר במשהו כמו 20 הפסדי יורוקאפ בשנתיים שבהן היה בהפועל?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אוגוסט 08, 2019 11:03 pm 
Sophomore

נביא בעירו כתב:
הוא שמר רע לאורך כל המשחק הזה. גם על דוסון וגם כשקיבל את מונרו.
אבל עזוב, זה באמת משחק אחד. איך הוא שמר במשהו כמו 20 הפסדי יורוקאפ בשנתיים שבהן היה בהפועל?

מציע לך לראות שוב את המשחק ולבחון אותו מחדש

בכל מקרה ב20 הפסדי היורוקאפ הוא לא שמר רע מספיק שאני אזכור אותו כשומר רע
והיו לנו הרבה אחרים שכן למשל יותם וגפני ורולנד וליאור ובר והגבוה שברח לי השם שלו (שמכולם זכור לי תצוגות נוראיות של הגנה )
מכל הרשימה שלמעלה הוא בטוח שמר טוב יותר
אני לא אבוא ואגיד לך שהוא נתן את ההגנה הכי טובה בעולם , אבל אם תזכיר לי משחק ספציפי שאתה זוכר אני אראה אותו במלואו ואנסה לראות.

מה שבטוח זה שההגנה שלנו באופן כללי לא היתה טובה
ובטוח שהוא היה חלק מזה.
ואולי גם בתור מנהיג של הקבוצה היה לו חלק גדול בזה (ברמה ההנהגתית).

כן זכור לי משחק בבית בעונה האחרונה שלו בהפועל שבו הוא היה היחיד שהצליח לעצור את הסנטר (אולי היה פאוור ) של הקבוצה השניה
וכן זכורות לי דקות ההגנה שלו על נייט רובינסון.

בקיצור , לא יודע מה הוא יכול לתת היום
אבל אם היה אפשר להביא אותו , אז חבל מאוד שלא עשו את זה
הוא שחקן שלחלוטין יכול להיות מחליף מהספסל ולבוא ולתת דקות גדולות
אם ממילא החתמנו איזה 10 שחקנים לעמדה 4 ושחלקם ישחקו כ3 (תומס ? לוי ? ) אז לפחות שהיינו מחתימים אחד שהוא 3 שיכול לשחק 4 ולא להיפך

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אוגוסט 09, 2019 12:15 pm 
Junior

אין לי צורך לראות עכשיו משחקים שלמים מהתקופה של דאנטה. בכל תקציר של הגמר ההוא אפשר לראות לפחות 3-4 טעויות הגנתיות מובהקות שלו, שעולות באיזה 10 נק׳ לקבוצה. ראיתי כל משחק של הפועל בשנתיים של דאנטה פה ואני זוכר אותו, ברוב הזמן, שומר רע ורשלני. אם אתה זוכר אחרת, זכותך...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 587 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 ... 24  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו 11 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: