סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ש' אוקטובר 19, 2024 4:23 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 545 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5 ... 22  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ג' יולי 28, 2020 10:05 am 
Sophomore

בלוג: הצג בלוג (0)
לא הבנתי, יש כאן דיון אם מעבר להפועל ירושלים נחשב שדרוג בקריירה של שחקן ישראלי?
בהנחה שלא הגעת ממעמד של שחקן רוטציה במכבי ת"א התשובה היא כן והויכוח מיותר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יולי 28, 2020 10:53 am 
Senior

באסה על הולנד. הוא היה די בינגו מקצועי בעיני וגם עושה רושם כאחד האנשים היותר קולים שראיתי פה על מגרשי כדורסל, אז היה קשה שלא מאוד לחבב אותו.
מקווה שבריימו יישאר ומהאתרים השונים עושה רושם שדווקא רעיון סיכוי סביר להחזיר את בראון ותומאס.
את פלדין אני מאוד אוהב, אבל הוא נחלש מאוד הגנתית העונה ואם בלאט יישאר בסוף יהיה קשה לראות את הציוות ההגנתי הזה שוב, ועם זאת עדיין אשמח לראות את ג׳יימס כאן עוד עונה.

מקווה לראות מעט יותר דגש על הגנה עם השחקנים שיוחתמו - למשל בלייזר אם הוא פנוי ובעיקר אם לוי עוזב, הוא שחקן שהייתי שמח לראות בהפועל, אבל אני בעיקר מקווה גם שבכלל יהיה תקציב נורמלי ושיהיה כדורסל בעונה הקרובה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יולי 28, 2020 10:55 am 
Hall of Famer

נמרוד לוי עוזב? האם אוהדי ירושלים חושבים שזה מהלך טוב והיו רוצים שהוא יעזוב?
סתם הסתכלתי בדף הוויקי שלו וזה אחד המשפטים היותר חזקים שיצא לי לקרוא על שחקן
"לוי נודע בסגנון משחק אתלטי ומשולב יחסית לגובהו הרב, שמתבסס על קליעות מהשלוש ומהשדה, וכן הטבעות במשחק פיק-אנד-רול חכם."

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יולי 28, 2020 11:03 am 
Hall of Famer

אני דווקא לא משוכנע שלוי יעזוב, וגם המשפט על זה שהוא לא מרוצה ממעמדו נראה לי די קשקוש. 21.5 דקות בממוצע למשחק בליגה זה מספרים מכובדים לגמרי.

בקשר לאוהדי ירושלים וזה, אני הייתי מגדולי התומכים בהחתמה שלו בקיץ, ומגדולי המאוכזבים ממה שהוא נתן העונה יחסית לציפיות, ועדיין בהינתן האופציות האחרות ובהיותי חובב גדול של המשכיות, אני לא מתנגד שיישאר עוד עונה (יש לו גם חוזה אם אני לא טועה).

גם כלפי השופטים היו לחולון טענות רבות. הקבוצה מתכוונת להגיש מכתב רשמי לאיגוד ובו פירוט הטענות שלהם כלפי צוות השיפוט, בעיקר בדקות הסיום. "אנחנו שלטנו לאורך כל המשחק, איך פתאום בשתי הדקות האחרונות הם רצו 0:9, אם לא בעזרת השופטים?"' תהו במועדון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יולי 28, 2020 11:34 am 
Sophomore

נמרוד לוי חתם ביולי שעבר לשנתיים.
כל הישראלים חתומים לשננה הבאה מלבד בלאט.
לא רואה סיבה להחליף דווקא בסגל הישראלי, אם אין איזה מתאזרח איכותי על המדף (אולי רוצ'סטי במקום בלאט?).
שוק הישראלים העונה הוא כמו מקומות חניה, הטובים תפוסים הפנויים של נכים..
אין חלופות שיכולות לתת יותר ואלו שיכלת לדמיין שיתנו יותר (ימדר, גינת, מנקו, בנקס, מקל), כבר חתומים במקומות אחרים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יולי 28, 2020 12:34 pm 
Junior

ללוי היה אחלה משחק פיק אנד רול עם סטול אצל גרינברג, זה שקטש החליט לתקוע אותו בפינה מחוץ לקשת, זה משהו אחר.

וכאילו העובדה המוגמרת של "שוק הישראלים העונה הוא מקומות החניה" היה מחוץ לשליטתה של ירושלים. מישהו מנע מהם להציע חוזים יפים לגינת ומנקו? ששניהם עדיפים כ-3 מנמרוד לוי.

גם בגארדים יש חלופות, צריך פשוט יצירתיות מה שלירושלים אין. הם יכולים לקבל רק שחקנים ארוזים בעטיפת צלופן וסרט ורוד? שייקחו שחקן לפני רגע פריצה ויהמרו קצת. ישאילו את בריסקר לשנה מהפועל, ייתנו חוזה לזיו בן צבי, ישחררו את ניב משגב מנהריה (12 נקודות למשחק בישורת האחרונה למי שלא שם לב).

“I tell ya. I’d have to deck Nate. I’d have to deck him. He be coming and I’d lay one of those picks on him and he’d have to pick his teeth up off the court

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יולי 28, 2020 12:35 pm 
Sophomore

יוניק כתב:
לא רואה סיבה להחליף דווקא בסגל הישראלי, אם אין איזה מתאזרח איכותי על המדף (אולי רוצ'סטי במקום בלאט?).
אין חלופות שיכולות לתת יותר ואלו שיכלת לדמיין שיתנו יותר (ימדר, גינת, מנקו, בנקס, מקל), כבר חתומים במקומות אחרים.

טיוס שוחרר ועל המדף לדעתי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יולי 28, 2020 2:31 pm 
Senior

יוניק כתב:

אני לא בטוח לגבי זה. על פי כל האתרים + גיא הראל החוזים הם אולי עם אופציה לעונה הבאה, רק זלמנסון על חוזה מובטח מכל הסגל.
הייתי שמח אם נמרוד לוי יימשך למרות הגמגומים במשחקים הגדולים, יש לו הרבה כדורסל ועם קצת ביטחון ויותר דקות הכנה 4 אני חושב שהוא יוכל לתרום לא מעט הטבעות במשחק פיקנרול חכם כמו שעמוס כתב.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יולי 28, 2020 4:12 pm 
Hall of Famer

מלבד בר טימור, אני לא חושב שיש ישראלי אחד (ברוטציה) בירושלים שאפשר לומר עליו שהוא "לא ברמה".

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יולי 28, 2020 5:29 pm 
מנהל פורום

הפועל ת"א רוצה להחזיר את בר טימור:
https://www.ynet.co.il/sport/israelibas ... /H1MHN9agD

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יולי 28, 2020 5:45 pm 
Sophomore

Shiver כתב:
הפועל ת"א רוצה להחזיר את בר טימור:
https://www.ynet.co.il/sport/israelibas ... /H1MHN9agD

נו מעולה. יעשו טרייד על ים מדר :D

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יולי 28, 2020 7:04 pm 
Hall of Famer

עוד פרטים על מצבי החוזים בירושלים:
https://www.ynet.co.il/sport/israelibas ... /HJZDYPslw

לטימור פיצוי של 40 אלף דולר באם הקבוצה לא תממש את חוזהו - לא צחוק
מנגד פיצויים לצד ההפוך (מהשחקן לקבוצה) באם ירצו להשתחרר להצעות טובות יותר - 50 אלף אצל פלדין ובריימו.

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יולי 28, 2020 7:43 pm 
Hall of Famer

אני משער שיגיעו עם בר לאיזשהו הסדר לגבי השחרור.
לא מאמין שהוא רוצה לעבור עוד שנה כמו האחרונה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יולי 28, 2020 7:57 pm 
Junior

החתול יובב כתב:
ללוי היה אחלה משחק פיק אנד רול עם סטול אצל גרינברג, זה שקטש החליט לתקוע אותו בפינה מחוץ לקשת, זה משהו אחר.

וכאילו העובדה המוגמרת של "שוק הישראלים העונה הוא מקומות החניה" היה מחוץ לשליטתה של ירושלים. מישהו מנע מהם להציע חוזים יפים לגינת ומנקו? ששניהם עדיפים כ-3 מנמרוד לוי.

גם בגארדים יש חלופות, צריך פשוט יצירתיות מה שלירושלים אין. הם יכולים לקבל רק שחקנים ארוזים בעטיפת צלופן וסרט ורוד? שייקחו שחקן לפני רגע פריצה ויהמרו קצת. ישאילו את בריסקר לשנה מהפועל, ייתנו חוזה לזיו בן צבי, ישחררו את ניב משגב מנהריה (12 נקודות למשחק בישורת האחרונה למי שלא שם לב).

גינת, שלא שיחק מימיו בעמדה 3 והחיסרון הגדול שלו בעמדה 4 זו האיטיות, הוא 3 עדיף על נמרוד לוי? לא שהם יכלו להחתים את גינת בכל מקרה.
ולמה שירושלים ירצו בכלל את בן צבי, בריסקר או משגב?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יולי 29, 2020 9:36 am 
Sophomore

השניקל שלי: המשכיות

לנסות להשאיר את כולם, כולל כולם - כן, גם את בר ולוי, גם את לוקט ובראון, וגם את הג'ינג'ים.
נבנה השנה סגל קרוב למושלם, לדעתי הכיוון צריך להיות לנסות לשמר כמה שיותר ממנו.
כמו שהתקציב של הפועל יורד, כך גם התקציבים בכל העולם.
תומאס ובראון בחוץ כבר חודשיים - מעבר לגישושים לא שומעים על התפחויות אצלם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יולי 29, 2020 10:32 am 
Sophomore

em28 כתב:
השניקל שלי: המשכיות

לנסות להשאיר את כולם, כולל כולם - כן, גם את בר ולוי, גם את לוקט ובראון, וגם את הג'ינג'ים.
נבנה השנה סגל קרוב למושלם, לדעתי הכיוון צריך להיות לנסות לשמר כמה שיותר ממנו.
כמו שהתקציב של הפועל יורד, כך גם התקציבים בכל העולם.
תומאס ובראון בחוץ כבר חודשיים - מעבר לגישושים לא שומעים על התפחויות אצלם.

בד"כ אלו שמדברים על המשכיות כעקרון מוחלט (כולם כולל כולם) מוצאים את עצמם נשארים עם הבר טימור, לוי, לוקט וטרי ואיכשהו בלי הג'ייקובן ותומאס (מה שהופך את ההמשכיות ללא רלוונטית כי הם היו הקבוצה).

הפועל צריכה כמובן ללכת בכל הכוח על להשאיר את בריימו, תומאס, ג'ייקובן ולדעתי גם פארגו (בתפקיד מאק). ממש לא הייתי מפחד מלהחליף שחקנים שבכלל לא השתלבו במערך המושלם שאתה מתאר כמו טימור ולוי ולוקט ויותר הייתי מתרכז בלמצוא מחליפים יותר מתאימים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יולי 29, 2020 10:57 am 
Sophomore

לא הולך עם הראש בקיר, אבל לא מתנגד להישאר עם בר, עידן, לוי, לוקט וטרי כמשלימים.
ברור שהעוגנים צריכים להיות שניים מבין בראון, פלדין, מאק ופארגו ואחד מבין בריימו ותומאס.
זה ריאלי ?
אולי אני תמים, אבל אני מקווה שאם בכלל תפתח העונה הבאה נראה פה את בראון, פלדין ובריימו פותחים את האימונים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יולי 29, 2020 3:18 pm 
Hall of Famer

אם יש איזשהו מחנה משותף לכמה מהאכזבות של ירושלים במשחקי נוק-אאוט בשנתיים הללו - זו דומיננטיות של סנטר יריב (בינוני) מולם: החל מקולטון אייברסון, דיימון סימפסון וכעת הנקינס.
הפעם הנקינס בארבעה משחקים מול ירושלים השיג ממוצעים של 17.25 נק', 76% לשתי נקודות, איבוד אחד בלבד.
בשאר משחקיו בארץ: 9.7 נק', 55% לשתי נקודות, 2 איבודים למשחק.

קשה לתרץ זאת בכך שלהפועל ירושלים אין כלים לעצור אותו, בהתחשב בכך שחלק משאר משחקיו היו גם מול קבוצות כחולון וחיפה - ללא קווי פנים של ממש.
אולי חלק מההבדל זה שספרופולוס לא התבייש להתאים עצמו לראשון, ועם אמארה והאנטר ביחד לצד אבדיה וקלויארו כעוזרים אתלטיים ונמרצים - הצבע היה די סגור לגבוהי ראשון.
האם לא היה מקום לנסות מנגד איזה הרכב גבוה ופיזי בסגנון פארגו, הולנד, לוי, בריימו וטרי/זלמנסון?
כי ללא הרכב חריג שכזה - עבודתית הנקינס-מונרו-בלייזר קלעו יחדיו 49 נקודות בחצי הגמר, כולל 20/24 (83%!) בלתי נתפסים שלהם לשתי נקודות, לצד יתרון קבוצתי של 6-12 בריבאונד התקפה.

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יולי 29, 2020 3:43 pm 
Sophomore

אבל הפועל, אאל"ט, שיחקה רוב הזמן עם בריימו בעמדה 4 לצד טרי או זלמנסון. לכאורה אמורים היו להתמודד בכבוד עם הצמד מונרו-הנקינס, ובכל מקרה לא ממש "סמול-בול"

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יולי 29, 2020 4:10 pm 
Hall of Famer

לא טענתי שסמול בול
אבל עובדתית זה לא הספיק (בעיקר בזכות דומיננטיות בצבע של ראשון)
ספרופולוס הרי יכל להעלות הרכב התקפי ומרווח של ווילבקין-דורסי-אבדיה-קלויארו/כהן-האנטר, ובחר להפתיע עם הרכב מהפכני (אפרופו הקלישאה - לא משנים במשחק מכריע את מה שהביא אותנו עד הלום וכו') עם אבדיה בעמדה 2 (כאשר לא חסרים גארדים על הספסל - דורסי, סנדי כהן ובורדיון) ואמארה בעמדה 4

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יולי 29, 2020 4:56 pm 
Sophomore

ido כתב:
אבל הפועל, אאל"ט, שיחקה רוב הזמן עם בריימו בעמדה 4 לצד טרי או זלמנסון. לכאורה אמורים היו להתמודד בכבוד עם הצמד מונרו-הנקינס, ובכל מקרה לא ממש "סמול-בול"

לא סמול בול אבל גם לא אגרסיבי. זלמנסון מאד מאד רך בהגנה.

תחוצמזה זה לא רק היה עניין פרסונלי אלא של שיטת הגנה. מכבי צופפה במודע את הצבע (גם עם קלויארו ואבדיה) והפועל ממש לא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יולי 29, 2020 5:11 pm 
Sophomore

ראיתי באיזשהו מקום (אולי ערוץ הספורט?) שמתלבטים אם רוצים את תומאס בהמשך החוזה שלו שעולה כ300 אלף דולר. נשמע כמו התלבטות מטופשת למדי.
אין לי הרבה ציפיות שתומאס ימשיך, אני מתרשם שהוא להוט לחפש את התחנה הבאה ברמה שמעל. אבל אם הוא ירצה להישאר וזה ייפול על סכום כזה זה ממש טיפשי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יולי 29, 2020 5:18 pm 
Sophomore

גמליאל כתב:
ido כתב:

לא סמול בול אבל גם לא אגרסיבי. זלמנסון מאד מאד רך בהגנה.

תחוצמזה זה לא רק היה עניין פרסונלי אלא של שיטת הגנה. מכבי צופפה במודע את הצבע (גם עם קלויארו ואבדיה) והפועל ממש לא.

כן, לשם כיוונתי. גם מבחינה פרסונלית (אם כבר, חמישייה מקבילה הייתה משהו כמו זלמן-טרי-בריימו-הולנד-פארגו) וגם מבחינת שיטה/מנטליות בהגנה, הפועל נופלת. תחת קטש, הפועל לא מצליחה להתמודד הגנתית עם גבוהים, וזה חורג מעבר לעניין של מחסור בסנטימטרים (וממילא בכדורסל של קטש, לגבוהים מגודלים אין כל כך מקום)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יולי 30, 2020 12:34 pm 
Hall of Famer

עוד משהו.
שנים אמרו שהפועל ת"א כשלה בגלל שניסתה להיות מכבי ת"א.
הפועל ירושלים, אומנם ניזונה היטב מהיריבות עם מכבי, אבל ממש לא רוצה להחליף אותה.
לא יהיה אסון אם גם בשלוש שנים הקרובות היא לא תגיע לגמר הליגה אם תקבל עונות יפות באירופה וגביע פה ושם.
המשמעות של המשכיות היא גם אופי והזדהות.
אני חושב שזה שווה הרבה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יולי 30, 2020 1:28 pm 
Junior

אז אחרי שכבר נפטרנו מהביטוי הטיפשי ״הגנת השלשות״, עכשיו מדברים על ״ההגנה על הגבוהים״ של קטש וכבר קראתי במקום אחר איזשהו אוהד מתלונן על זה שיש להפועל בעיה כרונית בהגנה מול סלים על הבאזר...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 545 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5 ... 22  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 22 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: